O krále Šumavy



přesun koef. Fb-4K, Cad-4K ze závodu 211209 pro lodní třídu Cad, 29er a RS700 závod na 3 dny, lodní třídy FB a FD pouze 2 dny 10.07.2021-11.07.2021

CTL 211315
Datum závodu 09.07.2021
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 29er-7P, Cadet-7P, Flying Dutchman-7P, Fireball-7P, RS700-7P, Cadet-4K, Fireball-4K
Poznámka přesun koef. Fb-4K, Cad-4K ze závodu 211209 pro lodní třídu Cad, 29er a RS700 závod na 3 dny, lodní třídy FB a FD pouze 2 dny 10.07.2021-11.07.2021
Uzávěrka on-line přihlášek: 09.07.2021 07:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Flying Dutchman

CZE 11Tomáš Palkovský1609-0262MužKapitán Zaplaceno
Petr Storch1605-0093Muž
CZE 38Otakar Ach-Hübner2103-0658MužKapitán Zaplaceno
Miroslav Vlach1602-0130Muž

Cadet

CZE 9460Adam Winkler1214-0110MužKapitán Zaplaceno
Dominik Eliáš1214-0124Muž
CZE 9481Vít Krchňavý1602-0104MužKapitán Zaplaceno
Radek Jiránek1602-0341Muž
CZE 9489Vojtěch Krchňavý1602-0105MužKapitán Zaplaceno
Matěj Vojík1602-0111Muž
CZE 9501Adéla Beretová1101-0513ŽenaKapitán
Carla De Vita1101-0537Žena
CZE 9509Matyáš Roček1203-0589MužKapitán
Jiří Kulhavý1602-0340Muž
CZE 9511Antonín Dressler1101-0539MužKapitán
Pavel Horváth1101-0573Muž
CZE 9517Matyáš Pfeifer1203-0586MužKapitán Zaplaceno
Nikita Kubáňová1203-0613Žena
CZE 9693Annamaria Kramplová1101-0226ŽenaKapitán
Berenika Cvikrová1214-0120Žena
CZE 9769Josef Dressler1101-0538MužKapitán
Martin Morgan Šebor1101-0522Muž
CZE 9772Kristýna Holubová1101-0128ŽenaKapitán Zaplaceno
Anna Winklerová1214-0111Žena
CZE 9773Jaromír Kukla1101-0584MužKapitán
Luděk Růžička1214-0122Muž
CZE 9774Anna Marie Dítětová1203-0608ŽenaKapitán
Tereza Dítětová1203-0591Žena

Fireball

CZE 14271Pavla Štursová1710-0003ŽenaKapitán Zaplaceno
Vítek Dragoun1402-0364Muž
CZE 14551Tomáš Motal7015-1040MužKapitán Zaplaceno
Tomáš Žalud7015-1234Muž
CZE 14809Klára Janderová1124-0004ŽenaKapitán Zaplaceno
Jitka Bidlová2103-0428Žena
CZE 14818Lucie Klucká1606-0186ŽenaKapitán Zaplaceno
Radek Mika1124-0035Muž
CZE 14820Michaela Štruncová1203-0520ŽenaKapitán
Michal Škoda1203-0490Muž
CZE 14827Milan Kvasnik1203-0293MužKapitán
Petr Kořan1203-0172Muž
CZE 14831Vladimír Lambl1203-0130MužKapitán Zaplaceno
Zuzana Kubáňová1130-1558Žena
CZE 14853Alexandr Průcha1108-0127MužKapitán Zaplaceno
Vlastimil Beneš1108-0131Muž
CZE 14931Jiří Čechura1401-0250MužKapitán
Jan Will1401-0215Muž
CZE 14981Jan Jedlička1203-0550MužKapitán
Jan Štrunc1203-0503Muž
CZE 14983Markéta Jindřichová1504-0015ŽenaKapitán
Jana Veselá1503-0276Žena
CZE 15019Martin Kubový1214-0095MužKapitán Zaplaceno
Roman Roček1203-0268Muž
CZE 15059Filip Havel1203-0499MužKapitán
Lukáš Svoboda1203-0510Muž
CZE 15079Michaela Jedličková1203-0483ŽenaKapitán
Lenka Mrzílková1203-0477Žena
CZE 15082Martin Mudra1401-0224MužKapitán
Dominik Dragoun1402-0353Muž
CZE 15095Ladislav Vomáčko1206-0293MužKapitán Zaplaceno
Jiří Gemperle1201-0127Muž
CZE 15108Lucie Štursová1710-0004ŽenaKapitán Zaplaceno
Přemysl Čechura1401-0446Muž
CZE 15109Johana Nápravníková Kořanová1203-0492ŽenaKapitán Zaplaceno
Jakub Nápravník1101-0882Muž
CZE 15110Jaroslav Verner1214-0037MužKapitán Zaplaceno
Pavel Winkler1214-0079Muž
CZE 15141Jiří Parůžek1214-0097MužKapitán
Jakub Košvica2103-0684Muž
CZE 15163Milan Šnajdr1401-0419MužKapitán
Matěj Šnajdr1401-0420Muž

RS700

CZE 729Jiří Smrčka1101-0351MužKapitán Zaplaceno
CZE 788Jiří Kuthan1149-0001MužKapitán
CZE 842Richard Bartoš1149-0005MužKapitán
CZE 845Adam Plhoň1134-0017MužKapitán
CZE 872Jonáš Tichý9999-0031MužKapitán
CZE 905Václav Brabec1130-0695MužKapitán Zaplaceno
CZE 910Kryštof Spurný1203-0610MužKapitán
CZE 951Marek Dudák1130-0233MužKapitán Zaplaceno
CZE 984Klára Houšková1130-1746ŽenaKapitán Zaplaceno

29er

CZE 787Tibor Nevelöš1609-0256MužKapitán Zaplaceno
Adam Nevelöš1609-0255Muž
CZE 1662Tadeáš Tkadlec1214-0103MužKapitán Zaplaceno
Alexander Miškov9901-0015Muž
CZE 2277Markéta Bauerová1130-0003ŽenaKapitán
Magdaléna Holá1401-0481Žena
CZE 2278Matěj Iljuchin1702-0268MužKapitán Zaplaceno
Tobiáš Dvořák1702-0267Muž
CZE 2279Bára Košťálová1901-0449ŽenaKapitán Zaplaceno
Anna Košťálová1901-0465Žena
CZE 2280Tobiáš Kraus1703-0245MužKapitán
Lukáš Wehrenberg1213-0146Muž
CZE 2281Matyáš Dymák1902-0198MužKapitán Zaplaceno
Ladislav Čechura1401-0478Muž
CZE 2282Nela Viščorová2103-0795DorostenkaKapitán Zaplaceno
Kateřina Šlechtická2103-0922Dorostenka
CZE 2283Ondřej Baštář1401-0476MužKapitán Zaplaceno
Jan Juha1401-0482Muž
CZE 2284Vojtěch Cibulka1402-0405MužKapitán Zaplaceno
Petr Tupý2103-0724Muž
CZE 2285Sára Svobodová1703-0269ŽenaKapitán
Kateřina Muchová1703-0248Žena
CZE 2286Vanda Paigerová1130-0230ŽenaKapitán Zaplaceno
Barbora Šabatová2103-0913Žena
CZE 3086Michal Krsička1130-0298MužKapitán
Lukáš Krsička1130-0299Muž
CZE 3089Lukáš Dadák2103-0796MužKapitán Zaplaceno
Dan Viščor2103-0794Muž
CZE 22820Lucie Košatová1101-0488ŽenaKapitán Zaplaceno
Veronika Cibulková1402-0406Žena
SVK 1973Viktor Mika9901-0001MužKapitán Zaplaceno
Oliver Lichvár9901-0002Muž
SVK 2201Barbora Kocanová9901-0003ŽenaKapitán Zaplaceno
Barbora Bartánusová9901-0004Žena
SVK 2363Alex Brestovský9901-0007MužKapitán Zaplaceno
Ján Zimáni9901-0008Muž
SVK 2533Oliver Krivosudský9901-0005MužKapitán Zaplaceno
Ladislav Stolárik9901-0006Muž

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ