3.memoriál Josefa Šenkýře

 Zpět

CTl 041210
Datum 26.06.2004
Dní 2
Místo konání Orlík
Pořadatel YC SPN
Zúčastněné třídy Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,Evr-2,Las-2,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Plecitý Martin
3 303
2
Gebhart Zdenek
2 400
3
Sosnovec Josef
1 872
4
Čajčík Jan
1 497
5
Teimer Martin
1 206
6
Čajčík Karel
969
7
Konopáč Aleš
768
8
Hruška Martin
594
9
Neumann Jakub
372
9
Dvořák Pavel
372
poř.
jméno
body
l.body
1
Šenkýř Ivan
1 406
2
Plecitý Marek
804
3
Šenkýř Jakub
452
4
Koudelka Josef
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Barkman Hynek
4 206
Fiala Petr
4 206
2
Chudějová Hana
3 303
Mrzílková Lenka
3 303
3
Kořanová Johanka
2 775
Šenkýřová Lenka
2 775
4
Brožek Martin
2 400
Kejř Jaroslav
2 400
5
Havel Filip
2 109
Škoda Michal
2 109
6
Loudín Dominik
1 872
Parůžek Zdeněk
1 872
7
Štrunc Jan
1 671
Lambl Vojtěch
1 671
8
Vlachová Veronika
1 497
Růžička Vít
1 497
9
Urban David
1 343
Jedlička Jan
1 343
10
Piherová Vlasta
1 206
Drdošová Karolína
1 206
11
Kotková Anna
1 082
Burdová Michaela
1 082
12
Čuláková Adéla
969
Kořanová Michaela
969
13
Škoda Vít
864
Mrzílek Jan
864
14
Tichý Jonáš
768
Daniel Jakub
768
15
Kuhnl Šimon
678
Šínová Alexandra
678
16
Grecmanová Denisa
594
Kromka Dušan
594
17
Vlach Filip
515
Vlach Martin
515
18
Vacková Danuše
440
Pelich Jaroslav
440
19
Kromka Jaroslav
370
Grecmanová Petra
370
20
Havelka Miroslav
303
Parůžek Jiří
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Cvachová Adéla
578
Cvach Pavel
578
2
Krejčík Václav
277
Hájek Martin
277
3
Tomek Ondřej
101
Tomek Milan
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Gemperle Jiří ml.
2 663
2
Weiner Jakub
2 061
3
Novák Adam
1 709
4
Šára Marek
1 459
5
Veselý Tomáš
1 265
6
Gebhartová Barbora
1 107
7
Šprc Petr jun.
973
8
Bánok Libor
857
9
Pokošová Petra
754
10
Hyk Jan
663
11
Trejbalová Samanta
580
12
Jána Jan
505
13
Smolařová Barbora
435
14
Vajsochová Nikola
371
15
Matějková Adéla
311
16
Krejčík Přemysl
255
17
Ku"hnelová Simona
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
3 915
Kořan Petr
3 915
2
Roček Roman
3 012
Kubový Martin
3 012
3
Procházka Filip
2 484
Peterka Miroslav
2 484
4
Rokusek Jaromír
2 109
Kýhos Karel
2 109
5
Parůžek Zdeněk
1 818
Myslík Vladimír
1 818
6
Šára Jan
1 581
Lacinová Alena
1 581
7
Mika Radek
1 380
Juřinová Petra
1 380
8
Šára Michal
1 206
Svoboda (ml.) Jiří
1 206
9
Jína Radovan
1 053
Svoboda Petr Ml.
1 053
10
Křelinová Kateřina
915
Janderová Klára
915
11
Mrzílek Kamil
791
Bilík Jan
791
12
Nápravníková Barbora
678
Šupolík Petr
678
13
Nápravník Jakub
574
Hostinský Petr
574
14
Nováková Alexandra
477
Pelantová Lenka
477
15
Šindýlková Lenka
387
Šindýlek Jiří Ing.
387
16
Janů Michal
303
Juppe MIchal
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Konopáč Daniel
2 110
2
Makrlíková Pavlína
1 508
3
Marval Jan
1 156
4
Fischer Petr
906
5
Staněk Jan
713
6
Soukup Aleš
554
7
Kroužek Jan
420
8
Vopička Martin
304
9
Beneš Pavel
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ