Květákova regata


CTL 202003
Datum 29.08.2020
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P


Uzávěrka on-line přihlášek: 28.08.2020 12:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


RS500

CZE 1652Michal Lojka1305-0203MužKapitán
Petra Lojková1305-0266Žena
CZE 965Michaela Szmaragowski1302-0018ŽenaKapitán
Daniel Szmaragowski1302-0058Muž
CZE 727Patrik Škvařil2103-0817MužKapitán
Jan Buchta2103-0944Muž
CZE 1052Ondřej Najvárek1101-0467MužKapitán
Matěj Najvárek1149-0010Muž
CZE 1087Luboš Motl1604-0131MužKapitán
Monika Martinkovičová1604-0270Žena
CZE 1053Jan Dvořák1702-0258MužKapitán
Tobiáš Dvořák1130-1255Muž
CZE 619Eva Matoušková1203-0602ŽenaKapitán
Michaela Mertlová1526-0039Žena
CZE 636Nikola Licková1206-0318ŽenaKapitán
Aneta Licková1206-0317Žena
CZE 1668Richard Bartoš1149-0005MužKapitán
Lucie Svobodová1149-0006Žena
CZE 554Milan Uhlár1145-0106Muž
Štěpán Staniek1145-0079MužKapitán

RS Aero

CZE 1826Petr Bryx1206-0379MužKapitán
CZE 2956Petr Bříza1901-0475MužKapitán

RS Feva

CZE 4415Nela Viščorová2103-0795ŽačkaKapitán
Kateřina Šlechtická2103-0922Žačka
CZE 5162Eliška Richterová1901-0469ŽačkaKapitán
Jan Richter1901-0468Žák
CZE 4980Bořek Borkovec1101-0466ŽákKapitán
Josef Hanton1401-0479Žák
CZE 5160David Szmaragowski1302-0054ŽákKapitán
Tereza Stibůrková1145-0110Žačka
CZE 5243Agnes Buchtová2103-0886ŽačkaKapitán
Anna Sofia Fenkart2103-0976Žačka
CZE 4026Sarah Buchtová2103-0887ŽačkaKapitán
Filip Fenkart2103-0977Žák
CZE 1609Eliška Stibůrková1145-0109ŽačkaKapitán
Magdaléna Najvárková1145-0111Žačka
CZE 11Ondřej Nantl1130-1562Ml. ŽákKapitán
Kristián Bezušek1130-0984Ml. Žák
CZE 2186Jakub Munzar1901-0487Ml. ŽákKapitán
Monika Munzarová1901-0490Žačka
CZE 907Matěj Martan1401-0496Ml. ŽákKapitán
Milan Harmáček1401-0508Ml. Žák
CZE 57071Jan Juha1401-0482ŽákKapitán
Ladislav Čechura1401-0478Žák
CZE 666Adriana Šiknerová1130-0948ŽačkaKapitán
Viktorie Benovičová1130-0953Žačka
CZE 4056Michal Sazama1101-0498ŽákKapitán
Sofie Pavelková1101-0566Ml. žákyně
CZE 906Klára Kaltounková1101-0445DorostenkaKapitán
Dominik Szmaragowski1302-0053Ml. Žák
CZE 4195Matěj Iljuchin1145-0096ŽákKapitán
Vojtěch Vít1101-0569Ml. Žák
CZE 6319Monika Křenková2103-0854JuniorkaKapitán
Dominika Nejezchlebová2103-0967Juniorka
CZE 5344Adéla Pešková2103-0824ŽačkaKapitán
Kristýna Křenková2103-0852Juniorka
CZE 7618Helena Navrátilová2103-0948JuniorkaKapitán
Vanda Navrátilová2103-0927Juniorka
CZE 5699Ondřej Baštář1401-0476MužKapitán
Petr Pelnář1401-0485Muž

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ