Jarní šplouch

 Zpět

CTl 042402
Datum 04.04.2004
Dní 7
Místo konání Ribnik - POL
Pořadatel KJ Těrlicko
Zúčastněné třídy Q-5mz,Q-3R,Evr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Skrackova Vendula
5 291
2
Audy Dan
4 388
3
Fucikovsky Jan
3 860
4
Staniek Stepan
3 485
5
Staniek Michal
3 194
6
Šmidova Petra
2 957
7
Solfronk Antonín
2 756
8
Dymák Jiří
2 582
9
Korytář Václav
2 429
10
Packova Kristyna
2 291
11
Ircing Pavel
2 167
12
Sankova Lenka
2 054
13
Cach Zdenek
1 949
14
Kotisa Jan
1 853
15
Knorrova Barbora
1 763
16
Černý Ondra
1 679
17
Matoušová Zuzana
1 600
18
Vachelová Barbora
1 525
19
Teplý Viktor
1 455
20
Arian Alexander
0
21
Weiner Jakub
1 325
22
Balzerova Adela
1 264
23
Hodacova Veronika
1 206
24
Rozsypal Jakub
1 151
25
Rozsypal Martin
1 097
26
Gemperle Jan
1 046
27
Rešl Matěj
997
28
Teplý Ondřej
950
29
Ondíková Petra
904
30
Šprc Petr
860
31
Gemperle Jiri
817
32
Audiová Markéta
776
33
Tichánek Michael
736
34
Novak Adam
697
35
Dymakova Tereza
659
36
Bánok Libor
622
37
Vesely Tomas
587
38
Ščerba Patrik
552
39
Šamšulová Krystína
518
40
Krejcik Premysl
485
41
Pacovská Lucie
453
42
Vavruša Jiří
422
43
Hotovec Jan
391
44
Vavruša Tomáš
361
45
Hájek Daniel
332
46
Formánek Michal
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Huček Jakub
1 180
2
Smidova Katka
879
3
Packova Alexandra
703
4
Stránská Lucie
578
5
Cachova Sarka
481
6
Vlček Dominik
402
7
Hájek Tomas
335
8
Pospíšilová Lucie
277
9
Chlup Zdenek
226
10
Kubík Michal
180
11
Čudek Radim
139
12
Šimonovská Tereza
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ