Memoriál Miloše Alexy - MČR

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192158
Datum 21.09.2019
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy RsV-12mr,RsT-7P,Vau-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0951 Knetig Jindřich
1
2
2
2
4*
1
1
3*
9
7707
2
1901-0477 Kubů Alvin
2
1
1
1
3
5
DNF*
DNC*
13
5600
3
2103-0925 Sklenář Matěj
4
4
5*
5*
1
2
2
2
15
4367
4
1149-0008 Kuthan Jan
9*
5
7*
4
2
4
6
1
22
3493
5
2103-0923 Fiala Alexandr
8*
7*
6
3
6
3
3
6
27
2814
6
2103-0926 Munclinger Daniel
3
3
3
7
8*
8
8
DNF*
32
2260
7
2103-0901 Grabarczyková Anna
5
6
4
DNC*
5
7
5
DNC*
32
1791
8
2103-0949 Kalivoda Ondřej
6
8*
8*
6
7
6
4
4
33
1385
9
2103-0957 Boháč Daniel
7
9*
9*
8
9
9
7
5
45
1027
10
1145-0051 Tomažic Adam
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNS
DNC
DNC
DNC
66
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0253 Pavlovský Josef
1
5*
6*
2
1
1
1
1
7
17553
2
2103-0804 Daněk Jan
4*
1
5*
3
4
3
2
4
17
13940
3
2103-0221 Fanta Miroslav
7*
9*
4
6
5
2
3
2
22
11827
4
2103-0874 Kubeš Fedor
DNF*
7
12*
1
3
5
4
3
23
10328
5
2103-0289 Pavlovský Marek
3
4
7
4
14*
6
12*
7
31
9165
6
2103-0207 Pavlík Jiří
6
2
1
11*
11*
11
7
8
35
8215
7
1203-0465 Kuthan Martin
10*
3
8
7
6
9*
6
6
36
7412
8
9906-0001 Crickmore Nick
2
10
14
5
2
4
DNC*
DNC*
37
6716
9
2103-0543 Hartl Radim
9
8
13*
16*
7
7
9
5
45
6102
10
2103-0383 Janáček Petr
5
6
3
13
8
12
DNF*
DNC*
47
5553
11
2103-0235 Vaculka Zbyněk
11
13*
18*
9
10
10
5
11
56
5056
12
2103-0788 Pavlovská Alexandra
12
17*
9
8
15*
8
8
12
57
4603
13
2103-0784 Otevřel Pavel
8
11
2
14
12
14
DNC*
DNC*
61
4185
14
2103-0547 Grabarczyk Darek
13
16*
10
12
13
DNC*
10
10
68
3799
15
2103-0952 Dojmazov Petr
DNF*
DNF*
DNF
DNS
9
15
11
9
92
3440
16
2103-0483 Nováková Ludmila
16
15
11
15
17
18
DNF*
DNC*
92
3103
17
2103-0908 Filip Miroslav
15
14
16
18*
18
16
DNF*
14
93
2787
18
2103-0755 Prax Jakub
18*
19*
17
17
16
17
13
15
95
2489
19
2103-0522 Vaculka Patrik
14
12
15
10
DNF*
DNC*
DNC
DNC
99
2208
20
2103-0873 Knetig Jindřich
17
18
19
20
19
DNC*
DNF*
DNC
117
1940
21
2101-0281 Marečková Renata
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNF
13
DNC
13
122
1686
22
2103-0881 Všetečka Ladislav
19
20
20
19
DNC*
DNC*
DNC
DNC
126
1444
23
2103-0984 Všetečka Jan
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNF
19
14
DNC
129
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ