POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2018




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1487 závodníků.
Poř.Reg.č.JménoKlubStartů Body
1. 1609-0255 Nevelöš Adam SK Štětí 22 184 916
2. 1609-0256 Nevelöš Tibor SK Štětí 22 145 937
3. 2103-0693 Houdek Roman LS Brno 11 140 629
4. 2101-0375 Pospíšil Martin Jachtklub Brno 33 138 652
5. 1609-0258 Hrubý Jiří SK Štětí 10 134 475
6. 2101-0571 Teplý Viktor Jachtklub Brno 11 126 511
7. 1702-0112 Maier Michael JK Staré Splavy 11 124 326
8. 1401-0120 Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 11 115 146
9. 2110-0182 Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 19 115 142
10. 2001-0096 Kamenský Radim YC Velké Dářko 13 115 089
11. 1301-0231 Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 107 328
12. 1702-0039 Vacula Martin JK Staré Splavy 16 105 701
13. 1203-0268 Roček Roman YC Neratovice 11 97 479
14. 1214-0095 Kubový Martin JK Toušeň 9 95 915
15. 2116-0006 Jaroš Adam MYK 17 95 808
16. 2116-0008 Šindelka Ondřej MYK 14 95 618
17. 2103-0684 Košvica Jakub LS Brno 13 94 888
18. 1703-0244 Kraus Lukáš JK Česká Lípa 18 94 514
19. 1609-0301 Tlapák Vojtěch SK Štětí 22 94 011
20. 1214-0097 Parůžek Jiří JK Toušeň 13 92 738
21. 1101-0488 Košatová Lucie ČYK 13 89 823
22. 1101-0882 Nápravník Jakub ČYK 12 88 338
23. 2301-0099 Přikryl Benjamín LS Kroměříž 11 87 965
24. 1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 10 85 551
25. 1401-0419 Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 84 956
26. 1214-0037 Verner Jaroslav JK Toušeň 15 83 231
27. 1901-0469 Richterová Eliška YC Pardubice 12 83 150
28. 1301-0094 Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 15 81 194
28. 1301-0074 Sivý Josef Slavoj Hluboká 15 81 194
29. 2101-0583 Teplý Ondřej Jachtklub Brno 7 80 211
30. 1402-0395 Viták František JK Plzeň 16 79 984
31. 1309-0013 Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 79 532
32. 1203-0563 Čáp Milan YC Neratovice 6 79 503
32. 1203-0404 Procházka Filip YC Neratovice 6 79 503
33. 1309-0016 Pavlišová Michaela YC Kovářov 10 78 611
34. 2110-0172 Mikulec Martin TJ Rapid Brno 11 78 557
35. 1203-0172 Kořan Petr YC Neratovice 14 78 017
36. 2408-0002 Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 15 77 846
37. 1203-0293 Kvasnik Milan YC Neratovice 13 77 335
38. 1214-0079 Winkler Pavel JK Toušeň 10 76 675
39. 7019-0303 Zíma Jakub ČWA 9 76 029
40. 1504-0086 Novotný Štěpán JK Cheb 10 75 184
41. 1134-0017 Plhoň Adam SK Tři sestry 9 74 899
42. 2110-0194 Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 20 74 703
43. 2419-0061 Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 19 74 280
44. 1703-0245 Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 18 73 532
45. 2116-0004 Halouzka Jakub MYK 11 73 238
46. 1901-0415 Čermák Jaroslav YC Pardubice 14 72 986
47. 1401-0224 Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 72 381
48. 1901-0414 Košťál Petr YC Pardubice 12 71 580
49. 1101-0997 Havelka Jakub ČYK 8 71 530
50. 1203-0364 Soukal Miloslav YC Neratovice 20 71 123
51. 1401-0420 Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 9 69 737
52. 7031-0004 Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 10 69 281
53. 2103-0794 Viščor Dan LS Brno 13 68 676
54. 2103-0221 Fanta Miroslav LS Brno 25 68 446
55. 1607-0166 Himmelová Klára YC Nechranice 16 68 408
56. 1401-0215 Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 68 101
57. 1609-0308 Tlapáková Zuzana SK Štětí 21 66 945
58. 1703-0229 Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 66 829
59. 2110-0050 Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 66 583
60. 1609-0212 Müller Ondřej SK Štětí 18 66 267
61. 1101-0352 Lokajíčková Lucie ČYK 17 65 094
62. 1130-0275 Krsička Martin YC CERE 11 64 634
63. 1703-0160 Cintl Václav JK Česká Lípa 18 64 399
64. 1214-0086 Outrata Jiří JK Toušeň 16 64 225
65. 1901-0468 Richter Jan YC Pardubice 11 64 140
66. 2103-0724 Tupý Petr LS Brno 13 63 551
67. 1909-0035 Kučera Matěj TJ Lanškroun 11 62 910
68. 1705-0090 Drda David Delfín Jablonec 14 62 869
69. 2103-0795 Viščorová Nela LS Brno 13 62 356
70. 1902-0189 Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 62 203
71. 1702-0150 Bína Daniel JK Staré Splavy 4 61 751
72. 2110-0111 Skřepek Jan TJ Rapid Brno 12 61 027
73. 1401-0439 Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 9 60 320
74. 1219-0006 Skalický Vladimír LK Štěchovice 9 59 624
75. 1201-0127 Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 16 59 600
76. 1101-0215 Košata Lukáš ČYK 10 59 164
77. 1703-0135 Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 58 763
78. 2101-0509 Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 58 628
79. 2103-0856 Justová Anna LS Brno 13 58 375
80. 1702-0061 Kotek Michal JK Staré Splavy 7 57 945
81. 2101-0405 Karas Tomáš Jachtklub Brno 11 57 899
82. 2403-0010 Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 12 57 626
83. 1605-0093 Storch Petr Chemička Ústí 8 57 247
83. 1609-0262 Palkovský Tomáš SK Štětí 8 57 247
84. 1609-0298 Rais Michal SK Štětí 23 57 145
85. 2404-0454 Žáček Jiří Baník Ostrava 18 57 085
86. 1214-0017 Plecitý Martin JK Toušeň 9 56 704
87. 1402-0405 Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 56 306
88. 1901-0136 Jozíf Martin YC Pardubice 6 56 101
89. 1101-0415 Jurečka Šimon ČYK 12 56 009
90. 1401-0250 Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 16 55 291
91. 2301-0205 Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 17 55 200
92. 1213-0122 Zima Tomáš YC Kladno 7 54 979
93. 1203-0170 Jochovič Josef YC Neratovice 8 54 916
94. 2103-0727 Labuda Ondřej LS Brno 5 53 992
95. 1609-0287 Mlejnek Tomáš SK Štětí 16 53 429
96. 2116-0005 Halouzka Michal MYK 11 53 290
97. 1101-0369 Jakoubek Zdeněk ČYK 7 53 263
97. 1101-0974 Kovařík David ČYK 7 53 263
97. 1101-0221 Sünderhauf Zdeněk ČYK 7 53 263
98. 2103-0253 Pavlovský Josef LS Brno 14 53 037
99. 1206-0293 Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 52 699
100. 1607-0161 Slívová Jana YC Nechranice 8 52 584
101. 1134-0003 Michalčín Jiří SK Tři sestry 5 52 516
102. 1606-0282 Ráža Matyáš VS Duchcov 15 52 468
103. 1201-0116 Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 11 52 448
104. 7032-0314 Matoušková Eva ALT Melges 24 8 52 147
105. 1130-0496 Vítovec Matěj YC CERE 13 51 800
106. 1203-0487 Fiala Petr YC Neratovice 7 51 317
107. 2101-0726 Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 16 51 135
108. 1203-0572 Postránecká Klára YC Neratovice 14 51 098
109. 1203-0562 Vychová Eliška YC Neratovice 10 50 941
110. 1134-0011 Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 50 934
111. 1401-0481 Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 13 50 470
112. 2419-0003 Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 12 50 108
113. 2116-0003 Halouzka Jiří MYK 11 50 068
114. 1130-0352 Švíková Barbora YC CERE 15 49 774
115. 2103-0207 Pavlík Jiří LS Brno 18 49 534
116. 1213-0146 Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 49 429
117. 2201-0011 Směšný Marek JK Prostějov 8 49 297
118. 2104-0073 Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 48 787
119. 1214-0115 Pfeifer Matyáš JK Toušeň 15 48 604
120. 1607-0165 Himmel Jiří YC Nechranice 17 48 505
121. 2413-0001 Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 48 263
122. 1702-0174 Ptáčník Milan JK Staré Splavy 9 48 107
123. 2001-0086 Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 48 102
124. 1134-0026 Tříska Aleš SK Tři sestry 3 47 917
124. 1134-0004 Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 47 917
124. 1138-0047 Pařízek Radim YC Bohemia 3 47 917
125. 2101-0453 Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 47 597
126. 1304-0262 Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 15 47 229
127. 2103-0804 Daněk Jan LS Brno 15 46 889
128. 1302-0110 Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 23 46 888
129. 2001-0172 Ondíková Petra YC Velké Dářko 14 46 341
130. 1101-0077 Solař Petr ČYK 5 46 046
131. 2101-0577 Audy Dan Jachtklub Brno 12 45 845
132. 2203-0243 Valenová Barbora JK Olomouc 17 45 574
133. 1214-0103 Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 13 45 537
134. 1606-0264 Kršňák Jakub VS Duchcov 16 45 400
135. 1203-0483 Jedličková Michaela YC Neratovice 15 45 113
136. 7019-0361 Sehnal Pavel ČWA 6 44 790
137. 1203-0553 Vlachová Veronika YC Neratovice 10 44 650
138. 2103-0437 Lidařík Rudolf LS Brno 10 44 530
139. 1504-0010 Gebhart Zdeněk JK Cheb 11 44 518
140. 1701-0135 Moucha Pavel YC Doksy 13 43 321
141. 2404-0379 Bobek Pavel Baník Ostrava 6 43 158
142. 1203-0550 Jedlička Jan YC Neratovice 13 43 032
143. 2101-0761 Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 11 42 854
144. 1702-0191 Povolný Adam JK Staré Splavy 12 42 542
145. 2101-0725 Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 15 42 481
146. 1703-0234 Hošek Libor JK Česká Lípa 5 42 016
147. 1101-0211 Klíma Vojtěch ČYK 17 41 762
148. 1145-0068 Vika Tomáš Orthodocks YC 7 41 734
149. 1401-0476 Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 8 41 656
150. 7032-0004 Peterka Miroslav ALT Melges 24 7 41 597
151. 1126-0005 Neumann Lukáš YC RODOP 9 41 558
152. 1203-0349 Bryx Petr YC Neratovice 13 41 249
153. 7019-0377 Rašková Adéla ČWA 10 40 844
154. 2103-0736 Nejezchleba Jakub LS Brno 7 40 426
154. 2103-0687 Maršálková Blanka LS Brno 7 40 426
155. 2101-0466 Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 40 227
156. 2103-0812 Vřešťál Rudolf LS Brno 3 39 913
157. 1702-0175 Sadílek Alexander JK Staré Splavy 7 39 836
158. 1213-0102 Vinkl Petr YC Kladno 11 39 691
159. 1203-0597 Páleníčková Aneta YC Neratovice 11 39 637
160. 1203-0560 Vlach Martin YC Neratovice 10 39 371
161. 7019-0076 Raška Marek ČWA 10 39 055
162. 1130-0267 Schwarzová Markéta YC CERE 8 38 937
163. 2103-0817 Škvařil Patrik LS Brno 14 38 584
164. 1703-0236 Burda František JK Česká Lípa 22 38 502
165. 2001-0214 Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 11 38 266
166. 1130-0695 Brabec Václav YC CERE 10 37 982
167. 1203-0486 Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 37 812
168. 2104-0145 Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 37 487
169. 1130-0276 Švíková Kateřina YC CERE 9 37 205
170. 2103-0912 Ostrý Dominik LS Brno 10 37 090
171. 1401-0292 Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 11 36 754
172. 1705-0086 Sadílková Nela Delfín Jablonec 12 36 696
173. 1130-0117 Jirounek Kamil YC CERE 5 36 659
174. 1401-0485 Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 36 483
175. 1703-0072 Kramář Petr JK Česká Lípa 12 36 462
176. 2103-0428 Bidlová Jitka LS Brno 13 36 382
177. 1145-0077 Prokýšek Petr Orthodocks YC 11 36 141
178. 1130-0298 Krsička Michal YC CERE 13 35 970
179. 1305-0420 Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 9 35 954
180. 1401-0459 Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 14 35 731
181. 1301-0303 Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 13 35 668
181. 1301-0212 Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 35 668
182. 1101-0127 Holubová Tereza ČYK 10 35 461
183. 1702-0048 Vacula Libor JK Staré Splavy 5 35 110
184. 7019-0024 Sladký Martin ČWA 6 34 871
185. 1203-0561 Hudec Adam YC Neratovice 17 34 718
186. 1101-0466 Borkovec Bořek ČYK 13 34 639
187. 1702-0192 Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 13 34 600
188. 1504-0055 Drahorád Petr JK Cheb 9 33 999
189. 1606-0265 Kršňák Jan VS Duchcov 16 33 917
190. 1609-0303 Kříž Jan SK Štětí 22 33 569
191. 2103-0796 Dadák Lukáš LS Brno 8 33 463
192. 2103-0895 Hrabálek Michal LS Brno 4 33 382
193. 1701-0305 Hartig Bartoloměj YC Doksy 19 33 038
194. 2101-0653 Kališová Markéta Jachtklub Brno 10 32 859
195. 7003-0012 Němec František ALT Tornado 8 32 765
196. 1702-0087 Mareček Josef JK Staré Splavy 6 32 698
197. 1705-0003 Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 32 647
198. 2103-0874 Kubeš Fedor LS Brno 8 32 475
199. 1607-0169 Parchomenko Ondřej YC Nechranice 8 32 330
200. 2103-0790 Huk Vítězslav LS Brno 6 32 247
201. 1130-0004 Bauerová Šárka YC CERE 9 32 074
202. 1508-0150 Vaidiš Tomáš JK Sokolov 7 31 991
203. 1101-0419 Stibůrková Tereza ČYK 12 31 915
204. 1607-0158 Slíva Jakub YC Nechranice 4 31 715
205. 1101-0364 Cvikrová Michaela ČYK 10 31 693
206. 1703-0161 Babický Josef JK Česká Lípa 13 31 691
207. 1302-0005 Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 12 31 421
208. 1203-0594 Dvořáková Nela YC Neratovice 14 31 334
209. 1101-0509 Winklerová Anna ČYK 6 31 269
210. 1401-0473 Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 7 31 263
211. 1124-0004 Janderová Klára YC SaS 13 31 258
212. 1801-0167 Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 5 31 223
213. 2001-0154 Kafka Richard YC Velké Dářko 15 31 181
214. 1705-0074 Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 16 31 080
215. 1702-0049 Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 11 31 028
216. 1902-0198 Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 31 025
217. 1101-0210 Rek Adam ČYK 12 30 853
218. 1206-0318 Licková Nikola Bohemia Poděbrady 14 30 812
219. 2205-0027 Ottová Hana Sokol Tovačov 8 30 767
220. 1701-0331 Klíma Ondřej YC Doksy 17 30 646
221. 1101-0451 Stibůrková Eliška ČYK 13 30 593
222. 1206-0317 Licková Aneta Bohemia Poděbrady 13 30 509
223. 2306-0002 Hála Jan AYCK 13 30 502
224. 2419-0059 Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 19 30 312
225. 1305-0321 Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 11 30 147
226. 1401-0265 Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 4 29 982
227. 1203-0589 Roček Matyáš YC Neratovice 8 29 921
228. 1401-0259 Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 4 29 848
229. 7012-0034 Veit Martin ALT FB 7 29 614
229. 7012-0035 Krejza Filip ALT FB 7 29 614
230. 2405-0118 Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 29 544
231. 1705-0085 Sadílek Adam Delfín Jablonec 12 29 202
232. 1609-0278 Říčanová Nicol SK Štětí 11 29 109
233. 1402-0406 Cibulková Veronika JK Plzeň 1 28 956
234. 1203-0477 Mrzílková Lenka YC Neratovice 9 28 931
235. 2101-0717 Chalupníková Klára Jachtklub Brno 13 28 788
236. 2103-0729 Synková Anna LS Brno 9 28 737
237. 1703-0228 Václavík Jakub JK Česká Lípa 9 28 725
238. 1702-0186 Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 12 28 512
239. 1401-0446 Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 28 490
240. 1302-0037 Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 28 465
241. 2001-0155 Kafka Roman YC Velké Dářko 13 28 267
242. 1703-0132 Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 28 248
243. 1301-0169 Šimek Karel Slavoj Hluboká 14 27 788
244. 1202-0047 Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 27 727
245. 1526-0089 Pavlíček Zdeněk YC Regent 7 27 705
246. 1504-0085 Bobková Michaela JK Cheb 6 27 667
247. 1130-0279 Kašpar Antonín YC CERE 8 27 585
248. 1302-0020 Čutka Jan YC DIM Bezdrev 7 27 580
249. 1304-0174 Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 13 27 563
250. 2110-0191 Neckařová Martina TJ Rapid Brno 12 27 457
251. 1214-0104 Hálová Lucie JK Toušeň 6 27 273
252. 1101-0470 Peterka Tomáš ČYK 11 27 140
253. 1130-1176 Stoklásek Petr YC CERE 2 27 115
254. 1130-0299 Krsička Lukáš YC CERE 12 26 906
255. 1607-0168 Šulc David YC Nechranice 8 26 895
256. 1702-0145 Vacula Jiří JK Staré Splavy 13 26 875
257. 1302-0111 Novotný Karel YC DIM Bezdrev 12 26 814
258. 2205-0067 Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 26 668
259. 1504-0094 Motlíková Pavlína JK Cheb 19 26 626
260. 1203-0083 Procházka Libor YC Neratovice 8 26 610
261. 1302-0039 Lavický Karel YC DIM Bezdrev 4 26 544
262. 1101-0218 Popov Adam ČYK 12 26 453
263. 1301-0232 Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 26 423
264. 1145-0063 Kolářová Terezie Orthodocks YC 6 26 395
265. 2101-0350 Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 26 276
266. 2101-0637 Kališová Lenka Jachtklub Brno 7 26 148
267. 7019-0144 Hrubý Pavel ČWA 9 26 127
268. 2101-0650 Ott Adam Jachtklub Brno 10 26 125
268. 2405-0099 Ščerba Kamil Sokol Palkovice 15 26 125
269. 2404-0426 Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 25 970
270. 1126-0666 Trčka Martin YC RODOP 4 25 944
271. 1401-0230 Křížek David Lokomotiva Plzeň 5 25 914
272. 2101-0608 Kmenta Martin Jachtklub Brno 11 25 798
273. 2110-0185 Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 10 25 735
274. 2101-0610 Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 25 567
275. 1203-0423 Bezušková Jana YC Neratovice 5 25 397
276. 1203-0546 Vychová Zuzana YC Neratovice 6 25 339
277. 1524-0010 Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 25 275
278. 1203-0595 Pfeiferová Veronika YC Neratovice 10 25 237
279. 1130-1411 Jírovec Jakub YC CERE 2 25 082
279. 1101-0280 Kuthan Karel ČYK 2 25 082
280. 1305-0266 Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 4 25 044
280. 1305-0203 Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 4 25 044
281. 1101-0445 Kaltounková Klára ČYK 12 25 019
282. 2106-0240 Vacula Karel YC Znojmo 10 24 996
283. 1309-0012 Pavliš Jiří YC Kovářov 6 24 869
284. 2203-0112 Červenka Matouš JK Olomouc 9 24 633
285. 1901-0446 Plodek Adam YC Pardubice 11 24 614
286. 1126-0007 Musil Tomáš YC RODOP 6 24 604
287. 2201-0019 Kováčová Tereza JK Prostějov 8 24 535
288. 1609-0248 Vaszi Mikuláš SK Štětí 14 24 436
289. 1130-0946 Záruba Adam YC CERE 13 24 433
289. 1124-0035 Mika Radek YC SaS 9 24 433
290. 1606-0279 Kaláb Jindřich VS Duchcov 7 24 300
291. 1703-0008 Cintl Václav JK Česká Lípa 9 24 241
292. 2403-0014 Šmídová Petra KJ Těrlicko 5 24 110
293. 1138-0008 Půhonný Štěpán YC Bohemia 1 24 098
294. 1126-0054 Hrdina Patrik YC RODOP 5 24 002
295. 1203-0452 Šenkýř Ivan YC Neratovice 6 23 922
296. 1201-0166 Milerová Anna Sokol Dobřichovice 7 23 887
297. 2419-0063 Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 15 23 878
298. 1134-0014 Stoklásek Petr SK Tři sestry 2 23 819
299. 7019-0353 Kvašnovský Michael ČWA 3 23 733
300. 1402-0464 Štursová Jana JK Plzeň 10 23 691
301. 1702-0062 Kotek Kamil JK Staré Splavy 7 23 639
302. 1301-0230 Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 23 549
303. 1126-0001 Kulík Martin YC RODOP 5 23 384
304. 1130-0230 Paigerová Vanda YC CERE 14 23 380
305. 2001-0235 Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 12 23 235
306. 1402-0398 Loužek Karel JK Plzeň 9 23 177
307. 1203-0578 Bryxová Lucie YC Neratovice 11 23 042
308. 1702-0184 Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 13 22 991
309. 1302-0052 Plch Jiří YC DIM Bezdrev 9 22 929
310. 2101-0710 Muzikář David Jachtklub Brno 7 22 845
311. 1309-0025 Chlebna Milan YC Kovářov 4 22 770
312. 2101-0473 Blatecký David Jachtklub Brno 6 22 732
313. 7019-0339 Slíva Martin ČWA 3 22 280
314. 2101-0718 Navrátilová Helena Jachtklub Brno 14 22 248
315. 2106-0241 Vacula Jan YC Znojmo 9 22 158
316. 2306-0004 Hálová Anna AYCK 13 22 128
317. 1214-0090 Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 22 082
318. 7014-0058 Machovský Jan ALT Vaurien 7 21 951
318. 7014-0057 Machovská Lucie ALT Vaurien 7 21 951
319. 1402-0384 Šplíchal Filip JK Plzeň 7 21 807
320. 1425-0015 Horáček Jiří Truc JK Plzeň 3 21 778
321. 1301-0233 Žíla Jiří Slavoj Hluboká 11 21 653
322. 1702-0193 Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 14 21 519
323. 2110-0178 Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 21 518
324. 1703-0248 Muchová Kateřina JK Česká Lípa 6 21 499
325. 2103-0852 Křenková Kristýna LS Brno 10 21 409
326. 2101-0619 Sopoušek Radek Jachtklub Brno 5 21 360
327. 1130-0002 Bauer František YC CERE 11 21 062
328. 1302-0055 Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 20 893
329. 1203-0503 Štrunc Jan YC Neratovice 7 20 759
330. 1130-0750 Beneš Jiří YC CERE 12 20 580
331. 1103-0008 Jurečka Matěj Císařská louka 10 20 574
332. 2402-0007 Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 20 520
333. 1130-0749 Špaček Matěj YC CERE 11 20 262
334. 7040-0197 Štantejský Jan ALT RS 6 20 186
335. 1902-0133 Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 20 184
336. 2205-0077 Mlčoch Jan Sokol Tovačov 8 20 178
337. 1145-0096 Iljuchin Matěj Orthodocks YC 8 19 961
338. 1406-0249 Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 19 908
339. 2103-0608 Klusáčková Radka LS Brno 9 19 895
340. 2103-0824 Pešková Adéla LS Brno 9 19 886
341. 7019-0384 Mertinová Nicole ČWA 4 19 708
342. 2405-0133 Mielec Lubomír Sokol Palkovice 13 19 645
343. 1130-0985 Šamšulová Tereza YC CERE 3 19 493
344. 1702-0146 Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 13 19 470
345. 2103-0887 Buchtová Sarah LS Brno 12 19 254
346. 1705-0001 Haubold Petr Delfín Jablonec 10 19 062
347. 1149-0005 Bartoš Richard YC Lískovec 8 19 024
348. 2116-0011 Štafa Patrick MYK 13 18 775
349. 2110-0124 Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 18 674
350. 2404-0450 Hejnová Karolína Baník Ostrava 19 18 604
351. 1605-0128 Zalabák Petr Chemička Ústí 7 18 555
351. 1605-0298 Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 18 555
352. 1702-0147 Lawson Andrew JK Staré Splavy 8 18 339
353. 1504-0001 Rezek Richard JK Cheb 14 18 335
354. 1304-0190 Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
354. 1304-0160 Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
355. 2104-0210 Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 18 259
356. 7040-0142 Mrázová Sylvia ALT RS 10 18 217
357. 1401-0479 Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 7 18 168
358. 1710-0004 Štursová Lucie YC Nelahozeves 10 18 132
359. 1101-0208 Hatle Stella Marie ČYK 10 18 123
360. 1606-0244 Pokoš Radim VS Duchcov 12 18 118
361. 1112-0108 Suchomel Ondřej Spartak Modřany 7 18 112
361. 1112-0137 Pešek Lukáš Spartak Modřany 7 18 112
362. 1701-0337 Novák Vojtěch YC Doksy 16 17 942
363. 1305-0306 Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 10 17 812
364. 1203-0573 Postránecký František YC Neratovice 13 17 787
365. 1203-0591 Dítětová Tereza YC Neratovice 14 17 769
366. 7040-0158 Buřil Miloš ALT RS 8 17 595
367. 2103-0922 Šlechtická Kateřina LS Brno 10 17 553
368. 1103-0011 Zíta Tomáš Císařská louka 7 17 449
369. 1524-0005 Kozelská Fenclová Veronika YC Markop FL 1 17 321
370. 2101-0741 Hýžová Helena Jachtklub Brno 13 17 201
371. 1909-0080 Kučerová Michaela TJ Lanškroun 9 17 137
372. 1901-0449 Košťálová Bára YC Pardubice 6 17 134
373. 2103-0886 Buchtová Agnes LS Brno 12 17 105
374. 1130-0003 Bauerová Markéta YC CERE 11 16 990
375. 1101-0444 Motal Filip ČYK 17 16 871
376. 1302-0058 Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 16 808
376. 1302-0018 Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 16 808
377. 1101-0485 Lokajíčková Kateřina ČYK 16 16 807
378. 1609-0312 Podrábská Adéla SK Štětí 13 16 656
379. 2405-0093 Bílek Vladimír Sokol Palkovice 12 16 644
380. 1126-0061 Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 16 632
381. 1302-0053 Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 16 527
382. 1213-0193 Mojdlová Kateřina YC Kladno 13 16 444
383. 1701-0122 Kala Roman YC Doksy 6 16 381
384. 1130-0326 Janota Jonáš YC CERE 11 16 221
385. 1703-0230 Fetterle Jiří JK Česká Lípa 11 16 195
386. 1705-0169 Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 16 152
387. 1902-0187 Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 16 124
388. 1606-0298 Regetskiy Artem VS Duchcov 14 16 000
389. 7019-0309 Toth Martin ČWA 7 15 931
390. 1201-0162 Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 15 885
391. 2403-0007 Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 9 15 864
392. 2103-0784 Otevřel Pavel LS Brno 12 15 850
393. 2205-0008 Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 7 15 750
394. 2103-0825 Kuklík Radek LS Brno 5 15 721
395. 1609-0132 Zanker Zbyněk SK Štětí 2 15 696
396. 1214-0107 Skořepová Eva JK Toušeň 2 15 575
397. 1607-0121 Hnitka Martin YC Nechranice 5 15 559
398. 1302-0017 Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 8 15 469
399. 1410-0047 Makrlík Dušan JK Klatovy 13 15 405
400. 1101-0128 Holubová Kristýna ČYK 9 15 242
401. 1112-0134 Hackl Miroslav Spartak Modřany 3 15 215
401. 1112-0133 Jelínek Petr Spartak Modřany 3 15 215
402. 1606-0186 Klucká Lucie VS Duchcov 5 15 191
403. 1130-0853 Valenta Jan YC CERE 7 15 171
404. 1503-0180 Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 162
405. 1401-0482 Juha Jan Lokomotiva Plzeň 7 15 105
406. 2201-0053 Kováč Richard JK Prostějov 9 15 096
407. 1203-0588 Sláma Eduard YC Neratovice 3 15 094
408. 7019-0359 Dolejš Rudolf ČWA 7 15 078
409. 1203-0510 Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 15 075
410. 2103-0483 Nováková Ludmila LS Brno 14 15 057
411. 7003-0020 Fröhlich Lukáš ALT Tornado 3 14 972
412. 1213-0164 Šilhavý Jaromír YC Kladno 7 14 837
413. 2101-0705 Konopík Tomáš Jachtklub Brno 5 14 791
414. 1130-1129 Paigerová Nina YC CERE 13 14 727
415. 1215-0027 Kaiser Ondřej YC Příbram 13 14 616
416. 2103-0788 Pavlovská Alexandra LS Brno 7 14 585
417. 7036-0015 Pokorný Jan ALT SF 4 14 570
418. 2001-0104 Netík Pavel YC Velké Dářko 6 14 567
419. 7040-0220 Hrubý Jan ALT RS 9 14 542
420. 1101-0446 Brhelová Iva ČYK 12 14 531
421. 1130-0264 Motl Luboš YC CERE 7 14 474
422. 1503-0181 Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 14 418
423. 1614-0007 Myška Filip IWS Club Nechra 2 14 332
424. 1101-0454 Žalud František ČYK 6 14 328
425. 1130-0997 Blažek Marek YC CERE 9 14 307
425. 1130-0996 Blažek Martin YC CERE 9 14 307
426. 2103-0289 Pavlovský Marek LS Brno 5 14 286
427. 2105-0008 Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 14 162
427. 2404-0369 Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 14 162
427. 1203-0567 Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
428. 1902-0192 Drábek Martin YC Vysoké Mýto 5 14 095
429. 1130-0220 Martinkovičová Monika YC CERE 6 14 072
430. 1206-0351 Čermák Josef Bohemia Poděbrady 12 14 063
431. 1130-0114 Dvořák Jan YC CERE 8 14 001
432. 1503-0251 Kopún Jan Lokomotiva Cheb 4 13 990
433. 1705-0135 Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 5 13 965
433. 1705-0105 Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 13 965
434. 1402-0457 Rusňák Štěpán JK Plzeň 10 13 914
435. 1607-0119 Himmel Jiří YC Nechranice 4 13 889
436. 1609-0272 Beerová Anežka SK Štětí 14 13 824
437. 2110-0006 Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 13 810
438. 1705-0182 Hasman Radim Delfín Jablonec 8 13 775
439. 2103-0547 Grabarczyk Darek LS Brno 8 13 767
440. 2101-0729 Beroun Daniel Jachtklub Brno 14 13 724
441. 1701-0163 Hendrych Václav YC Doksy 3 13 708
442. 1425-0010 Škoda Jan Truc JK Plzeň 4 13 693
442. 1425-0011 Marek Tomáš Truc JK Plzeň 4 13 693
442. 1425-0014 Grecmanová Denisa Truc JK Plzeň 4 13 693
443. 1305-0264 Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 7 13 680
444. 1901-0455 Veselý Štěpán YC Pardubice 8 13 648
445. 2101-0281 Marečková Renata Jachtklub Brno 8 13 637
446. 1710-0003 Štursová Pavla YC Nelahozeves 6 13 600
447. 1145-0079 Staniek Štěpán Orthodocks YC 8 13 576
448. 1108-0127 Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 6 13 532
449. 1101-0433 Klíma Jáchym ČYK 12 13 508
450. 2205-0026 Hanáková Marcela Sokol Tovačov 4 13 453
451. 1130-0175 Špidlen Jan YC CERE 1 13 440
452. 1307-0133 Maruš Max YC Písek 6 13 396
453. 1504-0051 Záruba Vladimír JK Cheb 5 13 372
454. 2201-0020 Kučerová Lucie JK Prostějov 7 13 338
455. 1101-0226 Kramplová Annamaria ČYK 8 13 300
456. 2419-0055 Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 9 13 290
457. 1136-0002 Dvořák Jan TJ STAR Praha 1 13 212
457. 1703-0059 Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 13 212
457. 1524-0013 Neuwirth Josef YC Markop FL 1 13 212
458. 1702-0190 Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 13 13 173
459. 1606-0222 Rešl Pavel VS Duchcov 13 13 150
460. 1213-0141 Ručka Tomáš YC Kladno 9 13 114
461. 1701-0196 Richter Zdeněk YC Doksy 8 13 084
462. 1202-0066 Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 7 12 997
463. 1607-0162 Solfronk Antonín YC Nechranice 6 12 883
464. 2203-0158 Valouch Libor JK Olomouc 12 12 793
465. 1214-0102 Tkadlecová Sára JK Toušeň 5 12 787
466. 1214-0113 Vaďurová Dominika JK Toušeň 3 12 650
467. 1703-0206 Solík Jakub JK Česká Lípa 2 12 609
468. 2103-0771 Čajčík Jan LS Brno 7 12 559
469. 2103-0853 Bína Rudolf LS Brno 9 12 537
470. 1206-0343 Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 6 12 454
471. 2403-0033 Němec Milan KJ Těrlicko 19 12 435
472. 1101-0478 Štolbová Ela ČYK 14 12 433
473. 1130-0168 Guryča Nikola YC CERE 5 12 297
474. 2110-0183 Komendová Kateřina TJ Rapid Brno 6 12 090
475. 1101-0498 Sazama Michal ČYK 9 12 020
476. 1901-0134 Lejhanec David YC Pardubice 6 12 001
477. 2001-0223 Dlouhá Martina YC Velké Dářko 6 11 964
478. 2110-0173 Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 9 11 885
479. 1130-0948 Šiknerová Adriana YC CERE 8 11 876
480. 1101-0219 Valdhansová Klára ČYK 4 11 804
481. 1101-0481 Ronovský Jonáš ČYK 13 11 781
482. 1402-0353 Dragoun Dominik JK Plzeň 8 11 718
483. 1149-0007 Svobodová Sára YC Lískovec 5 11 672
484. 1902-0202 Veselá Ema YC Vysoké Mýto 8 11 648
485. 1206-0321 Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 9 11 601
486. 2205-0078 Hanák Jakub Sokol Tovačov 7 11 546
487. 2101-0727 Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 8 11 469
488. 1302-0054 Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 8 11 375
489. 1130-0953 Benovičová Viktorie YC CERE 9 11 356
490. 1801-0134 Žáková Martina Slávia Česká Skalice 4 11 344
491. 2001-0240 Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 12 11 327
492. 1401-0384 Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 3 11 286
493. 1203-0499 Havel Filip YC Neratovice 8 11 245
494. 1606-0956 Knorr Petr VS Duchcov 13 11 242
495. 1703-0242 Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 7 11 239
496. 1609-0305 Neužil Pavel SK Štětí 4 11 156
497. 2106-0239 Vacula Karel YC Znojmo 9 11 034
498. 2103-0235 Vaculka Zbyněk LS Brno 12 11 029
499. 2103-0293 Krejčiřík Jan LS Brno 4 11 008
500. 2301-0220 Záhornatský Jan LS Kroměříž 8 11 004
501. 1605-0311 Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 10 974
501. 1605-0310 Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 10 974
502. 1206-0361 Kozáková Pavlína Bohemia Poděbrady 9 10 928
503. 1703-0241 Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 8 10 916
504. 1601-0179 Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 12 10 903
505. 1130-0605 Cákoci Marek YC CERE 13 10 882
506. 1703-0249 Tomeš Jiří JK Česká Lípa 13 10 851
507. 7032-0222 Taschner Karel ALT Melges 24 1 10 832
508. 2110-0189 Samcová Klára TJ Rapid Brno 9 10 807
509. 2111-0001 Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 10 792
510. 1301-0229 Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 7 10 749
511. 1504-0015 Jindřichová Markéta JK Cheb 12 10 747
512. 1203-0599 Doležal Tomáš YC Neratovice 5 10 732
513. 2001-0230 Čížková Barbora YC Velké Dářko 13 10 719
514. 1126-0059 Sladký Martin YC RODOP 2 10 714
515. 2103-0913 Šabatová Barbora LS Brno 9 10 575
516. 1126-0080 Grecmanová Denisa YC RODOP 1 10 550
516. 1526-0039 Mertlová Michaela YC Regent 1 10 550
517. 1601-0126 Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 13 10 546
518. 2103-0803 Bělehrad Pavel LS Brno 2 10 544
519. 1130-0340 Burska Zosia YC CERE 2 10 520
520. 1304-0208 Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 6 10 517
521. 2203-0151 Valouch Vlastimil JK Olomouc 12 10 497
522. 1214-0105 Verner Kamil JK Toušeň 4 10 440
523. 1202-0072 Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 10 402
524. 1130-0816 Buchar Petr YC CERE 9 10 392
525. 2405-0121 Tichánek Michal Sokol Palkovice 10 10 370
526. 2103-0908 Filip Miroslav LS Brno 14 10 290
527. 1305-0236 Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 5 10 276
528. 1801-0034 Huček Jakub Slávia Česká Skalice 1 10 252
529. 1602-0284 Valík Jiří YCR Roudnice 8 10 235
530. 1901-0477 Kubů Alvin YC Pardubice 7 10 153
531. 1614-0009 Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 104
532. 2103-0873 Knetig Jindřich LS Brno 4 10 103
533. 2104-0186 Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 5 10 091
534. 1145-0092 Pourová Barbora Orthodocks YC 2 10 028
535. 1503-0276 Veselá Jana Lokomotiva Cheb 11 10 020
536. 1701-0166 Hlubuček Pavel YC Doksy 2 9 936
537. 2306-0003 Hála Jakub AYCK 13 9 921
538. 1203-0598 Doležalová Zuzana YC Neratovice 5 9 896
539. 1901-0475 Bříza Petr YC Pardubice 10 9 879
540. 1606-0289 Medek Pavel VS Duchcov 11 9 877
541. 1901-0465 Košťálová Anna YC Pardubice 5 9 824
542. 2103-0543 Hartl Radim LS Brno 4 9 798
543. 2101-0555 Perníčková Lucie Jachtklub Brno 4 9 731
544. 1402-0323 Vít Ladislav JK Plzeň 8 9 728
545. 1213-0148 Wehrenbergová Anna YC Kladno 5 9 699
546. 1801-0135 Žáková Petra Slávia Česká Skalice 3 9 679
547. 1108-0131 Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 658
548. 1425-0016 Mertlová Michaela Truc JK Plzeň 3 9 646
548. 1425-0009 Smetana Radek Truc JK Plzeň 3 9 646
549. 1609-0268 Pinďáková Monika SK Štětí 1 9 600
550. 1213-0192 Mojdl Ondřej YC Kladno 11 9 591
551. 2404-0404 Kilarová Marie Baník Ostrava 10 9 590
552. 1902-0211 Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 7 9 574
553. 1401-0474 Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 11 9 513
554. 2103-0870 Krejčiřík Daniel LS Brno 8 9 511
555. 2201-0054 Kováč Vladimír JK Prostějov 9 9 493
556. 2111-0002 Bezděk David Jachtsport Brno 1 9 483
557. 1603-0079 Tesař David ASK Lovosice 5 9 459
558. 2101-0342 Sláma Ivo Jachtklub Brno 2 9 443
559. 1206-0094 Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 8 9 436
560. 1301-0067 Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 9 342
560. 1301-0112 Pour Václav Slavoj Hluboká 7 9 342
561. 1126-0010 Buček Martin YC RODOP 1 9 332
561. 1126-0081 Miler Martin YC RODOP 1 9 332
561. 1126-0004 Švihlík Martin YC RODOP 1 9 332
562. 1301-0900 Pokorný Jan Slavoj Hluboká 3 9 317
563. 1602-0285 Valík David YCR Roudnice 6 9 301
564. 2103-0308 Fantová Kateřina LS Brno 4 9 275
565. 1304-0273 Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 4 9 269
566. 1124-0049 Miková Žaneta YC SaS 4 9 242
567. 7040-0188 Iljuchin Ilja ALT RS 4 9 166
568. 1101-0474 Škoda Jan ČYK 9 9 146
569. 1130-0631 Novák David YC CERE 16 9 090
570. 1703-0243 Kraus Jan JK Česká Lípa 6 9 086
571. 2203-0134 Heneš David JK Olomouc 11 9 071
572. 1701-0336 Novák Adam YC Doksy 16 9 065
573. 1203-0520 Štruncová Michaela YC Neratovice 5 9 009
574. 1603-0012 Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
574. 1603-0011 Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
575. 1703-0250 Fetterle David JK Česká Lípa 5 8 911
576. 1101-0418 Hlaváček Matouš ČYK 3 8 882
577. 1124-0017 Sehnal René YC SaS 2 8 837
578. 1101-0507 Skořepová Anna ČYK 14 8 834
579. 1606-0194 Soukup Aleš VS Duchcov 11 8 759
580. 1206-0232 Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 8 8 728
581. 1206-0339 Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 11 8 715
582. 1211-0021 Faktor Vlastimil JK Nový Knín 2 8 704
583. 1149-0003 Kuthanová Kateřina YC Lískovec 5 8 685
584. 1703-0174 Jenšík David JK Česká Lípa 7 8 670
585. 1504-0024 Motlík Ondřej JK Cheb 6 8 646
586. 2101-0699 Dvořák Filip Jachtklub Brno 9 8 634
587. 2101-0722 Blatecký Martin Jachtklub Brno 11 8 623
588. 1124-0053 Hrabalová Veronika YC SaS 4 8 604
589. 1301-0210 Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 11 8 502
589. 1301-0207 Snopek Martin Slavoj Hluboká 11 8 502
590. 2404-0445 Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 477
591. 1213-0191 Mojdl Martin YC Kladno 10 8 448
592. 1401-0154 Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 8 447
593. 1134-0007 Doležalová Eva SK Tři sestry 1 8 442
594. 1206-0322 Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 5 8 436
595. 1203-0552 Stejskal Max YC Neratovice 6 8 374
596. 2103-0854 Křenková Monika LS Brno 9 8 348
597. 1609-0293 Hajn Ladislav SK Štětí 5 8 337
598. 1130-0593 Sušil Jan YC CERE 6 8 282
598. 1130-1173 Nahodil Alexander YC CERE 6 8 282
599. 1902-0186 Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 8 265
600. 7040-0225 Buřil Adam ALT RS 2 8 234
601. 2419-0034 Mikula Josef YC Jezero Hlučín 5 8 196
602. 1145-0097 Uhlár Samuel Orthodocks YC 3 8 183
603. 1145-0091 Majchrák Lukáš Orthodocks YC 7 8 176
604. 2103-0262 Malec Martin LS Brno 1 8 169
605. 1402-0206 Bláha Martin JK Plzeň 8 8 164
606. 1401-0111 Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 4 8 149
606. 1401-0038 Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 4 8 149
607. 1606-0288 Lederer Tomáš VS Duchcov 12 8 128
608. 1503-0275 Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 8 105
608. 1503-0274 Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 8 105
609. 1702-0185 Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 8 068
610. 7019-0391 Zemanová Nicole ČWA 6 8 049
611. 1201-0142 Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 5 8 043
612. 7040-0172 Lukačovič Samuel ALT RS 4 8 033
613. 1101-0439 Motal Adam ČYK 11 7 993
614. 1145-0076 Pour Jan Orthodocks YC 7 7 991
615. 1144-0002 Liška Jakub Newton YC 3 7 957
616. 1112-0102 Cvachová Adéla Spartak Modřany 3 7 956
617. 1607-0163 Záluský Kamil YC Nechranice 3 7 895
618. 2103-0888 Šmídmajer Lukáš LS Brno 9 7 877
619. 2404-0389 Holý Ivo Baník Ostrava 7 7 865
620. 2103-0901 Grabarczyková Anna LS Brno 8 7 863
621. 1503-0254 Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 7 836
622. 2103-0755 Prax Jakub LS Brno 6 7 831
623. 1401-0325 Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 5 7 820
624. 2419-0033 Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 7 816
625. 1909-0078 Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 3 7 652
626. 1203-0490 Škoda Michal YC Neratovice 4 7 651
627. 1101-0511 Beringer Jan ČYK 7 7 637
628. 2001-0225 Netík Pavel YC Velké Dářko 8 7 633
629. 1108-0005 Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 5 7 621
630. 1909-0061 Flídr Jaromír TJ Lanškroun 4 7 607
631. 2103-0399 Janáček Martin LS Brno 1 7 590
632. 1130-0234 Dvořák Ota YC CERE 3 7 583
633. 1130-0945 Kašpar Antonín YC CERE 1 7 566
634. 1606-0083 Knorr Luděk VS Duchcov 5 7 556
635. 2001-0231 Čížková Zuzana YC Velké Dářko 14 7 545
636. 2101-0742 Karas Filip Jachtklub Brno 13 7 518
637. 1701-0272 Novák Jaroslav YC Doksy 6 7 495
638. 1101-0467 Najvárek Ondřej ČYK 6 7 473
639. 1126-0083 Tkadlecová Sára YC RODOP 2 7 387
640. 2205-0071 Indrák Václav Sokol Tovačov 7 7 369
641. 1313-0013 Beneš Petr YK Jestřábí 5 7 365
642. 2205-0068 Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 6 7 357
643. 1124-0056 Haltmarová Dominika YC SaS 1 7 355
644. 1130-0709 Teplý Jakub YC CERE 16 7 316
645. 1504-0061 Ďásek František JK Cheb 5 7 263
646. 1101-0075 Nedvědický Alexandr ČYK 9 7 260
647. 7019-0184 Hulínský Martin ČWA 1 7 244
648. 1101-0966 Záhora Tomáš ČYK 2 7 217
648. 1101-0971 Komárek Vojtěch ČYK 2 7 217
648. 1150-0001 Tomek Milan NOT FOR SAIL 2 7 217
648. 1101-0976 Sünderhauf Jan ČYK 2 7 217
649. 1206-0333 Hušková Lia Bohemia Poděbrady 10 7 210
650. 1902-0197 Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 9 7 152
651. 1206-0347 Peterková Lucie Bohemia Poděbrady 3 7 123
652. 1202-0086 Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 13 7 045
653. 1703-0235 Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 9 6 971
653. 1705-0189 Šercl Ondřej Delfín Jablonec 6 6 971
654. 1101-0351 Smrčka Jiří ČYK 9 6 958
655. 1701-0222 Háma Martin YC Doksy 2 6 937
656. 2105-0007 Klusáček Jan YC Bystrc Brno 1 6 931
656. 1149-0006 Svobodová Lucie YC Lískovec 2 6 931
657. 1701-0245 Staněk Jan YC Doksy 14 6 905
658. 2103-0719 Olša Jiří LS Brno 5 6 904
659. 1101-0499 Krasuaskas Tadas ČYK 10 6 887
660. 1503-0268 Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 6 842
661. 1206-0330 Boháček David Bohemia Poděbrady 11 6 836
662. 1508-0172 Král Karel JK Sokolov 5 6 827
663. 1705-0156 Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 6 822
664. 2301-0188 Sovadina Petr LS Kroměříž 3 6 815
665. 1504-0031 Novotný Václav JK Cheb 5 6 798
666. 2103-0194 Kupská Martina LS Brno 2 6 775
667. 1702-0205 Chlumská Tereza JK Staré Splavy 14 6 771
668. 1402-0324 Rott Jan JK Plzeň 2 6 676
669. 1101-0262 Podzimek Antonín ČYK 3 6 661
670. 1701-0347 Vízner Karel YC Doksy 9 6 650
671. 1206-0346 Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 7 6 622
671. 1301-0501 Sivý Daniel Slavoj Hluboká 10 6 622
672. 1901-0463 Kubů Jáchym YC Pardubice 8 6 602
673. 7019-0389 Zidková Nadine ČWA 5 6 598
674. 1406-0290 Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 11 6 593
675. 1203-0342 Šmídová Pavla YC Neratovice 6 6 588
676. 1701-0254 Štengl Michal YC Doksy 3 6 535
677. 1605-0272 Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 480
677. 1605-0277 Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 480
678. 2201-0024 Sedláček Petr JK Prostějov 6 6 477
679. 2101-0435 Hýža Petr Jachtklub Brno 2 6 441
680. 1130-0152 Povolný Adam YC CERE 4 6 418
681. 2203-0165 Rozsypal Martin JK Olomouc 1 6 416
682. 2101-0497 Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 414
683. 2205-0080 Hanák Vít Sokol Tovačov 7 6 393
684. 2110-0123 Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 6 392
685. 1401-0478 Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 6 365
686. 2103-0461 Vašík Roman LS Brno 3 6 359
687. 1202-0065 Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 13 6 331
688. 2404-0427 Dybal Zdeněk Baník Ostrava 12 6 311
689. 7036-0007 Skála Petr ALT SF 5 6 306
690. 1901-0481 Mareš Michael YC Pardubice 8 6 305
691. 1206-0327 Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 6 275
692. 2403-0004 Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 6 190
693. 2103-0903 Vorel Petr LS Brno 9 6 176
694. 1101-0372 Keblová Lucie ČYK 1 6 168
695. 7019-0402 Matouš Martin ČWA 2 6 163
696. 7003-0011 Falta Miroslav ALT Tornado 4 6 162
697. 7040-0150 Matějka Tomáš ALT RS 5 6 160
698. 1201-0124 Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 4 6 151
699. 1901-0392 Novohradský Filip YC Pardubice 8 6 147
700. 1130-0146 Guryča Jan YC CERE 3 6 131
701. 1130-0819 Šindelář Vojtěch YC CERE 2 6 129
702. 1103-0116 Altman Jiří Císařská louka 2 6 127
703. 2103-0858 Schwanzer Albert LS Brno 7 6 115
704. 2203-0056 Utíkal Petr JK Olomouc 5 6 099
705. 1402-0352 Dragoun Ivan JK Plzeň 10 6 076
706. 2419-0075 Kmetík Matyáš YC Jezero Hlučín 13 6 024
707. 7014-0112 Reichert Richard ALT Vaurien 8 5 993
708. 2103-0834 Vaníček Michal LS Brno 1 5 987
708. 2103-0910 Křížek Pavel LS Brno 1 5 987
708. 2103-0835 Vaníček Lukáš LS Brno 1 5 987
709. 1504-0301 Černý Matěj JK Cheb 3 5 986
710. 2101-0758 Blatecká Michaela Jachtklub Brno 6 5 966
711. 7040-0152 Mazgaj Robert ALT RS 4 5 956
711. 7040-0153 Jenček Petr ALT RS 4 5 956
712. 1614-0006 Kir Milan IWS Club Nechra 3 5 950
713. 1101-0513 Beretová Adéla ČYK 9 5 912
714. 1206-0275 Faltys David Bohemia Poděbrady 4 5 902
715. 1702-0050 Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 894
716. 1705-0188 Zima Daniel Delfín Jablonec 7 5 844
717. 1901-0235 Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 820
718. 1206-0319 Procházka Radek Bohemia Poděbrady 10 5 785
719. 1145-0093 Hájek Daniel Orthodocks YC 1 5 775
719. 2103-0575 Seidl Šimon LS Brno 1 5 775
719. 1145-0106 Uhlár Milan Orthodocks YC 1 5 775
720. 2103-0783 Borčická Lucie LS Brno 2 5 774
721. 2419-0049 Novák Matěj YC Jezero Hlučín 14 5 768
722. 2103-0118 Jakešová Svatava LS Brno 1 5 720
722. 2101-0450 Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 5 720
723. 2110-0156 Marek Václav TJ Rapid Brno 7 5 697
723. 2110-0174 Plotěný Jan TJ Rapid Brno 7 5 697
724. 1201-0097 Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 4 5 686
725. 2101-0730 Navrátilová Vanda Jachtklub Brno 4 5 644
726. 2001-0212 Petřík Roman YC Velké Dářko 3 5 637
726. 2001-0089 Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 5 637
727. 1101-0039 Hanka Vojtěch ČYK 6 5 618
728. 1602-0132 Vlachová Eliška YCR Roudnice 8 5 603
729. 1103-0057 Teubner Zdeněk Císařská louka 1 5 600
730. 1130-0107 Bachtík Marek YC CERE 1 5 564
731. 1602-0131 Vlach Miroslav YCR Roudnice 8 5 555
732. 1503-0247 Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 5 533
733. 1902-0158 Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 5 525
734. 1304-0250 Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 2 5 508
735. 1206-0356 Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 6 5 506
736. 1145-0083 Žůrek Pavel Orthodocks YC 4 5 434
737. 1503-0292 Koblasa David Lokomotiva Cheb 2 5 362
738. 1504-0998 Budín Aleš JK Cheb 3 5 357
739. 1130-0610 Topiarzová Magda YC CERE 4 5 350
740. 7036-0009 Skála David ALT SF 4 5 317
741. 2101-0621 Kučera Jan Jachtklub Brno 2 5 279
742. 7019-0383 Žlabová Markéta ČWA 2 5 255
743. 1206-0316 Licek Jiří Bohemia Poděbrady 8 5 205
743. 7021-0001 Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 5 205
744. 1130-0316 Pavlíková Barbora YC CERE 5 5 183
745. 7019-0403 Matoušová Alexandra ČWA 2 5 161
746. 1149-0001 Kuthan Jiří YC Lískovec 5 5 160
747. 1503-0166 Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 110
748. 2103-0154 Spousta Petr LS Brno 1 5 106
748. 1203-0253 Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 106
748. 1203-0130 Lambl Vladimír YC Neratovice 1 5 106
748. 1203-0574 Cígler Jaromír YC Neratovice 1 5 106
749. 1206-0033 Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 7 5 088
750. 2101-0599 Audy Petr Jachtklub Brno 3 4 973
751. 1901-0009 Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 4 926
752. 1130-0992 Doležel Ondřej YC CERE 6 4 911
753. 2103-0857 Janáček Vojtěch LS Brno 6 4 903
754. 1902-0028 Havel Jan YC Vysoké Mýto 2 4 891
755. 1101-0514 Klímová Johana ČYK 7 4 873
756. 1603-0032 Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 4 867
756. 1603-0043 Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 867
757. 1902-0070 Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 2 4 864
758. 1508-0205 Bělík Jan JK Sokolov 3 4 847
759. 1703-0231 Hudáková Tereza JK Česká Lípa 8 4 842
760. 1909-0099 Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 6 4 836
761. 1130-0250 Behenský Jan YC CERE 5 4 821
762. 2203-0147 Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 4 813
763. 7003-0010 Kölbl Josef ALT Tornado 4 4 752
764. 2103-0855 Křenek Miloš LS Brno 6 4 736
765. 1201-0130 Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 4 732
766. 1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida ČYK 6 4 715
767. 1603-0041 Novák Dušan ASK Lovosice 5 4 679
768. 1145-0090 Majchrák Kristian Orthodocks YC 2 4 677
768. 1149-0008 Kuthan Jan YC Lískovec 5 4 677
769. 1401-0496 Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 7 4 666
770. 7019-0365 Dvořák Dalibor ČWA 1 4 657
771. 1702-0023 Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 4 622
772. 1304-0207 Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 4 605
773. 1130-0315 Rosík Alex YC CERE 4 4 570
774. 2103-0930 Pýcha Norbert LS Brno 1 4 557
774. 2103-0931 Buzek Ondřej LS Brno 1 4 557
774. 2103-0894 Hrabálek Jakub LS Brno 1 4 557
774. 2103-0797 Nevřiva Václav LS Brno 1 4 557
774. 2103-0832 Hepner Jaromír LS Brno 1 4 557
774. 1130-0969 Bačík Martin YC CERE 1 4 557
775. 1616-0006 Quasniczka Josef JK Litoměřice 9 4 554
776. 2103-0902 Čoupek Ondřej LS Brno 5 4 529
777. 1130-0011 Kaloš Martin YC CERE 3 4 500
778. 1701-0257 Richtr Zdeněk YC Doksy 4 4 495
778. 1701-0085 Masopust Jaroslav YC Doksy 4 4 495
779. 1312-0017 Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 2 4 464
780. 1130-0158 Hájek Adam YC CERE 4 4 461
781. 1202-0019 Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 6 4 453
782. 2001-0075 Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 4 415
783. 1206-0315 Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 7 4 398
784. 1213-0180 Mareš Miloš YC Kladno 5 4 395
785. 1124-0028 Pšeidl Pavel YC SaS 1 4 371
786. 1606-0063 Berg Petr VS Duchcov 6 4 348
787. 7003-0014 Petrák Jan ALT Tornado 3 4 324
788. 2103-0702 Vallová Anna-Viktorie LS Brno 3 4 290
788. 1305-0340 Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 1 4 290
789. 1130-0209 Melika Jan YC CERE 3 4 281
790. 1401-0494 Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 4 260
791. 2101-0447 Hýža Vít Jachtklub Brno 9 4 227
792. 2204-0021 Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 4 4 216
793. 2101-0740 Jahoda Štěpán Jachtklub Brno 6 4 142
794. 2103-0881 Všetečka Ladislav LS Brno 5 4 140
795. 1305-0307 Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 4 131
796. 1130-1201 Nalejvajko Radek YC CERE 3 4 119
797. 1130-0345 Pavel Aleš YC CERE 8 4 112
798. 7019-0401 Kuchař Jan ČWA 3 4 103
799. 1206-0345 Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 094
800. 2101-0258 Štěpán David Jachtklub Brno 8 4 074
801. 1902-0194 Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 4 060
801. 1902-0001 Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 4 060
802. 1206-0349 Myška Daniel Bohemia Poděbrady 1 4 047
803. 1305-0009 Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 4 024
804. 7019-0397 Vejrosta Marek ČWA 2 4 021
805. 2306-0001 Hála Petr AYCK 6 4 008
806. 1130-0233 Dudák Marek YC CERE 2 4 001
807. 1206-0338 Pačanda David Bohemia Poděbrady 6 3 995
808. 1606-0236 Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 992
809. 1603-0016 Dastych Petr ASK Lovosice 4 3 991
810. 2404-0446 Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 6 3 987
811. 1203-0201 Mrzílek Antonín YC Neratovice 2 3 978
812. 1901-0030 Hodačová Veronika YC Pardubice 4 3 946
813. 1145-0107 Kučera Tomáš Orthodocks YC 4 3 921
813. 1145-0069 Zgraja Martin Orthodocks YC 4 3 921
814. 1526-0044 Mrůzek Pavel YC Regent 3 3 884
814. 2101-0757 Blatecká Veronika Jachtklub Brno 7 3 884
815. 1402-0334 Hrubý Jiří JK Plzeň 7 3 883
816. 1150-0006 Horáček Jiří NOT FOR SAIL 2 3 872
817. 7040-0012 Dojmazov Petr ALT RS 4 3 858
818. 1702-0164 Moudrý David JK Staré Splavy 2 3 837
819. 1702-0003 Joza Vladimír JK Staré Splavy 5 3 830
820. 1130-1137 Haňkovský David YC CERE 5 3 791
821. 1130-0182 David Robert YC CERE 7 3 774
822. 2116-0009 Šindelka Jakub MYK 3 3 770
823. 1504-0041 Skala Pavel JK Cheb 3 3 718
824. 1206-0344 Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 5 3 708
825. 1130-1263 Cvachová Adéla YC CERE 3 3 706
826. 1130-0960 Krása Štěpán YC CERE 4 3 705
827. 1609-0294 Kolář František SK Štětí 8 3 694
828. 1401-0229 Juha Roman Lokomotiva Plzeň 6 3 691
829. 1605-0161 Maršík Karel Chemička Ústí 4 3 690
830. 7019-0404 Matoušová Štěpánka ČWA 2 3 654
831. 1206-0359 Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 6 3 638
832. 7016-0040 Motal Tomáš ČANY 5 3 623
833. 7040-0203 Brožová Monika ALT RS 3 3 550
834. 1508-0151 Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 3 535
835. 7003-0015 Marek František ALT Tornado 2 3 524
836. 1214-0111 Winklerová Anna JK Toušeň 2 3 521
837. 1126-0084 Nápravníková Kořanová Johana YC RODOP 2 3 493
838. 1402-0434 Chodora Miroslav JK Plzeň 3 3 464
838. 1710-0006 Pečková Markéta YC Nelahozeves 3 3 464
839. 1206-0255 Šára Marek Bohemia Poděbrady 7 3 430
840. 1503-0186 Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 5 3 421
841. 1902-0199 Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 3 3 416
842. 1705-0157 Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 3 413
843. 1402-0420 Klimeš Ondřej JK Plzeň 5 3 405
844. 2421-0003 Mušálek Pavel YC Kozmice 5 3 393
845. 1601-0006 Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 5 3 371
845. 2109-0525 Diviš Ivo YC Dyje 2 3 371
846. 2103-0747 Křiváková Magdalena LS Brno 5 3 363
847. 1130-1409 Homolková Barbora YC CERE 1 3 325
847. 1214-0110 Winkler Adam JK Toušeň 1 3 325
847. 1130-1410 Žáková Alžběta YC CERE 1 3 325
847. 1901-0489 Kolářová Terezie YC Pardubice 2 3 325
848. 7016-1234 Žalud Tomáš ČANY 4 3 320
849. 2205-0059 Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 3 302
849. 2205-0041 Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 3 302
850. 1703-0162 Lorenz Alan JK Česká Lípa 2 3 285
850. 1703-0222 Václavík Radek JK Česká Lípa 2 3 285
851. 1203-0109 Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 269
852. 1130-0954 Benovič Vojtěch YC CERE 4 3 254
853. 2405-0132 Bílková Lucie Sokol Palkovice 12 3 242
854. 2103-0802 Koláčková Jasmína LS Brno 4 3 215
855. 1705-0164 Verl Jan Delfín Jablonec 4 3 160
856. 2103-0108 Daněk Tomáš LS Brno 4 3 157
857. 1605-0312 Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 153
858. 2201-0039 Krč Lukáš JK Prostějov 5 3 126
859. 1702-0044 Nejedlý Libor JK Staré Splavy 4 3 123
860. 1601-0208 Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 5 3 122
861. 1701-0270 Mouchová Karolína YC Doksy 3 3 117
862. 7003-0021 Homolka Miloš ALT Tornado 1 3 104
862. 1211-0023 Novák Miroslav JK Nový Knín 1 3 104
862. 1131-0080 Matějka Jan SK Yachting Styl 1 3 104
862. 1131-0084 Vrňák Pavel SK Yachting Styl 1 3 104
862. 1131-0076 Jirsa Petr SK Yachting Styl 1 3 104
862. 7032-0326 Balínek Petr ALT Melges 24 1 3 104
863. 2404-0260 Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 3 102
863. 2404-0256 Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 3 102
864. 1901-0015 Lejhanec Pavel YC Pardubice 3 3 099
865. 1201-0041 Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 3 098
866. 1101-0475 Hanka Vilém ČYK 6 3 091
867. 2101-0753 Hrubá Anna Jachtklub Brno 8 3 066
868. 1206-0363 Kolář Jan Bohemia Poděbrady 7 3 065
869. 1508-0203 Kuncová Jitka JK Sokolov 2 3 064
869. 1401-0071 Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 3 064
870. 1606-0044 Knorr Jindřich VS Duchcov 3 3 037
871. 2103-0522 Vaculka Patrik LS Brno 1 3 027
872. 1130-0231 Kellner Martin YC CERE 1 3 017
872. 1134-0030 Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 3 017
873. 2205-0021 Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 014
874. 2101-0751 Kouřil Vít Jachtklub Brno 5 3 011
875. 7012-0040 Kacálková Jitka ALT FB 1 2 999
876. 2103-0868 Krejčiříková Karolína LS Brno 7 2 996
877. 1302-0050 Plch Jiří YC DIM Bezdrev 7 2 965
878. 2405-0150 Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 7 2 959
879. 1402-0460 Loužek Štěpán JK Plzeň 3 2 941
880. 1406-0247 Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 938
881. 7003-0022 Vastl Ladislav ALT Tornado 3 2 928
882. 1203-0502 Ročková Alena YC Neratovice 3 2 924
883. 1302-0057 Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 3 2 915
884. 1503-0249 Kolda Karel Lokomotiva Cheb 2 2 905
884. 2103-0798 Adamcová Jiřina LS Brno 2 2 905
885. 1305-0391 Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 2 2 889
886. 1606-0150 Adam Zdeněk VS Duchcov 1 2 887
887. 2407-0151 Hlavsa Vilém YC Krnov 3 2 878
888. 2101-0724 Navrátil Václav Jachtklub Brno 5 2 876
889. 1508-0212 Pitel Šimon JK Sokolov 3 2 865
890. 1702-0040 Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 2 856
890. 1609-0306 Rada Filip SK Štětí 2 2 856
891. 1148-0006 Mann Štěpán SK Tři Sestry YC 2 2 827
891. 1148-0024 Kučera Lukáš SK Tři Sestry YC 2 2 827
892. 1604-0225 Záchvěj Martin Baník Most 1 2 814
893. 1406-0282 Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 3 2 799
894. 1313-0007 Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 2 790
895. 7003-0018 Rod Jiří ALT Tornado 2 2 777
896. 2203-0239 Zapadlo Štěpán JK Olomouc 2 2 756
897. 1503-0259 Městka Josef Lokomotiva Cheb 4 2 739
898. 1603-0010 Müller Zdeněk ASK Lovosice 2 2 734
899. 2203-0241 Valenová Klára JK Olomouc 4 2 732
900. 1206-0291 Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 3 2 726
901. 2404-0258 Hejna Jan Baník Ostrava 3 2 720
902. 1705-0161 Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 2 697
903. 1305-0336 Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 2 2 672
904. 1213-0219 Czinner Michal YC Kladno 6 2 667
905. 1302-0047 König Václav YC DIM Bezdrev 5 2 626
906. 2103-0864 Šebková Kristýna LS Brno 3 2 606
907. 1401-0194 Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 603
908. 1422-0004 Konig Josef SK Poseidon 1 2 564
909. 1705-0100 Sadílek Pavel Delfín Jablonec 2 2 538
910. 1145-0108 Sluka Zdeněk Orthodocks YC 3 2 536
911. 1101-0500 Busta Anna ČYK 6 2 535
912. 1902-0200 Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 3 2 534
913. 1130-1000 Michalčín Šimon YC CERE 3 2 533
913. 1202-0079 Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 2 533
914. 1702-0180 Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 2 522
915. 1203-0465 Kuthan Martin YC Neratovice 3 2 520
915. 1602-0104 Krchňavý Vít YCR Roudnice 3 2 520
916. 2201-0004 Balzer Robert JK Prostějov 4 2 509
917. 1202-0056 Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 2 494
917. 2103-0871 Daňková Pavlína LS Brno 2 2 494
918. 2408-0001 Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 4 2 477
919. 2110-0184 Richterová Ludmila TJ Rapid Brno 3 2 475
920. 1201-0145 Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 2 474
921. 2103-0664 Janča Jean-Baptiste LS Brno 2 2 450
922. 1101-0079 Rek Matouš ČYK 1 2 444
923. 2101-0735 Pavlovská Alexandra Jachtklub Brno 4 2 441
923. 2101-0736 Šmídová Pavla Jachtklub Brno 4 2 441
923. 1103-0056 Teubnerová Anna Císařská louka 3 2 441
924. 1201-0163 Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 2 2 436
925. 2103-0925 Sklenář Matěj LS Brno 3 2 430
926. 1705-0158 Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 2 2 415
926. 1705-0152 Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 2 2 415
927. 2110-0186 Marek Filip TJ Rapid Brno 4 2 393
928. 1902-0184 Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 2 2 386
929. 1601-0009 Holčák Michal Slavoj Litoměřice 7 2 379
930. 1609-0261 Pinďák Josef SK Štětí 2 2 375
931. 1602-0105 Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 2 2 362
932. 2103-0595 Turba Marek LS Brno 4 2 360
933. 2001-0234 Mačát Matyáš YC Velké Dářko 3 2 359
934. 2103-0658 Ach-Hübner Otakar LS Brno 3 2 354
935. 1206-0340 Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 2 344
936. 1401-0225 Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 4 2 342
937. 1301-0128 Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 2 325
938. 1142-0006 Kleinová Jana JK ČZU 2 2 298
939. 1902-0218 Kubů Blahoslav YC Vysoké Mýto 2 2 289
940. 7016-0192 Borovka Vojtěch ČANY 2 2 283
941. 1503-0261 Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 2 274
942. 1616-0012 Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 3 2 272
942. 1206-0352 Sieberová Monika Bohemia Poděbrady 4 2 272
943. 1149-0009 Najvárek Vít YC Lískovec 2 2 267
944. 1302-0059 Plch Jan YC DIM Bezdrev 3 2 262
945. 1112-0132 Cvach Matěj Spartak Modřany 1 2 258
946. 1206-0370 Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 4 2 253
947. 1201-0160 Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 2 252
948. 2101-0739 Jahodová Běla Jachtklub Brno 5 2 214
948. 1701-0346 Popper Šimon YC Doksy 6 2 214
949. 1901-0482 Plachý Jonáš YC Pardubice 3 2 212
950. 1602-0161 Valík Martin YCR Roudnice 5 2 199
951. 2419-0048 Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 6 2 191
952. 1130-0748 Friedl Jakub YC CERE 8 2 190
953. 1901-0454 Veselá Elena YC Pardubice 2 2 187
954. 2407-0215 Stříž Tobiáš YC Krnov 2 2 160
955. 1130-0696 Fialová Adéla YC CERE 8 2 150
956. 1305-0210 Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 148
956. 1305-0176 Soukupová Marie JK Černá v Pošumaví 3 2 148
957. 2001-0076 Kafka Richard YC Velké Dářko 2 2 137
958. 1206-0243 Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 3 2 121
959. 1909-0090 Semler Jan TJ Lanškroun 3 2 112
960. 1203-0586 Pfeifer Matyáš YC Neratovice 1 2 109
961. 1131-0079 Minář Jaromír SK Yachting Styl 1 2 108
962. 1103-0277 Löwit Harry Císařská louka 3 2 098
962. 1103-0300 Löwitová Barbora Císařská louka 3 2 098
963. 2103-0383 Janáček Petr LS Brno 3 2 091
964. 1302-0041 Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 2 081
964. 7016-0089 Krauz Petr ČANY 1 2 081
964. 1206-0462 Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 6 2 081
965. 1213-0183 Krob Michal YC Kladno 4 2 064
966. 2101-0731 Balák Martin Jachtklub Brno 2 2 054
967. 1206-0298 Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 2 038
968. 1401-0143 Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 4 2 036
969. 1602-0212 Hájek Ladislav YCR Roudnice 6 1 999
970. 1705-0177 Drda Filip Delfín Jablonec 2 1 984
971. 1606-0299 Rážová Lea VS Duchcov 9 1 977
972. 1201-0126 Novák Adam Sokol Dobřichovice 3 1 960
973. 1313-0008 Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 940
973. 1203-0600 Huček Jakub YC Neratovice 2 1 940
973. 1206-0269 Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 1 1 940
973. 1503-0248 Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 1 940
973. 1206-0324 Jamná Natálie Bohemia Poděbrady 1 1 940
973. 1203-0450 Čermák Josef YC Neratovice 2 1 940
974. 1401-0498 Hlaváč Jan Hugo Lokomotiva Plzeň 3 1 939
975. 1301-0222 Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 1 935
976. 1504-0064 Hájek Libor JK Cheb 4 1 933
977. 1401-0490 Tran Martin Lokomotiva Plzeň 5 1 919
978. 1130-1255 Dvořák Tobiáš YC CERE 2 1 914
979. 2103-0756 Vaculka Tomáš LS Brno 3 1 911
980. 2203-0084 Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 908
981. 2103-0741 Žák Michal LS Brno 2 1 905
982. 1101-0040 Hlaváček Matouš ČYK 1 1 872
982. 1145-0086 Janovský Tomáš Orthodocks YC 3 1 872
983. 1206-0369 Prokopová Michala Bohemia Poděbrady 3 1 863
984. 1135-0002 Fiala Michal Spolek Vodník 1 1 844
985. 2201-0028 Sobotová Kristýna JK Prostějov 4 1 798
986. 2301-0214 Hubáček Michal LS Kroměříž 2 1 767
987. 1306-0391 Šlechta Jiří YC Dvořiště-Lišov 1 1 766
988. 1606-0301 Vlčková Světlana VS Duchcov 8 1 764
989. 1902-0193 Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 3 1 762
990. 7014-0085 Klát Roman ALT Vaurien 1 1 761
991. 1603-0013 Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 758
991. 1503-0210 Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 1 1 758
992. 1130-0968 Bartoň Jiří YC CERE 1 1 753
993. 1305-0128 Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 3 1 750
994. 2103-0721 Rohovský Martin LS Brno 2 1 746
995. 1508-0211 Doležal Jan JK Sokolov 2 1 737
996. 2421-0009 Kuchejda Petr YC Kozmice 4 1 734
997. 2407-0152 Hlavsová Sofie YC Krnov 2 1 732
998. 1603-0030 Bazler Petr ASK Lovosice 4 1 710
998. 1603-0027 Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 1 710
999. 2104-0201 Ostrý Dominik Olšovec Jedovnice 2 1 707
1000. 7040-0086 Sitař Robin ALT RS 1 1 675
1001. 1130-0597 Páleníčková Aneta YC CERE 1 1 665
1002. 2405-0142 Beneš Marián Sokol Palkovice 3 1 662
1003. 1504-0110 Brejšová Nevena JK Cheb 4 1 655
1004. 2103-0657 Wolk Roland LS Brno 2 1 647
1005. 2203-0169 Korbová Helena JK Olomouc 2 1 644
1006. 2106-0348 Pavka Tomáš YC Znojmo 4 1 639
1007. 2419-0076 Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 4 1 634
1008. 1601-0180 Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 7 1 632
1009. 2202-0018 Oříšek Tomáš TJ Prostějov 4 1 628
1010. 1401-0461 Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 608
1011. 1130-0184 Kristan Josef YC CERE 7 1 598
1012. 1213-0218 Mravináč Petr YC Kladno 3 1 591
1013. 1206-0358 Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 2 1 580
1014. 1130-0525 Krejčíková Klára YC CERE 5 1 572
1015. 1503-0278 Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 2 1 553
1016. 2001-0241 Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 545
1017. 1402-0358 Opletalová Ivana JK Plzeň 7 1 542
1017. 1130-0965 Vyhnálek Rostislav YC CERE 1 1 542
1018. 2103-0926 Munclinger Daniel LS Brno 2 1 538
1018. 2106-0349 Pavka Lukáš YC Znojmo 3 1 538
1019. 1603-0038 Červený Aleš ASK Lovosice 2 1 531
1019. 1603-0037 Červený Mojmír ASK Lovosice 2 1 531
1020. 2103-0914 Filip Martin LS Brno 5 1 502
1021. 7040-0113 Košatová Lucie ALT RS 1 1 497
1022. 2202-0017 Petrásek Tomáš TJ Prostějov 4 1 477
1023. 1202-0098 Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 6 1 473
1024. 1213-0067 Čermák Petr YC Kladno 3 1 416
1025. 2101-0562 Hykrdová Monika Jachtklub Brno 3 1 414
1026. 1130-0518 Valeš Jáchym YC CERE 1 1 406
1026. 1705-0099 Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 1 1 406
1027. 1503-0281 Žehrová Petra Lokomotiva Cheb 2 1 391
1028. 1702-0084 Mendík Jan JK Staré Splavy 1 1 385
1029. 2103-0699 Žáková Věra LS Brno 3 1 363
1030. 1402-0364 Dragoun Vítek JK Plzeň 3 1 362
1031. 1305-0319 Gvenetadze Nina JK Černá v Pošumaví 2 1 348
1031. 1602-0282 Trčka Miroslav YCR Roudnice 2 1 348
1031. 1305-0207 Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 348
1032. 1508-0209 Pitel Štěpán JK Sokolov 2 1 339
1033. 1305-0043 Vachel František JK Černá v Pošumaví 3 1 336
1033. 1305-0251 Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 3 1 336
1034. 1503-0124 Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 3 1 335
1035. 1130-0538 Kokeš Petr YC CERE 1 1 317
1035. 1149-0010 Najvárek Matěj YC Lískovec 1 1 317
1036. 1130-0274 Outratová Anna YC CERE 7 1 314
1037. 1901-0382 Havelka Pavel YC Pardubice 3 1 310
1038. 1130-0611 Vítovec Dan YC CERE 1 1 305
1038. 2106-0192 Ott Vítězslav YC Znojmo 1 1 305
1039. 1705-0159 Lubasová Tereza Delfín Jablonec 2 1 291
1040. 1503-0267 Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 1 290
1040. 1206-0360 Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 4 1 290
1040. 1130-1332 Procházka Oliver YC CERE 1 1 290
1041. 1130-0169 Guryča Daniel YC CERE 2 1 281
1041. 1203-0267 Sklenář Petr YC Neratovice 2 1 281
1042. 1130-0573 Kuchař Jan YC CERE 1 1 279
1043. 1504-0132 Cintlová Zuzana JK Cheb 2 1 278
1044. 1206-0348 Peterková Nikol Bohemia Poděbrady 1 1 261
1045. 1401-0180 Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 3 1 252
1046. 2101-0655 Samec Marek Jachtklub Brno 4 1 245
1047. 1130-0698 Pešta Roman YC CERE 2 1 243
1048. 1101-0479 Štolbová Jana ČYK 1 1 242
1049. 7012-0029 Buchta Jan ALT FB 2 1 217
1049. 1145-0094 Hájek Tomáš Orthodocks YC 1 1 217
1050. 1705-0166 Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 1 215
1051. 1703-0070 Babický Roman JK Česká Lípa 2 1 212
1051. 1901-0498 Ferwerda Jacob YC Pardubice 1 1 212
1051. 2101-0633 Petrovský Jan Jachtklub Brno 1 1 212
1051. 1124-0141 Kubáň Vít YC SaS 1 1 212
1051. 1313-0006 Mahor Martin YK Jestřábí 1 1 212
1051. 1139-0006 Marek Jan A.N.V. 1 1 212
1051. 1130-0779 Effenberger Aleš YC CERE 1 1 212
1051. 1130-1177 Chudoba Stanislav YC CERE 1 1 212
1051. 1130-0103 Dlouhý Lukáš YC CERE 1 1 212
1051. 1130-0659 Budín Aleš YC CERE 1 1 212
1051. 1130-0783 Hajn Petr YC CERE 1 1 212
1052. 2103-0867 Křupala Jan LS Brno 1 1 206
1053. 2203-0250 Ježíková Kristýna JK Olomouc 2 1 200
1054. 1402-0397 Rott Petr JK Plzeň 2 1 199
1055. 1203-0169 Čermák Josef YC Neratovice 3 1 181
1056. 1206-0364 Veselá Elena Bohemia Poděbrady 2 1 176
1057. 7040-0198 Teissing René ALT RS 1 1 174
1058. 1606-0009 Riedel Oto VS Duchcov 3 1 157
1059. 1606-0098 Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 156
1059. 2103-0820 Wittelbach Červená Monika Anna LS Brno 2 1 156
1060. 2419-0081 Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 6 1 150
1061. 1109-0035 Culek Jindřich YC Kotva Pha 1 1 142
1062. 2101-0747 Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 3 1 139
1063. 1101-0383 Teubnerová Anna ČYK 1 1 113
1063. 7040-0030 Brož Vojtěch ALT RS 1 1 113
1064. 1202-0084 Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 6 1 111
1065. 2101-0462 Formánek Jindřich Jachtklub Brno 3 1 108
1066. 1101-0343 Cvach Matěj ČYK 1 1 102
1067. 2101-0752 Mátl Albert Jachtklub Brno 3 1 082
1068. 1312-0037 Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 2 1 072
1069. 1130-0185 Plesníková Barbora YC CERE 5 1 069
1070. 1206-0320 Pišťáček Jan Bohemia Poděbrady 2 1 058
1071. 1213-0045 Lindová Karolina YC Kladno 3 1 048
1072. 1101-0043 Horák Pavel ČYK 1 1 046
1072. 1101-0305 Čáp Jiří ČYK 1 1 046
1073. 2101-0766 Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 2 1 027
1073. 1213-0212 Dvořák Radim YC Kladno 1 1 027
1074. 1605-0322 Koupil Jiří Chemička Ústí 2 1 019
1075. 1606-0292 Skála Kryštof VS Duchcov 5 1 015
1076. 1130-0205 Pfeifer Tomáš YC CERE 2 1 006
1077. 2101-0723 Formánek Patrik Jachtklub Brno 5 1 005
1078. 2106-0310 Fiala Martin YC Znojmo 1 1 004
1078. 1402-0361 Nuc Mario JK Plzeň 1 1 004
1078. 1142-0008 Cihelka Petr JK ČZU 1 1 004
1079. 1705-0073 Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 1 003
1080. 1702-0176 Sadílek Viktor JK Staré Splavy 1 989
1081. 2101-0738 Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 4 987
1082. 1503-0246 Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 2 984
1083. 1130-1280 Švejdová Michala YC CERE 1 978
1084. 2103-0754 Žák Marek LS Brno 1 960
1084. 2103-0800 Dufek Martin LS Brno 1 960
1085. 1130-1257 Haramija Josef YC CERE 4 952
1086. 1304-0271 Kovařík Robert TJ Jiskra Třeboň 1 950
1086. 1304-0140 Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 950
1087. 1201-0111 Šára Michal Sokol Dobřichovice 1 938
1087. 2101-0756 Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 938
1088. 1508-0214 Pitel David JK Sokolov 2 922
1088. 2103-0882 Maruška Tomáš LS Brno 2 922
1089. 1406-0285 Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 908
1090. 2403-0078 Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 4 907
1091. 1101-0469 Pačanda David ČYK 2 887
1092. 1305-0427 Postl Michal JK Černá v Pošumaví 1 886
1093. 1602-0116 Lehman René YCR Roudnice 1 879
1094. 2419-0058 Šušková Julie YC Jezero Hlučín 4 856
1095. 1609-0236 Beerová Eliška SK Štětí 2 848
1095. 7019-0398 Hendrychová Jana ČWA 1 848
1096. 1305-0178 Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 847
1097. 2407-0060 Čepová Klára YC Krnov 2 819
1098. 1906-0005 Balada Michal FD Club UO 3 808
1098. 1130-1293 Kšír Vladislav YC CERE 1 808
1098. 2405-0124 Vavrlová Kateřina Sokol Palkovice 3 808
1099. 2201-0009 Kučerová Jana JK Prostějov 2 804
1099. 1130-0787 Cotte Pamela YC CERE 2 804
1100. 1606-0260 Sekera Petr VS Duchcov 2 797
1101. 2404-0440 Běhal Miroslav Baník Ostrava 2 792
1102. 2101-0750 Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 2 786
1103. 1206-0365 Veselý Šimon Bohemia Poděbrady 3 782
1104. 1508-0219 Doležal Tomáš JK Sokolov 2 772
1105. 1601-0013 Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 1 765
1106. 1206-0341 Večeřová Simona Bohemia Poděbrady 3 749
1107. 1302-0056 Novotný Adam YC DIM Bezdrev 1 740
1108. 2101-0755 Hübnerová Tereza Jachtklub Brno 3 734
1108. 1130-0383 Štrait Martin YC CERE 3 734
1109. 1902-0196 Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 708
1110. 1305-0262 Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 1 707
1110. 2101-0762 Pavlíková Helena Jachtklub Brno 2 707
1110. 2101-0420 Kozelská Markéta Jachtklub Brno 2 707
1110. 1134-0028 Plhoň Eduard SK Tři sestry 2 707
1110. 1214-0118 Taschner Karel JK Toušeň 2 707
1110. 1145-0085 Kotrč Jan Orthodocks YC 1 707
1110. 1902-0219 Drnková Anna YC Vysoké Mýto 1 707
1110. 1206-0353 Sieberová Zuzana Bohemia Poděbrady 1 707
1110. 1214-0116 Holečková Yveta JK Toušeň 2 707
1110. 1130-1184 Horánska Magdalena YC CERE 1 707
1110. 1214-0117 Taschnerová Jana JK Toušeň 2 707
1111. 1402-0355 Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 703
1112. 1401-0241 Waas František Lokomotiva Plzeň 2 678
1112. 1401-0053 Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 678
1112. 2103-0928 Trubačíková Hana LS Brno 1 678
1113. 1124-0999 Gvenetadze Timur YC SaS 1 675
1114. 1504-0111 Brejšová Violeta JK Cheb 3 667
1115. 1103-0080 Janatka Jan Císařská louka 1 665
1116. 2101-0754 Ira David Jachtklub Brno 2 640
1117. 1601-0014 Kretěk Tomáš Slavoj Litoměřice 1 636
1118. 1203-0239 Čulák Tomáš YC Neratovice 1 630
1119. 1130-0223 Teplý Tomáš YC CERE 2 612
1120. 1902-0134 Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 610
1121. 1301-0412 Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 606
1121. 2405-0151 Kroupa Vladislav Sokol Palkovice 2 606
1121. 1301-0404 Klabouch Matěj Slavoj Hluboká 2 606
1121. 2404-0218 Blahuta Libor Baník Ostrava 2 606
1122. 2405-0122 Strejček Radim Sokol Palkovice 3 599
1123. 2419-0085 Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 2 587
1123. 2301-0234 Výšek David LS Kroměříž 1 587
1124. 1202-0099 Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 4 580
1124. 2407-0217 Stefanidis Aristidos YC Krnov 2 580
1124. 2203-0246 Zapadlo Aleš JK Olomouc 2 580
1125. 2203-0255 Jelínek Václav JK Olomouc 1 578
1125. 2203-0254 Jelínek Pavel JK Olomouc 1 578
1125. 1410-0020 Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1125. 1305-0324 Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 578
1125. 1305-0170 Klimeš Jan JK Černá v Pošumaví 1 578
1126. 1305-0406 Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 565
1127. 1503-0196 Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 564
1127. 1526-0080 Šup Robert YC Regent 1 564
1128. 7014-0091 Formánková Kateřina ALT Vaurien 1 554
1128. 1130-0529 Lachout Jiří YC CERE 2 554
1128. 1606-0304 Snížek Jan VS Duchcov 1 554
1129. 1101-0473 Tomola Štěpán ČYK 2 543
1130. 2404-0219 Mašek Tomáš Baník Ostrava 1 541
1131. 1202-0085 Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 1 540
1131. 1202-0005 Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 540
1132. 1504-0118 Kriegelstein Jan JK Cheb 2 528
1133. 1702-0206 Povolný Jakub JK Staré Splavy 1 517
1134. 1503-0284 Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 1 504
1135. 1402-0441 Splítek Roman JK Plzeň 2 503
1135. 1305-0156 Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 2 503
1136. 2110-0190 Hykrdová Markéta TJ Rapid Brno 1 499
1137. 2203-0245 Bátěk Šimon JK Olomouc 2 479
1138. 1406-0287 Výška Jan Prazdroj Plzeň 3 475
1139. 2103-0762 Vitouch Jan LS Brno 1 469
1140. 1402-0448 Binko Jan JK Plzeň 2 461
1141. 1602-0130 Vlach Miroslav YCR Roudnice 2 457
1142. 1305-0252 Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 2 456
1142. 1305-0198 Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 456
1143. 1705-0115 Srb Dušan Delfín Jablonec 1 452
1143. 2201-0038 Krč Martin JK Prostějov 1 452
1143. 1130-0591 Lederová Štěpánka YC CERE 1 452
1143. 2405-0152 Šofér Michal Sokol Palkovice 1 452
1143. 1606-0294 Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 452
1144. 2101-0442 Blatecký Patrik Jachtklub Brno 1 449
1145. 1103-0271 Chmelová Anna Císařská louka 1 443
1145. 1101-0053 Jurečka Pavel ČYK 1 443
1145. 1130-0439 Ježková Jana YC CERE 1 443
1146. 1130-0355 Fialkin Viktor YC CERE 2 436
1147. 1504-0109 Drahorádová Ema JK Cheb 2 432
1148. 1702-0220 Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 1 415
1149. 2301-0231 Mikula Daniel LS Kroměříž 1 404
1149. 2103-0884 Proček Vojtěch LS Brno 1 404
1149. 2407-0214 Brančík Adam YC Krnov 2 404
1149. 1301-0117 Sivá Helena Slavoj Hluboká 2 404
1149. 1301-0021 Sivý Josef Slavoj Hluboká 2 404
1149. 1503-0260 Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 3 404
1149. 1401-0380 Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 404
1150. 1402-0367 Šplíchal Marek JK Plzeň 1 402
1150. 1526-0082 Vaněk Václav YC Regent 1 402
1150. 1305-0318 Gvenetadze Tim JK Černá v Pošumaví 1 402
1151. 1609-0283 Zankerová Aneta SK Štětí 1 396
1151. 2203-0251 Korba Martin JK Olomouc 2 396
1152. 2202-0003 Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 2 395
1153. 1603-0008 Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 374
1153. 1603-0082 Procházková Petra ASK Lovosice 1 374
1154. 1305-0193 Kujalová Anna JK Černá v Pošumaví 3 370
1154. 1305-0127 Kujalová Dana JK Černá v Pošumaví 3 370
1155. 2103-0678 Hakl David LS Brno 1 365
1156. 1103-0053 Cejnar Aleš Císařská louka 1 364
1157. 1606-0205 Šachl Zděnek VS Duchcov 1 360
1158. 2101-0749 Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 2 348
1159. 1206-0342 Mašek Daniel Bohemia Poděbrady 2 327
1160. 1130-1404 Klímová Zuzana YC CERE 1 323
1160. 2103-0830 De Roeck Joffrey LS Brno 1 323
1160. 1705-0133 Havrdová Adéla Delfín Jablonec 1 323
1160. 2103-0772 Novák Václav LS Brno 1 323
1161. 1902-0033 Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 318
1161. 1402-0462 Binko Šimon JK Plzeň 1 318
1162. 1508-0222 Kuncová Marie JK Sokolov 2 316
1163. 1103-0272 Selucká Veronika Císařská louka 1 305
1163. 1103-0274 Selucký Martin Císařská louka 1 305
1164. 1135-0009 Fiala Šimon Spolek Vodník 1 303
1164. 2402-0026 Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 4 303
1164. 1603-0040 Jakubec David ASK Lovosice 2 303
1164. 1705-0187 Kuřáková Marie Delfín Jablonec 2 303
1164. 2101-0346 Piak Ivan Jachtklub Brno 3 303
1164. 1402-0158 Laštovka Milan JK Plzeň 2 303
1164. 1101-0480 Pačanda Roman ČYK 2 303
1164. 1406-0176 Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 303
1164. 1101-0292 Vyšín Miroslav ČYK 2 303
1164. 1601-0184 Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 1 303
1164. 1402-0431 Lédl Tomáš JK Plzeň 3 303
1164. 2103-0869 Krejčiřík Šimon LS Brno 1 303
1164. 1402-0409 Líbl Lubomír JK Plzeň 1 303
1164. 1214-0067 Tkadlec Viktor JK Toušeň 1 303
1164. 1135-0010 Fiala Eduard Spolek Vodník 1 303
1165. 1120-0045 Klasová Johana ProYachting Team 2 299
1165. 1301-0423 Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 299
1165. 2101-0701 Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 1 299
1166. 1103-0132 Dlouhý Antonín Císařská louka 1 297
1166. 1103-0306 Fryč Vojtěch Císařská louka 1 297
1166. 1103-0301 Pezl Aleš Císařská louka 1 297
1167. 1305-0329 Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 293
1168. 1508-0202 Pitelová Ema JK Sokolov 1 290
1169. 1305-0027 Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 281
1170. 2419-0082 Nováková Dana YC Jezero Hlučín 2 278
1170. 1504-0122 Skala Filip JK Cheb 1 278
1170. 1605-0324 Koupil Martin Chemička Ústí 1 278
1171. 2407-0216 Stříž Matyáš YC Krnov 1 277
1171. 1130-1401 Ulmaier Aleš YC CERE 1 277
1171. 1601-0155 Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 277
1171. 2103-0570 Bielik Ivan LS Brno 1 277
1172. 1201-0101 Juppe Michal Sokol Dobřichovice 1 272
1173. 1130-0487 Kotek Petr YC CERE 2 253
1174. 1130-1407 Bultasová Denisa YC CERE 2 248
1175. 2101-0709 Jára Jaroslav Jachtklub Brno 2 247
1176. 1301-0405 Hlízová Rozálie Slavoj Hluboká 1 240
1176. 1301-0503 Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 240
1177. 1103-0304 Nový Radek Císařská louka 1 239
1177. 1103-0303 Černý Mikoláš Císařská louka 1 239
1178. 2407-0211 Novotný Alexandr YC Krnov 1 226
1178. 1402-0379 Červený Martin JK Plzeň 1 226
1178. 1215-0039 Hanton Karel YC Příbram 1 226
1179. 1606-0237 Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1179. 2103-0923 Fiala Alex LS Brno 1 202
1179. 1901-0490 Munzarová Monika YC Pardubice 1 202
1179. 1901-0487 Munzar Jakub YC Pardubice 1 202
1179. 1130-1158 Šikner Jakub YC CERE 1 202
1179. 2101-0733 Egerle Jan Jachtklub Brno 1 202
1179. 2419-0065 Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 3 202
1179. 1609-0299 Škaroupková Tereza SK Štětí 1 202
1179. 1901-0473 Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1179. 1606-0251 Zvěřina Václav VS Duchcov 1 202
1179. 1606-0136 Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 202
1179. 1410-0032 Miroslav Špedl JK Klatovy 1 202
1179. 1902-0042 Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1179. 2203-0238 Zapadlo Petr JK Olomouc 1 202
1179. 1705-0112 Verl Jan Delfín Jablonec 1 202
1179. 1902-0035 Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 202
1179. 1402-0418 Šnytrová Romana JK Plzeň 1 202
1179. 1402-0461 Binko Štěpán JK Plzeň 1 202
1180. 2103-0669 Krupica Miloš LS Brno 1 198
1180. 1402-0362 Nuc Jindřich JK Plzeň 1 198
1180. 1130-0786 Klas Šimon YC CERE 1 198
1181. 1309-0035 Hrňa Jan YC Kovářov 1 189
1182. 1103-0032 Klabík Josef Císařská louka 1 188
1182. 1130-1339 Beneš Jan YC CERE 1 188
1182. 1130-0305 Stojanov Štěpán YC CERE 1 188
1183. 2407-0218 Doležal František YC Krnov 1 180
1183. 1305-0269 Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 2 180
1184. 1206-0334 Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 1 168
1185. 1605-0297 Maršík Karel Chemička Ústí 1 163
1186. 1101-0460 Drozda Jan ČYK 1 159
1186. 1130-1335 Payer Miky YC CERE 1 159
1187. 1701-0345 Popper Jakub YC Doksy 1 149
1188. 1130-1408 Kotek Michal YC CERE 1 147
1189. 1103-0307 Kolonějová Sabina Císařská louka 1 142
1190. 1606-0302 Koštýřová Michaela VS Duchcov 1 137
1191. 1101-0376 Podlenová Šárka ČYK 1 101
1191. 2203-0242 Valenová Adéla JK Olomouc 1 101
1191. 2103-0587 Hlaváček Jiří LS Brno 1 101
1191. 1701-0068 Diviš Karel YC Doksy 1 101
1191. 1401-0099 Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 1 101
1191. 1604-0241 Pinc Tomáš Baník Most 1 101
1191. 1402-0150 Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 101
1191. 1606-0103 Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 101
1191. 1103-0126 Klabík Jiří Císařská louka 1 101
1191. 1101-0198 Štursa Pavel ČYK 1 101
1191. 1410-0038 Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1191. 2203-0184 Spurný Vojtěch JK Olomouc 1 101
1191. 2404-0459 Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 101
1191. 2103-0715 Pavlíček Jaroslav LS Brno 1 101
1191. 1130-0411 Beňová Kateřina YC CERE 1 101
1191. 7003-0023 Meškán Jan ALT Tornado 1 101
1191. 2407-0213 Žitník Zdeněk YC Krnov 1 101
1191. 2202-0005 Křupka Vojmír TJ Prostějov 1 101
1191. 1703-0238 Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 101
1191. 1401-0497 Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 1 101
1191. 1602-0313 Zavázal Jaroslav YCR Roudnice 1 101
1191. 1145-0095 Vaněk Libor Orthodocks YC 1 101
1191. 2103-0505 Němeček Milan LS Brno 1 101
1191. 1701-0335 Bárta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1191. 1130-0778 Muzikář Josef YC CERE 1 101
1192. 1301-0422 Lupi Nella Slavoj Hluboká 1 0
1192. 1702-0177 Lončáková Jana JK Staré Splavy 1 0
1192. 2404-0439 Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 0
1192. 1301-0424 Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 0
1192. 7040-0186 Kazey Konstantin ALT RS 1 0
1192. 1301-0420 Sládková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1192. 1301-0421 Sládková Veronika Slavoj Hluboká 1 0
1192. 7014-0101 Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 1 0
1192. 1149-0004 Bartošová Diana YC Lískovec 1 0
1192. 1901-0467 Richter Jan YC Pardubice 1 0
1192. 1301-0409 Kliková Vanda Slavoj Hluboká 1 0
1192. 1301-0408 Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1192. 2101-0617 Mareček Šimon Jachtklub Brno 1 0
1192. 1301-0410 Kliková Linda Slavoj Hluboká 1 0
1192. 1301-0406 Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 0
1192. 1305-0283 Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 0
1192. 1503-0243 Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 0
1192. 1503-0222 Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1192. 1402-0421 Výška Antonín JK Plzeň 1 0
1192. 1503-0239 Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 0
1192. 1410-0023 Libor Dlabač JK Klatovy 1 0
1192. 2416-0003 Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 1 0
1192. 2203-0228 Spurný Slávek JK Olomouc 1 0
1192. 2203-0099 Junek Vladimír JK Olomouc 1 0
1192. 2109-0585 Chalupník Miloslav YC Dyje 1 0
1192. 2306-0006 Hála Martin AYCK 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ