Kiss My RS


CTL 202108
Datum 05.09.2020
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M


Uzávěrka on-line přihlášek: 04.09.2020 18:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


RS Vareo

CZE 540Josef Pavlovský2103-0253MužKapitán
CZE 101Jan Daněk2103-0804MužKapitán
CZE 422Ludmila Nováková2103-0483ŽenaKapitán
CZE 151Ivo Sláma2101-0342MužKapitán
CZE 143Jan Březina2103-1012MužKapitán
CZE 320Otakar Ach-Hübner2103-0658MužKapitán
CZE 547Pavel Otevřel2103-0784MužKapitán
CZE 541Miroslav Fanta2103-0221MužKapitán
Čes 622Miroslav Filip2103-0908MužKapitán
CZE 632Darek Grabarczyk2103-0547MužKapitán
CZE 348Radim Lička2103-0941MužKapitán
CZE 420Martin Janáček2103-0399MužKapitán
Čes 531Zbyněk Vaculka2103-0235MužKapitán
CZE 514Petr Stoklásek1130-1176MužKapitán
CZE 483Renata Marečková2101-0281ŽenaKapitán
CZE 136Stanislav Chudoba1130-1177MužKapitán
CZE 663Radim Hartl2103-0543MužKapitán
CZE 236Fedor Kubeš2103-0874MužKapitán

RS Feva

CZE 5162Eliška Richterová1901-0469ŽačkaKapitán
Jan Richter1901-0468Žák
CZE 4980Bořek Borkovec1101-0466ŽákKapitán
Josef Hanton1401-0479Žák
CZE 5243Agnes Buchtová2103-0886ŽačkaKapitán
Anna Sofia Fenkart2103-0976Žačka
CZE 4026Sarah Buchtová2103-0887ŽačkaKapitán
Filip Fenkart2103-0977Žák
CZE 4415Nela Viščorová2103-0795ŽačkaKapitán
Kateřina Šlechtická2103-0922Žačka
CZE 2457Vojtěch Janáček2103-0857ŽákKapitán
Albert Schwanzer2103-0858Muž
CZE 906Klára Kaltounková1101-0445DorostenkaKapitán
Dominik Szmaragowski1302-0053Muž
CZE 1414Sára Svobodová1101-0551ŽačkaKapitán
Kateřina Muchová1703-0248Žačka
CZE 4056Michal Sazama1101-0498ŽákKapitán
Šimon Nalevajko1101-0568Ml. Žák
CZE 4195Matěj Iljuchin1101-0575ŽákKapitán
Vojtěch Vít1101-0569Ml. Žák
CZE 4560Iva Brhelová1101-0446ŽačkaKapitán
Ema Skalová1101-0565Ml. žákyně
CZE 907Matěj Martan1401-0496Ml. Žák
Milan Harmáček1401-0508Ml. ŽákKapitán
CZE 5699Ondřej Baštář1401-0476MužKapitán
Petr Pelnář1401-0485Muž
CZE 5160David Szmaragowski1302-0054ŽákKapitán
Tereza Stibůrková1145-0110Žačka
CZE 57071Jan Juha1401-0482ŽákKapitán
Ladislav Čechura1401-0478Žák
CZE 1609Eliška Stibůrková1145-0109ŽačkaKapitán
Magdaléna Najvárková1145-0111Žačka
CZE 5344Adéla Pešková2103-0824ŽačkaKapitán
Kristýna Křenková2103-0852Žačka
CZE 6195Rudolf Bína2103-0853ŽákKapitán
Jindřich Knetig2103-0951Žák

RS500

CZE 619Michaela Mertlová1526-0039Žena
Eva Matoušková1203-0602ŽenaKapitán
CZE 535Peter Kosinski9907-0001MužKapitán
Blanka Maršálková2103-0687Žena
CZE 727Patrik Škvařil2103-0817MužKapitán
Jan Buchta2103-0944Muž
CZE 965Michaela Szmaragowski1302-0018ŽenaKapitán
Daniel Szmaragowski1302-0058Muž
CZE 1688Jakub Dobrý1401-0439JuniorKapitán
Tereza Dobrá1401-0473Juniorka
CZE 1053Jan Dvořák1702-0258MužKapitán
Tobiáš Dvořák1130-1255Muž
CZE 1087Luboš Motl1604-0131MužKapitán
Monika Martinkovičová1604-0270Žena
SVK 1674Samuel Lukačovič7040-0172MužKapitán
CZE 499Jan Pour1145-0076MužKapitán
CZE 1015Miloš Buřil7040-0158MužKapitán
Radek Nalevajko1130-1201Muž
CZE 1668Richard Bartoš1149-0005MužKapitán
Lucie Svobodová1149-0006Žena
CZE 537Aneta Licková1206-0317Žena
Jáchym Lis7040-0009MužKapitán

RS Tera

CZE 31Anna Grabarczyková2103-0901Ml. žákyněKapitán
CZE 817Matěj Sklenář2103-0925Ml. ŽákKapitán

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ