MR Evropa + Laser

 Zpět

CTl 032115
Datum 20.06.2003
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel ALT E + ALT L +Yachtclub Dyje
Zúčastněné třídy Evr-6mr,Las-6mr,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Bělunek Michal
10 085
2
Čutka Jan
8 279
3
Hruby Karel
7 222
4
Pospíšil Martin
6 472
5
Zachvej Martin
5 891
6
Trdy Jan
5 416
7
Hyrš Ladislav
5 014
8
Lachner Vit
4 666
9
Tomasch Roman
0
10
Trcka Martin
4 085
11
Guryca Nikola
3 836
12
Smetana Radek
3 610
13
Palmaj Peter
0
14
Zungovský Lukáš
0
15
Šenkýř Jakub
3 028
16
Blatecky David
2 860
17
Hořejší Miroslav
2 702
18
Štefl Lukáš
0
19
Tomasch Peter
0
20
Nevedel Matúš
0
21
Sedlacek Jan
2 151
22
Senkyr Ivan
2 030
23
Zimák Petr
1 914
24
Chmel Vaclav
1 803
25
Lejhanec Pavel
1 697
26
Kočí Jan
1 595
27
Topiarz David
1 497
28
Cerny Matej
1 402
29
Černý Michal
1 310
30
Buš Ladislav
1 222
31
Toušek Vlastimil
1 137
32
Plecity Marek
1 054
33
Baláž František
0
34
Horejsi Jakub
896
35
Bauer Karel
820
36
Solik Jakub
747
37
Gerlich Tomáš
675
38
Andel Michal
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Smešný Marek
10 747
2
Fenclová Veronika
8 941
3
Novotny Vaclav
7 884
4
Skotnicová Jana
7 135
5
Landkammerová Sarka
6 553
6
Mareček Rostislav
6 078
7
Skala Pavel
5 677
8
Landkammerová Jana
5 329
9
Soukal Miloslav
5 022
10
Chlup Zdenek
4 747
11
Krejza Tomas
4 499
12
Vaidis Tomas
4 272
13
Kala Roman
4 064
14
Vika Tomas
3 870
15
Crháková Lenka
3 691
16
Jindrichova Marketa
3 522
17
Vaidisova Katerina
3 364
18
Marečková Renata
3 216
19
Trenzová Karolina
3 075
20
Konopka Martin
2 941
21
Hama Martin
2 814
22
Styblo Petr
0
23
Černá Anna
2 577
24
Kubík Michal
2 466
25
Netopilik Zdenek
2 360
26
Matoušková Eva
2 257
27
Valík tomáš
2 159
28
Schwarzova Marketa
2 064
29
Čudek Radim
1 973
30
Balzer Robert
1 884
31
Fontanová Klara
1 799
32
Packova Alexandra
1 716
33
Lejhanec David
1 636
34
Varga Ján
0
35
Huček Jakub
1 483
36
Seda Ondrej
1 409
37
Topiarzová Magda
1 338
38
Smidova Katka
1 268
39
Cachova Sarka
1 201
40
Šilhan Jakub
1 135
41
Pospíšilová Lucie
1 070
42
Šindelka Václav
1 008
43
Drahorad Petr
946
44
Harcubova Veronika
886
45
Felzmann Pavel
828
46
Widenková Martina
771
47
Šnajdr Jáchym
715
48
Beseda Tomáš
660
49
Griačová Kristína
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ