Zlatá plachta Barbory

 Zpět

CTl 051602
Datum 23.04.2005
Dní 2
Místo konání Barbora - Oldřichov
Pořadatel VS Duchcov
Zúčastněné třídy 470-4P,420-3C,Evr-3C,Q-3C,470-2,420-2,Evr-2,Vau-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Storchová Lucie
2 400
Storch Petr
2 400
2
Fišer Josef
1 497
Fišer Karel
1 497
3
Podzemný Jan
969
Krejčík Václav
969
4
Kocianová Barbora
594
Šenkýřová Lenka
594
5
Fišerová Barbora
303
Masarová Anna
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Ondíková Petra
4 206
2
Vachel Ondřej
3 303
3
Zárubová Michaela
2 775
4
Soukup Filip
2 400
5
ŠKODA Jan
2 109
6
Hyk Jan
1 872
7
Vachelová Barbora
1 671
8
Gemperle Jiří
1 497
9
Polidarová Marketa
1 343
10
Gemperle Jan
1 206
11
Rešl Matěj
1 082
12
Hankovcová Barbora
969
13
Pokošová Petra
864
14
Trejbalová Samanta
768
15
Jindřich Marek
678
16
Minksová Bára
594
17
Kratochvíl Jiří
515
18
Drdlík Pavel
440
19
Mauchová Kája
370
20
Knorrová Veronika
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Krejza Tomáš
3 994
2
Soukal Miloslav
3 091
3
Šilhan Jakub
2 563
4
Zaruba Marek
2 188
5
Stránská Lucie
1 897
6
Cachová Šárka
1 660
7
Soukalová Veronika
1 459
8
Harcubová Veronika
1 285
9
Sanková Lenka
1 132
10
Šachl Zdeněk
994
11
Sadílek Viktor
870
12
Soukup Aleš
757
13
Novak Adam
653
14
Weiner Jakub
556
15
Kuhnelová Simona
466
16
Krejčík Přemysl
382
17
Tlapáková Pavlína
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Adam Zdeněk
1 406
Kotek Kamil
1 406
2
Kotek Michal
804
Masár Jan
804
3
Herceg Tomáš
452
Mikolášek Karel
452
4
Turnovský Martin
202
Rojko David
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ