nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2010
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 1787 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Staňková Nikol
YC Lipno nad Vltavou
29
152 091
2.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
39
117 657
3.
Maier Michael
YCR Roudnice
20
107 233
4.
Fenclová Veronika
YC Praha 12
13
102 053
5.
Roček Roman
YC Neratovice
21
81 896
6.
Šamšulová Tereza
Jachtklub Brno
17
81 601
7.
Bezděk David
Jachtklub Brno
23
80 782
8.
Kubový Martin
JK Toušeň
12
76 875
9.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
18
72 912
10.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
20
71 745
11.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
17
70 952
12.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
14
67 581
13.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
19
66 478
14.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
16
64 714
15.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
22
64 231
16.
Cejnar Lukáš
YC CERE
15
64 133
17.
Kořanová Johana
YC Neratovice
18
63 932
18.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
23
61 342
19.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
14
61 258
20.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
22
60 883
21.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
19
59 098
22.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
16
58 012
23.
Kořan Petr
YC Neratovice
19
57 295
24.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
16
56 906
25.
Novotný Štěpán
JK Cheb
15
56 836
26.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
20
56 645
26.
Hejnic Tadeáš
YC Neratovice
20
56 645
28.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
19
55 193
29.
Fiala Petr
YC Neratovice
14
55 030
30.
Vinkl Daniel
YC Kladno
22
53 523
31.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
17
52 214
32.
Rybáček Josef
YC Doksy
15
51 902
33.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
12
51 725
34.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
17
51 430
35.
Outrata Jiří
JK Toušeň
17
51 001
36.
Košvica Jakub
YC LS Brno
32
50 552
37.
Slíva Jakub
YC Nechranice
10
50 536
38.
Plecitý Martin
JK Toušeň
17
50 378
39.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
21
50 300
40.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
15
50 132
41.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
23
49 423
42.
Bezděková Martina
Jachtklub Brno
22
49 122
43.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
18
48 587
44.
Moucha Pavel
YC Doksy
21
47 879
45.
Skotnicová Jana
Sokol Palkovice
13
47 580
46.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
39
47 514
47.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
20
47 111
48.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
26
46 858
49.
Seidl Šimon
YC LS Brno
28
46 260
50.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
17
46 140
51.
Cejnar Matyáš
YC CERE
15
46 072
52.
Havel Filip
YC Neratovice
20
45 961
53.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
27
45 041
54.
Koštýř Michal
YC CERE
23
44 049
55.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
14
43 078
56.
Nápravník Jakub
ČYK
16
42 486
57.
Šmídová Katka
KJ Těrlicko
10
42 175
58.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
18
42 107
59.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
17
42 069
59.
Hrnčířová Vendula
YC Neratovice
17
42 069
61.
Sopoušek Radek
Jachtklub Brno
25
41 666
62.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
11
41 208
63.
Hájek Daniel
YC CERE
16
40 827
64.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
16
40 455
65.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
30
39 705
66.
Živná Veronika
YC CERE
23
39 249
67.
Šmídová Petra
KJ Těrlicko
11
38 695
68.
Daněk Michal
LS Kroměříž
23
37 777
69.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
20
37 522
70.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
11
37 430
71.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
14
37 426
72.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
12
37 279
73.
Korytář Václav
JK Ostrava
10
35 674
74.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
17
35 553
75.
Winkler Pavel
JK Toušeň
8
35 361
76.
Kuthan Martin
YC Neratovice
10
35 329
77.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
14
35 130
78.
Blatecký David
Jachtklub Brno
8
35 078
79.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
18
34 340
80.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
8
33 815
81.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
16
33 194
82.
Vašík Martin
YC LS Brno
26
32 874
83.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
15
32 794
84.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
10
32 789
85.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
13
32 173
86.
Utíkal Petr
JK Olomouc
14
32 095
87.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
11
31 506
88.
Sklenář Petr
YC Neratovice
9
31 190
89.
Král Jiří
HTJ Odra Ostrava
10
31 144
90.
Mika Radek
YC SaS
16
31 089
91.
Janderová Klára
YC SaS
18
30 897
92.
Kliment Michal
YC Neratovice
19
30 371
93.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
10
30 325
94.
Culek Jindřich
YC Kotva Pha
26
30 220
95.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
10
29 544
95.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
10
29 544
97.
Dvořák Ota
YC CERE
20
29 449
98.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
19
29 378
99.
Chyťová Marcela
YC LS Brno
10
29 330
100.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
18
28 519
101.
Houdek Roman
YC LS Brno
10
28 510
102.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
21
28 327
103.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
13
28 245
104.
Chalupníková Kateřina
YC LS Brno
4
28 124
105.
Ondíková Petra
Slavoj Hluboká
16
27 789
106.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
17
27 512
107.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
13
27 507
108.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
14
27 476
109.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
16
27 285
110.
Pavlovská Alexandra
YC Nechranice
15
27 157
111.
Stoklásek Petr
SK Tři sestry
6
27 060
112.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
13
26 814
113.
Hrubý Pavel
ČWA
12
26 480
114.
Vinkl Petr
YC Kladno
14
26 312
115.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
10
26 221
116.
Audy Dan
Jachtklub Brno
9
26 050
117.
Smutný Ladislav
Jachtklub Brno
8
26 045
118.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
13
25 985
119.
Babický Roman
JK Česká Lípa
13
25 951
120.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
25
25 928
121.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
11
25 671
122.
Vallová Anna
YC LS Brno
18
25 468
123.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
13
25 191
124.
Zanker Zbyněk
SK Štětí
8
24 992
125.
Ploner Jan
ČYK
13
24 924
126.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
14
24 892
127.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
8
24 810
128.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
19
24 771
129.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
8
24 715
130.
Cejnar Tomáš
YC CERE
12
24 573
131.
Maršálková Blanka
YC LS Brno
32
24 488
132.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
14
24 438
133.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
16
24 389
134.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
15
24 348
135.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
14
23 862
136.
Burdová Michaela
YC SaS
14
23 776
137.
Podhorec Štefan
YC Kladno
14
23 758
138.
Rott Jan
JK Plzeň
10
23 566
139.
Valouch Libor
JK Olomouc
14
23 270
140.
Štrunc Jan
YC Neratovice
16
23 174
141.
Valdhansová Klára
ČYK
14
23 119
142.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
8
23 041
142.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
8
23 041
144.
Zárubová Daniela
JK Cheb
9
23 009
145.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
12
22 958
146.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
14
22 772
147.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
8
22 579
148.
Hálová Kateřina
JK Toušeň
17
22 557
149.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
9
22 507
150.
Chudějová Hana
YC Neratovice
12
22 242
150.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
13
22 242
152.
Stránská Lucie
VS Duchcov
9
22 215
153.
Štěrba Igor
YC Znojmo
11
22 166
154.
Nuc Mario
JK Plzeň
18
22 109
155.
Trčka Martin
Baník Most
9
22 033
156.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
11
21 845
157.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
15
21 804
158.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
11
21 299
159.
Lejhanec David
YC Pardubice
13
21 246
160.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
11
21 014
161.
Konig Josef
SK Poseidon
7
20 882
162.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
12
20 761
163.
Doležal Tomáš
ČYK
16
20 624
164.
Pinďák Josef
SK Štětí
6
20 552
165.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
19
20 492
165.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
19
20 492
167.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
5
20 454
168.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
13
20 392
169.
Konopík Pavel
Jachtklub Brno
8
20 379
170.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
12
20 378
171.
Slívová Jana
YC Nechranice
8
20 333
172.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
4
20 246
173.
Adam Zdeněk
VS Duchcov
7
20 150
174.
Michalčin Jiří
SK Tři sestry
4
20 136
175.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
12
20 108
176.
Nápravníková Barbora
YC SaS
14
20 104
177.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
14
20 060
178.
Jochovič Josef
YC Neratovice
13
19 962
179.
Zíta Tomáš
ČYK
21
19 877
180.
Slíva Martin
ČWA
7
19 857
181.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
10
19 758
182.
Prokopová Lenka
Olšovec Jedovnice
11
19 694
183.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
15
19 682
184.
Haubold Petr
Delfín Jablonec
13
19 639
185.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
13
19 628
186.
Hykrda Jakub
Jachtklub Brno
8
19 613
187.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
19
19 566
188.
Jebavá Markéta
YC Neratovice
11
19 550
188.
Jebavý Vít
YC Neratovice
11
19 550
190.
Kittler Jan
YC LS Brno
12
19 460
191.
Vachtarčík Jakub
Baník Ostrava
11
19 128
191.
Maroščíková Gabriela
Baník Ostrava
11
19 128
193.
Jurečka Matěj
ČYK
18
19 116
194.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
16
19 084
195.
Landkammerová Šárka
YC Neratovice
6
19 016
196.
Maršík Karel
YC Ústí n L
15
19 014
197.
Zárubová Michaela
JK Cheb
11
18 963
198.
Jelínek Jakub
SST klub Plzeň
11
18 867
199.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
13
18 859
200.
Keblová Lucie
ČYK
17
18 572
201.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
11
18 492
202.
Huk Václav
YC LS Brno
15
18 465
203.
Hodač Alois
YC Ústí n L
14
18 304
204.
Knetig Jindřich
Jachtklub Brno
7
18 298
205.
Korych Pavel
YC Kladno
9
18 144
206.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
9
18 102
207.
Jedlička Jan
YC Neratovice
16
17 994
208.
Gillard Thomas
GBR - Great Britain
1
17 912
208.
Gillard Thomas
GBR - Great Britain
1
17 912
208.
Brearey Sam
GBR - Great Britain
1
17 912
211.
Černý Michal
Lokomotiva Plzeň
6
17 848
212.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
12
17 567
213.
Kozelský Jakub
YC Markop FL
6
17 416
214.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
15
17 184
215.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
7
17 154
216.
Smutná Veronika
JK Staré Splavy
8
17 093
217.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
9
17 055
218.
Kuchař Jan
YC CERE
8
16 987
219.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
6
16 955
220.
Škoda Michal
YC Neratovice
16
16 829
221.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
10
16 801
222.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
12
16 701
223.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
6
16 616
224.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
10
16 615
224.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
10
16 615
226.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
15
16 558
227.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
11
16 535
228.
Tichý Jonáš
YC Neratovice
16
16 520
229.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
13
16 498
230.
Procházka Jan
YC Znojmo
9
16 444
231.
Clara Cosentino
ARG - Argentina
1
16 325
231.
Clara Cosentino
ARG - Argentina
1
16 325
231.
Cristobal Billoch
ARG - Argentina
1
16 325
234.
Hakl David
YC LS Brno
22
16 224
235.
Hýža Petr
Jachtklub Brno
9
16 200
236.
Zima Tomáš
YC Kladno
4
16 184
237.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
11
16 107
238.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
15
16 033
239.
Hrubý Jiří
SK Štětí
5
16 011
240.
Dumek Petr
YC Kotva Pha
12
15 890
241.
Čermák Petr
YC Kladno
11
15 778
242.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
9
15 772
243.
Mendíková Tereza
JK Staré Splavy
5
15 519
244.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
6
15 390
244.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
6
15 390
246.
Drahorád Petr
JK Cheb
6
15 230
247.
Hlavsa Tomáš
ALT Laser
10
15 213
248.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
11
15 058
249.
Jeffcoate Tom
GBR - Great Britain
1
14 902
249.
Thompson Andy
GBR - Great Britain
1
14 902
251.
Altman Jiří
Císařská louka
9
14 866
252.
Gebhart Zdenek
JK Cheb
9
14 850
253.
Knetig Martin
Jachtklub Brno
6
14 829
254.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
24
14 800
255.
Koutná Martina
YC Bystrc Brno
2
14 736
256.
Marečková Lucie
Jachtklub Brno
17
14 595
257.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
18
14 539
258.
Šmakalová Pavlína
JK Olomouc
23
14 458
259.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
14
14 283
260.
Vacula Karel
YC Znojmo
12
14 039
261.
Neumann Lukáš
YC RODOP
5
14 020
262.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
9
13 895
263.
Korvas Filip
ČYK
14
13 875
264.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
8
13 871
265.
Brabec Václav
YC Neratovice
12
13 847
266.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
23
13 823
267.
Vlachová Veronika
YC Neratovice
8
13 749
268.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
8
13 674
269.
Podhorec Štefan
YC Kladno
7
13 659
270.
Zajíček Petr
Slavoj Hluboká
7
13 607
271.
Sivá Helena
Slavoj Hluboká
10
13 456
272.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
6
13 398
272.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
11
13 398
274.
Peibischová Monika
4
13 342
274.
Kulík Martin
YC RODOP
4
13 342
276.
Christopher Brewer
GBR - Great Britain
1
13 314
276.
Ole Alcock
GBR - Great Britain
1
13 314
276.
Christopher Brewer
GBR - Great Britain
1
13 314
279.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
9
13 308
280.
Brožek Pavel
SC Testudo
5
13 211
280.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
5
13 211
282.
Filip Martin
SK Halza
2
13 166
282.
Třeček Zdeněk
SK Halza
2
13 166
282.
Červinka Vít
SK Halza
2
13 166
285.
Štamberg Jan
VaS Pardubice
8
13 008
286.
Šlechta Jiří
Koh-i-noor ČB
8
13 002
287.
Kašpar Antonín
YC CERE
4
12 781
288.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
16
12 642
289.
Hirnšal Jan
JK Česká Lípa
8
12 600
290.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
8
12 553
291.
Novotný Václav
JK Cheb
6
12 546
291.
Štursová Lucie
ČYK
16
12 546
293.
Čuláková Adéla
YC Neratovice
14
12 441
294.
Kacálek Zdeněk
YC Nové Sedlo
6
12 426
295.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
14
12 406
296.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
14
12 298
297.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
8
12 291
298.
Stejskal Max
YC Neratovice
11
12 247
299.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
4
12 178
300.
Hartl Radim
YC LS Brno
9
12 159
301.
Ott Stanislav
YC Znojmo
5
11 811
302.
Daniel Jakub
YC Neratovice
5
11 731
303.
Sedlaříková Kamila
LS Kroměříž
13
11 667
304.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
8
11 637
305.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
9
11 626
306.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
5
11 562
307.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
5
11 550
308.
Jarošová Natálie
ČYK
18
11 400
309.
Lachner Vít
YC Neratovice
4
11 355
310.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
12
11 311
311.
Horáček Marek
LS Kroměříž
6
11 302
312.
Záluský Kamil
YC Nechranice
5
11 258
313.
Zíma Jakub
ČWA
7
11 175
314.
Hudec Václav
YC Neratovice
9
11 152
315.
Starý Martin
Slavoj Hluboká
13
11 139
316.
Skála David
ČYK
13
11 078
317.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
3
11 003
318.
Rush Tim
GBR - Great Britain
1
10 922
318.
Lewis Martyn
GBR - Great Britain
1
10 922
320.
Fousek Filip
ALT Tornado
6
10 862
321.
Vacula Jan
YC Znojmo
10
10 758
322.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
6
10 698
323.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
9
10 669
324.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
6
10 596
325.
Hartmann Pavel
ČWA
14
10 584
326.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
6
10 520
327.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
11
10 504
328.
Němec Vojtěch
ČYK
6
10 462
329.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
12
10 356
330.
Vacula Karel
YC Znojmo
11
10 307
331.
Žila Jiří
Slavoj Hluboká
13
10 296
332.
Polidar Martin
JK Cheb
9
10 295
333.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
10
10 266
334.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
9
10 155
335.
Pokoš Radim
VS Duchcov
12
10 140
336.
Kýhosová Kamila
Sokol Dobřichovice
7
10 049
336.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
7
10 049
338.
Procházka Eduard
YC Znojmo
5
10 047
339.
Prokopec Petr
YC Pardubice
7
10 041
340.
Hájek Jakub
JK Staré Splavy
5
10 034
341.
Matoušek Tomáš
Slavoj Hluboká
8
9 884
342.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
7
9 875
343.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
13
9 832
344.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
8
9 825
345.
Mouchová Karolína
YC Doksy
14
9 808
346.
Musil Tomáš
YC RODOP
4
9 730
346.
Faihs Valentina
AUT - Austria
1
9 730
346.
Faihs Valentina
AUT - Austria
1
9 730
346.
Faihs Valentina
AUT - Austria
1
9 730
350.
Podzimek Antonín
ČYK
7
9 663
351.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
14
9 602
352.
Jablonka Michal
Prazdroj Plzeň
12
9 533
353.
Vašík Roman
YC LS Brno
12
9 476
354.
Štamberg Zdeněk
VaS Pardubice
12
9 370
354.
Kopecký Josef
VaS Pardubice
12
9 370
356.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
3
9 327
357.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
6
9 298
358.
Bachtík Marek
YC CERE
3
9 211
359.
Záruba Vladimír
JK Cheb
4
9 199
360.
Stupka Jiří
YC Kladno
2
9 187
361.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
13
9 185
362.
Bačinová Olga
YC Ústí n L
7
9 152
363.
Marečková Renata MUDr.
Jachtklub Brno
3
9 127
364.
Petřík Martin
YC Neratovice
10
9 097
365.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
8
8 875
366.
Čajčík Karel
YC Pardubice
14
8 857
367.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
3
8 789
367.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
3
8 789
367.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
3
8 789
367.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
3
8 789
367.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
3
8 789
367.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
3
8 789
367.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
3
8 789
374.
Löwit Harry
Císařská louka
8
8 725
375.
Mick van der Meer
NED -The Netherlands
1
8 661
376.
Pour Vaclav
Slavoj Hluboká
9
8 603
377.
Staňa Ivo
Baník Ostrava
10
8 555
378.
Pivovarčík Milan
YC Znojmo
3
8 554
379.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
10
8 551
380.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
5
8 530
381.
Šindýlek Jiří Ing.
Bohemia Poděbrady
11
8 529
382.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
11
8 501
383.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
12
8 487
384.
Bláha Martin
JK Plzeň
11
8 483
385.
Kršanac Nikola
CRO - Croatia
1
8 412
386.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
7
8 318
387.
Hájek Tomáš
YC CERE
10
8 306
388.
Maršálek Daniel
YC LS Brno
13
8 270
389.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
8
8 261
390.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
2
8 244
390.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
2
8 244
390.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
2
8 244
390.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
2
8 244
390.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
2
8 244
395.
Burger Valentin
AUT - Austria
1
8 225
396.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
7
8 222
397.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
7
8 188
398.
Šindýlková Lenka
Bohemia Poděbrady
11
8 178
399.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
13
8 152
400.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
11
8 135
401.
Alexová Beata
YC LS Brno
11
8 107
402.
Stehlíková Petra
Slavoj Litoměřice
5
8 091
402.
Šedlbauer Roman
Slavoj Litoměřice
5
8 091
404.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
6
8 082
405.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
3
8 039
406.
Bachtík Lukáš
YC CERE
9
8 018
407.
Kopecký Ivo
VaS Pardubice
6
8 016
408.
Eberhard Bieberitz
GER - Germany
1
7 989
409.
Olejníček Pavel
ČYK
2
7 962
410.
Vachtarčík Rudolf
Baník Ostrava
6
7 948
411.
Staňová Justýna
Baník Ostrava
8
7 924
412.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
7
7 800
413.
Vachtarčík Martin
Baník Ostrava
8
7 786
414.
Vrzal Libor
Olšovec Jedovnice
16
7 731
415.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
5
7 648
416.
Bleyer Ivan
JK Česká Lípa
4
7 609
417.
Ott Adam
YC Znojmo
6
7 552
418.
Bauditz Jens
GER - Germany
2
7 545
418.
Bauditz Jens
GER - Germany
2
7 545
418.
Bauditz Jens
GER - Germany
2
7 545
418.
Bauditz Jens
GER - Germany
2
7 545
418.
Bauditz Jens
GER - Germany
2
7 545
423.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
7
7 534
424.
Hasman Radim
ASK Lovosice
4
7 529
424.
Hasmanová Martina
ASK Lovosice
4
7 529
426.
Mojdl Ondřej
ČYK
11
7 515
427.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
9
7 503
428.
Leemann Roger
GER - Germany
1
7 498
428.
Nolle Jörg
GER - Germany
1
7 498
428.
Nolle Jörg
GER - Germany
1
7 498
428.
Leemann Roger
GER - Germany
1
7 498
428.
Nolle Jörg
GER - Germany
1
7 498
428.
Nolle Jörg
GER - Germany
1
7 498
428.
Nolle Jörg
GER - Germany
1
7 498
428.
Leemann Roger
GER - Germany
1
7 498
428.
Leemann Roger
GER - Germany
1
7 498
428.
Leemann Roger
GER - Germany
1
7 498
438.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
7 483
438.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
7 483
438.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
7 483
438.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
7 483
438.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
7 483
438.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
7 483
438.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
7 483
438.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
7 483
438.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
7 483
438.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
7 483
438.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
7 483
449.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
4
7 462
449.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
4
7 462
451.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
2
7 432
451.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
2
7 432
451.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
2
7 432
451.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
2
7 432
455.
Šimáček Roman
YC Kladno
11
7 431
456.
Utíkal Petr
JK Olomouc
3
7 395
457.
Haken Vladimír
WS Club VD
12
7 385
458.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
5
7 375
459.
Machovský Jan
ALT Vaurien
8
7 354
460.
Scharnagl Stefan
AUT - Austria
1
7 345
460.
Scharnagl Stefan
AUT - Austria
1
7 345
462.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
6
7 325
463.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
11
7 314
464.
Dzvoník Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
7 290
464.
Dzvoník Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
7 290
464.
Dzvoník Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
7 290
464.
Dzvoník Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
7 290
464.
Dzvoník Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
7 290
464.
Dzvoník Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
7 290
464.
Dzvoník Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
7 290
471.
Fibinger Vratislav
SK Halza
2
7 286
472.
Schrollová Eva
YC Písek
8
7 274
473.
Janda Martin
ASK Lovosice
4
7 174
474.
Schmitter Anton
GER - Germany
1
7 167
474.
Schmitter Anton
GER - Germany
1
7 167
474.
Blindow Senkte
GER - Germany
1
7 167
474.
Schmitter Anton
GER - Germany
1
7 167
474.
Blindow Senkte
GER - Germany
1
7 167
474.
Blindow Senkte
GER - Germany
1
7 167
474.
Blindow Senkte
GER - Germany
1
7 167
474.
Schmitter Anton
GER - Germany
1
7 167
474.
Schmitter Anton
GER - Germany
1
7 167
474.
Blindow Senkte
GER - Germany
1
7 167
484.
Dvořák Marek
Lokomotiva Cheb
4
7 156
485.
Pinďáková Monika
SK Štětí
1
7 081
486.
Šedivý Bořek
YC LS Brno
9
7 076
487.
Čechura Martin
Lokomotiva Plzeň
5
7 072
488.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
5
7 058
489.
Volf Vojtěch
JK Ostrava
7
6 985
490.
Ježek Bohumil
Slavoj Litoměřice
6
6 939
491.
Bagyó Ă?ron
HUN - Hungary
2
6 898
491.
Polgár Lukács
HUN - Hungary
2
6 898
493.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
11
6 880
494.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
5
6 861
494.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
5
6 861
496.
Lux Vlastimil
SC Testudo
3
6 857
497.
Muller Calyn
NED -The Netherlands
1
6 854
498.
Sanková Lenka
VS Duchcov
8
6 839
499.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
6
6 818
499.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
6
6 818
501.
Brožek Martin
YC CERE
6
6 817
502.
Vít Ladislav
JK Plzeň
14
6 814
503.
Fojcik Igor
POL - Poland
1
6 781
503.
Fojcik Igor
POL - Poland
1
6 781
503.
Fojcik Igor
POL - Poland
1
6 781
503.
Bíba Jiří
SK Halza
1
6 781
503.
Fojcik Igor
POL - Poland
1
6 781
503.
Fojcik Igor
POL - Poland
1
6 781
503.
Fojcik Igor
POL - Poland
1
6 781
503.
Fojcik Igor
POL - Poland
1
6 781
503.
Fojcik Igor
POL - Poland
1
6 781
512.
Peculier Martin
BEL - Belgium
1
6 773
513.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
7
6 730
514.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
5
6 686
515.
Fučikovský Jan
JK Sokolov
7
6 637
516.
Horák Jaroslav
SVK - Slovak Republic
1
6 606
516.
Verchovodko Peter
SVK - Slovak Republic
1
6 606
516.
Malatinský Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
6 606
516.
Kachnič Branislav
SVK - Slovak Republic
1
6 606
516.
Lednický Matej
SVK - Slovak Republic
1
6 606
516.
Horák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
6 606
522.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
12
6 522
523.
Hrňa Jan
YC Kovářov
3
6 506
524.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
3
6 433
525.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
6 389
525.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
6 389
527.
Růžička Marek
Slavoj Hluboká
6
6 378
528.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
6 368
528.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
6 368
528.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
6 368
528.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
6 368
528.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
6 368
528.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
6 368
528.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
6 368
535.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
6 331
535.
Zeman Jan
ALT Melges 24
1
6 331
535.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
6 331
535.
Zgraja Martin
ALT Melges 24
1
6 331
535.
Šikner Jiří
ALT Melges 24
1
6 331
540.
Landkammerová Jana
YC Neratovice
2
6 326
541.
Glaevke John-Philip
GER - Germany
1
6 287
541.
Glaevke John-Philip
GER - Germany
1
6 287
541.
Glaevke John-Philip
GER - Germany
1
6 287
541.
Glaevke John-Philip
GER - Germany
1
6 287
541.
Glaevke John-Philip
GER - Germany
1
6 287
546.
Maršík Karel
YC Ústí n L
7
6 274
547.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
11
6 265
548.
Pexa Tomáš
SC Testudo
2
6 233
548.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
2
6 233
550.
Hanuš Daniel
YC Pardubice
7
6 186
551.
Mráz Maxmilián
ČYK
8
6 180
552.
Bitomský Martin
JK Ostrava
7
6 168
553.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
3
6 110
553.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
3
6 110
555.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
3
6 108
556.
Raška Marek
ČWA
6
6 088
557.
Šmídová Božena
YC Neratovice
10
6 083
558.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
7
6 062
559.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
8
6 049
560.
Drda Josef
YC DIM Bezdrev
5
6 026
561.
Rigon Francesco
ITA - Italy
1
6 025
561.
RÝbel Frank
GER - Germany
1
6 025
561.
Buscaglia Frederico
ITA - Italy
1
6 025
561.
Rigon Francesco
ITA - Italy
1
6 025
565.
Dastych Petr
ASK Lovosice
2
5 961
566.
Činčera Marek
JK Sokolov
6
5 947
567.
Horvát Balázs
HUN - Hungary
2
5 944
567.
Bors Máté
HUN - Hungary
2
5 944
569.
Bauer Franta
YC CERE
6
5 933
570.
Dubie Agnieszka
POL - Poland
1
5 901
570.
Dubie Agnieszka
POL - Poland
1
5 901
570.
Dubie Agnieszka
POL - Poland
1
5 901
573.
Birell Niki
GBR - Great Britain
1
5 871
573.
Field Bevis
GBR - Great Britain
1
5 871
575.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
6
5 869
576.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
13
5 822
577.
Wempe Gabriel
NED -The Netherlands
1
5 798
578.
Kohlendorfer Alexander
AUT - Austria
1
5 774
578.
Schalli Adrian
AUT - Austria
1
5 774
580.
Čulák Tomáš
YC Neratovice
4
5 685
581.
Hendrych Václav
YC Doksy
6
5 671
582.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
3
5 666
583.
Nosek Petr
TJ Jiskra Třeboň
7
5 657
584.
Smola Matěj
Lokomotiva Plzeň
7
5 656
585.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
10
5 639
586.
Smyth Louis
IRL - Ireland
1
5 607
587.
Mikule Aleš
SK Tři sestry
2
5 574
588.
Krobot Jaromír
SVK - Slovak Republic
1
5 549
588.
Psalman Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
5 549
588.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
9
5 549
588.
Macejka Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
5 549
588.
Straka Milan
SVK - Slovak Republic
1
5 549
588.
Čech Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 549
588.
Janušek Ivan
SVK - Slovak Republic
1
5 549
588.
Straka Milan jr.
SVK - Slovak Republic
1
5 549
596.
Vrzalová Elen
Olšovec Jedovnice
9
5 488
597.
Hruška Martin
T. J. Sokol Vrané II
9
5 481
598.
Rácz Levente
HUN - Hungary
2
5 444
598.
Kerekes Zsombor
HUN - Hungary
2
5 444
600.
Matoušková Eva
Marty Vysoké Mýto
2
5 403
601.
Soldátová Tina
YC Písek
7
5 399
602.
Machovská Ilona
NYK & RS
5
5 345
603.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
5
5 335
604.
Král Karel
JK Sokolov
7
5 327
605.
Trňák Lukáš
LS Kroměříž
13
5 283
606.
Wadowski Lukasz
POL - Poland
1
5 276
606.
Novák Petr
YC LS Brno
1
5 276
606.
Sokol Petr
ALT Vaurien
1
5 276
606.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
5 276
606.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
5 276
606.
Midor Jakub
POL - Poland
1
5 276
612.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
7
5 268
613.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
7
5 247
614.
Spurný Kryštof
ČYK
7
5 215
615.
Frohlich Denis
YC Kladno
3
5 212
616.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
3
5 205
617.
Borsos Gergö
HUN - Hungary
2
5 092
617.
Szilassy Emese
HUN - Hungary
2
5 092
619.
Engerts Willemyn
NED -The Netherlands
1
5 048
620.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
9
5 037
621.
Stach Václav
Lokomotiva Plzeň
8
5 026
622.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
2
5 005
622.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
2
5 005
622.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
2
5 005
622.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
2
5 005
626.
Hostinský Petr
Sokol Dobřichovice
6
4 970
627.
Riedel Jan
VS Duchcov
6
4 958
628.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
5
4 937
629.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
4 927
629.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
4 927
629.
Fossler GÝnter
AUT - Austria
1
4 927
632.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
5
4 922
633.
Soukupová Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
3
4 916
634.
Rozsypal Jakub
SK Tři sestry
2
4 843
635.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
8
4 827
636.
Kala ing. Roman
YC Doksy
2
4 824
637.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
1
4 800
637.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
1
4 800
639.
Pop Tomáš RNDr
YC Pardubice
5
4 799
640.
Bartoniek Wojciech
POL - Poland
1
4 792
640.
Bartoniek Wojciech
POL - Poland
1
4 792
640.
Bartoniek Wojciech
POL - Poland
1
4 792
643.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
2
4 775
644.
Alexová Michaela
ALT Vaurien
8
4 693
645.
Skála Pavel
JK Cheb
3
4 692
646.
Jelínek Tomáš
YC Kladno
12
4 671
647.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
5
4 648
648.
Fischer Christian
Lokomotiva Cheb
4
4 645
649.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
2
4 625
650.
Šindýlek Vlastimil
Bohemia Poděbrady
5
4 623
651.
Chatrný Marek
Fulcrum
2
4 610
652.
Simmer Marc
AUT - Austria
1
4 570
652.
Weiss Rudolf
AUT - Austria
1
4 570
654.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
3
4 541
655.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
8
4 529
656.
Švík František
YC RODOP
1
4 525
656.
Klement Pavel
YC RODOP
1
4 525
656.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
4 525
656.
Buček Martin
YC RODOP
1
4 525
660.
Kučera Michal
YC Ústí n L
6
4 510
661.
Hrdina Patrik
YC RODOP
5
4 491
662.
Smit Maarten
NED -The Netherlands
1
4 467
663.
Ehl Vladimír
WS Club VD
11
4 462
664.
Hieková Romana
YC Ústí n L
5
4 457
665.
Ďásek František
JK Cheb
5
4 444
666.
Adam Daniel
JK Staré Splavy
4
4 438
667.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
6
4 430
668.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
4 427
668.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
4 427
668.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
4 427
668.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
4 427
668.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
4 427
668.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
4 427
674.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 404
674.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 404
674.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 404
674.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 404
674.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 404
674.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
4 404
674.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 404
674.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
4 404
674.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
4 404
674.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
4 404
674.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 404
674.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
4 404
686.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
4
4 391
687.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
4
4 379
688.
David Milan
ALT FD
5
4 358
689.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
5
4 348
689.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
5
4 348
691.
Thiel Susanne
GER - Germany
1
4 345
691.
Thiel Susanne
GER - Germany
1
4 345
691.
Thiel Susanne
GER - Germany
1
4 345
691.
Thiel Susanne
GER - Germany
1
4 345
691.
Thiel Susanne
GER - Germany
1
4 345
696.
Teubner Zdeněk
Císařská louka
2
4 333
697.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
4 310
697.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
4 310
697.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
4 310
697.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
4 310
697.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
4 310
702.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
10
4 304
703.
Hrvatin Mitja
SLO - Slovenia
1
4 295
703.
Planinšič Željko
SLO - Slovenia
1
4 295
705.
Horvath Vojtěch
ČYK
2
4 276
706.
Pokorný Jan
Slavoj Hluboká
7
4 267
707.
Novák Adam
JK Ostrava
11
4 266
708.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
4
4 249
709.
Bauer Karel
YC CERE
4
4 242
710.
Lála Miroslav
YC Ústí n L
2
4 220
711.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Pivarči Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Holík Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Jankovič Marek
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
4 218
711.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
4 218
730.
Bořek Stanislav
JK ČZU
3
4 197
731.
Audy Petr
Jachtklub Brno
6
4 173
732.
Simó Márton
HUN - Hungary
2
4 138
732.
Molnár Zsófia
HUN - Hungary
2
4 138
734.
Stachová Věra
Lokomotiva Plzeň
6
4 130
735.
Bilek Vladimir
Sokol Palkovice
8
4 115
736.
Klát Roman
ALT Vaurien
4
4 105
737.
Karhánek Jan
YC SaS
3
4 104
738.
Procházka Radek
YC Pardubice
7
4 087
739.
Češka Jiří
YC Kovářov
3
4 063
740.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
4 061
741.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
4 052
741.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
4 052
741.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
4 052
741.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
4 052
741.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
4 052
741.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
4 052
741.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
4 052
741.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
4 052
749.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
4 033
749.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
4 033
749.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
4 033
749.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
4 033
749.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
4 033
749.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
4 033
755.
Bulířová Alexandra
JK Staré Splavy
4
4 021
756.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 016
756.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 016
756.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 016
756.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 016
756.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 016
756.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 016
762.
Alexa Miloš
YC LS Brno
4
4 008
763.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
1
4 000
763.
Struha Milan
YC Neratovice
1
4 000
763.
Landkammer Jan
YC Neratovice
1
4 000
763.
Jodas Jiří
YC Neratovice
1
4 000
763.
Struha Jan
YC Neratovice
1
4 000
768.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
3 989
768.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
3 989
768.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
3 989
768.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
3 989
768.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
3 989
768.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
3 989
774.
Steiner Jiri
YC Vysoké Mýto
2
3 968
775.
Brezíková Barbora
Prazdroj Plzeň
7
3 964
776.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
6
3 929
777.
Sekera Petr
VS Duchcov
6
3 924
778.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
10
3 891
779.
Storhardt Claus
GER - Germany
1
3 870
779.
Storhardt Claus
GER - Germany
1
3 870
779.
Storhardt Claus
GER - Germany
1
3 870
779.
Storhardt Claus
GER - Germany
1
3 870
779.
Storhardt Claus
GER - Germany
1
3 870
784.
Valdau Lara
AUT - Austria
1
3 865
784.
Smolka Elisabeth
AUT - Austria
1
3 865
786.
Hyršová Denisa
JK Ostrava
7
3 854
787.
Marečková Lenka
JK Staré Splavy
6
3 851
788.
Háma Martin
YC Doksy
1
3 817
789.
Barošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
3 784
789.
Barošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
3 784
789.
Barošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
3 784
789.
Barošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
3 784
789.
Čagan Martin
Jachtklub Brno
1
3 784
794.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
3 771
794.
Sadílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
3 771
794.
Sadílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
3 771
794.
Sadílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
3 771
794.
Sadílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
3 771
794.
Sadílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
3 771
794.
Sadílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
3 771
794.
Sadílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
3 771
802.
Altmann Tomáš
SST klub Plzeň
8
3 765
803.
Šatara Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 743
803.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 743
803.
Kadlec Roman
SK Tři sestry
1
3 743
803.
Záhradný Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 743
803.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 743
803.
Maťovčík Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 743
809.
Fantová Klára
YC LS Brno
2
3 728
810.
Zídek Zdeňek
YC Lipno nad Vltavou
2
3 721
811.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
3 706
811.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
3 706
811.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
3 706
811.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
3 706
811.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
3 706
811.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
3 706
811.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
3 706
818.
Jacobs Lutz
GER - Germany
1
3 700
818.
Jacobs Lutz
GER - Germany
1
3 700
818.
Jacobs Lutz
GER - Germany
1
3 700
818.
Jacobs Lutz
GER - Germany
1
3 700
818.
Jacobs Lutz
GER - Germany
1
3 700
823.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
10
3 698
824.
Kanykska Márk
HUN - Hungary
2
3 676
824.
Munka Márton
HUN - Hungary
2
3 676
826.
Drvota Jaromir
YC Kladno
7
3 657
827.
Kraft Jiří
VS Duchcov
2
3 635
827.
Kraft, ml. Jiří
VS Duchcov
2
3 635
829.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
7
3 617
830.
Havlena Jiří
YC CERE
6
3 603
831.
Flasch Emil
NED -The Netherlands
1
3 590
832.
Staněk Jan
YC Doksy
11
3 560
833.
Hejna Jan
Baník Ostrava
4
3 549
834.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
5
3 529
835.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 526
835.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 526
835.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 526
835.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 526
839.
Itzenthaler Theo
AUT - Austria
1
3 517
839.
Itzenthaler Theo
AUT - Austria
1
3 517
841.
Jaskiewicz Damien
POL - Poland
1
3 515
842.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
2
3 511
843.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
6
3 478
844.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
4
3 477
845.
Čechura Přemek
Lokomotiva Plzeň
8
3 467
846.
Mayerbergová Ilona
YC LS Brno
4
3 440
847.
Fialová Adéla
ČYK
5
3 430
848.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
4
3 412
849.
Mátlová Kateřina
Jachtklub Brno
2
3 402
850.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
3
3 396
851.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 375
852.
Brožek Tomáš
SC Testudo
1
3 342
852.
Ručka Tomáš
YC Kladno
11
3 342
852.
Holík Jiří
SC Testudo
1
3 342
855.
Federer Jörg
GER - Germany
1
3 320
856.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
3
3 302
856.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
5
3 302
856.
Hemelík Jan
ASK Lovosice
3
3 302
859.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
6
3 289
860.
Gaubchi Thomas
SUI - Switzerland
1
3 288
860.
Gaubchi Gertrud
SUI - Switzerland
1
3 288
862.
Ščerba Kamil
Sokol Palkovice
2
3 281
863.
Svoboda Pavel
YC Kladno
8
3 276
863.
Hauer Petr
Slavoj Hluboká
3
3 276
863.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
3 276
863.
Klimeš Radek
JK Černá v Pošumaví
3
3 276
867.
Šmiček Václav
JK Ostrava
5
3 271
868.
Fišer Roman
JK Královská
4
3 268
869.
Novák Miroslav
Sokol Dobřichovice
3
3 244
870.
Voskovec Filip
YC Kladno
1
3 226
871.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
3
3 221
872.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
872.
Hillenberg Magnus
GER - Germany
1
3 200
872.
Procházka Filip
YC Neratovice
1
3 200
872.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
872.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
872.
Hillenberg Magnus
GER - Germany
1
3 200
872.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
872.
Hillenberg Magnus
GER - Germany
1
3 200
872.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
872.
Hillenberg Magnus
GER - Germany
1
3 200
872.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
872.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
872.
Hillenberg Magnus
GER - Germany
1
3 200
885.
Dvořák Rudolf
YC CERE
6
3 194
886.
Kottová Karolína
Fulcrum
1
3 166
887.
Kršnac Jure
CRO - Croatia
1
3 162
888.
Hanslová Markéta
YC Velké Dářko
7
3 126
889.
Berki Gyözö
HUN - Hungary
1
3 121
889.
Nyeste Gábor
HUN - Hungary
1
3 121
891.
Teubnerová Kateřina
Císařská louka
2
3 118
892.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
4
3 060
893.
Trusíková Hana
YC LS Brno
2
3 043
894.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 034
894.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 034
896.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
8
3 028
897.
Novotný Antonin
TJ Rapid Brno
5
3 025
898.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
3 021
899.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
3
3 019
900.
Preibisch Richard
1
3 017
901.
Suter Maja
SUI - Switzerland
1
2 998
901.
Boehm Thomas
SUI - Switzerland
1
2 998
901.
Mendík Ladislav
JK Staré Splavy
3
2 998
904.
Makuch Alexej
SVK - Slovak Republic
1
2 994
904.
Csuday Zdenek
SVK - Slovak Republic
1
2 994
904.
Šutek Andrej
SVK - Slovak Republic
1
2 994
904.
Kozinka Tibor
SVK - Slovak Republic
1
2 994
904.
Uhlár Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 994
904.
Čunderlík Ján
SVK - Slovak Republic
1
2 994
904.
Repáň Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 994
911.
Stachová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
5
2 979
912.
Sladký ml. Martin
ČWA
4
2 954
913.
Červený Martin
JK Plzeň
8
2 950
914.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
3
2 946
915.
Urbánek Zdeněk
Sokol Mohelnice
2
2 943
916.
Marval Jakub
T. J. Sokol Vrané II
6
2 932
917.
Procházka Jan
JK Plzeň
11
2 929
918.
Polák Jiří
VS Duchcov
3
2 906
919.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
4
2 900
920.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
1
2 891
920.
Tuleja Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 891
920.
Tuleja Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 891
923.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
4
2 865
924.
Haerdi Christina
SUI - Switzerland
1
2 860
924.
Mueller Dominik
SUI - Switzerland
1
2 860
926.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 847
926.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 847
926.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 847
926.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 847
926.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 847
931.
Madon Kacper
POL - Poland
1
2 846
931.
Madon Kacper
POL - Poland
1
2 846
931.
Kania David
POL - Poland
1
2 846
931.
Madon Kacper
POL - Poland
1
2 846
931.
Madon Kacper
POL - Poland
1
2 846
931.
Kania David
POL - Poland
1
2 846
931.
Kania David
POL - Poland
1
2 846
931.
Kania David
POL - Poland
1
2 846
931.
Madon Kacper
POL - Poland
1
2 846
931.
Kania David
POL - Poland
1
2 846
931.
Madon Kacper
POL - Poland
1
2 846
931.
Kania David
POL - Poland
1
2 846
931.
Madon Kacper
POL - Poland
1
2 846
931.
Madon Kacper
POL - Poland
1
2 846
945.
Brůžek František
YC Dvořiště-Lišov
4
2 831
946.
Löwitová Olga
Císařská louka
4
2 818
947.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
2 814
947.
Strnad JÝrgen
AUT - Austria
1
2 814
947.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
2 814
947.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
2 814
951.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
5
2 782
952.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
3
2 753
953.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
2 744
954.
Bartošek Petr
YC Znojmo
3
2 741
955.
Švíková Kateřina
YC CERE
4
2 735
956.
Kendeh Lili
HUN - Hungary
2
2 729
956.
Bagyó Nóra
HUN - Hungary
2
2 729
958.
Popov Anatoly
RUS - Russia
1
2 719
958.
Tarunov Konstantin
RUS - Russia
1
2 719
958.
Skripkina Mariya
RUS - Russia
1
2 719
958.
Safronyuk Andrey
RUS - Russia
1
2 719
958.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
4
2 719
958.
Cherednikov Yaroslav
RUS - Russia
1
2 719
958.
Maruk Alexandr
RUS - Russia
1
2 719
958.
Salmanovich Maria
RUS - Russia
1
2 719
966.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
5
2 716
967.
Chodura Leopold
ČYK
4
2 712
968.
Drncová Ivana
JK Plzeň
7
2 709
969.
Ondík Antonín
Slavoj Hluboká
8
2 705
970.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
2 702
970.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
2 702
972.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
3
2 689
973.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
2 687
973.
Maňka Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 687
973.
Maňková Zuzana
SVK - Slovak Republic
1
2 687
973.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 687
973.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
2 687
973.
Baran Majo
SVK - Slovak Republic
1
2 687
979.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
3
2 674
980.
Čermák Josef
YC Neratovice
6
2 662
981.
Daniëlle de Jong
NED -The Netherlands
1
2 661
982.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
4
2 658
983.
Himmel Jiří
YC Nechranice
4
2 649
984.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 647
984.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 647
984.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 647
984.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 647
984.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 647
984.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 647
984.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 647
991.
Klengel Bastian
GER - Germany
1
2 637
991.
Klengel Bastian
GER - Germany
1
2 637
991.
Bardon Dominic
GER - Germany
1
2 637
991.
Klengel Bastian
GER - Germany
1
2 637
991.
Klengel Bastian
GER - Germany
1
2 637
991.
Bardon Dominic
GER - Germany
1
2 637
991.
Bardon Dominic
GER - Germany
1
2 637
991.
Klengel Bastian
GER - Germany
1
2 637
991.
Bardon Dominic
GER - Germany
1
2 637
991.
Bardon Dominic
GER - Germany
1
2 637
1001.
Staniczek Magda
POL - Poland
1
2 635
1002.
Koláčný Rudolf
ALT FB
7
2 628
1003.
Gebhart Jan
JK Cheb
4
2 621
1004.
Havrdová Adéla
Delfín Jablonec
3
2 618
1005.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
6
2 617
1006.
Jína Radovan
Bohemia Poděbrady
6
2 610
1007.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
4
2 606
1008.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
4
2 600
1009.
Fiala Martin
YC Znojmo
3
2 599
1010.
Allers Nikolai
NZL - New Zealand
1
2 597
1011.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
6
2 592
1012.
Švantner Michal
Lokomotiva Plzeň
7
2 591
1013.
Kubisz Jan
Slavoj Český Těšín
2
2 588
1014.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1014.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1014.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1014.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1014.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1019.
Sternal Michal
POL - Poland
1
2 556
1020.
Kršňák Jan
VS Duchcov
6
2 552
1021.
Bödör Gergely
HUN - Hungary
1
2 539
1021.
Makai Läszlo
HUN - Hungary
1
2 539
1023.
Stumpf Uwe
GER - Germany
1
2 524
1024.
Toth Martin
ČWA
5
2 521
1025.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
5
2 520
1026.
Cejnar Aleš
Císařská louka
2
2 515
1027.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 504
1027.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 504
1027.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 504
1027.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 504
1031.
Stáňa Ivo
Baník Ostrava
3
2 502
1032.
Sleziona Filip
POL - Poland
1
2 496
1032.
Sleziona Filip
POL - Poland
1
2 496
1032.
Sleziona Filip
POL - Poland
1
2 496
1032.
Sleziona Filip
POL - Poland
1
2 496
1032.
Sleziona Filip
POL - Poland
1
2 496
1032.
Sleziona Filip
POL - Poland
1
2 496
1038.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 495
1039.
Jindřich Marek
Lokomotiva Plzeň
5
2 490
1040.
Lejhanec Pavel ing.
YC Pardubice
2
2 482
1041.
Rečka Jiří
6
2 471
1042.
Soukup Aleš
VS Duchcov
10
2 453
1043.
Peterka Miroslav
YC Neratovice
2
2 440
1044.
Ochec Jan
ČYK
3
2 437
1045.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
4
2 434
1046.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
4
2 430
1046.
Zubal Branislav
SVK - Slovak Republic
1
2 430
1046.
Zubal Branislav
SVK - Slovak Republic
1
2 430
1046.
Zubal Branislav
SVK - Slovak Republic
1
2 430
1046.
Zubal Branislav
SVK - Slovak Republic
1
2 430
1046.
Zubal Branislav
SVK - Slovak Republic
1
2 430
1046.
Zubal Branislav
SVK - Slovak Republic
1
2 430
1053.
Kolář Antonín
YC Lipno nad Vltavou
4
2 421
1054.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
2
2 415
1055.
Kubovčík Viliam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1055.
Strnka Miro
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1055.
Garaj Miro
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1055.
Abonyi Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1055.
Kubovčíková Jana
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1055.
Tapeno Marco
ITA - Italy
1
2 412
1055.
Engberts Judith
NED -The Netherlands
1
2 412
1055.
Radelič Luka
CRO - Croatia
1
2 412
1055.
Ružička Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1055.
Serdarevič Josip
CRO - Croatia
1
2 412
1055.
Marinovič Marco
CRO - Croatia
1
2 412
1055.
Gandolfo Raul
ITA - Italy
1
2 412
1067.
Švec Ladislav
YC Dvořiště-Lišov
2
2 406
1068.
Žákovčíková Alžběta
JK Ostrava
5
2 397
1069.
Chodora Pavel
Prazdroj Plzeň
3
2 382
1070.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
7
2 369
1071.
Lindová Karolina
YC Kladno
4
2 362
1072.
Ševčík Martin
WS Club VD
7
2 342
1073.
Hotra Stanislav
YC Vysoké Mýto
5
2 314
1074.
Kloiber Franz
AUT - Austria
1
2 312
1074.
Fetterle David
YC Znojmo
1
2 312
1074.
Polamka Maxim
AUT - Austria
1
2 312
1074.
Dapeci Claus
AUT - Austria
1
2 312
1074.
Kloiber Franz
AUT - Austria
1
2 312
1079.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
3
2 298
1080.
Liczmanová Jana
Baník Ostrava
4
2 296
1081.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
4
2 288
1082.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 266
1082.
Fedor Bohumil
SVK - Slovak Republic
1
2 266
1082.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 266
1085.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
8
2 265
1086.
Kolář Michal
ASK Lovosice
2
2 263
1086.
Herink Miroslav
ASK Lovosice
2
2 263
1088.
Chaloupka Jiří
ALT FD
2
2 247
1089.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 217
1090.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
2
2 216
1091.
Hahn Michal
JK Ostrava
3
2 215
1092.
Kroupa Rostislav
JK Slavia Havířov
3
2 203
1092.
Beneš Marian
JK Slavia Havířov
3
2 203
1094.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1094.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1094.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1094.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1094.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 193
1099.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
3
2 186
1100.
Meliš Milan
SVK - Slovak Republic
1
2 164
1100.
Skála Pavel
SVK - Slovak Republic
1
2 164
1100.
Pokrivka Jaroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 164
1100.
Raček Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 164
1100.
Bílková Martínková Monika
SVK - Slovak Republic
1
2 164
1100.
Ihnaťo Marek
SVK - Slovak Republic
1
2 164
1106.
Novotný .
SVK - Slovak Republic
1
2 160
1107.
Huracek Jiri
SUI - Switzerland
1
2 156
1108.
Riedel Ota
VS Duchcov
5
2 140
1109.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
1
2 138
1109.
Havelka Jakub
ČYK
1
2 138
1109.
SÝnderhauf Radek
ČYK
1
2 138
1112.
Kaiser Ondřej
YC Písek
4
2 128
1113.
Čermáková Eva
BEL - Belgium
1
2 114
1113.
Le Bourhis Daniel
BEL - Belgium
1
2 114
1115.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 112
1115.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 112
1117.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 108
1118.
Riedel Michal
VS Duchcov
2
2 087
1119.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 085
1120.
Svoboda Petr
Bohemia Poděbrady
5
2 083
1121.
Fiala Lukáš
Lokomotiva Plzeň
3
2 065
1122.
Stránská Lucie
YC SaS
1
2 064
1123.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
3
2 062
1124.
Čáp Jiří
ČYK
6
2 053
1125.
Štěpán David MUDr.
Jachtklub Brno
5
2 042
1125.
Hykrdová Eliška
Jachtklub Brno
3
2 042
1127.
Červenka Matouš
JK Olomouc
5
2 037
1128.
Hodač Pavel
Slavoj Litoměřice
2
2 019
1129.
Otta Jiří
Sokol Tovačov
1
1 996
1130.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
8
1 987
1131.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
3
1 983
1132.
Paardekooper Rosalie
NED -The Netherlands
1
1 977
1133.
Koutná Kamila
YC Bystrc Brno
3
1 954
1134.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
5
1 945
1135.
Štěpánek Jiří
VS Duchcov
3
1 942
1136.
Psalmanová Jana
SVK - Slovak Republic
1
1 937
1136.
Psalman Miloslav
SVK - Slovak Republic
1
1 937
1136.
Melicharek Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 937
1136.
Franka Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 937
1136.
Pospíšil Ivo
SVK - Slovak Republic
1
1 937
1136.
Franka Marek
SVK - Slovak Republic
1
1 937
1136.
Linczeny Roman
SVK - Slovak Republic
1
1 937
1143.
Zradička Drahomír
Bohemia Poděbrady
4
1 935
1144.
Pišl Jan
Slávia Česká Skalice
3
1 924
1145.
Knorr Luděk
VS Duchcov
2
1 907
1146.
Satranský Radek
YC Pardubice
7
1 901
1147.
Ircing Jaroslav
Olšovec Jedovnice
3
1 893
1148.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
4
1 887
1149.
Meliš Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 870
1150.
Kovaříková Martina
YC Dvořiště-Lišov
3
1 869
1151.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
2
1 863
1152.
Chalupová Kateřina
Baník Ostrava
2
1 855
1153.
Vít Jaroslav
JK Plzeň
4
1 846
1154.
Fiala Ladislav
YC Znojmo
2
1 845
1155.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 840
1155.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 840
1155.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 840
1155.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 840
1155.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 840
1160.
Kršanac Josip
CRO - Croatia
1
1 831
1160.
Anderka Rudolf
HUN - Hungary
1
1 831
1160.
Hortobágyi Gábor
HUN - Hungary
1
1 831
1160.
Vopátek Martin
SK Tři sestry
1
1 831
1164.
Heneš David
JK Olomouc
1
1 813
1165.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
2
1 810
1166.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
6
1 793
1166.
Bartůněk Jan
YC Velké Dářko
3
1 793
1166.
Škola Jan
Lokomotiva Cheb
2
1 793
1169.
Malatinský Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 781
1169.
Holotík Miroslav
LS Kroměříž
3
1 781
1169.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 781
1169.
Malatinský Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 781
1173.
Chlup Jan
YC Dyje
3
1 760
1174.
Jurečka Pavel
Císařská louka
3
1 751
1175.
Páleníčková Aneta
YC Kladno
4
1 732
1176.
Hála Petr
LS Kroměříž
4
1 730
1177.
Jennissen Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 729
1177.
Jennissen Thomas
SVK - Slovak Republic
1
1 729
1177.
Jennissen Tobias
SVK - Slovak Republic
1
1 729
1177.
Brandesa Arthur
SVK - Slovak Republic
1
1 729
1181.
Grim Patrik
Lokomotiva Plzeň
8
1 726
1182.
Kotek Ota
JK Staré Splavy
2
1 723
1183.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
4
1 717
1184.
Šmíd Zdeněk
Sokol Mohelnice
2
1 712
1185.
Polidarová Marketa
JK Cheb
2
1 709
1186.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 708
1186.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 708
1188.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 705
1188.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 705
1188.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 705
1188.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 705
1188.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 705
1193.
Kir Milan
IWS Club Nechra
2
1 702
1193.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
2
1 702
1195.
Flis Anže
SLO - Slovenia
1
1 679
1195.
Jurič Benjamin
SLO - Slovenia
1
1 679
1197.
Noruláková Sophia
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1198.
Šperka Petr
Jachtklub Brno
1
1 663
1198.
Martinka Jiří
YC RODOP
1
1 663
1198.
Novák Aleš
YC Kovářov
1
1 663
1201.
Havelka Pavel
YC Pardubice
5
1 625
1202.
Skalický Jaroslav
YC Pardubice
2
1 620
1203.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
1
1 614
1203.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
1
1 614
1205.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
1
1 608
1205.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1205.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1205.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1205.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 608
1205.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1205.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 608
1205.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1205.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 608
1205.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 608
1205.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 608
1205.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 608
1205.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 608
1218.
Muellner Thomas
AUT - Austria
1
1 604
1218.
Muellner Thomas
AUT - Austria
1
1 604
1218.
Muellner Thomas
AUT - Austria
1
1 604
1221.
Teubnerová Anna
ČYK
4
1 584
1222.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 574
1222.
Marek Jan
A.N.V.
1
1 574
1224.
Rešl Pavel
VS Duchcov
3
1 568
1225.
Vavřička Zdeněk
YC Kladno
5
1 551
1226.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
5
1 547
1227.
Alexa David
YC LS Brno
2
1 543
1228.
Killarová Marie
Baník Ostrava
1
1 540
1229.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1229.
Čižík Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1229.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1229.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1229.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1229.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1229.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1229.
Kriš Daniel
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1229.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1229.
Denhart Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1229.
Potucký Juraj
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1229.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 535
1241.
Kosmala Wojciech
POL - Poland
1
1 526
1242.
Zajíček Daniel
Slavoj Hluboká
5
1 523
1243.
Novohradský Filip
YC Pardubice
4
1 519
1244.
Haan Jan
NED -The Netherlands
1
1 514
1245.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
2
1 511
1246.
Kantor František
YC LS Brno
1
1 497
1247.
Knorr Petr
VS Duchcov
2
1 493
1248.
Modor Jan
POL - Poland
1
1 478
1249.
Sömföl Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 469
1250.
Matějková Adéla
VS Duchcov
5
1 441
1251.
Veříš Matěj
Slávia Česká Skalice
2
1 434
1252.
Pokorný Miroslav
Bohemia Poděbrady
5
1 427
1253.
Přidal Radim
JK Prostějov
1
1 425
1254.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 391
1254.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 391
1256.
Šlemín Jan
ALT Melges 24
1
1 385
1256.
Novák Jiří
ALT Melges 24
1
1 385
1256.
Renalt Robin
Jednoráz.licence
1
1 385
1256.
Renalt Robin
Jednoráz.licence
1
1 385
1256.
Renalt Robin
Jednoráz.licence
1
1 385
1256.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1256.
Renalt Robin
Jednoráz.licence
1
1 385
1256.
Tošovský Miroslav ing.
YC Vysoké Mýto
1
1 385
1256.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1256.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1256.
Renalt Robin
Jednoráz.licence
1
1 385
1256.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1256.
Renalt Robin
Jednoráz.licence
1
1 385
1256.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1256.
Štěch Stanislav
JK Královská
2
1 385
1271.
Müller Zdeněk
ASK Lovosice
1
1 380
1271.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
1
1 380
1273.
Drašnar Tomáš
ASK Lovosice
2
1 365
1273.
Bazler Petr
ASK Lovosice
2
1 365
1275.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
1 356
1275.
Sejkora Luděk
YC Markop FL
1
1 356
1275.
Kaňuková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 356
1275.
Szomolanyi Zora
SVK - Slovak Republic
1
1 356
1275.
Beňová Beata
SVK - Slovak Republic
1
1 356
1275.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
1
1 356
1275.
Znášiková Jank
SVK - Slovak Republic
1
1 356
1275.
Pavlíková Veronika
SVK - Slovak Republic
1
1 356
1275.
Mikundová Jana
SVK - Slovak Republic
1
1 356
1284.
Střelba Jan
Prazdroj Plzeň
3
1 334
1285.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
4
1 326
1286.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 319
1286.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 319
1286.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 319
1286.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 319
1290.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 318
1290.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 318
1290.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 318
1290.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 318
1290.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 318
1290.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 318
1296.
Fanta Matěj
YC LS Brno
2
1 308
1296.
Jurečka Šimon
Císařská louka
2
1 308
1298.
BÝsing Michael
GER - Germany
1
1 305
1299.
Stolorz Maciej
POL - Poland
1
1 297
1300.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
1 291
1300.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
1 291
1302.
Dvořák Michal
Lokomotiva Cheb
2
1 289
1303.
Kovaříková Gabriela
YC Dvořiště-Lišov
3
1 288
1304.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
2
1 281
1305.
Kmeť Luboš
ALT Melges 24
1
1 261
1306.
Novotný Tomáš
SK Štětí
1
1 247
1307.
Podlas Jaroslav
Sokol Tovačov
4
1 224
1308.
Kubiš Petr
ČYK
1
1 212
1308.
Kalčevová Jana
ČYK
1
1 212
1308.
Pastor Petr
ČYK
1
1 212
1308.
Stolorz Jakub
POL - Poland
1
1 212
1312.
Korčík Lukáš
Baník Ostrava
3
1 211
1313.
Packová Kristýna
KJ Těrlicko
1
1 206
1313.
Jähnert Tom
GER - Germany
1
1 206
1313.
Darula Moroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 206
1313.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 206
1313.
Jähnert Tom
GER - Germany
1
1 206
1313.
Jähnert Tom
GER - Germany
1
1 206
1313.
Jähnert Tom
GER - Germany
1
1 206
1313.
Jähnert Tom
GER - Germany
1
1 206
1313.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 206
1322.
Staník Antonín
YC Velké Dářko
2
1 202
1323.
Kaprál Matej
SVK - Slovak Republic
1
1 197
1323.
Kaprál Matej
SVK - Slovak Republic
1
1 197
1325.
Němec Milan
KJ Těrlicko
3
1 189
1326.
Palmaj Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 187
1326.
Kopaček Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 187
1326.
Zungovský Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
1 187
1326.
Čaňo Marcel
SVK - Slovak Republic
1
1 187
1326.
Kordoš Ä˝ubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 187
1331.
Ade Christof
Jednoráz.licence
1
1 180
1331.
Ade Christof
Jednoráz.licence
1
1 180
1331.
Ade Christof
Jednoráz.licence
1
1 180
1331.
Ade Christof
Jednoráz.licence
1
1 180
1331.
Ade Christof
Jednoráz.licence
1
1 180
1331.
Ade Christof
Jednoráz.licence
1
1 180
1337.
Kratochvíl Jiří
VS Duchcov
3
1 178
1337.
Šaško Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 178
1339.
Wolk Roland
YC LS Brno
2
1 174
1340.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
1 160
1340.
Novotný Martin
Slavoj Hluboká
3
1 160
1342.
Kovařík František
YC Dvořiště-Lišov
2
1 159
1343.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
2
1 157
1343.
Praženka Petr
JK Staré Splavy
2
1 157
1345.
Enders Elisabeth
GER - Germany
1
1 155
1346.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 152
1346.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 152
1346.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 152
1346.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 152
1346.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 152
1346.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 152
1352.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
2
1 147
1353.
Lojka Michal
JK Černá v Pošumaví
1
1 142
1354.
Diviš Ivo
YC Dyje
2
1 141
1355.
Malich Martyna
POL - Poland
1
1 130
1355.
Radecki Timoteusz
POL - Poland
1
1 130
1357.
Vašutová Erika
ČYK
2
1 128
1358.
Noruláková Sophia
SVK - Slovak Republic
1
1 126
1359.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
1 108
1359.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
1 108
1359.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1359.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1363.
Resch Radko
ČYK
4
1 097
1364.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
2
1 091
1365.
Růžička Marcel
Slavoj Hluboká
4
1 072
1366.
Šafář Jan
ALT Tornado
1
1 069
1367.
Divinec Branislav
ČYK
1
1 063
1368.
Kupská Markéta
YC LS Brno
1
1 055
1369.
Benčeková Rebeka-M
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1369.
Benčeková Rebeka-M
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1369.
Benčeková Rebeka-M
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1369.
Ondris Juraj
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1369.
Benčeková Rebeka-M
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1369.
Ondris Juraj
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1369.
Benčeková Rebeka-M
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1369.
Ondris Juraj
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1369.
Benčeková Rebeka-M
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1369.
Ondris Juraj
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1379.
Hrbatik Miloš
ČYK
6
1 050
1380.
Bartoněk Daniel
JK Ostrava
3
1 049
1381.
Hůla Miloš
ČYK
2
1 032
1382.
Janů Michal
Sokol Dobřichovice
2
1 030
1383.
Piršel Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 029
1383.
Halamiček Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 029
1383.
Turiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 029
1383.
Csomor Viliam
SVK - Slovak Republic
1
1 029
1383.
Bartáloš Atilla
SVK - Slovak Republic
1
1 029
1388.
Boboš David
YC Znojmo
1
1 024
1389.
Culek Jindřich
JK ČZU
2
1 017
1390.
Nemec Mitja
SLO - Slovenia
1
1 010
1390.
Blagus Neli
SLO - Slovenia
1
1 010
1392.
Soukup Jiří
JK Královská
3
1 002
1393.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
2
999
1394.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
993
1394.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
993
1394.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
993
1394.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
993
1394.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
993
1394.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
993
1394.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
993
1401.
Palmaj Peter
SVK - Slovak Republic
1
990
1402.
Cenek Miroslav Ing.m.
Jachtklub Brno
1
980
1403.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
6
976
1404.
Podwojski Artur
POL - Poland
1
975
1405.
Touval Jan
ČWA
2
974
1406.
Packová Alexandra
KJ Těrlicko
2
970
1407.
Pilařová Tereza
JK Sokolov
3
960
1408.
Gabrielová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
954
1408.
Kriš Daniel
SVK - Slovak Republic
1
954
1408.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
954
1408.
Čižik Peter
SVK - Slovak Republic
1
954
1408.
Denhart Robert
SVK - Slovak Republic
1
954
1408.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
954
1408.
Potucký Juraj
SVK - Slovak Republic
1
954
1415.
Horký Adam
ČWA
1
946
1416.
Lipenský Maetin
SVK - Slovak Republic
1
945
1417.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
2
943
1418.
Andel PaÄžo
SVK - Slovak Republic
1
941
1419.
Červený Filip
JK Plzeň
4
931
1420.
Krsička Martin
YC CERE
2
919
1421.
Ptáček Lumír
JC Frýdek-Místek
1
913
1421.
Heger David
ALT Laser
1
913
1421.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
1
913
1424.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
1
904
1424.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
904
1424.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
904
1427.
Koutský Antonín
ASK Lovosice
1
903
1428.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
901
1429.
Jareš Petr
YC DIM Bezdrev
1
892
1430.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
3
890
1431.
Vitáloš Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
881
1431.
Klisenbauer Marián
SVK - Slovak Republic
1
881
1431.
Dolnák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
881
1431.
Vitálošová Bibiana
SVK - Slovak Republic
1
881
1431.
Vitálošová Laura
SVK - Slovak Republic
1
881
1431.
Vitáloš Sven
SVK - Slovak Republic
1
881
1437.
Tyllová Petra
JK Královská
1
874
1438.
Tugan Onur
GER - Germany
1
854
1438.
Demps Lothar
GER - Germany
1
854
1438.
Demps Lothar
GER - Germany
1
854
1438.
Fauner Felipe
GER - Germany
1
854
1438.
Demps Lothar
GER - Germany
1
854
1438.
Fauner Felipe
GER - Germany
1
854
1438.
Demps Lothar
GER - Germany
1
854
1438.
Tugan Onur
GER - Germany
1
854
1438.
Fauner Felipe
GER - Germany
1
854
1438.
Bodler Christian
GER - Germany
1
854
1438.
Fauner Felipe
GER - Germany
1
854
1438.
Demps Lothar
GER - Germany
1
854
1438.
Fauner Felipe
GER - Germany
1
854
1438.
Tugan Onur
GER - Germany
1
854
1438.
Tugan Onur
GER - Germany
1
854
1438.
Tugan Onur
GER - Germany
1
854
1454.
Trčka Miroslav
Baník Most
3
853
1455.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
843
1455.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
843
1457.
Blatecký Patrik
Jachtklub Brno
1
841
1458.
Jindřich Rostislav
JK Cheb
2
839
1459.
Teubnerová Anna
Císařská louka
2
838
1460.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
836
1460.
Vávra Jaroslav
JK Královská
3
836
1460.
Vávra Aleš
JK Královská
3
836
1460.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
836
1460.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
836
1460.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
836
1466.
Hájek Libor
JK Cheb
4
830
1466.
Marzena Marek
POL - Poland
1
830
1468.
Karhánek Jiří
YC SaS
1
823
1469.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
3
816
1469.
Králík Jozef
SVK - Slovak Republic
1
816
1471.
Šula Martin
A.N.V.
1
815
1472.
Kasl Libor
Lokomotiva Plzeň
3
808
1472.
Kraus Matěj
Lokomotiva Plzeň
3
808
1472.
Osina Michal
JK Ostrava
5
808
1475.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
804
1475.
Tesárková Štěpánka
YC Ústí n L
1
804
1475.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
804
1475.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
804
1475.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
804
1475.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
804
1481.
Halátek Dalibor
JK Ostrava
3
782
1482.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
3
775
1483.
Chmelová Anna
Císařská louka
2
762
1484.
Budín Aleš
ČANY
1
761
1484.
Kerskešová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
761
1484.
Kachnič Brano
SVK - Slovak Republic
1
761
1487.
Slabý Jan
JK Královská
3
750
1488.
Revesz Alexander
AUT - Austria
1
741
1488.
Revesz Alexander
AUT - Austria
1
741
1488.
Revesz Alexander
AUT - Austria
1
741
1491.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
740
1491.
Bilková Julia
SVK - Slovak Republic
1
740
1491.
Nanistová Natália
SVK - Slovak Republic
1
740
1491.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
740
1491.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
740
1496.
Zierler Barbara
NED -The Netherlands
1
727
1497.
Polanka Andreas
AUT - Austria
1
721
1497.
Bradáč Roman
YC Znojmo
1
721
1497.
Polanka Andreas
AUT - Austria
1
721
1497.
Polanka Andreas
AUT - Austria
1
721
1497.
Hzenthaler Theodor
AUT - Austria
1
721
1497.
Celá Barbora
YC Znojmo
1
721
1503.
Červená Martina
JK Plzeň
2
713
1504.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
712
1504.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
1
712
1504.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
712
1507.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
707
1507.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
707
1507.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
707
1507.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
707
1507.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
707
1507.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
707
1513.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
1
703
1513.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
1
703
1515.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
694
1516.
Morávek Roman
ČWA
1
678
1516.
Heřmanová Marta
Prazdroj Plzeň
3
678
1518.
Jennewein Robert
AUT - Austria
1
672
1518.
Huková Tereza
YC LS Brno
1
672
1518.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
1
672
1518.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
1
672
1518.
Jennewein Stefan
AUT - Austria
1
672
1518.
Jennewein Stefan
AUT - Austria
1
672
1518.
Jennewein Stefan
AUT - Austria
1
672
1525.
Dlabač Libor
JK Klatovy
1
670
1526.
Krausová Miroslava
JK Černá v Pošumaví
2
669
1527.
Piak Ivan
Jachtklub Brno
2
668
1528.
Šatara Martin
SVK - Slovak Republic
1
655
1529.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
3
654
1530.
Dunski Olaf
POL - Poland
1
645
1531.
Blecha Vladimír
JK Královská
2
633
1532.
Steiner Franz
AUT - Austria
1
631
1532.
Steiner Franz
AUT - Austria
1
631
1532.
Steiner Franz
AUT - Austria
1
631
1535.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
629
1535.
Ticháček Josef
SUI - Switzerland
1
629
1537.
Barényiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
624
1537.
Barényiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
624
1537.
Červenka Jaroslav
Prazdroj Plzeň
1
624
1537.
Barényiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
624
1537.
Barényiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
624
1537.
Barényiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
624
1537.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
624
1537.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
624
1537.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
624
1537.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
624
1537.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
624
1537.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
624
1549.
Holder Jacob
GER - Germany
1
621
1549.
Holder Jacob
GER - Germany
1
621
1549.
Holder Jacob
GER - Germany
1
621
1549.
Holder Jacob
GER - Germany
1
621
1549.
Holder Jacob
GER - Germany
1
621
1554.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
2
612
1555.
Havelka Pavel
YC Pardubice
1
609
1556.
Becker Guido
GER - Germany
1
606
1556.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
2
606
1556.
Becker Guido
GER - Germany
1
606
1556.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Becker Guido
GER - Germany
1
606
1556.
Psalman Milo
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Becker Guido
GER - Germany
1
606
1556.
Psalman Milo
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Engstler Franz-josef
GER - Germany
1
606
1556.
Psalman Milo
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Engstler Franz-josef
GER - Germany
1
606
1556.
Psalman Milo
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Torák Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Torák Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Engstler Franz-josef
GER - Germany
1
606
1556.
Psalman Milo
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Psalman Milo
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Torák Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Burgarol Thomas
GER - Germany
1
606
1556.
Burgarol Thomas
GER - Germany
1
606
1556.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Burgarol Thomas
GER - Germany
1
606
1556.
Burgarol Thomas
GER - Germany
1
606
1556.
Engstler Franz-josef
GER - Germany
1
606
1556.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Burgarol Thomas
GER - Germany
1
606
1556.
Dillschneider Joachim
GER - Germany
1
606
1556.
Bachratá Borka
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Engstler Franz-josef
GER - Germany
1
606
1556.
KráÄžová Janka
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Mosná Mirka
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Drobeček Jiří
Lokomotiva Plzeň
3
606
1556.
Konopková Lydka
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Gabrielová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Hanniker Lednická Katka
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
4
606
1556.
Becker Guido
GER - Germany
1
606
1556.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Blechtová Janka
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Bidlo Jakub
PS Eletrika
2
606
1556.
Torák Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
606
1556.
Torák Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
606
1600.
Obrtelová Barbora
Sokol Tovačov
2
600
1601.
Lehečka Ondřej
JK Olomouc
1
595
1602.
Killarová Alexandra
Baník Ostrava
1
594
1603.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
587
1603.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
587
1616.
Pytloun Jan
Jk Hrádek n. Nisou
1
578
1617.
Szot Krzysztof
SVK - Slovak Republic
1
566
1618.
Dohnal Josef
Sokol Tovačov
1
555
1619.
Havelka Jiří
Delfín Jablonec
2
554
1620.
Halátek Adam
JK Ostrava
1
541
1620.
Páleníček Milan
YC Kladno
1
541
1622.
Sopoušek Jiří
Jachtklub Brno
1
540
1623.
Šindelířová Eliška
YC Dvořiště-Lišov
1
516
1624.
Maschke Gabriel
AUT - Austria
1
514
1625.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
1
511
1626.
Mede Andrej
SVK - Slovak Republic
1
505
1626.
Váško Miroslav
Bohemia Poděbrady
2
505
1626.
Gardlík Marek
SK Lomazice
1
505
1626.
Mede Andrej
SVK - Slovak Republic
1
505
1626.
Majtás Vít
Bohemia Poděbrady
3
505
1626.
Mede Andrej
SVK - Slovak Republic
1
505
1626.
Faltys David
Bohemia Poděbrady
3
505
1626.
Mede Andrej
SVK - Slovak Republic
1
505
1626.
Pacanowski Artur
POL - Poland
1
505
1626.
Mede Andrej
SVK - Slovak Republic
1
505
1626.
Pacanowski Artur
POL - Poland
1
505
1626.
Stalmach Filip
POL - Poland
1
505
1626.
Pacanowski Artur
POL - Poland
1
505
1626.
Mede Andrej
SVK - Slovak Republic
1
505
1626.
Pacanowski Artur
POL - Poland
1
505
1626.
Pacanowski Artur
POL - Poland
1
505
1626.
Dunski Eryk
POL - Poland
1
505
1626.
Malich Krzysztof
POL - Poland
1
505
1626.
Dunski Eryk
POL - Poland
1
505
1626.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
505
1626.
Fabián Milan
SVK - Slovak Republic
1
505
1626.
Suchan Michal
POL - Poland
1
505
1626.
Heinz Rudolf
Jednoráz.licence
1
505
1626.
Heinz Rudolf
Jednoráz.licence
1
505
1626.
Heinz Rudolf
Jednoráz.licence
1
505
1626.
Pacanowski Artur
POL - Poland
1
505
1626.
Heinz Rudolf
Jednoráz.licence
1
505
1626.
Heinz Rudolf
Jednoráz.licence
1
505
1626.
Heinz Rudolf
Jednoráz.licence
1
505
1655.
Ovčička Josef ing.
YC Příbram
1
499
1656.
Pokorný Matyáš
Bohemia Poděbrady
2
496
1657.
Dědič Daniel
JK Staré Splavy
1
493
1657.
Dědič Roman
JK Staré Splavy
1
493
1659.
Davídek Zdeněk
ČYK
2
491
1660.
Rathouský Jiří
JK Královská
3
483
1661.
Fišer Roman
JK Královská
1
481
1661.
Sedlařík David
LS Kroměříž
1
481
1663.
Novák Jaroslav
YC Doksy
1
477
1663.
Gebhart Antonin
JK Cheb
1
477
1663.
Pitelka Martin
JK Staré Splavy
1
477
1663.
Tesárková Kateřina
YC Ústí n L
1
477
1667.
Hübnerová Karolína
Jachtklub Brno
1
476
1668.
Vrzalová Zdeňka
Olšovec Jedovnice
1
475
1669.
Karas Jaroslav
Jachtklub Brno
1
453
1670.
Káňová Vendula
ČYK
2
452
1671.
Hradecký Jaromír
JK Královská
1
427
1672.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
1
426
1673.
Dražková Zdena
JK Královská
1
423
1674.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
2
404
1674.
Novotný Miroslav
Slavoj Hluboká
1
404
1674.
Lehečka Milan
JK Olomouc
1
404
1674.
Piherová Vlasta
YC SaS
1
404
1674.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
1
404
1674.
Zídek Jan
YC Lipno nad Vltavou
1
404
1674.
Gellrich Petr
Slavoj Český Těšín
2
404
1674.
Horka Dušan
SVK - Slovak Republic
1
404
1674.
Flösslerová Michaela
YC LS Brno
2
404
1674.
Pešek Vítězslav
YC LS Brno
2
404
1674.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
1
404
1674.
Horka Dušan
SVK - Slovak Republic
1
404
1674.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
404
1674.
Kuchár Branislav
SVK - Slovak Republic
1
404
1674.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
404
1674.
Kuchár Branislav
SVK - Slovak Republic
1
404
1674.
Kuchár Branislav
SVK - Slovak Republic
1
404
1674.
Kuchár Branislav
SVK - Slovak Republic
1
404
1692.
Wehrenbergová Anna
YC Kladno
1
402
1692.
Scholz Steffen
GER - Germany
1
402
1694.
Novák Tomáš
JK Ostrava
2
378
1695.
Kraus Tomáš
JK Černá v Pošumaví
1
356
1696.
Mičánek Lukáš
YC LS Brno
1
331
1697.
Hubáček Jan
LS Kroměříž
1
318
1698.
Nápravníková Barbora
ČYK
1
309
1698.
Burdová Michaela
ČYK
1
309
1700.
Podlenová Šárka
ČYK
1
305
1701.
Ministr Jan
Baník Ostrava
1
303
1701.
Donda Jan
YC Kladno
1
303
1701.
Dlouhý Lukáš
YC CERE
2
303
1701.
Laštovka Milan
JK Plzeň
2
303
1705.
Vosička Vladimír
Jk Hrádek n. Nisou
1
277
1705.
Tichánková Soňa
Sokol Palkovice
1
277
1705.
Plaszczyca Ewa
POL - Poland
1
277
1705.
Soukupová Karolína
JK Královská
1
277
1705.
Plaszczyca Ewa
POL - Poland
1
277
1705.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
1
277
1705.
Plaszczyca Ewa
POL - Poland
1
277
1705.
Plaszczyca Ewa
POL - Poland
1
277
1705.
Plaszczyca Ewa
POL - Poland
1
277
1705.
Plaszczyca Ewa
POL - Poland
1
277
1715.
Janatka Jan
Císařská louka
1
266
1715.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
1
266
1715.
Chromý Jan
JK Černá v Pošumaví
1
266
1718.
Myška Filip
IWS Club Nechra
3
261
1719.
Rešl Matěj
VS Duchcov
1
252
1720.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
249
1721.
Štěpánek Jindřich
JK Královská
1
242
1722.
Hradec František
Císařská louka
1
234
1723.
Paul Tomáš
YC Kovářov
1
226
1724.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
215
1724.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
215
1724.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
215
1724.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
215
1728.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
1
204
1729.
Postl Michal
Koh-i-noor ČB
1
202
1729.
Fišer Josef
VS Duchcov
1
202
1729.
Černý Václav
JK Klatovy
1
202
1729.
Ministrová Marie
Baník Ostrava
2
202
1729.
Švarc Roman
JK Staré Splavy
1
202
1729.
Kubisz Michael
Slavoj Český Těšín
1
202
1735.
Viták František
JK Plzeň
1
198
1735.
Mika Radek
ČWA
2
198
1737.
Malý Zdeněk jn.
JK Královská
1
195
1738.
Klabík Josef
Císařská louka
1
189
1738.
Čápová Pavla
Císařská louka
1
189
1738.
Hartl Jan
Císařská louka
1
189
1741.
Bucha Bohumil
Baník Most
1
188
1742.
Vejstrk Jindřich
Jk Hrádek n. Nisou
1
180
1743.
Horal Jan
Císařská louka
1
176
1744.
Várady Róbert
SVK - Slovak Republic
1
174
1744.
Várady Róbert
SVK - Slovak Republic
1
174
1744.
Várady Róbert
SVK - Slovak Republic
1
174
1744.
Várady Róbert
SVK - Slovak Republic
1
174
1744.
Várady Róbert
SVK - Slovak Republic
1
174
1744.
Várady Róbert
SVK - Slovak Republic
1
174
1750.
Pinc Tomáš
Baník Most
1
142
1750.
Hajný Jiří
Baník Most
1
142
1750.
Noháč Radek
Baník Most
1
142
1753.
Boček Vladimír
TJ Jiskra Třeboň
1
122
1754.
Bárta Jan
JK Královská
1
107
1755.
Handl Erich
YC Kladno
2
101
1755.
Knejzlík Daniel
Sokol Tovačov
1
101
1755.
Samec Jakub
YC DIM Bezdrev
1
101
1755.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
1
101
1755.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
2
101
1755.
Šindýlek Jan
Bohemia Poděbrady
1
101
1755.
Samcová Kareřina
YC DIM Bezdrev
1
101
1755.
Samec Miroslav
YC DIM Bezdrev
1
101
1755.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
2
101
1755.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
2
101
1755.
Samcová Blažena
YC DIM Bezdrev
1
101
1755.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
2
101
1755.
Kronďák Josef
Jk Hrádek n. Nisou
1
101
1755.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
2
101
1755.
Hrabal Karel
Císařská louka
1
101
1770.
Krejča Filip
JK Olomouc
1
0
1770.
Kolich Tomáš
Slavoj Český Těšín
1
0
1770.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
1770.
Motz Daniel
ČWA
1
0
1770.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
1
0
1770.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
1770.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
1770.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
1770.
Holý Marek
ČWA
1
0
1770.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
0
1770.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
1770.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
0
1770.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
1770.
Strahovnik Gasper
SLO - Slovenia
1
0
1770.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
1
0
1770.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
1
0
1770.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
0
1770.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace