Lucky regata

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 191501
Datum 27.04.2019
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel TJ LOKOMOTIVA Cheb
Zúčastněné třídy CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,OT-1,Q-1,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0132 Cintlová Zuzana
1
1
1
3
578
2
1503-0260 Hošek Tomáš
2
2
2
6
277
3
1504-0109 Drahorádová Ema
3
3
DNF
10
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7019-0359 Dolejš Rudolf
2
2
2
3*
6
3427
2
1705-0001 Haubold Petr
3
1
4*
2
6
2524
3
1503-0292 Koblasa David
4
6*
1
1
6
1996
4
1503-0181 Hrubá Dagmar
1
4
3
5*
8
1621
5
7019-0144 Hrubý Pavel
5
3
6*
6
14
1330
6
1503-0180 Hrubý Roman
7*
7
5
7
19
1093
7
1526-0044 Mrůzek Pavel
8*
8
7
4
19
892
8
1503-0166 Ouřada Jaroslav
6
5
8
DNC*
19
718
9
1503-0219 Stránský Martin
9
DNC*
DNC
DNC
35
564
10
1503-0124 Koblasa Stanislav
10
DNC*
DNC
DNC
36
427
11
1503-0186 Hromádka Josef
11
DNF*
DNF
DNC
37
303
12
1503-0196 Nejtek Petr
DNC*
DNC
DNC
DNC
39
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1503-0251 Kopún Jan
1
1
2*
1
2.1
5600
1503-0268 Kadlec Aleš
2.1
5600
2
7021-0001 Sobotka Jakub
2
2
3*
2
6
3493
7003-0010 Kölbl Josef
6
3493
3
1503-0307 Frank Robert
4
DNF*
1
4
8.7
2260
4
1503-0275 Hanák Vladimír
3
3
4*
3
9
1385
1503-0274 Hadašová Jana
9
1385
5
1503-0261 Hošek Jan
5
DNF*
5
5
15
707
1503-0267 Volena Karel
15
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9999-0003 Kunčar Jan
1
1
DNC
6
578
9999-0004 Karafiát Karel
6
578
2
9999-0005 Sýkora Vlastimil
2
2
DNC
8
277
3
9999-0006 Doubek Milan
3
3
DNC
10
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ