MČR Pirát

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 241710
Datum závodu 04.07.2024
Dní 4
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Yacht Club Doksy, spolek
Zúčastněné třídy Pirát-12mr
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
2
5*
5*
1
1
2
1
1
1
3
12.00
18192
1301-0094 Sivý Dalibor
12.00
18192
2
1702-0039 Vacula Martin
3
2
3
3
3
1
3
3
6*
12*
21.00
14579
1701-0163 Hendrych Václav
21.00
14579
3
1304-0160 Tobolka Michal
1
4
6*
8*
2
6
4
6
2
1
26.00
12466
1304-0190 Gardavský Petr
26.00
12466
4
9903-0240 Bauditz Jens
7*
6
2
4
5
3
2
5
13*
2
29.00
10967
9903-0241 Glusche Andreas
29.00
10967
5
9903-0234 Reinsberg Daniel
OCS*
3
4
2
4
5*
5
4
3
5
30.00
9804
9903-0247 Raithel Julius
30.00
9804
6
9903-0237 Dieter Vahle
5
1
1
9*
7
4
6
9
7
10*
40.00
8854
9903-0246 Radimersky Martin
40.00
8854
7
9904-0072 Reiter Matthias
4
8
9*
6
11*
7
8
2
4
4
43.00
8051
9904-0077 Reiter Manuela
43.00
8051
8
1702-0049 Moudrý Miroslav
6
9
8
10*
6
8
7
7
8
DNC*
59.00
7355
1701-0135 Moucha Pavel
59.00
7355
9
1301-0232 Sivý Filip
8
11
17*
5
15*
9
10
8
5
8
64.00
6741
1301-0501 Sivý Daniel
64.00
6741
10
1701-0196 Richter Zdeněk
13*
7
7
7
10
11*
11
10
10
7
69.00
6192
1206-0321 Svoboda Pavel
69.00
6192
11
1304-0208 Valenta Jan
11
21*
10
11
9
10
9
13
17*
16
89.00
5695
1304-0207 Dušek Josef
89.00
5695
12
1206-0094 Svoboda Petr 1969
9
13*
11
13
12
13
12
12
DSQ*
9
91.00
5242
1206-0346 Bulušek Jiří
91.00
5242
13
1301-0067 Kuš Emil
12
15*
12
14
13
12
14
11
15*
11
99.00
4824
1301-0112 Pour Václav
99.00
4824
14
1702-0145 Vacula Jiří
18
14
18
19*
8
DNF*
13
16
9
6
102.00
4438
1702-0180 Vysloužil Zdeněk
102.00
4438
15
9903-0244 Tietz Steffen
15
16*
15
12
16*
14
15
15
11
14
111.00
4079
9903-0245 Boeck Roman
111.00
4079
16
1701-0363 Vinterlíková Karolína
14
20*
13
15
17
17
17
18*
16
18
127.00
3742
1701-0336 Novák Adam
127.00
3742
17
1701-0122 Kala Roman
17
17
19*
DNF*
14
16
18
19
12
17
130.00
3426
1701-0257 Richtr Zdeněk
130.00
3426
18
1203-0450 Čermák Josef
16
10
20
18
DNF*
DNC*
DNC
14
14
13
132.00
3128
1203-0224 Seibt Miloš
132.00
3128
19
1306-0009 Brůžek František
20*
18
16
16
18
15
16
20*
18
15
132.00
2847
1306-0060 Brůžková Eliška
132.00
2847
20
1201-0145 Baudyš Pavel
22
23*
22
21
DNF*
18
19
23
19
20
164.00
2579
1206-0356 Baudyšová Klára
164.00
2579
21
1301-0212 Němec Jiří
10
12
14
DNF*
DNF*
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
171.00
2325
1301-0303 Koubek Zdeněk
171.00
2325
22
1206-0358 Pačanda Jiří
23
25*
24
DNF*
20
19
20
22
22
22
172.00
2083
1206-0383 Trnková Daniela
172.00
2083
23
1702-0271 Veselý Jaromír
24
26
25
17
DNF*
DNC*
DNC
17
20
19
175.00
1851
1702-0272 Šmeral David
175.00
1851
24
1206-0374 Jaroš Marek
19
19
21
DNF*
19
DNC*
DNC
DNF
DNC
DNC
186.00
1629
1206-0359 Čeněk Jiří
186.00
1629
25
1206-0376 Jaroš Bohumil
25
24
23
20
DNF*
DNC*
DNC
24
23
21
187.00
1416
1206-0380 Jaroš Lukáš
187.00
1416
26
1301-0210 Svoboda Stanislav
21
22
DNF*
DNC*
DNC
DNC
DNC
21
21
23
189.00
1212
1301-0207 Snopek Martin
189.00
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru