POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2017




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1724 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 21 192 651
2. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 16 178 558
3. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 15 172 404
4. Mlejnek Tomáš SK Štětí 24 149 983
5. Šindelka Ondřej MYK 20 144 481
6. Nevelöš Tibor SK Štětí 21 136 514
7. Himmelová Klára YC Nechranice 22 133 072
8. Nevelöš Adam SK Štětí 21 131 885
9. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 22 129 797
10. Halouzka Jakub MYK 15 128 855
11. Krsička Michal YC CERE 14 125 114
12. Hrubý Jiří SK Štětí 11 123 012
12. Houdek Roman LS Brno 11 123 012
14. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 20 121 401
15. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 32 120 382
16. Kraus Lukáš YC Kladno 19 118 772
17. Maier Michael JK Staré Splavy 14 118 600
18. Sivý Josef Slavoj Hluboká 16 116 626
19. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 113 982
20. Roček Roman YC Neratovice 17 112 854
21. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 15 107 764
22. Novotný Štěpán JK Cheb 16 106 289
23. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 16 99 981
24. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 14 97 747
25. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 11 96 319
26. Vacula Martin JK Staré Splavy 15 95 522
27. Žáček Jiří Baník Ostrava 22 94 724
28. Štursová Lucie ČYK 18 94 070
29. Viták František JK Plzeň 14 92 713
30. Vychová Zuzana YC Neratovice 12 91 168
31. Palkovský Tomáš SK Štětí 12 91 055
31. Storch Petr Chemička Ústí 12 91 055
33. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 11 90 205
34. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 10 90 201
35. Gebhart Zdeněk JK Cheb 17 90 061
36. Piňosová Kristýna JK Prostějov 21 87 826
37. Jurečka Šimon ČYK 14 87 254
38. Teplý Viktor Jachtklub Brno 9 86 626
39. Pavlišová Michaela YC Kovářov 9 86 423
40. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 12 85 612
41. Košvica Jakub LS Brno 15 83 562
42. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 12 82 941
43. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 13 82 889
44. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 9 82 568
45. Nápravník Jakub ČYK 13 81 271
46. Tupý Petr LS Brno 20 80 606
47. Svoboda Jan LS Kroměříž 14 80 402
48. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 13 80 042
49. Směšný Marek JK Prostějov 11 79 809
50. Parůžek Jiří JK Toušeň 12 79 299
51. Müller Ondřej SK Štětí 24 78 371
52. Lidařík Rudolf LS Brno 12 78 225
53. Kramplová Annamaria ČYK 13 77 778
54. Bachtík Marek YC CERE 7 77 411
55. Tlapák Vojtěch SK Štětí 27 77 170
56. Verner Jaroslav JK Toušeň 15 77 059
57. Hlaváček Matouš ČYK 13 76 571
58. Nápravníková Kořanov Johana YC Neratovice 13 76 496
59. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 12 75 621
60. Halouzka Jiří MYK 14 75 447
61. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 74 841
62. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 74 818
63. Krsička Lukáš YC CERE 12 74 711
64. Zíma Jakub ČWA 10 74 625
65. Vinkl Petr YC Kladno 21 74 567
66. Viščor Dan LS Brno 17 74 527
67. Rais Michal SK Štětí 24 74 453
68. Kališová Marketa Jachtklub Brno 14 74 177
69. Vychová Eliška YC Neratovice 16 74 101
70. Koštýř Michal SK Tři Sestry YC 8 72 705
71. Hála Petr AYCK 11 72 270
72. Teubnerová Anna ČYK 15 71 796
73. Jedlička Jan YC Neratovice 17 71 690
74. Cintl Václav JK Česká Lípa 15 70 711
75. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 7 68 923
76. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 12 68 661
77. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 11 68 379
78. Jaroš Adam MYK 21 66 850
79. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 15 66 843
80. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 15 66 498
81. Fiala Petr YC Neratovice 8 65 579
82. Kaltounková Klára ČYK 12 64 769
83. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 16 63 691
84. Himmel Jiří YC Nechranice 20 62 656
85. Kvasnik Milan YC Neratovice 14 62 637
86. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 23 62 633
87. Křenková Monika LS Brno 16 62 583
88. Rameš Ivan JK Česká Lípa 16 62 431
89. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 9 62 302
90. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 11 62 272
91. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 17 62 190
92. Plodek Adam YC Pardubice 20 61 565
93. Rek Adam ČYK 11 61 249
94. Zima Tomáš YC Kladno 8 61 009
95. Kubový Martin JK Toušeň 7 60 714
96. Mareček Šimon Jachtklub Brno 11 60 372
97. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 22 60 245
98. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 60 202
99. Bína Daniel JK Staré Splavy 5 59 817
100. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 12 59 318
101. Nejezchleba Jakub LS Brno 16 58 639
102. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 4 58 488
103. Winkler Adam YC Neratovice 11 57 698
104. Švíková Bára YC CERE 16 57 675
105. Švíková Kateřina YC CERE 13 57 135
106. Sünderhauf Zdeněk ČYK 7 56 829
107. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 14 56 674
108. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 55 980
109. Bezděková Martina Jachtsport Brno 10 55 966
110. Ondíková Petra YC Velké Dářko 14 55 775
111. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 55 614
112. Kučera Matěj TJ Lanškroun 10 55 045
113. Hálová Lucie JK Toušeň 17 55 018
114. Valenová Barbora JK Olomouc 20 54 648
115. Kořan Petr YC Neratovice 12 54 516
116. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 54 048
117. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 53 363
118. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 52 950
119. Neumann Lukáš YC RODOP 10 52 797
120. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 18 51 331
121. Keblová Lucie ČYK 13 51 261
122. Jochovič Josef YC Neratovice 9 51 227
122. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 8 51 227
124. Outrata Jiří JK Toušeň 14 51 152
125. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 50 622
126. Sladký Martin ČWA 9 49 262
127. Košťál Petr YC Pardubice 11 49 101
128. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 48 943
129. Kořanová Michaela YC Neratovice 15 48 311
130. Čermák Jaroslav YC Pardubice 10 47 945
131. Tlapáková Zuzana SK Štětí 23 47 845
132. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 47 781
133. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 47 389
134. Nuc Mario JK Plzeň 11 47 190
135. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 16 46 765
136. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 46 540
137. Kršňák Jan VS Duchcov 17 46 488
138. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 46 236
139. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 45 578
140. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 44 820
141. Vřešťál Rudolf LS Brno 5 44 783
142. Lokajíčková Lucie ČYK 15 44 716
143. Ottová Hana Sokol Tovačov 7 44 575
144. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 11 44 258
145. Janota Jonáš ČYK 30 44 232
146. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 44 199
147. Richter Zdeněk YC Doksy 13 43 921
148. Burska Zosia YC CERE 12 43 789
149. Havelka Jakub ČYK 6 43 670
150. Halouzka Michal MYK 10 43 652
151. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 43 508
152. Bryx Petr YC Neratovice 10 43 042
153. Kršňák Jakub VS Duchcov 18 42 755
154. Smrčka Jiří ČYK 14 42 694
155. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 20 42 537
156. Sadílek Adam Delfín Jablonec 13 42 440
157. Kafka Richard YC Velké Dářko 16 42 284
158. Šimek Karel Slavoj Hluboká 10 42 243
159. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 11 41 564
160. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 13 41 530
161. Ráža Matyáš VS Duchcov 17 41 522
162. Čajčík Jan LS Brno 8 41 431
163. Winklerová Anna JK Toušeň 12 40 971
164. Košata Lukáš ČYK 14 40 670
165. Moucha Pavel YC Doksy 14 40 641
166. Kafka Roman YC Velké Dářko 15 40 296
167. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 14 39 911
168. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 16 39 716
169. Škvařil Patrik LS Brno 27 39 655
170. Cvikrová Michaela ČYK 16 39 334
171. Hrubý Pavel ČWA 8 39 263
172. Křížek David Lokomotiva Plzeň 8 38 866
173. Čermák Petr YC Kladno 7 38 846
174. Hudec Adam YC Neratovice 15 37 937
175. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 11 37 918
176. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 37 721
177. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 8 37 705
178. Vacula Karel YC Znojmo 9 37 694
178. Vacula Jan YC Znojmo 9 37 694
180. Kováčová Tereza JK Prostějov 13 37 671
181. Žalud František ČYK 16 37 452
182. Winkler Pavel JK Toušeň 6 37 349
183. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 37 325
184. Slíva Martin ČWA 6 37 246
185. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 37 159
186. Fanta Miroslav LS Brno 15 36 939
187. Viščorová Nela LS Brno 17 36 740
188. Justová Anna LS Brno 15 36 544
189. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 15 36 543
190. Plecitý Martin JK Toušeň 7 36 490
191. Bidlová Jitka LS Brno 12 36 152
192. Šmídová Petra KJ Těrlicko 7 36 104
193. Trčka Martin YC RODOP 5 36 093
194. Mojdlová Kateřina YC Kladno 15 35 984
195. Košatová Lucie ČYK 8 35 980
196. Wehrenbergová Anna YC Kladno 9 35 857
197. Čáp Milan YC Neratovice 4 35 739
198. Zanker Zbyněk SK Štětí 11 35 733
199. Mojdl Ondřej YC Kladno 15 35 634
200. Kramář Petr JK Česká Lípa 7 35 617
201. Janderová Klára YC SaS 14 35 525
202. Richterová Eliška YC Pardubice 10 35 441
203. Kulík Martin YC RODOP 5 35 339
204. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 35 306
205. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 35 271
206. Říčanová Nicol SK Štětí 12 35 128
207. Popov Adam ČYK 16 34 947
208. Kališová Lenka Jachtklub Brno 11 34 563
209. Procházka Filip YC Neratovice 3 34 443
210. Štrunc Jan YC Neratovice 8 34 419
211. Kmenta Martin Jachtklub Brno 13 34 401
212. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 11 34 217
213. Hošek Libor JK Česká Lípa 8 34 009
214. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 11 33 920
215. Myška Filip IWS Club Nechra 5 33 495
216. Postránecký František YC Neratovice 11 33 454
217. Vaszi Mikuláš SK Štětí 15 33 447
218. Pourová Barbora ČYK 8 33 266
219. Drda David Delfín Jablonec 12 33 146
220. Babický Josef JK Česká Lípa 12 33 125
221. Němec Jiří Slavoj Hluboká 15 33 090
222. Pavlíček Zdeněk YC Regent 9 33 062
223. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 33 030
224. Sadílková Nela Delfín Jablonec 10 33 012
225. Hála Jan AYCK 10 32 908
226. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 9 32 574
227. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 12 32 489
228. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 32 444
229. Mrzílková Lenka YC Neratovice 12 32 177
230. Kolářová Terezie Orthodocks YC 9 32 081
231. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 31 875
232. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 23 31 813
233. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 31 757
234. Postránecká Klára YC Neratovice 9 31 651
235. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 11 31 524
236. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 8 31 491
237. Horváth Vojtěch ČYK 2 31 394
238. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 9 31 372
239. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 15 31 357
240. Klíma Vojtěch ČYK 18 31 323
241. Bezušková Jana YC Neratovice 6 31 243
242. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 5 31 050
243. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 10 30 888
244. Stejskal Max YC Neratovice 9 30 783
245. Musil Tomáš YC RODOP 3 30 418
246. Paigerová Vanda YC CERE 15 30 340
247. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 8 30 238
248. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 12 29 781
249. Živná Veronika YC PanCzech 8 29 774
249. Živná Kateřina YC PanCzech 8 29 774
251. Jozíf Martin YC Pardubice 5 29 724
252. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 29 606
253. Deutscher Patrik JK Staré Splavy 5 29 530
254. Tomek Milan NOT FOR SAIL 3 29 430
255. Hasman Radim YC Kladno 11 29 296
256. Raška Marek ČWA 11 29 284
257. Valouch Libor JK Olomouc 19 29 247
258. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 11 29 223
259. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 16 29 189
260. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 12 29 066
261. Vítovec Matěj YC CERE 11 29 041
262. Hendrych Václav YC Doksy 5 28 965
263. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 8 28 726
264. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 9 28 638
265. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 11 28 547
266. Košťálová Bára YC Pardubice 9 28 415
267. Kupka Petr ČYK 3 28 299
268. Tkadlecová Sára JK Toušeň 5 28 163
269. Matoušková Eva ALT Melges 24 3 27 861
270. Majchrák Kristian ČYK 8 27 714
271. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 10 27 702
272. Kala Roman YC Doksy 10 27 695
273. Sedláček Petr JK Prostějov 19 27 672
274. Audy Dan Jachtklub Brno 8 27 663
275. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 27 532
276. Štantejský Jan ALT RS 6 27 461
277. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 12 27 323
278. Záruba Vladimír JK Cheb 7 27 255
279. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 12 27 224
280. Václavík Jakub JK Česká Lípa 9 27 049
281. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 13 26 665
282. Jirounek Kamil YC CERE 2 26 654
283. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 12 26 592
284. Zárubová Michaela JK Cheb 7 26 434
285. Brabec Václav YC CERE 6 26 423
286. Horký Adam ČWA 4 26 165
287. Drahorád Petr JK Cheb 9 26 089
288. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 5 25 780
289. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 16 25 639
290. Holubová Tereza ČYK 10 25 460
291. Olša Jiří LS Brno 5 25 348
292. Hartig Bartoloměj YC Doksy 16 25 053
293. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 24 902
294. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 24 800
295. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 15 24 767
296. Bauerová Markéta YC CERE 10 24 753
297. Kašpar Antonín YC CERE 7 24 713
298. Stibůrková Eliška ČYK 15 24 660
299. Ostrý Dominik Olšovec Jedovnice 14 24 382
300. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 24 202
301. Jelínek Petr Spartak Modřany 3 24 151
301. Hackl Miroslav Spartak Modřany 3 24 151
303. Rašková Adéla ČWA 7 24 129
304. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 10 24 068
305. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 6 24 064
306. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 9 23 828
307. Pavlík Jiří LS Brno 12 23 788
308. Medek Pavel VS Duchcov 16 23 728
309. Himmel Jiří YC Nechranice 7 23 689
310. Šilhavý Jaromír YC Kladno 17 23 465
311. Krsička Martin YC CERE 9 23 389
312. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 23 314
313. Vašek Robin ČYK 3 23 198
313. Kovařík Jan ČYK 3 23 198
315. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 23 197
316. Motal Filip ČYK 17 23 137
317. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 23 114
318. Haltmarová Dominika YC SaS 2 23 048
319. Chalupník Miloslav YC Dyje 3 23 032
320. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 22 882
321. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 22 851
322. Lambl Vojtěch YC Neratovice 10 22 790
323. Sehnal René YC SaS 5 22 396
324. Mrázová Sylvia ALT RS 10 22 349
325. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 22 325
326. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 7 22 171
327. Pavlíková Barbara YC CERE 8 22 128
328. Richter Jan YC Pardubice 10 21 867
329. Chlebna Milan YC Kovářov 4 21 861
330. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 21 810
331. Klíma Ondřej YC Doksy 16 21 719
332. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 11 21 507
333. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 9 21 286
334. Vlachová Veronika YC Neratovice 10 21 118
335. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 15 21 019
336. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 13 21 002
337. Škoda Michal YC Neratovice 11 20 919
338. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 20 892
339. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 8 20 889
340. Machovský Jan ALT Vaurien 5 20 856
341. Falta Miroslav ALT Tornado 6 20 641
342. Ronovský Jonáš ČYK 14 20 538
343. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 20 444
344. Kubů Jáchym YC Pardubice 9 20 440
345. Huk Vítězslav LS Brno 13 20 331
346. Bauerová Šárka YC CERE 7 20 254
347. Ott Adam Jachtklub Brno 9 20 126
348. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 11 20 063
349. Vlach Martin YC Neratovice 10 19 994
350. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 8 19 977
351. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 19 917
352. Kříž Jan SK Štětí 18 19 850
353. Korych Pavel YC Kladno 7 19 775
354. Hrabalová Veronika YC SaS 3 19 639
355. Trnavský Martin Jachtklub Brno 7 19 631
356. Bartoš Richard YC Lískovec 6 19 554
357. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 19 541
358. Štruncová Michaela YC Neratovice 10 19 489
359. Procházka Libor YC Neratovice 7 19 441
360. Čech Petr YC DIM Bezdrev 6 19 371
361. Rešl Pavel VS Duchcov 14 19 364
362. Otevřel Pavel LS Brno 12 19 299
363. Dítětová Tereza YC Neratovice 16 19 274
364. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 7 19 029
365. Netík Pavel YC Velké Dářko 8 19 022
366. Mann Štěpán SK Tři Sestry YC 6 18 993
367. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 18 987
367. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 18 987
367. Sovadina Petr LS Kroměříž 8 18 987
370. Šebková Kristýna LS Brno 8 18 976
371. Buřil Miloš ALT RS 9 18 920
372. Buchar Petr YC CERE 10 18 906
373. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 18 753
374. Loužek Karel JK Plzeň 11 18 580
375. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 4 18 523
376. Buchtová Sarah LS Brno 15 18 497
377. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 7 18 298
378. Kaláb Jindřich VS Duchcov 10 18 282
379. Veselý Štěpán YC Pardubice 8 18 281
380. Šuvarský Jaroslav Newton YC 3 18 129
381. Schwarzová Markéta YC CERE 4 18 044
382. Machovská Lucie ALT Vaurien 4 18 042
383. Mareš Miloš YC Kladno 10 18 033
384. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 5 17 900
385. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 8 17 795
386. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 17 781
387. Slívová Jana YC Nechranice 4 17 757
388. Prokýšek Petr Orthodocks YC 7 17 585
389. Bezděk David Jachtsport Brno 3 17 537
390. Karhánek Jiří YC SaS 6 17 507
391. Dadák Lukáš LS Brno 11 17 466
392. Hýža Petr Jachtklub Brno 4 17 423
393. Guryča Nikola YC CERE 5 17 096
394. Kvyšnovský Michael ČWA 3 16 980
395. Vacula Jiří JK Staré Splavy 17 16 842
396. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 7 16 631
397. Šindelka Jakub MYK 13 16 617
398. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 7 16 586
399. Švihlík Martin YC RODOP 1 16 557
399. Buček Martin YC RODOP 1 16 557
399. Křížek David YC RODOP 1 16 557
402. Sláma Eduard YC Neratovice 2 16 522
403. Křenková Kristýna LS Brno 14 16 514
404. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 16 497
405. Lorenz Alan JK Česká Lípa 6 16 384
406. Blatecký David Jachtklub Brno 4 16 292
407. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 16 262
408. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 16 188
409. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 15 855
410. Soukup Aleš VS Duchcov 13 15 842
411. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 15 15 836
412. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 5 15 803
413. Klusáčková Radka LS Brno 10 15 745
414. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 15 735
415. Dudák Marek YC CERE 4 15 700
416. Kraus Jan YC Kladno 7 15 644
417. Labuda Ondřej LS Brno 6 15 558
418. Iljuchin Ilja ALT RS 5 15 538
419. Povolný Adam YC CERE 6 15 483
420. Bryxová Lucie YC Neratovice 10 15 435
421. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 4 15 395
422. Chalupníková Kateřina Jednoráz.licence 1 15 325
422. Chalupníková Kateřina Jednoráz.licence 1 15 325
424. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 15 235
425. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 10 15 222
426. Moučková Hana YC Velké Dářko 7 15 213
427. Valdhansová Klára ČYK 4 15 133
428. Bauer František YC CERE 4 15 131
429. Borkovec Bořek ČYK 12 15 124
430. Babický Roman JK Česká Lípa 3 15 114
431. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 15 082
432. Vácha Martin LS Brno 3 15 071
433. Krejza Filip ALT FB 3 15 070
434. Makrlík Dušan JK Klatovy 13 15 055
435. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 4 14 983
435. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 4 14 983
437. Košťálová Anna YC Pardubice 4 14 982
438. Kuklík Radek LS Brno 10 14 968
439. Diviš Ivo YC Dyje 4 14 794
440. Motal Adam ČYK 16 14 783
441. Solař Petr ČYK 2 14 661
441. Veselý Vladislav ČYK 2 14 661
441. Kovařík Jan YC SaS 2 14 661
444. Synková Anna LS Brno 10 14 627
445. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 14 605
446. Pinďák Josef SK Štětí 5 14 550
447. Pavlovský Josef LS Brno 4 14 515
448. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 14 391
449. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 5 14 305
450. Sehnal Pavel ČWA 3 14 274
451. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 12 14 233
452. Hálová Anna LS Kroměříž 10 14 185
453. Grecmanová Denisa YC RODOP 1 14 162
453. Mertlová Michaela YC Regent 1 14 162
455. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 8 14 114
456. Dlouhý Radek YC Pardubice 3 14 078
457. Lederer Tomáš VS Duchcov 14 14 063
458. Kmoníček Jiří YC Pardubice 5 14 054
459. Vacula Karel YC Znojmo 8 14 053
460. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 11 13 964
461. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 5 13 853
462. Dvořák Filip Jachtklub Brno 10 13 847
463. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 13 837
464. König Václav YC DIM Bezdrev 9 13 827
465. Dolejš Rudolf ČWA 6 13 793
466. Peterka Miroslav ALT Melges 24 2 13 699
467. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 17 13 694
468. Šilhavý Jiří YC Kladno 7 13 639
469. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 8 13 606
470. Kratochvíl Zdeněk Eduard ALT RS 4 13 587
471. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 7 13 555
472. Pokorný Vojtěch ALT SF 5 13 461
473. Daněk Jan LS Brno 5 13 436
474. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 4 13 380
475. Suchomel Jiří Spartak Modřany 6 13 364
476. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 8 13 350
477. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 11 13 281
478. Dragoun Dominik JK Plzeň 12 13 265
479. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 13 13 264
480. Mojdl Martin YC Kladno 10 13 243
481. Němec František ALT Tornado 5 13 078
482. Šplíchal Filip JK Plzeň 4 13 009
483. Majchrák Lukáš ALT RS 7 12 985
484. Hýža Vít Jachtklub Brno 11 12 968
485. Páleníčková Aneta YC CERE 6 12 951
486. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 12 945
486. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 12 945
488. Netík Pavel YC Velké Dářko 5 12 937
489. Hnitka Martin YC Nechranice 4 12 895
490. Motlíková Pavlína JK Cheb 13 12 853
491. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 11 12 839
492. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 12 834
493. Záchvěj Martin YC Neratovice 3 12 808
494. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 10 12 804
495. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 19 12 701
496. Pačanda Roman ČYK 13 12 630
497. Verner Kamil JK Toušeň 5 12 581
498. Stibůrková Tereza ČYK 7 12 517
499. Lassig Jiří JK Staré Splavy 6 12 465
500. Michalčín Jiří SK Tři sestry 2 12 414
501. Kilarová Marie Baník Ostrava 10 12 352
502. Bína Rudolf LS Brno 7 12 317
503. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 12 253
504. Stoklásek Petr SK Tři sestry 3 12 242
505. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 7 12 223
506. Záruba Adam YC CERE 8 12 202
507. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 5 12 197
508. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 2 12 141
509. Kučerová Lucie JK Prostějov 5 12 125
510. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 6 12 078
511. Vašík Roman LS Brno 8 12 072
512. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 6 12 050
513. Hanka Vojtěch ČYK 11 12 037
514. Veselá Elena YC Pardubice 9 11 928
515. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 11 832
516. Indrák Václav Sokol Tovačov 8 11 823
517. Novák Vojtěch YC Doksy 15 11 763
518. Kittler Jan LS Brno 2 11 754
519. Havrda Luboš Delfín Jablonec 7 11 752
520. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 2 11 744
521. Schořálek Libor YC Kladno 4 11 714
522. Beneš Jiří YC CERE 14 11 658
523. Hála Jan YC Kladno 5 11 644
524. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 11 556
525. Zidková Nadine ČWA 11 11 543
526. Vaculka Zbyněk LS Brno 7 11 528
527. Dvořáková Nela YC Neratovice 11 11 439
528. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 3 11 436
529. Knorr Jindřich VS Duchcov 7 11 240
530. Vaculka Patrik LS Brno 4 11 207
531. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 10 11 196
532. Kališová Markéta Jachtklub Brno 3 11 158
533. Baran Miroslav LS Brno 4 11 149
534. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 5 11 124
534. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 5 11 124
536. Lejhanec David YC Pardubice 8 11 110
537. Jirkovec Zdenek YC RODOP 2 11 075
537. Bobek Pavel YC RODOP 2 11 075
539. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 11 035
539. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 11 035
541. Novák David YC CERE 11 11 022
542. Marečková Renata Jachtklub Brno 8 10 995
543. Lokajíčková Kateřina ČYK 13 10 955
544. Martinkovičová Monika YC CERE 3 10 871
544. Motl Luboš YC CERE 3 10 871
546. Beerová Eliška SK Štětí 8 10 865
547. Satoránský Pavel SK Tři sestry 1 10 832
547. Doležal Tomáš SK Tři sestry 1 10 832
547. Tříska Aleš SK Tři sestry 1 10 832
550. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 802
550. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 10 802
552. Křenek Miloš LS Brno 9 10 766
552. Brhelová Iva ČYK 12 10 766
554. Wagner David TJ Rapid Brno 5 10 759
555. Audyová Markéta Jachtklub Brno 2 10 750
556. Vinkl Daniel YC Kladno 2 10 741
557. Burda František JK Česká Lípa 16 10 717
558. Hanák Jakub Sokol Tovačov 9 10 713
559. Jenčík Petr ALT RS 6 10 700
560. Vítovec Dan YC CERE 4 10 590
561. Faltys David Bohemia Poděbrady 4 10 585
561. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 10 585
561. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 10 585
564. Říčan Jaroslav SK Štětí 2 10 559
565. Solík Jakub JK Česká Lípa 1 10 550
566. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 5 10 535
567. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 10 512
568. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 10 499
569. Petřík Roman YC Velké Dářko 4 10 450
569. Hofmann Filip YC Velké Dářko 4 10 450
571. Dvořák Jan YC CERE 8 10 438
572. Špaček Matěj YC CERE 11 10 367
573. Podrábská Adéla SK Štětí 12 10 317
574. Skala Pavel JK Cheb 8 10 309
575. Smetana Radek Truc JK Plzeň 4 10 229
575. Škoda Jan Truc JK Plzeň 3 10 229
575. Marek Tomáš Truc JK Plzeň 3 10 229
578. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 10 224
579. Kubeš Fedor LS Brno 3 10 201
580. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 116
581. Holubová Kristýna ČYK 10 10 108
582. Kvašnovský Michael ČWA 1 10 104
583. Ďásek František JK Cheb 8 10 102
584. Krejčík Petr Jednoráz.licence 1 10 096
584. Vítek Martin Jednoráz.licence 1 10 096
584. Hošek Jeroným Jednoráz.licence 1 10 096
584. Klučka Štefan Jednoráz.licence 1 10 096
584. Pondělíček Aleš Jednoráz.licence 1 10 096
584. Boháč Jiří Jednoráz.licence 1 10 096
584. Lauryn Ladislav Jednoráz.licence 1 10 096
591. Vít Ladislav JK Plzeň 8 10 083
592. Konopík Matěj Jachtklub Brno 4 9 981
593. Muzikář David Jachtklub Brno 4 9 977
594. Skála Petr ALT SF 6 9 966
595. Samec Marek Jachtklub Brno 9 9 932
596. Budín Aleš YC CERE 2 9 923
597. Beneš Petr YK Jestřábí 4 9 911
598. Šamšulová Tereza YC CERE 3 9 848
599. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 9 821
600. Dvořák Dalibor ČWA 3 9 780
601. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 9 737
601. Valenta Jan YC CERE 5 9 737
603. Soukal ml. Miroslav YC Neratovice 1 9 720
604. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 5 9 690
605. Daněk Tomáš LS Brno 9 9 668
606. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 8 9 579
607. Plhoň Eduard SK Tři sestry 3 9 528
608. Štafa Patrick MYK 9 9 368
609. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 6 9 336
610. Vika Tomáš YC CERE 1 9 332
610. Taschner Karel Jednoráz.licence 1 9 332
610. Šikner Jiří Jednoráz.licence 1 9 332
610. Janouch Ondřej Jednoráz.licence 1 9 332
610. Krajčovič Milan Jednoráz.licence 1 9 332
610. Zeman Jan Jednoráz.licence 1 9 332
616. Hrdina Patrik YC RODOP 3 9 317
617. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 2 9 289
618. Bělehrad Pavel LS Brno 2 9 288
619. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 9 271
620. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 8 9 232
621. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 14 9 210
622. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 9 208
623. Skála David ALT SF 4 9 169
624. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 2 9 152
624. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 9 152
626. Svoboda Lukáš YC Neratovice 8 9 151
627. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 11 9 131
628. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 8 9 113
629. Tesař David ASK Lovosice 4 9 109
630. Komendová Kateřina TJ Rapid Brno 6 9 079
631. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 8 9 062
632. Pačanda David ČYK 13 8 978
633. Červenka Matouš JK Olomouc 8 8 906
634. Sláma Eduard Jachtklub Brno 3 8 900
635. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 4 8 872
636. Pour Jan Orthodocks YC 6 8 836
637. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 8 808
638. Černý Matěj JK Cheb 4 8 792
639. Žlabová Markéta ČWA 4 8 724
640. Kazey Konstantin ALT RS 2 8 610
641. Krob Michal YC Kladno 5 8 570
642. Rezek Richard JK Cheb 10 8 554
643. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 8 532
644. Pešková Adéla LS Brno 10 8 460
645. Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 2 8 428
646. Knetig Jindřich LS Brno 2 8 414
646. Baran Maroš LS Brno 2 8 414
646. Horáček Jiří Jachtklub Brno 2 8 414
649. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 1 8 261
650. Havel Filip YC Neratovice 6 8 245
651. Beerová Anežka SK Štětí 12 8 223
652. Němec Milan KJ Těrlicko 10 8 217
653. Sokol Petr Jednoráz.licence 1 8 169
654. Jenšík David JK Česká Lípa 5 8 164
655. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 8 8 112
656. Doležal Tomáš ČYK 5 8 107
657. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 8 079
658. Hodačová Veronika YC Pardubice 6 8 018
659. Novák Adam YC Doksy 15 7 994
660. Muzikář Josef YC CERE 1 7 983
660. Pokorný Lukáš Jednoráz.licence 1 7 983
660. Řihošek Aleš Jednoráz.licence 1 7 983
660. Horanská Magdalena Jednoráz.licence 1 7 983
660. Dörrer Miroslav Jednoráz.licence 1 7 983
665. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 7 980
666. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 6 7 975
667. Mahor Martin YK Jestřábí 3 7 971
668. Hatle Maria Stella ČYK 6 7 953
669. Altman Jiří Císařská louka 3 7 950
670. Samcová Klára TJ Rapid Brno 6 7 904
671. Žůrek Adam Jednoráz.licence 1 7 888
671. Žůrek Adam Jednoráz.licence 1 7 888
673. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 8 7 886
674. Kaiser Ondřej YC Písek 11 7 883
675. Hakl David LS Brno 3 7 880
676. Povolný Adam JK Staré Splavy 8 7 861
677. Kiszka Samuel YC Pardubice 5 7 857
678. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 4 7 844
679. Neckařová Martina TJ Rapid Brno 5 7 830
680. Šmídmajer Lukáš LS Brno 12 7 813
680. Staněk Jan YC Doksy 15 7 813
682. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 4 7 757
683. Srb Dušan Delfín Jablonec 3 7 743
684. Podzimek Antonín ČYK 3 7 742
685. Kašpar Antonín YC RODOP 1 7 707
685. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 7 707
687. Mika Radek YC SaS 7 7 698
688. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 6 7 637
689. Staniek Štěpán Orthodocks YC 2 7 636
690. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 7 609
691. Dragoun Ivan JK Plzeň 13 7 571
691. Bříza Petr YC Pardubice 8 7 571
693. Jindřichová Markéta JK Cheb 9 7 561
694. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 8 7 549
695. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 2 7 531
696. Daněk Michal LS Kroměříž 3 7 522
697. Najvárek Ondřej ČYK 8 7 491
698. Mazgaj Robert ALT RS 4 7 443
699. Svoboda ml. Petr Bohemia Poděbrady 3 7 410
700. Fantová Kateřina LS Brno 5 7 404
701. Košatová Lucie ALT RS 4 7 399
702. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 9 7 392
703. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 2 7 384
704. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 8 7 359
705. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 5 7 341
706. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 15 7 313
707. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 4 7 241
708. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 7 219
708. Krejza Tomáš Jednoráz.licence 1 7 219
708. Pinďáková Monika SK Štětí 2 7 219
711. Šára Marek Bohemia Poděbrady 9 7 210
712. Žůrek Pavel Orthodocks YC 5 7 196
713. Valenová Klára JK Olomouc 6 7 152
714. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 5 7 101
715. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 7 014
716. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 7 005
717. Petrová Kristýna VS Duchcov 9 7 002
718. Hejnová Karolína Baník Ostrava 8 6 987
719. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 4 6 986
720. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 6 972
721. Boháček David Bohemia Poděbrady 6 6 939
721. Peterková Lucie Bohemia Poděbrady 6 6 939
723. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 6 937
723. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 6 937
723. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 6 937
723. Solfronková Ludmila Jednoráz.licence 1 6 937
723. Solfronková Ludmila Jednoráz.licence 1 6 937
728. Ptáčník Ivan YC Neratovice 5 6 911
729. Hálová Anna AYCK 3 6 897
730. Koláčková Jasmína LS Brno 4 6 860
730. Křiváková Magdalena LS Brno 4 6 860
732. Kovačková Barbora ČYK 9 6 851
733. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 8 6 841
734. Čech Petr ČWA 2 6 837
735. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 6 6 786
736. Maruš Max YC Písek 8 6 768
737. Balzer Robert JK Prostějov 5 6 684
738. Řezníková Michaela YC CERE 7 6 643
739. Matějka Jan Jednoráz.licence 1 6 623
739. Krátký Martin Jednoráz.licence 1 6 623
739. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 6 623
739. Štrobl Stanislav Jednoráz.licence 1 6 623
743. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 6 581
744. Havelka Daniel JK Plzeň 2 6 561
745. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 5 6 531
746. Jurečka Matěj Císařská louka 9 6 516
747. Vaníček Michal LS Brno 1 6 484
747. Hrabálek Michal LS Brno 1 6 484
747. Voráč Pavel LS Brno 1 6 484
747. Štemberk Petr LS Brno 1 6 484
747. Křížek Pavel LS Brno 1 6 484
752. Němeček Jiří Newton YC 1 6 416
752. Flek Adam Newton YC 1 6 416
752. Kraus Petr Newton YC 1 6 416
752. Kraus Petr Newton YC 1 6 416
752. Fikáček Albert Newton YC 1 6 416
757. Beneš Marián Sokol Palkovice 7 6 411
757. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 7 6 411
759. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 5 6 403
760. Neužil Pavel SK Štětí 4 6 394
760. Rada Filip SK Štětí 4 6 394
762. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 4 6 380
763. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 4 6 367
763. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 6 367
765. Nevelöš Jan SK Štětí 2 6 319
766. Kučera Jan Jachtklub Brno 2 6 307
767. Šulc David YC Nechranice 4 6 255
767. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 6 255
769. Pokoš Radim VS Duchcov 5 6 207
770. Dragoun Vítek JK Plzeň 9 6 177
771. Solfronk Antonín YC Nechranice 3 6 173
772. Šebek Martin LS Brno 1 6 154
773. Valík Jiří YCR Roudnice 7 6 144
774. Hodač Alois Chemička Ústí 6 6 137
775. Pišťáček Jan Bohemia Poděbrady 13 6 034
776. Sobotka Jakub ALT Cat Open 1 5 987
777. Lejčarová Klára ALT RS 2 5 918
778. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 5 5 903
779. Prax Jakub LS Brno 6 5 864
780. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 8 5 855
781. Hatle Marie Stella ČYK 3 5 823
782. Teplý Jakub YC CERE 11 5 811
783. Motlík Ondřej JK Cheb 6 5 804
784. Dadák Jakub SK Halza 2 5 768
785. Borčická Lucie LS Brno 5 5 763
786. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 5 757
787. Wehrenbergova Petra YC Kladno 4 5 729
788. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 5 720
788. Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 720
788. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 5 720
788. Spousta Petr LS Brno 1 5 720
792. Kudláček Pavel Jednoráz.licence 1 5 695
793. Kafka Richard YC Velké Dářko 4 5 688
794. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 8 5 678
795. Frohlich Denis YC Kladno 1 5 635
796. Štursová Pavla YC Nelahozeves 7 5 633
797. Konupčík Michal SK Halza 1 5 600
797. Třeštík Patrik SK Halza 1 5 600
797. Červinka Vít SK Halza 1 5 600
797. Filip Martin SK Halza 1 5 600
797. Třeček Zdeněk SK Halza 1 5 600
797. Hrňa Jan YC Kovářov 1 5 600
797. Kubeš Jiří Jednoráz.licence 1 5 600
804. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 5 558
805. Buřil Adam ČYK 2 5 488
806. Krejčiřík Daniel LS Brno 9 5 481
807. Gebhart Jan JK Cheb 2 5 472
808. Dvořák Radim YC Kladno 5 5 460
809. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 2 5 454
810. Svobodová Sára YC Lískovec 3 5 451
811. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 5 359
811. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 5 359
813. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 5 5 327
814. Zelinka Jiří YC CERE 1 5 321
814. Kaprálová Libuše YC SaS 1 5 321
814. Zelinková Alena YC CERE 1 5 321
814. Polanský Jiří ČWA 1 5 321
814. Staněk Jiří ČWA 1 5 321
819. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 5 5 307
820. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 4 5 301
821. Holý Ivo Baník Ostrava 5 5 284
821. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 5 284
823. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 8 5 235
824. Štěpán David Jachtklub Brno 6 5 218
825. Holub Adam Jachtklub Brno 7 5 217
826. Kabát Petr Jednoráz.licence 1 5 211
827. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 6 5 189
828. Kučera Lukáš SK Tři Sestry YC 1 5 161
829. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 2 5 136
830. Doleček Roman YC Kladno 1 5 106
830. Drozen Milan YC Kladno 1 5 106
830. Narelik Maxim YC Kladno 1 5 106
833. Voskovec Filip YC Kladno 1 5 089
834. Adamcová Jiřina LS Brno 5 5 050
835. Sluka Zdeněk ALT Melges 24 3 5 047
835. Zgraja Martin ALT Melges 24 3 5 047
837. Trousílek Jan Petr ČYK 3 5 045
838. Kuncová Jitka JK Sokolov 5 5 043
838. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 5 5 043
840. Novohradský Filip YC Pardubice 6 5 027
841. Kováč Richard JK Prostějov 5 4 980
842. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 4 963
842. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 4 963
844. Neuvirtová Natálie YC CERE 2 4 950
845. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 4 4 930
846. Zárubová Michaela YC RODOP 1 4 921
846. Baran Miroslav LS Brno 1 4 921
848. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 6 4 906
849. Haken Vladimír WS Club VD 4 4 904
850. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 5 4 830
851. Guryča Jan YC CERE 1 4 824
851. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 4 824
853. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 7 4 779
854. Buchta Jan ALT FB 5 4 763
855. Novotný Václav JK Cheb 3 4 749
856. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 4 747
857. Vašík Martin LS Brno 4 4 726
858. Buchtová Agnes LS Brno 12 4 725
859. Berg Petr VS Duchcov 6 4 706
860. Regetskiy Artem VS Duchcov 10 4 647
861. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 4 628
862. Hlavsa Vilém YC Krnov 5 4 599
863. Vymazalová Agáta LS Brno 7 4 585
864. Běhunčík Ivan Jednoráz.licence 1 4 557
864. Ryšavý Boris Jednoráz.licence 1 4 557
864. Šejba Filip Jednoráz.licence 1 4 557
864. Krystek Marek Jednoráz.licence 1 4 557
864. Buchta Václav Jednoráz.licence 1 4 557
869. Nedvědický Alexandr ČYK 1 4 515
870. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 6 4 443
871. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 3 4 429
872. Burger Leon YC Lipno nad Vltavou 2 4 424
873. Vymazalová Karolína LS Brno 6 4 405
874. Novák Matěj YC Jezero Hlučín 7 4 391
875. Bláha Martin JK Plzeň 5 4 380
876. Hacmac Martin Jednoráz.licence 1 4 371
876. Pavlíček Martin Jednoráz.licence 1 4 371
876. Holečková Michaela Jednoráz.licence 1 4 371
876. Polišenský David Jednoráz.licence 1 4 371
876. Srovnal Pavel Jednoráz.licence 1 4 371
876. Klos Robert Jednoráz.licence 1 4 371
882. Solfronk Antonín Jednoráz.licence 1 4 367
882. Holý Zdeněk JK Černá v Pošumaví 1 4 367
884. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 4 340
884. Skořepová Eva JK Toušeň 3 4 340
886. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 4 302
887. Topiarzová Magda YC CERE 2 4 286
888. Kir Milan IWS Club Nechra 1 4 188
889. Formánek Patrik Jachtklub Brno 5 4 174
890. Mouchová Karolína YC Doksy 3 4 171
891. Rosík Alex YC CERE 3 4 166
892. Vít Jaroslav JK Plzeň 6 4 151
893. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 5 4 140
894. Cákoci Marek YC CERE 6 4 136
895. Knorr Luděk VS Duchcov 3 4 130
896. Čoupek Ondřej LS Brno 6 4 115
897. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 7 4 114
898. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 4 084
899. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 071
900. Šmídová Pavla YC Neratovice 3 4 068
901. Vobořilová Marcela Jednoráz.licence 1 4 060
901. Kučera Tomáš Jednoráz.licence 1 4 060
901. Salomon Igor Jednoráz.licence 1 4 060
901. Oliva Ivan Jednoráz.licence 1 4 060
901. Marek Vladan Jednoráz.licence 1 4 060
901. Salomon David Jednoráz.licence 1 4 060
907. Kazyen Konstantin Jednoráz.licence 1 4 047
907. Kazyen Konstantin Jednoráz.licence 1 4 047
907. Kjuchin Ilja Jednoráz.licence 1 4 047
907. Pospíšil Martin LS Brno 1 4 047
907. Peterková Nikol Bohemia Poděbrady 1 4 047
912. Janča Jean-Baptiste LS Brno 3 4 046
913. Žižková Hana YC Neratovice 1 4 021
914. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 4 016
915. Kmetík Matyáš YC Jezero Hlučín 5 4 015
916. Skála František ČYK 6 4 014
917. Čermák Josef Bohemia Poděbrady 8 3 999
918. Kilarová Jana Baník Ostrava 4 3 979
919. Audy Petr Jachtklub Brno 3 3 968
920. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 3 909
920. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 3 909
922. Pavel Aleš YC CERE 6 3 898
923. Ručka Tomáš YC Kladno 4 3 849
924. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 4 3 842
925. Blažek Martin YC CERE 5 3 835
925. Blažek Marek YC CERE 5 3 835
927. Štefaničiak Matej Jednoráz.licence 1 3 831
928. Sobotová Kristýna JK Prostějov 4 3 807
929. Richterová Ludmila TJ Rapid Brno 3 3 788
930. Bělík Jan JK Sokolov 4 3 786
931. Schwanzer Albert LS Brno 4 3 783
932. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 3 777
933. Hýžová Helena Jachtklub Brno 2 3 770
934. Pavlovská Alexandra Jachtklub Brno 3 3 759
934. Šmídová Pavla Jachtklub Brno 3 3 759
934. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 3 3 759
934. Kozelská Markéta Jachtklub Brno 4 3 759
938. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 3 3 751
939. Pečková Markéta YC Nelahozeves 5 3 747
940. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 8 3 715
941. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 3 3 709
941. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 3 3 709
943. Heneš David JK Olomouc 3 3 694
944. Iljuchin Ilja Jednoráz.licence 1 3 689
945. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 6 3 685
946. Dlouhý Lukáš YC CERE 4 3 672
947. Peterka Tomáš ČYK 5 3 656
948. Bílková Lucie Sokol Palkovice 9 3 618
949. Pelar David LS Kroměříž 1 3 607
949. Hurych Zdeněk Jednoráz.licence 1 3 607
949. Jirsa Petr Jednoráz.licence 1 3 607
949. Král Ludvík Jednoráz.licence 1 3 607
949. Šírek Josef Jednoráz.licence 1 3 607
949. Tošovský Miroslav Jednoráz.licence 1 3 607
949. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 3 607
949. Čížek Roman Jednoráz.licence 1 3 607
957. Novák Dušan ASK Lovosice 4 3 597
957. Dastych Petr ASK Lovosice 4 3 597
959. Hála Jakub LS Kroměříž 6 3 594
960. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 3 3 592
961. Krátký Marek Jednoráz.licence 1 3 568
961. Novák Leoš Jednoráz.licence 1 3 568
961. Hrbek Michal Jednoráz.licence 1 3 568
961. Dedič Marek Jednoráz.licence 1 3 568
961. Mikeska Pavel Jednoráz.licence 1 3 568
961. Ryba Pavel Jednoráz.licence 1 3 568
961. Dohnal Jaroslav Jednoráz.licence 1 3 568
968. Šlechta Jiří Jednoráz.licence 1 3 538
968. Šlechta Jiří Jednoráz.licence 1 3 538
970. Novák Miroslav Jednoráz.licence 1 3 493
970. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 3 493
970. Matějka Jan Jednoráz.licence 1 3 493
970. Homolka Miloš Jednoráz.licence 1 3 493
970. Nechvíle Pavel Jednoráz.licence 1 3 493
970. Wicherková Tereza Truc JK Plzeň 1 3 493
976. Žák Michal LS Brno 4 3 432
977. Štolbová Ela ČYK 6 3 403
978. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 388
979. Potecký Pavel Truc JK Plzeň 1 3 368
979. Grecmannová Denisa Truc JK Plzeň 1 3 368
979. Kraynev Pavel Jednoráz.licence 1 3 368
982. Klíma Jáchym ČYK 6 3 362
983. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 3 3 357
984. Seidl Šimon LS Brno 1 3 325
984. Havelka Pavel YC Pardubice 1 3 325
984. Havelka Pavel YC Pardubice 1 3 325
984. Vyhnálek Rostislav YC CERE 1 3 325
984. Očenašová Nikola Orthodocks YC 1 3 325
989. Štengl Michal YC Doksy 2 3 306
990. Petrovský Jan Jachtklub Brno 2 3 283
990. Daněček Pavel Jednoráz.licence 1 3 283
990. Svoboda Pavel Jednoráz.licence 1 3 283
990. Janáček Jaroslav Jednoráz.licence 1 3 283
990. Stacho Libor Jednoráz.licence 1 3 283
995. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 4 3 261
996. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 8 3 222
996. Pešek Lukáš Spartak Modřany 1 3 222
998. Bulíř Martin YC SaS 4 3 214
998. Burdová Michaela YC SaS 4 3 214
1000. Šára Jan YC Neratovice 1 3 200
1001. Musil Pavel Jednoráz.licence 1 3 190
1001. Šafář Jan Jednoráz.licence 1 3 190
1003. Běhal Miroslav Baník Ostrava 4 3 182
1004. Krejčiřík Jan LS Brno 4 3 157
1005. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 3 116
1006. Blatecký Martin Jachtklub Brno 8 3 087
1007. Manič Petr Chemička Ústí 3 3 083
1008. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 4 3 068
1009. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 8 3 040
1010. Čajčík Karel YC Pardubice 4 3 036
1011. Beringer Jan YC Písek 8 3 028
1012. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 004
1013. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 3 003
1014. Kleinová Jana JK ČZU 3 2 984
1015. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 3 2 971
1016. Petrák Jan ALT Tornado 1 2 966
1016. Marek František ALT Tornado 1 2 966
1018. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 2 951
1018. Procházková Petra ASK Lovosice 1 2 951
1020. Cvachová Adéla Spartak Modřany 1 2 924
1020. Cvach Radek Spartak Modřany 1 2 924
1020. Cvach Pavel Spartak Modřany 1 2 924
1023. Pavlovská Alexandra LS Brno 5 2 885
1024. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 3 2 877
1025. Friedl Jakub YC CERE 8 2 875
1026. Janáček Vojtěch LS Brno 3 2 874
1027. Kopecký Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 872
1027. Dubnický Peter Jednoráz.licence 1 2 872
1027. Školoud Vladimír Jednoráz.licence 1 2 872
1027. Vild Josef Jednoráz.licence 1 2 872
1027. Minář Jaromír Jednoráz.licence 1 2 872
1027. Plešinger David Jednoráz.licence 1 2 872
1027. Kraus Pavel Jednoráz.licence 1 2 872
1034. Bočková Simona ALT RS 2 2 869
1035. Balák Martin Jachtklub Brno 3 2 868
1036. Červín Jiří Chemička Ústí 5 2 860
1036. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 5 2 860
1038. Žižkovský Nikita YC CERE 7 2 853
1039. Zíta Tomáš Císařská louka 5 2 834
1040. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 6 2 832
1041. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 3 2 831
1042. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 2 814
1042. Miková Žaneta Jednoráz.licence 1 2 814
1042. Miková Žaneta Jednoráz.licence 1 2 814
1042. Klas Tomáš Jednoráz.licence 1 2 814
1042. Hrubý Jan Jednoráz.licence 1 2 814
1042. Frélichová Lucie Jednoráz.licence 1 2 814
1042. Střítecký Rudolf Jednoráz.licence 1 2 814
1042. Záluský Tomáš Jednoráz.licence 1 2 814
1042. Procházka František Jednoráz.licence 1 2 814
1042. Krauz Petr Jednoráz.licence 1 2 814
1042. Borovka Vojtěch Jednoráz.licence 1 2 814
1042. Maňáková Linda LS Brno 1 2 814
1054. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 810
1055. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 3 2 809
1056. Nevřiva Václav LS Brno 1 2 804
1056. Bačík Martin YC CERE 1 2 804
1056. Hrabálek Jakub LS Brno 1 2 804
1056. Černošek Ivan LS Brno 1 2 804
1056. Melichar Daniel LS Brno 1 2 804
1061. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 2 777
1061. Červený Aleš ASK Lovosice 2 2 777
1063. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 2 772
1064. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 7 2 747
1065. Filip Miroslav LS Brno 3 2 745
1066. Bureš Martin TJ Lanškroun 2 2 732
1067. Bartoň Jiří YC CERE 2 2 722
1068. Plecitý Marek JK Toušeň 1 2 711
1068. Král Karel JK Sokolov 2 2 711
1070. Szmaragovski David YC DIM Bezdrev 3 2 693
1071. Kučerová Jana JK Prostějov 5 2 691
1072. Šušková Marie YC Jezero Hlučín 3 2 667
1073. Hajn Ladislav SK Štětí 1 2 642
1074. Josefi Rafael Lokomotiva Plzeň 1 2 637
1074. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 2 637
1076. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 2 596
1077. Kubů Alvin YC Pardubice 3 2 593
1078. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 2 587
1079. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 7 2 571
1080. Trusíková Hana LS Brno 4 2 569
1081. Kováč Vladimír JK Prostějov 5 2 563
1082. Proček Matěj LS Brno 3 2 541
1083. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 2 531
1084. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 4 2 512
1084. De Roeck Joffrey LS Brno 3 2 512
1086. Löwit Harry Císařská louka 4 2 487
1087. Kučera Michal Chemička Ústí 3 2 466
1088. Ach-Hübner Otakar LS Brno 3 2 460
1089. Koupil Jiří Chemička Ústí 4 2 459
1090. Tonar Jiří Jednoráz.licence 1 2 444
1090. Černý David Jednoráz.licence 1 2 444
1090. Vohryzka Tomáš Jednoráz.licence 1 2 444
1090. Vokoun Jan Jednoráz.licence 1 2 444
1090. Koláčný Rudolf Jednoráz.licence 1 2 444
1090. Fořt Jiří Jednoráz.licence 1 2 444
1096. Spurný Vojtěch JK Olomouc 2 2 429
1097. Stránecký Marian Jednoráz.licence 1 2 408
1097. Kaizlerová Markéta Jednoráz.licence 1 2 408
1097. Rudovský Martin Jednoráz.licence 1 2 408
1097. Richta Tomáš Jednoráz.licence 1 2 408
1097. Rudovský Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 408
1102. Krejčiříková Karolína LS Brno 5 2 392
1103. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 2 391
1104. Sehnal Pavel ČWA 1 2 375
1105. Valík David YCR Roudnice 2 2 372
1106. Boráň Marek Jednoráz.licence 1 2 325
1106. Boráň Marek Jednoráz.licence 1 2 325
1108. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 1 2 312
1109. Kocman Zdeněk ČWA 1 2 306
1110. Čepová Klára YC Krnov 4 2 293
1111. Cihelka Petr JK ČZU 2 2 285
1112. Říhová Jana Sokol Palkovice 1 2 260
1112. Kubáň Vít Jednoráz.licence 1 2 260
1112. Kubáň Vít Jednoráz.licence 1 2 260
1115. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 2 2 259
1116. Kutiš Ladislav Jednoráz.licence 1 2 258
1116. Kutiš Ladislav Jednoráz.licence 1 2 258
1116. Heczko Marian Jednoráz.licence 1 2 258
1116. Bek Jiří Jednoráz.licence 1 2 258
1116. Řimsa Vít Jednoráz.licence 1 2 258
1116. Cingroš Pavel Jednoráz.licence 1 2 258
1116. Šimčík Vladislav Jednoráz.licence 1 2 258
1123. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 2 230
1124. Hartl Radim LS Brno 5 2 222
1125. Löwitová Barbora Císařská louka 3 2 210
1126. Kubů Blahoslav YC Vysoké Mýto 2 2 209
1127. Hájek Libor JK Cheb 3 2 179
1128. Trčka Miroslav Baník Most 3 2 178
1129. Petrunčíková Kateřina YC CERE 1 2 162
1129. Boček Michal ALT RS 1 2 162
1131. Kotrč Jan Orthodocks YC 2 2 161
1132. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 3 2 138
1132. Čížková Barbora YC Velké Dářko 3 2 138
1134. Frélichová Lucie YC CERE 1 2 136
1135. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 2 121
1136. Noščák Petr Jednoráz.licence 1 2 108
1136. Holý Petr Jednoráz.licence 1 2 108
1136. Schulz Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
1136. Nováček Miloš Jednoráz.licence 1 2 108
1136. Porkert Jan Jednoráz.licence 1 2 108
1141. Komárek Zdeněk YC Pardubice 2 2 107
1142. Mravináč Petr YC Kladno 4 2 083
1143. Dvořák Rudolf YC CERE 1 2 081
1143. Sitař Robin ALT RS 1 2 081
1145. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 3 2 079
1146. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 5 2 078
1147. Kučerová Martina Chemička Ústí 1 2 064
1148. Devera Tomáš SK Štětí 2 2 062
1148. Ročejdl Marek SK Štětí 2 2 062
1150. Šušková Veronika YC Jezero Hlučín 3 2 047
1151. Hála Jakub AYCK 2 2 033
1152. Valentinyová Sofia Jednoráz.licence 1 2 025
1153. Sivá Helena Slavoj Hluboká 4 2 020
1153. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 4 2 020
1155. Kölbl Josef ALT Tornado 1 2 015
1155. Matas Milan ALT Cat Open 1 2 015
1157. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 3 2 008
1158. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 3 2 004
1159. Vastl Ladislav ALT Tornado 3 2 001
1160. Havlová Veronika YC CERE 1 1 999
1161. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 998
1162. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 4 1 988
1163. Hejna Jan Baník Ostrava 4 1 984
1164. Knorr Petr VS Duchcov 6 1 962
1165. Korbová Helena JK Olomouc 2 1 949
1166. Dojmazov Petr Jednoráz.licence 2 1 940
1166. Dojmazov Petr Jednoráz.licence 2 1 940
1166. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 1 1 940
1169. Winkler Adam JK Toušeň 1 1 935
1170. Šiknerová Adriana YC CERE 3 1 930
1171. Kovařík Robert TJ Jiskra Třeboň 3 1 912
1172. Turba Marek LS Brno 3 1 909
1173. Strejček Radim Sokol Palkovice 4 1 905
1174. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 3 1 902
1175. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 5 1 892
1176. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 1 878
1177. Hrubý Jiří JK Plzeň 4 1 873
1178. Korbová Ivana JK Olomouc 2 1 865
1179. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 6 1 851
1180. Toth Martin ČWA 4 1 841
1181. Nový Marek JK Plzeň 4 1 838
1182. Müller Zdeněk ASK Lovosice 1 1 828
1183. Novotný Adam YC DIM Bezdrev 1 1 826
1184. Dohnal David Delfín Jablonec 1 1 825
1185. Valenová Adéla JK Olomouc 4 1 824
1186. Šmídová Jana KJ Těrlicko 3 1 813
1186. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 3 1 813
1188. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 3 1 802
1189. Koubovský Jakub Jednoráz.licence 1 1 792
1189. Koubovský Jakub Jednoráz.licence 1 1 792
1189. Vágner Ladislav Jednoráz.licence 1 1 792
1189. Rasovský Adam Jednoráz.licence 1 1 792
1189. Hikl Milan Jednoráz.licence 1 1 792
1189. Koblížek Marek Jednoráz.licence 1 1 792
1195. Horký Tomáš Jednoráz.licence 1 1 791
1195. Unruh Richard Jednoráz.licence 1 1 791
1195. Kutálek Martin Jednoráz.licence 1 1 791
1195. Veit Martin ALT FB 2 1 791
1195. Zoubek Ivo LS Brno 1 1 791
1195. Horáček Jiří YC CERE 1 1 791
1201. Vitoň Roman Jednoráz.licence 2 1 787
1201. Vitoň Jan Jednoráz.licence 2 1 787
1203. Kaláb Josef VS Duchcov 6 1 769
1204. Pavlovský Marek LS Brno 4 1 752
1205. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 734
1205. Rolík Michal Jednoráz.licence 1 1 734
1205. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 734
1208. Gončár Martin Jednoráz.licence 1 1 730
1208. Webr Otakar Jednoráz.licence 1 1 730
1208. Péči Luboš Jednoráz.licence 1 1 730
1208. Uzdař Zdeněk Jednoráz.licence 1 1 730
1208. Markant Miroslav Jednoráz.licence 1 1 730
1208. Gončár Jan Jednoráz.licence 1 1 730
1208. Gončár Jan Jednoráz.licence 1 1 730
1208. Satková Ivana Jednoráz.licence 1 1 730
1208. Pavlíková Helena LS Brno 1 1 730
1208. Čáp Jiří ČYK 1 1 730
1218. Záhorský Vojtěch Jednoráz.licence 1 1 709
1218. Smrčka Jiří Jednoráz.licence 1 1 709
1218. Olmr Matyáš Jednoráz.licence 1 1 709
1218. Vorel Marek Jednoráz.licence 1 1 709
1218. Novák Matěj Jednoráz.licence 1 1 709
1218. Šmídl Marek Jednoráz.licence 1 1 709
1224. Hykrdová Markéta TJ Rapid Brno 3 1 704
1225. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 700
1226. Lédl Tomáš JK Plzeň 7 1 687
1227. Hájek Ladislav YCR Roudnice 4 1 686
1228. Opletalová Ivana JK Plzeň 5 1 685
1229. Mašek Tomáš Baník Ostrava 3 1 681
1230. Všetečka Ladislav LS Brno 2 1 663
1231. Smola Matěj Jednoráz.licence 1 1 647
1232. Slíva Matěj ČWA 3 1 629
1233. Hanka Vilém ČYK 3 1 621
1234. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 5 1 614
1235. Grabarczyk Darek LS Brno 5 1 612
1236. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 1 611
1237. Mikuláštík Pavel LS Brno 5 1 610
1238. Petřík Martin YC Neratovice 1 1 608
1239. Dostál Radek YC SaS 2 1 601
1240. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 6 1 598
1241. Drenčková Nikola JK Cheb 2 1 582
1241. Jelínek Petr LS Brno 1 1 582
1243. Šercl Miroslav ml. Delfín Jablonec 1 1 572
1244. Málek Mateo Jednoráz.licence 1 1 552
1244. Málek Mateo Jednoráz.licence 1 1 552
1246. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 2 1 550
1247. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 2 1 530
1248. Wittelbach Červená Monika Anna LS Brno 4 1 528
1249. Mrůzek Pavel YC Regent 2 1 519
1250. Richter Jan YC Pardubice 2 1 515
1251. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 1 507
1252. Hlaváček Milan VS Duchcov 2 1 498
1253. Jost Martin Jednoráz.licence 1 1 494
1253. Ružička Martin Jednoráz.licence 1 1 494
1253. Kubínek Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 494
1253. Vosyka Ondřej Jednoráz.licence 1 1 494
1253. Kantůrek Josef Jednoráz.licence 1 1 494
1258. Riedel Oto VS Duchcov 4 1 485
1258. Sekera Petr VS Duchcov 4 1 485
1260. Kuřák Michal Delfín Jablonec 3 1 454
1260. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 1 454
1262. Zemanová Nicole ČWA 1 1 449
1263. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 2 1 437
1264. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 2 1 426
1264. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 2 1 426
1266. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 3 1 418
1267. Pačanda David Bohemia Poděbrady 2 1 414
1267. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 3 1 414
1269. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 1 406
1269. Výška Jan Prazdroj Plzeň 1 1 406
1271. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 1 402
1272. Šercl ml. Jaroslav Delfín Jablonec 1 1 385
1272. Hvězda Martin Jednoráz.licence 1 1 385
1272. Krejčí Tomáš Jednoráz.licence 1 1 385
1272. Mahovský Kamil Jednoráz.licence 1 1 385
1272. Čápová Monika Jednoráz.licence 1 1 385
1272. Klabal Martin Jednoráz.licence 1 1 385
1272. Svoboda Václav Jednoráz.licence 1 1 385
1272. Laichman Libor Jednoráz.licence 1 1 385
1272. Balažič Tomáš Jednoráz.licence 1 1 385
1281. Švec Ladislav ČWA 2 1 381
1282. Rohovský Martin LS Brno 1 1 380
1283. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 378
1284. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 1 1 377
1285. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 1 376
1286. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 2 1 372
1286. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 372
1288. Tománková Lucie Jachting Hlučín 2 1 351
1289. Buráň Marek Jednoráz.licence 1 1 317
1289. Buráň Marek Jednoráz.licence 1 1 317
1291. Vitouch Jan LS Brno 2 1 313
1292. Novák Jaroslav YC Doksy 4 1 311
1293. Kliková Linda Slavoj Hluboká 2 1 299
1293. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 1 299
1295. Čoupek Ondřej Jednoráz.licence 1 1 296
1296. Kristan Josef YC CERE 3 1 294
1297. Beroun Daniel Jachtklub Brno 3 1 282
1298. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 2 1 281
1299. Proček Vojtěch LS Brno 2 1 275
1300. Karas Filip Jachtklub Brno 3 1 267
1301. Štamberg Jan FD Club UO 1 1 261
1301. Kopecký Ivo FD Club UO 1 1 261
1301. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 1 1 261
1301. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 1 1 261
1301. Žíla Jiří TJ Jiskra Třeboň 1 1 261
1306. Sedláček Michal JK Plzeň 2 1 233
1307. Marek David YC CERE 2 1 225
1308. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 1 1 220
1309. Mannel Luboš TJ Lanškroun 1 1 212
1309. Burianová Jitka YC CERE 1 1 212
1309. Mužík Martin YC CERE 1 1 212
1309. Janda Jakub YC CERE 1 1 212
1309. Filinger Marek YC CERE 1 1 212
1309. Hrdina Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1309. Hrdina Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1309. Beníšková Monika Jednoráz.licence 1 1 212
1309. Hanková Zuzana Jednoráz.licence 1 1 212
1309. Smolařová Barbora Jednoráz.licence 1 1 212
1309. Rozlivková Radka Jednoráz.licence 1 1 212
1309. Smolař Michal Jednoráz.licence 1 1 212
1309. Rozlivka Jan Jednoráz.licence 1 1 212
1309. Smolař Jakub Jednoráz.licence 1 1 212
1309. Rozlivková Johana Jednoráz.licence 1 1 212
1324. Ročková Alena YC Neratovice 1 1 206
1324. Cibulka Pavel JK Plzeň 1 1 206
1326. Ondřichová Anna YC DIM Bezdrev 1 1 195
1327. Szmaragovski Dominik YC DIM Bezdrev 2 1 190
1328. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 187
1329. Priegelhof Karel Jednoráz.licence 2 1 185
1329. Koziel Petr Jednoráz.licence 2 1 185
1331. Täubelová Daniela Jednoráz.licence 1 1 176
1331. Janečková Ester Jednoráz.licence 1 1 176
1331. Krejčíková Klára Jednoráz.licence 1 1 176
1331. Krejčíková Klára Jednoráz.licence 1 1 176
1331. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 1 176
1336. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 2 1 164
1337. Městka Josef Lokomotiva Cheb 1 1 156
1337. Novák Miroslav Jednoráz.licence 1 1 156
1337. Kuřil Jan Baník Ostrava 2 1 156
1340. Jeřábek Stanislav Jednoráz.licence 1 1 153
1341. Hlávková Alena Jednoráz.licence 1 1 142
1341. Procházka Jan Jednoráz.licence 1 1 142
1341. Novotný Alexandr YC Krnov 2 1 142
1344. Outratová Anna YC CERE 4 1 140
1345. Cizler Radek YC CERE 3 1 130
1346. Blechová Markéta YC CERE 2 1 123
1347. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 1 122
1347. Proček Vojtěch Jednoráz.licence 1 1 122
1349. El Yaagoubi Martina YC CERE 3 1 120
1349. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 1 120
1351. Korba Martin JK Olomouc 2 1 115
1352. Zita Tomáš ČYK 1 1 113
1352. Jurečka Matěj ČYK 1 1 113
1352. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 1 113
1355. Fišer Roman JK Královská 1 1 101
1356. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 1 077
1357. Marek Filip TJ Rapid Brno 1 1 074
1358. Mitická Kateřina Spartak Modřany 3 1 057
1359. Záluský Kamil YC Nechranice 1 1 046
1360. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 1 1 039
1361. Bálek Martin Jachtklub Brno 1 1 032
1362. Loužek Štěpán JK Plzeň 2 1 029
1363. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 2 1 028
1364. Ivanová Radka Jednoráz.licence 1 1 027
1364. Janečková Ester Jednoráz.licence 1 1 027
1364. Peroutková Kateřina Jednoráz.licence 1 1 027
1364. Mihóková Vanda Jednoráz.licence 1 1 027
1364. Zoubková Lucie Jednoráz.licence 1 1 027
1364. Horánská Magdaléna Jednoráz.licence 1 1 027
1364. Princová Lea LS Brno 1 1 027
1371. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 2 1 025
1372. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 2 1 011
1373. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 1 010
1373. Grabarczyková Anna LS Brno 2 1 010
1375. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 2 1 006
1376. Lubasová Tereza Delfín Jablonec 3 1 002
1376. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 1 002
1378. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 997
1378. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 997
1378. Kizeková Patricie Jednoráz.licence 1 997
1381. Stříž Matyáš YC Krnov 2 980
1381. Krejčíková Klára YC CERE 2 980
1383. Myšková Eliška Bohemia Poděbrady 2 976
1384. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 972
1384. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 972
1384. Seidl Lev Jednoráz.licence 1 972
1387. Fialkin Viktor YC CERE 2 968
1387. Palicunin Michal YC CERE 2 968
1389. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 953
1390. Fiala Michal Spolek Vodník 1 950
1390. Fiala Eduard Spolek Vodník 1 950
1392. Balada Michal FD Club UO 2 939
1393. Guryča Daniel YC CERE 1 925
1394. Valeš Jáchym YC CERE 2 923
1394. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 4 923
1396. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 2 922
1397. Semler Jan TJ Lanškroun 1 920
1398. Kmentík Matyáš YC Jezero Hlučín 2 919
1399. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 1 915
1400. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 4 909
1401. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 904
1401. Svoboda Martin YC Pardubice 1 904
1401. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 904
1404. Sládková Veronika Slavoj Hluboká 2 901
1404. Stříž Tobiáš YC Krnov 2 901
1406. Sieberová Monika Bohemia Poděbrady 2 883
1407. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 3 881
1408. Žáková Věra LS Brno 1 879
1409. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 870
1410. Navrátil Václav Jachtklub Brno 2 857
1411. Vitoňová Kristýna Jednoráz.licence 1 841
1412. Šindelář Jan JK Plzeň 1 831
1412. Valík Martin YCR Roudnice 1 831
1412. Voženílek Michal SK Tři Sestry YC 1 831
1415. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 1 826
1416. Fiala Martin YC Znojmo 1 817
1417. Dufek Martin LS Brno 1 814
1417. Žák Marek LS Brno 1 814
1419. Friess Kryštof YC Písek 2 812
1420. Krč Lukáš JK Prostějov 4 811
1421. Ježíková Kristýna JK Olomouc 1 804
1421. Kraml Miroslav YC Písek 1 804
1421. Cotte Pamela YC CERE 2 804
1421. Kašpar Antonín YC CERE 1 804
1421. Laštovka Milan JK Plzeň 1 804
1421. Libor Dlabač JK Klatovy 1 804
1427. Hajný Jiří Baník Most 1 800
1427. Duda Tomáš YC CERE 1 800
1429. Vallová Anna LS Brno 1 789
1430. Sedláček Petr JK Plzeň 2 788
1431. Voříšek Filip Delfín Jablonec 1 777
1432. Klabouch Matěj Slavoj Hluboká 2 774
1433. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 2 756
1434. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 753
1435. Slabá Monika Chemička Ústí 3 751
1435. Slabý Oldřich Chemička Ústí 3 751
1437. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 1 741
1437. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 1 741
1439. Binko Jan JK Plzeň 2 729
1439. Volena Karel Lokomotiva Cheb 2 729
1439. Hlavsová Sofie YC Krnov 3 729
1442. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 720
1443. Vymazal Oldřich LS Brno 1 707
1443. Vinkler Jan YC Vysoké Mýto 1 707
1443. Vavřinec Ondřej YC Vysoké Mýto 1 707
1443. Rott Petr JK Plzeň 1 707
1443. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 707
1443. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 707
1443. Čermák Josef YC Neratovice 1 707
1443. Smolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 1 707
1443. Borkovcová Barbora Fulcrum 1 707
1443. Jedlička Milan Jednoráz.licence 1 707
1443. Tyll Roman Jednoráz.licence 1 707
1443. Tenzer Andrej Jednoráz.licence 1 707
1443. Čihák Vratislav Jednoráz.licence 1 707
1443. Lachman Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1443. Dostál Libor Jednoráz.licence 1 707
1443. Bezdíček Jan Jednoráz.licence 1 707
1443. Kepák Marek Jednoráz.licence 1 707
1443. Hlavačka Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1443. Vrchotová Michaela Jednoráz.licence 1 707
1443. Václavík Aleš Jednoráz.licence 1 707
1443. Zona Marek Jednoráz.licence 1 707
1443. Pavlák Martin Jednoráz.licence 1 707
1443. Vorel Petr Jednoráz.licence 1 707
1443. Alexová Michaela Jednoráz.licence 1 707
1443. Hubáček Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1443. Pokorný Petr ALT SF 1 707
1443. Boček Roman ALT RS 1 707
1470. Bartoš Pavel JK Královská 1 703
1471. David František Jednoráz.licence 2 690
1472. Brančík Adam YC Krnov 2 679
1472. Vávra Jaroslav JK Královská 2 679
1474. Jahoda Štěpán Jachtklub Brno 2 675
1475. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 672
1476. Pitel Šimon JK Sokolov 2 667
1477. Uhlíř Bedřich Jednoráz.licence 1 665
1477. Uhlíř Bedřich Jednoráz.licence 1 665
1477. Durec Petr Jednoráz.licence 1 665
1477. Pivnička jakub Jednoráz.licence 1 665
1477. Nosek Michal Jednoráz.licence 1 665
1482. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 2 650
1483. Hlízová Rozálie Slavoj Hluboká 2 649
1484. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 2 646
1485. Melika Jan YC CERE 1 645
1485. Pitelová Ema JK Sokolov 1 645
1487. Škoda Jan ČYK 2 629
1488. Marek David YC CERE 1 628
1488. Helis Jan Slavoj Litoměřice 2 628
1490. Popper Šimon YC Doksy 3 627
1491. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 625
1492. Malý Zdeněk jn JK Královská 1 624
1493. Mitická Michaela Spartak Modřany 3 622
1493. Kutálek Lubomír YC Krnov 2 622
1495. Kroupa Ladislav Sokol Palkovice 1 609
1495. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 609
1495. Hrdina Pavel Jednoráz.licence 1 609
1495. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 2 609
1499. Krejčiřík Šimon LS Brno 2 600
1500. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 595
1500. Merbs Michal YC CERE 1 595
1502. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 594
1502. Slíva Jakub LS Kroměříž 1 594
1502. Nodin Tessler Oliver Jednoráz.licence 1 594
1505. Hájek Adam YC CERE 1 587
1505. Mareš Michael YC Pardubice 1 587
1507. Skála Kryštof VS Duchcov 2 581
1508. Horký Jan jun. ČYK 1 578
1508. Horký Jan sen. ČYK 1 578
1508. Hájek Ivo JK Černá v Pošumaví 1 578
1508. Pavka Tomáš YC Znojmo 3 578
1512. Hájková Kateřina YC CERE 3 576
1513. Myška Daniel Bohemia Poděbrady 2 572
1514. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 2 570
1515. Frouz Jan YC CERE 1 557
1516. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 1 554
1516. Šmol ing. Robert YC Doksy 1 554
1516. Lejhanec Pavel Jednoráz.licence 1 554
1516. Lejhanec Pavel Jednoráz.licence 1 554
1516. Kovařík Robert Jednoráz.licence 1 554
1516. Kovařík Robert Jednoráz.licence 1 554
1516. Novák Adam Jednoráz.licence 1 554
1516. Novák Adam Jednoráz.licence 1 554
1524. Fiala Pavel Jednoráz.licence 2 553
1524. Fiala Pavel Jednoráz.licence 2 553
1526. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 2 548
1527. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 541
1528. Ščerba David YC Krnov 2 527
1529. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 2 525
1530. Šebesta Libor Jednoráz.licence 1 524
1530. Šebesta Libor Jednoráz.licence 1 524
1532. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 3 522
1533. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 521
1533. Kliková Vanda Slavoj Hluboká 2 521
1533. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 2 521
1533. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 2 521
1537. Šára Michal Sokol Dobřichovice 1 499
1537. Chmelová Anna Císařská louka 1 499
1537. Jurečka Pavel Císařská louka 1 499
1540. Herink Miroslav ASK Lovosice 1 489
1540. Zdvořák Jiří ASK Lovosice 1 489
1540. Iljuchin Matěj Jednoráz.licence 1 489
1540. Iljuchin Matěj Jednoráz.licence 1 489
1544. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 3 487
1545. Vyšín Miroslav ČYK 2 479
1546. Holub Miloslav Jednoráz.licence 1 469
1546. Holub Miloslav Jednoráz.licence 1 469
1546. Holub Miloslav Jednoráz.licence 1 469
1549. Bátěk Šimon JK Olomouc 1 452
1550. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 448
1551. Popper Jakub YC Doksy 3 445
1552. Kuchejda Petr YC Kozmice 1 440
1553. Tesařík Tomáš Slavoj Litoměřice 1 427
1554. Červený Martin JK Plzeň 2 424
1554. Kujalová Anna JK Černá v Pošumaví 3 424
1556. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 420
1557. Soukup Jiří JK Královská 2 406
1558. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 2 404
1558. Krasauskas Tadas ČYK 1 404
1558. Lederová Štěpánka YC CERE 1 404
1558. Splítek Roman JK Plzeň 3 404
1558. Rosenkranc Stanislav ASK Lovosice 1 404
1558. Rosenkrancová Jiřina ASK Lovosice 1 404
1558. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 404
1558. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 404
1558. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 404
1558. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1558. Navrátilová Vanda Jachtklub Brno 4 404
1558. Koukal Sebastian Jednoráz.licence 1 404
1558. Čeněk Jiří Jednoráz.licence 1 404
1558. Čeněk Jiří Jednoráz.licence 1 404
1572. Němeček Jiří Jednoráz.licence 1 402
1572. Němeček Jiří Jednoráz.licence 1 402
1572. Verner Lukáš Jednoráz.licence 1 402
1572. Stefanidis Aristidos YC Krnov 1 402
1572. Hubáček Michal LS Kroměříž 1 402
1572. Janáček Petr LS Brno 1 402
1572. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 402
1572. Žehra Petr Lokomotiva Cheb 1 402
1572. Prouzová Johana YC CERE 1 402
1572. Müller Jiří JK Královská 1 402
1572. Hradecký Jaromír jun JK Královská 2 402
1572. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 402
1584. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 2 400
1585. Pavka Lukáš YC Znojmo 2 398
1586. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 396
1586. Sazama Michal ČYK 1 396
1588. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 3 382
1589. Horáčková Josefína Delfín Jablonec 2 378
1589. Sládková Kateřina Slavoj Hluboká 2 378
1591. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 1 377
1592. Holub Miloslav Jednoráz.licence 1 364
1592. Holub Milosalv Jednoráz.licence 1 364
1594. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 361
1594. Pezl Aleš Císařská louka 1 361
1594. Janatka Jan Císařská louka 1 361
1597. JedliĹ?ski Wojciech Jednoráz.licence 1 358
1597. JedliĹ?ski Wojciech Jednoráz.licence 1 358
1599. Sýkora Tomáš YC CERE 2 348
1600. Šmídová Veronika YC CERE 1 344
1600. Podskalský Jan YC CERE 1 344
1600. Pitel Štěpán JK Sokolov 1 344
1600. Durec Petr Jednoráz.licence 1 344
1600. Štork Ondřej Jednoráz.licence 1 344
1600. Uhlíř Bedřich Jednoráz.licence 1 344
1600. Pivnička Jakub Jednoráz.licence 1 344
1607. Hájková Anna JK Staré Splavy 1 337
1608. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 2 327
1609. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 323
1609. Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 323
1609. Nožička Jakub JK Královská 1 323
1609. Brejšová Nevena JK Cheb 1 323
1613. Barveníček Martin YC CERE 1 305
1613. Šustek Benjamin Jednoráz.licence 2 305
1613. Šustek Benjamin Jednoráz.licence 2 305
1613. Morávek David LS Brno 1 305
1617. Hejhal Ondráš Spartak Modřany 1 304
1618. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 303
1618. Petr Jiří VS Duchcov 1 303
1618. Rožková Ilona Slavoj Litoměřice 1 303
1618. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 303
1618. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 1 303
1623. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 1 299
1624. Cejnar Aleš Císařská louka 1 288
1625. Patrná Petra YC CERE 1 277
1625. Vávra Aleš JK Královská 1 277
1625. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 277
1628. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 272
1628. Žitník Zdeněk YC Krnov 1 272
1630. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 1 269
1631. Podlenová Šárka ČYK 2 260
1632. Dydovič st. Jiří YC Kotva Pha 1 256
1633. Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 2 255
1634. Výška Antonín JK Plzeň 1 252
1635. Hasman Janek YC Kladno 1 247
1635. Barto Ďavid Jednoráz.licence 1 247
1637. Pivovarčík Milan Jednoráz.licence 1 239
1638. Záhornatský Jan LS Kroměříž 1 226
1638. Křupala Jan LS Brno 1 226
1638. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 226
1638. Selucká Veronika Císařská louka 1 226
1638. Horal Jan Císařská louka 1 226
1638. Selucký Martin Císařská louka 1 226
1638. Young Nigel YC CERE 1 226
1638. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 226
1646. Beneš Štěpán YK Jestřábí 1 206
1647. Vachel František JK Černá v Pošumaví 2 202
1647. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 202
1647. Lupi Nella Slavoj Hluboká 2 202
1647. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 2 202
1647. Štrait Martin YC CERE 2 202
1647. Mojdl Jan Spartak Modřany 1 202
1647. Vrkoč Dominik ČYK 1 202
1647. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 1 202
1647. Miroslav Špedl JK Klatovy 1 202
1647. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 202
1647. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 202
1647. Kučera Michal TJ Lanškroun 1 202
1647. Konvalina Ian YC Pardubice 1 202
1647. Konvalina Ondřej YC Pardubice 1 202
1647. Červenka Tadeáš YC Nelahozeves 1 202
1647. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 202
1647. Herudek Jan YC Krnov 1 202
1647. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 1 202
1647. Flosman Dominik Jednoráz.licence 1 202
1666. Drahorádová Ema JK Cheb 1 198
1666. Klabík Josef Císařská louka 1 198
1666. Fedorčák Dušan YC CERE 1 198
1666. Kubeša Milan YC CERE 1 198
1670. Pavková Bára Jednoráz.licence 1 188
1670. Pavka Petr Jednoráz.licence 1 188
1672. Halamíček Jaromír LS Brno 1 180
1672. David Robert YC CERE 1 180
1672. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 2 180
1675. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 172
1675. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 172
1677. Šindýlková Radmila Bohemia Poděbrady 1 168
1677. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 168
1677. Ott Stanislav Jednoráz.licence 1 168
1680. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 159
1681. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 1 149
1681. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 1 149
1683. Kopecký Jaroslav JK Královská 1 147
1684. huss Ladislav Jednoráz.licence 1 142
1684. Huss Tomáš Jednoráz.licence 1 142
1686. Klabík Jiří Císařská louka 1 123
1687. Jelínek Jiří Císařská louka 1 101
1687. Havlíková Olga ČYK 1 101
1687. Plesníková Barbora YC CERE 1 101
1687. Kolegarová Jana YC CERE 1 101
1687. Bébrová Eva YC CERE 1 101
1687. Bakoš Petr YC CERE 1 101
1687. Prokopec Pavel YC CERE 1 101
1687. Veliký Petr YC CERE 1 101
1687. Lachout Jiří YC CERE 1 101
1687. Hammond Isabella YC CERE 1 101
1687. Fialová Adéla YC CERE 1 101
1687. Kováč Boris YC CERE 1 101
1687. Felix Roman JK Královská 1 101
1687. Kujalová Dana JK Černá v Pošumaví 2 101
1687. Maršálková Blanka LS Brno 1 101
1687. Brejšová Violeta JK Cheb 1 101
1687. Doležal Jan JK Sokolov 1 101
1687. Pitel Šimon JK Sokolov 1 101
1687. Líbl Lubomír JK Plzeň 1 101
1687. Vízner Karel YC Doksy 1 101
1687. Čučka Jaroslav Jednoráz.licence 1 101
1687. Gabriel Radek Jednoráz.licence 1 101
1687. Alexa Tomáš Jednoráz.licence 1 101
1687. Alexa David Jednoráz.licence 1 101
1687. Vařák Vít LS Kroměříž 1 101
1687. Bejvl Vojtěch LS Brno 1 101
1687. Vorel Petr LS Brno 1 101
1714. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 1 0
1714. Bernatík Daniel KJ Těrlicko 1 0
1714. Ševčík Filip Jednoráz.licence 1 0
1714. Rašková Kateřina Jednoráz.licence 1 0
1714. Rašková Kateřina Jednoráz.licence 1 0
1714. Maršík Karel Chemička Ústí 1 0
1714. Kubcová Natálie TJ Lanškroun 1 0
1714. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 1 0
1714. Václavík Radek JK Česká Lípa 1 0
1714. Křelinová Kateřina SK Tři sestry 1 0
1714. Doležel Ondřej YC CERE 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ