Memoriál Tomáše Dymáka

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191901
Datum 18.05.2019
Dní 2
Místo konání Seč
Pořadatel Yacht Club Vysoké Mýto
Zúčastněné třídy Pir-7P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0134 Zdražil Josef
1*
1
1
1
1
1
5
402
2
1902-0033 Dymák Petr
2
2
2
DNC*
2
2
10
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1
1
1
1
1
DNC*
5
7387
1301-0094 Sivý Dalibor
5
7387
2
1702-0049 Moudrý Miroslav
2
3
5*
2
4
1
12
5279
1701-0135 Moucha Pavel
12
5279
3
1902-0189 Steiner Michal
3
2
4
5*
3
2
14
4047
1902-0192 Drábek Martin
14
4047
4
1902-0186 Dymák Jiří
4
5*
2
4
2
3
15
3172
1902-0187 Dymáková Tereza
15
3172
5
1304-0160 Tobolka Michal
6
4
3
3
DNC*
DNC
26
2494
1304-0190 Gardavský Petr
26
2494
6
9999-0011 Kubů Lukáš
5
6
DNF*
6
5
5
27
1940
9999-0012 Kubů Jáchym
27
1940
7
1607-0162 Solfronk Antonín
7*
7
6
7
7
4
31
1471
9999-0013 Kučerová Ilona
31
1471
8
1301-0210 Svoboda Stanislav
8
DNF*
DNC
DNC
6
6
40
1065
1301-0207 Snopek Martin
40
1065
9
1701-0196 Richter Zdeněk
DNF*
DNF
DNC
DNC
DNC
DNC
50
707
1701-0346 Popper Šimon
50
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0202 Veselá Ema
1
1
1
2
1
3*
6
1758
2
1901-0482 Plachý Jonáš
2
2
2
3*
3
1
10
1156
3
1902-0199 Dymák Vojtěch
3
4*
3
1
2
2
11
804
4
1206-0339 Procházková Tereza
4*
3
4
4
4
4
19
554
5
1901-0481 Mareš Michael
5
5
6*
5
5
5
25
360
6
1902-0200 Dymák Jonáš
6
6
5
DNC*
DNC
DNC
33
202
7
1902-0196 Drábek Oldřich
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
40
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ