Krajský přebor (Veletržní regata)



změna termínu

Event Code 202103
First day of the event 2020-06-20
Number of days 2
Venue Brněnská přehrada
Organizer Jachtklub Brno, z.s.
Classes ILCA 6-7P, ILCA 6-4K, Evropa-3M, Evropa-4K, Optimist-3M, Optimist-4K, RS Vareo-4K, Vaurien-1, ILCA 4-1
Note změna termínu
End of online registration 19.06.2020 12:00:00

Online registration is closed. You can register at the event.

Entry List


Optimist

CZE 3Eliška Blatecká2101-0768ŽačkaHelm
CZE 25Hynek Karas2101-0772ManHelm
CZE 57Sofie Čaganová2101-0780Ml. žákyněHelm
CZE 66Daniel Beroun2101-0729Ml. ŽákHelm
CZE 79Julie Čaganová2101-0756Ml. žákyněHelm
CZE 83Filip Karas2101-0742Ml. ŽákHelm
CZE 110Eduard Petr2101-0781ManHelm
CZE 289Jindřich Piňos2201-0051Ml. ŽákHelm
CZE 318Karolína Hejnová2404-0450ŽačkaHelm
CZE 411Mariana Balzerová2101-0778Ml. žákyněHelm
CZE 424Klára Chalupníková2101-0717Ml. žákyněHelm
CZE 711Marek Beroun2101-0776Ml. ŽákHelm
CZE 818Hynek Dokoupil2101-0749Ml. ŽákHelm
CZE 819Beáta Dokoupilová2101-0725Ml. žákyněHelm
CZE 828Patrick Štafa2116-0011Ml. ŽákHelm
CZE 831Veronika Blatecká2101-0757Ml. žákyněHelm
CZE 833Tatiana Bělunková2419-0063Ml. žákyněHelm
CZE 868Lukáš Krč2201-0039ŽákHelm
CZE 878Martin Blatecký2101-0722ManHelm
CZE 8181Albert Mátl2101-0752Ml. ŽákHelm

Evropa

CZE 2Martin Kubík2104-0210DorostenecHelm
CZE 11Marek Směšný2201-0011Ml. ŽákHelm
CZE 17Michal Kubík2104-0073ManHelm
CZE 46Martina Švancarová2104-0186WomanHelm
CZE 69Robert Balzer2201-0004ManHelm
CZE 76Richard Kafka2001-0154ManHelm
CZE 90Kateřina Chlupová2101-0766WomanHelm
CZE 177Tereza Kováčová2201-0019WomanHelm
CZE 200Jiří Žáček2404-0454ManHelm
CZE 352Tomáš Mlejnek1609-0287DorostenecHelm
CZE 377Kateřina Mátlová2101-0450WomanHelm

ILCA 6

AUT 197016Vít Hýža2101-0447ŽákHelm
CZE 12Zdeněk Chlup2101-0509ManHelm
CZE 155037Tomáš Hlavsa2101-0761ManHelm
CZE 167986Lenka Kališová2101-0637WomanHelm
CZE 170415David Blatecký2101-0473ManHelm
CZE 182267David Štěpán2101-0258ManHelm
CZE 190237Markéta Kališová2101-0653DorostenkaHelm
CZE 195636Martin Kmenta2101-0608ManHelm
CZE 196989Dan Audy2101-0577ManHelm
CZE 203838Michal Halouzka2116-0005ManHelm
CZE 208363Martina Bezděková2111-0001WomanHelm
CZE 208693Zdeněk Vysloužil1702-0146DorostenecHelm
CZE 209771Jiří Halouzka2116-0003ManHelm
CZE 212985Klára Himmelová1607-0166DorostenkaHelm
CZE 213903Jiří Himmel1607-0165DorostenecHelm
CZE 216805Jakub Halouzka2116-0004ManHelm

ILCA 4

CZE 16798Michaela Blatecká2101-0758ŽačkaHelm
CZE 185750Helena Hýžová2101-0741Ml. žákyněHelm
CZE 197207Tobiáš Trkan2101-0773ŽákHelm
CZE 2129851Vít Kouřil2101-0751ŽákHelm

RS Vareo

CZE 143Jan Březina2419-0099ManHelm
CZE 151Ivo Sláma2101-0342ManHelm
CZE 153Jiří Pavlík2103-0207ManHelm
CZE 164Zdeněk Bureš2103-1001ManHelm
CZE 422Ludmila Nováková2103-0483WomanHelm
CZE 540Josef Pavlovský2103-0253ManHelm
CZE 547Pavel Otevřel2103-0784ManHelm
CZE 622Miroslav Filip2103-0908ManHelm
CZE 663Radim Hartl2103-0543ManHelm

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ