FIFE Cup



přesun koef. Fd-7P ze závodu 201802

Event Code 201118
First day of the event 2020-06-06
Number of days 2
Venue Nechranice
Organizer YACHT CLUB CERE, z.s.
Classes Fireball-7P, Cadet-7P, -7P
Note přesun koef. Fd-7P ze závodu 201802
End of online registration 05.06.2020 12:00:00

Online registration is closed. You can register at the event.

Entry List


Flying Dutchman

CZE 2Martin Záchvěj1604-0225ManHelm
Pavel Neužil1609-0305Man
CZE 5Michal Novotný1302-0037ManHelm
Milan Grill1304-0174Man
CZE 11Tomáš Palkovský1609-0262ManHelm
Petr Storch1605-0093Man
CZE 38Otakar Ach-Hübner2103-0658ManHelm
Miroslav Vlach1602-0130Man
CZE 48Zdeněk Lehečka2203-0147ManHelm
Ivana Korbová2203-0084Woman
CZE 211Otakar Kleiner1302-0005ManHelm
Karel Novotný1302-0111Man

Cadet

CZE 1Lucie Bryxová1203-0578DorostenkaHelm
Eliška Vlachová1602-0329Ml. žákyně
CZE 9469Nela Dvořáková1203-0594DorostenkaHelm
Vojtěch Krchňavý1602-0105Ml. Žák
CZE 9481Vít Krchňavý1602-0104ŽákHelm
Radek Jiránek1602-0341Žák
CZE 9517Veronika Pfeiferová1203-0595DorostenkaHelm
Adéla Beretová1101-0513Žačka
CZE 9518Adam Winkler1214-0110ŽákHelm
Luděk Růžička1214-0122Žák
CZE 9553Jonáš Ronovský1101-0481DorostenecHelm
Jiří Kulhavý1602-0340Žák
CZE 9640Lucie Hálová1214-0104DorostenkaHelm
Matyáš Pfeifer1203-0586Ml. Žák
CZE 9772Kristýna Holubová1101-0128DorostenkaHelm
Anna Winklerová1214-0111Žačka
CZE 9773Tereza Dítětová1203-0591ŽačkaHelm
Anna Marie Dítětová1203-0608Ml. žákyně
CZE 9774Eliška Vychová1203-0562DorostenkaHelm
Matyáš Roček1203-0589Ml. Žák

Fireball

CZE 14240David Skála7012-0039ManHelm
Petr Skála7012-0038Man
CZE 14674Radka Klusáčková2103-0608WomanHelm
Martin Vlach1203-0560Man
CZE 14696Roman Juha1401-0229ManHelm
Jan Juha1401-0482Dorostenec
CZE 14809Klára Janderová1124-0004WomanHelm
Dominik Dragoun1402-0353Man
CZE 14820Michaela Štruncová1203-0520WomanHelm
Michal Škoda1203-0490Man
CZE 14827Petr Kořan1203-0172ManHelm
Milan Kvasnik1203-0293Man
CZE 14853Alexandr Průcha1108-0127ManHelm
Vlastimil Beneš1108-0131Man
CZE 14864Martin Veit7012-0034ManHelm
Filip Krejza7012-0035Man
CZE 14931Jiří Čechura1401-0250ManHelm
Jan Will1401-0215Man
CZE 14981Jan Jedlička1203-0550ManHelm
Jan Štrunc1203-0503Man
CZE 14983Markéta Jindřichová1504-0015WomanHelm
Jana Veselá1503-0276Woman
CZE 15019Martin Kubový1214-0095ManHelm
Roman Roček1203-0268Man
CZE 15040Libor Procházka1203-0083ManHelm
Tomáš Cikrt1214-0090Man
CZE 15078Milan Jeništa1201-0116ManHelm
Vojtěch Lambl1203-0486Man
CZE 15079Michaela Jedličková1203-0483WomanHelm
Lenka Mrzílková1203-0477Woman
CZE 15082Martin Mudra1401-0224ManHelm
Kryštof Šedivák1401-0292Man
CZE 15095Ladislav Vomáčko1206-0293ManHelm
Jiří Gemperle1201-0127Man
CZE 15108Tereza Šamšulová1130-0985WomanHelm
Přemysl Čechura1401-0446Man
CZE 15109Johana Nápravníková Kořanová1203-0492WomanHelm
Jakub Nápravník1101-0882Man
CZE 15110Jaroslav Verner1214-0037ManHelm
Pavel Winkler1214-0079Man
CZE 15131Milan Čáp1203-0563ManHelm
Filip Procházka1203-0404Man
CZE 15141Jiří Parůžek1214-0097ManHelm
Jakub Košvica2103-0684Man
CZE 15163Milan Šnajdr1401-0419ManHelm
Matěj Šnajdr1401-0420Man

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ