Winner Team Clinic 2020

Eva Skořepová | 06.03.2020

O víkendu 29. 2.–1. 3. se ve Faaborgu, na jihu dánského ostrova Funen konala vyhlášená WINNER TEAM CLINIC 2020. Loňský mistr české republiky Adam Jaroš a jeho kolega Lukáš Krč z lodní třídy Optimist měli tu čest se potkat s dalšími 40 jachtaři z deseti evropských zemí. 

Každý rok touto dobou zve majitel výrobce špičkových lodí Optimist značky WINNER pan Stig Blocher vítěze jednotlivých zemí na společný trénink a tzv. zajetí a nastavení nových lodí „WINNER TEAM“.

 

 

 

 

O závodníky se tři dny starali vyhlášení profesionální trenéři Christos Chionas, Maarten Treuren a Niklas Boserup.

 

 

Děti si prohlédly loděnici, kde se vyrábějí Optimisty.
 
Cílem kliniky je zažít trénink s ostatními závodníky, trénovat s nejlepšími a získat možnost koučování těmi nejlepšími na vysoké úrovni. Zvací dopis obsahoval toto doporučení: „Přivezte si s sebou co nejteplejší oblečení, bude tady velká zima. Doporučení bylo na místě. Strávili jsme tři nádherné dny po čtyřech hodinách tréninku v teplotách mezi 2–5 °C, a to jak vody, tak vzduchu. V pátek se ladily lodě pro vítr okolo 15 uzlů, v sobotu foukalo 8–12 uzlů a přidal se déšť a v neděli přišla ta správná zábava – nárazy větru dosahovaly až 24 uzlů.

 

 

Adam Jaroš se svou novou lodí

 


„Bylo to skvělé školení: nejlepší hostitelé, špičkoví školitelé, skvělá voda, teoretická práce a také zajímavá prohlídka prostor, kde se rodí lodě, které mají v DNA vítězství – WINNER!“ zhodnotili naši účastníci.

 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ