Krajský přebor (Veletržní regata)


CTL 202103
Datum 20.06.2020
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno z.s.
Zúčastněné třídy Lar-7P,Lar-4K,Evr-3M,Evr-4K,Q-3M,Q-4K,RsV-4K,Vau-1,L47-1


Uzávěrka on-line přihlášek: 19.06.2020 12:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


ILCA Radial

CZE 12Zdeněk Chlup2101-0509MužKapitán
CZE 170415David Blatecký2101-0473MužKapitán
CZE 155037Tomáš Hlavsa2101-0761MužKapitán
CZE 203838Michal Halouzka2116-0005MužKapitán
CZE 209771Jiří Halouzka2116-0003MužKapitán
CZE 190237Markéta Kališová2101-0653DorostenkaKapitán
CZE 167986Lenka Kališová2101-0637ŽenaKapitán
CZE 208363Martina Bezděková2111-0001ŽenaKapitán
CZE 182267David Štěpán2101-0258MužKapitán
CZE 212985Klára Himmelová1607-0166DorostenkaKapitán
CZE 213903Jiří Himmel1607-0165DorostenecKapitán
CZE 195636Martin Kmenta2101-0608MužKapitán
CZE 196989Dan Audy2101-0577MužKapitán
AUT 197016Vít Hýža2101-0447ŽákKapitán
CZE 208693Zdeněk Vysloužil1702-0146DorostenecKapitán
CZE 216805Jakub Halouzka2116-0004MužKapitán

Evropa

CZE 90Kateřina Chlupová2101-0766ŽenaKapitán
CZE 76Richard Kafka2001-0154MužKapitán
CZE 352Tomáš Mlejnek1609-0287DorostenecKapitán
CZE 177Tereza Kováčová2201-0019ŽenaKapitán
CZE 200Jiří Žáček2404-0454MužKapitán
CZE 11Marek Směšný2201-0011Ml. ŽákKapitán
CZE 17Michal Kubík2104-0073MužKapitán
CZE 2Martin Kubík2104-0210DorostenecKapitán
CZE 46Martina Švancarová2104-0186ŽenaKapitán
CZE 377Kateřina Mátlová2101-0450ŽenaKapitán
CZE 69Robert Balzer2201-0004MužKapitán

RS Vareo

CZE 151Ivo Sláma2101-0342MužKapitán
CZE 540Josef Pavlovský2103-0253MužKapitán
CZE 143Jan Březina2419-0099MužKapitán
CZE 547Pavel Otevřel2103-0784MužKapitán
CZE 164Zdeněk Bureš2103-1001MužKapitán
CZE 422Ludmila Nováková2103-0483ŽenaKapitán
CZE 153Jiří Pavlík2103-0207MužKapitán
CZE 663Radim Hartl2103-0543MužKapitán
CZE 622Miroslav Filip2103-0908MužKapitán

Optimist

CZE 818Hynek Dokoupil2101-0749Ml. ŽákKapitán
CZE 819Beáta Dokoupilová2101-0725Ml. žákyněKapitán
CZE 3Eliška Blatecká2101-0768ŽačkaKapitán
CZE 878Martin Blatecký2101-0722MužKapitán
CZE 289Jindřich Piňos2201-0051Ml. ŽákKapitán
CZE 79Julie Čaganová2101-0756Ml. žákyněKapitán
CZE 424Klára Chalupníková2101-0717Ml. žákyněKapitán
CZE 57Sofie Čaganová2101-0780Ml. žákyněKapitán
CZE 25Hynek Karas2101-0772MužKapitán
CZE 83Filip Karas2101-0742Ml. ŽákKapitán
CZE 831Veronika Blatecká2101-0757Ml. žákyněKapitán
CZE 8181Albert Mátl2101-0752Ml. ŽákKapitán
CZE 66Daniel Beroun2101-0729Ml. ŽákKapitán
CZE 711Marek Beroun2101-0776Ml. ŽákKapitán
CZE 318Karolína Hejnová2404-0450ŽačkaKapitán
CZE 833Tatiana Bělunková2419-0063Ml. žákyněKapitán
CZE 828Patrick Štafa2116-0011Ml. ŽákKapitán
CZE 110Eduard Petr2101-0781MužKapitán
CZE 868Lukáš Krč2201-0039ŽákKapitán
CZE 411Mariana Balzerová2101-0778Ml. žákyněKapitán

ILCA 4.7

CZE 185750Helena Hýžová2101-0741Ml. žákyněKapitán
CZE 16798Michaela Blatecká2101-0758ŽačkaKapitán
CZE 2129851Vít Kouřil2101-0751ŽákKapitán
CZE 197207Tobiáš Trkan2101-0773ŽákKapitán

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ