Mgr. Martin Soušek

 Zpět

Datum narození: 1978
Adresa Roztylské nám. 2619/46
Praha 4
141 00
Telefon 603445829
E-mail sousek@sailing.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YACHT CLUB SaS, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1124-0002 11.08.2015 - 31.03.2020
YACHT CLUB SaS, z.s.: Předseda 08.07.2016
Komise závodů: Předseda 01.01.2016 - 31.03.2023
KSJ kraj Praha: Předseda 24.01.2017 - 31.12.2099
Disciplinární komise: Předseda 12.05.2019 - 31.03.2023
Výkonný výbor ČSJ: Člen výboru
komise rozhodčích, komise závodů, hladinová záchranná služba
30.03.2019 - 31.03.2023
Odvolací komise: Člen komise 01.01.2016 - 31.03.2023
Komise rozhodčích: Člen komise
KSJ 11 - Praha
01.01.2016 - 31.03.2023
Národní rozhodčí
jazyk: ChJ
0267 25.02.2017 - 31.12.2020
Národní rozhodčí-soudce
jazyk: ChJ
0267 25.02.2017 - 31.12.2020
Národní rozhodčí-na-vodě
jazyk: ChJ
0267 25.02.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 157221Velikost: XXLSkupina: ČYK 27.2.2016
0157 01.01.2010 - 27.02.2021
Trenér 3. třídy
0098 01.04.2005 - 27.02.2020
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Vltava - Praha Lig-7P Chief umpire 7 11
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb-24me Rozhodčí 24 24
194072 01.06.2019 D-Marin ORC Worlds Championship 2019 - ORC-B Jaderské moře, Šibenik Orc-36ms Rozhodčí 36 36
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,RsF-7P,29r-3C,Rs5-4K Člen protestní komise 7 7
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi L47-7P,Las-7P,Evr-7P Hlavní rozhodčí 7 11
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi L47-7P,Las-7P,Evr-7P Předseda protestní komise 7 11
191127 15.06.2019 Windypoint regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-7P,RsV-7P Předseda protestní komise 7 11
191336 15.06.2019 Grand Prix Czech Republic Devoti One Lipno - Černá v Pošumaví De1-8vc Člen protestní komise 8 8
191336 15.06.2019 Grand Prix Czech Republic Devoti One Lipno - Černá v Pošumaví De1-8vc Hlavní rozhodčí 8 12
191311 22.06.2019 MČR - Catamaran Open Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr Předseda protestní komise 12 18
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad-7P,Fd-7P,Fb-7P Hlavní rozhodčí 7 11
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Předseda protestní komise 12 18
191399 04.07.2019 Foiling Thursday lipno - cerna v posumavi OT-1 Předseda protestní komise 1 2
191132 12.07.2019 Prague SailOpen Vltava - Praha MR-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
191132 12.07.2019 Prague SailOpen Vltava - Praha MR-12mr Umpire 12 12
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále lipno - lipno nad vltavou Lig-7P Chief umpire 7 11
191213 10.08.2019 TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-7P Chief umpire 7 11
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lipno - Černá v Pošumaví Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,RsA-7P Člen protestní komise 12 12
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lipno - Černá v Pošumaví Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,RsA-7P Hlavní rozhodčí 12 18
191323 30.08.2019 MČR - Lipno regata II. Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Rs7-7P Člen protestní komise 12 12
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,420-7P,Q-7P Předseda protestní komise 12 18
191328 13.09.2019 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Hlavní rozhodčí 12 18
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Chief umpire 7 11
181306 26.05.2018 MČR Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,De1-12mr Předseda protestní komise 12 18
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-7P,L47-7P,Las-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig-7P Chief umpire 7 11
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P Předseda protestní komise 7 11
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P Předseda protestní komise 12 18
181126 13.07.2018 MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Chief umpire 12 18
181213 04.08.2018 TEAM RACING PODĚBRADY Jezero Poděbrady TR-7P Chief umpire 7 11
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Rozhodčí 7 7
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Předseda protestní komise 12 18
181328 31.08.2018 MMČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Hlavní rozhodčí 12 18
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,Q-7P,420-7P Hlavní rozhodčí 12 18
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi 420-7P,Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420-12mr,Fb-7P,Fd-7P Hlavní rozhodčí 12 18
181333 06.10.2018 Jestřábí Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Předseda protestní komise 7 11
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2 Předseda protestní komise 4 6
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Chief umpire 12 18
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Chief umpire 12 18
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R3,R2 Hlavní rozhodčí 1 2
179906 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 18+19 Hradec Králové R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
179908 01.04.2017 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Hlavní rozhodčí 1 2
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Vltava Lig-7P Chief umpire 7 11
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Předseda protestní komise 12 18
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Hlavní rozhodčí 8 12
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P Hlavní rozhodčí 12 18
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig-7P Chief umpire 7 11
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-10R,RsF-10R Chief umpire 10 15
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Člen protestní komise 12 12
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Hlavní rozhodčí 12 18
171108 14.07.2017 Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Chief umpire 12 18
171214 05.08.2017 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-7P Chief umpire 7 11
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig-7P Chief umpire 7 11
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q-12mr Člen protestní komise 12 12
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-12mr,De1-7P Člen protestní komise 12 12
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-12mr,De1-7P Hlavní rozhodčí 12 18
171336 07.10.2017 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Předseda protestní komise 7 11
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,420-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C Předseda protestní komise 4 6
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Chief umpire 12 18
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Umpire 12 12
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc-12mr,Nj-7P Předseda protestní komise 12 18
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc-12mr,Nj-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q-7P,Spl-7P Předseda protestní komise 7 11
161135 14.05.2016 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161135 14.05.2016 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
161308 21.05.2016 MČR - CompoTech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Předseda protestní komise 12 18
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P,Vau-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice L47-8mz,Q-8mz,L47-7P,Q-7P,L47-2 Hlavní rozhodčí 8 12
161317 17.06.2016 Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy Lipno - Černá v Pošumaví De1-24me,De1-12mr Rozhodčí 24 24
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P Hlavní rozhodčí 12 18
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,29r-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161109 15.07.2016 Prague Sail Open - MČR Matchrace 2.4 Vltava Praha Mr-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
161109 15.07.2016 Prague Sail Open - MČR Matchrace 2.4 Vltava Praha Mr-12mr Umpire 12 12
161214 13.08.2016 Poděbradský TEAM RACE Poděbrady TR-3R Chief umpire 3 5
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig-7P Chief umpire 7 11
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Hlavní rozhodčí 12 18
161336 02.09.2016 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P,De1-7P Hlavní rozhodčí 12 18
161623 24.09.2016 Cena Lučana-Závod Olympijských nadějí II Nechranice Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r-12mr,29r-7P Člen protestní komise 12 12
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r-12mr,29r-7P Hlavní rozhodčí 12 18
161114 01.10.2016 MCR - Skiffmania II. Nechranice Rs7-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161343 08.10.2016 Jestřábí Cup 2016 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Předseda protestní komise 7 11
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad-4K,RsF-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,420-3M,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Spl-3C,RsF-3C Předseda protestní komise 4 6
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Chief umpire 12 18
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Umpire 12 12
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc-12mr Předseda protestní komise 12 18
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc-12mr Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151101 14.03.2015 Jarní RS svezení Vltava - Praha RsO-7P,RsF-3R Předseda protestní komise 7 11
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
151404 25.04.2015 Prague Catamaran Regata 2015 Vltava - Praha Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151420 25.04.2015 Broker bussines regatta 2015 Vltava - Praha Tor-1 Hlavní rozhodčí 1 2
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q-7P Předseda protestní komise 7 11
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb-7P,Evr-7P Předseda protestní komise 7 11
151307 23.05.2015 MČR - CompoTech Catamaran Open 2015 Lipno - Černá v Poš. CaO-12mr,CaO-7P Hlavní rozhodčí 12 18
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q-7P,Vau-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151315 09.06.2015 MČR Lipno - Černá v Poš. Tor-12mr,Tor-7P Hlavní rozhodčí 12 18
151316 11.06.2015 ME Tornado 2015 Lipno - Černá v Poš. Tor-24me Hlavní rozhodčí 24 36
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P Člen protestní komise 12 12
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-7P,Fb-7P,420-7P,Fd-7P,29r-7P Hlavní rozhodčí 12 18
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad-7P,420-7P,Fd-7P,29r-7P,Fb-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151213 15.08.2015 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-3R Chief umpire 3 5
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Las-7P,Evr-7P,L47-7P,Spl-12mr,29r-7P Člen protestní komise 12 12
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Las-7P,Evr-7P,L47-7P,Spl-12mr,29r-7P Hlavní rozhodčí 12 18
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Evr-3C,Fin-7P,L47-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q-12mr Člen protestní komise 12 12
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
151121 17.10.2015 Primátorský štít Vltava Praha Kaj-4K,RsF-4K,RsF-3C,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,Cad-3C,420-3C,420-3M,Spl-3C,Las-3C,Cad-4K,Cad-3C Předseda protestní komise 4 6
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha Tr-12mr Chief umpire 12 18
151124 07.11.2015 MČR ORC 2015 Kremik - Chorvatsko Orc-12mr Předseda protestní komise 12 18
151124 07.11.2015 MČR ORC 2015 Kremik - Chorvatsko Orc-12mr Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
141103 15.03.2014 Cere Matchrace I. Praha - Vltava Mr-4P Chief umpire 4 6
149902 22.03.2014 Školení rozhodčích KSJ 11 - PRAHA Praha R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,Fb-3C Předseda protestní komise 4 6
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Evr-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
141136 14.05.2014 Colins Yacht Match Race Vltava - CERE Mr-1 Chief umpire 1 2
141111 24.05.2014 MČR - Comtech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-6mr,CaO-4P Hlavní rozhodčí 6 9
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice Fb-4P,Las-4P,RsF-4P,420-4P,Fd-3C Předseda protestní komise 4 6
141317 07.06.2014 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Q-4P Hlavní rozhodčí 4 6
141321 21.06.2014 The Crown Cup Lipno - Lipno n/Vlt. RsF-5mz,RsF-4P Hlavní rozhodčí 5 8
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,29r-4P Hlavní rozhodčí 4 6
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P,29r-4P Člen protestní komise 6 6
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P,29r-4P Hlavní rozhodčí 6 9
141214 09.08.2014 Jubilejní Matchrace Jezero Poděbrady Mr-3R Chief umpire 3 5
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q-6mr,Lar-4P Člen protestní komise 6 6
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q-6mr,Lar-4P Hlavní rozhodčí 6 9
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-6mr,L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Spl-4P Hlavní rozhodčí 6 9
141116 05.09.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-6mr,Tor-4P Hlavní rozhodčí 6 9
141119 20.09.2014 Mistrovství ČR - One-Design Kaštela (CRO) Nj-6mr,Nj-5ip Předseda protestní komise 6 9
141124 04.10.2014 Jestřábí Cup 2014 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-4P,CaO-4P Hlavní rozhodčí 4 6
141114 11.10.2014 MČR Cere Match race III. Vltava Mr-6mr,Mr-4P Chief umpire 6 9
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Spl-3C,RsF-3C,RsF-2,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Cad-2 Předseda protestní komise 4 6
141129 01.11.2014 MČR TMR 420 Vltava Tmr-6mr,Tmr-4P Chief umpire 6 9
141133 08.11.2014 CHAMPAGNE RACE - MČR v ORC 2014 Kremik (CRO) Orc-6mr Předseda protestní komise 6 9
141133 08.11.2014 CHAMPAGNE RACE - MČR v ORC 2014 Kremik (CRO) Orc-6mr Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
131101 12.01.2013 CERE Match Racing I. Vltava - Praha Mr-4P Chief umpire 4 6
139901 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Hlavní rozhodčí 1 2
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
139906 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 18+19 bude upřesněno R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
131104 06.04.2013 CERE Match Racing II. Vltava - Praha Mr-4P Hlavní rozhodčí 4 6
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora Fb-3C Předseda protestní komise 3 5
131404 20.04.2013 Prague Catamaran Speed Regatta 2013 Vltava Tor-5mz,Tor-4P Hlavní rozhodčí 5 8
131405 20.04.2013 Broker Regatta 2013 Vltava - Praha Tor-1 Hlavní rozhodčí 1 2
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Fin-5mz,Fin-4P,Las-5mz,De1-5mz,Las-4P,Lar-5mz,Lar-4P,Evr-5mz,Evr-4P,De1-4P Předseda protestní komise 5 8
131108 11.05.2013 CompoTech CATAMARAN OPEN 2013 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-5vc,CaO-4P Hlavní rozhodčí 5 8
131317 22.06.2013 The Crown Cup RS Reva Lipno nad Vltavou RsF-5mz Hlavní rozhodčí 5 8
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Spl-4P,Fb-4K Hlavní rozhodčí 4 6
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-6mr Člen protestní komise 6 6
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
134258 01.08.2013 LASER EUROPA CUP POLAND 2013 Puck L47-5iz,Lar-5iz,Las-5iz Člen protestní komise 5 5
131113 10.08.2013 MČR - CERE Match race III. Vltava - Praha MR-6mr,Mr-4P Chief umpire 6 9
131219 17.08.2013 Poděbradská Padesátka Jezero Poděbrady Mr-3R Chief umpire 3 5
131328 20.08.2013 ME Pirát Lipno - Černá v Pošumaví Pir-10me Hlavní rozhodčí 10 15
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Fin-4P,Q-4P Člen protestní komise 4 4
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Fin-4P,Q-4P Hlavní rozhodčí 4 6
131116 06.09.2013 MČR Tornádo +CATAMARAN OPEN Lipno - Černá v Pošumaví Tor-6mr,Tor-4P,CaO-4P Hlavní rozhodčí 6 9
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q-4P Hlavní rozhodčí 4 6
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q-4P Předseda protestní komise 4 6
137014 21.09.2013 MČR - Onedesign marina Frapa, Rogoznice - Chorvatsko Nj-6mr,Nj-5ip Předseda protestní komise 6 9
131122 05.10.2013 Jestřábí Cup 2013 + CATAMARAN OPEN Lipno - Černá v Pošumaví CaO-4P,Tor-4P Hlavní rozhodčí 4 6
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít Vltava pod Vyšehradem SSc-4P,Q-4K,RsF-4K,L47-4K,Lar-4K,Kaj-4K,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Spl-3C,420- Předseda protestní komise 4 6
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TMR-6mr Chief umpire 6 9
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ-6mr,TRQ-4P Umpire 6 6
131127 09.11.2013 Podzimní svezení - Match Race Vltava - Praha RsF-2 Umpire 2 2
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121122 07.04.2012 CEREmatchRACE 01 Vltava MR-4P Chief umpire 4 6
121103 14.04.2012 Prague Catamaran Speed Regatta 2012 Vltava Praha Tor-5vc Hlavní rozhodčí 5 8
121126 14.04.2012 Broker Bussines Regatta 2012 Vltava Tor-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121601 21.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C,470-1 Předseda protestní komise 4 6
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P Hlavní rozhodčí 4 6
121315 09.06.2012 Compotech Cup Lipno De1-4P Předseda protestní komise 4 6
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-3C,Fb-4K Hlavní rozhodčí 4 6
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-4P,Fd-4P Hlavní rozhodčí 6 9
121123 14.07.2012 MČR - CEREmatchRACE 02 Vltava MR-6mr,MR-4P Chief umpire 6 9
123134 30.07.2012 MEJ_PIR Lipno nad Vltavou Pir-8me Předseda protestní komise 8 12
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Spl-8ep,Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr Předseda protestní komise 8 12
121124 25.08.2012 CEREmatchRACE 03 Vltava MR-4P Hlavní rozhodčí 4 6
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Fin-6mr,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Hlavní rozhodčí 6 9
121621 07.09.2012 MČR Nechranice Fd-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Evr-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
121125 24.09.2012 MČR Onedesign a Elektrovod Cup 2012 Kaštěla - Chorvatsko Nj-6mr,Nj-3R Předseda protestní komise 6 9
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha RsF-4P,Cad-4K,Evr-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,420-2,Cad-2,Evr-2, Předseda protestní komise 4 6
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Chief umpire 6 9
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TrQ-6mr Chief umpire 6 9
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák Rs7-4P,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Rs1-1 Předseda protestní komise 4 6
111102 15.04.2011 Katamarán Match Race Vltava - Praha Mr-6mr,Tor-4P Chief umpire 6 9
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C Předseda protestní komise 4 6
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
111802 21.05.2011 Jarní premiéra II. Rozkoš 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Spl-4P Předseda protestní komise 4 6
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P Hlavní rozhodčí 4 6
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Předseda protestní komise 4 6
111316 02.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P Hlavní rozhodčí 6 9
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad-5ip,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-3C Hlavní rozhodčí 5 8
111322 09.08.2011 MČR - Připravný závod před MS 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-6mr,Fla-6mr,Fla-5mz Hlavní rozhodčí 6 9
111323 13.08.2011 Splash Worlds 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-10ms,Fla-8iz Hlavní rozhodčí 10 15
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Hlavní rozhodčí 4 6
111622 10.09.2011 Cena YC Nechranice Nechranice Fd-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
112145 16.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fd-6mr,Vau-6mr Člen protestní komise 6 6
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-4P,Cad-4P Člen protestní komise 4 4
111116 18.09.2011 MČR - Velká cena YFA Chorvatsko Nj-6mr,Nj-5ip Předseda protestní komise 6 9
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Lar-6mr,Q-6mr Člen protestní komise 6 6
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny Fb-4P Člen protestní komise 4 4
111626 01.10.2011 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 2 3
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr Předseda protestní komise 6 9
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha Tr-6mr,Tr-4P Chief umpire 6 9
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,470-1 Předseda protestní komise 4 6
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr-4P,L47-4P,Q-4P,Spl-4P Předseda protestní komise 4 6
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš 420-4P,Cad-4P,Fb-4P Předseda protestní komise 4 6
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Spl-4P Hlavní rozhodčí 4 6
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Hlavní rozhodčí 4 6
101609 25.06.2010 Mistrovství ČR Labe - Církvice Kaj-6mr Předseda protestní komise 6 9
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,Fd-5ip,Fd-4P Hlavní rozhodčí 6 9
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad-5ip Hlavní rozhodčí 5 8
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Lipno - Černá v Pošumaví Cad-4P Hlavní rozhodčí 4 6
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad-6mr,420-4P,Fb-4P,Fb-4K Hlavní rozhodčí 6 9
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata Bolevák T24-4P,Fb-4K,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 4 4
101415 07.08.2010 MČR - Katamarán Match Race Bolevák Mr-6mr,Tor-4P Chief umpire 6 9
101726 13.08.2010 Mistrovství ČR Máchovo jezero Sta-6mr,Sta-3C Předseda protestní komise 6 9
101329 27.08.2010 Mistrovství ČR - Šumavský vítr Lipno - Černá v Pošumaví Fla-6mr,Spl-6mr,T24-6mr,T24-4P Hlavní rozhodčí 6 9
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,L47-4P,Las-4P Hlavní rozhodčí 4 6
101334 10.09.2010 Mistrovství ČR - Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Fd-6mr,Fd-5ip Hlavní rozhodčí 6 9
102126 17.09.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Vau-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
102127 17.09.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny 470-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Fb-3M Hlavní rozhodčí 6 9
107123 18.09.2010 Velká cena YFA + Elektrovod Cup Biograd na Moru, Chorvatsko Ela-5ip,Nj-5ip Předseda protestní komise 5 8
107023 20.09.2010 RODOP MČR Onedesign + Velká cena YFA Chorvatsko Bav-6mr,Bav-5ip Předseda protestní komise 6 9
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny Fb-10me Rozhodčí 10 10
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin-6mr,Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr Předseda protestní komise 6 9
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Spl-4P,Q-4P,T24-4P Předseda protestní komise 4 6
101121 30.10.2010 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Chief umpire 6 9
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
101126 06.11.2010 Prague Grand Prix Vltava pod Vyšehradem De1-4P Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099901 14.03.2009 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
099902 28.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
099903 29.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 11+12 Praha R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
099905 05.04.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 18+19 Jaroměř R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Q-4K,Evr-3C,470-2,Fla-3C,Spl-3C Předseda protestní komise 4 6
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš 420-4P,470-4P,Fb-4P,Fd-4P,Vau-4P Předseda protestní komise 4 6
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero 420-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Pir-4K,Sta-4K,Fb-3C Předseda protestní komise 4 6
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr-4P,Fla-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Hlavní rozhodčí 4 6
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Fb-4K Hlavní rozhodčí 4 6
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,420-4P,Cad-4P Hlavní rozhodčí 6 9
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata Bolevák T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 4 6
091413 01.08.2009 Katamaran Match Racing Bolevák F20-3R,Tor-3R Chief umpire 3 5
091727 14.08.2009 Mistrovství ČR Máchovo jezero Sta-6mr Předseda protestní komise 6 9
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Fla-6mr,Q-6mr,Lar-6mr,Spl-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Evr-4P,Fb-4P Hlavní rozhodčí 6 9
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
097002 14.09.2009 Velká cena YFA - MČR Bavaria 42 Chorvatsko Bav-6mr Předseda protestní komise 6 9
092142 18.09.2009 Mistrovství ČR - Modrý hrozen Nové Mlýny 470-6mr,Fd-6mr,Vau-6mr,Vau-5ip,470-4P Hlavní rozhodčí 6 9
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-3M,T24-3C,T24-3M Hlavní rozhodčí 4 6
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fla-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-1 Hlavní rozhodčí 4 6
091120 07.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr,TR-4P Chief umpire 6 9
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
080901 15.03.2008 Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) Vlašim 1 Rozhodčí 1 1
080903 20.04.2008 Školení rozhočích KR KSJ Praha - RaceC Praha 1 Rozhodčí 1 1
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr-3C,Q-2,Evr-2 Předseda protestní komise 3 5
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny 420-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,470-5ip,470-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Evr-4K,Q-4K,Vau-4K Předseda protestní komise 4 6
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr-4P,L47-4P,Las-4P,OT-5mz(Splash/Flash) Hlavní rozhodčí 5 8
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Fb-6mr,Fd-6mr,Cad-5ip,420-4P,Cad-4P Hlavní rozhodčí 6 9
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Pir-6mr,Cad-4P Hlavní rozhodčí 6 9
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 4 4
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q-4P Hlavní rozhodčí 4 6
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ-6mr,TRQ-4P Chief umpire 6 9
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny 470-6mr,Lar-6mr,Q-6mr,470-5mz,470-5iz,470-4P Hlavní rozhodčí 6 9
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,Fb-4P,Fin-4P Hlavní rozhodčí 4 6
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Evr-4P,Fin-4P,Las-4P Hlavní rozhodčí 4 6
087020 16.09.2008 MČR - Velká cena YFA Biograd na Moru Bav-6mr,Bav-5ip Hlavní rozhodčí 6 9
081623 04.10.2008 Podzimní reg. V.Vacka Oldřichov Q-2,Evr-2,Vau-2 Předseda protestní komise 2 3
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,L47-4K,Pir-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Pir-2,Q-2,K Předseda protestní komise 4 6
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr-1 Předseda protestní komise 1 2
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr-3C,Q-3C,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny 420-5mz,470-5mz,Evr-5mz, Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr-4P,L47-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
071106 19.05.2007 Regata mládeže Vltava Praha Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,Fb-1,Pir-1 Hlavní rozhodčí 3 5
072111 26.05.2007 Mistrovství ČR Brněnská přehrada Tmr-6mr,Tmr-4P,T24-3M, Chief umpire 6 9
071604 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Oldřichov Evr-4K,Q-4K,Vau-4K Předseda protestní komise 4 6
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-4P Předseda protestní komise 6 9
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P Hlavní rozhodčí 6 9
071337 06.07.2007 Central Europien Cadet Cup Lipno Cad-5ip Hlavní rozhodčí 5 8
071724 10.08.2007 Mistrovství ČR Máchovo jezero Star-6mr,Fd-4P Předseda protestní komise 6 9
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Předseda protestní komise 2 3
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Předseda protestní komise 2 3
071613 18.08.2007 Cena Teplic Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Předseda protestní komise 2 3
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno Tmr-6mr (na vlastních lodích Q, děti do 15 let) Chief umpire 6 9
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví L47-6mr,Q-6mr,Evr-4P (závod pro LT Evropa 31/8 - 2/9) Hlavní rozhodčí 6 9
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Pir-4P,Star-4P,420-3C,Cad-3C,420-2,Pir-2 Předseda protestní komise 4 6
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr-4P,Fin-4P,Las-4P,L47-4P Předseda protestní komise 4 6
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Lar-4P,Pir-4P,420-3C,Evr-3C,Q-3C Předseda protestní komise 4 6
074002 30.09.2007 SANY Audi Cup Biograd - Chorvatsko Orc-6mm,Orc-5ip Člen protestní komise 6 6
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Pir-4K, Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TMR-4P Umpire 4 4
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Záchranář 7 2
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Vltava - Praha Lig-7P Záchranář 7 2
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb-24me Záchranář 24 6
194072 01.06.2019 D-Marin ORC Worlds Championship 2019 - ORC-B Jaderské moře, Šibenik Orc-36ms Záchranář 36 7
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi L47-7P,Las-7P,Evr-7P Záchranář 7 2
191336 15.06.2019 Grand Prix Czech Republic Devoti One Lipno - Černá v Pošumaví De1-8vc Záchranář 8 2
191311 22.06.2019 MČR - Catamaran Open Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr Záchranář 12 2
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad-7P,Fd-7P,Fb-7P Záchranář 7 2
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Záchranář 12 4
191132 12.07.2019 Prague SailOpen Vltava - Praha MR-12mr Záchranář 12 3
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále lipno - lipno nad vltavou Lig-7P Záchranář 7 3
191213 10.08.2019 TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-7P Záchranář 7 2
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lipno - Černá v Pošumaví Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,RsA-7P Záchranář 12 3
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,420-7P,Q-7P Záchranář 12 2
191328 13.09.2019 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Záchranář 12 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Rozhodčí 7 3
181306 26.05.2018 MČR Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,De1-12mr Rozhodčí 12 2
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 7 2
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig-7P Rozhodčí 7 2
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P Rozhodčí 12 4
181126 13.07.2018 MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Rozhodčí 12 3
181213 04.08.2018 TEAM RACING PODĚBRADY Jezero Poděbrady TR-7P Rozhodčí 7 2
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Rozhodčí 7 3
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Rozhodčí 12 4
181328 31.08.2018 MMČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Rozhodčí 12 3
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,Q-7P,420-7P Rozhodčí 12 2
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi 420-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420-12mr,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 12 3
181333 06.10.2018 Jestřábí Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 2
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2 Rozhodčí 4 2
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Rozhodčí 12 3
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Rozhodčí 12 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Vltava Lig-7P Rozhodčí 7 3
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Rozhodčí 1 2
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 8 2
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P Rozhodčí 1 3
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig-7P Rozhodčí 7 2
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-10R,RsF-10R Rozhodčí 1 4
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 7 2
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 1 5
171108 14.07.2017 Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Rozhodčí 1 3
171214 05.08.2017 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-7P Rozhodčí 7 2
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig-7P Rozhodčí 7 3
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q-12mr Rozhodčí 1 4
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-12mr,De1-7P Rozhodčí 1 3
171336 07.10.2017 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 2
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,420-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C Rozhodčí 4 2
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Rozhodčí 1 3
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Rozhodčí 1 1
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc-12mr,Nj-7P Rozhodčí 1 5
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q-7P,Spl-7P Rozhodčí 7 2
161135 14.05.2016 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Rozhodčí 2
161308 21.05.2016 MČR - CompoTech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Rozhodčí 1 2
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P,Vau-7P Rozhodčí 7 2
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice L47-8mz,Q-8mz,L47-7P,Q-7P,L47-2 Rozhodčí 8 2
161317 17.06.2016 Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy Lipno - Černá v Pošumaví De1-24me,De1-12mr Rozhodčí 2 3
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P Rozhodčí 4 5
161109 15.07.2016 Prague Sail Open - MČR Matchrace 2.4 Vltava Praha Mr-12mr Rozhodčí 1 3
161214 13.08.2016 Poděbradský TEAM RACE Poděbrady TR-3R Rozhodčí 3 2
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig-7P Rozhodčí 7 3
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Rozhodčí 1 3
161336 02.09.2016 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P,De1-7P Rozhodčí 1 3
161623 24.09.2016 Cena Lučana-Závod Olympijských nadějí II Nechranice Q-7P Rozhodčí 7 2
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r-12mr,29r-7P Rozhodčí 1 3
161343 08.10.2016 Jestřábí Cup 2016 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 2
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad-4K,RsF-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,420-3M,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Spl-3C,RsF-3C Rozhodčí 4 2
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Rozhodčí 1 3
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Rozhodčí 1 1
Související články

Grand Prix Czech Republic Devoti One 2019

14.05.2019
V termínu 15.06.2019 - 16.06.2019 se uskuteční závod Grand Prix Czech Republic Devoti One 2019. Vypsání závodu je v příloze.

MČR Catamaran Open 2019 - Vypsání závodu

14.05.2019
O víkendu 22.06.2019 - 23.06.2019 se uskuteční na Lipně MČR Catamaran OPEN 2019. Vypsání závodu je v příloze.  

KSJ JmK, z.s. - Nominace do volených orgánů ČSJ

07.03.2019
Nominace Radima Vašíka, Tomáše Musila, Jana Krause, Milana Páleníčka, Zdeňka Sünderhaufa, Kateřiny Fantové, Martina Souška, Václava Brabce a Vojtěcha Lambla do volených orgánů ČSJ pro volby 30. 3. 2019

CTL 2019 - pracovní verze ke dni 31/01/2019

15.01.2019
V příloze naleznete pracovní verzi CTL pro rok 2019.

Uzavření databáze výsledků roku 2018 proběhne 15/12/2018 ve 12:00

30.11.2018
Dovolujeme si upozornit všechny členy ČSJ, že 15/12/2018 ve 12:00 dojde k uzavření databáze výsledků pro Ročenku ČSJ za rok 2018.  

Pracovní verze CTL 2019 - výstup ze schůze STK ze dne 02/12/2018

30.11.2018
V příloze naleznete pracovní verzi CTL pro rok 2019. Jedná se o pracovní dokument, který vznikl na jednání STK dne 2/12/2018.

Podpora klubů pracujících s mládeží

11.10.2018
Návrh pro VV

Indiánské léto - Vypsání závodu CTL 18-1340

10.09.2018
Vypsání závodu Indiánské léto, který se bude konat v termínu 22.09.2018 - 23.09.2018 v YK Jestřábí, Černá v Pošumaví, Jestřábí kemp I.. Závod je vypsán jako Pohár ČR pro lodní třídy Optimist a 420.

Vypsání závodu MČR Tornado 2018 - Notice of Race Czech Championship class Tornado 2018

25.08.2018
V termínu 31.08.2018 - 02.09.2018 se uskuteční Mezinárodní Mistrovství ČR v lodní třídě Tornádo. Vypsání najdete v příloze. Těšíme se na Vás.  

MČR Catamaran Open + MČR Devoti One - vypsání závodu

15.04.2018
Pořadatel závodu zveřejnil vypsání závodu MČR v lodních třídách Catamaran Open a Devoti One. Závod se koná v termínu 26.05.2018 - 27.05.2018 v YK Jestřábí.

CTL 2018

16.02.2018
V příloze naleznete oficiální verzi CTL pro rok 2018, která byla schválena na včerejším zasedání VV ČSJ. Zároveň VV ČSJ schválil vypsání MČR v jednotlivých lodních třídách.

Celoměstský program podpory sportu v hl.m. Praze pro období 2019-2021

05.09.2018
Důležité doporučuji všem důkladně prostudovat, pokud chcete žádat o granty.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ