Lipno Marathon 2016

 Zpět

CTl 161311
Datum 14.05.2016
Dní 2
Místo konání Lipno - Lipno nad Vltavou
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy CaO-7P,Tor-7P,Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Pavliš Jiří
3
7 029
Pavliš Zdeněk
7 029
2
Doležel Martin
7
4 921
Falta Miroslav
4 921
3
Smuda Leopold
7
3 689
Chlebna Milan
3 689
4
Fröhlich Lukáš
17
2 814
Němec František
2 814
5
Matas Milan
17
2 136
Ptáčník Ivan
2 136
6
Mertinová Nicole
1 582
Sehnal Pavel
1 582
7
Jeřábek Petr
21
1 113
Kölbl Josef
1 113
8
Chovanec Miloš
22
707
Češka Jiří
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Plhoň Adam
1 548
Tomek Milan
1 548
Fiala Petr
1 548
Komárek Vojtěch
1 548
Jakoubek Zdeněk
1
1 548
Sünderhauf Zdeněk
1 548
2
Obermajer Josef
1 247
Obermajerová Anita
1 247
Sysel Jakub
2
1 247
Obermajer Marek
1 247
3
Plešec Teja
1 071
Bobek Ondřej
3
1 071
Vyšata Robert
1 071
4
Fialová Martina
946
Fialová Hana
4
946
Fiala Martin
946
5
Faktorová Tereza
5
849
Faktor Vlastimil
849
Faktor Marian
849
6
Bauer Karel
6
770
Uher Ondřej
770
7
Kotiza Jan
703
Vachel Ondřej
7
703
Štolba Pavel
703
8
Balínek Petr
645
Fedorko Michal
8
645
Vrňák Pavel
645
9
Rota Petr
594
Horák Michal
9
594
Čermák Petr
594
10
Hlaváček Stanislav
548
Patěk Ladislav
10
548
Strádal Alexander
548
11
Freyová Lucie
507
Elbel Jiří
11
507
Frey Zdeněk
507
12
Jermalowicz Gregor
12
469
13
Štindl Martin
434
Mašek Lukáš
434
Peterková Lenka
13
434
Štindl Zdeněk
434
14
Meškán Jan
14
402
Meškánová Zuzana
402
15
Jaroš Petr
15
372
Homolka Miloš
372
16
Podzemský Josef
16
344
Holý Pavel
344
17
Vachtl Tomáš
318
Juriga Josef
17
318
Vachtl Ladislav
318
18
John Stanislav
18
293
Vachel Petr
293
19
Pilařová Veronika
19
269
Pilař Alex
269
20
Brtel Jan
20
247
Krausová Miroslava
247
Kraus Vladimír
247
21
Suchánek Jiří
21
226
Kuneš Jan
226
22
Wagner Václav
206
Petlička František
206
Báča Kamil
22
206
Kopún Jan
206
Morgenstein Marek
206
23
Beneš Petr
23
186
Plch Jiří
186
24
Žemlička Pavel
168
Liška Jiří
24
168
Kubát Jan
168
25
Klabouch Kryštof
150
Matásek Miroslav
150
Plaudor Marek
25
150
Klabouch Jaroslav
150
26
Smíšek Vojen
26
133
Cristoi Adrian
133
27
Vydrová Jana
109
Jersaková Klára
29
109
27
Bednář Martin
109
Kučný Josef
109
Janko Přemysl
29
109
Nedvědický Alexandr
109
Fajfrlík Václav
109
27
Babka Martin
109
poř.
jméno
body
l.body
1
Harmáček Milan
5
6 623
Křížek David
6 623
2
Ptašnik Jáchym
8
4 515
Ptašnik Vladislav
4 515
3
Hendrych Václav
12
3 283
Vacula Martin
3 283
4
Kadlec Aleš
12
2 408
Kratochvíl Jan
2 408
5
Hrabalová Veronika
16
1 730
Sobotka Jakub
1 730
6
Prchal Vít
21
1 176
Mareček Josef
1 176
7
Hadašová Jana
707
Hanák Vladimír
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ