Modrá stuha Lipna 51.roč.

 Zpět

CTl 161327
Datum 30.07.2016
Dní 1
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Kaj-1,OT-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Zelinková Alena
1
879
Zelinka Jiří
879
2
Horáková Šárka
578
Horák Michal
2
578
Čermák Petr
578
3
Žampach Antonín
3
402
Trčka Miroslav
402
4
Jeřábková Markéta
4
277
Svoboda Oldřich
277
5
Kozák Zdeněk
5
180
Řebík Libor
180
6
Štros Josef
6
101
Klíma Petr
101
Klíma Bohuslav
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Faktor Vlastimil
1 592
Faktorová Tereza
1
1 592
Faktor Marian
1 592
2
Szmaragowski Daniel
1 291
Meškán-Vitoňová Zuzana
2
1 291
Szmaragowski Michaela
1 291
Meškán Jan
1 291
3
Vachel Ondřej
3
1 115
Štolba Pavel
1 115
4
Luhan Radek
990
Svoboda Jiří
990
Grichová Katarina
4
990
Luhanová Lenka
990
5
Strádal Alex
5
893
Hlaváček Stanislav
893
6
Škarpová Dana
814
Chudý Dušan
814
Chudá Eva
6
814
Pelant Ivo
814
7
Podzemský Josef
7
747
Holý Pavel
747
8
Jermalowicz Jadwiga
8
689
Jermalowicz Gregor
689
9
Meškán Zbyněk Jr.
9
638
Meškán Zbyněk
638
10
Musil Lubor
10
592
Střítězský Jiří
592
Bloudek Jan
592
11
Horák Karel
11
551
Falta Miroslav
551
Doležel Martin
551
12
Rotner Pavel
513
John Stanislav
12
513
Vachel Petr
513
13
Duda Vlastimil
478
Brousek Miroslav
478
Soukupová Marie
13
478
Duda Tomáš
478
14
Homolka Miloš
14
446
15
Kaplický Vít
416
Kaufman Bohdan
416
Rynešová Libuše
416
Ryneš Vladimír
15
416
Kaplická Zuzana
416
16
Kraus Tomáš
16
388
Kučera Milan
388
17
Kotisa Jan ml.
17
362
18
Vachelová Hana
18
337
Vachel František
337
19
Beneš Petr
19
314
Plch Jiří
314
20
Pelnář Ivo
20
291
Kuneš Jan
291
21
Tuza Jan
21
270
Knorr Jindřich
270
22
Mašek Lukáš
22
250
Peterková Lenka
250
23
Rynešová Libuše
231
Bartošová Dana
23
231
Chlebeček Tomáš
231
Ryneš Vladimír
231
Clebečková Jana
231
24
Potscher Hans
212
Ewald
24
212
Pilsfofer Viktor
212
25
Horký Martin
25
194
Pruha Martin
194
26
Lenz
26
177
Zimmermann Bobby
177
27
Motl Milan
27
161
28
Vastl Ladislav
28
145
Vastl Tomáš
145
29
Homolková Hana
130
Schmidtmajerová Eva
29
130
Homolka Miroslav
130
30
Hartmann Jiří
115
Hartmannová Gabriela
30
115
Záruba Pavel
115
Záruba Adam
115
31
Lisi
101
Franz
31
101
Pappenschdler Wolfgang
101
32
Zwirchmayr Monika
33
0
Zwirchmayr Robert
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Kolín Robert
1
578
Sroka Pavel
578
2
Mahor Martin
2
277
3
Ledvinka David
3
101
Rousek Rudolf
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ