Modrá stuha Plumlova

 Zpět

CTl 052206
Datum 23.07.2005
Dní 2
Místo konání Plumlovská přehrada
Pořadatel YC Prostějov
Zúčastněné třídy Evr-4K,Evr-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Lidařík Rudolf
578
2
Valouch Vlastimil
277
3
Tomek Jaroslav
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Pospíšil Martin Ing.
3 012
2
Hrubý Karel
2 109
3
Blatecký David
1 581
4
Chlup Zdeněk
1 206
5
Černý Michal
915
6
Janiec Marcin
678
7
Hlavsa Tomáš
477
8
Zimák Petr, Ing.
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Staniek Štěpán
3 290
2
Černý Ondřej
2 688
3
Balzerová Adéla
2 336
4
Ircing Pavel
2 086
5
Rozsypal Martin
1 892
6
Bitomský Martin
1 734
7
Holyszewská Anna
1 600
8
Vrzalová Elen
1 484
9
Utíkal Petr
1 382
10
Pospíšilová Klára
1 290
11
Strejček Radim
1 207
12
Návoj Michal
1 132
13
Tichánek Michael
1 062
14
Blažek Jan
998
15
Švancarová Martina
938
16
Formánek Michal
882
17
Kováčová Tereza
829
18
Kubisz Jan
780
19
Šírek Martin
733
20
Kafková Barbora
688
21
Pellar David
646
22
Zubalík Lukáš
605
23
Langer David
567
24
Sedláček Ondřej
530
25
Antel Vladimír
494
26
Korbová Helena
460
27
Sobota Martin
427
28
Krejča Martin
396
29
Tichanková Soňa
365
30
Krejča Filip
336
31
Hykrdová Eliška
307
32
Hrdlička Šimon
280
33
Trňák Lukáš
253
34
Chasáková Michaela
227
35
Sobotová Kristýna
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Šmídová Katka
6 064
2
Skotnicová Jana
4 860
3
Crháková Lenka
4 155
4
Crháková Magda
3 656
5
Škráčková Vendula
3 268
6
Staniek Michal
2 951
7
Soukal Miloslav
2 684
8
Trenzová Karolína
2 452
9
Pospíšilová Lucie
2 247
10
Felzmann Pavel
2 064
11
Reich Libor
1 898
12
Kubík Michal
1 747
13
Směšný Marek
1 608
14
Packová Kristýna
1 479
15
Rozsypal Jakub
1 360
16
Balzer Robert
1 247
17
Čudek Radim
1 142
18
Beseda Tomáš
1 043
19
Valouch Libor
949
20
Černý Pavel
860
21
Sedláček Petr
775
22
Piňos Jiří
694
23
Návoj Jakub
617
24
Daněk Michal
543
25
Strejčková Kateřina
472
26
Lejhanec David
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Gregorová Daniela
2 838
Karas Tomáš
2 838
2
Blatecký Patrik
1 935
Taurková Kateřina
1 935
3
Svozil Lubomír
1 407
Svozilová Hana
1 407
4
Bekrová Gabriela
1 032
Mlčoch Tomáš
1 032
5
Knejzlík Marek
741
Navrátil Jan
741
6
Lacinová Zuzana
504
Lacina Jan
504
7
Chlupatý Petr
303
Prokopová Lenka
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ