FIFE Cup



přesun koef. Fd-7P ze závodu 201802

CTL 201118
Datum závodu 06.06.2020
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy Fireball-7P, Cadet-7P, -7P
Poznámka přesun koef. Fd-7P ze závodu 201802
Uzávěrka on-line přihlášek: 05.06.2020 12:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Flying Dutchman

CZE 2Martin Záchvěj1604-0225MužKapitán
Pavel Neužil1609-0305Muž
CZE 5Michal Novotný1302-0037MužKapitán
Milan Grill1304-0174Muž
CZE 11Tomáš Palkovský1609-0262MužKapitán
Petr Storch1605-0093Muž
CZE 38Otakar Ach-Hübner2103-0658MužKapitán
Miroslav Vlach1602-0130Muž
CZE 48Zdeněk Lehečka2203-0147MužKapitán
Ivana Korbová2203-0084Žena
CZE 211Otakar Kleiner1302-0005MužKapitán
Karel Novotný1302-0111Muž

Cadet

CZE 1Lucie Bryxová1203-0578DorostenkaKapitán
Eliška Vlachová1602-0329Ml. žákyně
CZE 9469Nela Dvořáková1203-0594DorostenkaKapitán
Vojtěch Krchňavý1602-0105Ml. Žák
CZE 9481Vít Krchňavý1602-0104ŽákKapitán
Radek Jiránek1602-0341Žák
CZE 9517Veronika Pfeiferová1203-0595DorostenkaKapitán
Adéla Beretová1101-0513Žačka
CZE 9518Adam Winkler1214-0110ŽákKapitán
Luděk Růžička1214-0122Žák
CZE 9553Jonáš Ronovský1101-0481DorostenecKapitán
Jiří Kulhavý1602-0340Žák
CZE 9640Lucie Hálová1214-0104DorostenkaKapitán
Matyáš Pfeifer1203-0586Ml. Žák
CZE 9772Kristýna Holubová1101-0128DorostenkaKapitán
Anna Winklerová1214-0111Žačka
CZE 9773Tereza Dítětová1203-0591ŽačkaKapitán
Anna Marie Dítětová1203-0608Ml. žákyně
CZE 9774Eliška Vychová1203-0562DorostenkaKapitán
Matyáš Roček1203-0589Ml. Žák

Fireball

CZE 14240David Skála7012-0039MužKapitán
Petr Skála7012-0038Muž
CZE 14674Radka Klusáčková2103-0608ŽenaKapitán
Martin Vlach1203-0560Muž
CZE 14696Roman Juha1401-0229MužKapitán
Jan Juha1401-0482Dorostenec
CZE 14809Klára Janderová1124-0004ŽenaKapitán
Dominik Dragoun1402-0353Muž
CZE 14820Michaela Štruncová1203-0520ŽenaKapitán
Michal Škoda1203-0490Muž
CZE 14827Petr Kořan1203-0172MužKapitán
Milan Kvasnik1203-0293Muž
CZE 14853Alexandr Průcha1108-0127MužKapitán
Vlastimil Beneš1108-0131Muž
CZE 14864Martin Veit7012-0034MužKapitán
Filip Krejza7012-0035Muž
CZE 14931Jiří Čechura1401-0250MužKapitán
Jan Will1401-0215Muž
CZE 14981Jan Jedlička1203-0550MužKapitán
Jan Štrunc1203-0503Muž
CZE 14983Markéta Jindřichová1504-0015ŽenaKapitán
Jana Veselá1503-0276Žena
CZE 15019Martin Kubový1214-0095MužKapitán
Roman Roček1203-0268Muž
CZE 15040Libor Procházka1203-0083MužKapitán
Tomáš Cikrt1214-0090Muž
CZE 15078Milan Jeništa1201-0116MužKapitán
Vojtěch Lambl1203-0486Muž
CZE 15079Michaela Jedličková1203-0483ŽenaKapitán
Lenka Mrzílková1203-0477Žena
CZE 15082Martin Mudra1401-0224MužKapitán
Kryštof Šedivák1401-0292Muž
CZE 15095Ladislav Vomáčko1206-0293MužKapitán
Jiří Gemperle1201-0127Muž
CZE 15108Tereza Šamšulová1130-0985ŽenaKapitán
Přemysl Čechura1401-0446Muž
CZE 15109Johana Nápravníková Kořanová1203-0492ŽenaKapitán
Jakub Nápravník1101-0882Muž
CZE 15110Jaroslav Verner1214-0037MužKapitán
Pavel Winkler1214-0079Muž
CZE 15131Milan Čáp1203-0563MužKapitán
Filip Procházka1203-0404Muž
CZE 15141Jiří Parůžek1214-0097MužKapitán
Jakub Košvica2103-0684Muž
CZE 15163Milan Šnajdr1401-0419MužKapitán
Matěj Šnajdr1401-0420Muž

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ