Krajský přebor (přebor StČ kraje)

 Zpět

CTl 021212
Datum 20.06.2002
Dní 2
Místo konání Orlík - Velký Vír
Pořadatel YC Spolana Neratovice
Zúčastněné třídy Q4K,Evr4K,Fin4K,Las4K,Cad4K,FB4K,420-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Frohlich Denis
1 356
2
Landkammer Jan
1 055
3
Sosnovec Josef
879
4
Plecity Martin
754
5
Frohlich Pavel
657
6
Hudec Vaclav
578
7
Teimer Martin
511
8
Kotek Vaclav
453
9
Dvorak Pavel
402
10
Neumann Jakub
356
11
Kramář Jiri
315
12
Čajčík Jan
277
13
Knorr Jindřich
242
14
Svoboda Pavel
210
15
Hruška Martin
180
16
Dvorak Jiri
152
17
Otisk Jiri
126
18
Soukal Miloslav
101
19
Čajčík Karel
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Guryca Nikola
703
2
Senkyr Ivan
402
3
Plecity Marek
226
4
Sedlacek Jan
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Urban David
1 247
Šupolík Petr
1 247
2
Drdošová Karolina
946
Fiala Petr
946
3
Kotkova Anna
770
Nápravníková Barbora
770
4
Daniel Jakub
645
Bilík Jan
645
5
Koranova Michaela
548
Mrzílková Lenka
548
6
Koranova Johanka
469
Šenkýřová Lenka
469
7
Mrzílek Jan
402
Mrzílek Kamil
402
8
Burdová Michaela
344
Jedlička Jan
344
9
Kejř Jaroslav
293
Růžička Vít
293
10
Drdoš Jan
247
Břeň Vojtěch
247
11
Parůžek Jiří
206
Parůžek Zdeněk
206
12
Škoda Michal
168
Lambl Vojtěch
168
13
Skoda Vit
133
Toncr Jiří
133
14
Hubáček Radek
101
Musil Vojtěch
101
15
Šínová Alexandra
0
Škorpilová Kateřina
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Topinka Lukáš
800
Plhoň Eduard
800
2
Bažant Jiří
499
Masar Jan
499
3
Budínová Alexandra
323
Ocelková Jindřiška
323
4
Hekrdla Miroslav
198
Turek Lukáš
198
5
Fischer Petr
101
Uxová Tereza
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Sankova Lenka
1 443
2
Stránská Lucie
1 142
3
Masarová Anna
966
4
Knorrova Barbora
841
5
Harcubova Veronika
744
6
Janda Martin
665
7
Weiner Jakub
598
8
Ondíková Petra
540
9
Novak Adam
489
10
Stanek Jan
443
11
Dymák Jiří
402
12
Bánok Libor
364
13
Matejkova Adela
329
14
Gemperle Jiri
297
15
Pokošová Petra
267
16
Vesely Tomas
239
17
Dymakova Tereza
213
18
Gemperle Jan
188
19
Jána Jan
165
20
Kelič Jan
142
21
Dostal Radek
111
21
Lišková Barbora
111
23
Krejcik Premysl
0
23
Kuptík Jan
0
23
Písařík Jakub
0
23
Veselá Renata
0
23
Hájek Daniel
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
946
Koran Petr
946
2
Parůžek Zdeněk
645
Myslík Vladimír
645
3
Juppe MIchal
469
Svoboda Jiri
469
4
Sehnal René
344
Janderová Klára
344
5
Napravnik Jakub
247
Hostinský Petr
247
6
Vich Ondrej
168
Jenista Milan
168
7
Rokusek Jaromir
101
Kyhos Karel
101
poř.
jméno
body
l.body
2
Seda Ondrej
976
3
Konopac Daniel
800
4
Dimmer Martin
675
5
Pešek Lukáš
578
6
Šilhan Jakub
499
7
Gemperle Jiří
432
8
Sadilek Viktor
374
9
Makrlíková Pavlína
323
10
Marval Jan
277
11
Hájek Tomas
236
12
Labuda Lukas
198
13
Jína Radek
163
14
Kyhos Karel
131
15
Krejčík Václav
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ