Modrá vlajka Seče

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191905
Datum 17.08.2019
Dní 2
Místo konání Seč
Pořadatel Yacht Club Vysoké Mýto
Zúčastněné třídy Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0211 Nalezenec Vojtěch
1
2
1
3*
1
5
3517
2
1901-0380 Prokopec Petr
2
1
3*
2
2
7
2312
3
1901-0235 Čajčík Karel
3
3
5*
1
4
11
1608
4
1902-0134 Zdražil Josef
4*
4
2
4
3
13
1108
5
1902-0033 Dymák Petr
5*
5
4
5
5
19
721
6
1906-0005 Balada Michal
6*
6
6
6
6
24
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1206-0094 Svoboda Petr 1969
1
3*
2
2
1
6
3784
1206-0346 Bulušek Jiří
6
3784
2
1902-0187 Dymáková Tereza
3
1
4*
1
2
7
2580
1902-0186 Dymák Jiří
7
2580
3
1902-0070 Steiner Jiří
2
2
1
3*
3
8
1876
1902-0104 Rašín Vladimír
8
1876
4
1701-0359 Nevole Antonín
4
4
3
6
7*
17
1376
1701-0358 Horáčková Tereza
17
1376
5
1206-0316 Licek Jiří
6*
5
5
4
4
18
989
1206-0370 Vinterlíková Karolína
18
989
6
9999-0094 Satranský Radek
5
6
6
7*
6
23
672
9999-0095 Srdínko Martin
23
672
7
1402-0420 Klimeš Ondřej
DNC*
DNC
DNC
5
5
26
404
1402-0434 Chodora Miroslav
26
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0198 Dymák Matyáš
2*
1
1
1
1
4
2430
2
1902-0200 Dymák Jonáš
1
4
2
2
5*
9
1828
3
1902-0197 Dymáková Liliana
3
2
7*
5
3
13
1476
4
1902-0199 Dymák Vojtěch
6*
3
3
3
4
13
1226
5
1901-0482 Plachý Jonáš
5
7*
4
4
7
20
1032
6
1901-0481 Mareš Michael
7
6
8*
6
2
21
874
7
1206-0339 Procházková Tereza
4
10*
5
7
6
22
740
8
1206-0327 Svoboda Petr
9*
5
6
8
8
27
624
9
1206-0360 Karbusický Jaroslav
8
8
9
10*
9
34
521
10
1206-0345 Bulušek Ondřej
10*
9
10
9
10
38
430
11
9999-0096 Šulc Jan
11
DNF
DNC*
DNF
DNC
53
347
12
1206-0406 Svoboda Pavel
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
56
237
12
1206-0334 Horynová Alexandra
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
56
237
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0446 Plodek Adam
1*
1
1
1
1
4
3517
2
1901-0015 Lejhanec Pavel
2
3*
2
2
2
8
2312
3
1901-0392 Novohradský Filip
3*
2
3
3
3
11
1608
4
9999-0097 Mareš Jiří
4*
4
4
4
4
16
1108
5
1902-0193 Moravcová Jana
5
5
5
5
DNC*
20
721
6
1902-0151 Šulcová Pavla
DNF*
DNF
DNC
DNF
DNF
28
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0147 Lawson Andrew
1
2
2
3*
1
6
1156
2
1402-0468 Klimešová Tereza
2*
1
1
2
2
6
554
3
1504-0001 Rezek Richard
3*
3
3
1
3
10
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ