Reprezentanti ve windsurfingu znovu úspěšní na Gardě

Eva Skořepová | 15.07.2021

Celá česká windsurfingová reprezentace se přesunula opět na Gardu. Trenér Milan Hájek posílá informace, co se na Gardě děje.


 

Jedním z posledních přípravných závodů před MS iQFoil Junior, kterého se naši závodníci zúčastnili, byl TORBOLE WINDSURFING WEEK – 2° TAPPA CAMPIONATO NAZIONALE IQ FOIL. Čeští závodníci se v něm rozhodně neztratili. Barbora Švíková vyhrála kategorii U21 a skončila celkově na 4. místě mezi ženami, David Drda byl třetí v U17.

 

První část Torbole Windsurfing Week skončila také pro třídu Techno 293. Zde si naši závodníci odvážejí vítězství ve slalomu. Kristýna Piňosová zvítězila v kategorii U17 dívky a Kristýna Chalupníková obsadila 2. místo. V Techno Plus vyhrál Adam Neveloš. V U15 byla třetí Alex Lojínová.

 

 

V Long Distance závodě pak překvapivě skončil na 2. místě v celkovém pořadí Radim Hasman.

 

 

Po bouři, která nad Gardu dorazila v úterý a vyvrátila mimo jiné i tři století staré cypřiše, se ve slalomu již nezávodilo.

 

 

 

Dnes pokračuje až do soboty druhá část Torbole Windsurfing Weeku Italským pohárem ve třídě Techno 293. Všechny členky RD a RDJ zatím pilně trénují na foilech. Následně se k nim přidá i SCM a poslední týden v červenci se jede v Campione historicky první mistrovství světa juniorů ve třídě iQFoil.

 

Závod sledujte zde: https://www.campioneunivela.it/regate/2021/iqfoil-youth-world-championship/

 

 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ