nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2015
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 2129 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
51
383 424
2.
Košvica Jakub
YC LS Brno
44
261 006
3.
Keblová Lucie
ČYK
27
201 484
4.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
12
163 980
5.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
33
160 503
6.
Houdek Roman
YC LS Brno
20
154 544
7.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
15
143 237
8.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
24
134 537
9.
Nevelöš Adam
SK Štětí
25
132 461
10.
Čáp Milan
YC Neratovice
11
131 388
11.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
48
131 078
12.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
20
130 370
13.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
19
129 395
14.
Mlejnek Tomáš
SK Štětí
23
127 361
15.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
18
127 058
16.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
15
126 525
17.
Košťál Petr
YC Pardubice
17
126 054
18.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
24
125 089
19.
Čajčík Jan
YC LS Brno
54
122 973
20.
Doležal Tomáš
ČYK
22
121 712
21.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
18
120 168
22.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
25
120 117
23.
Müller Ondřej
SK Štětí
24
115 929
24.
Burska Zosia
YC CERE
24
115 698
25.
Kučera Petr jun.
TJ Rapid Brno
10
111 573
26.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
14
109 372
27.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
16
109 026
28.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
14
107 472
29.
Páleníčková Aneta
YC CERE
21
106 200
30.
Jurečka Matěj
ČYK
20
105 904
31.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
7
102 759
32.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
20
101 348
33.
Roček Roman
YC Neratovice
13
100 490
34.
Zárubová Michaela
JK Cheb
21
96 170
35.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
18
95 993
36.
Fiala Petr
YC Neratovice
7
95 852
37.
Winkler Pavel
JK Toušeň
9
95 610
38.
Švíková Kateřina
YC CERE
17
94 711
39.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
18
93 680
40.
Himmelová Klára
YC Nechranice
24
92 663
41.
Novotný Štěpán
JK Cheb
13
91 151
42.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
26
90 260
43.
Nápravník Jakub
ČYK
16
88 612
44.
Trčka Martin
Baník Most
8
88 475
45.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
10
87 952
46.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
28
87 416
47.
Maier Michael
YCR Roudnice
11
86 509
48.
Škvařil Patrik
YC LS Brno
50
85 986
49.
Slíva Jakub
YC Nechranice
8
84 998
50.
Rybáček Josef
YC Doksy
14
84 628
51.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
50
84 164
52.
Tupý Petr
YC LS Brno
50
83 642
53.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
16
83 135
54.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
12
82 860
55.
Viščor Dan
YC LS Brno
42
82 704
56.
Sopoušek Radek
Jachtklub Brno
17
81 881
57.
Vácha Martin
YC LS Brno
34
79 624
58.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
13
79 407
59.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
17
78 845
60.
Daněk Jan
YC LS Brno
15
78 531
61.
Směšný Marek
JK Prostějov
12
78 059
62.
Hakl David
YC LS Brno
24
77 660
63.
Vychová Eliška
YC Neratovice
10
77 435
64.
Hrubý Jiří
SK Štětí
10
77 272
65.
Žák Michal
YC LS Brno
40
76 930
66.
Ptašnik Vladislav
ALT Formula 20T
16
75 908
67.
Krsička Michal
YC CERE
12
75 907
68.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
22
75 845
69.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
18
75 781
70.
Kořan Petr
YC Neratovice
13
75 139
71.
Kittler Jan
YC LS Brno
14
75 028
72.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
11
73 931
73.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
8
73 448
74.
Plecitý Martin
JK Toušeň
13
72 568
75.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
13
72 392
76.
Maršálková Blanka
YC LS Brno
36
71 750
77.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
8
71 500
78.
Šebek Martin
YC LS Brno
26
71 396
79.
Kubový Martin
JK Toušeň
7
71 011
80.
Kořanová Johana
YC Neratovice
10
70 889
81.
Hlaváček Matouš
ČYK
14
70 635
82.
Storch Petr
YC Ústí n L
13
69 112
83.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
8
68 730
84.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
13
68 050
85.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
12
66 844
86.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
14
66 708
87.
Outrata Jiří
JK Toušeň
13
66 685
88.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
7
65 818
89.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
22
65 373
90.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
14
63 682
91.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
15
63 515
92.
Grill Milan
TJ Jiskra Třeboň
21
63 025
93.
Himmel Jiří
YC Nechranice
24
62 677
94.
Slíva Martin
ČWA
9
62 283
95.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
20
61 043
96.
Šindelka Ondřej
JK Ostrava
21
61 038
97.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
15
60 881
98.
Ondíková Petra
Slavoj Hluboká
19
60 772
99.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
16
60 576
100.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
15
59 939
101.
Hirnšal Jan
JK Česká Lípa
10
59 866
102.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
17
59 678
103.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
6
59 272
104.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
42
58 880
105.
Kacálek Zdeněk
YC Nové Sedlo
10
58 176
106.
Brož Vojtěch
ČYK
10
58 116
107.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
13
58 037
108.
Adam ml Zdeněk
VS Duchcov
7
58 028
109.
Jochovič Josef
YC Neratovice
11
57 591
110.
Preibischová Michaela
YC Regent
8
57 058
111.
Krsička Lukáš
YC CERE
12
56 914
112.
Zanker Zbyněk
SK Štětí
11
56 615
113.
Procházka Filip
YC Neratovice
6
56 542
114.
Moucha Pavel
YC Doksy
11
55 204
115.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
20
55 116
116.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
21
54 886
117.
Palkovský Tomáš
SK Štětí
11
54 499
118.
Hudec Adam
YC Neratovice
11
54 275
119.
Gaebler Roland
GER - Germany
2
54 235
119.
Gaebler Nahid
GER - Germany
2
54 235
121.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
15
54 023
122.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
12
52 990
123.
Stejskal Max
YC Neratovice
10
52 890
124.
Hála Petr
YC Kladno
9
52 165
125.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
13
52 161
126.
Jedlička Jan
YC Neratovice
17
52 037
127.
Svoboda Jan
LS Kroměříž
12
51 388
128.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
15
51 374
129.
Viták František
JK Plzeň
17
51 044
130.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
12
50 948
131.
Jurečka Šimon
ČYK
17
50 507
132.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
15
50 173
133.
Vinkl Petr
YC Kladno
19
49 580
134.
Dvořák Ota
YC CERE
16
48 661
135.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
8
48 562
136.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
13
48 258
137.
Sehnal Pavel
ČWA
10
48 207
138.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
8
48 201
139.
Hendrych Václav
YC Doksy
10
47 794
140.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
40
47 622
141.
Soukal ml. Miloslav
YC Neratovice
14
46 695
142.
Horáček Jonáš
Delfín Jablonec
11
46 615
143.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
13
46 337
144.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
57
45 753
145.
Chlupová Kateřina
KJ Těrlicko
9
45 748
146.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
19
45 241
147.
Cvan Martin
YC LS Brno
12
45 198
148.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
12
45 161
149.
Vítová Anna
ČYK
12
44 894
150.
Rozlivková Johana
YC CERE
14
44 584
151.
Roubal Pavel
YC LS Brno
10
43 570
152.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
19
43 330
153.
Kališová Marketa
Jachtklub Brno
17
42 610
154.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
8
42 472
155.
Janderová Klára
YC SaS
16
42 401
156.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
13
42 141
157.
Škoda Michal
YC Neratovice
18
42 040
158.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
10
41 995
159.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
7
41 773
160.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
21
41 682
161.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
14
41 401
162.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
6
40 993
163.
Hlavsa Tomáš
ALT Laser
10
40 922
164.
Hrubý Pavel
ČWA
11
40 495
165.
Zíma Jakub
ČWA
7
40 336
166.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
3
40 037
166.
Chudoba Stanislav
SK Tři sestry
3
40 037
166.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
3
40 037
166.
Michalčin Jiří
SK Tři sestry
3
40 037
170.
Wehrenbergová Anna
YC Kladno
9
39 855
171.
Teubnerová Anna
ČYK
14
39 745
172.
Kučera Petr sen.
TJ Rapid Brno
16
39 627
173.
Ščerba Kamil
Sokol Palkovice
16
39 347
174.
Milerová Anna
Sokol Dobřichovice
9
38 663
175.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
16
38 631
176.
Houšková Klára
Sokol Dobřichovice
10
38 508
177.
Čechurová Veronika
Lokomotiva Plzeň
7
38 365
178.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
17
38 083
179.
Mikuláštík Pavel
YC LS Brno
22
37 758
180.
Šenkýř ml. Ivan
YC Neratovice
6
37 404
181.
Moučka ml. Vítězslav
YC Velké Dářko
12
37 300
182.
Karas Tomáš.
Jachtklub Brno
4
37 021
183.
Brabec Václav
YC CERE
10
36 753
184.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
8
35 959
185.
Sladký Martin
ČWA
7
35 719
186.
Babický Josef
JK Česká Lípa
14
35 525
187.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
9
35 096
188.
Doležalová Eva
SK Tři sestry
4
34 980
189.
Nuc Mario
JK Plzeň
14
34 801
190.
Chalupník Miloslav
YC Dyje
4
34 748
191.
Krsička Martin
YC CERE
13
34 738
192.
Burdová Michaela
YC SaS
13
34 676
193.
Holá Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
11
34 658
194.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
17
34 412
195.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
13
34 295
196.
Audy Dan
Jachtklub Brno
7
34 142
197.
Kršňák Jan
VS Duchcov
19
34 088
198.
Vallová Anna
YC LS Brno
28
33 834
199.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
9
33 773
200.
Zima Tomáš
YC Kladno
3
33 465
201.
Šilhavý Jiří
YC Kladno
16
33 425
202.
Ott Adam
Jachtklub Brno
14
33 362
203.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
10
33 258
204.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
12
33 197
205.
Staňková Nikol
YC Lipno nad Vltavou
4
32 874
206.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
13
32 812
207.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
8
32 718
208.
Dolejš Rudolf
ČWA
9
32 682
209.
Kir Milan
IWS Club Nechra
6
32 591
210.
Košata Lukáš
ČYK
12
32 465
211.
Kraus Tobiáš
YC Kladno
14
32 188
212.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
22
32 005
213.
Matoušková Eva
ALT Melges 24
12
31 705
214.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
19
31 687
215.
Falta Miroslav
ALT Tornado
11
31 600
216.
Mika Radek
YC SaS
12
31 547
217.
Bezděk David
Jachtsport Brno
6
31 446
218.
Beerová Eliška
SK Štětí
16
31 150
219.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
13
31 109
220.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
6
31 043
221.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
6
30 944
222.
Bachtík Marek
YK Jestřábí
6
30 838
223.
Říčanová Nicol
SK Štětí
18
30 707
224.
Žáková Věra
YC LS Brno
14
30 584
225.
Lawson Andrew
JK Staré Splavy
14
30 580
226.
Richter Zdeněk
YC Doksy
6
30 560
227.
Švíková Bára
YC CERE
12
30 387
228.
Rešl Pavel
VS Duchcov
27
30 155
229.
Piňosová Kristýna
JK Prostějov
18
30 076
230.
Vacula Karel
YC Znojmo
12
29 990
231.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
13
29 622
232.
Polášek Tomáš
TJ Lanškroun
17
29 236
233.
Skořepová Eva
JK Toušeň
6
29 024
234.
Štrunc Jan
YC Neratovice
10
28 947
235.
Šmídová Petra
KJ Těrlicko
4
28 557
236.
Kašpar Antonín
YC CERE
5
28 262
237.
Mojdl Ondřej
YC Kladno
10
28 157
238.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
19
27 976
239.
Pourová Barbora
ČYK
18
27 885
240.
Hanton Josef
Lokomotiva Plzeň
15
27 871
241.
Hrabalová Veronika
YC SaS
8
27 863
242.
Kučera Michal
TJ Lanškroun
7
26 947
243.
Mertinová Nicol
YC Nové Sedlo
3
26 879
244.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
7
26 859
245.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
2
26 814
245.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
2
26 814
245.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
2
26 814
245.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
2
26 814
245.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
2
26 814
245.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
2
26 814
245.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
2
26 814
252.
Ptáčník Milan
JK Staré Splavy
14
26 796
253.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
16
26 772
254.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
5
26 755
255.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
15
26 698
256.
Kuthan Karel
ČYK
2
26 669
256.
Sehnal Pavel
ČWA
2
26 669
258.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
11
26 517
259.
Voskovec Filip
YC Kladno
2
26 438
260.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
8
26 295
260.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
8
26 295
262.
Bezděková Martina
Jachtsport Brno
9
26 294
263.
Vacula Jan
YC Znojmo
11
26 263
264.
Stoklásek Petr
SK Tři sestry
2
25 564
265.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
10
25 516
266.
Peterka Miroslav
YC Neratovice
8
25 278
267.
Čech Petr
Delfín Jablonec
4
25 138
268.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
11
25 011
269.
Blatecký David
Jachtklub Brno
3
24 968
270.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
11
24 803
271.
Procházka Libor
YC Neratovice
7
24 776
272.
Kraus Lukáš
YC Kladno
12
24 731
273.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
6
24 702
274.
Baier Bob
GER - Germany
2
24 614
274.
Baier Bob
GER - Germany
2
24 614
274.
Baier Bob
GER - Germany
2
24 614
274.
Baier Bob
GER - Germany
2
24 614
274.
Baier Bob
GER - Germany
2
24 614
279.
Verner Kamil
JK Toušeň
11
24 420
280.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
7
24 400
281.
Postránecký František
YC Neratovice
12
24 269
281.
Postránecká Klára
YC Neratovice
12
24 269
283.
Lejhanec David
YC Pardubice
11
24 191
284.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
8
23 986
285.
Kala Roman
YC Doksy
8
23 977
286.
Plodek Adam
YC Pardubice
16
23 851
287.
Hrdina Patrik
YC RODOP
7
23 802
288.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
8
23 618
289.
Smrčka Jiří
ČYK
16
23 554
290.
Spurný Kryštof
ČYK
6
23 479
291.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
16
22 846
292.
Záchvěj Martin
YC Neratovice
5
22 793
293.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
3
22 785
294.
Mikula Josef
JK Ostrava
14
22 750
295.
Rozsypal Jakub
SK Tři sestry
1
22 547
296.
Dadák Lukáš
YC LS Brno
24
22 516
297.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
13
22 493
297.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
13
22 493
299.
Vacula Jiří
JK Staré Splavy
16
22 452
300.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
8
22 424
300.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
8
22 424
302.
Vít Ladislav
JK Plzeň
14
22 267
303.
Bauerová Markéta
YC CERE
9
22 176
304.
Seidl Šimon
YC LS Brno
8
22 168
305.
Hodač Alois
YC Ústí n L
14
22 130
306.
Záruba Vladimír
JK Cheb
5
22 114
307.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
12
22 096
308.
Spousta Petr
YC LS Brno
9
22 077
309.
Machovský Jan
ALT Vaurien
7
22 012
310.
Čermák Petr
YC Kladno
6
21 999
311.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
8
21 842
312.
Sobotka Jakub
ALT Cat Open
6
21 811
313.
Svorová Tereza
YC LS Brno
12
21 534
314.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
11
21 480
315.
Krejza Filip
ALT FB
8
21 474
316.
Vítovec Matěj
YC CERE
10
21 032
317.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
10
20 950
318.
Vymazalová Agáta
YC LS Brno
15
20 917
319.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
7
20 730
320.
Košťálová Bára
YC Pardubice
10
20 712
321.
Šindelář Vojtěch
YC CERE
6
20 552
322.
Vít Radek
YC Kladno
7
20 514
323.
Diviš Ivo
YC Dyje
3
20 440
324.
Stránská Lucie
VS Duchcov
7
20 387
325.
Schönleitener Manfred
AUT - Austria
1
20 381
325.
Hirsch-Stronstorff Georg
AUT - Austria
1
20 381
327.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
6
20 301
328.
Huk Vítězslav
YC LS Brno
38
20 210
329.
Podhorec Štefan ml.
YC Kladno
7
20 138
330.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
12
20 073
331.
Sehnalová Tereza
ČWA
3
20 049
332.
Hrnčíř Matyáš
YC Neratovice
13
20 017
333.
Veit Martin
ALT FB
7
20 015
334.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
6
19 986
335.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
5
19 974
336.
Kim Nicholas
MLT - Malta
2
19 882
337.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
7
19 867
338.
Mikula Luboš
JK Ostrava
13
19 841
339.
Musil Tomáš
YC RODOP
2
19 835
339.
Kulík Martin
YC RODOP
2
19 835
341.
Trusíková Hana
YC LS Brno
8
19 767
342.
Mikulec Martin
TJ Rapid Brno
6
19 751
343.
Lewis Jack
GBR - Great Britain
1
19 590
343.
Lewis Jack
GBR - Great Britain
1
19 590
343.
Marshall Lucas
GBR - Great Britain
1
19 590
346.
Klusáčková Radka
YC LS Brno
10
19 569
347.
Pokorný Jan
Slavoj Hluboká
9
19 510
348.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
7
19 487
349.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
6
19 403
350.
Šimková Romana
ALT RS
3
19 400
351.
Böhler Heinz
AUT - Austria
2
19 398
351.
Böhler Heinz
AUT - Austria
2
19 398
351.
Pinggera Markus
AUT - Austria
2
19 398
351.
Böhler Heinz
AUT - Austria
2
19 398
355.
Pešková Adéla
YC LS Brno
10
19 396
356.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
14
19 322
357.
Sobotová Kristýna
JK Prostějov
18
19 290
358.
Valdhansová Klára
ČYK
8
18 976
359.
Culek Jindřich
JK ČZU
7
18 804
360.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
3
18 510
361.
Sovadina Petr
LS Kroměříž
11
18 469
362.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
15
18 440
363.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
5
18 389
364.
Hála Jan
YC Kladno
10
18 271
365.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
9
18 209
366.
Vít Jaroslav
JK Plzeň
12
18 194
367.
Salzmann Dietmar
AUT - Austria
2
18 192
367.
Salzmann Silvia
AUT - Austria
2
18 192
367.
Salzmann Dietmar
AUT - Austria
2
18 192
370.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
14
18 158
371.
Lokajíčková Lucie
ČYK
15
18 093
372.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
9
17 989
373.
Vašík Roman
YC LS Brno
12
17 902
374.
Prax Jakub
YC LS Brno
20
17 900
375.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
6
17 859
376.
Koubek Zdenek
Slavoj Hluboká
11
17 821
376.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
11
17 821
378.
Kramplová Annamaria
ČYK
7
17 757
379.
Kraus Jan
YC Kladno
9
17 620
380.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
8
17 495
381.
Pokoš Radim
VS Duchcov
13
17 483
382.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
13
17 462
383.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
2
17 457
384.
Mannel Dominik
TJ Lanškroun
12
17 430
385.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
6
17 420
386.
Moučková Hana
YC Velké Dářko
11
17 357
387.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
7
17 308
388.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
11
17 307
389.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
6
17 262
390.
Šamšulová Tereza
Jachtklub Brno
5
17 252
391.
Targos Daria
POL - Poland
1
17 079
391.
Galazka Patrycja
POL - Poland
1
17 079
393.
Pavlíková Barbora
YC CERE
10
17 044
394.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
2
17 026
395.
Podzimek Antonín
ČYK
5
16 985
396.
Haubold Petr
Delfín Jablonec
10
16 974
397.
Pinďák Josef
SK Štětí
9
16 951
398.
Fikáček Albert
Newton YC
2
16 874
399.
Jarošová Andrea
Jachtklub Brno
18
16 827
400.
Hykrda Jakub
Jachtklub Brno
1
16 824
400.
Sokol Petr
ALT Vaurien
1
16 824
402.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
5
16 818
403.
Mojdl Martin
YC Kladno
6
16 667
404.
Malina Tomáš
IWS Club Nechra
5
16 492
405.
Cintl ing. Václav
JK Česká Lípa
8
16 412
406.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
6
16 347
407.
Piekavski Zbigniew
POL - Poland
2
16 316
407.
Piekavski Zbigniew
POL - Poland
2
16 316
407.
Piekavski Zbigniew
POL - Poland
2
16 316
407.
Gorska Ewa
POL - Poland
2
16 316
407.
Gorska Ewa
POL - Poland
2
16 316
407.
Gorska Ewa
POL - Poland
2
16 316
413.
Rek Adam
ČYK
12
16 140
414.
Šafář Jan
YC DIM Bezdrev
2
16 102
415.
Raška Marek
ČWA
7
16 073
416.
Pinďáková Monika
SK Štětí
8
16 036
417.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
21
16 017
418.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
15
15 990
419.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
6
15 950
420.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
9
15 923
421.
Hošek Libor
JK Česká Lípa
3
15 915
422.
Svorová Barbora
YC LS Brno
11
15 911
423.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
9
15 573
424.
Drahorád Petr
JK Cheb
5
15 534
425.
Dvořák Filip
Jachtklub Brno
12
15 450
426.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
12
15 446
427.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
12
15 244
428.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
14
15 195
429.
Balzer Robert
JK Prostějov
4
15 177
430.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
4
15 114
431.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
14
15 099
432.
Zídek Zdeněk
YC Lipno nad Vltavou
4
14 987
433.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
10
14 929
434.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
8
14 902
435.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
3
14 882
436.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
8
14 855
437.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
10
14 793
438.
Justová Anna
YC LS Brno
2
14 774
439.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
11
14 725
440.
Doležel Martin
JK Černá v Pošumaví
7
14 565
441.
Smuda Leopold
YC Kovářov
4
14 540
441.
Chlebna Milan
YC Kovářov
4
14 540
443.
Janáček Martin
YC LS Brno
6
14 463
444.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
6
14 425
445.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
8
14 369
445.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
8
14 369
447.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
3
14 286
447.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
3
14 286
447.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
3
14 286
447.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
3
14 286
447.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
3
14 286
447.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
3
14 286
453.
Hasman Radim
YC Kladno
11
14 248
454.
Hartl Radim
YC LS Brno
9
14 178
455.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
4
14 164
456.
Řepa Lukáš
YC DIM Bezdrev
1
14 162
456.
Musil Pavel
YC DIM Bezdrev
1
14 162
456.
Masařík Jozef
YC DIM Bezdrev
1
14 162
456.
König Václav
YC DIM Bezdrev
1
14 162
460.
Vika Tomáš
YC CERE
2
14 115
461.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
7
14 101
462.
Červenka Matouš
JK Olomouc
13
14 073
463.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
16
14 071
464.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
5
14 066
465.
Mareš Miloš
YC Kladno
8
13 946
466.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
10
13 937
467.
Viščorová Nela
YC LS Brno
34
13 898
468.
Lubasová Pavlína
Delfín Jablonec
10
13 848
469.
Marek Jan
A.N.V.
1
13 709
470.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
4
13 599
471.
Janota Jonáš
ČYK
26
13 388
472.
Dokoupilová Markéta
ALT Vaurien
2
13 364
473.
Dušan Makrlík
JK Klatovy
14
13 359
474.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
11
13 356
475.
Hulínský Martin
ČWA
2
13 347
476.
Němec František
ALT Tornado
6
13 346
477.
Hajas Vojtěch
ALT RS
4
13 317
478.
Štěpánský Adam
Slávia Česká Skalice
4
13 276
479.
Smolařová Barbora
YC CERE
8
13 263
480.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
5
13 255
481.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
6
13 237
482.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
7
13 236
483.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
13 212
483.
Kolář Petr
YC RODOP
1
13 212
483.
Buček Martin
YC RODOP
1
13 212
483.
Klement Pavel
YC RODOP
1
13 212
487.
Valenová Barbora
JK Olomouc
14
13 133
488.
Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
2
13 083
489.
Šindelář Jan
JK Plzeň
8
12 897
490.
Šilhavý Jaromír
YC Kladno
9
12 887
491.
Šindýlek Jiří
Bohemia Poděbrady
15
12 854
492.
Skála Petr
ALT SF
10
12 841
493.
Kadlec Aleš
Lokomotiva Cheb
3
12 789
494.
Hrubá Martina
YC Velké Dářko
6
12 701
495.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
11
12 547
496.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
6
12 481
497.
Novotný Václav
JK Cheb
6
12 478
498.
Soukup Aleš
VS Duchcov
8
12 376
499.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
11
12 371
500.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
12 365
500.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
12 365
500.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
12 365
500.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
12 365
500.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
12 365
500.
Jersovas Simonas
LTU - Lithuania
1
12 365
500.
Fossler Gunter
AUT - Austria
1
12 365
500.
Strelciunas Vejas
LTU - Lithuania
1
12 365
500.
Fossler Gunter
AUT - Austria
1
12 365
500.
Fossler Gunter
AUT - Austria
1
12 365
510.
Snajberg Stanislav
ALT RS
5
12 352
511.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
8
12 339
511.
Pour st. Václav
Slavoj Hluboká
8
12 339
513.
Guryča Nikola
YC CERE
6
12 302
514.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
5
12 293
515.
Bláha Martin
JK Plzeň
12
12 271
516.
Trajer Stanislav
YC SaS
2
12 222
516.
Kohlíček Martin
YC SaS
2
12 222
518.
Petrák Jan
ALT Tornado
7
12 204
519.
Bauer František
YC CERE
9
12 192
520.
Mazzini Mirco
ITA - Italy
1
12 162
520.
Mazzini Mirco
ITA - Italy
1
12 162
520.
Ciavatta Andrea
ITA - Italy
1
12 162
523.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
2
12 108
523.
Weindl Thomas
GER - Germany
2
12 108
523.
Weindl Thomas
GER - Germany
2
12 108
523.
Weindl Thomas
GER - Germany
2
12 108
523.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
2
12 108
523.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
2
12 108
523.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
2
12 108
523.
Weindl Thomas
GER - Germany
2
12 108
523.
Weindl Thomas
GER - Germany
2
12 108
523.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
2
12 108
533.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
6
12 020
534.
Opletal Petr
YC LS Brno
16
11 992
535.
Malec Martin
YC LS Brno
4
11 974
536.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
8
11 955
537.
Holubová Tereza
ČYK
11
11 901
538.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
16
11 890
539.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
3
11 839
540.
Šulc David
YC Nechranice
12
11 830
541.
Rais Michal
SK Štětí
11
11 725
542.
Pelar David
LS Kroměříž
5
11 632
543.
Bělehrad Pavel
YC LS Brno
4
11 630
544.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
11 518
544.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
11 518
544.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
11 518
544.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
11 518
544.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
11 518
544.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
11 518
550.
Myška Filip
IWS Club Nechra
5
11 480
551.
Hýža Petr
Jachtklub Brno
2
11 438
552.
Valouch Libor
JK Olomouc
13
11 370
553.
Červenka Tadeáš
ČYK
9
11 363
554.
Urbanik Wiktoria
POL - Poland
1
11 353
554.
Sawicka Weronika
POL - Poland
1
11 353
556.
Lončáková Jana
JK Staré Splavy
6
11 351
557.
Vitouch Jan
YC LS Brno
20
11 282
558.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
7
11 256
559.
Liška Matěj
Lokomotiva Plzeň
8
11 255
560.
Hecker Stephan
GER - Germany
1
11 243
560.
Hecker Stephan
GER - Germany
1
11 243
560.
Hecker Stephan
GER - Germany
1
11 243
560.
Hecker Stephan
GER - Germany
1
11 243
560.
Hecker Stephan
GER - Germany
1
11 243
565.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
11 202
566.
Šindýlek Jan
Bohemia Poděbrady
13
11 188
567.
Sadowski Tymon
POL - Poland
1
11 099
567.
Hermenau Sven
GER - Germany
1
11 099
567.
Hermenau Sven
GER - Germany
1
11 099
567.
Komeszczuk Michal
POL - Poland
1
11 099
567.
Klimek Jakub
POL - Poland
1
11 099
567.
Lechler Jan
GER - Germany
1
11 099
567.
Lechler Jan
GER - Germany
1
11 099
567.
Komeszczuk Michal
POL - Poland
1
11 099
567.
Klimek Jakub
POL - Poland
1
11 099
567.
Lechler Jan
GER - Germany
1
11 099
567.
Sadowski Tymon
POL - Poland
1
11 099
567.
Klimek Jakub
POL - Poland
1
11 099
567.
Komeszczuk Michal
POL - Poland
1
11 099
567.
Sadowski Tymon
POL - Poland
1
11 099
567.
Klimek Jakub
POL - Poland
1
11 099
567.
Klimek Jakub
POL - Poland
1
11 099
567.
Komeszczuk Michal
POL - Poland
1
11 099
567.
Olszewski Kacper
POL - Poland
1
11 099
567.
Fajmon Blahoslav
ALT Melges 24
1
11 099
567.
Klimek Jakub
POL - Poland
1
11 099
567.
Hermenau Sven
GER - Germany
1
11 099
567.
Komeszczuk Michal
POL - Poland
1
11 099
567.
Rzounek Přemysl
ALT Melges 24
1
11 099
567.
Olszewski Kacper
POL - Poland
1
11 099
567.
Hermenau Sven
GER - Germany
1
11 099
567.
Klimek Jakub
POL - Poland
1
11 099
567.
Komeszczuk Michal
POL - Poland
1
11 099
567.
Olszewski Kacper
POL - Poland
1
11 099
567.
Hermenau Sven
GER - Germany
1
11 099
567.
Klimek Jakub
POL - Poland
1
11 099
567.
Lechler Jan
GER - Germany
1
11 099
567.
Lechler Jan
GER - Germany
1
11 099
599.
Kleinová Jana
JK ČZU
4
11 088
600.
Schrollová Eva
YC Písek
7
11 087
601.
Vymazal Oldřich
YC LS Brno
22
11 084
602.
Bejvl Vojtěch
YC LS Brno
4
11 080
603.
Utíkal Petr
JK Olomouc
4
11 035
604.
Geigerová Zdeňka
YC Ústí n L
8
11 030
605.
Hohenberger Jiří
YC Ústí n L
7
11 001
606.
Holubová Kristýna
ČYK
9
10 957
607.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
7
10 925
608.
Kroupa Rostislav
JK Slavia Havířov
8
10 898
609.
Knorr Luděk
VS Duchcov
6
10 842
610.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
4
10 806
611.
Dojmazov Petr
ALT RS
9
10 785
612.
Krautwurst Filip
YC CERE
3
10 753
613.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
10
10 711
614.
Gebhart Jan
JK Cheb
8
10 691
615.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
9
10 678
616.
Majchrák Kristian
ČYK
12
10 648
617.
Cvikrová Michaela
ČYK
13
10 629
618.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
9
10 595
619.
Křenková Kristýna
YC LS Brno
2
10 558
620.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
4
10 557
621.
Chlup Jan
YC Dyje
1
10 550
621.
Vízner Tomáš
ALT Laser
1
10 550
621.
Ptáček Lumír
ALT Laser
1
10 550
624.
Vymazalová Karolína
YC LS Brno
19
10 525
625.
Topiarzová Magda
YC CERE
6
10 449
626.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
3
10 438
627.
Vacula Karel
YC Znojmo
13
10 434
628.
Hlubuček Pavel
YC Doksy
1
10 407
629.
Lang Marco
AUT - Austria
1
10 368
629.
Lang Marco
AUT - Austria
1
10 368
629.
Lang Marco
AUT - Austria
1
10 368
632.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
1
10 252
632.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
1
10 252
632.
Szamody Tamas
HUN - Hungary
1
10 252
635.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
7
10 167
636.
Jentsch JÝrgen
GER - Germany
2
10 142
636.
Jentsch Sarah
GER - Germany
2
10 142
638.
Bartůněk Jan
YC Velké Dářko
6
10 032
639.
Pelikán Aleš
Jachtklub Brno
9
10 025
640.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
8
9 967
641.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
8
9 966
642.
Karhánek Jiří
YC SaS
6
9 962
643.
Hnitka Martin
YC Nechranice
5
9 867
644.
Zídek Jan
YC Lipno nad Vltavou
2
9 863
645.
Bánszky Botond
HUN - Hungary
1
9 854
645.
Batiz Ă?bel
HUN - Hungary
1
9 854
647.
Daněk Michal
LS Kroměříž
5
9 837
648.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
5
9 835
648.
Tesař David
ASK Lovosice
5
9 835
650.
Jarošová Natálie
ČYK
5
9 815
651.
Novák Adam
JK Ostrava
11
9 801
652.
Bryxová Lucie
YC Neratovice
10
9 795
653.
Vlachová Veronika
YC Neratovice
9
9 693
653.
Vlach Martin
YC Neratovice
9
9 693
655.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
6
9 677
656.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
14
9 674
657.
Maurer Dieter
GER - Germany
1
9 649
658.
Klíma Vojtěch
ČYK
13
9 620
659.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
9 600
659.
Krajčovič Milan
ALT Melges 24
1
9 600
659.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
9 600
659.
Šikmer Jiří
ALT Melges 24
1
9 600
659.
Zeman Jan
ALT Melges 24
1
9 600
664.
Loužek Karel
JK Plzeň
5
9 599
665.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
8
9 582
666.
Nevřiva Václav
YC LS Brno
8
9 522
667.
Holý Ivo
Baník Ostrava
6
9 450
668.
Zita Tomáš
ČYK
1
9 449
669.
Sadílek Adam
Delfín Jablonec
5
9 436
670.
Styblo Petr
AUT - Austria
3
9 400
670.
Styblo Petr
AUT - Austria
3
9 400
670.
Styblo Petr
AUT - Austria
3
9 400
673.
Hálová Anna
LS Kroměříž
12
9 399
674.
Král Karel
JK Sokolov
5
9 392
675.
Borčická Lucie
YC LS Brno
10
9 391
676.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
5
9 375
677.
Hohenbergerová Ivona
YC Ústí n L
6
9 345
678.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
12
9 297
679.
Semrád Tomáš
JK Královská
4
9 270
680.
Hübnerová Karolina
Jachtklub Brno
5
9 158
681.
Geiger Richárd
HUN - Hungary
1
9 136
682.
Kvyšnovský Michael
ČWA
2
9 132
683.
Vítovec Dan
YC CERE
4
9 124
684.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
4
9 093
685.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
2
9 048
685.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
2
9 048
685.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
2
9 048
685.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
2
9 048
685.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
2
9 048
690.
Kerber Milan
ČANY
3
8 920
691.
Perez De La Iglesia Sergi
ESP - Spain
1
8 837
692.
Fröhlich Lukáš
ALT Tornado
3
8 831
693.
Šugárová Kristýna
YC Dyje
5
8 771
694.
Humphray Carter
GBR - Great Britain
1
8 753
694.
Humphray Carter
GBR - Great Britain
1
8 753
694.
Soukupová Magdalena
Lokomotiva Plzeň
1
8 753
697.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
36
8 748
698.
Licková Nikola
Bohemia Poděbrady
10
8 740
699.
Vachtarčík Rudolf
Baník Ostrava
4
8 734
700.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
4
8 721
701.
Mohácsi Marcell
HUN - Hungary
1
8 691
701.
Juhász Erik
HUN - Hungary
1
8 691
703.
Mojdlová Kateřina
YC Kladno
7
8 645
704.
Juha Jan
Lokomotiva Plzeň
9
8 635
705.
Němec Milan
KJ Těrlicko
13
8 616
706.
Kölbl Josef
ALT Tornado
5
8 605
707.
Kolář Jakub
JK Staré Splavy
13
8 604
708.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
5
8 602
709.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
4
8 600
710.
Popov Adam
ČYK
12
8 584
711.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
4
8 570
711.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
4
8 570
711.
Veselá Elena
YC Pardubice
10
8 570
714.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
5
8 509
715.
Skála David
ALT SF
4
8 508
716.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
8 485
717.
Mayerbergová Ilona
YC LS Brno
4
8 478
718.
Renelt Robin
Sokol Dobřichovice
1
8 437
718.
Meid Dirk
GER - Germany
1
8 437
718.
Ivankovic Ivan
CRO - Croatia
1
8 437
718.
Tošovský Miroslav
YC Vysoké Mýto
1
8 437
718.
Meid Dirk
GER - Germany
1
8 437
718.
Meid Dirk
GER - Germany
1
8 437
718.
Meid Dirk
GER - Germany
1
8 437
718.
Kraus Petr
Newton YC
1
8 437
718.
Němeček Jiří
Newton YC
1
8 437
718.
Koleňák Jiří
Newton YC
1
8 437
718.
Klabal Martin
Newton YC
1
8 437
718.
Kraus Petr
Newton YC
1
8 437
718.
Meid Dirk
GER - Germany
1
8 437
731.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
12
8 386
732.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
9
8 380
733.
Vastl Tomáš
JK Černá v Pošumaví
4
8 329
734.
Maršík Karel
YC Ústí n L
9
8 328
735.
Ďásek František
JK Cheb
7
8 321
736.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
6
8 274
737.
Spurný Vojtěch
JK Olomouc
10
8 194
738.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
7
8 172
739.
Kudláček Pavel
ČWA
2
8 133
740.
Molčanyi Bohdan
SVK - Slovak Republic
2
8 107
740.
Molčanyi Bohdan
SVK - Slovak Republic
2
8 107
742.
Grabarczyk Darek
YC LS Brno
2
8 088
743.
Beneš Marian
JK Slavia Havířov
7
8 060
744.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
7
8 004
745.
Cákoci Marek
YC CERE
14
7 986
746.
Haffner Maťo
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Tuleja Miro
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Hrubý Erik
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Kujan Rišo
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Mišun Luboš
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Tuleja Miro
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Pšenka Vlado
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Hrubý Erik
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Hraško Ä˝uba
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Tuleja Miro
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Hraško Ä˝uba
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Hraško Ä˝uba
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Tuleja Miro
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Hraško Ä˝uba
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Haffner Maťo
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Haffner Maťo
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Haffner Maťo
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Hraško Ä˝uba
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Haffner Maťo
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Tuleja Miro
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Haffner Maťo
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Tuleja Miro
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Haffner Maťo
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Kujan Rišo
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Kujan Rišo
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Kujan Rišo
SVK - Slovak Republic
1
7 983
746.
Mišun Luboš
SVK - Slovak Republic
1
7 983
776.
Zbořil Vladimír
JK Staré Splavy
14
7 967
777.
Muzikář David
Jachtklub Brno
9
7 915
778.
Szlavi Roland
HUN - Hungary
1
7 903
779.
Rosík Alex
YC CERE
6
7 899
780.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
3
7 883
781.
Jozíf Martin
YC Pardubice
3
7 878
782.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
13
7 833
783.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
7 831
784.
Žíla Jiří
TJ Jiskra Třeboň
4
7 803
785.
Horváth Vojtěch
ČYK
2
7 772
786.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
1
7 734
786.
Kramolišová Tereza
YC LS Brno
1
7 734
788.
Bureš Martin
TJ Lanškroun
9
7 667
789.
Valdhans Vít
Slavoj Litoměřice
18
7 646
790.
Jedička Ivan
ČYK
2
7 634
791.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
7
7 613
792.
Petřík Martin
YC Neratovice
5
7 599
793.
Louwinger Merle
NED -The Netherlands
1
7 590
793.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
7 590
793.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
7 590
793.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
7 590
793.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
7 590
793.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
7 590
793.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
7 590
793.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
7 590
793.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
7 590
793.
Rijk Mette
NED -The Netherlands
1
7 590
803.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
4
7 492
804.
Kaiser Ondřej
YC Písek
9
7 491
805.
Styblo David
AUT - Austria
1
7 487
806.
Žák Marek
YC LS Brno
6
7 486
807.
Volena Karel
Lokomotiva Cheb
2
7 473
808.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
5
7 456
809.
Konopík Tomáš
Jachtklub Brno
11
7 443
810.
Faltysová Natálie
Bohemia Poděbrady
5
7 376
811.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
10
7 363
812.
Vobořil Petr Karel
Delfín Jablonec
6
7 260
813.
Kuthan Martin
YC Neratovice
3
7 162
814.
Hanka Vojtěch
ČYK
8
7 145
815.
Komendová Kateřina
Jachtklub Brno
10
7 130
816.
Toth Martin
ČWA
6
7 124
817.
Novohradský Filip
YC Pardubice
6
7 117
818.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
7
7 102
818.
Kučera Michal
YC Ústí n L
7
7 102
820.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
7 096
820.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
7 096
820.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
7 096
820.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
7 096
820.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
7 096
825.
Lansewski Linda
RUS - Russia
1
7 093
825.
Rusetskaya Anna
RUS - Russia
1
7 093
827.
Nový Marek
JK Plzeň
10
7 077
828.
Stránská Lucie
YC SaS
1
7 060
829.
Princová Lea
YC LS Brno
4
7 039
830.
Jordán Jaroslav
VS Duchcov
14
7 038
831.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
7 029
832.
Štursová Lucie
ČYK
2
7 026
833.
Havel Filip
YC Neratovice
6
7 011
834.
Janáček Vojtěch
YC LS Brno
4
7 000
835.
Havelka Pavel
YC Pardubice
10
6 988
836.
Korych Pavel
YC Kladno
5
6 966
837.
Beneš Petr
YK Jestřábí
4
6 965
838.
Benčeková Rebeka
SVK - Slovak Republic
1
6 937
838.
Benčeková Rebeka
SVK - Slovak Republic
1
6 937
838.
Legner Tomáš
YC Příbram
1
6 937
838.
Benčeková Rebeka
SVK - Slovak Republic
1
6 937
838.
Benčeková Rebeka
SVK - Slovak Republic
1
6 937
838.
Benčeková Rebeka
SVK - Slovak Republic
1
6 937
838.
Jermacz Gabriel
POL - Poland
1
6 937
838.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
6 937
838.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
6 937
838.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
6 937
838.
LeymaĹ?czyk Piotr
POL - Poland
1
6 937
838.
LeymaĹ?czyk Piotr
POL - Poland
1
6 937
838.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
6 937
838.
Plch Jiří
ČANY
1
6 937
838.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
6 937
838.
LeymaĹ?czyk Piotr
POL - Poland
1
6 937
838.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
6 937
838.
Jermacz Gabriel
POL - Poland
1
6 937
838.
Jermacz Gabriel
POL - Poland
1
6 937
857.
Jebavá Markéta
YC Neratovice
4
6 900
857.
Jebavý Vít
YC Neratovice
4
6 900
859.
Pavel Aleš
YC CERE
10
6 843
860.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
3
6 825
861.
Kubů Jáchym
YC Pardubice
9
6 820
862.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
10
6 786
863.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
5
6 755
864.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
9
6 749
865.
Podhorec Štefan
YC Kladno
5
6 711
866.
Krob Michal
YC Kladno
2
6 685
866.
Levová Ilona
Lokomotiva Plzeň
8
6 685
868.
Marečková Lenka
ČWA
1
6 683
868.
Háma Martin
YC Doksy
1
6 683
868.
Jeník Jan
YK Jestřábí
1
6 683
871.
Vinkl Daniel
YC Kladno
2
6 640
872.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
4
6 639
873.
Licek Jiří
Bohemia Poděbrady
8
6 625
874.
Cejnar Lukáš
YC CERE
2
6 588
874.
Cejnar Matyáš
YC CERE
2
6 588
876.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
2
6 513
877.
Jenšík David
JK Česká Lípa
3
6 504
878.
Přikryl Petr
LS Kroměříž
2
6 428
879.
Altman Jiří
Císařská louka
7
6 410
880.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
10
6 409
881.
Alexová Beata
YC LS Brno
1
6 359
882.
Morvai Bálint
HUN - Hungary
1
6 350
883.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
13
6 309
884.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
4
6 264
885.
Kysilka Tomáš
TJ Lanškroun
8
6 209
886.
Ručka Tomáš
YC Kladno
9
6 139
887.
Zelený Samuel
YC LS Brno
6
6 138
888.
Janáček Petr
YC LS Brno
8
6 120
889.
Turba Marek
YC LS Brno
18
6 072
890.
Šustek Benjamin
ALT 29er a 49er
6
6 069
891.
Babický Roman
JK Česká Lípa
2
6 052
892.
Walczak Filip
POL - Poland
2
6 046
892.
Walczak Filip
POL - Poland
2
6 046
892.
Walczak Filip
POL - Poland
2
6 046
892.
Ponieczynski Artur
POL - Poland
2
6 046
892.
Ponieczynski Artur
POL - Poland
2
6 046
892.
Walczak Filip
POL - Poland
2
6 046
892.
Walczak Filip
POL - Poland
2
6 046
892.
Ponieczynski Artur
POL - Poland
2
6 046
892.
Ponieczynski Artur
POL - Poland
2
6 046
892.
Ponieczynski Artur
POL - Poland
2
6 046
892.
Ponieczynski Artur
POL - Poland
2
6 046
892.
Walczak Filip
POL - Poland
2
6 046
892.
Ponieczynski Artur
POL - Poland
2
6 046
892.
Ponieczynski Artur
POL - Poland
2
6 046
906.
Špaček Matěj
YC CERE
7
6 037
907.
Novák David
YC CERE
10
6 033
908.
Žalud František
JK Toušeň
5
6 026
909.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
6 025
910.
Havrda Vojtěch
Delfín Jablonec
4
6 015
911.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
5 987
911.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
5 987
911.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
5 987
911.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
5 987
911.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
5 987
911.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
5 987
911.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
5 987
918.
Pérez de la Iglesia Sergi
ESP - Spain
1
5 980
919.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
5
5 953
920.
Havel Jan ml.
YC Vysoké Mýto
3
5 927
921.
Liczmanová Jana
Baník Ostrava
7
5 876
922.
Cholnoky Sara
HUN - Hungary
1
5 836
923.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
3
5 835
924.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
5
5 815
925.
Beránek Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 796
926.
Bleyer Ivan
JK Česká Lípa
1
5 775
927.
Juha Roman
Lokomotiva Plzeň
6
5 771
928.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
4
5 764
929.
Nápravníková Barbora
ČYK
2
5 716
930.
Mařík Kristián
Delfín Jablonec
4
5 703
930.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
5
5 703
932.
Holotík Miroslav
LS Kroměříž
5
5 679
933.
Fišer Roman
JK Královská
3
5 667
934.
Grabowski Pawel
POL - Poland
1
5 628
934.
Grabowski Pawel
POL - Poland
1
5 628
934.
Ryziňska Wiktoria
POL - Poland
1
5 628
934.
Ryziňska Wiktoria
POL - Poland
1
5 628
934.
Grabowski Pawel
POL - Poland
1
5 628
934.
Ryziňska Wiktoria
POL - Poland
1
5 628
934.
Ryziňska Wiktoria
POL - Poland
1
5 628
934.
Grabowski Pawel
POL - Poland
1
5 628
934.
Ryziňska Wiktoria
POL - Poland
1
5 628
934.
Ryziňska Wiktoria
POL - Poland
1
5 628
934.
Grabowski Pawel
POL - Poland
1
5 628
934.
Ryziňska Wiktoria
POL - Poland
1
5 628
934.
Grabowski Pawel
POL - Poland
1
5 628
934.
Ryziňska Wiktoria
POL - Poland
1
5 628
934.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
2
5 628
949.
Vávra Jaroslav
JK Královská
4
5 610
950.
Králiková Zuzana
Orthodocks YC
3
5 601
951.
Bezemek Petr
ALT Vaurien
7
5 582
951.
Daňhelová Iva
ALT Vaurien
7
5 582
953.
Löwit Harry
Císařská louka
4
5 524
953.
Dostálová Barbora
Císařská louka
4
5 524
955.
Samec Marek
Jachtklub Brno
7
5 496
956.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
3
5 488
957.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
5 477
957.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
5 477
957.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
5 477
957.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
5 477
957.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
5 477
957.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
5 477
963.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
4
5 467
964.
Soukup Jiří
JK Královská
4
5 461
965.
Rott Jan
JK Plzeň
1
5 444
966.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
5 438
967.
Caron Jean
FRA - France
1
5 423
967.
Chardin Christopher
FRA - France
1
5 423
969.
Hála Petr
SVK - Slovak Republic
1
5 416
969.
Hála Petr
SVK - Slovak Republic
1
5 416
969.
Hála Petr
SVK - Slovak Republic
1
5 416
969.
Hála Petr
SVK - Slovak Republic
1
5 416
969.
Hála Petr
SVK - Slovak Republic
1
5 416
974.
Olša Jiří
YC LS Brno
6
5 404
975.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 390
976.
Cígler Jaromír
YC LS Brno
1
5 373
976.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
5 373
978.
Marek František
ALT Tornado
5
5 353
979.
Valeš Jáchym
YC CERE
7
5 329
980.
Reiss Martin
GER - Germany
1
5 327
981.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
1
5 321
981.
Bezdíček Petr
YC Vysoké Mýto
1
5 321
983.
Mannelová Anežka
TJ Lanškroun
5
5 260
984.
Běhal Radek
JK Ostrava
5
5 247
985.
Maršík Karel
YC Ústí n L
6
5 245
986.
Hála Jakub
LS Kroměříž
11
5 243
987.
Kuncová Jitka
JK Sokolov
5
5 189
988.
Hanák Jakub
Sokol Tovačov
5
5 182
989.
Krátký Ondřej
Sokol Dobřichovice
2
5 181
990.
Prokopec Petr
YC Pardubice
3
5 168
991.
Procházková Petra
ASK Lovosice
4
5 160
991.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
4
5 160
993.
Havrdová Adéla
Delfín Jablonec
4
5 157
994.
Soukup Filip
YC Regent
3
5 148
995.
Beneš Jiří
YC CERE
7
5 134
996.
Kaláb Jindřich
VS Duchcov
12
5 120
997.
Dvořák Ondřej
Jachtklub Brno
9
5 086
998.
Quasničzka Josef
JK Litoměřice
6
5 082
999.
Fehérvári László
HUN - Hungary
1
5 079
999.
Fazekas Dániel
HUN - Hungary
1
5 079
1001.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
6
5 005
1002.
Nápravníková Barbora
YC SaS
6
4 964
1003.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
6
4 939
1004.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
4
4 935
1005.
Dvořák Dalibor
ČWA
2
4 918
1006.
Audy Petr
Jachtklub Brno
4
4 915
1007.
Košťálová Anna
YC Pardubice
7
4 879
1008.
Bachtík Tomáš
YK Jestřábí
2
4 865
1009.
Valdhansová Eliška
Slavoj Litoměřice
8
4 859
1010.
Matscheroth Michael
GER - Germany
1
4 824
1010.
Borovka Vojtěch
ČANY
1
4 824
1010.
Jelínek Stanislav
YC DIM Bezdrev
1
4 824
1010.
Kolb Noah
GER - Germany
1
4 824
1010.
Černovský Karel
GER - Germany
1
4 824
1010.
Černovský Karel
GER - Germany
1
4 824
1010.
Boehm Daniel
GER - Germany
1
4 824
1010.
Boehm Daniel
GER - Germany
1
4 824
1010.
Černovský Karel
GER - Germany
1
4 824
1010.
Boehm Daniel
GER - Germany
1
4 824
1010.
Kolb Noah
GER - Germany
1
4 824
1010.
Boehm Daniel
GER - Germany
1
4 824
1010.
Kolb Noah
GER - Germany
1
4 824
1010.
Kolb Noah
GER - Germany
1
4 824
1010.
Černovský Karel
GER - Germany
1
4 824
1010.
Boehm Daniel
GER - Germany
1
4 824
1010.
Černovský Karel
GER - Germany
1
4 824
1010.
Kolb Noah
GER - Germany
1
4 824
1010.
Mc Mullen Walter
MLT - Malta
1
4 824
1010.
Albert Rolf
GER - Germany
1
4 824
1030.
Krupica Miloš
YC LS Brno
4
4 822
1031.
Šmakalová Pavlína
JK Olomouc
3
4 786
1032.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
4
4 774
1033.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
3
4 727
1034.
Faltys David
Bohemia Poděbrady
4
4 715
1035.
Kroupa Štěpán
Delfín Jablonec
3
4 703
1036.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
2
4 689
1036.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
2
4 689
1038.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
2
4 678
1039.
Hajn Ladislav
SK Štětí
4
4 670
1039.
Záluský Kamil
YC Nechranice
4
4 670
1041.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
4 666
1041.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
4 666
1043.
Kotisa Jan ml.
JK Černá v Pošumaví
4
4 658
1044.
Faktor Vlastimil
SK Nový Knín
4
4 637
1045.
Synková Anna
YC LS Brno
7
4 618
1046.
Záruba Adam
YC CERE
4
4 616
1047.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
3
4 606
1048.
Wojciechowski Mikolaj
POL - Poland
1
4 582
1048.
Michniewicz Borys
POL - Poland
1
4 582
1050.
Lassig Jiří
JK Staré Splavy
5
4 576
1051.
Urbánková Gabriela
TJ Jiskra Třeboň
2
4 570
1051.
Hanáková Marcela
Sokol Tovačov
1
4 570
1053.
Pršala Michal
Bohemia Poděbrady
3
4 564
1054.
Huber Valentin
GER - Germany
1
4 563
1055.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
2
4 544
1055.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
2
4 544
1055.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
2
4 544
1055.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
2
4 544
1059.
Harmáček Milan
YC Lipno nad Vltavou
3
4 526
1059.
Kasetaite Kotrina
LTU - Lithuania
1
4 526
1059.
Gemesi Gyula
HUN - Hungary
1
4 526
1059.
Bernatonyte Barbora
LTU - Lithuania
1
4 526
1063.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
4 515
1063.
Koláčný Rudolf
ALT FB
1
4 515
1063.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
4 515
1063.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
4 515
1063.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
4 515
1063.
Šnajberg Jaroslav
ALT RS
1
4 515
1063.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
4 515
1063.
Zgraja Martin
ALT Melges 24
1
4 515
1071.
Vaněk Václav
YC Regent
2
4 512
1072.
Buřil Adam
ČYK
3
4 480
1073.
Hatle Maria Stella
ČYK
7
4 475
1074.
Syring Fabian
GER - Germany
1
4 474
1075.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
4
4 450
1075.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
4
4 450
1077.
Havelka Zdeněk
ALT RS
2
4 426
1078.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
2
4 425
1079.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Staniek Štěpán
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Staniek Štěpán
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1079.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
4 422
1099.
Svatoš Dominik
TJ Lanškroun
3
4 409
1100.
Hacmac Martin
YC SaS
1
4 371
1100.
Krejčí Tomáš
YC SaS
1
4 371
1100.
Němec Petr
YC SaS
1
4 371
1100.
Bařina Pavel
YC SaS
1
4 371
1100.
Hanzl Jan
YC SaS
1
4 371
1100.
Loskot Karel
YC SaS
1
4 371
1100.
Mráček Tomáš
YC SaS
1
4 371
1107.
Barényivá Karolina
SVK - Slovak Republic
1
4 367
1107.
Barényivá Karolina
SVK - Slovak Republic
1
4 367
1107.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
4 367
1107.
Barényivá Karolina
SVK - Slovak Republic
1
4 367
1107.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
4 367
1107.
Barényivá Karolina
SVK - Slovak Republic
1
4 367
1107.
Barényivá Karolina
SVK - Slovak Republic
1
4 367
1107.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
4 367
1107.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
4 367
1107.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
4 367
1107.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
4 367
1118.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
6
4 366
1119.
Staněk Jan
YC Doksy
15
4 352
1120.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
4 328
1120.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
4 328
1120.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
4 328
1120.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
4 328
1120.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
4 328
1120.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
4 328
1126.
Veronese Massimilliano
YC LS Brno
2
4 301
1127.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
8
4 277
1128.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
2
4 275
1129.
Chudějová Hana
YC Neratovice
2
4 266
1130.
Andok Viktor
HUN - Hungary
1
4 243
1131.
Bílková Lucie
Sokol Palkovice
14
4 219
1132.
Marek Marzena
POL - Poland
1
4 218
1132.
Marek Marzena
POL - Poland
1
4 218
1132.
Marek Marzena
POL - Poland
1
4 218
1132.
Marek Marzena
POL - Poland
1
4 218
1132.
Marek Marzena
POL - Poland
1
4 218
1132.
Marek Marzena
POL - Poland
1
4 218
1132.
Marek Marzena
POL - Poland
1
4 218
1132.
Marek Marzena
POL - Poland
1
4 218
1132.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 218
1141.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
11
4 206
1141.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
10
4 206
1143.
Sivý st. Josef
Slavoj Hluboká
7
4 204
1143.
Sivá Helena
Slavoj Hluboká
7
4 204
1145.
Stankiewicz Maja
POL - Poland
1
4 128
1145.
Cendrowska Karolina
POL - Poland
1
4 128
1147.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
2
4 110
1147.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
2
4 110
1147.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
2
4 110
1147.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
2
4 110
1147.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
2
4 110
1147.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
2
4 110
1153.
Ach-Hübner Adam
YC LS Brno
2
4 098
1154.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
1
4 047
1154.
Morávek David
YC LS Brno
1
4 047
1154.
Brejcha Viktor
YC CERE
1
4 047
1157.
Wehrenbergova Petra
YC Kladno
5
4 046
1158.
Štepník Štefan
YC LS Brno
1
4 044
1158.
Novák Miloš
YC LS Brno
1
4 044
1158.
Vokáč Michal
YC LS Brno
1
4 044
1161.
Zdražil Josef
YC Vysoké Mýto
3
4 042
1162.
Vala Petr
JK Černá v Pošumaví
1
4 021
1162.
Holý Zdeněk
JK Černá v Pošumaví
1
4 021
1162.
Pilát Jan
JK Černá v Pošumaví
1
4 021
1162.
Šober Karel
JK Černá v Pošumaví
1
4 021
1162.
Schwendt Gerhard
AUT - Austria
1
4 021
1167.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
3 977
1167.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
3 977
1167.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
3 977
1167.
Rufenacht Patrick
SUI - Switzerland
1
3 977
1171.
Kupská Martina
YC LS Brno
4
3 972
1172.
Plank Andy
GER - Germany
1
3 953
1172.
Plank Andy
GER - Germany
1
3 953
1172.
Plank Andy
GER - Germany
1
3 953
1172.
Plank Andy
GER - Germany
1
3 953
1172.
Plank Andy
GER - Germany
1
3 953
1177.
Vašík Martin
YC LS Brno
4
3 942
1178.
Valenová Adéla
JK Olomouc
9
3 937
1179.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
4
3 916
1180.
Havelka Jakub
ČYK
1
3 886
1180.
Veselý Ladislav
YC CERE
1
3 886
1180.
Jakoubek Zdeněk
ČYK
1
3 886
1180.
Solař Petr
ČYK
1
3 886
1184.
Kuklík Radek
YC LS Brno
2
3 880
1185.
Bezušková Jana
YC Neratovice
1
3 874
1185.
Noscak Petr
SK Yachting Styl
1
3 874
1185.
Zawistowski Marcin
POL - Poland
1
3 874
1185.
Swiderski Pavel
POL - Poland
1
3 874
1185.
Swiderski Pavel
POL - Poland
1
3 874
1190.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 873
1190.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 873
1190.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 873
1190.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 873
1194.
Hyrš David
JK Ostrava Poruba
5
3 844
1195.
Houška Filip
Sokol Dobřichovice
1
3 837
1196.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
4
3 819
1197.
Pruha Martin
JK Černá v Pošumaví
2
3 742
1198.
Štamberg Jan
VaS Pardubice
6
3 732
1199.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
6
3 720
1200.
Kumala Jan
POL - Poland
1
3 711
1200.
Kopyra Jan
POL - Poland
1
3 711
1202.
Zankerová Aneta
SK Štětí
3
3 701
1203.
Koláčková Jasmína
YC LS Brno
7
3 694
1204.
Kučinský Štefan
SVK - Slovak Republic
1
3 689
1205.
Švantner Michal
Lokomotiva Plzeň
2
3 688
1206.
Ročková Alena
YC Neratovice
1
3 686
1206.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
1
3 686
1206.
Pavlousek Pavel
ČYK
1
3 686
1209.
Otto Karel
YC LS Brno
3
3 677
1210.
Vávra Aleš
JK Královská
2
3 670
1211.
Výška Jan
Prazdroj Plzeň
6
3 662
1212.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
2
3 657
1213.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
5
3 642
1214.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 637
1215.
Hepner Jaromír
YC LS Brno
3
3 636
1216.
Falat Ben
GBR - Great Britain
1
3 625
1217.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
3 610
1218.
Pavelková Nikola
JK Ostrava
4
3 609
1219.
Sopoušek Jiří
Jachtklub Brno
2
3 607
1219.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
2
3 607
1221.
Toninger Karel
YC SaS
1
3 568
1221.
Salomon Igor
YC SaS
1
3 568
1221.
Motlíková Tereza
YC SaS
1
3 568
1221.
Marek Vladan
YC SaS
1
3 568
1221.
Krátký Martin
YC SaS
1
3 568
1226.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
6
3 554
1227.
Styblo Peter
AUT - Austria
2
3 552
1227.
Styblo Peter
AUT - Austria
2
3 552
1227.
Styblo Peter
AUT - Austria
2
3 552
1230.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 547
1230.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
3 547
1230.
Weinreich Gerhard
AUT - Austria
1
3 547
1230.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
3 547
1230.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
3 547
1230.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
3 547
1230.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
3 547
1230.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
3 547
1238.
Klimešová Taťána
Prazdroj Plzeň
2
3 527
1239.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
3
3 513
1240.
Nikl András
HUN - Hungary
1
3 493
1241.
Licková Aneta
Bohemia Poděbrady
8
3 460
1242.
Szyszkowski Adam
POL - Poland
1
3 457
1242.
Szyszkowski Adam
POL - Poland
1
3 457
1242.
Szyszkowski Adam
POL - Poland
1
3 457
1242.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
1
3 457
1242.
Szyszkowski Adam
POL - Poland
1
3 457
1242.
Szyszkowski Adam
POL - Poland
1
3 457
1242.
Szyszkowski Adam
POL - Poland
1
3 457
1242.
Tyszkienicz Jacek
POL - Poland
1
3 457
1242.
Tyszkienicz Jacek
POL - Poland
1
3 457
1242.
Tyszkienicz Jacek
POL - Poland
1
3 457
1242.
Tyszkienicz Jacek
POL - Poland
1
3 457
1242.
Szyszkowski Adam
POL - Poland
1
3 457
1242.
Tyszkienicz Jacek
POL - Poland
1
3 457
1242.
Tyszkienicz Jacek
POL - Poland
1
3 457
1242.
Pexa Tomáš
SC Testudo
1
3 457
1242.
Szyszkowski Adam
POL - Poland
1
3 457
1242.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
1
3 457
1242.
Brožek Pavel
SC Testudo
1
3 457
1242.
Holík Jiří
SC Testudo
1
3 457
1242.
Lux Vlastimil
SC Testudo
1
3 457
1242.
Brožek Tomáš
SC Testudo
1
3 457
1263.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
7
3 456
1264.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 445
1265.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
4
3 430
1266.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
3 405
1267.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
6
3 370
1268.
Cendrowski Piotr
POL - Poland
1
3 325
1268.
Třeček Zdeněk
SK Halza
1
3 325
1268.
Dadák Jakub
SK Halza
1
3 325
1268.
Červinka Vít
SK Halza
1
3 325
1268.
Filip Martin
SK Halza
1
3 325
1268.
Třeček Čeněk
SK Halza
1
3 325
1268.
Kumala Antoni
POL - Poland
1
3 325
1268.
Kácovský Alois
SK Halza
1
3 325
1268.
Kumala Antoni
POL - Poland
1
3 325
1268.
Gubi Helmuth
AUT - Austria
1
3 325
1278.
Sehnal René
YC SaS
3
3 249
1279.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
2
3 220
1280.
Majtás Vít
Bohemia Poděbrady
5
3 218
1280.
Hušek Matěj
Bohemia Poděbrady
5
3 218
1282.
Busta Ondřej
JK Královská
3
3 217
1283.
Hála Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 208
1283.
Hála Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 208
1283.
Hála Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 208
1283.
Hála Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 208
1283.
Hála Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 208
1283.
Hála Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 208
1289.
Cach Zdeněk
YC Regent
3
3 201
1289.
Korbová Helena
JK Olomouc
4
3 201
1289.
Cihelka Petr
JK ČZU
2
3 201
1292.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 162
1293.
Adamcová Jiřina
YC LS Brno
4
3 159
1294.
Wolk Roland
YC LS Brno
6
3 088
1295.
Pokorný Miroslav
Bohemia Poděbrady
5
3 083
1296.
Rott Petr
JK Plzeň
3
3 076
1297.
Čermák ml. Josef
YC Neratovice
6
3 074
1298.
Hanakamp Andreas
AUT - Austria
1
3 071
1298.
Hanakamp Andreas
AUT - Austria
1
3 071
1298.
Reitz Kathrin
AUT - Austria
1
3 071
1298.
Eichberger Martin
AUT - Austria
1
3 071
1302.
Dvořák Rudolf
YC CERE
3
3 062
1303.
Faktor Marian
SK Nový Knín
3
3 056
1303.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
3 056
1305.
Bihary Gernely
HUN - Hungary
1
3 048
1305.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
3 048
1305.
Baticz Belián
HUN - Hungary
1
3 048
1305.
Bihary Dániel
HUN - Hungary
1
3 048
1305.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
3 048
1310.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 040
1311.
Horynová Jitka
Bohemia Poděbrady
4
3 039
1312.
Hájek Martin
Bohemia Poděbrady
8
3 036
1313.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
6
3 035
1314.
Mohelská Magdalena
YC LS Brno
6
3 034
1315.
Heigerer Fritz
AUT - Austria
1
3 027
1315.
Heigerer Fritz
AUT - Austria
1
3 027
1315.
Heigerer Fritz
AUT - Austria
1
3 027
1318.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
3 010
1319.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
3
3 004
1320.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
3
2 995
1321.
Hejna Jan
Baník Ostrava
6
2 989
1322.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
5
2 977
1323.
Kusáková Tereza
Sokol Palkovice
5
2 969
1324.
Ferenczy Tibor
AUS - Australia
1
2 966
1325.
Fejtek Rudolf
Lokomotiva Cheb
2
2 958
1326.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 951
1327.
Kraml Miroslav
YC Písek
3
2 944
1328.
Štěpán David
Jachtklub Brno
4
2 942
1329.
Šotola Pavel
VS Duchcov
11
2 934
1330.
Myslík Jan
YC Lipno nad Vltavou
3
2 931
1331.
Kučerová Jana
JK Prostějov
5
2 927
1332.
Richter Jan
YC Pardubice
5
2 910
1333.
Bouma Jan
YC SaS
1
2 872
1333.
Vintr Josef
TJ Lanškroun
6
2 872
1333.
Huvar Miloslav
YC SaS
1
2 872
1333.
Plesič Pave
CRO - Croatia
1
2 872
1333.
Nováková Michaela
YC SaS
1
2 872
1333.
Kužel Jan
YC SaS
1
2 872
1339.
Samek Martin
TJ Lanškroun
6
2 871
1340.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 860
1341.
Bazler Petr
ASK Lovosice
4
2 854
1341.
Drašnar ing. Tomáš
ASK Lovosice
4
2 854
1343.
Svoboda Petr ml.
Bohemia Poděbrady
5
2 831
1344.
Beránek Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 814
1344.
Fejtek Karel
Lokomotiva Cheb
1
2 814
1346.
Svoboda Pavel
Bohemia Poděbrady
4
2 789
1347.
Rashki Denisa
TJ Lanškroun
4
2 770
1348.
Brestovský Matej
SVK - Slovak Republic
1
2 760
1348.
Brestovský Matej
SVK - Slovak Republic
1
2 760
1348.
Brestovský Matej
SVK - Slovak Republic
1
2 760
1348.
Brestovský Matej
SVK - Slovak Republic
1
2 760
1352.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
4
2 722
1353.
Jakešová Svatava
YC LS Brno
2
2 712
1354.
Budín Aleš
YC CERE
1
2 711
1354.
Bačík Martin
YC CERE
1
2 711
1354.
Niebelschutz Jorg
GER - Germany
1
2 711
1354.
Haupt Helfried
GER - Germany
1
2 711
1354.
Vokřálová Taťána
YC CERE
1
2 711
1354.
Niebelschutz Jorg
GER - Germany
1
2 711
1354.
Morgenstern Uwe
GER - Germany
1
2 711
1354.
Niebelschutz Jorg
GER - Germany
1
2 711
1354.
Jeřábek Antonín
JK Černá v Pošumaví
1
2 711
1354.
Niebelschutz Jorg
GER - Germany
1
2 711
1354.
Niebelschutz Jorg
GER - Germany
1
2 711
1365.
Cachová Šárka
YC Regent
3
2 691
1366.
Frouz Jan
YC CERE
1
2 685
1367.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 673
1367.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 673
1367.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 673
1367.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 673
1371.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
1
2 658
1372.
Křenková Monika
YC LS Brno
2
2 592
1372.
Křenek Miloš
YC LS Brno
2
2 592
1372.
Schwanzer Albert
YC LS Brno
2
2 592
1375.
Satranský Radek
YC Pardubice
4
2 575
1376.
Piklová Veronika
YC Lipno nad Vltavou
2
2 571
1377.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
2 553
1377.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
2 553
1377.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
3
2 553
1380.
Neumann Lukáš
YC RODOP
2
2 521
1381.
Kosatová Lucie
ALT RS
2
2 516
1382.
Dumek Petr
YC Kotva Pha
3
2 515
1383.
Klát Roman
ALT Vaurien
4
2 508
1384.
Kaš Martin
YC LS Brno
1
2 494
1385.
Novák Dušan
ASK Lovosice
3
2 493
1385.
Bárta Jan
ASK Lovosice
3
2 493
1387.
von Morgen Patrick
NED -The Netherlands
1
2 485
1387.
Schmied Martin
YC Nové Sedlo
1
2 485
1389.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
6
2 483
1390.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
2 469
1390.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
2 469
1390.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
2 469
1393.
Fábry Ivan
SVK - Slovak Republic
1
2 456
1393.
Šormová Marcela
YC LS Brno
8
2 456
1395.
Slívová Jana
YC Nechranice
1
2 441
1396.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
8
2 435
1397.
Veselka Tomáš
Lokomotiva Cheb
3
2 434
1398.
Zoubek Ivo
YC LS Brno
2
2 424
1398.
Rada Filip
SK Štětí
2
2 424
1400.
Oskutis Kajus
LTU - Lithuania
1
2 413
1400.
Malakauskaite Karolina
LTU - Lithuania
1
2 413
1402.
Šatný Martin
YC LS Brno
6
2 412
1403.
Škodová Veronika
ALT Melges 24
1
2 408
1403.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 408
1403.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 408
1406.
Pokorný Matyáš
Bohemia Poděbrady
3
2 404
1407.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
4
2 365
1408.
Miková Žaneta
YC SaS
2
2 364
1409.
Horký Adam
ČWA
1
2 346
1410.
Hájek Libor
JK Cheb
4
2 343
1411.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 339
1411.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 339
1411.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 339
1411.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 339
1411.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 339
1411.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 339
1417.
Drahorádová Lucie
JK Cheb
4
2 321
1418.
Kopecký Ivo
VaS Pardubice
4
2 318
1419.
Lejhanec Pavel
YC Pardubice
1
2 312
1420.
Rašková Adéla
ČWA
3
2 310
1421.
Fiala Anna
Slavoj Litoměřice
6
2 290
1422.
Nemec Mitja
SLO - Slovenia
1
2 285
1422.
Škof Jerneja
SLO - Slovenia
1
2 285
1424.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
2 279
1425.
Brychta Jan
Lokomotiva Cheb
2
2 278
1426.
Mouchová Karolína
YC Doksy
1
2 263
1427.
Sánta Bence
HUN - Hungary
1
2 260
1428.
Svoboda Ivo
YC SaS
1
2 258
1428.
Feichtinger Jiří
YC SaS
1
2 258
1428.
Plánský Jaroslav
YC SaS
1
2 258
1428.
Krejčí Petr
YC SaS
1
2 258
1428.
Hošek Jeroným
YC SaS
1
2 258
1433.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
2
2 233
1433.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
2
2 233
1433.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
2
2 233
1433.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
2
2 233
1433.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
2
2 233
1433.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
2
2 233
1439.
Kainacher Werner
AUT - Austria
1
2 232
1440.
Mareš Miroslav
YC Pardubice
2
2 230
1441.
Crickmore Nick
GBR - Great Britain
1
2 217
1441.
Crickmore Nick
GBR - Great Britain
1
2 217
1443.
Líbl Lubomír
JK Plzeň
8
2 216
1444.
Valenová Klára
JK Olomouc
7
2 205
1444.
Kaiser Libor
YC Písek
6
2 205
1446.
Bielik Ivan
YC LS Brno
9
2 187
1447.
Polášková Tereza
TJ Lanškroun
4
2 183
1448.
Pek Jan
YC Pardubice
2
2 182
1449.
Hýža Vít
Jachtklub Brno
7
2 175
1450.
Polidar Martin
JK Cheb
5
2 170
1451.
Jína Radovan
Bohemia Poděbrady
5
2 165
1452.
Novák Miroslav
SK Nový Knín
1
2 162
1453.
Češka Jiří
YC Kovářov
2
2 147
1453.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
2
2 147
1455.
Matas Milan
ALT Cat Open
1
2 136
1456.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
4
2 131
1457.
Richterová Eliška
YC Pardubice
3
2 120
1458.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
3
2 111
1459.
Verner Josef
Bohemia Poděbrady
1
2 109
1460.
Kotek Petr
YC CERE
7
2 107
1461.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
2
2 103
1461.
Červený Aleš
ASK Lovosice
2
2 103
1463.
Scholaster Robert
LS Kroměříž
2
2 092
1463.
Přikryl Petr
LS Kroměříž
2
2 092
1465.
Bělík Jan
JK Sokolov
3
2 063
1466.
Vondráčková Alena
YC CERE
1
2 059
1466.
Mihóková Vanda
YC LS Brno
1
2 059
1466.
Horánská Magdaléna
YC LS Brno
1
2 059
1466.
Panse Andrei
GER - Germany
1
2 059
1466.
Ivanová Radka
YC LS Brno
1
2 059
1466.
Panse Andrei
GER - Germany
1
2 059
1466.
Plocková Lucie
YC LS Brno
1
2 059
1466.
Panse Andrei
GER - Germany
1
2 059
1466.
Panse Andrei
GER - Germany
1
2 059
1466.
Panse Andrei
GER - Germany
1
2 059
1476.
Varga Jan
SVK - Slovak Republic
2
2 046
1476.
Varga Jan
SVK - Slovak Republic
2
2 046
1476.
Varga Jan
SVK - Slovak Republic
2
2 046
1476.
Veselý Štěpán
YC Pardubice
4
2 046
1476.
Varga Jan
SVK - Slovak Republic
2
2 046
1476.
Varga Jan
SVK - Slovak Republic
2
2 046
1476.
Varga Jan
SVK - Slovak Republic
2
2 046
1483.
Šachl Zděnek
VS Duchcov
4
2 043
1484.
Shah Yacoub
EST - Estonia
1
2 035
1485.
Švec Ladislav
ČWA
3
2 034
1486.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 030
1486.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 030
1486.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 030
1486.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 030
1486.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 030
1486.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 030
1486.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 030
1493.
Mrůzek Pavel
YC Regent
2
2 018
1494.
Dufek Martin
YC LS Brno
1
1 995
1495.
Bodlák Pavel
ČWA
2
1 984
1496.
Guryča Daniel
YC CERE
2
1 980
1497.
Červín Jiří
YC Ústí n L
4
1 976
1498.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
2
1 973
1499.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
2
1 968
1499.
Vavřičková Barbora
ALT Melges 24
2
1 968
1501.
Hošek Jan
Lokomotiva Cheb
3
1 965
1502.
Korecký Adam
JK Plzeň
3
1 958
1503.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
2
1 948
1503.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
2
1 948
1505.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
8
1 942
1506.
Slabý Jan
JK Královská
1
1 940
1507.
Červený Martin
JK Plzeň
7
1 935
1508.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
3
1 932
1509.
Vrzalová Zdeňka
Olšovec Jedovnice
2
1 929
1510.
Fiala Martin
YC Znojmo
2
1 918
1511.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
3
1 917
1512.
Mudra Matěj
JK Olomouc
3
1 902
1513.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
1
1 892
1514.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
5
1 883
1515.
Hasmanová Martina
ASK Lovosice
2
1 882
1515.
Hasman Radim
ASK Lovosice
2
1 882
1517.
Stýblo Petr
AUT - Austria
2
1 875
1517.
Stýblo Petr
AUT - Austria
2
1 875
1517.
Stýblo Petr
AUT - Austria
2
1 875
1520.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
3
1 873
1521.
Novotná Kristýna
YC CERE
2
1 872
1522.
Kotě Vojtěch
YC Kladno
3
1 866
1523.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
3
1 862
1524.
Rojc Matjaz
SLO - Slovenia
1
1 856
1524.
Cirar Jure
SLO - Slovenia
1
1 856
1526.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 847
1526.
Bilková Júlia
SVK - Slovak Republic
1
1 847
1526.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 847
1526.
Cotte Pamela
YC CERE
3
1 847
1526.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 847
1526.
Bilková Júlia
SVK - Slovak Republic
1
1 847
1526.
Bilková Júlia
SVK - Slovak Republic
1
1 847
1526.
Bilková Júlia
SVK - Slovak Republic
1
1 847
1526.
Bilková Júlia
SVK - Slovak Republic
1
1 847
1526.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 847
1526.
Bilková Júlia
SVK - Slovak Republic
1
1 847
1526.
Bilková Júlia
SVK - Slovak Republic
1
1 847
1538.
Riedel Oto
VS Duchcov
4
1 846
1539.
Melišová Jana
SVK - Slovak Republic
1
1 831
1540.
Frind Patrick
GER - Germany
1
1 826
1540.
Frind Patrick
GER - Germany
1
1 826
1540.
Frind Patrick
GER - Germany
1
1 826
1540.
Frind Patrick
GER - Germany
1
1 826
1540.
Frind Patrick
GER - Germany
1
1 826
1545.
Klimešová Tereza
Prazdroj Plzeň
1
1 825
1546.
Kuřil Jan
Baník Ostrava
2
1 821
1547.
Hájek Tomáš
YC CERE
2
1 820
1548.
Ptáčník Matěj
JK Staré Splavy
4
1 811
1549.
Topic Nikola
CRO - Croatia
1
1 761
1549.
Ticháček Josef
SUI - Switzerland
1
1 761
1551.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
1
1 747
1552.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
3
1 746
1553.
Petr Jiří
VS Duchcov
4
1 744
1554.
Berg Petr
VS Duchcov
4
1 742
1555.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
1 741
1555.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
1 741
1555.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
1 741
1558.
Skala Pavel
JK Cheb
1
1 730
1558.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
1
1 730
1560.
Kolář Michal
ASK Lovosice
2
1 729
1560.
Herink Miroslav
ASK Lovosice
2
1 729
1562.
Balzerová Lenka
Jachtklub Brno
2
1 728
1563.
Zapadlo Štěpán
JK Olomouc
3
1 726
1564.
Hočevar Alenka
SLO - Slovenia
1
1 721
1564.
Ciglar Matjaž
SLO - Slovenia
1
1 721
1566.
Chamradová Eva
JK Ostrava
4
1 704
1567.
Dziuba Kamil
Baník Ostrava
3
1 686
1568.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
2
1 683
1569.
Gfreiner Hartwig
AUT - Austria
1
1 681
1570.
Ryšavý Boris
JK Slavia Havířov
1
1 665
1570.
Buchta Václav
JK Slavia Havířov
1
1 665
1572.
Urban Tadeáš
TJ Lanškroun
3
1 655
1573.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
2
1 619
1574.
Hasman Janek
YC Kladno
4
1 616
1575.
Pavlíková Gabriela
YC LS Brno
2
1 600
1576.
Lipasti Antti
FIN - Finland
1
1 598
1576.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
1
1 598
1578.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
2
1 597
1578.
Podlas Jaroslav
Sokol Tovačov
2
1 597
1580.
Šedivý Bořek
YC LS Brno
3
1 588
1581.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1581.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1581.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1581.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1581.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1581.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1581.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1581.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1581.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1581.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1581.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
1 582
1592.
Svoboda ml. Petr
Bohemia Poděbrady
1
1 581
1593.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
3
1 570
1594.
Drvota Jaromír
YC Kladno
3
1 569
1595.
Kolda Karel
Lokomotiva Cheb
2
1 567
1596.
Cenek Miroslav
Jachtklub Brno
2
1 559
1597.
Burger Leon
YC Lipno nad Vltavou
2
1 549
1598.
Piňosová Andrea
JK Prostějov
3
1 545
1599.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
2
1 544
1599.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
2
1 544
1601.
Kučera Tomáš
YC CERE
1
1 528
1601.
Ringaitis Sarunas
LTU - Lithuania
1
1 528
1601.
Petrauskas Matas
LTU - Lithuania
1
1 528
1604.
Sklenář Petr
YC Neratovice
2
1 524
1605.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 523
1605.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 523
1607.
Teplý Jakub
YC CERE
9
1 520
1608.
Seidl Lev
ALT RS
1
1 505
1609.
Krejčík Václav
Bohemia Poděbrady
5
1 499
1610.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
4
1 486
1611.
Škoda Jan
SK Štětí
1
1 479
1612.
Novák Jaroslav
YC Doksy
2
1 477
1612.
Čajčík Karel
YC Pardubice
3
1 477
1614.
Hlaváček Milan
VS Duchcov
1
1 476
1615.
Korbová Ivana
JK Olomouc
2
1 474
1616.
Kotisová Zuzana
JK Černá v Pošumaví
2
1 457
1617.
Kleinhagauer Raimund
AUT - Austria
1
1 449
1617.
Kleinhagauer Raimund
AUT - Austria
1
1 449
1619.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
2
1 447
1620.
Jobertová Ingrid
YC CERE
1
1 432
1621.
Vazač Jan
SVK - Slovak Republic
1
1 417
1621.
Vazač Jan
SVK - Slovak Republic
1
1 417
1621.
Vazač Jan
SVK - Slovak Republic
1
1 417
1621.
Vazač Jan
SVK - Slovak Republic
1
1 417
1621.
Vazač Jan
SVK - Slovak Republic
1
1 417
1621.
Vazač Jan
SVK - Slovak Republic
1
1 417
1621.
Vazač Jan
SVK - Slovak Republic
1
1 417
1628.
Tkáč Miroslav
YC Kotva Pha
2
1 414
1628.
Štamberg Zdeněk
VaS Pardubice
2
1 414
1630.
Bobková Eva
Baník Ostrava
2
1 411
1630.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
1
1 411
1632.
Veindl Thomas
GER - Germany
2
1 407
1632.
Veindl Thomas
GER - Germany
2
1 407
1632.
Klaunig Birgit
GER - Germany
2
1 407
1632.
Veindl Thomas
GER - Germany
2
1 407
1632.
Klaunig Birgit
GER - Germany
2
1 407
1632.
Veindl Thomas
GER - Germany
2
1 407
1632.
Klaunig Birgit
GER - Germany
2
1 407
1632.
Klaunig Birgit
GER - Germany
2
1 407
1632.
Klaunig Birgit
GER - Germany
2
1 407
1632.
Veindl Thomas
GER - Germany
2
1 407
1642.
Bobuš David
YC Znojmo
2
1 406
1643.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 402
1644.
Reiniš Tomáš
TJ Lanškroun
2
1 392
1645.
Mrázová Sylvia
JK Staré Splavy
2
1 386
1646.
Nikl Bence
HUN - Hungary
1
1 385
1647.
Haselmannová Mirka
YC Vysoké Mýto
2
1 358
1648.
Bartoš Vítězslav
YC LS Brno
1
1 356
1649.
Bulíř Martin
YC SaS
2
1 353
1650.
Richter Jan
YC Pardubice
4
1 341
1651.
Mušálek Pavel
YC Kozmice
3
1 335
1651.
Strmove Andrejka
SLO - Slovenia
1
1 335
1651.
Briški Vesna
SLO - Slovenia
1
1 335
1654.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 330
1654.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 330
1654.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 330
1654.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 330
1654.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 330
1659.
Glas Helga
AUT - Austria
1
1 329
1660.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
2
1 328
1661.
Bartoň Milan
YC Pardubice
2
1 319
1662.
Lachout Jiří
YC CERE
4
1 318
1663.
Kilarová Jana
Baník Ostrava
4
1 313
1664.
Nagy-Pál Levente
HUN - Hungary
1
1 305
1665.
Zielonková Lucie
KJ Těrlicko
3
1 299
1666.
Bína Rudolf
YC LS Brno
1
1 296
1667.
Himmel Jiří
YC Nechranice
1
1 288
1668.
Sedláček Petr
JK Prostějov
3
1 263
1669.
Lišková Iva
ALT Melges 24
1
1 261
1669.
Mika Radek
ČWA
1
1 261
1671.
Lo Pinto Davide
YC CERE
6
1 257
1672.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
6
1 246
1673.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
3
1 244
1674.
Prchal Vít
JK Staré Splavy
1
1 220
1674.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
3
1 220
1674.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
3
1 220
1677.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
1
1 215
1678.
Koza Martin
YC LS Brno
1
1 212
1678.
Janečková Ester
YC SaS
1
1 212
1678.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
1 212
1678.
Novotný Ladislav
YC Příbram
1
1 212
1678.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
1 212
1678.
Zitová Klára
YC SaS
1
1 212
1678.
Sperl Tinu
AUT - Austria
1
1 212
1678.
Šimková Šárka
YC SaS
1
1 212
1678.
Hurban Gerald
AUT - Austria
1
1 212
1678.
Neužil Pavel
SK Štětí
1
1 212
1678.
Korčák Petr
YC Příbram
1
1 212
1678.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
1 212
1678.
Janeček Zdeněk
YC SaS
1
1 212
1678.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
1
1 212
1678.
Bernáthová Pavlína
TJ STAR Praha
1
1 212
1678.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
1 212
1678.
Felkl Martin
YC LS Brno
1
1 212
1678.
Sperl Tinu
AUT - Austria
1
1 212
1678.
Dlugoš Pavel
YC LS Brno
1
1 212
1678.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
1 212
1678.
Molnár Akos
HUN - Hungary
1
1 212
1678.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
1 212
1700.
Laštovka Milan
JK Plzeň
2
1 206
1701.
Řezníková Michaela
YC CERE
6
1 179
1702.
Kučinský Juraj
SVK - Slovak Republic
1
1 176
1702.
Mannel Luboš
TJ Lanškroun
1
1 176
1702.
Kopecký Jaroslav
JK Královská
1
1 176
1702.
Bachtík Tomáš
ALT Melges 24
1
1 176
1702.
Kučinský Juraj
SVK - Slovak Republic
1
1 176
1707.
Hájek Ladislav
YCR Roudnice
3
1 175
1708.
Kašpar Antonín
YC CERE
1
1 142
1709.
Žíla st. Jiří
Slavoj Hluboká
3
1 134
1710.
Jelínek Tomáš
YC Kladno
2
1 132
1711.
Baranyai Laura
HUN - Hungary
1
1 126
1711.
Morvai Anna
HUN - Hungary
1
1 126
1713.
Hejnová Karolína
Baník Ostrava
4
1 119
1714.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 116
1714.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 116
1714.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 116
1714.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 116
1714.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 116
1714.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 116
1714.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 116
1721.
Šmejkal Jan
Lokomotiva Cheb
1
1 113
1722.
Kreidl Vít
Lokomotiva Cheb
2
1 111
1722.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
2
1 111
1724.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
1
1 108
1725.
Polák Radim
Bohemia Poděbrady
2
1 107
1726.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
3
1 094
1727.
Stýblo Peter
AUT - Austria
1
1 088
1727.
Stýblo Peter
AUT - Austria
1
1 088
1727.
Stýblo Peter
AUT - Austria
1
1 088
1730.
Heneš David
JK Olomouc
2
1 077
1731.
Valdhans Radek
Slavoj Litoměřice
4
1 057
1732.
Kolín Robert
ČANY
1
1 055
1732.
Hauer Petr
Slavoj Hluboká
1
1 055
1732.
Svoboda Aleš
LS Kroměříž
1
1 055
1732.
Houser František
ČANY
1
1 055
1736.
Astafyeva Eva
SVK - Slovak Republic
1
1 054
1737.
Kučinský Ä˝ubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 052
1737.
Kučinský Ä˝ubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 052
1739.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 032
1739.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 032
1739.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 032
1739.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 032
1739.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
1 032
1739.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
1 032
1739.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 032
1739.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 032
1739.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
1 032
1739.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
1 032
1739.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
1 032
1739.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
1 032
1739.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
1 032
1739.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
1 032
1753.
Beňová Kateřina
YC CERE
4
1 024
1754.
Jedlinski Wojciech
POL - Poland
1
1 008
1754.
Jedlinski Wojciech
POL - Poland
1
1 008
1754.
Jedlinski Wojciech
POL - Poland
1
1 008
1754.
Jedlinski Wojciech
POL - Poland
1
1 008
1754.
Jedlinski Wojciech
POL - Poland
1
1 008
1754.
Jedlinski Wojciech
POL - Poland
1
1 008
1760.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
1 004
1760.
Fossler GÝnter
AUT - Austria
1
1 004
1760.
Procházková Bára
YC Znojmo
1
1 004
1760.
Procházka Ondřej
YC Znojmo
1
1 004
1760.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
1 004
1760.
Procházka Jan
YC Znojmo
1
1 004
1760.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
1 004
1767.
Peřina David
YC LS Brno
1
984
1767.
Doležel Alexander
YC LS Brno
1
984
1769.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
972
1769.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
972
1769.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
972
1769.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
972
1769.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
972
1769.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
972
1775.
Tesařík Tomáš
Slavoj Litoměřice
3
957
1776.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
953
1776.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
953
1778.
Dohnal Pavel
Orthodocks YC
1
945
1779.
Procházka Jan
JK Plzeň
6
941
1780.
Gilicze Tamás
HUN - Hungary
1
932
1780.
Komárek Jakub
YC CERE
1
932
1782.
Kotek Václav
Bohemia Poděbrady
1
915
1783.
Miroslav Špedl
JK Klatovy
3
899
1784.
Kaleta Bohdan
KJ Těrlicko
2
897
1785.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
892
1785.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
892
1785.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
892
1785.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
892
1785.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
892
1785.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
892
1791.
Melišová Jana
SVK - Slovak Republic
1
891
1791.
Melišová Jana
SVK - Slovak Republic
1
891
1791.
Melišová Jana
SVK - Slovak Republic
1
891
1791.
Melišová Jana
SVK - Slovak Republic
1
891
1791.
Melišová Jana
SVK - Slovak Republic
1
891
1791.
Melišová Jana
SVK - Slovak Republic
1
891
1791.
Melišová Jana
SVK - Slovak Republic
1
891
1798.
Hostinský Petr
Sokol Dobřichovice
2
889
1799.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
2
876
1799.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
2
876
1801.
Trčková Stella
VS Duchcov
5
872
1802.
Hála Tomáš
LS Kroměříž
3
861
1803.
Barényi (SVK) Samuel
SVK - Slovak Republic
1
854
1803.
Barényi (SVK) Samuel
SVK - Slovak Republic
1
854
1803.
Barényi (SVK) Samuel
SVK - Slovak Republic
1
854
1803.
Barényi (SVK) Samuel
SVK - Slovak Republic
1
854
1803.
Barényi (SVK) Samuel
SVK - Slovak Republic
1
854
1803.
Barényi (SVK) Samuel
SVK - Slovak Republic
1
854
1809.
Koller Rudolf
AUT - Austria
1
841
1809.
Koller Rudolf
AUT - Austria
1
841
1809.
Humer Manfred
AUT - Austria
1
841
1812.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
839
1813.
Kment Libor
ČWA
1
836
1813.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
836
1813.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
836
1816.
Očenášková Nikola
SVK - Slovak Republic
1
831
1816.
Očenášková Nikola
SVK - Slovak Republic
1
831
1816.
Očenášková Nikola
SVK - Slovak Republic
1
831
1816.
Očenášková Nikola
SVK - Slovak Republic
1
831
1816.
Očenášková Nikola
SVK - Slovak Republic
1
831
1816.
Očenášková Nikola
SVK - Slovak Republic
1
831
1816.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
1
831
1816.
Zapadlo Aleš
JK Olomouc
2
831
1824.
ZubaÄž Branio
SVK - Slovak Republic
1
808
1824.
ZubaÄž Branio
SVK - Slovak Republic
1
808
1826.
Valenta Jan
YC CERE
2
806
1827.
Shah Ameena
EST - Estonia
1
804
1827.
Bátěk Šimon
JK Olomouc
1
804
1827.
Pavlíček Jaroslav
YC LS Brno
2
804
1830.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
1
800
1831.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
2
799
1831.
Niebelcshick Jőrg
Jednoráz.licence
1
799
1831.
Niebelcshick Jőrg
Jednoráz.licence
1
799
1831.
Niebelcshick Jőrg
Jednoráz.licence
1
799
1831.
Niebelcshick Jőrg
Jednoráz.licence
1
799
1831.
Niebelcshick Jőrg
Jednoráz.licence
1
799
1831.
Niebelcshick Jőrg
Jednoráz.licence
1
799
1838.
Labský Josef
JK Sokolov
3
795
1838.
Hanzl Vincent
Slavoj Litoměřice
2
795
1840.
Eliáš David
YC Písek
2
778
1841.
Ježíková Kristýna
JK Olomouc
2
767
1842.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
2
756
1843.
Šotnar Stanislav
YC LS Brno
1
754
1844.
Křiváková Magdalena
YC LS Brno
3
750
1845.
Swiderski Pawel
POL - Poland
1
741
1845.
Zawistowski Marcin
POL - Poland
1
741
1845.
Zawistowski Marcin
POL - Poland
1
741
1845.
Swiderski Pawel
POL - Poland
1
741
1845.
Zawistowski Marcin
POL - Poland
1
741
1845.
Swiderski Pawel
POL - Poland
1
741
1851.
Štěpánek Jiří
VS Duchcov
2
730
1852.
Uhrich Martin
ASK Lovosice
2
725
1853.
Sekera Petr
VS Duchcov
2
720
1854.
Krejčíková Klára
YC CERE
5
712
1855.
Neczli Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Výška Antonín
JK Plzeň
4
707
1855.
Burger Bjőrn
GER - Germany
1
707
1855.
Burger Bjőrn
GER - Germany
1
707
1855.
Neczli Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Bárta Karel
YC CERE
1
707
1855.
Neczli Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Burger Bjőrn
GER - Germany
1
707
1855.
Zubal Braňo
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Pšenička Štěpán
YC CERE
1
707
1855.
Neczli Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Zubal Braňo
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Zubal Braňo
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Burger Bjőrn
GER - Germany
1
707
1855.
Veit Monika
HUN - Hungary
1
707
1855.
Zubal Braňo
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Zubal Braňo
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Burger Bjőrn
GER - Germany
1
707
1855.
Faktorová Tereza
SK Nový Knín
1
707
1855.
Neczli Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Zubal Braňo
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Neczli Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
707
1855.
Balínek Petr
ALT Melges 24
1
707
1878.
Prouzová Johana
YC CERE
4
705
1879.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
703
1879.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
703
1879.
Lehner Gloria
AUT - Austria
1
703
1882.
Flídr Jaromír
TJ Lanškroun
4
689
1883.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
5
681
1884.
Sysel Jakub
SK Nový Knín
2
679
1885.
Šindýlková Lenka
Bohemia Poděbrady
1
678
1886.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
2
666
1887.
Maier Ernst
AUT - Austria
1
665
1887.
Polanka Andreas
AUT - Austria
1
665
1889.
Rohovský Martin
YC LS Brno
6
664
1890.
Spurný Slávek
JK Olomouc
6
657
1891.
Pavka Tomáš
YC Znojmo
4
654
1891.
Pavka Lukáš
YC Znojmo
4
654
1893.
Sadílková Nela
Delfín Jablonec
2
648
1894.
Žižkovský Nikita
YC CERE
3
643
1895.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
2
641
1895.
Kolomý Jonáš
TJ Lanškroun
3
641
1897.
Vodáček Lukáš
YC LS Brno
2
630
1898.
Chodora Pavel
Prazdroj Plzeň
3
613
1899.
Valík Martin
YCR Roudnice
1
611
1899.
Bláha Pavel
YCR Roudnice
1
611
1901.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
606
1901.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
2
606
1901.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
606
1904.
Slabá Renata
YC Dvořiště-Lišov
1
594
1905.
Bryx Petr
YC Neratovice
1
578
1905.
Diviš Karel
YC Doksy
1
578
1905.
Jan Wiendl
JK Klatovy
1
578
1905.
Quasniczka Josef
JK Litoměřice
1
578
1905.
Vrabec Jan
YC CERE
1
578
1905.
Havelka Pavel
YC Pardubice
2
578
1905.
Opěla Richard
ČANY
1
578
1912.
Urbánek Zdeněk
Sokol Mohelnice
1
574
1913.
Kuřilová Kateřina
Baník Ostrava
1
563
1914.
Buchar Petr
YC CERE
2
562
1914.
Ručková Eliška
Sokol Palkovice
2
562
1916.
Brůžek František
YC Dvořiště-Lišov
1
554
1916.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
1
554
1916.
Šindelířová Eliška
YC Dvořiště-Lišov
1
554
1916.
Kadlecová Veronika
YC Kladno
1
554
1920.
Seidl Miroslav
YC LS Brno
2
528
1921.
Hanzlík Aleš
Sokol Tovačov
1
521
1922.
Huk Lubomír
YC LS Brno
1
511
1923.
Krč Lukáš
JK Prostějov
1
507
1924.
Andělová Zuzana
Bohemia Poděbrady
2
505
1925.
Andel Pavol
SVK - Slovak Republic
1
504
1925.
Andel Pavol
SVK - Slovak Republic
1
504
1925.
Andel Pavol
SVK - Slovak Republic
1
504
1925.
Andel Pavol
SVK - Slovak Republic
1
504
1925.
Andel Pavol
SVK - Slovak Republic
1
504
1925.
Andel Pavol
SVK - Slovak Republic
1
504
1931.
Young Nigel
YC CERE
2
503
1932.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
499
1932.
Motal Adam
ČYK
2
499
1932.
Jurečka Pavel
Císařská louka
1
499
1935.
Grepl Aleš
YC CERE
3
495
1936.
Mikuláštík Petr
YC LS Brno
2
494
1936.
Myslíková Tereza
YC Lipno nad Vltavou
1
494
1936.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
1
494
1936.
Vydrová Jana
ALT Tornado
1
494
1940.
Waclaw Daniel
TJ Lanškroun
2
483
1941.
Kučera Matyáš
YC CERE
3
480
1942.
Vocásek Josef
Bohemia Poděbrady
1
477
1942.
Boháček David
Bohemia Poděbrady
1
477
1944.
Blecha Vladimír
JK Královská
1
464
1945.
Šíma Jan
YC CERE
1
456
1946.
Fajfrlík Václav
ČANY
1
453
1946.
Nedvědický Alexandr
ČYK
1
453
1946.
Bednář Martin
ČANY
1
453
1949.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
451
1949.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
451
1949.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
451
1949.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
451
1949.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
451
1954.
Noháč Radek
Baník Most
1
448
1955.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
1
443
1955.
Hanzl František
Slavoj Litoměřice
1
443
1957.
Voženílek Martin
ČYK
1
432
1957.
Koláček Martin
YC LS Brno
1
432
1957.
Hemelík Jan
ASK Lovosice
1
432
1957.
Luczkow Tomáš
ASK Lovosice
1
432
1961.
Chromec Jan
TJ Lanškroun
1
423
1962.
Ryšavý Jan
YC CERE
1
420
1963.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
414
1963.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
414
1963.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
414
1963.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
414
1963.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
414
1968.
Kuřák Michal
Delfín Jablonec
1
404
1968.
Vildomcová Kateřina
JK Ostrava
2
404
1968.
Jindřich Rostislav
JK Cheb
1
404
1968.
Moravcová Jana
YC Vysoké Mýto
1
404
1968.
Friedl Jakub
YC CERE
4
404
1968.
Kuřák Štěpán
Delfín Jablonec
1
404
1974.
Bulantová Zuzana
Císařská louka
1
402
1974.
Durec Petr
YC Znojmo
1
402
1974.
Bulant Jiří
Císařská louka
1
402
1974.
Bulant Jiří
Císařská louka
1
402
1974.
Uhlíř Bedřich
YC Znojmo
1
402
1974.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
1
402
1980.
Klas Tomáš
YC CERE
1
396
1981.
Kalášek Vojtěch
Jachtklub Brno
3
390
1982.
Špedlová Veronika
JK Klatovy
3
378
1983.
Vlk Vladislav
YC Kotva Pha
1
374
1984.
Begusch Alex
AUT - Austria
1
364
1984.
Lederer Tomáš
VS Duchcov
1
364
1984.
Hoferer Harry
AUT - Austria
1
364
1987.
Poláková Pavlína
YC Kladno
1
360
1987.
Hrubý Rudolf
YC Dvořiště-Lišov
1
360
1989.
Navrátil Vladimír
Jachtklub Brno
1
356
1989.
Navrátil Vladimír
Jachtklub Brno
1
356
1989.
Hubáček Tomáš
ČANY
1
356
1989.
Čihák Vratislav
ČANY
1
356
1989.
Eliáš Vojtěch
ČANY
1
356
1994.
Stejskal Tomáš
Sokol Letovice
1
350
1995.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
1
348
1996.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
323
1997.
Young Nigel
GBR - Great Britain
2
319
1997.
Young Nigel
GBR - Great Britain
2
319
1999.
Turinský Matyáš
YC CERE
1
318
2000.
Svatoš Aleš
TJ Lanškroun
1
309
2001.
Horský Juraj
Lokomotiva Cheb
1
303
2001.
Lindová Karolina
YC Kladno
2
303
2001.
Široký Vladimír
MLT - Malta
1
303
2001.
Procházka Radek
Bohemia Poděbrady
1
303
2001.
Lojková Karolína
JK Černá v Pošumaví
1
303
2001.
Janečková Gabriela
Bohemia Poděbrady
1
303
2001.
Snytrová Romana
JK Plzeň
3
303
2001.
Sedláček Michal
JK Plzeň
2
303
2001.
Mader Dan
Jachtklub Brno
1
303
2010.
Horal Jan
Císařská louka
1
299
2010.
Chmelová Jana
Císařská louka
1
299
2012.
Hohenberger Harry
AUT - Austria
1
297
2012.
Fieig Fritz
GER - Germany
1
297
2012.
Stiboller Herbert
AUT - Austria
1
297
2012.
Stiboller Herbert
AUT - Austria
1
297
2012.
Fieig Fritz
GER - Germany
1
297
2012.
Stiboller Herbert
AUT - Austria
1
297
2012.
Fieig Fritz
GER - Germany
1
297
2012.
Fieig Fritz
GER - Germany
1
297
2012.
Fieig Fritz
GER - Germany
1
297
2021.
Lopour Martin
TJ Lanškroun
3
289
2022.
Markant Miroslav
ČANY
1
277
2022.
Hrabal Karel
Císařská louka
1
277
2022.
Horák Pavel
ČYK
1
277
2022.
Webr Otakar
ČANY
1
277
2022.
Čáp Jiří
ČYK
1
277
2022.
Urbanec Maxim
YC CERE
1
277
2022.
Šánová Ivona
TJ Lanškroun
1
277
2029.
Hradec František
Císařská louka
1
256
2030.
Polák Jiří
YC LS Brno
2
252
2030.
Nedbal Lubomír
YC LS Brno
2
252
2032.
Slezáková Tereza
TJ Lanškroun
1
247
2033.
Vašutová Erika
ČYK
1
236
2034.
Pitelová Ema
JK Sokolov
1
226
2034.
Lehner Miriam
AUT - Austria
1
226
2034.
Lehner Miriam
AUT - Austria
1
226
2034.
Haser Thomas
AUT - Austria
1
226
2038.
Chládková Tereza
TJ Lanškroun
1
219
2039.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
216
2040.
Česal Danilo
SK Nový Knín
1
210
2041.
Holá Magdaléna
ČYK
2
202
2041.
Podlenová Šárka
ČYK
2
202
2041.
Jakubec Vlastimír
Slavoj Litoměřice
1
202
2041.
Kršňák Martin
VS Duchcov
1
202
2041.
Klas Šimon
YC CERE
1
202
2041.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
1
202
2041.
Bureš Tobiáš
JK Plzeň
1
202
2041.
Žákovčík Vladimír
JK Ostrava Poruba
1
202
2041.
Kocman Miroslav
YC Lipno nad Vltavou
1
202
2041.
Krautwurstová Klára
YC CERE
1
202
2041.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
1
202
2041.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
2
202
2041.
Smolíková Lenka
YC Lipno nad Vltavou
1
202
2054.
Uhrich Michal
ASK Lovosice
1
198
2054.
Trčka Miroslav
Baník Most
1
198
2054.
Dvořák Jan
TJ STAR Praha
1
198
2054.
Pinc Tomáš
Baník Most
1
198
2054.
Dvořáková Lucie
TJ STAR Praha
1
198
2059.
Weber Alfred
AUT - Austria
1
188
2059.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
1
188
2059.
Webwr Angelika
AUT - Austria
1
188
2062.
Ulrich Karel
YC LS Brno
1
180
2062.
Špírek Tomáš
JK Královská
1
180
2062.
Vyšín Miroslav
ČYK
1
180
2062.
Sitař Robin
ALT RS
1
180
2066.
Rohne Torsten
GER - Germany
1
168
2066.
Rohne Torsten
GER - Germany
1
168
2066.
Vašina Marek
TJ Lanškroun
1
168
2066.
Rohne Torsten
GER - Germany
1
168
2066.
Dahms Manfred
GER - Germany
1
168
2066.
Rohne Torsten
GER - Germany
1
168
2066.
Rohne Torsten
GER - Germany
1
168
2066.
Dahms Manfred
GER - Germany
1
168
2066.
Dahms Manfred
GER - Germany
1
168
2066.
Dahms Manfred
GER - Germany
1
168
2066.
Dahms Manfred
GER - Germany
1
168
2077.
Klabík Josef
Císařská louka
1
163
2078.
Huss Tomáš
YC Znojmo
1
159
2078.
Handl Erich
YC Kladno
1
159
2080.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
152
2080.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
152
2080.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
152
2080.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
152
2080.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
152
2085.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
1
147
2085.
Janatka Jan
Císařská louka
1
147
2087.
Burešová Anna
TJ Lanškroun
1
144
2088.
Drda David
Delfín Jablonec
1
142
2089.
Klabík Jiří
Císařská louka
1
131
2089.
Knorr Petr
VS Duchcov
1
131
2091.
Pallová Tereza
TJ Lanškroun
1
122
2092.
Dydovič st. Jiří
YC Kotva Pha
1
109
2092.
Sezemská Blanka
YC Kotva Pha
1
109
2094.
Vajskebrová Petra
Delfín Jablonec
1
101
2094.
Zemánek Jiří
Lokomotiva Cheb
1
101
2094.
Molnár Václav
Slavoj Litoměřice
1
101
2094.
Holásek Martin
TJ Lanškroun
1
101
2094.
Brandon Marek
Slavoj Litoměřice
1
101
2094.
Schem Matthias
GER - Germany
1
101
2094.
Kopecký Viktor
Lokomotiva Cheb
1
101
2101.
Vejstrk Jindřich
Jk Hrádek n. Nisou
1
0
2101.
Vele Josef
Jk Hrádek n. Nisou
1
0
2101.
Stadler Burgi
GER - Germany
1
0
2101.
Demleihner Christian
GER - Germany
1
0
2101.
Vomáčková Helena
Bohemia Poděbrady
1
0
2101.
Vašíček Jáchym
TJ Lanškroun
1
0
2101.
Demleihner Christian
GER - Germany
1
0
2101.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
2101.
Demleihner Christian
GER - Germany
1
0
2101.
Stadler Burgi
GER - Germany
1
0
2101.
Demleihner Christian
GER - Germany
1
0
2101.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
0
2101.
Stadler Burgi
GER - Germany
1
0
2101.
Demleihner Christian
GER - Germany
1
0
2101.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
2101.
Stadler Burgi
GER - Germany
1
0
2101.
Vachtarčík Jakub
Baník Ostrava
1
0
2101.
Hejnová Radka
Baník Ostrava
1
0
2101.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
0
2101.
Stadler Burgi
GER - Germany
1
0
2101.
Vachtarčíková Michaela
Baník Ostrava
1
0
2101.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
2101.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
0
2101.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
2101.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
0
2101.
Skřepek Šimon
TJ Rapid Brno
1
0
2101.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
0
2101.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
0
2101.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace