Truc regata

 Zpět

CTl 061218
Datum 26.08.2006
Dní 1
Místo konání Slapy - Modrá loděnice
Pořadatel Lodní klub Štěchovice
Zúčastněné třídy Kaj-4P,Kaj-3D

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Dvořák Jan
5 220
Janovic Ivan
5 220
2
Fišerová Eva
4 016
Fišer Roman
4 016
3
Altman Petr
3 312
Altman Jiří
3 312
4
Fiala Vojtěch
2 812
Fiala Aleš
2 812
Fiala Martin
2 812
5
Fiala Tomáš
2 425
Kohoutek Bohumil
2 425
Satrapa Jan
2 425
6
Culek ml. Jindřich
2 108
7
Beneš Vlastimil
1 840
Prucha Alexandr
1 840
8
Jareš Antonín
1 608
Procházková Hana
1 608
9
Podracký Miloslav
1 404
10
Havel Jiří
1 220
Brožek Pavel
1 220
11
Hirnšal Jan
1 055
Kovalčuková Eva
1 055
Rauová Růža
1 055
12
Marek Michal
904
Marek Tomáš
904
Spurný Jiří
904
13
Jungová Iva
765
Křelinová Kateřina
765
Klíma Jiří
765
14
Orálek Egon
636
15
Soukupová Karolína
516
Soukup Jiří
516
16
Bárta Jan
404
Boháček Petr
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Zůbek Petr
1 791
Melicha Miloslav
1 791
Marhán Jiří
1 791
Hrdina Aleš
1 791
2
Krupka Jiří
1 490
Vučka Jindřich
1 490
Boťa Jan
1 490
3
Vavřina Ivan
1 314
Kamzíková Bára
1 314
Vavřina Bronislav
1 314
4
Jelínková Martina
1 189
Jelínek Petr
1 189
5
Kašková Katka
1 092
Soukup Jaroslav
1 092
6
Cohornová Jana
1 013
Cohorna Jan
1 013
7
Černý Jan
946
Černá Jaroslava
946
Černý Jan
946
8
Šíchová Hana
888
Šícha Jan
888
9
Bob
837
Anita
837
Obrmajer Mára
837
10
Falout Vladimír
791
Turnerová Jiřina
791
Zeman Oldřich
791
Spurná Lenka
791
Formánek Milan
791
11
Holub Kryštof
750
Vebr Jan
750
Vebr Martin
750
Holub Martin
750
12
Frouzová Jitka
712
Viziová Veronika
712
Frouz Jan
712
Frouz Jan
712
13
Jezdinský M.
677
Sviták Jiří
677
Jezdinská Míša
677
Jezdinský F.
677
14
Nechvílová Zdeňka
645
Nechvíle Pavel
645
15
Fenclová Alena
615
Fichtnerová Ludmila
615
Bára
615
Martin
615
Simona
615
Fencl Otmar
615
16
Klabík Michal
587
Svatoš Martin
587
Lovit Harry ml.
587
17
Havlíček Martin
561
Buriánková Dorka
561
18
Svobodová Zdena
536
Čápová Saša
536
19
Jungmannová Jana
512
Jungmann Miroslav
512
20
Mája
490
Bubanek
490
Bára
490
Kačka
490
Dědeček K
490
21
Zdražilová Katka
469
Šimek Martin
469
Zdražil Michal
469
22
Besperát Tomáš
449
Besperát Jan
449
23
Vaverková Milenaq
429
Vaverka Jiří
429
24
Breburda Tomáš
411
Breburda Aleš
411
25
Přichystal Josef
393
Houžník Jiří
393
Šejna Martin
393
26
Adámek Miloš
376
Čechurová Lenka
376
Čechurová Jana
376
Čechurová Monika
376
Čechura Václav
376
27
Adamová Ilona
360
Adam Ladislav
360
28
Písecká Ivana
344
Písecký Karel
344
29
Rathovská Zdeňka
329
Rathovský Jiří
329
30
Pomahač Pavel
314
31
Mackaová Jana
300
Macek Ivan
300
32
Šimerová Klára
286
Šimerová Lucie
286
Pařízek Jiří
286
33
prázdný prázdný
273
Hanušová Renata
273
34
Fischer Roman
260
Sovová Tatiana
260
Sova Radovan
260
Klimešová Kateřina
260
35
Dydovič Jiří
247
Malý Vladimír
247
36
Klapka Tomáš
235
Králíková Pavla
235
Gobi Viktor
235
37
Vohradský Tomáš
223
Ledvina Stanislav
223
38
Fomínová Jaroslava
211
Dlouhý Antonín
211
39
Kubešta Petr
200
40
Oberfalcová Denisa
189
Krejbich Aleš
189
41
Axman-Vlková Jana
178
Axman Vladimír
178
42
Štěpař Bořek
168
43
Štross Miroslav
158
44
Červenková Monika
148
Červenková Ema
148
Krejčovský Emil
148
Krejčovská Jana
148
Červenka Jan
148
45
Šejna Milan
119
45
Jelínková Věra
119
Jelínková Eva
119
45
Pekoutková Jitka
119
45
Vlková Alena
119
Zdvořáková Markéta
119
45
Loukota Ondra
119
Loukota Tomáš
119
45
Vlk Vladislav
119
45
Pěkný Ivan
119
45
Jelínek Tomáš
119
45
Hájek Jiří
119
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ