Přebor Stč.kraje

 Zpět

CTl 041211
Datum 28.06.2004
Dní 2
Místo konání Orlík
Pořadatel YC SPN
Zúčastněné třídy 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K,Las-

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Gebhart Zdenek
4 221
2
Plecitý Martin
3 017
3
Frohlich Denis
2 312
4
Teimer Martin
1 813
5
Sosnovec Josef
1 425
6
Čermák Josef
1 108
7
Hruška Martin
841
8
Konopáč Aleš
609
9
Neumann Jakub
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Šenkýř Ivan
3 200
2
Sedláček Jan
1 996
3
Plecitý Marek
1 291
4
Šenkýř Jakub
792
5
Koudelka Josef
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Barkman Hynek
5 108
Fiala Petr
5 108
2
Chudějová Hana
3 904
Mrzílková Lenka
3 904
3
Kořanová Johanka
3 200
Šenkýřová Lenka
3 200
4
Urban David
2 700
Jedlička Jan
2 700
5
Havel Filip
2 312
Škoda Michal
2 312
6
Loudín Dominik
1 996
Parůžek Zdeněk
1 996
7
Štrunc Jan
1 728
Lambl Vojtěch
1 728
8
Čuláková Adéla
1 496
Kořanová Michaela
1 496
9
Brožek Martin
1 291
Kejř Jaroslav
1 291
10
Tichý Jonáš
1 108
Daniel Jakub
1 108
11
Mrzílek Jan
943
Škoda Vít
943
12
Grecmanová Denisa
792
Kromka Dušan
792
13
Kromka Jaroslav
653
Grecmanová Petra
653
14
Vacková Danuše
524
Pelich Jaroslav
524
15
Havelka Miroslav
404
Parůžek Jiří
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Cvach Václav
1 156
Cvach Pavel
1 156
2
Krejčík Václav
554
Hájek Martin
554
3
Sadílek Viktor
202
Radostová Kateřina
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Ondíková Petra
5 996
2
Sanková Lenka
4 792
3
Cach Zdeněk
4 087
4
Solfronk Antonín ml.
3 588
5
Gemperle Jiří ml.
3 200
6
Knorrová Barbora
2 883
7
Kotisa Jan
2 615
8
Fučíkovský Jan
2 383
9
Rešl Matěj
2 179
10
Weiner Jakub
1 996
11
Bánok Libor
1 830
12
Pokošová Petra
1 679
13
Veselý Tomáš
1 540
14
Krejčík Přemysl
1 411
15
Jána Jan
1 291
16
Šprc Petr jun.
1 179
17
Hyk Jan
1 074
18
Matějková Adéla
975
19
Gavriněv Vojtěch
881
20
Vajsochová Nikola
792
21
Trejbalová Samantha
707
22
Smolařová Barbora
626
23
Ku"hnelová Simona
549
24
Řezáč Vít
475
25
Gebhartová Barbora
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Parůžek Zdeněk
3 517
Myslík Vladimír
3 517
2
Vích Ondřej
2 312
Kýhos Karel
2 312
3
Hostinský Petr
1 608
Procházka Filip
1 608
4
Jína Radovan
1 108
Svoboda Petr Ml.
1 108
5
Mrzílek Kamil
721
Bilík Jan
721
6
Šindýlková Lenka
404
Šindýlek Jiří Ing.
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Soukal Miloslav
4 721
2
Hájek Tomáš
3 517
3
Konopáč Daniel
2 812
4
Fischer Petr
2 312
5
Marval Jan
1 925
6
Soukup Aleš
1 608
7
Jína Radek
1 340
8
Kroužek Jan
1 108
9
Novák Adam
904
10
Staněk Jan
721
11
Beneš Pavel
555
12
Vopička Martin
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ