20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA

NOTICEBOARDPŘIHLÁŠKY

CTL 212101
Datum závodu 10.09.2021
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy ILCA 6-12mr, Evropa-8mz, Finn-8mz, ILCA 7-8mz, Evropa-7P, ILCA 7-7P, Finn-7P
Poznámka POZOR změna termínu - COVID-19


Uzávěrka on-line přihlášek: 09.09.2021 12:00:00

Přihlášky do závodu:

Člen ČSJ: Pro zadání přihlášky se nejdříve přihlášte ke svému účtu ČSJ.

Nečlen ČSJ:

Seznam přihlášených


Finn

AUT 8Hartwig Gfreiner9904-0001MužKapitán
AUT 330Tina Sperl9904-0003ŽenaKapitán
AUT 333Gerhard Weinreich9904-0002MužKapitán
CZE 0Jiří Outrata1214-0086MužKapitán
CZE 3Rudolf Lidařík2103-0437MužKapitán
CZE 18David Heneš2203-0134MužKapitán
CZE 21Jan Čajčík2103-0771MužKapitán
CZE 24Libor Valouch2203-0158MužKapitán
CZE 43Ladislav Hyrš2408-0002MužKapitán
CZE 54Matouš Červenka2203-0112MužKapitán
CZE 61Vojtěch Nalezenec1902-0211MužKapitán
CZE 63Kamil Ščerba2405-0099MužKapitán
CZE 67Josef Jochovič1203-0170MužKapitán
CZE 75Vladimír Skalický1219-0006MužKapitán
CZE 80Martin Jozíf9999-0002MužKapitán
CZE 211Martin Kaloš1130-1197MužKapitán
CZE 318Martin Plecitý1214-0017MužKapitán
SVK 6Milan Loukota9901-0002MužKapitán
SVK 271Tomas Mihalik9901-0003MužKapitán

ILCA 7

CZE 8Viktor Teplý2101-0571MužKapitán
CZE 152632Tomáš Vaidiš1508-0150MužKapitán
CZE 169063Matěj Liška1508-0231MužKapitán
CZE 171349Karel Hrubý2101-0453MužKapitán
CZE 192981Ondřej Vachel1305-0306MužKapitán
CZE 208429Jean-Baptiste Janča9999-0003MužKapitán
CZE 212491Eduard Sláma2101-0581MužKapitán
CZE 215495Dan Audy2101-0577MužKapitán

Evropa

CZE 11Marek Směšný2201-0011MužKapitán
CZE 20Miloslav Soukal1203-0364MužKapitán
CZE 25Roman Kafka2001-0155MužKapitán
CZE 33Ondřej Matoušek1301-0230MužKapitán
CZE 66Barbora Vachelová1305-0307ŽenaKapitán
CZE 74David Lejhanec1901-0134MužKapitán
CZE 76Richard Kafka2001-0154MužKapitán
CZE 79Vendula Škráčková2419-0003ŽenaKapitán
CZE 90Kateřina Chlupová2101-0766ŽenaKapitán
CZE 92Petra Šmídová7013-0001ŽenaKapitán
CZE 106Štěpán Staniek1145-0079MužKapitán
CZE 141Matěj Matoušek1301-0229MužKapitán
CZE 147Radim Čudek2402-0007MužKapitán
CZE 177Tereza Kováčová2201-0019ŽenaKapitán
CZE 191Michaela Bobková1504-0085ŽenaKapitán
CZE 200Jiří Žáček2404-0454MužKapitán
CZE 352Tomáš Mlejnek1609-0287JuniorKapitán
CZE 369Pavel Bobek2404-0379MužKapitán
ITA 7Francesco Zugna9909-0001MužKapitán
ITA 917Riccardo Fari9909-0002MužKapitán

ILCA 6

CZE 1Michal Halouzka2116-0005MužKapitán
CZE 10Jakub Halouzka2116-0004MužKapitán
CZE 12Zdeněk Chlup2101-0509MužKapitán
CZE 152633Martin Pospíšil2101-0375MužKapitán
CZE 155037Tomáš Hlavsa2101-0761MužKapitán
CZE 167986Lenka Kališová2101-0637ŽenaKapitán
CZE 170415David Blatecký2101-0473MužKapitán
CZE 190359Martin Kmenta2101-0608MužKapitán
CZE 192490Klára Motejlová1101-0219ŽenaKapitán
CZE 196990Michaela Pačinová9999-0001ŽenaKapitán
CZE 199435Antonín Kašpar1130-0279MužKapitán
CZE 212865Alessia Palanti1130-1510ŽenaKapitán
CZE 212985Klára Himmelová1607-0166ŽenaKapitán
CZE 213903Jiří Himmel1607-0165MužKapitán
CZE 216798Jiří Halouzka2116-0003MužKapitán
CZE 217942Markéta Kališová2101-0653ŽenaKapitán
SVK 151092Karolína Sarah Simonová9901-0004ŽenaKapitán
SVK 207187Michaela Kecskésová9901-0001ŽenaKapitán

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ