Cena Velkého Víru

 Zpět

CTl 021213
Datum 20.06.2002
Dní 2
Místo konání Orlík - Velký Vír
Pořadatel YC Spolana Neratovice
Zúčastněné třídy Q2,Evr2,Fin2,Las2,Cad2,FB2,420-2,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Sosnovec Josef
2 008
2
Hudec Vaclav
1 406
3
Kotek Vaclav
1 054
4
Soukal Miloslav
804
5
Kramář Jiri
610
6
Neumann Jakub
452
7
Dvorak Pavel
318
8
Dvorak Jiri
202
9
Cajcik Jan
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Guryca Nikola
402
2
Sedlacek Jan
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Drdošová Karolina
2 360
Fiala Petr
2 360
2
Koranova Michaela
1 758
Mrzílková Lenka
1 758
3
Daniel Jakub
1 406
Šenkýřová Lenka
1 406
4
Urban David
1 156
Šupolík Petr
1 156
5
Kotkova Anna
962
Nápravníková Barbora
962
6
Burdová Michaela
804
Jedlička Jan
804
7
Kejř Jaroslav
670
Růžička Vít
670
8
Drdoš Jan
554
Břeň Vojtěch
554
9
Parůžek Jiří
452
Parůžek Zdeněk
452
10
Hubáček Radek
360
Musil Vojtěch
360
11
Lambl Vojtěch
278
Škoda Michal
278
12
Škorpilová Kateřina
202
Šínová Alexandra
202
13
Koranova Johanka
0
13
Skoda Vit
0
13
Mrzílek Jan
0
13
Bilík Jan
0
13
Mrzílek Kamil
0
13
Toncr Jiří
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Bažant Jiří
1 156
Masar Jan
1 156
2
Ocelková Jindřiška
554
Budínová Alexandra
554
3
Hekrdla Miroslav
202
Turek Lukáš
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Stránská Lucie
2 846
2
Sankova Lenka
2 244
3
Masarová Anna
1 892
4
Knorrova Barbora
1 642
5
Janda Martin
1 448
6
Novak Adam
1 290
7
Gemperle Jiri
1 156
8
Weiner Jakub
1 040
9
Gemperle Jan
938
10
Bánok Libor
846
11
Stanek Jan
764
12
Dostal Radek
688
13
Ondíková Petra
619
14
Pokošová Petra
554
15
Vesely Tomas
494
16
Matejkova Adela
438
17
Jána Jan
386
18
Písařík Jakub
336
19
Kelič Jan
289
20
Krejcik Premysl
244
21
Kuptík Jan
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Parůžek Zdeněk
1 600
Myslík Vladimír
1 600
2
Kyhos Karel
998
Kyhos Karel
998
3
Jina Radovan
646
Janderová Klára
646
4
Vich Ondrej
396
Jenista Milan
396
5
Napravnik Jakub
202
Hostinský Petr
202
6
Juppe MIchal
0
Svoboda Jiri
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Soukal Miloslav
2 202
2
Seda Ondrej
1 600
3
Konopac Daniel
1 248
4
Makrlíková Pavlína
998
5
Šilhan Jakub
804
6
Gemperle Jiří
646
7
Marval Jan
512
8
Labuda Lukas
396
9
Jína Radek
294
10
Krejčík Václav
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ