POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1592 závodníků.
Poř.JménoRočníkKlubStartů Body
1. Maier Michael JK Staré Splavy 14 197 608
2. Teplý Viktor Jachtklub Brno 10 183 569
3. Jaroš Adam MYK 21 170 865
4. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 18 157 155
5. Kubový Martin JK Toušeň 9 149 513
6. Roček Roman YC Neratovice 11 149 379
7. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 11 143 750
8. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 24 135 866
9. Šindelka Ondřej MYK 16 128 177
10. Solař Petr ČYK 9 121 702
11. Košvica Jakub YC LS Brno 15 121 066
12. Nevelöš Tibor SK Štětí 21 120 808
13. Kovařík David ČYK 8 119 989
14. Košťál Petr YC Pardubice 17 118 086
14. Čermák Jaroslav YC Pardubice 16 118 086
16. Houdek Roman YC LS Brno 11 117 531
17. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 12 117 411
18. Gebhart Zdeněk JK Cheb 16 115 104
19. Viščor Dan YC LS Brno 14 114 814
20. Bína Daniel JK Staré Splavy 8 114 571
21. Halouzka Jiří MYK 11 114 403
22. Burda František JK Česká Lípa 25 114 231
23. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 113 636
24. Jakoubek Zdeněk ČYK 8 110 535
25. Hájek Milan 1968 Lokomotiva Plzeň 7 107 077
26. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 13 106 938
27. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 105 128
28. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 12 105 029
29. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 21 104 993
30. Mertlová Michaela YC Regent 11 104 910
31. Tlapák Vojtěch SK Štětí 26 104 809
32. Sünderhauf Zdeněk ČYK 8 104 625
33. Himmelová Klára YC Nechranice 20 103 918
34. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 102 463
35. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 9 102 366
36. Fanta Miroslav YC LS Brno 32 100 845
37. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 15 100 145
38. Cintl Václav JK Česká Lípa 19 99 859
39. Trčka Martin Baník Most 8 99 699
40. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 24 99 034
41. Hrubý Jiří SK Štětí 10 96 942
42. Viščorová Nela YC LS Brno 13 96 284
43. Vychová Eliška YC Neratovice 10 96 034
44. Valenová Barbora JK Olomouc 26 95 370
45. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 95 317
46. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 94 332
47. Bobek Pavel Baník Ostrava 12 93 812
48. Čáp Milan YC Neratovice 11 93 498
49. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 21 93 306
50. Rais Michal SK Štětí 21 92 537
51. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 23 92 491
52. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 13 91 830
53. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 91 752
54. Halouzka Jakub MYK 13 89 751
55. Matoušková Eva YC Neratovice 8 89 551
56. Nevelöš Adam SK Štětí 18 89 382
57. Fiala Petr YC Neratovice 6 89 294
58. Hošek Libor JK Česká Lípa 6 88 568
59. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 17 87 291
60. Vacula Martin JK Staré Splavy 20 85 957
61. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 85 847
62. Nápravník Jakub ČYK 12 85 696
62. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 12 85 696
64. Drda David Delfín Jablonec 15 85 385
65. Procházka Filip YC Neratovice 9 85 196
66. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 19 85 155
67. Dadák Lukáš YC LS Brno 16 84 409
68. Pavlišová Michaela YC Kovářov 12 82 495
69. Štafa Patrick MYK 20 82 072
70. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 9 81 799
71. Jedlička Jan YC Neratovice 13 81 603
72. Slívová Jana YC Nechranice 10 81 452
73. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 12 80 854
74. Pavlovský Josef YC LS Brno 23 79 419
75. Směšný Marek JK Prostějov 12 77 963
76. Zíma Jakub ČWA 11 76 215
77. Sadílková Nela Delfín Jablonec 15 74 735
78. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 10 74 672
79. Palanti Alessia YC CERE 9 74 584
80. Lidařík Rudolf YC LS Brno 11 74 541
81. Krsička Lukáš YC CERE 16 74 370
81. Krsička Michal YC CERE 16 74 370
83. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 73 688
84. Václavík Jakub JK Česká Lípa 15 73 028
85. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 11 72 838
86. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 10 72 821
87. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 9 72 294
88. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 30 71 466
89. Peterka Tomáš ČYK 20 71 283
90. Tkadlecová Sára JK Toušeň 8 70 900
91. Skalický Vladimír LK Štěchovice 14 70 771
92. Plhoň Adam 1982 SK Tři sestry 9 69 729
93. Soukal Miloslav YC Neratovice 18 69 307
94. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 69 057
95. Tlapáková Zuzana SK Štětí 25 68 546
96. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 10 68 211
97. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 68 165
98. Kořan Petr YC Neratovice 12 68 093
99. Daněk Jan YC LS Brno 19 66 699
100. Moucha Pavel YC Doksy 17 66 589
101. Winkler Adam JK Toušeň 7 65 089
102. Štěpánek Jan 1973 Delfín Jablonec 12 64 859
103. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 10 64 612
104. Audy Dan Jachtklub Brno 10 64 309
105. Šlechtická Kateřina 2005 YC LS Brno 19 64 048
106. Novotný Štěpán JK Cheb 10 63 630
107. Knetig Jindřich YC LS Brno 18 63 080
108. Říčanová Nicol SK Štětí 16 63 038
109. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 12 62 519
110. Ostrý Dominik YC LS Brno 10 62 149
111. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 17 60 926
112. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 10 60 899
113. Žáček Jiří Baník Ostrava 18 60 607
114. Jedličková Michaela YC Neratovice 12 59 657
115. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 58 930
116. Kříž Jan SK Štětí 19 58 004
117. Hálová Lucie JK Toušeň 10 57 577
118. Bachtík Marek YC CERE 3 56 894
119. Klíma Vojtěch ČYK 20 56 780
120. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 9 56 430
121. Muzikář David Jachtklub Brno 12 56 331
122. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 9 55 964
123. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 18 55 018
124. Palkovský Tomáš SK Štětí 7 54 760
124. Storch Petr Chemička Ústí 7 54 760
126. Tupý Petr YC LS Brno 18 54 681
127. Brabec Václav 1998 YC CERE 12 54 008
128. Ráža Matyáš VS Duchcov 19 53 801
129. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 7 53 797
130. Maršálková Blanka YC LS Brno 6 53 401
131. Pavliš Jiří YC Kovářov 9 52 906
132. Zima Tomáš YC Kladno 5 52 891
133. Outrata Jiří JK Toušeň 14 52 802
134. Plecitý Martin JK Toušeň 13 52 062
135. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 13 51 099
136. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 12 51 085
137. Ott Adam Jachtklub Brno 13 50 181
138. Karas Tomáš Jachtklub Brno 8 49 718
139. Kališová Markéta Jachtklub Brno 10 49 642
140. Červenka Matouš JK Olomouc 13 49 146
141. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 16 48 558
142. Winkler Pavel JK Toušeň 5 48 495
143. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 48 429
144. Košatová Lucie ČYK 13 48 320
145. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 48 245
146. Povolný Adam JK Staré Splavy 19 48 106
147. Mrzílková Lenka YC Neratovice 9 48 099
148. Šamšulová Tereza YC CERE 8 47 717
149. Richter Zdeněk YC Doksy 15 47 481
150. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 12 47 262
151. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 5 47 218
152. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 47 012
153. Verner Jaroslav JK Toušeň 12 46 605
154. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 13 46 453
155. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 12 46 331
156. Lambl Vojtěch 1989 YC Neratovice 14 46 108
157. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 8 45 887
158. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 12 45 649
159. Borkovec Bořek ČYK 11 45 537
160. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 12 45 405
161. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 11 45 118
162. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 17 45 069
163. Bartoš Richard 1969 YC Lískovec 10 45 037
164. Bidlová Jitka YC LS Brno 13 44 893
165. Němec František ALT Tornado z.s. 8 44 361
166. Justová Anna 2002 YC LS Brno 15 44 308
167. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 17 43 654
168. Janderová Klára YC SaS 12 42 785
169. Škvařil Patrik YC LS Brno 12 42 518
170. Dvořáková Nela YC Neratovice 16 42 290
171. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 42 038
172. Buchta Jan YC LS Brno 10 41 774
173. Křenková Kristýna YC LS Brno 11 41 339
174. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 11 41 240
175. Stoklásek Petr YC CERE 4 41 021
176. Bezušková Jana YC Neratovice 7 40 970
177. Lokajíčková Lucie ČYK 15 40 886
178. Michalčín Jiří YC CERE 4 40 884
179. Ščerba Kamil 1969 Sokol Palkovice 16 40 502
180. Babický Josef JK Česká Lípa 14 40 497
181. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 14 40 221
182. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 40 040
183. Indrák Jiří Sokol Tovačov 9 40 000
183. Ottová Hana Sokol Tovačov 9 40 000
185. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 11 39 848
186. Kaláb Jindřich VS Duchcov 14 39 623
187. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 7 39 474
188. Pešková Adéla YC LS Brno 13 39 407
189. Ptáčník Milan 1974 JK Staré Splavy 6 39 371
190. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 10 39 199
191. Neumann Lukáš YC RODOP 7 39 067
192. Jurečka Šimon Císařská louka 13 39 002
193. Motlíková Pavlína JK Cheb 19 38 825
194. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 7 38 740
195. Jurečka Matěj Císařská louka 12 38 565
196. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 38 334
197. Sladký Martin ČWA 9 38 294
198. Doležal Tomáš SK Tři sestry 2 38 233
198. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 38 233
198. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 38 233
198. Satoránský Pavel SK Tři sestry 2 38 233
202. Staniek Štěpán Orthodocks YC 10 38 142
203. Dragoun Dominik JK Plzeň 9 38 077
204. Holý Ivo Baník Ostrava 5 37 883
205. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 37 813
206. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 3 37 785
206. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 3 37 785
208. Beroun Daniel Jachtklub Brno 19 37 691
209. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 6 37 627
210. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 6 37 620
211. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 13 37 544
212. Viták František JK Plzeň 8 37 315
213. Vaszi Mikuláš SK Štětí 11 36 988
214. Kubeš Fedor YC LS Brno 7 36 691
215. Jochovič Josef YC Neratovice 6 36 219
216. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 36 157
217. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 7 36 129
218. Procházka Libor YC Neratovice 10 35 897
219. Bobková Michaela JK Cheb 9 35 800
220. Winklerová Anna JK Toušeň 8 35 777
221. Lukačovič Samuel ALT RS 8 34 725
222. Páleníčková Aneta YC CERE 8 34 571
223. Slíva Jakub YC Nechranice 5 34 269
224. Hendrych Václav YC Doksy 6 33 881
225. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 16 33 782
226. Klíma Ondřej YC Doksy 18 33 515
227. Schmiedová Petra ALT RS 7 33 495
228. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 7 33 461
229. Vinkl Petr YC Kladno 13 33 364
230. Vítovec Matěj YC CERE 8 33 342
231. Holubová Tereza ČYK 7 33 184
232. Kozelský Jakub YC Markop FL 1 33 072
233. Rameš Ivan JK Česká Lípa 10 33 053
234. Kafka Richard YC Velké Dářko 13 32 826
235. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 8 32 821
236. Beneš Jiří YC CERE 13 32 815
237. Svoboda Petr 1969 Bohemia Poděbrady 9 32 621
238. Schwarzová Markéta YC CERE 11 32 554
239. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 32 290
240. Pavlík Jiří YC LS Brno 16 32 195
241. Otevřel Pavel YC LS Brno 15 32 189
242. Hartig Bartoloměj YC Doksy 11 32 052
243. Klíma Jáchym ČYK 17 31 973
244. Roček Matyáš YC Neratovice 11 31 513
245. Bobek Ondřej 1987 Baník Ostrava 3 31 422
246. Švíková Kateřina YC CERE 9 31 395
247. Sehnal Pavel ČWA 5 31 120
248. Bauer František YC CERE 11 30 937
249. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 17 30 774
250. Němec Jiří Slavoj Hluboká 11 30 615
251. Kulík Martin YC RODOP 4 30 608
252. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 30 480
253. Himmel Jiří YC Nechranice 9 30 366
254. Krchňavý Vít YCR Roudnice 14 30 297
255. Vacula Karel YC Znojmo 13 30 192
255. Vacula Jan YC Znojmo 13 30 192
257. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 11 30 015
258. Hrubý Pavel ČWA 10 29 935
259. Svobodová Lucie YC Lískovec 5 29 854
260. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 29 679
261. Kafková Petra YC Velké Dářko 9 29 660
262. Iljuchin Ilja ALT RS 7 29 640
263. Švíková Barbora YC CERE 9 29 536
264. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 7 29 503
265. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 14 29 495
266. Kršňák Jan VS Duchcov 12 29 446
267. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 29 433
268. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 10 29 409
269. Sadílek Adam Delfín Jablonec 11 29 267
270. Knorr Petr VS Duchcov 19 29 103
271. Kršňák Jakub VS Duchcov 11 28 833
272. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 12 28 631
273. Pourová Barbora Orthodocks YC 7 28 571
274. Bauerová Šárka YC CERE 7 28 505
275. Krč Lukáš JK Prostějov 17 28 438
276. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 7 28 194
277. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 9 28 129
278. Nalevajko Radek YC CERE 8 28 125
279. Sedláček Petr JK Prostějov 15 27 958
280. Podrábská Adéla SK Štětí 15 27 818
281. Záruba Vladimír JK Cheb 5 27 762
282. Štrunc Jan YC Neratovice 8 27 602
283. Čajčík Jan YC LS Brno 6 27 573
284. Uhlár Milan Orthodocks YC 4 27 516
285. Hartl Radim YC LS Brno 15 27 271
286. Vaďurová Dominika JK Toušeň 6 27 198
287. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 6 27 152
288. Mika Radek YC SaS 6 27 106
289. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 24 27 087
290. Janáček Vojtěch YC LS Brno 13 27 044
291. Richter Jan YC Pardubice 8 26 974
292. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 26 900
292. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 5 26 900
294. Elstner Pavel ČYK 1 26 829
295. Havelka Jakub ČYK 3 26 764
296. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 9 26 673
296. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 9 26 673
298. Sláma Eduard Jachtklub Brno 8 26 610
299. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 26 536
299. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 26 536
301. Hejnová Karolína Baník Ostrava 16 26 511
302. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 26 510
303. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 8 26 467
304. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 6 26 254
305. Klucká Lucie VS Duchcov 4 25 836
306. Raška Marek ČWA 10 25 553
307. Záruba Adam YC CERE 6 25 304
308. Falta Miroslav ALT Tornado z.s. 6 25 282
309. Schmied Martin ALT RS 5 24 851
310. Pavliš Marek YC Kovářov 3 24 756
311. Richterová Eliška YC Pardubice 8 24 686
312. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 9 24 661
313. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 11 24 584
314. Hrubý Jan ALT RS 9 24 538
315. Štolbová Ela ČYK 15 24 533
316. Buřil Miloš ALT RS 9 24 495
317. Dítětová Tereza YC Neratovice 18 24 408
318. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 7 24 402
319. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 24 201
320. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 24 181
321. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 24 174
322. Paigerová Nina YC CERE 18 23 807
323. Štursová Lucie YC Nelahozeves 6 23 578
324. Hnitka Martin YC Nechranice 7 23 346
325. Vychová Zuzana YC Neratovice 6 23 255
326. Musil Tomáš 1976 YC RODOP 4 23 064
327. Slíva Martin ČWA 4 22 693
328. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 22 615
329. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 8 22 545
330. Rezek Richard JK Cheb 18 22 503
331. Vacula Jiří JK Staré Splavy 14 22 439
332. Kučera Matěj TJ Lanškroun 9 22 435
333. Janota Jonáš ČYK 11 22 425
334. Křenková Monika YC LS Brno 10 22 405
335. Kaloš Martin YC CERE 10 22 368
336. Kováč Richard JK Prostějov 17 22 154
337. Grecmanová Denisa YC RODOP 4 22 088
338. Drahorád Petr JK Cheb 7 22 047
339. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 21 900
340. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 21 827
341. Kaltounková Klára ČYK 10 21 777
342. Kováčová Tereza JK Prostějov 9 21 596
343. Kováč Vladimír JK Prostějov 17 21 479
344. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 21 447
345. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 11 21 437
346. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 10 21 433
347. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 21 410
348. Kotek Kamil JK Staré Splavy 4 21 390
349. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 21 355
350. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 21 345
351. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 9 21 309
352. Blažek Martin YC CERE 13 21 103
353. Koláček Milan YC LS Brno 1 21 100
354. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 21 061
355. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 12 21 010
356. Rašková Adéla ČWA 12 20 998
357. Šindelář Vojtěch YC CERE 4 20 996
358. Blažek Marek YC CERE 13 20 903
359. Pšeidl Pavel YC SaS 7 20 744
360. Halouzka Michal MYK 7 20 657
361. Schwanzer Albert YC LS Brno 11 20 501
362. Špaček Matěj YC CERE 9 20 405
363. Nuc Mario JK Plzeň 6 20 293
364. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 20 203
365. Sivý Filip Slavoj Hluboká 11 20 163
366. Müller Ondřej SK Štětí 10 20 060
367. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 20 023
368. Grabarczyk Darek YC LS Brno 16 19 920
369. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 18 19 903
370. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 4 19 869
371. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 10 19 639
372. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 8 19 637
373. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 11 19 611
374. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 19 610
375. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 19 608
375. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 4 19 608
377. Valouch Libor JK Olomouc 12 19 604
378. Košata Lukáš ČYK 7 19 557
379. Lokajíčková Kateřina ČYK 14 19 328
380. Hasman Radim 2006 Delfín Jablonec 10 19 312
381. Brhelová Iva ČYK 9 19 145
382. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 9 19 102
383. Chlebna Milan YC Kovářov 3 19 031
384. Hýžová Helena Jachtklub Brno 15 18 993
385. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 18 989
386. Matoušová Štěpánka ČWA 10 18 963
387. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 9 18 904
388. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 18 863
389. Loužek Karel JK Plzeň 10 18 773
390. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 8 18 698
391. Paigerová Vanda YC CERE 12 18 682
392. Cintl Václav JK Česká Lípa 8 18 551
393. Valenta Jan YC CERE 8 18 520
394. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 18 463
395. Navrátilová Helena YC LS Brno 16 18 398
396. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 5 18 326
397. Najvárek Matěj YC Lískovec 6 18 306
398. Zahornacký Jan LS Kroměříž 11 18 227
399. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 9 17 997
400. Kmenta Martin Jachtklub Brno 7 17 875
401. Buchar Petr YC CERE 8 17 836
402. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 6 17 791
403. Kramář Petr JK Česká Lípa 11 17 645
404. Krejza Filip ALT FB 6 17 607
405. Petrák Jan ALT Tornado z.s. 5 17 555
406. Rozsypal Martin JK Olomouc 3 17 522
407. Prokýšek Petr Orthodocks YC 6 17 436
408. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 9 17 280
409. Beerová Anežka SK Štětí 12 17 196
410. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 14 17 175
411. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 8 17 094
412. Žižka Zdeněk ČYK 1 17 073
413. Kališová Lenka Jachtklub Brno 6 17 019
414. Kolářová Terezie Orthodocks YC 5 17 015
415. Kupka Petr ČYK 5 16 940
416. Valdhans Vít T. J. Sokol Vrané II 16 16 901
417. Bilka Adam SK Tři Sestry YC 2 16 873
418. Vainert Kateřina JK Sokolov 7 16 801
419. Škoda Jan ČYK 11 16 731
420. Snížek Jan VS Duchcov 16 16 671
421. Jelínek Petr Spartak Modřany 4 16 652
421. Hackl Miroslav Spartak Modřany 4 16 652
423. Ronovský Jonáš ČYK 9 16 613
424. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 13 16 558
425. Vika Tomáš Orthodocks YC 1 16 557
425. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 16 557
425. Taschner Karel ALT Melges 24 1 16 557
425. Zeman Jan ALT Melges 24 1 16 557
425. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 16 557
430. Novák Vojtěch YC Doksy 16 16 530
431. Kölbl Josef ALT Tornado z.s. 6 16 505
432. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 6 16 477
432. Pešek Lukáš Spartak Modřany 6 16 477
434. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 11 16 402
435. Šabatová Barbora YC LS Brno 16 16 301
436. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 12 16 289
437. Jozíf Martin YC Pardubice 2 16 089
438. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 6 16 043
439. Daněk Michal LS Kroměříž 9 16 029
440. Štantejský Jan ALT RS 5 15 981
441. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 8 15 965
442. Blatecký David Jachtklub Brno 6 15 930
443. Buchtová Sarah YC LS Brno 15 15 803
444. Šulc David 2003 YC Nechranice 2 15 762
445. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 15 661
446. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 3 15 570
446. Korytář Jaroslav YC Jezero Hlučín 3 15 570
446. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 15 570
449. Kala Roman YC Doksy 6 15 475
450. Kašpar Antonín YC CERE 4 15 407
451. Makrlík Dušan JK Klatovy 15 15 374
452. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 15 357
453. Velíšek Kryštof ALT Tornado z.s. 6 15 326
454. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 12 15 314
455. Klímová Johana ČYK 16 15 312
456. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 15 15 235
457. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 15 143
458. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 12 15 118
459. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 076
460. Nováková Ludmila YC LS Brno 21 15 036
461. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 15 026
462. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 14 970
463. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 14 969
464. Šmídová Petra ALT Evropa 4 14 851
465. Skala Pavel JK Cheb 4 14 669
466. Samcová Klára TJ Rapid Brno 8 14 646
467. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 7 14 628
468. Marečková Renata Jachtklub Brno 10 14 560
469. Všetečka Ladislav YC LS Brno 8 14 513
470. Bauerová Markéta YC CERE 12 14 373
471. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 7 14 362
472. Křížek David Lokomotiva Plzeň 4 14 329
473. Popper Šimon YC Doksy 7 14 314
474. Charvát Matyáš YC Neratovice 6 14 263
475. Mlejnek Tomáš SK Štětí 6 14 186
476. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 14 162
476. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
478. Vlach Miroslav YCR Roudnice 10 14 152
479. Krejza Tomáš YC Regent 4 14 072
480. Filip Miroslav YC LS Brno 21 14 063
481. Vlachová Eliška YCR Roudnice 9 14 051
482. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 9 14 017
483. Hála Jan AYCK 5 13 941
484. Živná Veronika YC PanCzech 6 13 933
484. Živná Kateřina YC PanCzech 6 13 933
486. Hálová Anna AYCK 5 13 881
487. Vítová Anna JK Česká Lípa 4 13 860
488. Žůrek Pavel ALT RS 3 13 821
489. Benovičová Viktorie YC CERE 8 13 796
490. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 13 701
491. Dressler Antonín ČYK 8 13 661
492. Štursová Pavla YC Nelahozeves 3 13 613
493. Šiknerová Adriana YC CERE 7 13 594
494. Smrčka Jiří ČYK 8 13 571
495. Zima Daniel Delfín Jablonec 10 13 555
496. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 13 468
497. Žůrek Adam ČYK 1 13 464
497. Brož Vojtěch 1 13 464
499. Kubů Alvin YC Pardubice 4 13 342
500. Kuthan Martin YC Neratovice 3 13 284
501. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 10 13 254
502. Ručka Tomáš YC Kladno 10 13 231
503. Mareček Šimon Jachtklub Brno 4 13 230
504. Verl Jan Delfín Jablonec 8 13 115
505. Trubačíková Hana YC LS Brno 6 13 108
506. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 10 13 055
507. Beneš Štěpán YK Jestřábí 5 13 043
508. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 9 13 017
508. Motejlová Klára ČYK 4 13 017
510. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 7 12 942
511. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 12 861
511. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 12 861
513. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 16 12 629
514. Liška Matěj JK Sokolov 9 12 525
515. Prax Jakub YC LS Brno 13 12 497
516. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 11 12 490
517. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 8 12 379
518. Ketner Václav ČYK 4 12 340
518. Heidler Jan ČYK 4 12 340
520. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 5 12 331
521. Dudák Marek YC CERE 3 12 303
522. Jindřichová Markéta JK Cheb 10 12 289
522. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 10 12 289
524. Havel Filip YC Neratovice 9 12 148
525. Veselý Vladislav ČYK 3 12 142
526. Skořepová Anna JK Toušeň 17 11 986
527. Grabarczyková Anna YC LS Brno 11 11 961
528. Holubová Kristýna ČYK 4 11 927
529. Navrátilová Vanda YC LS Brno 6 11 866
530. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 11 754
531. Řihošek Aleš YC CERE 2 11 701
532. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 7 11 694
533. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 11 690
533. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 11 690
535. Sazama Michal ČYK 7 11 652
536. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 11 645
536. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 7 11 645
538. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 2 11 611
539. Cvachová Adéla Spartak Modřany 2 11 547
540. Lorenz Alan JK Česká Lípa 5 11 468
541. Záchvěj Martin Baník Most 3 11 456
541. Pinc Tomáš Baník Most 3 11 456
543. Blatecký Martin Jachtklub Brno 14 11 453
544. Beneš Petr YK Jestřábí 5 11 445
545. Čermák Josef YC Neratovice 5 11 357
546. Fetterle David JK Česká Lípa 7 11 353
547. Košťálová Anna YC Pardubice 7 11 273
548. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 11 271
548. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 11 271
550. Buchtová Agnes YC LS Brno 15 11 255
551. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 11 211
551. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 6 11 211
553. Knetig Jindřich YC LS Brno 6 11 140
554. Šebor Martin Morgan ČYK 6 11 130
555. Kuthan Jan YC Lískovec 5 11 017
556. Svoboda Lukáš YC Neratovice 8 10 995
557. Nedvědický Alexandr ČYK 9 10 960
558. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 944
559. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 10 898
560. Heneš David JK Olomouc 9 10 886
561. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 10 10 868
562. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 10 857
563. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 10 850
564. Švihlík Martin YC RODOP 1 10 832
564. Buček Martin YC RODOP 1 10 832
564. Miler Martin YC RODOP 1 10 832
564. Švík František YC RODOP 1 10 832
568. Adam Zdeněk VS Duchcov 2 10 812
568. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 14 10 812
570. Bílek Stanislav ČYK 1 10 793
571. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 10 789
572. Buřil Adam 1 10 777
573. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 7 10 670
574. Lederer Tomáš VS Duchcov 12 10 642
575. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 8 10 637
576. Teplý Jakub YC CERE 15 10 605
577. Kramplová Annamaria ČYK 3 10 563
578. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 541
579. Čížková Barbora JK Staré Splavy 9 10 506
580. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 401
581. Svobodová Sára JK Česká Lípa 5 10 351
582. Kopcová Markéta Jachtklub Brno 4 10 323
583. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 5 10 241
584. Guryča Nikola YC CERE 5 10 240
585. Pour Jan Orthodocks YC 6 10 236
585. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 6 10 236
587. Bříza Petr 1972 YC Pardubice 11 10 206
588. Klimešová Tereza JK Plzeň 11 10 178
589. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 166
589. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 6 10 166
591. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 10 161
592. Veit Martin ALT FB 5 10 150
593. Vetíšková Lenka YC CERE 2 10 148
594. Muzikář Josef YC LS Brno 2 10 086
595. Beretová Adéla ČYK 12 9 933
596. Novák Adam YC Doksy 12 9 901
597. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 9 847
598. Busta Anna ČYK 11 9 846
599. Mojdl Martin YC Kladno 11 9 832
600. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 9 785
601. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 9 9 778
602. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 9 715
603. Koblasa David Lokomotiva Cheb 4 9 615
604. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 6 9 611
605. Plachý Jonáš YC Pardubice 8 9 594
606. Kuthan Jiří 1973 YC Lískovec 6 9 549
607. Janáček Petr YC LS Brno 3 9 478
608. Fantová Kateřina 1968 YC LS Brno 7 9 461
609. Budín Aleš YC CERE 1 9 441
609. Bezděková Martina 1 9 441
609. Dörrer Miroslav YC CERE 1 9 441
609. Tomášek Radim YC CERE 1 9 441
609. Novotná Gabriela YC CERE 1 9 441
609. Denk Jiří YC CERE 1 9 441
615. Filinger Marek YC CERE 3 9 424
616. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
617. Himmel Jiří YC Nechranice 4 9 391
618. Nevole Antonín YC Doksy 9 9 369
619. Košťálová Bára YC Pardubice 5 9 367
620. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 9 332
620. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 9 332
620. Mareček Rostislav JK Cheb 1 9 332
623. Cákoci Marek YC CERE 13 9 315
624. Rusňák Štěpán JK Plzeň 5 9 310
625. Kunicová Alena YC CERE 10 9 308
626. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 9 294
627. Beneš Filip T. J. Sokol Vrané II 12 9 278
628. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 7 9 248
629. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 15 9 208
630. Soukup Aleš VS Duchcov 8 9 207
631. Podhorec Štefan YC Kladno 6 9 193
632. Loužek Štěpán JK Plzeň 12 9 159
633. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 4 9 149
634. Šmídová Pavla YC Neratovice 5 9 137
635. Šmidtmajer Lukáš YC LS Brno 9 9 135
636. Chlup Jan YC Dyje 3 9 092
637. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 9 9 045
638. Novák David YC CERE 12 8 994
639. Spousta Petr YC LS Brno 8 8 991
639. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 991
641. Komárek Vojtěch ČYK 1 8 978
642. Kilarová Marie Baník Ostrava 7 8 955
643. Kouřil Vít Jachtklub Brno 11 8 936
644. Matějka Jan 2 8 882
645. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 8 8 814
646. Sklenář Matěj YC LS Brno 5 8 800
647. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 10 8 774
648. Bína Rudolf YC LS Brno 9 8 682
649. Háma Martin YC Doksy 2 8 671
650. Indrák Václav Sokol Tovačov 5 8 659
651. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 8 8 626
652. David Robert YC CERE 9 8 623
653. Čudová Dominika YC Lískovec 3 8 580
654. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 4 8 574
655. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 5 8 556
656. Šebková Kristýna YC LS Brno 9 8 515
657. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 6 8 489
658. Michalčín Šimon YC CERE 8 8 484
659. Kšír Vladislav YC CERE 7 8 479
660. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 7 8 452
661. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 8 430
662. Veselý Štěpán YC Pardubice 5 8 378
663. Mertinová Nicole ČWA 2 8 356
664. Vacula Karel YC Znojmo 10 8 333
665. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 9 8 316
666. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 5 8 301
667. Horáčková Tereza YC Doksy 8 8 261
668. Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 249
669. Lis Jonáš 4 8 212
670. Němec Milan KJ Těrlicko 10 8 202
671. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 8 167
671. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 8 167
673. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 8 8 128
674. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 11 8 095
675. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 8 094
676. Ďásek František JK Cheb 7 8 040
677. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 12 8 010
678. Doležel František YC Krnov 10 8 003
679. Jirkovec Zdenek YC RODOP 1 7 997
680. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 7 976
681. Tesař David ASK Lovosice 3 7 921
681. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
681. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
684. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 7 919
685. Dojmazov Petr YC LS Brno 8 7 741
686. Kopecký Martin 1 7 707
686. Kocour Ladislav Baník Ostrava 1 7 707
686. Borovka Vojtěch 1 7 707
686. Jelínek Stanislav YC CERE 1 7 707
686. Krauz Petr 1 7 707
691. Kabát Petr 2 7 701
692. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 8 7 686
693. Benovič Vojtěch YC CERE 8 7 682
694. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 6 7 657
695. Hohenbergerová Adéla JK Litoměřice 3 7 635
696. Lis Jáchym ALT RS 3 7 625
697. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 4 7 591
698. Kebrlová Martina JK Černá v Pošumaví 1 7 569
698. Písařová Pavla JK Černá v Pošumaví 1 7 569
700. Čížková Zuzana JK Staré Splavy 9 7 508
701. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 3 7 502
702. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 6 7 441
703. Diviš Ivo YC Dyje 3 7 436
704. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 7 376
705. Novotný Alexandr YC Krnov 9 7 333
706. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 11 7 326
707. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 7 308
707. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 7 308
709. Dolejš Rudolf ČWA 5 7 270
710. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 256
711. Hába Viktor 1 7 219
711. Spurný Michal 1 7 219
711. Kaňák Karel 1 7 219
711. Mervart Michal 1 7 219
711. Kašpar Dan 1 7 219
711. Randa Lukáš 1 7 219
717. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 7 202
718. Plodek Adam YC Pardubice 4 7 141
719. Hamáčková Alice YC Neratovice 6 7 140
720. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 7 125
721. Procházka Jan YC Znojmo 3 7 103
722. Dragoun Ivan JK Plzeň 11 7 023
723. Verner Kamil JK Toušeň 3 7 021
724. Pavlíková Barbora YC CERE 4 6 975
725. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 9 6 949
726. Hudec Adam YC Neratovice 9 6 937
727. Krása Štěpán YC CERE 4 6 920
727. Doležel Ondřej YC CERE 4 6 920
729. Plch Jan YC DIM Bezdrev 8 6 870
730. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 3 6 840
731. Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 2 6 797
732. Bělík Jan JK Sokolov 4 6 795
733. Topiarzová Mokas YC CERE 3 6 775
734. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 4 6 773
735. Altman Jiří Císařská louka 2 6 732
736. Pokoš Radim VS Duchcov 9 6 702
737. Fröhlich Lukáš ALT Tornado z.s. 2 6 688
738. Burda Jakub JK Česká Lípa 3 6 653
739. Seitl Martin 1 6 623
739. Novohradský Ivo 1 6 623
739. Voves Jiří 1 6 623
739. Novák Luboš 1 6 623
739. Bartoš Václav 1 6 623
739. Maindl Julius 1 6 623
745. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 2 6 621
746. Vrána Adam ČYK 6 6 588
747. Myška Filip IWS Club Nechra 1 6 578
748. Kmoníček Jiří YC Pardubice 4 6 576
749. Žlabová Markéta ČWA 3 6 569
750. Dressler Josef ČYK 6 6 524
751. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 7 6 521
752. Machovská Lucie ALT Vaurien 6 6 512
753. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
754. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 6 6 502
755. Zákoucký Václav ČYK 7 6 498
756. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 7 6 457
757. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 6 445
758. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 2 6 428
759. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 1 6 416
760. Švecová Markéta ČYK 1 6 364
761. Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 300
761. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 300
763. Behenský Jan YC CERE 3 6 244
764. Černý Matěj JK Cheb 3 6 182
765. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 11 6 164
766. Zoubková Lucie YC LS Brno 1 6 154
766. Kučerová Lucie JK Prostějov 4 6 154
768. Popov Adam YC CERE 4 6 131
769. Ptášníková Viktorie YC Krnov 10 6 076
770. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 6 042
770. Keblová Lucie ČYK 2 6 042
772. Faktor Marián 1 6 034
773. Cintlová Zuzana JK Cheb 7 6 022
774. Staněk Jan YC Doksy 14 5 993
775. Haramija Josef YC CERE 13 5 959
776. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 5 935
777. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
777. Myslík Jan 1973 YC Lipno nad Vltavou 1 5 890
779. Svanovská Helena YC LS Brno 6 5 869
780. Jenšík David JK Česká Lípa 5 5 854
781. Munclinger Daniel YC LS Brno 6 5 837
782. Bobuš David YC Znojmo 2 5 830
783. Brejník Lubomír 1979 Slavoj Litoměřice 7 5 824
784. Pačanda David Bohemia Poděbrady 8 5 803
785. Horánska Magdalena YC CERE 8 5 786
786. Rešl Pavel VS Duchcov 5 5 778
787. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 5 777
788. Hanák Vít Sokol Tovačov 10 5 766
789. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 739
790. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 5 724
791. Běhunčík Ivan 1 5 720
791. Ryšavý Boris 1 5 720
791. Sedlář Filip 1 5 720
791. Šejba Filip 1 5 720
791. Krystek Marek 1 5 720
796. Kittler Jan YC LS Brno 1 5 600
796. Červinka Vít SK Halza 1 5 600
796. Konupčík Michal SK Halza 1 5 600
796. Třeček Čeněk SK Halza 1 5 600
796. Třeček Zdeněk SK Halza 1 5 600
796. Dadák Jakub SK Halza 1 5 600
802. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 2 5 594
803. Sitař Robin 1 5 576
804. Boháček David Bohemia Poděbrady 7 5 539
805. Hájek Adam YC CERE 2 5 537
806. Semler Jan TJ Lanškroun 8 5 517
807. Toth Martin ČWA 5 5 504
808. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 5 473
809. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 466
810. Jenček Petr ALT RS 3 5 456
811. Schmied Martin YC CERE 1 5 444
812. Pavel Aleš YC CERE 11 5 443
813. Quasniczka Josef JK Litoměřice 7 5 428
814. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 5 399
815. Kuklík Radek YC LS Brno 7 5 390
816. Berg Petr VS Duchcov 5 5 373
817. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 7 5 371
818. Vorel Petr YC LS Brno 5 5 336
818. Reichert Richard ALT Vaurien 5 5 336
820. Kozáková Pavlína YC Neratovice 3 5 296
821. Mrůzek Pavel YC Regent 4 5 295
822. Burianová Jitka YC CERE 4 5 250
823. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 3 5 232
824. Čoupek Ondřej YC LS Brno 8 5 146
825. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 5 5 123
826. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 5 106
826. Vizner Tomáš 1 5 106
828. Čermák Petr YC Kladno 2 5 085
829. Brejšová Nevena JK Cheb 9 5 082
830. Buráň Marek 3 5 062
831. Fanfrla Dalibor YC Jezero Hlučín 5 5 049
832. Kvašnovský Michael ČWA 1 5 028
833. Fiala Alexandr YC LS Brno 4 5 020
834. Daněk Tomáš YC LS Brno 6 5 012
835. Skála Kryštof VS Duchcov 9 5 007
836. Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 005
837. Mikula Daniel LS Kroměříž 8 5 001
838. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 4 4 990
839. Štěrba Igor YC Znojmo 1 4 989
840. Drahorádová Ema JK Cheb 7 4 892
841. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 11 4 889
842. Zidková Nadine ČWA 5 4 883
843. Škoda Michal YC Neratovice 2 4 877
844. Žáček Martin ALT Tornado z.s. 1 4 824
844. Žižková Hana YC Neratovice 1 4 824
844. Solík Jakub JK Česká Lípa 1 4 824
847. Štěpán David Jachtklub Brno 5 4 819
848. Kozelská Markéta YC CERE 2 4 810
849. Hýža Vít Jachtklub Brno 6 4 809
850. Regetskiy Artem VS Duchcov 6 4 788
851. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 11 4 764
852. Harcuba Petr JK Staré Splavy 3 4 727
853. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 9 4 718
854. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 4 700
855. Lejhanec David YC Pardubice 5 4 691
856. Pitel Šimon JK Sokolov 5 4 653
857. Kocman Zdeněk ČWA 3 4 651
858. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 4 625
858. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 4 625
858. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 4 625
858. Kellner Martin YC CERE 1 4 625
862. Dvořák Dalibor ČWA 2 4 622
863. Hrubá Sára 1 4 601
864. Plesníková Barbora YC CERE 8 4 568
865. Motlík Ondřej JK Cheb 3 4 557
866. Mazgaj Robert ALT RS 2 4 539
867. Česal Danilo SK Nový Knín 1 4 515
867. Krátký Martin YC SaS 1 4 515
867. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 4 515
867. Česal Lukáš ČANY 1 4 515
871. Šturc Petr ČWA 2 4 511
872. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 8 4 490
873. Falc Andino Federico Milan YC CERE 2 4 469
874. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 4 462
875. Mareš Michael YC Pardubice 7 4 455
875. Petřina Ondřej YC CERE 9 4 455
877. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 7 4 449
878. Lehovcová Martina Slávia Česká Skalice 2 4 430
879. Konopík Šimon Jachtklub Brno 7 4 423
880. Hrouda Petr YC CERE 11 4 422
881. Kalivoda Ondřej YC LS Brno 7 4 412
882. Culek Jindřich YC CERE 4 4 408
883. Nechvíle Pavel 1 4 367
883. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 4 367
883. Homolka Miloš ALT Tornado z.s. 1 4 367
886. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 4 4 325
887. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 8 4 318
888. Žalud Tomáš ČANY 9 4 315
888. Motal Tomáš ČANY 9 4 315
890. Cihelka Petr JK ČZU 3 4 307
891. Povolný Jakub JK Staré Splavy 4 4 303
892. Novohradský Filip YC Pardubice 5 4 255
893. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 3 4 229
894. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 4 215
895. Hýža Petr 1973 Jachtklub Brno 1 4 211
896. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 5 4 202
897. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 4 200
898. Petrová Kristýna VS Duchcov 8 4 198
899. Král Karel JK Sokolov 2 4 167
900. Cvikrová Berenika JK Toušeň 2 4 099
901. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 092
902. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 4 088
903. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 3 4 082
904. Hála Jakub AYCK 5 4 075
905. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 063
906. Havel Jan YC Vysoké Mýto 1 4 060
906. Tomek Jan 1 4 060
906. Táborský Ivo 1 4 060
909. Medek Pavel VS Duchcov 8 4 059
910. Teubnerová Anna Císařská louka 4 4 047
910. Kir Milan IWS Club Nechra 1 4 047
912. Vízner Karel YC Doksy 5 4 046
913. Rešlová Jana VS Duchcov 4 4 044
914. Guryča Jan YC CERE 1 4 021
915. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 3 4 020
916. Melika Jan YC CERE 2 4 019
917. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 986
918. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 5 3 926
919. Hlavsová Sofie YC Krnov 7 3 924
920. Mušálek Pavel YC Kozmice 5 3 906
921. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 904
922. Krsička Martin YC CERE 3 3 892
923. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 882
924. Kraus Jan JK Česká Lípa 4 3 878
925. Jagerová Jana YC CERE 5 3 850
926. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 6 3 844
927. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 3 839
927. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 3 839
929. Kleinová Jana JK ČZU 3 3 830
930. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 6 3 829
931. Chudoba Stanislav YC CERE 3 3 825
932. Dlouhý Radek YC Pardubice 2 3 812
933. Benovič Martin 1976 YC CERE 4 3 811
934. Drda Filip Delfín Jablonec 4 3 801
935. Verl Jan Delfín Jablonec 1 3 784
936. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
937. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 4 3 773
938. Piňos Jindřich JK Prostějov 10 3 766
939. Karas Filip Jachtklub Brno 9 3 743
940. Zaymlová Petra YK Jestřábí 1 3 689
941. Švejdová Michala YC CERE 4 3 665
942. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 3 647
943. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 3 607
943. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 607
945. Sidopulos Andreas YC Krnov 9 3 532
946. Frank Robert Lokomotiva Cheb 3 3 509
947. Vlčková Světlana VS Duchcov 9 3 502
948. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 3 498
949. Diakovová Eva 1 3 493
950. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 3 468
951. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 9 3 455
952. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 3 451
953. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 3 445
954. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 3 3 418
955. Krob Michal YC Kladno 4 3 415
956. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 3 3 400
957. Brejcha Anna YC CERE 10 3 388
958. Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 353
959. Pouvová Daniela ASK Lovosice 2 3 333
960. Kramolišová Tereza YC LS Brno 1 3 325
960. Huk Václav YC LS Brno 1 3 325
962. Hanák Jakub Sokol Tovačov 5 3 323
963. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 2 3 312
964. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 6 3 311
964. Kovařík Jan ČYK 3 3 311
964. Ersternberger Petr ČYK 3 3 311
964. Vašek Robin ČYK 3 3 311
964. Zgraja Martin Orthodocks YC 3 3 311
969. Kotala Zdeněk 1 3 283
969. Václav Fajfrlík ČANY 1 3 283
971. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 5 3 262
972. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 3 259
973. Guryča Daniel YC CERE 1 3 216
973. Obermajerová Anita SK Nový Knín 1 3 216
973. Obermajer Josef SK Nový Knín 1 3 216
973. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 3 216
977. Mravináč Petr YC Kladno 3 3 204
978. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 2 3 200
979. Hron Petr PS Eletrika 3 3 192
980. Bělehrad Pavel YC LS Brno 1 3 190
980. Nevřiva Václav YC LS Brno 1 3 190
982. Dlouhý Lukáš YC CERE 2 3 172
983. Brančík Adam YC Krnov 7 3 167
984. Altman Petr YC CERE 2 3 158
985. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 1 3 146
986. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 6 3 076
987. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 7 3 054
988. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 4 3 047
989. Rážová Lea VS Duchcov 10 3 022
990. Staniek Pavel KJ Těrlicko 4 3 003
991. Cviček Jan Sokol Tovačov 4 2 994
992. Šuma Stanislav ASK Lovosice 3 2 936
993. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 11 2 929
994. Marečková Lucie Jachtklub Brno 2 2 928
995. Dragoun Vítek JK Plzeň 2 2 915
996. Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 2 896
996. Pitel Štěpán JK Sokolov 4 2 896
998. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 3 2 893
998. Hegr Vojtěch Delfín Jablonec 3 2 893
1000. Vodáček Lukáš YC LS Brno 2 2 822
1001. Žitník Zdeněk YC Krnov 9 2 817
1002. Vavrda Igor 1 2 814
1002. Štěpánek Martin 1 2 814
1002. Skřivánek Jan 1 2 814
1002. Šmídl Marek 1 2 814
1002. Olmr Matyáš 1 2 814
1002. Novák Matěj 1 2 814
1002. Štolbová Jana ČYK 1 2 814
1009. Špeil Jan 1 2 804
1009. Řepa Lukáš 1 2 804
1009. Vurm Miroslav 1 2 804
1009. Vácha Radek 1 2 804
1009. Musil Pavel 1 2 804
1009. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 804
1015. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 3 2 801
1016. Valík Jiří YCR Roudnice 3 2 797
1017. Prokopec Petr YC Pardubice 3 2 764
1018. Ira David Jachtklub Brno 5 2 706
1019. Strejček Radim Sokol Palkovice 4 2 703
1020. Lubas Pavel Delfín Jablonec 2 2 668
1020. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 2 2 668
1022. Čepová Klára YC Krnov 7 2 666
1023. Munzar Jakub YC Pardubice 3 2 655
1024. Mudra Zbyněk 1972 Lokomotiva Plzeň 6 2 637
1025. Mucska Pavol YC LS Brno 3 2 617
1026. Tichánek Michal Sokol Palkovice 5 2 616
1027. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 608
1027. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 4 2 608
1029. Brejšová Violeta JK Cheb 9 2 603
1030. Pouva Jaroslav ASK Lovosice 5 2 594
1031. Novický Michal YC Znojmo 4 2 576
1032. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 2 561
1032. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 2 561
1034. Mareš Miloš YC Kladno 4 2 559
1035. Vlach Martin YC Neratovice 3 2 557
1035. Balzerová Mariana Jachtklub Brno 5 2 557
1037. Staňková Nikol YC CERE 1 2 550
1037. Karhánek Jiří YC SaS 1 2 550
1039. Kučerová Jana JK Prostějov 2 2 545
1040. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 2 538
1040. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 2 538
1042. Ročková Alena YC Neratovice 1 2 524
1043. Doležal Martin 1 2 519
1043. Urbánek Jiří 1 2 519
1045. Pitelová Ema JK Sokolov 3 2 516
1046. Vitouch Jan YC LS Brno 3 2 496
1047. Novotný Václav JK Cheb 2 2 483
1048. Sobotová Kristýna JK Prostějov 2 2 468
1049. Dvořák Ota YC CERE 2 2 460
1050. Kulísek Jan PS Eletrika 2 2 454
1051. Babický Roman JK Česká Lípa 1 2 444
1052. Sehnal René YC SaS 1 2 441
1053. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 6 2 420
1054. Stříž Tobiáš YC Krnov 5 2 416
1055. Čáp Jiří ČYK 1 2 408
1055. Frič Michal 1 2 408
1055. Lachman Tomáš 1 2 408
1055. Uzdař Zdeněk 1 2 408
1059. Pitel David JK Sokolov 5 2 403
1060. Hrdina Pavel ČWA 4 2 375
1061. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 346
1062. Procházka Oliver YC CERE 2 2 289
1063. Novák Dušan ASK Lovosice 3 2 273
1064. Hasman Janek Delfín Jablonec 2 2 272
1065. Horáček Jiří YC CERE 2 2 268
1066. Tomášek Radim 1 2 260
1066. Jahn Bohumil YC Lipno nad Vltavou 1 2 260
1066. Syrový Tomáš 1983 YC CERE 1 2 260
1069. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 4 2 241
1070. Rozsypal Jakub 1990 JK Olomouc 1 2 237
1070. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 2 237
1072. Šachl Zděnek VS Duchcov 2 2 228
1073. Ščerba David YC Krnov 7 2 220
1074. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 2 208
1075. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 4 2 197
1076. Ščerbová Julie YC Krnov 7 2 191
1077. Dvořák Filip Jachtklub Brno 1 2 162
1078. Maruš Max YC Písek 1 2 161
1079. Detwiler Torsten Lukas ČYK 3 2 160
1080. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 3 2 150
1080. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 2 150
1082. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 2 146
1083. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
1084. Bazler Petr ASK Lovosice 2 2 125
1085. Krejsa Milan YC CERE 3 2 121
1085. Záluský Tomáš YC CERE 3 2 121
1087. Kupská Martina YC LS Brno 1 2 108
1087. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 108
1087. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 2 108
1090. Vitáková Anna JK Plzeň 1 2 081
1091. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 077
1091. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 2 077
1091. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 2 077
1094. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 3 2 068
1095. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 5 2 048
1096. Sklářová Julie LS Kroměříž 6 2 045
1097. Czinner Michal YC Kladno 4 2 039
1098. Červený Aleš ASK Lovosice 1 2 025
1098. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 2 025
1100. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 1 2 015
1101. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1101. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1103. Soucha Lukáš Orthodocks YC 4 1 947
1104. Vlachová Jana Bohemia Poděbrady 2 1 944
1105. Kubů Jáchym YC Pardubice 3 1 940
1105. Kubů Lukáš 1 1 940
1107. Boháč Daniel YC LS Brno 3 1 933
1108. Kyprá Nella YC Pardubice 2 1 927
1109. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 2 1 919
1110. Gončaruk Kyrill TJ Jiskra Třeboň 2 1 918
1111. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 6 1 900
1112. Myšková Ema TJ Rapid Brno 2 1 897
1113. Žemlička Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 1 879
1114. Piňosová Andrea JK Prostějov 1 1 876
1115. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 873
1116. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 5 1 868
1117. Lenz David ČWA 3 1 865
1118. Haňkovský David YC CERE 2 1 864
1119. Munzarová Monika YC Pardubice 2 1 851
1120. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 1 843
1121. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 5 1 842
1122. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 1 841
1123. Holý Filip ČWA 1 1 837
1124. Lőwová Sabina Slavoj Hluboká 2 1 819
1125. Žák Marek YC LS Brno 2 1 812
1126. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 800
1126. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 800
1128. Nováček Miloš 1 1 792
1128. Porkert Jan 1 1 792
1128. Schulz Jiří 1 1 792
1128. Holý Petr 1 1 792
1128. Holý Jan 1 1 792
1128. Noščák Petr 1 1 792
1134. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 1 791
1134. Fikáček Albert 1 1 791
1134. Hvězda Martin 1 1 791
1134. Strachota Martin 1 1 791
1134. Laichman Libor 1 1 791
1134. Balažíč Tomáš 1 1 791
1134. Svoboda Štěpán 1 1 791
1141. Stefanidis Aristidos YC Krnov 6 1 787
1142. Vyhlídal Tomáš 2 1 786
1143. Novotný Jonáš YC Krnov 7 1 766
1144. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 734
1145. Berný Jan 1 1 730
1145. Jakeš Michal 1 1 730
1145. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 730
1145. Kubaczka Robert 1 1 730
1145. Nejezchlebová Dominika YC LS Brno 1 1 730
1145. Webr Otakar 1 1 730
1151. Hlavsa Vilém YC Krnov 4 1 710
1152. Sakman Adam JK Česká Lípa 2 1 709
1153. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 1 706
1154. Valík Martin YCR Roudnice 4 1 695
1155. Tomeš Karel František JK Česká Lípa 4 1 688
1156. Ottová Daniela YC Znojmo 2 1 683
1156. Sklenář Petr YC Neratovice 1 1 683
1158. Sklář Lukáš 1 1 681
1159. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 1 679
1160. Červená Monika YC LS Brno 2 1 675
1160. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
1162. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 1 670
1163. Drábková Kateřina YC Vysoké Mýto 1 1 665
1163. Plhioň Eduard 1 1 665
1165. Horáková Karolína T. J. Sokol Vrané II 6 1 656
1166. Polášková Petra 2 1 641
1167. Skořepová Eva 1971 JK Toušeň 2 1 639
1168. Štrait Martin YC CERE 8 1 638
1169. Nuc Jindřich JK Plzeň 7 1 636
1170. Blatecká Kateřina 2 1 621
1171. Štěpánský Jan 1 1 613
1172. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 608
1173. Pavlidisová Michaela Delfín Jablonec 2 1 595
1174. Bílková Lucie Sokol Palkovice 4 1 594
1175. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 1 589
1176. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 582
1176. Dohnal David 1 1 582
1176. Milnerová Johana YC CERE 1 1 582
1179. Krátká Magdaléna SST klub Plzeň 2 1 575
1180. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
1181. Novák Jaroslav YC Doksy 2 1 560
1182. Novák Václav YC LS Brno 6 1 558
1183. Kolář Jan Orthodocks YC 2 1 557
1184. Turba Marek YC LS Brno 4 1 556
1185. Černý Ondřej 1 1 548
1186. Hájek Libor JK Cheb 3 1 546
1187. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 2 1 538
1187. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 538
1189. Neumann Vojtěch T. J. Sokol Vrané II 6 1 531
1190. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 1 517
1191. Balzer Robert JK Prostějov 1 1 515
1192. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 2 1 510
1193. Mikeška Jakub YC Krnov 4 1 495
1194. Koubovský David 1 1 494
1194. Rada Filip SK Štětí 1 1 494
1194. Rašovský Adam 1 1 494
1194. Vágner Ladislav 1 1 494
1194. Brych Antonín 1 1 494
1194. Ďurik Martin 1 1 494
1200. Snížková Ella VS Duchcov 7 1 488
1201. Kučerová Ilona 1 1 471
1202. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 1 461
1203. Kristan Josef YC CERE 5 1 449
1204. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 3 1 441
1204. Vitoň Jan YC Znojmo 3 1 441
1206. Kolář Petr YC Kladno 3 1 434
1207. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 7 1 426
1208. Piak Ivan Jachtklub Brno 6 1 424
1209. Tomolová Kateřina ČYK 3 1 423
1209. Kokeš Petr YC CERE 1 1 423
1209. Hakl David YC LS Brno 1 1 423
1212. Trkan Tobiáš Jachtklub Brno 5 1 418
1213. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
1213. Blábol Jiří YC CERE 2 1 414
1215. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 402
1216. Jakubec Vlastimil ASK Lovosice 2 1 393
1217. Šírek Josef 1 1 385
1217. Král Ludvík 1 1 385
1217. Scháněl Jan 1 1 385
1217. Horký Michal 1 1 385
1217. Hurych Zdeněk 1 1 385
1217. Renelt Robin 1 1 385
1217. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 385
1224. Dostál Radek YC SaS 2 1 378
1225. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 1 340
1225. Janda Martin ASK Lovosice 1 1 340
1227. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 333
1228. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 332
1229. Jiránek Radek YCR Roudnice 2 1 325
1230. Krejčíková Klára YC CERE 6 1 293
1231. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 1 1 291
1231. Dítětová Anna 1 1 291
1233. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 1 1 282
1234. Vlach Miroslav YCR Roudnice 4 1 267
1235. Gončaruk Ilja TJ Jiskra Třeboň 2 1 256
1236. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 1 246
1237. Snížková Emma VS Duchcov 6 1 231
1238. Záruba Pavel 1 1 217
1239. Novák Ondřej Slavoj Hluboká 1 1 215
1239. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 1 215
1241. Všetečka Jan YC LS Brno 1 1 212
1241. Rozsypalová Eva 1 1 212
1241. Andrusová Jana 1 1 212
1241. Sova Michal 1 1 212
1241. Kováč Michal 1 1 212
1241. Vidman Karel 1 1 212
1241. Müller Lukáš 1 1 212
1241. Pavlíček Martin 1 1 212
1241. Doležal Jan JK Sokolov 1 1 212
1241. Podzimek Antonín ČYK 1 1 212
1241. Terš Martin JK Staré Splavy 1 1 212
1241. Otta Vladimír JK Staré Splavy 1 1 212
1253. Moravec Pavel YC CERE 3 1 206
1253. Tlach Michal YC LS Brno 5 1 206
1255. Podrábská Denisa SK Štětí 3 1 177
1256. Formánek Jan 1 1 176
1256. Šubrt Alexander 1 1 176
1256. Vejlupek Tomáš 1 1 176
1256. Čada Roman 1 1 176
1256. Cundr Luděk 1 1 176
1256. Stavný Vojtěch 1 1 176
1262. Kuchejda Petr YC Kozmice 4 1 175
1263. Rybáček Josef YC Doksy 1 1 156
1264. Dastych Petr ASK Lovosice 2 1 151
1265. Opletalová Ivana JK Plzeň 5 1 146
1266. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 114
1267. Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 113
1268. Mareš Jiří YC Pardubice 1 1 108
1269. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
1270. Nantl Vojtěch YC CERE 1 1 096
1271. Fialová Adéla YC CERE 6 1 080
1272. Jaroš Bohumil Bohemia Poděbrady 2 1 067
1273. Vejrosta Vítězslav 1 1 065
1273. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 1 065
1273. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 3 1 065
1276. Vaszi Victoria SK Štětí 4 1 063
1277. Kolář František YC CERE 4 1 057
1278. Čaganová Julie Jachtklub Brno 2 1 053
1279. Skala Filip JK Cheb 4 1 050
1280. Šturma Petr YC Regent 2 1 041
1281. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 2 1 039
1282. Vokoun Jan YC CERE 1 1 027
1282. Nigrin Radek 1 1 027
1282. Oleníček Pavel YC CERE 1 1 027
1282. Vohryzka Tomáš 1 1 027
1282. Fořt Jiří YC CERE 1 1 027
1282. Mojdl Ondřej YC Kladno 1 1 027
1282. Černý David 1 1 027
1282. Koláčný Rudolf YC CERE 1 1 027
1282. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 027
1291. Maršík Karel Chemička Ústí 2 1 018
1292. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 1 007
1292. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 007
1292. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 3 1 007
1295. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 994
1296. Pavka Lukáš YC Znojmo 4 990
1297. Binko Štěpán JK Plzeň 3 978
1298. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 969
1299. Minařík Jaroslav YC Kladno 3 968
1300. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 2 959
1301. Zajíček Teo LS Kroměříž 3 949
1302. Pešta Roman YC CERE 1 946
1303. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 934
1304. Haken Vladimír WS Club VD 1 932
1305. Kutálek Lubomír YC Krnov 7 929
1306. Fichtnerová Martina 1 917
1307. Löwitová Olga Císařská louka 1 914
1307. Löwit Harry Císařská louka 1 914
1309. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 906
1310. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
1311. Hnitka Martin ČWA 1 895
1312. Myšková Veronika ČWA 1 891
1313. Dorazilová Nikol YC Krnov 7 883
1314. David František YC Znojmo 3 867
1315. Klimeš Ondřej JK Plzeň 2 856
1316. Janda Vojtěch YC CERE 2 836
1316. Janda Tobiáš YC CERE 2 836
1318. Šulcová Tina YC Lipno nad Vltavou 1 831
1318. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 1 831
1320. Hadroušek Kamil YC Znojmo 1 823
1321. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 822
1322. Kutálková Kateřina YC Krnov 7 815
1323. Hendrychová Jana 1 814
1324. Hošek Filip YC CERE 1 808
1324. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
1324. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
1324. Setvák Pavel 1 808
1324. Yashchuk Philipp YC CERE 2 808
1324. Podzemský Josef 1 808
1330. Holub Miloslav YC Znojmo 2 806
1331. Tlapáková Pavlína SK Štětí 1 804
1331. Oubrecht Tomáš 1 804
1333. Ptášniková Hana YC Krnov 6 782
1334. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 780
1335. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 2 779
1336. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 3 777
1337. Hubáček Michal 2006 LS Kroměříž 2 764
1338. Ondráček Radovan YC LS Brno 3 763
1339. Bartoš Vítězslav YC LS Brno 3 751
1340. Bielik Ivan YC LS Brno 2 746
1341. Ouška Miloslav Chemička Ústí 1 740
1342. Nováková Veronika Slavoj Hluboká 1 738
1343. Palová Helena SK Štětí 3 731
1344. Kliková Kateřina YC CERE 2 728
1345. Pavka Tomáš YC Znojmo 3 721
1345. Bíbrová Alice Baník Ostrava 2 721
1345. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 2 721
1348. Hejna Jan Baník Ostrava 2 720
1349. Kuchyňková Martina YC LS Brno 4 718
1349. Krč Martin JK Prostějov 1 718
1351. Horký Antonín YC CERE 2 708
1352. Matas Milan ALT Cat Open 1 707
1352. Vokroj Petr YC CERE 1 707
1352. Sladký Martin ČWA 1 707
1352. Stibůrek Matěj Orthodocks YC 1 707
1352. Šimková Šárka YC SaS 1 707
1352. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 707
1352. Teissing René ALT RS 3 707
1352. Kučera Tomáš 1 707
1352. Zitová Klára YC CERE 1 707
1352. Salomon Igor YC SaS 1 707
1352. Mareš Jan YC CERE 1 707
1352. Vobořilová Marcela 1 707
1352. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 707
1352. Oliva Ivan 1 707
1352. Černá Pavla 1 707
1352. Mroz Michal 1 707
1352. Valeš Martin 1 707
1352. Šercl Miroslav 1 707
1352. Mansfeld Vladimír Lokomotiva Cheb 1 707
1352. Salomon David 1 707
1352. Václavíková Adéla YC Lipno nad Vltavou 1 707
1352. Václavík Jakub YC Lipno nad Vltavou 1 707
1352. Špačková Jana 1 707
1352. Dvořák Vítězslav 1 707
1352. Tomažic Adam Orthodocks YC 1 707
1352. Bezušek Kristián YC CERE 1 707
1378. Šír Michal YC LS Brno 3 706
1379. Procházka Ondřej YC Znojmo 1 703
1380. Klímová Zuzana YC CERE 2 688
1381. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 683
1382. Škola Jan Lokomotiva Cheb 1 678
1383. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 672
1383. Satranský Radek YC Pardubice 1 672
1383. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 672
1383. Srdínko Martin YC Pardubice 1 672
1387. Durec Petr YC Znojmo 1 665
1387. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 1 665
1389. Pivovarčík Milan YC Znojmo 2 641
1390. Matouš Martin ČWA 1 636
1391. Krupica Miloš YC LS Brno 1 632
1392. Bulušek Matěj Bohemia Poděbrady 1 630
1393. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 2 628
1394. Palová Anna SK Štětí 3 621
1394. Valenta Max YC CERE 1 621
1396. Matějková Adéla VS Duchcov 1 617
1397. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 606
1397. Hajný Jiří Baník Most 2 606
1397. Bucha Bohumil Baník Most 1 606
1397. Trčka Miroslav Baník Most 2 606
1401. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 603
1402. John Vladimír ASK Lovosice 1 594
1403. Speierl David Lokomotiva Cheb 2 578
1403. Speierl David 2 578
1403. Karafiát Karel 1 578
1403. Kunčar Jan 1 578
1403. Kafka Richard YC Velké Dářko 1 578
1403. Valenová Klára JK Olomouc 1 578
1403. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1410. Hýžová Kristýna 1 576
1411. Chládek Dan YC LS Brno 2 566
1412. Mastník Štěpán YC CERE 1 564
1413. Beerová Eliška SK Štětí 2 562
1414. Novák Adam Sokol Dobřichovice 2 558
1415. Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 555
1415. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 555
1417. Jaroš Lukáš Bohemia Poděbrady 1 554
1417. Vondráček Tomáš YC CERE 1 554
1417. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 554
1417. Pellar David LS Kroměříž 1 554
1421. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 2 538
1422. Bix Eduard YC Znojmo 1 533
1423. Haklová Lucie YC LS Brno 1 520
1424. Meškán Nicolas YC DIM Bezdrev 1 516
1424. Janatka Jan Císařská louka 1 516
1426. Ulrich Karel YC LS Brno 3 514
1427. Adamová Tereza 1 512
1428. Marek Filip TJ Rapid Brno 3 505
1428. Cotte Pamela YC CERE 5 505
1428. Junek Vladimír JK Olomouc 3 505
1428. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 3 505
1432. Simeonov Jan YC LS Brno 1 499
1433. Csmez Peter 1 493
1433. Csmezová Lucia 1 493
1435. Pavlidisová Natálie Delfín Jablonec 1 489
1436. Miková Žaneta YC SaS 1 466
1437. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 2 465
1438. Čermák Josef YC Neratovice 1 456
1438. Seibt Miloš YC Neratovice 1 456
1440. Rusňák Štěpán JK Plzeň 1 452
1441. Nedbal Lubomír YC LS Brno 3 439
1442. Hoch Lukáš Slavoj Hluboká 1 437
1442. Chmelová Anna Císařská louka 1 437
1442. Jurečka Pavel Císařská louka 1 437
1445. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 433
1446. Kuncová Marie JK Sokolov 3 432
1447. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 1 427
1448. Janoušek Šimon JK Česká Lípa 1 405
1449. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 404
1449. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 1 404
1449. Rosenkranc Stanislav ASK Lovosice 1 404
1449. Rosenkrancová Jiřina ASK Lovosice 1 404
1449. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1449. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 404
1449. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 3 404
1449. Bix David YC Znojmo 1 404
1449. Sekera Petr VS Duchcov 2 404
1449. Balada Michal FD Club UO 2 404
1449. Sůva Tomáš Delfín Jablonec 1 404
1449. Vranková Daniela TJ Lanškroun 1 404
1449. Urbanová Miluše 1 404
1462. Remešová Petra YC LS Brno 1 402
1462. Markant Miroslav ČANY 1 402
1462. Černý Max YC CERE 1 402
1462. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 1 402
1462. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 402
1462. Jelínek Václav JK Olomouc 1 402
1468. Valík David YCR Roudnice 2 400
1469. Prejdová Radka YC Jezero Hlučín 1 396
1469. Čaban Michal 1 396
1469. Pasteková Eva Klára LS Kroměříž 1 396
1472. Karas Hynek Jachtklub Brno 2 395
1473. Skalníková Lucie YC LS Brno 1 382
1474. Kopecký Jan YC Krnov 2 378
1475. Pozděnová Tereza ČYK 1 377
1476. Vaněk Václav YC Regent 1 376
1477. Plzenská Jana T. J. Sokol Vrané II 1 370
1477. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 1 370
1479. Hussová Lenka 1 364
1479. Šťáva Robert 1 364
1479. Huss Tomáš YC Znojmo 1 364
1482. Němeček Milan YC LS Brno 2 349
1483. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 2 347
1483. Šulc Jan 1 347
1485. Blatecká Eliška Jachtklub Brno 1 343
1486. Nosek Michal YC Znojmo 2 340
1487. Frola Petr YC LS Brno 1 336
1487. Kulhavý Jiří YCR Roudnice 2 336
1489. Rott Petr JK Plzeň 1 335
1490. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 323
1490. Janků Jiří 1 323
1492. Doležal Tomáš JK Sokolov 1 318
1492. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
1492. Stýblo Petr JK Cheb 1 318
1495. Horal Jan Císařská louka 1 312
1495. Sedláček Cyril Slavoj Hluboká 1 312
1497. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
1497. Vyskočil Kamil VS Duchcov 1 303
1497. Pešková Linda TJ Rapid Brno 1 303
1497. Daněk Ondřej JK Prostějov 1 303
1497. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
1502. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 299
1503. Adamová Eliška 1 294
1504. Mátl Albert Jachtklub Brno 1 290
1505. Šup Robert YC Regent 1 285
1506. Krieglstein Jan JK Cheb 2 281
1507. Fiala Pavel ČYK 1 277
1507. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 277
1509. Žižkovský Nikita YC CERE 2 266
1510. Jelínek Jiří Císařská louka 1 261
1511. Levová Valerie Lokomotiva Plzeň 1 258
1512. Polách Adam TJ Lanškroun 1 256
1513. Nosková Andrea 1 239
1514. Beretová Petra ČYK 1 226
1514. Kafka Roman YC Velké Dářko 1 226
1516. Bejvl Vojtěch YC LS Brno 1 219
1517. Cejnar Aleš Císařská louka 1 215
1518. Kraft Ivo 1 206
1519. Slíva Jakub LS Kroměříž 1 202
1519. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 202
1519. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1519. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 202
1519. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 202
1519. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1519. Pavlica Lukáš YC CERE 2 202
1519. Trňák Lukáš LS Kroměříž 1 202
1519. Hlaváček Jiří YC LS Brno 2 202
1519. Manič Petr Chemička Ústí 2 202
1519. Raff Alisa TJ Jiskra Třeboň 1 202
1519. Raff Oleg TJ Jiskra Třeboň 1 202
1519. Kretschmerová Karolína 1 202
1519. Košek Tomáš 1 202
1519. Pešat Jan 1 202
1519. Friedrich Matěj 1 202
1519. Hornof Tomáš Chemička Ústí 2 202
1536. Binko Jan JK Plzeň 1 198
1536. Keršner Ferdinand Sokol Letovice 1 198
1536. Pilný Josef TJ Lanškroun 1 198
1539. Fišer Roman JK Královská 1 191
1540. Dio Petr JK Klatovy 1 189
1541. Pavková Bára YC Znojmo 1 188
1542. Brožová Monika ALT RS 1 180
1542. Machová Natálie JK Cheb 1 180
1544. Klabík Josef Císařská louka 1 174
1544. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 174
1546. Výprachtický Petr TJ Lanškroun 1 147
1547. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
1547. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
1549. Růžička David TJ Prostějov 1 139
1550. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 136
1550. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 136
1552. Bulant Jiří Císařská louka 1 119
1552. Klabík Jiří Císařská louka 1 119
1554. Egerle Jan Jachtklub Brno 1 111
1555. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 101
1555. Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 101
1555. Křelina Jan 1 101
1555. Neškrabal Tomáš 2 101
1555. Drahokoupil Pavel 2 101
1555. Bilerová Antonie TJ Lanškroun 1 101
1555. Doležalová Barbora JK Sokolov 1 101
1555. Přikryl David YC LS Brno 1 101
1555. Hošek David Lokomotiva Cheb 1 101
1555. Ježowicz Zbigniew KJ Těrlicko 1 101
1555. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 101
1555. Klabouch Šimon Slavoj Hluboká 1 101
1555. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 1 101
1555. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1555. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1555. Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 1 101
1555. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 2 101
1555. David Josef YC Znojmo 1 101
1573. Wolk Roland YC LS Brno 1 0
1573. Hajn Ladislav SK Štětí 1 0
1573. Šindelka Jakub MYK 1 0
1573. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 0
1573. Hemelík Antonín ASK Lovosice 1 0
1573. Záluský Kamil YC Nechranice 1 0
1573. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 1 0
1573. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 0
1573. Noháč Radek Baník Most 1 0
1573. Málek Petr YC SaS 1 0
1573. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 0
1573. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 0
1573. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 1 0
1573. Kudera Daniel Bohemia Poděbrady 1 0
1573. Fischerová Hana 1 0
1573. Rous Tomáš TJ Lanškroun 1 0
1573. Vitvar Ondřej 1 0
1573. Kašpar Michal 1 0
1573. Korbová Ivana JK Olomouc 1 0
1573. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ