Pozvánka na Nechranice

Eva Skořepová | 27.05.2020

O nadcházejícím víkendu 30.–31. 5. se na Nechranicích v Yacht Clubu Nechranice pojede závod Českého poháru olympijských tříd Laser a Laser Radial a dvouposádkové lodní třídy RS500. Zároveň tam bude v YC CERE probíhat praktický seminář trenérů pod vedením Jakuba Kozelského a dalších našich úspěšných závodníků a trenérů. 
 
Praktický seminář začne už v pátek 29. 5. v odpoledních hodinách. Povede jej Jakub Kozelský, dlouhodobě velmi úspěšný trenér své manželky Veroniky a v poslední době belgického národního týmu. Pomáhat mu budou olympionici Veronika Kozelská a Martin Trčka, reprezentační trenér Štěpán Novotný, úspěšný závodník a trenér Milan Hájek a organizátor Zdenál Sünderhauf. Seminář je určen zejména pro 12 nových adeptů na trenéry druhé třídy.

 

 

 

 

Jako figuranti budou sloužit závodníci tříd Laser a Laser Radial, včetně většiny členů reprezentace v čele s Jakubem Halouzkou, Benem Přikrylem, Vítězslavem Moučkou nebo Klárou Himmelovou. Zajímavá bude také přednáška Neila Coxona na téma Management vrcholového sportu, která proběhne v sobotu večer. Kompletní program naleznete v příloze.

 

 

 
 
Přijeďte si na Nechranice zazávodit, předpověď slibuje příznivý vítr. Nebo se podívat, jak závodí naši nejlepší závodníci pod vedením kvalifikovaných trenérů.
 
Přílohy ke stažení

  prakticky_seminar_treneru_2020_-_program.docx (23K)


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ