Velká cena YC Dyje


CTL 202114
Datum 23.05.2020
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 29r-7P,420-7P,Lar-7P


Seznam přihlášených


Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

420

CZE56750 Matěj Ptáčník1702-0186MužKapitán
Ondřej Ptáčník1702-0192Muž
CZE54169 Tomáš Doležal1203-0599Muž
Aneta Páleníčková1130-0597ŽenaKapitán
CZE53499 Aneta Licková1206-0317Žena
Nikola Licková1206-0318DorostenkaKapitán
CZE51370 Vojtěch Klíma1101-0211MužKapitán
Lucie Lokajíčková1101-0352Žena
CZE56485 František Viták1402-0395MužKapitán
Magdaléna Holá1401-0481Žena
CZE51448 Adam Rek1909-0132ŽákKapitán
Matěj Kučera1909-0035Žák
CZE56481 Lukáš Kraus1703-0244ŽákKapitán
Michaela Cvikrová1214-0121Žena

Laser Radial

CZE12 Zdeněk Chlup2101-0509MužKapitán
CZE152633 Martin Pospíšil2101-0375VeteránKapitán
CZE190237 Markéta Kališová2101-0653DorostenkaKapitán
CZE167986 Lenka Kališová2101-0637ŽenaKapitán
CZE212985 Klára Himmelová1607-0166DorostenkaKapitán
CZE213903 Jiří Himmel1607-0165DorostenecKapitán
CZE1 Jiří Vacula1702-0145DorostenecKapitán
CZE196989 Dan Audy2101-0577ŽačkaKapitán
CZE208693 Zdeněk Vysloužil1702-0146DorostenecKapitán
CZE123 Michal Steiner1902-0189MužKapitán
CZE209771 Jiří Halouzka2116-0003MužKapitán
CZE155037 Tomáš Hlavsa2101-0761MužKapitán
CZE199892 Vítězslav Moučka2001-0214JuniorKapitán
CZE185633 Eliška Fanfrlová2419-0059DorostenkaKapitán
CZE199435 Antonín Kašpar1130-0279MužKapitán
CZE214653 Tereza Klimešová1402-0468ŽenaKapitán
CZE208694 Andrew Lawson1702-0147MužKapitán
CZE182267 David Štěpán2101-0258MužKapitán
CZE208363 Martina Bezděková2111-0001ŽenaKapitán
CZE208690 Michal Rais1609-0298JuniorKapitán
CZE208692 Ondřej Müller1609-0212MužKapitán
CZE192980 Bára Košťálová1901-0449ŽenaKapitán
CZE203838 Michal Halouzka2116-0005DorostenecKapitán

29er

CZE2278 Tibor Nevelöš1609-0256ŽákKapitán
Adam Nevelöš1609-0255Žák
CZE1155 Alexander Nahodil1130-1173DorostenecKapitán
Jan Sušil1130-0593Dorostenec
CZE2283 Michal Krsička1130-0298DorostenecKapitán
Lukáš Krsička1130-0299Muž
CZE2280 Tadeáš Tkadlec1214-0103MužKapitán
David Muzikář2101-0710Muž
CZE2285 Lucie Košatová1101-0488DorostenkaKapitán
Anna Košťálová1901-0465Dorostenka
CZE2284 Vojtěch Cibulka1402-0405DorostenecKapitán
Petr Tupý2103-0724Dorostenec
CZE2279 Šimon Jurečka1103-0010DorostenecKapitán
Petr Košťál1901-0414Dorostenec
CZE2277 Markéta Bauerová1130-0003ŽačkaKapitán
Vanda Paigerová1130-0230Žačka
CZE2282 Lukáš Dadák2103-0796DorostenecKapitán
Dan Viščor2103-0794Dorostenec
CZE2286 Anna Justová2103-0856ŽenaKapitán
Barbora Šabatová2103-0913Žena

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ