Moravia RS Regatta


CTL 202162
Datum 26.09.2020
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Rs5-7P,RsF-7P


Uzávěrka on-line přihlášek: 25.09.2020 12:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


RS500

CZE 619Eva Matoušková1203-0602ŽenaKapitán
Michaela Mertlová1526-0039Žena
CZE 553Martin Benovič1130-1233MužKapitán
Radek Nalevajko1130-1201Muž
CZE 727Patrik Škvařil2103-0817MužKapitán
Jan Buchta2103-0944Muž
CZE 965Michaela Szmaragowski1302-0018ŽenaKapitán
Daniel Szmaragowski1302-0058Muž
CZE 1053Jan Dvořák1702-0258MužKapitán
Tobiáš Dvořák1130-1255Muž
CZE 1668Richard Bartoš1149-0005MužKapitán
Ilja Iljuchin9999-0001Muž
CZE 1087Luboš Motl1604-0131MužKapitán
Monika Martinkovičová1604-0270Žena
CZE 673Martin Blažek1130-0996MužKapitán
Marek Blažek1130-0997Muž
CZE 1688Jakub Dobrý1401-0439JuniorKapitán
Tereza Dobrá1401-0473Juniorka
CZE 1052Ondřej Najvárek1101-0467MužKapitán
Matěj Najvárek1149-0010Muž
CZE 535Jakub Nejezchleba2103-0736MužKapitán
Blanka Maršálková2103-0687Žena
CZE 772Petra Schmiedová9999-0002ŽenaKapitán
Martin Schmied9999-0003Muž
CZE 1015Milos Buril9999-0004Muž
Ladislav Vastl7003-0022MužKapitán
CZE 1010Ladislav Vastl9999-0005MužKapitán
CZE 564Jan Mlčoch2205-0077DorostenecKapitán
Matěj Mlčoch2205-0068Muž
CZE 10100Klára Houšková1201-0162Žena
Matěj Vítovec1130-0496MužKapitán

RS Feva

CZE 4415Nela Viščorová2103-0795ŽačkaKapitán
Kateřina Šlechtická2103-0922Žačka
CZE 5243Anna Sofia Fenkart2103-0976Žačka
Agnes Buchtová2103-0886ŽačkaKapitán
CZE 7618Helena Navrátilová2103-0948JuniorkaKapitán
Vanda Navrátilová2103-0927Juniorka
CZE 5160David Szmaragowski1302-0054ŽákKapitán
Tereza Stibůrková1145-0110Žačka
CZE 5344Adéla Pešková2103-0824ŽačkaKapitán
Kristýna Křenková2103-0852Žačka
CZE 5162Eliška Richterová1901-0469ŽačkaKapitán
Jan Richter1901-0468Žák
CZE 4026Sarah Buchtová2103-0887ŽačkaKapitán
Filip Fenkart2103-0977Žák
CZE 907Matěj Martan1401-0496Ml. ŽákKapitán
Milan Harmáček1401-0508Ml. Žák
CZE 1609Eliška Stibůrková1145-0109ŽačkaKapitán
Magdaléna Najvárková1145-0111Žačka
CZE 906Klára Kaltounková1101-0445ŽenaKapitán
Dominik Szmaragowski1302-0053Ml. Žák
CZE 4056Michal Sazama1101-0498ŽákKapitán
Šimon Nalevajko1101-0568Ml. Žák
CZE 4195Matěj Iljuchin1101-0575ŽákKapitán
Vojtěch Vít1101-0569Ml. Žák
CZE 6319Monika Křenková2103-0854JuniorkaKapitán
Hana Trubačíková2103-0928Žačka
CZE 1414Sára Svobodová1101-0551ŽačkaKapitán
Kateřina Muchová1703-0248Žačka
CZE 2457Vojtěch Janáček2103-0857MužKapitán
Albert Schwanzer2103-0858Muž
CZE 4826Ondřej Čoupek2103-0902ŽákKapitán
Dominika Nejezchlebová2103-0967Žačka
CZE 57071Jan Juha1401-0482ŽákKapitán
Ladislav Čechura1401-0478Žák
CZE 474Karolína Krejčiříková2103-0868Žena
Aoife Vigh2103-0969ŽačkaKapitán
CZE 11Ondřej Nantl1130-1562Ml. ŽákKapitán
Kristián Bezušek1130-0984Ml. Žák
CZE 5334Ondřej Doležel1130-0992ŽákKapitán
Šimon Michalčín1130-1000Ml. Žák
CZE 5339Vojtěch Benovič1130-0954Ml. ŽákKapitán
Ema Skalová1101-0565Ml. žákyně
CZE 5699Ondřej Baštář1401-0476ŽákKapitán
Petr Pelnář1401-0485Ml. Žák

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ