nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2006
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 1652 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Podzimek Tonda
ČYK
1
798
2.
Dolanský Jaroslav
Tatran Praha
1
913
3.
Richter Ondřej
ČYK
1
792
4.
Kuehnl Šimon
ČYK
1
578
5.
Horák Marek
ČYK
1
0
6.
Teubner Zdeněk
Císařská louka
1
285
7.
Valhausová Klára
ČYK
1
1 264
8.
Abramčuková Anna
Tatran Praha
1
404
9.
Žižka Zdeněk
ČYK
1
174
10.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
718
11.
Jedlička Ivan
ČYK
1
101
12.
Klabík Josef
Císařská louka
1
359
13.
Janák Josef
Tatran Praha
1
609
14.
Lovit Harry ml.
Císařská louka
1
587
15.
Abramčuk Jaroslav
Tatran Praha
1
404
16.
Hrubý Jiří
Císařská louka
1
116
17.
Reichl Ladislav
Tatran Praha
1
1 108
18.
Malá Jindřiška
JK Královská
1
1 503
19.
Bulant Jiří
Císařská louka
1
449
20.
Klabík Michal
Císařská louka
1
308
21.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
241
22.
Hradecký Jaromír
JK Královská
1
1 503
23.
Hrabal Karel
Císařská louka
1
522
24.
Štěpánek Jindřich
JK Královská
1
943
25.
Hartl Jan
Císařská louka
1
333
26.
Dražková Zuzana
JK Královská
1
114
27.
Lovit Harry
Císařská louka
1
484
28.
Vávra Aleš
JK Královská
1
1 291
29.
Janatka Jan
Císařská louka
1
660
30.
Blecha Vladimír
JK Královská
1
553
31.
Vlačiha Josef
JK Královská
1
376
32.
Slabý Jan
JK Královská
1
185
33.
Štěpánková Barbora
JK Královská
1
943
34.
Lederer Pavel
JK Královská
1
377
35.
Malý Zdeněk
JK Královská
1
1 503
36.
Ferda Aleš
YC SaS
1
1 261
37.
Vavřínová Vlasta
JK Královská
1
141
37.
Vavřínová Eva
JK Královská
1
141
39.
Kučera Milan
JK Královská
1
285
40.
Orálek David
YC SaS
1
1 454
41.
Štěch Stanislav
JK Královská
1
943
42.
Lorenc Miloslav
JK Královská
1
141
43.
Fišer Roman
JK Královská
1
527
44.
Česner Libor
YC SaS
1
913
45.
Rathouská Zdeňka
JK Královská
1
290
46.
Lederer Jan
JK Královská
1
377
47.
Malý Vladimír
YC Kotva Pha
1
247
48.
Tischer Jaroslav
YC SaS
1
2 138
49.
Jungmann Miroslav
YC Kotva Pha
1
512
50.
Hexner Martin
YC SaS
1
606
51.
Krowiarz Miroslav
YC SaS
1
1 261
52.
Kadlec Roman
PS Eletrika
1
2 185
53.
Froněk Jan
YC SaS
1
606
54.
Langsfeld Luboš
YC SaS
1
1 261
55.
Faltus Petr
YC SaS
1
1 454
56.
Pařízek Radim
PS Eletrika
1
2 185
57.
Pokorný Jindřich
YC SaS
1
606
58.
Šustr Zdeněk
YC SaS
1
1 261
59.
Bušina Pavel
YC SaS
1
1 454
60.
Bachtík Marek
YC CERE
1
2 661
61.
Kuneš Jan
YC SaS
1
4 525
62.
Slíva Tomáš
YC SaS
1
1 454
62.
Nejedlík Jaroslav
YC SaS
1
1 454
64.
Vopátek Martin
SK Tři sestry
1
1 129
65.
Kylberger Jan
YC SaS
1
1 261
66.
Petřina Jakub
YC SaS
1
1 663
66.
Nigrin Radek
YC SaS
1
1 663
68.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
1
736
69.
Bušina Petr
YC SaS
1
1 454
70.
Sládeček Tomáš
YC SaS
1
2 138
70.
Uberda Miroslav
YC SaS
1
2 138
72.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
1
736
73.
Fořt Jiří
YC SaS
1
1 663
74.
Malý Martin
YC RODOP
1
2 312
75.
Duží Bohumír
PS Eletrika
1
1 989
76.
Mrzílek Antonín
YC Neratovice
1
404
77.
Číha Michal
YC SaS
1
1 663
78.
Černý Hynek
YC RODOP
1
2 312
79.
Jupa Pavel
YC CERE
1
1 112
80.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
2 673
81.
Koumar Tomáš
YC SaS
1
913
82.
Klement Pavel
YC RODOP
1
6 854
83.
Kozelská Markéta
YC CERE
1
1 376
84.
Jodas Jiří
YC Neratovice
1
2 673
85.
Košan Jaroslav
YC SaS
1
913
86.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
1
9 795
87.
Kaiser Martin
YC CERE
1
1 112
88.
Hájek Martin
Bohemia Poděbrady
1
202
89.
Dolanská Kateřina
YC SaS
1
913
90.
Procházka Libor
YC Neratovice
1
2 673
91.
Frolík Petr
YC CERE
1
3 469
92.
Zajíček Daniel
Slavoj Hluboká
1
376
93.
Ullmann Roman
YC SaS
1
2 138
94.
Struha Milan
YC Neratovice
1
2 673
95.
Hes Robert
YC CERE
1
3 944
96.
Benešová Kateřina
YC DIM Bezdrev
1
294
97.
Dvořáček Lubomír
YC SaS
1
2 138
98.
Landkammerová Hana
YC Neratovice
1
1 376
99.
Prchal Pavel
SK Tři sestry
1
1 129
100.
Paštyka Daniel
Koh-i-noor ČB
1
202
101.
Bauer Karel
YC CERE
1
1 436
102.
Zajíček Petr
Slavoj Hluboká
1
202
102.
Štefan Petr
T. J. Sokol Vrané II
1
202
104.
Nosek Petr
TJ Jiskra Třeboň
1
2 108
105.
Cejnar Matyaš
YC CERE
1
1 452
106.
Matouš Martin
Koh-i-noor ČB
1
202
107.
Struha Jan
YC Neratovice
1
2 673
108.
Kotisová Zuzana
JK Černá v Pošumaví
1
754
109.
Středa Pavel
YC CERE
1
1 112
110.
Luksch Karel
YC DIM Bezdrev
1
1 663
111.
Procházka Filip
YC Neratovice
1
1 160
112.
Švec Ladislav
YC Dvořiště-Lišov
1
1 509
113.
Zapletal Jiří
T. J. Sokol Vrané II
1
101
114.
Roubíček Josef
TJ Jiskra Třeboň
1
520
115.
Kořanová Johanka
YC Neratovice
1
1 876
116.
Dio Petr
JK Klatovy
1
226
117.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
1
2 673
118.
Laštovka Milan
JK Plzeň
1
202
119.
Petřík Martin
YC Neratovice
1
533
120.
Jiříček Dalibor
JK Klatovy
1
0
121.
Sklenář Petr
YC Neratovice
1
2 345
122.
Wiendl Jan
JK Klatovy
1
703
123.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
1
404
124.
Knorr Luděk
VS Duchcov
1
180
125.
Pacovský Tomáš
YC Kladno
1
202
126.
Špedl Miroslav
JK Klatovy
1
887
127.
Král Jiří
JK Toušeň
1
1 236
128.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
1
303
129.
Kadlec Martin
YC Příbram
1
3 399
130.
Trčka Miroslav
Baník Most
1
247
131.
Vachelová Radka
JK Černá v Pošumaví
1
469
132.
Háma Martin
YC Doksy
1
3 888
133.
Hauer Petr
Slavoj Hluboká
1
1 436
134.
Kraft Jiří
VS Duchcov
1
202
135.
Drobeček Jiří
Lokomotiva Plzeň
1
938
136.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
1
404
137.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
1
578
138.
Fišer Josef
VS Duchcov
1
202
139.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
1
3 200
140.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
1
5 766
141.
Špedlová Veronika
JK Klatovy
1
101
142.
Bažant Jiří
VS Duchcov
1
344
143.
Sikora Ivan
Lokomotiva Cheb
1
457
144.
Viewegh Petr
JK Česká Lípa
1
606
145.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
1
285
146.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
1
3 888
147.
Černý Václav
JK Klatovy
1
595
148.
Zbyněk Jaromír
Jk Hrádek n. Nisou
1
101
149.
Jiříček Marek
JK Klatovy
1
0
150.
Dražil Zdeněk
YC Doksy
1
3 888
151.
Gebhart Jan
JK Cheb
1
202
152.
Troup Karel
Slávia Česká Skalice
1
578
153.
Gebhartová Barbora
JK Cheb
1
554
154.
Štengl Michal
YC Doksy
1
989
155.
Marvan Jiří
YC Nové Sedlo
1
4 025
156.
Zdráhalová Barbora
Slávia Česká Skalice
1
202
157.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
1
754
158.
Miňovský Pavel
JK Staré Splavy
1
3 225
159.
Koutský Antonín
ASK Lovosice
1
1 935
160.
Zirkler Jan
Slávia Česká Skalice
1
277
161.
Oušková Šárka
YC Ústí n L
1
304
162.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
1
2 637
163.
Záchvěj Martin
Baník Most
1
1 160
164.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
1
1 004
165.
Riedel Jan
VS Duchcov
1
202
166.
Havrdová Šárka
Delfín Jablonec
1
2 637
167.
Liška Jiří
YC Ústí n L
1
857
168.
Hofmann Tomáš
YC Velké Dářko
1
2 345
169.
Kronďák Josef
Jk Hrádek n. Nisou
1
180
170.
Vejstrk Jindřich
Jk Hrádek n. Nisou
1
402
171.
Parchomenko Petr
YC Nechranice
1
1 692
172.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
1
2 517
173.
Vosička Vladimír
Jk Hrádek n. Nisou
1
277
174.
Randák Jiri
YC Vysoké Mýto
1
721
175.
Osvald Jiří
Severočeský NJ
1
311
176.
Šlancar Radek
YC Velké Dářko
1
3 200
177.
Dufek Miloš
Slávia Česká Skalice
1
469
178.
Karas Jaroslav
Jachtklub Brno
1
703
179.
Osvaldová Saša
Severočeský NJ
1
311
180.
Hanák Vladimír
YC LS Brno
1
402
181.
Němečková Martina
Slávia Česká Skalice
1
452
182.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
1
1 187
183.
Osvaldová Daniela
Severočeský NJ
1
311
184.
Ciprys Otakar
YC Dyje
1
188
185.
Doubková Kristýna
Slávia Česká Skalice
1
159
186.
Kupská Martina
YC LS Brno
1
277
187.
Mouchová Karlolína
YC Doksy
1
570
188.
Kafka Ota
YC Dyje
1
841
189.
Lejhanec Pavel
YC Pardubice
1
741
190.
Klusáček Jan
YC Bystrc Brno
1
833
191.
Zikmund Martin
Delfín Jablonec
1
504
192.
Svoboda Tomáš, ing.
YC Dyje
1
364
193.
Satranský Radek
YC Pardubice
1
1 108
194.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
1
101
195.
Kaválková Tereza
Slávia Česká Skalice
1
644
196.
Svobodová Miluše
YC Dyje
1
364
197.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
1
202
198.
Černý Jaroslav
YC Dyje
1
0
199.
Akrman Miroslav
YC Velké Dářko
1
1 996
200.
Pokorný Petr
YC Dyje
1
101
201.
Nekl Vítězslav
YC Vysoké Mýto
1
404
202.
Kalina Jiří
YC Dyje
1
297
203.
Koutná Kamila
YC Bystrc Brno
1
741
204.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
1
402
205.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
1
303
206.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
1
804
207.
Pavka Rudolf
YC Znojmo
1
202
208.
Sasse Bruno
SVK - Slovak Republic
1
1 385
209.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
1
404
210.
Pexa Tomáš
SC Testudo
1
2 719
211.
Švolba Jan, ing.
YC Dyje
1
142
212.
Sasse Bruno
SVK - Slovak Republic
1
1 385
213.
Hanušková Miroslava
YC Velké Dářko
1
505
214.
Indrák Petr
Sokol Tovačov
1
1 996
215.
Macháček Metoděj
YC Dyje
1
364
216.
Kubeš Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 608
217.
Knetig Martin
Jachtklub Brno
1
2 661
218.
Knejzlík Daniel
Sokol Tovačov
1
326
219.
Divácký Antonín
YC Dyje
1
180
220.
Kubeš Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 608
221.
Wolk Roland
YC LS Brno
1
101
222.
Knejzlík Denis
Sokol Tovačov
1
294
223.
Vanžura Josef
YC Dyje
1
101
224.
Kubeš Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 608
225.
Huss Tomáš
YC Znojmo
1
402
226.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
6 425
227.
Stratil Pavel
YC Dyje
1
0
228.
Loukota Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
229.
Vysloužil Jan, ing. CSc.
YC Dyje
1
402
230.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
6 425
231.
Pokorný Ladislav
YC Dyje
1
101
232.
Szekér Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 236
233.
Kovaříková Anita
YC Dyje
1
540
234.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
6 425
235.
Kovařík Petr
YC Dyje
1
101
236.
Szekér Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 236
237.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
4 860
238.
Carvalhal Fernando
SVK - Slovak Republic
1
1 385
239.
Kafková Pavla
YC Dyje
1
841
240.
Szekér Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 236
241.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
4 860
242.
Carvalhal Fernando
SVK - Slovak Republic
1
1 385
243.
Kovaříková Jana
YC Dyje
1
540
244.
Baláž František
SVK - Slovak Republic
1
2 412
244.
Loukota Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
246.
Carvalhal Fernando
SVK - Slovak Republic
1
1 385
247.
Bravenec Vít
YC Dyje
1
239
248.
Hajdu Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
249.
Loukota Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
250.
Čierna Katarína
SVK - Slovak Republic
1
2 452
251.
Podolský Marek
YC Znojmo
1
360
252.
Hajdu Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
253.
Loukota Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
254.
Čierna Katarína
SVK - Slovak Republic
1
2 452
255.
Nedbalcová Kateřina, MVDr.
YC Dyje
1
540
256.
Hajdu Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
256.
Szekér Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 236
258.
Čierna Katarína
SVK - Slovak Republic
1
2 452
259.
Trs Jaroslav
YC Dyje
1
1 142
260.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
3 469
261.
Szekér Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 236
262.
Kubeš Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 608
263.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
6 425
264.
Maschke Gabriel
SVK - Slovak Republic
1
672
265.
Baláž František
SVK - Slovak Republic
1
2 412
266.
Kubeš Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 608
267.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
6 425
268.
Maschke Gabriel
SVK - Slovak Republic
1
672
269.
Baláž František
SVK - Slovak Republic
1
2 412
270.
Lednický Matěj
SVK - Slovak Republic
1
1 663
271.
Carvalhal Fernando
SVK - Slovak Republic
1
1 385
272.
Maschke Gabriel
SVK - Slovak Republic
1
672
273.
Baláž František
SVK - Slovak Republic
1
2 412
274.
Lednický Matěj
SVK - Slovak Republic
1
1 663
275.
Carvalhal Fernando
SVK - Slovak Republic
1
1 385
276.
Maschke Gabriel
SVK - Slovak Republic
1
672
277.
Baláž František
SVK - Slovak Republic
1
2 412
278.
Lednický Matěj
SVK - Slovak Republic
1
1 663
279.
Čierna Katarína
SVK - Slovak Republic
1
2 452
280.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 275
281.
Baláž František
SVK - Slovak Republic
1
2 412
282.
Lednický Matěj
SVK - Slovak Republic
1
1 663
283.
Čierna Katarína
SVK - Slovak Republic
1
2 452
284.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 275
285.
Hajdu Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
285.
Hajdu Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
287.
Lednický Matěj
SVK - Slovak Republic
1
1 663
288.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 275
289.
Hajdu Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
290.
Maschke Gabriel
SVK - Slovak Republic
1
672
291.
Loukota Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
292.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
5 220
293.
Hajdu Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
294.
Maschke Gabriel
SVK - Slovak Republic
1
672
295.
Baláž František
SVK - Slovak Republic
1
2 412
296.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
5 220
297.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
3 469
298.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 275
299.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
3 469
300.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
5 220
301.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
3 469
302.
Neto Mario
SVK - Slovak Republic
1
1 385
303.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
3 469
303.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 469
303.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
3 469
306.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
5 220
307.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
3 469
308.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
2 887
309.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 275
310.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
5 220
311.
Maschke Gabriel
SVK - Slovak Republic
1
672
312.
Joštiak Erik
SVK - Slovak Republic
1
2 412
313.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 275
314.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
5 220
315.
Neto Mario
SVK - Slovak Republic
1
1 385
316.
K˘nya Gabriel
SVK - Slovak Republic
1
1 236
317.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 275
318.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 469
319.
Neto Mario
SVK - Slovak Republic
1
1 385
320.
Kachničová Katarína
SVK - Slovak Republic
1
925
321.
Neto Mario
SVK - Slovak Republic
1
1 385
322.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 469
323.
Neto Mario
SVK - Slovak Republic
1
1 385
324.
Sigetová Diana
SVK - Slovak Republic
1
2 887
325.
Neto Mario
SVK - Slovak Republic
1
1 385
326.
Joštiak Erik
SVK - Slovak Republic
1
2 412
327.
Neto Mario
SVK - Slovak Republic
1
1 385
328.
Styblo Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 376
329.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 469
330.
Kachničová Katarína
SVK - Slovak Republic
1
925
331.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
5 220
332.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
969
333.
Dudejová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
2 887
334.
Kepič Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 236
335.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
2 514
336.
Starec Mikuláš
SVK - Slovak Republic
1
1 236
336.
Storinský Ivan
SVK - Slovak Republic
1
1 236
338.
Sadílková Katarina
SVK - Slovak Republic
1
404
339.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
2 514
340.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
7 445
341.
Storinský Ivan
SVK - Slovak Republic
1
1 236
342.
Styblo Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 376
343.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
2 514
344.
Borošová Sona
SVK - Slovak Republic
1
606
345.
Virgl Luděk
SVK - Slovak Republic
1
2 412
346.
Holl J?rg
SVK - Slovak Republic
1
644
347.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
2 514
348.
Arian Aleksander
POL - Poland
1
7 629
349.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
2 887
350.
Hudec Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 412
351.
Dudejová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
2 887
352.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
3 200
353.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 037
354.
Kalous Zdeno
SVK - Slovak Republic
1
606
355.
Dudejová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
2 887
356.
Hajdinjak Darko
POL - Poland
1
5 048
357.
K˘nya Gabriel
SVK - Slovak Republic
1
1 236
358.
Arian Aleksander
POL - Poland
1
7 629
359.
Dudejová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
2 887
360.
Hajdinjak Darko
POL - Poland
1
5 048
361.
Langenberger Arthur
SVK - Slovak Republic
1
1 448
362.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
3 200
363.
Steiner Franz
SVK - Slovak Republic
1
1 573
364.
Rakocy Bartosz
POL - Poland
1
9 380
365.
Kepič Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 236
366.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
3 200
367.
Steiner Franz
SVK - Slovak Republic
1
1 573
368.
Rakocy Bartosz
POL - Poland
1
9 380
369.
Miko René
SVK - Slovak Republic
1
2 412
370.
Hajdinjak Darko
POL - Poland
1
5 048
371.
Steiner Franz
SVK - Slovak Republic
1
1 573
372.
Frankowski Michal
POL - Poland
1
9 380
373.
Sadílková Katarina
SVK - Slovak Republic
1
404
374.
Hajdinjak Darko
POL - Poland
1
5 048
375.
Steiner Franz
SVK - Slovak Republic
1
1 573
376.
Frankowski Michal
POL - Poland
1
9 380
377.
Holl J?rg
SVK - Slovak Republic
1
644
378.
Rakocy Bartosz
POL - Poland
1
9 380
379.
Storinský Ivan
SVK - Slovak Republic
1
1 236
380.
Konjuh Boris
POL - Poland
1
5 048
381.
Kalous Zdeno
SVK - Slovak Republic
1
606
382.
Frankowski Michal
POL - Poland
1
9 380
383.
Storinský Ivan
SVK - Slovak Republic
1
1 236
384.
Konjuh Boris
POL - Poland
1
5 048
385.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
969
386.
Frankowski Michal
POL - Poland
1
9 380
387.
Virgl Luděk
SVK - Slovak Republic
1
2 412
388.
Rak Martyna
POL - Poland
1
1 555
389.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
2 865
390.
Konjuh Boris
POL - Poland
1
5 048
391.
Virgl Luděk
SVK - Slovak Republic
1
2 412
392.
Sasin Bogdan
POL - Poland
1
3 200
393.
Sigetová Diana
SVK - Slovak Republic
1
3 251
394.
Konjuh Boris
POL - Poland
1
5 048
395.
Virgl Luděk
SVK - Slovak Republic
1
2 412
396.
Sasin Bogdan
POL - Poland
1
3 200
397.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
6 970
398.
Rak Martyna
POL - Poland
1
1 555
399.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 037
400.
Sasin Bogdan
POL - Poland
1
3 200
401.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
6 569
402.
Rak Martyna
POL - Poland
1
1 555
403.
Langenberger Arthur
SVK - Slovak Republic
1
1 448
404.
Harnasz Aneta
POL - Poland
1
3 655
405.
Arian Aleksander
POL - Poland
1
7 629
406.
Rak Martyna
POL - Poland
1
1 555
407.
Miko René
SVK - Slovak Republic
1
2 412
408.
Harnasz Aneta
POL - Poland
1
3 655
409.
Arian Aleksander
POL - Poland
1
7 629
410.
Sasin Bogdan
POL - Poland
1
3 200
411.
Sigetová Diana
SVK - Slovak Republic
1
2 887
412.
Paušič Marko
POL - Poland
1
5 048
413.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
3 200
413.
Sasin Bogdan
POL - Poland
1
3 200
415.
Hudec Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 412
416.
Chrupek Mikotaj
POL - Poland
1
3 655
417.
Hajdinjak Darko
POL - Poland
1
5 048
418.
Filipowski Jan
POL - Poland
1
1 903
419.
Starec Mikuláš
SVK - Slovak Republic
1
1 236
420.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
390
421.
Rakocy Bartosz
POL - Poland
1
9 380
422.
Paušič Marko
POL - Poland
1
5 048
423.
Bartošík Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
424.
Funk Dustin
GER - Germany
1
1 206
425.
Frankowski Michal
POL - Poland
1
9 380
426.
Chrupek Mikotaj
POL - Poland
1
3 655
427.
Kalous Karol
SVK - Slovak Republic
1
606
428.
Mathes Christian
GER - Germany
1
1 444
429.
Frankowski Michal
POL - Poland
1
9 380
430.
Kršanac Nikola
POL - Poland
1
5 048
431.
Orlovská Martina
SVK - Slovak Republic
1
1 840
432.
Berecz Zsombor
HUN - Hungary
1
2 684
433.
Frankowski Michal
POL - Poland
1
9 380
434.
Adler Ida
GER - Germany
1
1 011
435.
Kolík Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
436.
Sándor András
HUN - Hungary
1
3 132
437.
Konjuh Boris
POL - Poland
1
5 048
438.
Adler Ida
GER - Germany
1
1 011
439.
Dudejová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
5 639
440.
Vinčec Gasper
HUN - Hungary
1
8 661
441.
Konjuh Boris
POL - Poland
1
5 048
442.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
390
443.
Slíva Jakub
SVK - Slovak Republic
1
3 017
444.
Németh Gábor
HUN - Hungary
1
1 708
445.
Konjuh Boris
POL - Poland
1
5 048
446.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
390
447.
Arian Aleksander
POL - Poland
1
7 629
448.
F?redi Marcell
HUN - Hungary
1
1 708
449.
Rak Martyna
POL - Poland
1
1 555
450.
Ziegenbein Marvin
GER - Germany
1
810
451.
Arian Aleksander
POL - Poland
1
7 629
452.
Cody Ed
GBR - Great Britain
1
3 242
453.
Rak Martyna
POL - Poland
1
1 555
454.
Ziegenbein Marvin
GER - Germany
1
810
455.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
3 200
456.
Lennox Allan
GBR - Great Britain
1
3 242
457.
Sasin Bogdan
POL - Poland
1
3 200
458.
Ziegenbein Marvin
GER - Germany
1
810
459.
Golebiowski Czeslaw
POL - Poland
1
3 200
460.
Ticháček Josef
GBR - Great Britain
1
1 329
461.
Sasin Bogdan
POL - Poland
1
3 200
462.
Gramms Denny
GER - Germany
1
1 206
463.
Hajdinjak Darko
POL - Poland
1
5 048
464.
Ternan Edwina
GBR - Great Britain
1
3 242
465.
Harnasz Aneta
POL - Poland
1
3 655
466.
Sadílková Katarína
GER - Germany
1
1 130
467.
Rakocy Bartosz
POL - Poland
1
9 380
468.
Fajfrlík Václav
GBR - Great Britain
1
1 329
469.
Chrupek Mikotaj
POL - Poland
1
3 655
470.
Lipenský Martin
GER - Germany
1
1 876
471.
Rakocy Bartosz
POL - Poland
1
9 380
472.
David Milan
GBR - Great Britain
1
1 329
473.
Giemza Bartosz
POL - Poland
1
7 574
474.
Babjaková Radka
GER - Germany
1
846
475.
Frankowski Michal
POL - Poland
1
9 380
476.
Thompson Alister
GBR - Great Britain
1
3 242
477.
Giemza Bartosz
POL - Poland
1
7 574
478.
Lipenská Lea
GER - Germany
1
404
479.
Konjuh Boris
POL - Poland
1
5 048
480.
Winter Ned
GBR - Great Britain
1
2 185
481.
Pilav Edin
POL - Poland
1
5 048
482.
Lednický Maťo
GER - Germany
1
1 189
483.
Rak Martyna
POL - Poland
1
1 555
484.
Whitcomb James
GBR - Great Britain
1
2 185
485.
Koztowski Mateusz
POL - Poland
1
7 574
486.
Nagy Gábor
HUN - Hungary
1
4 310
487.
Rak Martyna
POL - Poland
1
1 555
488.
Craig Paul
GBR - Great Britain
1
2 185
489.
Adler Ida
GER - Germany
1
1 011
490.
Geiger Máte
HUN - Hungary
1
3 132
491.
Sasin Bogdan
POL - Poland
1
3 200
492.
Basis Monk
GBR - Great Britain
1
2 185
493.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
390
494.
Balogh Anna
HUN - Hungary
1
5 768
495.
Filipowski Jan
POL - Poland
1
1 903
496.
Carmody Barbara
SUI - Switzerland
1
906
497.
Ziegenbein Marvin
GER - Germany
1
810
498.
Vince Horey
GBR - Great Britain
1
8 442
499.
Filipowski Jan
POL - Poland
1
1 903
500.
Haan Jan
NED -The Netherlands
1
1 663
501.
Ziegenbein Marvin
GER - Germany
1
810
502.
Wrigth Peter
GBR - Great Britain
1
1 329
503.
Paušič Marko
POL - Poland
1
5 048
504.
Baran Maroš
Jednoráz.licence
1
879
505.
Kachnič Braňo
GER - Germany
1
1 189
506.
Wagstaff Richard
GBR - Great Britain
1
13 258
507.
Kršanac Nikola
POL - Poland
1
5 048
508.
Heško Marcel
Jednoráz.licence
1
4 221
509.
Králiková Zuzana
GER - Germany
1
757
510.
Guenther Caroline
GBR - Great Britain
1
2 185
511.
Kršanac Nikola
POL - Poland
1
5 048
512.
Heško Marcel
Jednoráz.licence
1
4 221
513.
Lovas Bence
HUN - Hungary
1
1 479
514.
Miha Kavčič
SLO - Slovenia
1
1 007
515.
Pilav Edin
POL - Poland
1
5 048
516.
Lízala Michal
Jednoráz.licence
1
1 078
517.
B?r?cz Bence
HUN - Hungary
1
6 518
518.
Tadej Gale
SLO - Slovenia
1
3 028
519.
Bulaja Toni
POL - Poland
1
5 048
520.
Lízala Michal
Jednoráz.licence
1
1 078
521.
Vince Horey
GBR - Great Britain
1
8 442
522.
Krsanac Nikola
CRO - Croatia
1
4 525
523.
Adler Ida
GER - Germany
1
1 011
524.
Mlčoch Tomáš
Sokol Tovačov
1
1 291
525.
Wrigth Peter
GBR - Great Britain
1
1 329
526.
Hubička Andrea
CRO - Croatia
1
4 525
527.
Adler Ida
GER - Germany
1
1 011
528.
Berková Gabriela
Sokol Tovačov
1
1 291
529.
Andy Thompson
GBR - Great Britain
1
8 442
530.
Liechti Kurt
SUI - Switzerland
1
4 089
531.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
390
532.
Benová Soňa
LS Kroměříž
1
645
533.
Campbell Stewart
GBR - Great Britain
1
3 242
534.
Baran Maroš
Jednoráz.licence
1
879
535.
Hareuberg Lukas
GER - Germany
1
532
536.
Nikorjak Marian
Slavoj Český Těšín
1
404
537.
Pohle Anna
GBR - Great Britain
1
2 185
538.
Baran Maroš
Jednoráz.licence
1
879
539.
Bruckner Olaf
GER - Germany
1
831
540.
Běhunčík Ivan
KJ Těrlicko
1
3 404
541.
Pečaver Tomo
SLO - Slovenia
1
1 007
542.
Baran Maroš
Jednoráz.licence
1
879
543.
Norulák David
GER - Germany
1
3 515
544.
Chalupa Jan
Sokol Palkovice
1
1 454
545.
Marinovic Marko
CRO - Croatia
1
1 889
546.
Heško Marcel
Jednoráz.licence
1
4 221
547.
Sztyk Jerzy
AUT - Austria
1
3 552
548.
. .
SVK - Slovak Republic
1
450
549.
Suter Maja
SUI - Switzerland
1
2 850
550.
Heško Marcel
Jednoráz.licence
1
4 221
551.
Ambrozy Peter
HUN - Hungary
1
1 360
552.
. .
SVK - Slovak Republic
1
450
553.
Schl?ker Jochim
SUI - Switzerland
1
906
554.
Lízala Michal
Jednoráz.licence
1
1 078
555.
Kovács Máté
HUN - Hungary
1
4 310
556.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
1 436
557.
Ernst Gabriela
SUI - Switzerland
1
4 089
558.
. .
SVK - Slovak Republic
1
450
559.
Takács Réka
HUN - Hungary
1
5 768
560.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
1 436
561.
Baran Maroš
Jednoráz.licence
1
879
562.
. .
SVK - Slovak Republic
1
450
563.
B?r?cz Berta
HUN - Hungary
1
6 518
564.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
5 275
565.
Heško Marcel
Jednoráz.licence
1
4 221
566.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
805
567.
Cody Ed
GBR - Great Britain
1
3 242
568.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
5 275
569.
Lízala Michal
Jednoráz.licence
1
1 078
570.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
805
571.
Nedvědická Marta
GBR - Great Britain
1
1 329
572.
Habina Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
573.
Lízala Michal
Jednoráz.licence
1
1 078
574.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
805
575.
Mc. Govern Jonny
GBR - Great Britain
1
13 258
576.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 452
577.
Myška Jakub
TJ Rapid Brno
1
404
578.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
1 436
579.
Nedvědický Alexandr
GBR - Great Britain
1
1 329
580.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 452
581.
Hadroušek Antonín
YC Vranovská přehr.
1
101
582.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
1 436
583.
McMillan Tristan
GBR - Great Britain
1
3 242
584.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 452
585.
Holík Jiří
SC Testudo
1
2 719
586.
Habina Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
587.
Pečaver Uroš
SLO - Slovenia
1
3 028
588.
Kachnič Branislav
SVK - Slovak Republic
1
1 663
589.
Lux Vlastimil
SC Testudo
1
2 719
590.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 452
591.
Zoran Lazič
CRO - Croatia
1
1 889
592.
Kachnič Branislav
SVK - Slovak Republic
1
1 663
593.
Kokaisová Alžběta
Sokol Tovačov
1
404
594.
Kachnič Branislav
SVK - Slovak Republic
1
1 663
595.
Schluchter Francois
SUI - Switzerland
1
2 850
596.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 608
597.
Holotík Miroslav, JUDr.
LS Kroměříž
1
943
598.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 412
599.
Huber Adrian
SUI - Switzerland
1
7 667
600.
Podlasiehicz Fryderyk
Jednoráz.licence
1
889
601.
Kubisz Michael
Slavoj Český Těšín
1
101
602.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 412
603.
Mauchle Brigitte
SUI - Switzerland
1
7 667
604.
Puchoň Milan
Jednoráz.licence
1
3 200
605.
Valík Tomáš
YC Krnov
1
202
606.
Styblo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 127
607.
Baran Maroš
Jednoráz.licence
1
879
608.
Puchoň Milan
Jednoráz.licence
1
3 200
609.
Podlasiehicz Fryderyk
Jednoráz.licence
1
889
610.
Styblo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 127
611.
Heško Marcel
Jednoráz.licence
1
4 221
612.
Sladký Martin
Jednoráz.licence
1
1 160
613.
Podlasiehicz Fryderyk
Jednoráz.licence
1
889
614.
Styblo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 127
615.
Lízala Michal
Jednoráz.licence
1
1 078
616.
Sladký Martin
Jednoráz.licence
1
1 160
617.
Puchoň Milan
Jednoráz.licence
1
3 200
618.
Styblo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 127
619.
Dohnal Josef
Sokol Tovačov
1
404
620.
Baczynski Wiktor
Jednoráz.licence
1
689
621.
Sladký Martin
Jednoráz.licence
1
1 160
622.
Puchoň Milan
Jednoráz.licence
1
3 200
623.
Zimák Petr, Ing.
LS Kroměříž
1
202
624.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
1
3 017
625.
Sladký Martin
Jednoráz.licence
1
1 160
625.
Sladký Martin
Jednoráz.licence
1
1 160
627.
Formánek Tomáš
JC Frýdek-Místek
1
261
628.
Kraker Braňo
Jednoráz.licence
1
101
629.
Baczynski Wiktor
Jednoráz.licence
1
689
629.
Baczynski Wiktor
Jednoráz.licence
1
689
631.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
1
1 734
632.
Kraker Braňo
Jednoráz.licence
1
101
632.
Kraker Braňo
Jednoráz.licence
1
101
634.
Baczynski Wiktor
Jednoráz.licence
1
689
635.
Volf Radim
ČWA
1
3 080
636.
Pollak Patrik
Jednoráz.licence
1
4 721
636.
Pollak Patrik
Jednoráz.licence
1
4 721
638.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
1
3 017
639.
. .
SVK - Slovak Republic
1
450
640.
Pollak Patrik
Jednoráz.licence
1
4 721
640.
Pollak Patrik
Jednoráz.licence
1
4 721
642.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
1
3 017
643.
. .
SVK - Slovak Republic
1
450
644.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
938
645.
Puchoň Lukáš
Jednoráz.licence
1
3 200
646.
Kraker Braňo
Jednoráz.licence
1
101
647.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
805
648.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
938
649.
Puchoň Lukáš
Jednoráz.licence
1
3 200
650.
Kraker Braňo
Jednoráz.licence
1
101
651.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
805
652.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
1 108
653.
Puchoň Lukáš
Jednoráz.licence
1
3 200
654.
Pollak Patrik
Jednoráz.licence
1
4 721
655.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
5 275
656.
Kir Milan
Jednoráz.licence
1
6 530
657.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
938
658.
Puchoň Lukáš
Jednoráz.licence
1
3 200
659.
Habina Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
660.
Kir Milan
Jednoráz.licence
1
6 530
661.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
938
662.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
1 108
663.
Habina Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
664.
Kir Milan
Jednoráz.licence
1
6 530
665.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
1 108
666.
Kir Milan
Jednoráz.licence
1
6 530
667.
Habina Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
668.
Olszewská Pavlina
Jednoráz.licence
1
3 139
669.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
1 108
670.
Kir Milan
Jednoráz.licence
1
6 530
671.
Habina Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 236
672.
Porubec Ondrej
Jednoráz.licence
1
792
673.
Kir Milan
Jednoráz.licence
1
6 530
674.
Olszewská Pavlina
Jednoráz.licence
1
3 139
675.
Kachnič Branislav
SVK - Slovak Republic
1
1 663
676.
Gaj Michal
Jednoráz.licence
1
1 356
677.
Olszewská Pavlina
Jednoráz.licence
1
3 139
677.
Olszewská Pavlina
Jednoráz.licence
1
3 139
679.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 608
680.
Lapoš Martin
Jednoráz.licence
1
1 713
681.
Porubec Ondrej
Jednoráz.licence
1
792
682.
Gaj Michal
Jednoráz.licence
1
1 356
683.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 608
684.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
1 425
685.
Porubec Ondrej
Jednoráz.licence
1
792
686.
Lapoš Martin
Jednoráz.licence
1
1 713
687.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 608
688.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
1 425
689.
Porubec Ondrej
Jednoráz.licence
1
792
690.
Lapoš Martin
Jednoráz.licence
1
1 713
691.
Podlasiehicz Fryderyk
Jednoráz.licence
1
889
692.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
1 425
693.
Gaj Michal
Jednoráz.licence
1
1 356
694.
Mazatinský Michal
Jednoráz.licence
1
792
695.
Podlasiehicz Fryderyk
Jednoráz.licence
1
889
696.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
1 425
697.
Gaj Michal
Jednoráz.licence
1
1 356
698.
Mazatinský Michal
Jednoráz.licence
1
792
699.
Podlasiehicz Fryderyk
Jednoráz.licence
1
889
700.
G?rf?lová Linda
Jednoráz.licence
1
1 496
701.
Gaj Michal
Jednoráz.licence
1
1 356
702.
Mazatinský Michal
Jednoráz.licence
1
792
703.
Puchoň Milan
Jednoráz.licence
1
3 200
704.
Majchrowska Kinga
Jednoráz.licence
1
4 851
705.
Gaj Michal
Jednoráz.licence
1
1 356
706.
Jančinová Hana
Jednoráz.licence
1
1 496
707.
Puchoň Milan
Jednoráz.licence
1
3 200
708.
Várady Ján
Jednoráz.licence
1
0
709.
Mazatinský Michal
Jednoráz.licence
1
792
710.
Wojciuch Konrad
Jednoráz.licence
1
564
711.
Sladký Martin
Jednoráz.licence
1
1 160
712.
Várady Ján
Jednoráz.licence
1
0
713.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
1 425
714.
Wojciuch Konrad
Jednoráz.licence
1
564
715.
Baczynski Wiktor
Jednoráz.licence
1
689
716.
Várady Ján
Jednoráz.licence
1
0
717.
G?rf?lová Linda
Jednoráz.licence
1
1 496
718.
Fiuk Grzegorz
Jednoráz.licence
1
1 537
719.
Baczynski Wiktor
Jednoráz.licence
1
689
720.
Várady Ján
Jednoráz.licence
1
0
721.
G?rf?lová Linda
Jednoráz.licence
1
1 496
722.
Fiuk Grzegorz
Jednoráz.licence
1
1 537
723.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
1
3 017
724.
Jančinová Hana
Jednoráz.licence
1
1 496
725.
Majchrowska Kinga
Jednoráz.licence
1
4 851
726.
Fiuk Grzegorz
Jednoráz.licence
1
1 537
727.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
1
3 017
728.
Jančinová Hana
Jednoráz.licence
1
1 496
729.
Majchrowska Kinga
Jednoráz.licence
1
4 851
730.
Kuba Midor
Jednoráz.licence
1
8 346
731.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
1
3 017
732.
Wojciuch Konrad
Jednoráz.licence
1
564
733.
Jančinová Hana
Jednoráz.licence
1
1 496
734.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
1
2 109
735.
Kraker Braňo
Jednoráz.licence
1
101
736.
Wojciuch Konrad
Jednoráz.licence
1
564
737.
Jančinová Hana
Jednoráz.licence
1
1 496
738.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
1
1 734
739.
Pollak Patrik
Jednoráz.licence
1
4 721
740.
Wojciuch Konrad
Jednoráz.licence
1
564
741.
Fiuk Grzegorz
Jednoráz.licence
1
1 537
742.
Čáp Milan
ALT FD
1
5 677
743.
Puchoň Lukáš
Jednoráz.licence
1
3 200
744.
Križan Marko
Jednoráz.licence
1
1 108
745.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
805
746.
Križan Marko
Jednoráz.licence
1
1 108
747.
Puchoň Lukáš
Jednoráz.licence
1
3 200
748.
Križan Marko
Jednoráz.licence
1
1 108
749.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
1 436
750.
Križan Marko
Jednoráz.licence
1
1 108
751.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
938
752.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
626
753.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
1 436
754.
Feriancová Eva
Jednoráz.licence
1
653
755.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
938
756.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
626
757.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
5 275
758.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 876
759.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
1 108
759.
Porubský Michal
Jednoráz.licence
1
1 108
761.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
5 275
762.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 876
763.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
1 108
764.
Bulka Mariusz
Jednoráz.licence
1
1 781
765.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
5 275
766.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
943
767.
Olszewská Pavlina
Jednoráz.licence
1
3 139
768.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
653
769.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 452
770.
Rosmány Andrej
Jednoráz.licence
1
943
771.
Olszewská Pavlina
Jednoráz.licence
1
3 139
772.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
653
773.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 452
774.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
4 860
775.
Porubec Ondrej
Jednoráz.licence
1
792
776.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
653
777.
Kachnič Branislav
SVK - Slovak Republic
1
1 663
778.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
653
779.
Porubec Ondrej
Jednoráz.licence
1
792
780.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 876
781.
Kachnič Branislav
SVK - Slovak Republic
1
1 663
782.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 876
783.
Lapoš Martin
Jednoráz.licence
1
1 713
784.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
943
785.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 608
786.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
943
787.
Lapoš Martin
Jednoráz.licence
1
1 713
788.
Rosmány Andrej
Jednoráz.licence
1
943
789.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 608
790.
Rosmány Andrej
Jednoráz.licence
1
943
791.
Lapoš Martin
Jednoráz.licence
1
1 713
792.
Kuba Midor
Jednoráz.licence
1
8 346
793.
Burian Daniel
ČANY
1
878
794.
Kuba Midor
Jednoráz.licence
1
8 346
795.
Mazatinský Michal
Jednoráz.licence
1
792
796.
Kuba Midor
Jednoráz.licence
1
8 346
797.
Kohout Pavel
ČWA
1
680
798.
Mazatinský Michal
Jednoráz.licence
1
792
799.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 412
800.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
1 425
801.
Sasse Bruno
SVK - Slovak Republic
1
1 385
802.
G?rf?lová Linda
Jednoráz.licence
1
1 496
803.
Sasse Bruno
SVK - Slovak Republic
1
1 385
804.
G?rf?lová Linda
Jednoráz.licence
1
1 496
805.
Sasse Bruno
SVK - Slovak Republic
1
1 385
806.
Majchrowska Kinga
Jednoráz.licence
1
4 851
807.
Kuba Midor
Jednoráz.licence
1
8 346
808.
Majchrowska Kinga
Jednoráz.licence
1
4 851
809.
Križan Marko
Jednoráz.licence
1
1 108
810.
Várady Ján
Jednoráz.licence
1
0
811.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
626
812.
Jančinová Hana
Jednoráz.licence
1
1 496
813.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
626
814.
Wojciuch Konrad
Jednoráz.licence
1
564
815.
Braňko Kraker
Jednoráz.licence
1
0
816.
Fiuk Grzegorz
Jednoráz.licence
1
1 537
817.
Braňko Kraker
Jednoráz.licence
1
0
818.
Fiuk Grzegorz
Jednoráz.licence
1
1 537
819.
Braňko Kraker
Jednoráz.licence
1
0
820.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 412
821.
Porubský Michal
Jednoráz.licence
1
1 108
822.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 412
823.
Porubský Michal
Jednoráz.licence
1
1 108
824.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 412
825.
Porubský Michal
Jednoráz.licence
1
1 108
826.
Sasse Bruno
SVK - Slovak Republic
1
1 385
827.
Porubský Michal
Jednoráz.licence
1
1 108
828.
Styblo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 127
829.
Bulka Mariusz
Jednoráz.licence
1
1 781
830.
Styblo Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 127
831.
Bulka Mariusz
Jednoráz.licence
1
1 781
832.
Jonáš Radek
ALT FD
1
2 064
833.
Feriancová Eva
Jednoráz.licence
1
653
834.
Budín Aleš
ČANY
1
1 168
835.
Feriancová Eva
Jednoráz.licence
1
653
836.
Pokorný Tomáš
ČANY
1
1 168
837.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
653
838.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
4 860
839.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 876
840.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
4 860
841.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
1
1 876
842.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
4 860
843.
Rosmány Andrej
Jednoráz.licence
1
943
844.
Križan Marko
Jednoráz.licence
1
1 108
845.
Rosmány Andrej
Jednoráz.licence
1
943
846.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
626
847.
Rosmány Andrej
Jednoráz.licence
1
943
848.
Pawela Piotr
Jednoráz.licence
1
626
849.
Šlechta Jiří
ČWA
1
1 582
850.
Braňko Kraker
Jednoráz.licence
1
0
851.
Roušal Jaroslav
ČWA
1
1 356
852.
Braňko Kraker
Jednoráz.licence
1
0
852.
Braňko Kraker
Jednoráz.licence
1
0
854.
Porubský Michal
Jednoráz.licence
1
1 108
855.
Bulka Mariusz
Jednoráz.licence
1
1 781
855.
Bulka Mariusz
Jednoráz.licence
1
1 781
857.
Feriancová Eva
Jednoráz.licence
1
653
857.
Feriancová Eva
Jednoráz.licence
1
653
857.
Sadilková Tereza
Jednoráz.licence
1
653
860.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
943
860.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
943
860.
Boroš Martin
Jednoráz.licence
1
943
863.
Kuba Midor
Jednoráz.licence
1
8 346
864.
Balgar Petr
JK Ostrava Poruba
1
336
865.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
9 430
866.
Fialová Martina
AKP
2
2 174
867.
Lednický Matej
Jednoráz.licence
2
5 465
868.
Ježowicz Michal
TJ Baník Karviná
2
804
869.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
9 430
870.
Touval Jan
ČWA
2
1 203
871.
Lednický Matej
Jednoráz.licence
2
5 465
871.
Lednický Matej
Jednoráz.licence
2
5 465
873.
Vlasák František
TJ Rapid Brno
2
741
874.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
2
17 703
875.
Baják ing. Zdeněk
YC Krnov
2
897
876.
Lednický Matej
Jednoráz.licence
2
5 465
877.
Knejzlík Marek
Sokol Tovačov
2
1 394
878.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
2
17 703
879.
Fousek Filip
ALT Tornado
2
2 067
880.
Lednický Matej
Jednoráz.licence
2
5 465
881.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
2
2 650
882.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
2
5 465
882.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
2
5 465
884.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
9 430
885.
Lednický Matej
Jednoráz.licence
2
5 465
885.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
2
5 465
887.
Ručková Lenka
Sokol Palkovice
2
5 212
888.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
9 430
889.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
2
17 703
890.
Šmíd Zdeněk
Sokol Mohelnice
2
1 109
891.
Liczmanová Jana
Baník Ostrava
2
2 007
892.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
9 430
893.
Maňková Vanda
Jednoráz.licence
2
1 608
894.
Novák Michal
JK Ostrava Poruba
2
396
895.
Čermák Lukáš
KJ Těrlicko
2
2 692
896.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
2
17 703
897.
Otta Jiří
Sokol Tovačov
2
2 537
898.
Přibyl Ivan
ALT FD
2
4 409
899.
Hrušovský Jakub
Slavoj Český Těšín
2
2 198
900.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
2
17 703
901.
Bělunek Michal
JC Frýdek-Místek
2
2 876
902.
Sokol Petr
ALT Vaurien
2
7 174
903.
Lipenský Martin
2
3 959
904.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
2
17 703
905.
Ptáček Lumír
JC Frýdek-Místek
2
5 914
906.
Piňos Jiří
TJ Prostějov
2
558
907.
Maňková Vanda
Jednoráz.licence
2
1 608
908.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
2
5 465
909.
Krabičková Bohuslava
YC Dyje
2
817
910.
Maňková Vanda
Jednoráz.licence
2
1 608
910.
Maňková Vanda
Jednoráz.licence
2
1 608
912.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
2
5 465
913.
Cenek Miroslav Ing.m.
Jachtklub Brno
2
3 479
914.
Procházka Jan
YC Znojmo
2
202
915.
Chalupníková Kateřina
YC LS Brno
2
8 918
916.
Kachnič Braňo
Jednoráz.licence
2
5 465
917.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
2
2 060
918.
Přikryl Václav
YC Dyje
2
623
919.
Janča JeanBaptiste
YC LS Brno
2
2 474
920.
Dedek Jiří
Baník Ostrava
2
1 633
921.
Kholová Petra
Slávia Česká Skalice
2
1 651
922.
Dráždil Martin
YC LS Brno
2
1 233
923.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
2
3 150
924.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
2
2 816
925.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
2
2 725
926.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
2
254
927.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
2
2 060
928.
Gellrich Petr
Slavoj Český Těšín
2
1 076
929.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
2
1 508
930.
Fanta Matěj
YC LS Brno
2
101
931.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
2
1 985
932.
Buchta Václav
KJ Těrlicko
2
6 041
933.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
2
6 096
934.
Pospíšil Martin Ing.
Jachtklub Brno
2
3 672
935.
Pekárna Jaroslav
JK Staré Splavy
2
808
936.
Maňková Vanda
Jednoráz.licence
2
1 608
937.
Musil Jiří
YC Ústí n L
2
4 386
938.
Randáková Pavla
YC Vysoké Mýto
2
923
939.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
2
5 378
940.
Maňková Vanda
Jednoráz.licence
2
1 608
941.
Storchová Lucie
YC Ústí n L
2
3 035
942.
Jetmarová Ines
Slávia Česká Skalice
2
6 585
943.
Háma Martin
YC Doksy
2
4 275
944.
Jeřábek Alfred
YC Vranovská přehr.
2
570
945.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
2
1 758
946.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
2
2 370
947.
Drašnar Tomáš
ASK Lovosice
2
2 282
948.
Nováková Věra
YC Vranovská přehr.
2
570
949.
Jegorov Boris
JK Černá v Pošumaví
2
1 047
950.
Novotný Bohuslav
JK Staré Splavy
2
1 046
951.
Hotový Karel
Baník Most
2
253
952.
Janča Jean Baptiste
YC LS Brno
2
360
953.
Novák Aleš
YC Kovářov
2
4 577
954.
Bažant Jaroslav
VS Duchcov
2
1 050
955.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
2
1 242
956.
Ott Stanislav
YC Znojmo
2
871
957.
Češka Jiří
YC Kovářov
2
404
958.
Pos Karel
Slavoj Litoměřice
2
1 166
959.
Heřmanová Marta
Prazdroj Plzeň
2
847
960.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
2
3 440
961.
Paštyka David
Koh-i-noor ČB
2
1 507
962.
Klimeš Pavel
YC Kovářov
2
2 918
963.
Klimeš Radek
JK Černá v Pošumaví
2
1 825
964.
Novák Petr
YC LS Brno
2
7 174
965.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
2
1 321
966.
Novák Martin
YC Kovářov
2
4 577
967.
Svoboda Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
725
968.
Janáček Petr
YC LS Brno
2
5 322
969.
Doubner Tomáš
YC Kladno
2
670
970.
Chlebna Milan
YC Kovářov
2
4 020
971.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
2
830
972.
Steiner Jiri
YC Vysoké Mýto
2
4 923
973.
Podhorec Štefan
YC Kladno
2
10 962
974.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
2
3 027
975.
Bryxová Pavla
YC Neratovice
2
1 191
976.
Novák Jaroslav
YC Doksy
2
2 367
977.
Lacinová Alena
YC Neratovice
2
2 898
978.
Beránková Barbora
Slavoj Hluboká
2
989
979.
Oleniček Pavel
YC CERE
2
6 188
980.
Lála Miroslav
YC Ústí n L
2
2 530
981.
Kuchař Jan
YC CERE
2
4 581
982.
Vaverka Jiří
LK Štěchovice
2
530
983.
Tonar Jiří
YC SaS
2
2 269
984.
Novák Antonín
ASK Lovosice
2
2 062
985.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
2
7 460
986.
Záruba Libor
YC Kladno
2
10 962
987.
Sobíšek Petr
YC SaS
2
2 269
988.
Záruba Marek
JK Cheb
2
2 304
989.
Soukupová Karolína
JK Královská
2
1 624
990.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
2
1 881
991.
Nováček Ondřej
YC RODOP
2
8 275
992.
Brůžek František
YC Dvořiště-Lišov
2
2 280
993.
Havelka Petr
JK Královská
2
1 387
994.
Čulák Tomáš
YC Neratovice
2
4 235
995.
Lovit Harry
Císařská louka
2
1 409
996.
Smuda Leopold
YC Kovářov
2
4 020
997.
Rathouský Jiří
JK Královská
2
1 793
998.
Kovalčuková Eva
SK Tři sestry
2
2 184
999.
Mareček Vít
ČYK
2
2 573
1000.
Sladký Martin
YC RODOP
2
1 425
1001.
Spurný Kryštof
ČYK
2
3 803
1002.
Janů Michal
Sokol Dobřichovice
2
961
1003.
Svobodová Zdena
ČYK
2
4 624
1004.
Švihlík Martin
YC RODOP
2
11 584
1005.
Koláčný Lubor
YC SaS
2
2 269
1006.
Papánek Dimitrij
Císařská louka
2
1 687
1007.
Pešta Jan
JK Královská
2
840
1008.
Klabík Jiří
Císařská louka
2
1 733
1009.
Procházka Bohdan
PS Eletrika
2
4 370
1010.
Holý Rudolf
ČYK
2
1 006
1011.
Fiala Eduard
ČYK
2
4 720
1012.
Dražková Zdena
JK Královská
3
1 495
1013.
Homola Michal
ČYK
3
1 085
1014.
Šilhavý Martin
ČYK
3
3 982
1015.
Lowit Harry
Císařská louka
3
2 965
1016.
Snopek Karel
T. J. Sokol Vrané II
3
740
1017.
Havelka Jakub
ČYK
3
8 280
1018.
Lowit Harry
Císařská louka
3
3 669
1019.
Vávra Jaroslav
JK Královská
3
2 022
1020.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
3
8 974
1021.
Kulík Martin
YC RODOP
3
14 578
1022.
Nováček Miroslav
YC RODOP
3
9 115
1023.
Hradecký Jaromír
JK Královská
3
2 890
1024.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
3
404
1025.
Dvořák Jan
TJ STAR Praha
3
10 198
1026.
Sehnal René
YC SaS
3
4 586
1027.
Kraus Jiří
YC RODOP
3
14 578
1028.
Matoušová Alexandra
Koh-i-noor ČB
3
1 195
1029.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
3
3 809
1030.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
3
1 272
1031.
Brožek Martin
YC CERE
3
2 046
1032.
Jegorovová Jitka
JK Černá v Pošumaví
3
432
1033.
Kornesczuk Michal
YC Kladno
3
14 187
1034.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
3
1 457
1035.
Faltys David
Bohemia Poděbrady
3
806
1036.
Zoul Ladislav
TJ Jiskra Třeboň
3
981
1037.
Hodač Pavel
Slavoj Litoměřice
3
2 493
1038.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
3
1 887
1039.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
3
1 658
1040.
Šedivá Alena
Prazdroj Plzeň
3
993
1041.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
3
2 464
1042.
Jegorová Lenka
JK Černá v Pošumaví
3
1 847
1043.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
3
432
1044.
Podolský Miloslav
YC Ústí n L
3
1 067
1045.
Koskuba Ferdinand
Prazdroj Plzeň
3
2 165
1046.
Zajíček Petr
Slavoj Hluboká
3
8 506
1047.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
3
924
1048.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
3
5 612
1049.
Brejcha Zdeněk
Prazdroj Plzeň
3
897
1050.
Hornikova Veronika
JK Plzeň
3
1 450
1051.
Stehlíková Petra
Slavoj Litoměřice
3
2 190
1052.
Ráža Pavel
VS Duchcov
3
872
1053.
Kala ing. Roman
YC Doksy
3
9 482
1054.
Zárubová Daniela
JK Cheb
3
5 811
1055.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
3
2 597
1056.
Dostálová Žaneta
YC Pardubice
3
1 954
1057.
Polák Jiří
VS Duchcov
3
1 216
1058.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
3
2 266
1059.
Skalová Monika
JK Cheb
3
606
1060.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
3
2 166
1061.
Praženka Petr
JK Staré Splavy
3
1 960
1062.
Marečková Lenka
JK Staré Splavy
3
2 627
1063.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
3
1 261
1064.
Bradáč Roman
YC Znojmo
3
2 640
1065.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
3
5 048
1066.
Priegelhof Karel
YC Znojmo
3
1 647
1067.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
3
7 780
1068.
Pivovarčík Milan
YC Znojmo
3
659
1069.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
3
1 760
1070.
Alexa Miloš
YC LS Brno
3
1 964
1071.
Lux Arnulf
ASK Lovosice
3
2 818
1072.
Čagan Martin
Jachtklub Brno
3
11 371
1073.
Pavka Petr
YC Znojmo
3
1 045
1074.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
3
962
1075.
Richter Zdeněk
YC Doksy
3
3 356
1076.
Huková Tereza
YC LS Brno
3
7 221
1077.
Krabička Jiří, MVDr.
YC Dyje
3
1 173
1078.
Svozilová Marcela
Sokol Tovačov
3
6 323
1079.
Joza Lukáš
JK Staré Splavy
3
2 412
1080.
Hanzlík Jaroslav
Sokol Tovačov
3
6 890
1081.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
3
1 282
1082.
Ministr Jan
Baník Ostrava
3
1 890
1083.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
3
5 033
1084.
Čech Milan
ČWA
3
4 489
1085.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
3
1 521
1086.
Killarová Alexandra
Baník Ostrava
3
505
1087.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
3
1 760
1088.
Kocián Pavel
YC Krnov
3
4 004
1089.
Hejnová Radka
Baník Ostrava
3
1 521
1090.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
3 556
1091.
Procházka Eduard
YC Znojmo
3
847
1092.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
3 556
1093.
Chalupová Kateřina
Baník Ostrava
3
2 865
1094.
Diviš Ivo
YC Dyje
3
2 675
1095.
Berský Jaroslav
Baník Ostrava
3
2 924
1096.
Opletal František
JK Olomouc
3
1 658
1097.
Navařík Robert
Sokol Tovačov
3
1 865
1098.
Zimák Petr
LS Kroměříž
3
1 453
1099.
Přidal Radim
JK Prostějov
3
4 419
1100.
Bartošek Petr
YC Znojmo
3
1 312
1101.
Korbová Ivana
JK Olomouc
3
2 507
1102.
Novák René
Sokol Palkovice
3
5 505
1103.
Herudek Petr
YC Krnov
3
1 152
1104.
Dyčka Jiří
YC Krnov
3
2 342
1104.
Špička Josef
YC Krnov
3
2 342
1106.
Mezírka MUDr. Alexandr
YC Krnov
3
1 801
1107.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
3 556
1108.
Gaba Ondra
YC Krnov
3
964
1109.
Součková Barbora
Baník Ostrava
3
1 890
1110.
Smolka Milan
Sokol Palkovice
3
2 760
1111.
Ručka Martin
Sokol Palkovice
3
5 505
1112.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
3 556
1112.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
3 556
1112.
Maňková Vanda
SVK - Slovak Republic
3
3 556
1115.
Fantová Klára
YC LS Brno
4
688
1116.
Lehečka Milan
JK Olomouc
4
2 056
1117.
Hejna Jan
Baník Ostrava
4
4 609
1118.
Raška Marek
ČWA
4
8 626
1119.
Cvan Martin
YC LS Brno
4
3 486
1120.
Fiala Ladislav
YC Znojmo
4
4 502
1121.
Suderová Tereza
Baník Ostrava
4
6 033
1122.
Korbová Helena
JK Olomouc
4
1 878
1123.
Ehl Vladimír
WS Club VD
4
2 105
1124.
Mendík Ladislav
JK Staré Splavy
4
5 375
1125.
Holotík Miroslav
LS Kroměříž
4
2 175
1126.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
4
11 658
1127.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
4
6 097
1128.
Rešl Pavel
VS Duchcov
4
616
1129.
Raškovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
4
2 355
1130.
Holub Miloslav
YC Znojmo
4
2 581
1131.
Harcubová Veronika
JK Staré Splavy
4
3 685
1132.
Kotek Ota
JK Staré Splavy
4
4 803
1133.
Prokopec Petr
YC Pardubice
4
5 695
1134.
Vitoň Jan
YC Znojmo
4
2 581
1135.
Pokoš Radim
VS Duchcov
4
1 054
1136.
Ďásek František
JK Cheb
4
3 513
1137.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
4
2 936
1138.
Vítek Miroslav
YC Znojmo
4
2 512
1139.
Kir Milan
IWS Club Nechra
4
14 639
1140.
Rečka Jiří
4
3 905
1141.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
4
9 142
1142.
Skalický Jaroslav
YC Pardubice
4
1 822
1143.
Riedel Michal
VS Duchcov
4
2 314
1144.
Kučera Michal
YC Ústí n L
4
3 235
1145.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
4
9 840
1146.
Crháková Magda
Jachtklub Brno
4
13 015
1147.
Beneš Jiri
YC Ústí n L
4
1 710
1148.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
4
1 306
1149.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
4
6 770
1150.
Pacovská Lucie
Slávia Česká Skalice
4
2 739
1151.
Riedel Ota
VS Duchcov
4
1 913
1152.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
4
3 458
1153.
Benešová Jitka
YC Ústí n L
4
1 710
1154.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
8 334
1155.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
4
6 978
1156.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
4
2 565
1157.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
4
5 079
1158.
Podolská Lenka
YC Ústí n L
4
1 730
1159.
Kladivo Roman
Slavoj Litoměřice
4
3 362
1160.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
4
2 565
1161.
Gebhart Antonin
JK Cheb
4
1 679
1162.
Jurka Vlastimil
YC Ústí n L
4
808
1163.
Jelínek Jakub
SST klub Plzeň
4
4 468
1164.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
4
766
1165.
Chodora Pavel
Prazdroj Plzeň
4
1 826
1166.
Hájek Libor
JK Cheb
4
1 008
1167.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
4
3 600
1168.
Mikule Aleš
SK Tři sestry
4
9 982
1169.
Ovčička Josef ing.
YC Příbram
4
4 191
1170.
Činčera Marek
JK Sokolov
4
962
1171.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
4
4 527
1172.
Svoboda Petr Ml.
Bohemia Poděbrady
4
3 070
1173.
Novotný Miroslav
Slavoj Hluboká
4
2 850
1174.
Vít Jaroslav
JK Plzeň
4
4 846
1175.
Jareš Petr
YC DIM Bezdrev
4
1 306
1176.
Myslík Jan
ProYachting Team
4
5 670
1177.
Schrollová Eva
YC Písek
4
1 319
1178.
Drncová Ivana
JK Plzeň
4
1 182
1179.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
4
8 708
1180.
Jakoubek Milan
JK Královská
4
5 532
1181.
Bárta Jan
JK Královská
4
1 399
1182.
Podhorec Štefan
YC Kladno
4
974
1183.
Tkadlec Štěpán
JK Toušeň
4
7 931
1184.
Chodura Leopold
ČYK
4
5 460
1185.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
4
2 087
1186.
Soukup Jiří
JK Královská
4
3 241
1187.
Hrdina Patrik
YC RODOP
4
7 848
1188.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
4
2 095
1189.
Pokorný Miroslav
Bohemia Poděbrady
4
982
1190.
Švík František
YC RODOP
4
16 890
1191.
Voskovec Filip
YC Kladno
4
14 994
1192.
Kühnl Šimon
ČYK
4
1 147
1193.
Ocelková Jindřiška
ČYK
4
1 584
1194.
Bauer Franta
YC CERE
5
3 155
1195.
Faltysová Natálie
Bohemia Poděbrady
5
3 142
1196.
Píchová Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
5
3 054
1197.
Guryča Jan
YC CERE
5
4 590
1198.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
5
10 276
1199.
Madenas Janis
YC CERE
5
8 527
1200.
Janovic Ivan
TJ STAR Praha
5
16 838
1201.
Neumann Lukáš
YC RODOP
5
15 710
1202.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
5
12 865
1203.
Winkler Pavel
JK Toušeň
5
35 601
1204.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
5
2 319
1205.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
5
9 564
1206.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
5
14 070
1207.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
5
707
1208.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
5
4 546
1209.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
5
2 090
1210.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
5
5 321
1211.
Maršík Karel
YC Ústí n L
5
3 180
1212.
Soukupová Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
5
5 922
1213.
Novotný Vaclav
JK Cheb
5
15 851
1214.
Škola Jan
Lokomotiva Cheb
5
5 376
1215.
Chlupatý Petr
Jachtklub Brno
5
3 959
1216.
Nuc Mario
JK Plzeň
5
505
1217.
Aišman Jiří
Lokomotiva Cheb
5
12 119
1218.
Brezíková Barbora
Prazdroj Plzeň
5
4 075
1219.
Smutný Ladislav
Jachtklub Brno
5
19 668
1220.
Sedláčková Veronika
Prazdroj Plzeň
5
2 051
1221.
Prokopová Lenka
Olšovec Jedovnice
5
5 778
1222.
Veselý Jaromír
JK Staré Splavy
5
2 229
1223.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
5
2 377
1224.
Tesárková Kateřina
YC Ústí n L
5
5 508
1225.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
5
5 355
1226.
Veselá Božena
JK Staré Splavy
5
2 229
1227.
Lehečka Ondřej
JK Olomouc
5
7 678
1228.
Marečková Renata
YC Markop FL
5
7 898
1229.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
5
5 444
1230.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
5
5 354
1231.
Hotra Stanislav
YC Vysoké Mýto
5
2 799
1232.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
5
11 139
1233.
Pišl Jan
Slávia Česká Skalice
5
1 949
1234.
Fetterle David
YC Znojmo
5
7 041
1235.
Myška Filip
IWS Club Nechra
5
8 282
1236.
Heneš David
JK Olomouc
5
2 419
1237.
Koubek Miroslav
WS Nechranice
5
2 991
1238.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
5
9 706
1239.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
5
9 190
1240.
Opletal Petr
JK Olomouc
5
1 178
1241.
Svozilová Hana
Sokol Tovačov
5
7 765
1242.
Krejča Filip
JK Olomouc
5
1 474
1243.
Opletal Ladislav
JK Olomouc
5
4 014
1244.
Toth Martin
ČWA
5
11 821
1245.
Rotter Arnošt
JK Olomouc
5
3 411
1246.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
5
5 656
1247.
Junek Vladimír
JK Olomouc
5
3 335
1248.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
6
10 445
1249.
Buchta Jan
ALT FB
6
17 444
1250.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
6
12 756
1251.
Vacula Karel
YC Znojmo
6
1 758
1252.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
6
3 960
1253.
Celá Barbora
YC Znojmo
6
5 344
1254.
Utíkal Petr
JK Olomouc
6
14 383
1255.
Kittler Jan
YC LS Brno
6
19 460
1256.
Němečková Pavla
Slávia Česká Skalice
6
2 880
1257.
Kramář Jiří
JK Česká Lípa
6
3 796
1258.
Hrubý Pavel
ČWA
6
11 837
1259.
Koubek Miroslav
WS Nechranice
6
11 023
1260.
Švestka Blahoslav
YC Velké Dářko
6
9 882
1261.
Mouchová Karolína
YC Doksy
6
4 070
1262.
Štěrba Igor
YC Znojmo
6
12 694
1263.
Mendíková Tereza
JK Staré Splavy
6
24 065
1264.
Janáček Martin
YC LS Brno
6
19 959
1265.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
6
26 724
1266.
Blatecký Patrik
Jachtklub Brno
6
14 466
1267.
Procházka Radek
YC Pardubice
6
3 130
1268.
Vacula Karel
YC Znojmo
6
5 118
1269.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
6
24 280
1270.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
6
10 445
1271.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
6
13 181
1272.
Vacula Jan
YC Znojmo
6
4 266
1273.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
6
6 630
1274.
Pop Tomáš RNDr
YC Pardubice
6
14 642
1275.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
6
6 350
1276.
Kantor František
YC LS Brno
6
9 587
1277.
Stach Václav
Lokomotiva Plzeň
6
6 990
1278.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
6
6 807
1279.
Rešl Matěj
VS Duchcov
6
3 396
1280.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
6
11 732
1281.
Kubový Martin
JK Toušeň
6
30 435
1282.
Postl Michal
Koh-i-noor ČB
6
1 937
1283.
Kacálková Petra
YC Nové Sedlo
6
6 183
1284.
Donda Jan
YC Kladno
6
2 045
1285.
Vacková Daniela
YC Solenice
6
5 884
1286.
Kynčl Jan
LK Štěchovice
6
15 745
1287.
Stará Jitka
Slavoj Hluboká
6
3 151
1288.
Řezáč Vít
YC Solenice
6
2 272
1289.
Hron Petr
PS Eletrika
6
11 094
1290.
Gebhart Zdenek
JK Cheb
6
11 635
1291.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
6
4 967
1292.
Frohlich Denis
YC Kladno
6
14 751
1293.
Kovalčuková Eva
SK Tři sestry
6
17 706
1294.
Jína Radovan
Bohemia Poděbrady
6
4 261
1295.
Vajsochrová Nikola
YC Solenice
6
2 452
1296.
Křížek David
YC RODOP
6
27 000
1297.
Drvota Jaromir
YC Kladno
6
4 778
1298.
Culek ml. Jindřich
YC Kotva Pha
6
6 284
1299.
Šindelka Václav
Baník Ostrava
6
4 192
1300.
Vodička Daniel
YC RODOP
6
8 083
1301.
Packová Alexandra
KJ Těrlicko
6
6 812
1302.
Procházková Hana
JK Královská
6
8 565
1303.
Kocián Leopold
YC Krnov
6
3 692
1304.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
7
4 612
1305.
Pšeidl Pavel
YC SaS
7
8 666
1306.
Čermáková Eva
JK Toušeň
7
11 374
1307.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
2 959
1308.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
7
22 236
1309.
Handl Erich
YC Kladno
7
1 932
1310.
Novák Miroslav
Sokol Dobřichovice
7
8 216
1311.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
7
5 138
1312.
Kubištová Kateřina
JK Plzeň
7
3 411
1313.
Hudec Václav
YC Neratovice
7
10 610
1314.
Nápravník Jakub
ČYK
7
11 126
1315.
Smola Matěj
Lokomotiva Plzeň
7
4 077
1316.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
7
2 260
1317.
Šára Jan
YC Neratovice
7
3 546
1318.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
7
2 944
1319.
Preibischová Monika
7
18 910
1320.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
7
7 175
1321.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
7
12 154
1322.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
7
4 504
1323.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
7
10 538
1324.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
7
5 989
1325.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
7
9 506
1326.
Audy Petr
Jachtklub Brno
7
5 391
1327.
Konopík Pavel
Jachtklub Brno
7
10 202
1328.
Matoušková Eva
Marty Vysoké Mýto
7
11 944
1329.
Pilařová Tereza
JK Sokolov
7
5 027
1330.
Fiala Martin
YC Znojmo
7
9 488
1331.
Slívová Jana
YC Nechranice
7
4 397
1332.
Kučera Jan
Jachtklub Brno
7
1 918
1333.
Novotný Martin
Slavoj Hluboká
7
1 782
1334.
Morávek Roman
ČWA
7
5 797
1335.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
7
8 226
1336.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
7
10 986
1337.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
7
3 330
1338.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
7
21 767
1339.
Havel Jiří
SC Testudo
7
6 233
1340.
Brožek Pavel
SC Testudo
7
8 788
1341.
Novotný Antonin
TJ Rapid Brno
8
5 739
1342.
Mayerbergová Ilona
YC LS Brno
8
24 042
1343.
Holý Ivo
Baník Ostrava
8
18 615
1344.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
8
7 624
1345.
Koutná Martina
YC Bystrc Brno
8
25 829
1346.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
8
16 600
1347.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
8
2 670
1348.
Bilek Vladimir
Sokol Palkovice
8
10 328
1349.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
8
4 900
1350.
Adam Zdeněk
VS Duchcov
8
21 517
1351.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
8
12 572
1352.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
8
5 365
1353.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
8
13 941
1354.
Lindová Karolina
YC Kladno
8
7 238
1355.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
8
12 572
1356.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
8
3 488
1357.
Trenzová Karolína
Jachtklub Brno
8
20 144
1358.
Fišer Roman
JK Královská
8
20 118
1359.
Kotek Michal
YC Markop FL
8
30 233
1360.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
8
1 956
1361.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
8
11 440
1362.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
8
13 195
1363.
Hloušek Pavel
YC Ústí n L
8
13 204
1364.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
8
4 603
1365.
Kacálek Zdeněk
YC Nové Sedlo
8
15 889
1366.
Hartmann Pavel
ČWA
8
7 806
1367.
Červenka Jaroslav
Prazdroj Plzeň
8
6 950
1368.
Vavřička Zdeněk
YC Kladno
8
6 291
1369.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
8
15 776
1370.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
8
35 059
1371.
Altmann Tomáš
SST klub Plzeň
8
11 968
1372.
Fanta Miroslav
YC Markop FL
8
38 119
1373.
Ročková Alena
YC Neratovice
8
13 467
1374.
Čondl Pavel
Baník Most
8
3 821
1375.
Lachner Vít
YC Neratovice
8
16 936
1376.
Slíva Jakub
YC Nechranice
8
26 947
1377.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
8
13 650
1378.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
8
4 343
1379.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
8
17 855
1380.
Nápravníková Barbora
ČYK
8
8 598
1381.
Antel Vladimír
LS Kroměříž
8
8 173
1382.
Král Jiří
HTJ Odra Ostrava
9
21 399
1383.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
9
7 861
1384.
Musil Tomáš
YC RODOP
9
58 831
1385.
Kubisz Jan
Slavoj Český Těšín
9
7 291
1386.
Janderová Klára
YC SaS
9
14 882
1387.
Dvořák Marek
Lokomotiva Cheb
9
15 818
1388.
Michalčin Jiří
SK Tři sestry
9
22 177
1389.
Packová Kristýna
KJ Těrlicko
9
14 331
1390.
Podzimek Antonín
ČYK
9
5 236
1391.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
9
6 745
1392.
Landkammerová Jana
YC Neratovice
9
33 944
1393.
Hruška Martin
T. J. Sokol Vrané II
9
6 415
1394.
Krejčík Václav
Bohemia Poděbrady
9
3 737
1395.
Pour Vaclav
Slavoj Hluboká
9
9 245
1396.
Škoda Michal
YC Neratovice
9
28 212
1397.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
9
4 249
1398.
Kratzig Elizabeth
YC CERE
9
53 440
1399.
Marval Jakub
T. J. Sokol Vrané II
9
7 379
1400.
Kozelský Jakub
YC Markop FL
9
33 048
1401.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
9
9 584
1402.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
9
19 070
1403.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
9
23 300
1404.
Plecitý Marek
JK Toušeň
9
12 106
1405.
Hájek Tomáš
YC CERE
9
12 705
1406.
Sivá Helena
Slavoj Hluboká
9
9 520
1407.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
9
4 951
1408.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
9
18 979
1409.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
9
4 825
1410.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
9
4 179
1411.
Hirnšal Jan
JK Česká Lípa
9
20 385
1412.
Crháková Lenka
Jachtklub Brno
9
19 115
1413.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
9
5 894
1414.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
9
14 079
1415.
Sopoušek Radek
Jachtklub Brno
9
3 376
1416.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
9
14 589
1417.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
9
11 429
1418.
Dvořák Michal
Lokomotiva Cheb
9
11 465
1419.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
9
16 507
1420.
Novotný Václav
JK Cheb
9
26 338
1421.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
10
9 344
1422.
Staněk Jan
YC Doksy
10
8 502
1423.
Smutná Veronika
JK Staré Splavy
10
11 930
1424.
Konig Josef
SK Poseidon
10
29 481
1425.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
10
6 539
1426.
Matoušek Tomáš
Slavoj Hluboká
10
8 234
1427.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
10
7 474
1428.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
10
18 412
1429.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
10
5 725
1430.
Maier Michael
YCR Roudnice
10
84 024
1431.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
10
2 711
1432.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
10
6 520
1433.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
10
11 005
1434.
Hendrych Václav
YC Doksy
10
19 248
1435.
Vít Ladislav
JK Plzeň
10
3 306
1436.
Cejnar Tomáš
YC CERE
10
9 232
1437.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
10
12 770
1438.
Cejnar Matyáš
YC CERE
10
19 332
1439.
Himmel Jiří
YC Nechranice
10
34 304
1440.
Šmídová Lenka
YC Neratovice
10
54 187
1441.
Chyťová Marcela
YC LS Brno
10
20 282
1442.
Novák Adam
Sokol Dobřichovice
10
5 701
1443.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
10
25 270
1444.
Altman Jiří
Císařská louka
10
23 641
1445.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
10
4 578
1446.
Culek Jindřich
YC Kotva Pha
10
17 400
1447.
Valouch Libor
JK Olomouc
10
15 103
1448.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
11
17 566
1449.
Šmídová Božena
YC Neratovice
11
8 599
1450.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
11
10 416
1451.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
11
26 048
1452.
Vlček Dominik
Slávia Česká Skalice
11
25 020
1453.
Burdová Michaela
ČYK
11
13 167
1454.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
11
19 865
1455.
Bláha Martin
JK Plzeň
11
10 702
1456.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
11
13 212
1457.
Storch Petr
YC Ústí n L
11
31 998
1458.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
11
24 379
1459.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
11
5 910
1460.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
11
48 816
1461.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
11
14 138
1462.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
11
27 603
1463.
Žila Jiří
Slavoj Hluboká
11
6 344
1464.
Fischer Kristian
Lokomotiva Cheb
11
11 369
1465.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
11
52 592
1466.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
11
6 346
1467.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
11
20 670
1468.
Procházka Jan
JK Plzeň
11
3 426
1469.
Brázdová Petra
YC Pardubice
11
6 069
1470.
Solfronk Antonín ml.
Koh-i-noor ČB
11
22 387
1471.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
11
15 652
1472.
Rott Jan
JK Plzeň
11
23 067
1473.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
11
21 414
1474.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
11
12 192
1475.
Zíma Jakub
ČWA
11
28 896
1476.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
11
2 292
1477.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
11
20 377
1478.
Sejkora Luděk
YC Markop FL
11
47 901
1479.
Lejhanec David
YC Pardubice
11
26 707
1480.
Tichánková Soňa
Sokol Palkovice
11
4 092
1481.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
12
25 549
1482.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
12
22 817
1483.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
12
48 558
1484.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
12
12 490
1485.
Hanuš Daniel
YC Pardubice
12
23 598
1486.
Černá Anna
Lokomotiva Plzeň
12
38 289
1487.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
12
5 470
1488.
Vašík Martin
YC LS Brno
12
16 832
1489.
Haubold Petr
Delfín Jablonec
12
17 523
1490.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
12
5 166
1491.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
12
33 128
1492.
Prucha Alexandr
Vodní stavby Pha
12
27 315
1493.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
12
16 107
1494.
Jackel Josef
YC Kladno
12
6 550
1495.
Rybáček Josef
YC Doksy
12
41 745
1496.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
12
14 802
1497.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
12
23 395
1498.
Kořan Petr
YC Neratovice
12
46 699
1499.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
12
5 145
1500.
Čajčík Karel
YC Pardubice
12
11 476
1501.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
12
34 543
1502.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
12
18 399
1503.
Trčka Martin
Baník Most
12
55 748
1504.
Vašík Radim
YC LS Brno
12
37 010
1505.
Král Karel
JK Sokolov
12
11 067
1506.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
12
17 124
1507.
Landkammerová Šárka
YC Neratovice
12
33 179
1508.
Fiala Petr
YC Neratovice
12
38 090
1509.
Chudějová Hana
YC Neratovice
12
20 208
1510.
Cejnar Lukáš
YC CERE
12
24 927
1511.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
12
20 924
1512.
Šmídová Katka
KJ Těrlicko
12
38 791
1513.
Hálová Kateřina
JK Toušeň
13
36 409
1514.
Bachtík Lukáš
YC CERE
13
15 389
1515.
Kupská Markéta
YC LS Brno
13
6 076
1516.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
13
48 082
1517.
Janda Martin
ASK Lovosice
13
15 065
1518.
Polidar Martin
JK Cheb
13
7 167
1519.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
13
40 541
1520.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
13
8 391
1521.
Skála Pavel
JK Cheb
13
27 818
1522.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
13
22 552
1523.
Havel Filip
YC Neratovice
13
18 461
1524.
Nováková Alexandra
YC Nechranice
13
16 782
1525.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
13
55 140
1526.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
13
22 820
1527.
Jebavý Vít
YC Neratovice
13
10 848
1528.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
13
35 613
1529.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
13
55 140
1530.
Stachová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
13
4 993
1531.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
14
12 580
1532.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
14
12 887
1533.
Švarc Roman
JK Staré Splavy
14
24 423
1534.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
14
25 275
1535.
Drahorád Petr
JK Cheb
14
33 727
1536.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
14
17 559
1537.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
14
48 893
1538.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
14
55 522
1539.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
14
9 434
1540.
Kubát Michal
ČYK
14
17 062
1541.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
14
14 596
1542.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
14
29 498
1543.
Skotnicová Jana
Sokol Palkovice
14
54 991
1544.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
14
21 090
1545.
Strejčková Kateřina
Sokol Palkovice
14
4 723
1546.
Kliment Michal
YC Neratovice
14
11 834
1547.
Šárek Martin
Sokol Palkovice
14
7 843
1548.
Kořanová Johana
YC Neratovice
14
16 236
1549.
Šindýlek Jiří Ing.
Bohemia Poděbrady
14
8 279
1549.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
14
8 279
1551.
Škoda Vít
YC Neratovice
14
18 682
1552.
Plecitý Martin
JK Toušeň
14
37 713
1553.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
14
10 339
1554.
Svoboda (ml.) Jiří
Sokol Dobřichovice
14
26 174
1555.
Smolařová Barbora
YC CERE
15
31 475
1556.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
15
23 950
1557.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
15
14 003
1558.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
15
27 439
1559.
Čuláková Adéla
YC Neratovice
15
18 107
1560.
Šínová Alexandra
ČYK
15
33 382
1561.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
15
51 478
1562.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
15
44 376
1563.
Štrunc Jan
YC Neratovice
15
42 516
1564.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
15
30 759
1565.
Daniel Jakub
YC Neratovice
15
39 278
1566.
Jindřich Marek
Lokomotiva Plzeň
15
8 117
1567.
Roček Roman
YC Neratovice
15
58 423
1568.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
15
49 272
1569.
Moucha Pavel
YC Doksy
15
10 916
1570.
Matějková Adéla
VS Duchcov
15
6 754
1571.
Šamšulová Tereza
Jachtklub Brno
15
17 675
1572.
Cintl ml. Václav
JK Česká Lípa
15
29 046
1573.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
15
11 661
1574.
Šlechta Jiří
Koh-i-noor ČB
16
16 019
1575.
Hykrdová Eliška
Jachtklub Brno
16
20 904
1576.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
16
26 813
1577.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
16
39 259
1578.
Zaruba Marek
JK Cheb
16
21 080
1579.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
16
49 353
1580.
Kýhosová Kamila
Sokol Dobřichovice
16
21 707
1581.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
16
35 640
1582.
Soukup Aleš
VS Duchcov
16
9 767
1583.
Kratochvíl Jiří
VS Duchcov
16
12 982
1584.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
17
44 265
1585.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
17
49 355
1586.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
17
53 164
1587.
Audy Dan
Jachtklub Brno
17
54 822
1588.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
17
30 359
1589.
Blatecký David
Jachtklub Brno
17
49 703
1590.
Stránská Lucie
VS Duchcov
17
31 295
1591.
Horáček Marek
LS Kroměříž
17
17 051
1592.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
17
22 610
1593.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
17
29 868
1594.
Gemperle Jan
Sokol Dobřichovice
17
15 757
1595.
Bezděk David
Jachtklub Brno
18
10 195
1596.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
18
49 448
1597.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
18
50 380
1598.
Outrata Jiří
JK Toušeň
18
59 099
1599.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
18
20 067
1600.
Ircing Pavel
TJ Prostějov
18
23 722
1601.
Bezděková Martina
Jachtklub Brno
18
9 264
1602.
Valdhansová Klára
ČYK
18
25 258
1603.
Fenclová Veronika
YC Praha 12
18
99 178
1604.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
18
19 753
1605.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
18
46 114
1606.
Starý Martin
Slavoj Hluboká
18
38 315
1607.
Černý Michal
Lokomotiva Plzeň
18
46 978
1608.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
18
61 488
1609.
Vinkl Daniel
YC Kladno
18
17 876
1610.
Utíkal Petr
JK Olomouc
18
33 307
1611.
Huk Václav
YC LS Brno
19
21 822
1612.
Matějů Helena
Bohemia Poděbrady
19
16 437
1613.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
19
43 683
1614.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
19
38 609
1615.
Polidarová Marketa
JK Cheb
19
40 537
1616.
Fučíkovský Jan
JK Sokolov
19
20 312
1617.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
19
16 437
1618.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
19
25 192
1619.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
19
27 369
1620.
Hykrda Jakub
Jachtklub Brno
19
28 477
1621.
Šmídová Petra
KJ Těrlicko
19
51 422
1622.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
20
19 904
1623.
Peterka Miroslav
YC Neratovice
20
35 298
1624.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
20
77 573
1625.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
20
77 171
1626.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
20
23 591
1627.
Babický Roman
JK Česká Lípa
20
65 563
1628.
Němec Vojtěch
ČYK
21
37 602
1629.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
21
22 697
1630.
Sanková Lenka
VS Duchcov
21
27 793
1631.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
22
55 893
1632.
Novotný Štěpán
JK Cheb
22
57 118
1633.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
22
53 795
1634.
Vinkl Petr
YC Kladno
23
29 307
1635.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
23
37 927
1636.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
23
61 753
1637.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
23
36 763
1638.
Zárubová Michaela
JK Cheb
23
48 114
1639.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
23
26 196
1640.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
24
56 430
1641.
Ondíková Petra
ČYK
24
45 164
1642.
Korvas Filip
ČYK
25
29 405
1643.
Škráčková Vendula
JK Ostrava Poruba
26
80 889
1644.
Hájek Daniel
YC CERE
26
60 314
1645.
Tichý Jonáš
YC Neratovice
26
28 136
1646.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
26
26 200
1647.
Vrzalová Elen
Olšovec Jedovnice
26
28 334
1648.
Seidl Šimon
YC LS Brno
34
75 594
1649.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
36
16 348
1650.
Juřinová Petra
YC LS Brno
39
109 767
1651.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
42
64 863
1652.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
45
179 253
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace