Velká cena YC Dyje




Event Code 202114
First day of the event 2020-05-23
Number of days 2
Venue Nové Mlýny
Organizer YachtClub Dyje z.s.
Classes 29er-7P, 420-7P, ILCA 6-7P
Note
End of online registration 22.05.2020 12:00:00

Online registration is closed. You can register at the event.

Entry List


420

CZE 51370Vojtěch Klíma1101-0211ManHelm
Lucie Lokajíčková1101-0352Woman
CZE 51448Adam Rek1909-0132ŽákHelm
Matěj Kučera1909-0035Žák
CZE 53499Nikola Licková1206-0318DorostenkaHelm
Aneta Licková1206-0317Woman
CZE 54169Aneta Páleníčková1130-0597WomanHelm
Tomáš Doležal1203-0599Man
CZE 56481Lukáš Kraus1703-0244ŽákHelm
Michaela Cvikrová1214-0121Woman
CZE 56485František Viták1402-0395ManHelm
Magdaléna Holá1401-0481Woman
CZE 56750Matěj Ptáčník1702-0186ManHelm
Ondřej Ptáčník1702-0192Man

ILCA 6

CZE 1Jiří Vacula1702-0145DorostenecHelm
CZE 12Zdeněk Chlup2101-0509ManHelm
CZE 123Michal Steiner1902-0189ManHelm
CZE 152633Martin Pospíšil2101-0375VeteránHelm
CZE 155037Tomáš Hlavsa2101-0761ManHelm
CZE 167986Lenka Kališová2101-0637WomanHelm
CZE 182267David Štěpán2101-0258ManHelm
CZE 185633Eliška Fanfrlová2419-0059DorostenkaHelm
CZE 190237Markéta Kališová2101-0653DorostenkaHelm
CZE 192980Bára Košťálová1901-0449WomanHelm
CZE 196989Dan Audy2101-0577ŽačkaHelm
CZE 199435Antonín Kašpar1130-0279ManHelm
CZE 199892Vítězslav Moučka2001-0214JuniorHelm
CZE 203838Michal Halouzka2116-0005DorostenecHelm
CZE 208363Martina Bezděková2111-0001WomanHelm
CZE 208690Michal Rais1609-0298JuniorHelm
CZE 208692Ondřej Müller1609-0212ManHelm
CZE 208693Zdeněk Vysloužil1702-0146DorostenecHelm
CZE 208694Andrew Lawson1702-0147ManHelm
CZE 209771Jiří Halouzka2116-0003ManHelm
CZE 212985Klára Himmelová1607-0166DorostenkaHelm
CZE 213903Jiří Himmel1607-0165DorostenecHelm
CZE 214653Tereza Klimešová1402-0468WomanHelm

29er

CZE 1155Alexander Nahodil1130-1173DorostenecHelm
Jan Sušil1130-0593Dorostenec
CZE 2277Markéta Bauerová1130-0003ŽačkaHelm
Vanda Paigerová1130-0230Žačka
CZE 2278Tibor Nevelöš1609-0256ŽákHelm
Adam Nevelöš1609-0255Žák
CZE 2279Šimon Jurečka1103-0010DorostenecHelm
Petr Košťál1901-0414Dorostenec
CZE 2280Tadeáš Tkadlec1214-0103ManHelm
David Muzikář2101-0710Man
CZE 2282Lukáš Dadák2103-0796DorostenecHelm
Dan Viščor2103-0794Dorostenec
CZE 2283Michal Krsička1130-0298DorostenecHelm
Lukáš Krsička1130-0299Man
CZE 2284Vojtěch Cibulka1402-0405DorostenecHelm
Petr Tupý2103-0724Dorostenec
CZE 2285Lucie Košatová1101-0488DorostenkaHelm
Anna Košťálová1901-0465Dorostenka
CZE 2286Anna Justová2103-0856WomanHelm
Barbora Šabatová2103-0913Woman

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ