Pálavská regata Home credit

 Zpět

CTl 042108
Datum 07.05.2004
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YC Dyje
Zúčastněné třídy Evr-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Las-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Smetana Radek
8 771
2
Lehner Martin
0
3
Bělunek Michal
6 385
4
Pospíšil Martin Ing.
5 761
5
Šenkýř Ivan
5 276
6
Čutka Jan
4 880
7
Hrubý Karel
4 546
8
Blatecký David
4 256
9
Guryča Nikola
4 000
10
Vaňura Marek
3 771
11
Lachner Vít
3 564
12
Brandstötter Jürgen
0
13
Hořejší Jakub
3 201
14
Meynendonckx Bart
0
15
Trdý Jan
2 891
16
Zungovský Lukáš
0
17
Grenier Gilles
0
18
Drahorád Petr
2 495
19
Zimák Petr, Ing.
2 377
20
Bright René
0
21
Tomasch Roman
0
22
Langenberger Arthur
0
23
De Vries Paul
0
24
Gerlich Tomáš
1 870
25
Hlavsa Tomáš
1 781
26
Andel Michal
0
27
Kočí Jan
1 614
28
Solík Jakub
1 535
29
Kočí Jakub
1 459
30
Topiarz David
1 385
31
Hlavsa Jan
1 314
32
Tatibouet Claudine
0
33
Dumonceau Luc
0
34
Sedláček Jan
1 114
35
Jeannot Gerard
0
36
Šeda Ondřej
990
37
Schmid Martin
0
38
Holotík Jan
872
39
Kantorík Ivan
816
40
Brůžek František
761
41
Boroš Milan
0
42
Palisa Radek
655
43
Chmel Vaclav
604
44
Haid Helmut
0
45
Horáček Marek
505
46
Grosser Florian
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Šmídová Lenka
9 126
2
Smešný Marek
7 621
3
Fenclová Veronika
6 741
4
Chlup Zdeněk
6 116
5
Vika Tomáš
5 632
6
Krejza Tomáš
5 236
7
Soukal Miloslav
4 901
8
Novotný Vaclav
4 611
9
Vaidiš Tomáš
4 355
10
Schimak Eva - Maria
0
11
Šmídová Pavla
3 919
12
Graber Claudia
0
13
Matis Klaudia
0
14
Kubík Michal
3 396
15
Styblo Peter
0
16
Skotnicová Jana
3 106
17
Landkammerová Šárka
2 974
18
Landkammerová Jana
2 850
19
Trenzová Karolína
2 733
20
Skala Pavel
2 621
21
Netopilík Zdeněk
2 515
22
Haid Veronika
0
23
Jindřichová Markéta
2 318
24
Huček Jakub
2 225
25
Molnar Veronika
0
26
Vaidišová Kateřina
2 052
27
Balzer Robert
1 970
28
Černá Anna
1 891
29
Crháková Lenka
1 814
30
Griačová Kristina
0
31
Lejhanec David
1 670
32
Čudek Radim
1 601
33
Tostmann Anna
0
34
Varga Ján
0
35
Topiarzová Magda
1 406
36
Šmídová Kateřina
1 345
37
Packová Alexandra
1 285
38
Soukalová Veronika
1 227
39
Pospíšilová Lucie
1 171
40
Machovská Ilona
1 116
41
Hájek Tomáš
1 062
42
Stránská Lucie
1 010
43
Kubíková Tereza
959
44
Karácsony Réka
0
45
Sadílek Viktor
860
46
Adlovits Peter
0
47
Felzmann Pavel
766
48
Cachová Šárka
720
49
Fontánová Klára
675
50
Beseda Tomáš
632
51
Harcubová Veronika
589
52
Šnajdr Jáchym
546
53
Balgar Petr
505
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ