POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2017




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1686 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 21 192 651
2. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 16 178 558
3. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 15 172 404
4. Mlejnek Tomáš SK Štětí 24 149 983
5. Šindelka Ondřej MYK 20 144 481
6. Nevelöš Tibor SK Štětí 21 136 514
7. Himmelová Klára YC Nechranice 22 133 072
8. Nevelöš Adam SK Štětí 21 131 885
9. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 22 129 797
10. Halouzka Jakub MYK 15 128 855
11. Krsička Michal YC CERE 14 125 114
12. Hrubý Jiří SK Štětí 11 123 012
12. Houdek Roman LS Brno 11 123 012
14. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 20 121 401
15. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 32 120 382
16. Kraus Lukáš YC Kladno 19 118 772
17. Maier Michael JK Staré Splavy 14 118 600
18. Sivý Josef Slavoj Hluboká 16 116 626
19. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 113 982
20. Roček Roman YC Neratovice 17 112 854
21. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 15 107 764
22. Novotný Štěpán JK Cheb 16 106 289
23. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 16 99 981
24. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 14 97 747
25. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 11 96 319
26. Vacula Martin JK Staré Splavy 15 95 522
27. Žáček Jiří Baník Ostrava 22 94 724
28. Štursová Lucie ČYK 18 94 070
29. Viták František JK Plzeň 14 92 713
30. Vychová Zuzana YC Neratovice 12 91 168
31. Palkovský Tomáš SK Štětí 12 91 055
31. Storch Petr Chemička Ústí 12 91 055
33. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 11 90 205
34. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 10 90 201
35. Gebhart Zdeněk JK Cheb 17 90 061
36. Piňosová Kristýna JK Prostějov 21 87 826
37. Jurečka Šimon ČYK 14 87 254
38. Teplý Viktor Jachtklub Brno 9 86 626
39. Pavlišová Michaela YC Kovářov 9 86 423
40. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 12 85 612
41. Košvica Jakub LS Brno 15 83 562
42. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 12 82 941
43. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 13 82 889
44. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 9 82 568
45. Nápravník Jakub ČYK 13 81 271
46. Tupý Petr LS Brno 20 80 606
47. Svoboda Jan LS Kroměříž 14 80 402
48. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 13 80 042
49. Směšný Marek JK Prostějov 11 79 809
50. Parůžek Jiří JK Toušeň 12 79 299
51. Müller Ondřej SK Štětí 24 78 371
52. Lidařík Rudolf LS Brno 12 78 225
53. Kramplová Annamaria ČYK 13 77 778
54. Bachtík Marek YC CERE 7 77 411
55. Tlapák Vojtěch SK Štětí 27 77 170
56. Verner Jaroslav JK Toušeň 15 77 059
57. Hlaváček Matouš ČYK 13 76 571
58. Nápravníková Kořanov Johana YC Neratovice 13 76 496
59. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 12 75 621
60. Halouzka Jiří MYK 14 75 447
61. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 74 841
62. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 74 818
63. Krsička Lukáš YC CERE 12 74 711
64. Zíma Jakub ČWA 10 74 625
65. Vinkl Petr YC Kladno 21 74 567
66. Viščor Dan LS Brno 17 74 527
67. Rais Michal SK Štětí 24 74 453
68. Kališová Marketa Jachtklub Brno 14 74 177
69. Vychová Eliška YC Neratovice 16 74 101
70. Koštýř Michal SK Tři Sestry YC 8 72 705
71. Hála Petr AYCK 11 72 270
72. Teubnerová Anna ČYK 15 71 796
73. Jedlička Jan YC Neratovice 17 71 690
74. Cintl Václav JK Česká Lípa 15 70 711
75. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 7 68 923
76. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 12 68 661
77. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 11 68 379
78. Jaroš Adam MYK 21 66 850
79. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 15 66 843
80. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 15 66 498
81. Fiala Petr YC Neratovice 8 65 579
82. Kaltounková Klára ČYK 12 64 769
83. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 16 63 691
84. Himmel Jiří YC Nechranice 20 62 656
85. Kvasnik Milan YC Neratovice 14 62 637
86. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 23 62 633
87. Křenková Monika LS Brno 16 62 583
88. Rameš Ivan JK Česká Lípa 16 62 431
89. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 9 62 302
90. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 11 62 272
91. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 17 62 190
92. Plodek Adam YC Pardubice 20 61 565
93. Rek Adam ČYK 11 61 249
94. Zima Tomáš YC Kladno 8 61 009
95. Kubový Martin JK Toušeň 7 60 714
96. Mareček Šimon Jachtklub Brno 11 60 372
97. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 22 60 245
98. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 60 202
99. Bína Daniel JK Staré Splavy 5 59 817
100. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 12 59 318
101. Nejezchleba Jakub LS Brno 16 58 639
102. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 4 58 488
103. Winkler Adam YC Neratovice 11 57 698
104. Švíková Bára YC CERE 16 57 675
105. Švíková Kateřina YC CERE 13 57 135
106. Sünderhauf Zdeněk ČYK 7 56 829
107. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 14 56 674
108. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 55 980
109. Bezděková Martina Jachtsport Brno 10 55 966
110. Ondíková Petra YC Velké Dářko 14 55 775
111. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 55 614
112. Kučera Matěj TJ Lanškroun 10 55 045
113. Hálová Lucie JK Toušeň 17 55 018
114. Valenová Barbora JK Olomouc 20 54 648
115. Kořan Petr YC Neratovice 12 54 516
116. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 54 048
117. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 53 363
118. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 52 950
119. Neumann Lukáš YC RODOP 10 52 797
120. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 18 51 331
121. Keblová Lucie ČYK 13 51 261
122. Jochovič Josef YC Neratovice 9 51 227
122. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 8 51 227
124. Outrata Jiří JK Toušeň 14 51 152
125. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 50 622
126. Sladký Martin ČWA 9 49 262
127. Košťál Petr YC Pardubice 11 49 101
128. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 48 943
129. Kořanová Michaela YC Neratovice 15 48 311
130. Čermák Jaroslav YC Pardubice 10 47 945
131. Tlapáková Zuzana SK Štětí 23 47 845
132. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 47 781
133. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 47 389
134. Nuc Mario JK Plzeň 11 47 190
135. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 16 46 765
136. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 46 540
137. Kršňák Jan VS Duchcov 17 46 488
138. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 46 236
139. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 45 578
140. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 44 820
141. Vřešťál Rudolf LS Brno 5 44 783
142. Lokajíčková Lucie ČYK 15 44 716
143. Ottová Hana Sokol Tovačov 7 44 575
144. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 11 44 258
145. Janota Jonáš ČYK 30 44 232
146. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 44 199
147. Richter Zdeněk YC Doksy 13 43 921
148. Burska Zosia YC CERE 12 43 789
149. Havelka Jakub ČYK 6 43 670
150. Halouzka Michal MYK 10 43 652
151. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 43 508
152. Bryx Petr YC Neratovice 10 43 042
153. Kršňák Jakub VS Duchcov 18 42 755
154. Smrčka Jiří ČYK 14 42 694
155. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 20 42 537
156. Sadílek Adam Delfín Jablonec 13 42 440
157. Kafka Richard YC Velké Dářko 16 42 284
158. Šimek Karel Slavoj Hluboká 10 42 243
159. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 11 41 564
160. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 13 41 530
161. Ráža Matyáš VS Duchcov 17 41 522
162. Čajčík Jan LS Brno 8 41 431
163. Winklerová Anna JK Toušeň 12 40 971
164. Košata Lukáš ČYK 14 40 670
165. Moucha Pavel YC Doksy 14 40 641
166. Kafka Roman YC Velké Dářko 15 40 296
167. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 14 39 911
168. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 16 39 716
169. Škvařil Patrik LS Brno 27 39 655
170. Cvikrová Michaela ČYK 16 39 334
171. Hrubý Pavel ČWA 8 39 263
172. Křížek David Lokomotiva Plzeň 8 38 866
173. Čermák Petr YC Kladno 7 38 846
174. Hudec Adam YC Neratovice 15 37 937
175. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 11 37 918
176. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 37 721
177. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 8 37 705
178. Vacula Karel YC Znojmo 9 37 694
178. Vacula Jan YC Znojmo 9 37 694
180. Kováčová Tereza JK Prostějov 13 37 671
181. Žalud František ČYK 16 37 452
182. Winkler Pavel JK Toušeň 6 37 349
183. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 37 325
184. Slíva Martin ČWA 6 37 246
185. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 37 159
186. Fanta Miroslav LS Brno 15 36 939
187. Viščorová Nela LS Brno 17 36 740
188. Justová Anna LS Brno 15 36 544
189. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 15 36 543
190. Plecitý Martin JK Toušeň 7 36 490
191. Bidlová Jitka LS Brno 12 36 152
192. Šmídová Petra KJ Těrlicko 7 36 104
193. Trčka Martin YC RODOP 5 36 093
194. Mojdlová Kateřina YC Kladno 15 35 984
195. Košatová Lucie ČYK 8 35 980
196. Wehrenbergová Anna YC Kladno 9 35 857
197. Čáp Milan YC Neratovice 4 35 739
198. Zanker Zbyněk SK Štětí 11 35 733
199. Mojdl Ondřej YC Kladno 15 35 634
200. Kramář Petr JK Česká Lípa 7 35 617
201. Janderová Klára YC SaS 14 35 525
202. Richterová Eliška YC Pardubice 10 35 441
203. Kulík Martin YC RODOP 5 35 339
204. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 35 306
205. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 35 271
206. Říčanová Nicol SK Štětí 12 35 128
207. Popov Adam ČYK 16 34 947
208. Kališová Lenka Jachtklub Brno 11 34 563
209. Procházka Filip YC Neratovice 3 34 443
210. Štrunc Jan YC Neratovice 8 34 419
211. Kmenta Martin Jachtklub Brno 13 34 401
212. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 11 34 217
213. Hošek Libor JK Česká Lípa 8 34 009
214. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 11 33 920
215. Myška Filip IWS Club Nechra 5 33 495
216. Postránecký František YC Neratovice 11 33 454
217. Vaszi Mikuláš SK Štětí 15 33 447
218. Pourová Barbora ČYK 8 33 266
219. Drda David Delfín Jablonec 12 33 146
220. Babický Josef JK Česká Lípa 12 33 125
221. Němec Jiří Slavoj Hluboká 15 33 090
222. Pavlíček Zdeněk YC Regent 9 33 062
223. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 33 030
224. Sadílková Nela Delfín Jablonec 10 33 012
225. Hála Jan AYCK 10 32 908
226. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 9 32 574
227. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 12 32 489
228. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 32 444
229. Mrzílková Lenka YC Neratovice 12 32 177
230. Kolářová Terezie Orthodocks YC 9 32 081
231. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 31 875
232. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 23 31 813
233. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 31 757
234. Postránecká Klára YC Neratovice 9 31 651
235. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 11 31 524
236. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 8 31 491
237. Horváth Vojtěch ČYK 2 31 394
238. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 9 31 372
239. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 15 31 357
240. Klíma Vojtěch ČYK 18 31 323
241. Bezušková Jana YC Neratovice 6 31 243
242. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 5 31 050
243. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 10 30 888
244. Stejskal Max YC Neratovice 9 30 783
245. Musil Tomáš YC RODOP 3 30 418
246. Paigerová Vanda YC CERE 15 30 340
247. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 8 30 238
248. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 12 29 781
249. Živná Veronika YC PanCzech 8 29 774
249. Živná Kateřina YC PanCzech 8 29 774
251. Jozíf Martin YC Pardubice 5 29 724
252. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 29 606
253. Tomek Milan NOT FOR SAIL 3 29 430
254. Hasman Radim YC Kladno 11 29 296
255. Raška Marek ČWA 11 29 284
256. Valouch Libor JK Olomouc 19 29 247
257. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 11 29 223
258. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 16 29 189
259. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 12 29 066
260. Vítovec Matěj YC CERE 11 29 041
261. Hendrych Václav YC Doksy 5 28 965
262. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 8 28 726
263. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 9 28 638
264. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 11 28 547
265. Košťálová Bára YC Pardubice 9 28 415
266. Kupka Petr ČYK 3 28 299
267. Tkadlecová Sára JK Toušeň 5 28 163
268. Matoušková Eva ALT Melges 24 3 27 861
269. Majchrák Kristian ČYK 8 27 714
270. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 10 27 702
271. Kala Roman YC Doksy 10 27 695
272. Sedláček Petr JK Prostějov 19 27 672
273. Audy Dan Jachtklub Brno 8 27 663
274. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 27 532
275. Štantejský Jan ALT RS 6 27 461
276. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 12 27 323
277. Záruba Vladimír JK Cheb 7 27 255
278. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 12 27 224
279. Václavík Jakub JK Česká Lípa 9 27 049
280. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 13 26 665
281. Jirounek Kamil YC CERE 2 26 654
282. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 12 26 592
283. Zárubová Michaela JK Cheb 7 26 434
284. Brabec Václav YC CERE 6 26 423
285. Horký Adam ČWA 4 26 165
286. Drahorád Petr JK Cheb 9 26 089
287. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 5 25 780
288. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 16 25 639
289. Holubová Tereza ČYK 10 25 460
290. Olša Jiří LS Brno 5 25 348
291. Hartig Bartoloměj YC Doksy 16 25 053
292. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 24 902
293. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 24 800
294. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 15 24 767
295. Bauerová Markéta YC CERE 10 24 753
296. Kašpar Antonín YC CERE 7 24 713
297. Stibůrková Eliška ČYK 15 24 660
298. Ostrý Dominik Olšovec Jedovnice 14 24 382
299. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 24 202
300. Jelínek Petr Spartak Modřany 3 24 151
300. Hackl Miroslav Spartak Modřany 3 24 151
302. Rašková Adéla ČWA 7 24 129
303. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 10 24 068
304. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 6 24 064
305. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 9 23 828
306. Pavlík Jiří LS Brno 12 23 788
307. Medek Pavel VS Duchcov 16 23 728
308. Himmel Jiří YC Nechranice 7 23 689
309. Šilhavý Jaromír YC Kladno 17 23 465
310. Krsička Martin YC CERE 9 23 389
311. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 23 314
312. Kovařík Jan ČYK 3 23 198
313. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 23 197
314. Motal Filip ČYK 17 23 137
315. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 23 114
316. Haltmarová Dominika YC SaS 2 23 048
317. Chalupník Miloslav YC Dyje 3 23 032
318. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 22 882
319. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 22 851
320. Lambl Vojtěch YC Neratovice 10 22 790
321. Sehnal René YC SaS 5 22 396
322. Mrázová Sylvia ALT RS 10 22 349
323. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 22 325
324. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 7 22 171
325. Pavlíková Barbara YC CERE 8 22 128
326. Richter Jan YC Pardubice 10 21 867
327. Chlebna Milan YC Kovářov 4 21 861
328. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 21 810
329. Klíma Ondřej YC Doksy 16 21 719
330. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 11 21 507
331. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 9 21 286
332. Vlachová Veronika YC Neratovice 10 21 118
333. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 15 21 019
334. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 13 21 002
335. Škoda Michal YC Neratovice 11 20 919
336. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 20 892
337. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 8 20 889
338. Machovský Jan ALT Vaurien 5 20 856
339. Falta Miroslav ALT Tornado 6 20 641
340. Ronovský Jonáš ČYK 14 20 538
341. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 20 444
342. Kubů Jáchym YC Pardubice 9 20 440
343. Huk Vítězslav LS Brno 13 20 331
344. Bauerová Šárka YC CERE 7 20 254
345. Ott Adam Jachtklub Brno 9 20 126
346. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 11 20 063
347. Vlach Martin YC Neratovice 10 19 994
348. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 8 19 977
349. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 19 917
350. Kříž Jan SK Štětí 18 19 850
351. Korych Pavel YC Kladno 7 19 775
352. Hrabalová Veronika YC SaS 3 19 639
353. Trnavský Martin Jachtklub Brno 7 19 631
354. Bartoš Richard YC Lískovec 6 19 554
355. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 19 541
356. Štruncová Michaela YC Neratovice 10 19 489
357. Procházka Libor YC Neratovice 7 19 441
358. Čech Petr YC DIM Bezdrev 6 19 371
359. Rešl Pavel VS Duchcov 14 19 364
360. Otevřel Pavel LS Brno 12 19 299
361. Dítětová Tereza YC Neratovice 16 19 274
362. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 7 19 029
363. Netík Pavel YC Velké Dářko 8 19 022
364. Mann Štěpán SK Tři Sestry YC 6 18 993
365. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 18 987
365. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 18 987
365. Sovadina Petr LS Kroměříž 8 18 987
368. Šebková Kristýna LS Brno 8 18 976
369. Buřil Miloš ALT RS 9 18 920
370. Buchar Petr YC CERE 10 18 906
371. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 18 753
372. Loužek Karel JK Plzeň 11 18 580
373. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 4 18 523
374. Buchtová Sarah LS Brno 15 18 497
375. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 7 18 298
376. Kaláb Jindřich VS Duchcov 10 18 282
377. Veselý Štěpán YC Pardubice 8 18 281
378. Šuvarský Jaroslav Newton YC 3 18 129
379. Schwarzová Markéta YC CERE 4 18 044
380. Machovská Lucie ALT Vaurien 4 18 042
381. Mareš Miloš YC Kladno 10 18 033
382. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 5 17 900
383. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 8 17 795
384. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 17 781
385. Slívová Jana YC Nechranice 4 17 757
386. Prokýšek Petr Orthodocks YC 7 17 585
387. Bezděk David Jachtsport Brno 3 17 537
388. Karhánek Jiří YC SaS 6 17 507
389. Dadák Lukáš LS Brno 11 17 466
390. Hýža Petr Jachtklub Brno 4 17 423
391. Guryča Nikola YC CERE 5 17 096
392. Kvyšnovský Michael ČWA 3 16 980
393. Vacula Jiří JK Staré Splavy 17 16 842
394. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 7 16 631
395. Šindelka Jakub MYK 13 16 617
396. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 7 16 586
397. Švihlík Martin YC RODOP 1 16 557
397. Buček Martin YC RODOP 1 16 557
397. Křížek David YC RODOP 1 16 557
400. Sláma Eduard YC Neratovice 2 16 522
401. Křenková Kristýna LS Brno 14 16 514
402. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 16 497
403. Lorenz Alan JK Česká Lípa 6 16 384
404. Blatecký David Jachtklub Brno 4 16 292
405. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 16 262
406. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 16 188
407. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 15 855
408. Soukup Aleš VS Duchcov 13 15 842
409. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 15 15 836
410. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 5 15 803
411. Klusáčková Radka LS Brno 10 15 745
412. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 15 735
413. Dudák Marek YC CERE 4 15 700
414. Kraus Jan YC Kladno 7 15 644
415. Labuda Ondřej LS Brno 6 15 558
416. Iljuchin Ilja ALT RS 5 15 538
417. Povolný Adam YC CERE 6 15 483
418. Bryxová Lucie YC Neratovice 10 15 435
419. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 4 15 395
420. Chalupníková Kateřina Jednoráz.licence 1 15 325
421. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 15 235
422. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 10 15 222
423. Moučková Hana YC Velké Dářko 7 15 213
424. Valdhansová Klára ČYK 4 15 133
425. Bauer František YC CERE 4 15 131
426. Borkovec Bořek ČYK 12 15 124
427. Babický Roman JK Česká Lípa 3 15 114
428. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 15 082
429. Vácha Martin LS Brno 3 15 071
430. Krejza Filip ALT FB 3 15 070
431. Makrlík Dušan JK Klatovy 13 15 055
432. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 4 14 983
432. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 4 14 983
434. Košťálová Anna YC Pardubice 4 14 982
435. Kuklík Radek LS Brno 10 14 968
436. Diviš Ivo YC Dyje 4 14 794
437. Motal Adam ČYK 16 14 783
438. Polák Pavel ČYK 2 14 661
438. Solař Petr ČYK 2 14 661
438. Veselý Vladislav ČYK 2 14 661
438. Kovařík Jan YC SaS 2 14 661
442. Synková Anna LS Brno 10 14 627
443. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 14 605
444. Pinďák Josef SK Štětí 5 14 550
445. Pavlovský Josef LS Brno 4 14 515
446. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 14 391
447. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 5 14 305
448. Sehnal Pavel ČWA 3 14 274
449. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 12 14 233
450. Hálová Anna LS Kroměříž 10 14 185
451. Grecmanová Denisa YC RODOP 1 14 162
451. Mertlová Michaela YC Regent 1 14 162
453. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 8 14 114
454. Dlouhý Radek YC Pardubice 3 14 078
455. Lederer Tomáš VS Duchcov 14 14 063
456. Kmoníček Jiří YC Pardubice 5 14 054
457. Vacula Karel YC Znojmo 8 14 053
458. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 11 13 964
459. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 5 13 853
460. Dvořák Filip Jachtklub Brno 10 13 847
461. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 13 837
462. König Václav YC DIM Bezdrev 9 13 827
463. Dolejš Rudolf ČWA 6 13 793
464. Peterka Miroslav ALT Melges 24 2 13 699
465. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 17 13 694
466. Šilhavý Jiří YC Kladno 7 13 639
467. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 8 13 606
468. Kratochvíl Zdeněk Eduard ALT RS 4 13 587
469. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 7 13 555
470. Pokorný Vojtěch ALT SF 5 13 461
471. Daněk Jan LS Brno 5 13 436
472. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 4 13 380
473. Suchomel Jiří Spartak Modřany 6 13 364
474. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 8 13 350
475. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 11 13 281
476. Dragoun Dominik JK Plzeň 12 13 265
477. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 13 13 264
478. Mojdl Martin YC Kladno 10 13 243
479. Němec František ALT Tornado 5 13 078
480. Šplíchal Filip JK Plzeň 4 13 009
481. Majchrák Lukáš ALT RS 7 12 985
482. Hýža Vít Jachtklub Brno 11 12 968
483. Páleníčková Aneta YC CERE 6 12 951
484. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 12 945
484. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 12 945
486. Netík Pavel YC Velké Dářko 5 12 937
487. Hnitka Martin YC Nechranice 4 12 895
488. Motlíková Pavlína JK Cheb 13 12 853
489. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 11 12 839
490. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 12 834
491. Záchvěj Martin YC Neratovice 3 12 808
492. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 10 12 804
493. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 19 12 701
494. Pačanda Roman ČYK 13 12 630
495. Verner Kamil JK Toušeň 5 12 581
496. Stibůrková Tereza ČYK 7 12 517
497. Lassig Jiří JK Staré Splavy 6 12 465
498. Michalčín Jiří SK Tři sestry 2 12 414
499. Kilarová Marie Baník Ostrava 10 12 352
500. Bína Rudolf LS Brno 7 12 317
501. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 12 253
502. Stoklásek Petr SK Tři sestry 3 12 242
503. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 7 12 223
504. Záruba Adam YC CERE 8 12 202
505. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 5 12 197
506. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 2 12 141
507. Kučerová Lucie JK Prostějov 5 12 125
508. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 6 12 078
509. Vašík Roman LS Brno 8 12 072
510. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 6 12 050
511. Hanka Vojtěch ČYK 11 12 037
512. Veselá Elena YC Pardubice 9 11 928
513. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 11 832
514. Indrák Václav Sokol Tovačov 8 11 823
515. Novák Vojtěch YC Doksy 15 11 763
516. Kittler Jan LS Brno 2 11 754
517. Havrda Luboš Delfín Jablonec 7 11 752
518. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 2 11 744
519. Schořálek Libor YC Kladno 4 11 714
520. Beneš Jiří YC CERE 14 11 658
521. Hála Jan YC Kladno 5 11 644
522. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 11 556
523. Zidková Nadine ČWA 11 11 543
524. Vaculka Zbyněk LS Brno 7 11 528
525. Dvořáková Nela YC Neratovice 11 11 439
526. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 3 11 436
527. Knorr Jindřich VS Duchcov 7 11 240
528. Vaculka Patrik LS Brno 4 11 207
529. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 10 11 196
530. Kališová Markéta Jachtklub Brno 3 11 158
531. Baran Miroslav LS Brno 4 11 149
532. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 5 11 124
532. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 5 11 124
534. Lejhanec David YC Pardubice 8 11 110
535. Jirkovec Zdenek YC RODOP 2 11 075
535. Bobek Pavel YC RODOP 2 11 075
537. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 11 035
537. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 11 035
539. Novák David YC CERE 11 11 022
540. Marečková Renata Jachtklub Brno 8 10 995
541. Lokajíčková Kateřina ČYK 13 10 955
542. Motl Luboš YC CERE 3 10 871
542. Martinkovičová Monika YC CERE 3 10 871
544. Beerová Eliška SK Štětí 8 10 865
545. Tříska Aleš SK Tři sestry 1 10 832
545. Satoránský Pavel SK Tři sestry 1 10 832
545. Doležal Tomáš SK Tři sestry 1 10 832
548. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 802
548. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 10 802
550. Křenek Miloš LS Brno 9 10 766
550. Brhelová Iva ČYK 12 10 766
552. Wagner David TJ Rapid Brno 5 10 759
553. Audyová Markéta Jachtklub Brno 2 10 750
554. Vinkl Daniel YC Kladno 2 10 741
555. Burda František JK Česká Lípa 16 10 717
556. Hanák Jakub Sokol Tovačov 9 10 713
557. Jenčík Petr ALT RS 6 10 700
558. Vítovec Dan YC CERE 4 10 590
559. Faltys David Bohemia Poděbrady 4 10 585
559. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 10 585
559. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 10 585
562. Říčan Jaroslav SK Štětí 2 10 559
563. Solík Jakub JK Česká Lípa 1 10 550
564. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 5 10 535
565. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 10 512
566. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 10 499
567. Hofmann Filip YC Velké Dářko 4 10 450
567. Petřík Roman YC Velké Dářko 4 10 450
569. Dvořák Jan YC CERE 8 10 438
570. Špaček Matěj YC CERE 11 10 367
571. Podrábská Adéla SK Štětí 12 10 317
572. Skala Pavel JK Cheb 8 10 309
573. Smetana Radek Truc JK Plzeň 4 10 229
573. Škoda Jan Truc JK Plzeň 3 10 229
573. Marek Tomáš Truc JK Plzeň 3 10 229
576. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 10 224
577. Kubeš Fedor LS Brno 3 10 201
578. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 116
579. Holubová Kristýna ČYK 10 10 108
580. Kvašnovský Michael ČWA 1 10 104
581. Ďásek František JK Cheb 8 10 102
582. Krejčík Petr Jednoráz.licence 1 10 096
582. Vítek Martin Jednoráz.licence 1 10 096
582. Hošek Jeroným Jednoráz.licence 1 10 096
582. Klučka Štefan Jednoráz.licence 1 10 096
582. Pondělíček Aleš Jednoráz.licence 1 10 096
582. Boháč Jiří Jednoráz.licence 1 10 096
582. Lauryn Ladislav Jednoráz.licence 1 10 096
589. Vít Ladislav JK Plzeň 8 10 083
590. Konopík Matěj Jachtklub Brno 4 9 981
591. Muzikář David Jachtklub Brno 4 9 977
592. Skála Petr ALT SF 6 9 966
593. Samec Marek Jachtklub Brno 9 9 932
594. Budín Aleš YC CERE 2 9 923
595. Beneš Petr YK Jestřábí 4 9 911
596. Šamšulová Tereza YC CERE 3 9 848
597. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 9 821
598. Dvořák Dalibor ČWA 3 9 780
599. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 9 737
599. Valenta Jan YC CERE 5 9 737
601. Soukal ml. Miroslav YC Neratovice 1 9 720
602. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 5 9 690
603. Daněk Tomáš LS Brno 9 9 668
604. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 8 9 579
605. Plhoň Eduard SK Tři sestry 3 9 528
606. Štafa Patrick MYK 9 9 368
607. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 6 9 336
608. Vika Tomáš YC CERE 1 9 332
608. Taschner Karel Jednoráz.licence 1 9 332
608. Šikner Jiří Jednoráz.licence 1 9 332
608. Janouch Ondřej Jednoráz.licence 1 9 332
608. Krajčovič Milan Jednoráz.licence 1 9 332
608. Zeman Jan Jednoráz.licence 1 9 332
614. Hrdina Patrik YC RODOP 3 9 317
615. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 2 9 289
616. Bělehrad Pavel LS Brno 2 9 288
617. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 9 271
618. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 8 9 232
619. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 14 9 210
620. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 9 208
621. Jarošová Natálie ČYK 3 9 189
622. Skála David ALT SF 4 9 169
623. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 2 9 152
623. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 9 152
625. Svoboda Lukáš YC Neratovice 8 9 151
626. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 11 9 131
627. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 8 9 113
628. Tesař David ASK Lovosice 4 9 109
629. Komendová Kateřina TJ Rapid Brno 6 9 079
630. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 8 9 062
631. Pačanda David ČYK 13 8 978
632. Červenka Matouš JK Olomouc 8 8 906
633. Sláma Eduard Jachtklub Brno 3 8 900
634. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 4 8 872
635. Pour Jan Orthodocks YC 6 8 836
636. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 8 808
637. Žlabová Markéta ČWA 4 8 724
638. Kazey Konstantin ALT RS 2 8 610
639. Krob Michal YC Kladno 5 8 570
640. Rezek Richard JK Cheb 10 8 554
641. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 8 532
642. Pešková Adéla LS Brno 10 8 460
643. Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 2 8 428
644. Knetig Jindřich LS Brno 2 8 414
644. Baran Maroš LS Brno 2 8 414
644. Horáček Jiří Jachtklub Brno 2 8 414
647. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 1 8 261
648. Havel Filip YC Neratovice 6 8 245
649. Beerová Anežka SK Štětí 12 8 223
650. Němec Milan KJ Těrlicko 10 8 217
651. Sokol Petr Jednoráz.licence 1 8 169
652. Jenšík David JK Česká Lípa 5 8 164
653. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 8 8 112
654. Doležal Tomáš ČYK 5 8 107
655. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 8 079
656. Hodačová Veronika YC Pardubice 6 8 018
657. Novák Adam YC Doksy 15 7 994
658. Muzikář Josef YC CERE 1 7 983
658. Řihošek Aleš Jednoráz.licence 1 7 983
658. Horanská Magdalena Jednoráz.licence 1 7 983
658. Pokorný Lukáš Jednoráz.licence 1 7 983
658. Dörrer Miroslav Jednoráz.licence 1 7 983
663. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 7 980
664. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 6 7 975
665. Mahor Martin YK Jestřábí 3 7 971
666. Hatle Maria Stella ČYK 6 7 953
667. Altman Jiří Císařská louka 3 7 950
668. Samcová Klára TJ Rapid Brno 6 7 904
669. Žůrek Adam Jednoráz.licence 1 7 888
670. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 8 7 886
671. Kaiser Ondřej YC Písek 11 7 883
672. Hakl David LS Brno 3 7 880
673. Povolný Adam JK Staré Splavy 8 7 861
674. Kiszka Samuel YC Pardubice 5 7 857
675. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 4 7 844
676. Neckařová Martina TJ Rapid Brno 5 7 830
677. Šmídmajer Lukáš LS Brno 12 7 813
677. Staněk Jan YC Doksy 15 7 813
679. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 4 7 757
680. Srb Dušan Delfín Jablonec 3 7 743
681. Podzimek Antonín ČYK 3 7 742
682. Kašpar Antonín YC RODOP 1 7 707
682. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 7 707
684. Mika Radek YC SaS 7 7 698
685. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 6 7 637
686. Staniek Štěpán Orthodocks YC 2 7 636
687. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 7 609
688. Dragoun Ivan JK Plzeň 13 7 571
688. Bříza Petr YC Pardubice 8 7 571
690. Jindřichová Markéta JK Cheb 9 7 561
691. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 8 7 549
692. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 2 7 531
693. Daněk Michal LS Kroměříž 3 7 522
694. Najvárek Ondřej ČYK 8 7 491
695. Mazgaj Robert ALT RS 4 7 443
696. Svoboda ml. Petr Bohemia Poděbrady 3 7 410
697. Fantová Kateřina LS Brno 5 7 404
698. Košatová Lucie ALT RS 4 7 399
699. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 9 7 392
700. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 2 7 384
701. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 8 7 359
702. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 5 7 341
703. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 15 7 313
704. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 4 7 241
705. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 7 219
705. Krejza Tomáš Jednoráz.licence 1 7 219
705. Pinďáková Monika SK Štětí 2 7 219
708. Šára Marek Bohemia Poděbrady 9 7 210
709. Žůrek Pavel Orthodocks YC 5 7 196
710. Valenová Klára JK Olomouc 6 7 152
711. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 5 7 101
712. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 7 014
713. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 7 005
714. Petrová Kristýna VS Duchcov 9 7 002
715. Hejnová Karolína Baník Ostrava 8 6 987
716. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 4 6 986
717. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 6 972
718. Boháček David Bohemia Poděbrady 6 6 939
718. Peterková Lucie Bohemia Poděbrady 6 6 939
720. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 6 937
720. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 6 937
720. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 6 937
720. Solfronková Ludmila Jednoráz.licence 1 6 937
724. Ptáčník Ivan YC Neratovice 5 6 911
725. Hálová Anna AYCK 3 6 897
726. Koláčková Jasmína LS Brno 4 6 860
726. Křiváková Magdalena LS Brno 4 6 860
728. Kovačková Barbora ČYK 9 6 851
729. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 8 6 841
730. Čech Petr ČWA 2 6 837
731. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 6 6 786
732. Maruš Max YC Písek 8 6 768
733. Balzer Robert JK Prostějov 5 6 684
734. Řezníková Michaela YC CERE 7 6 643
735. Štrobl Stanislav Jednoráz.licence 1 6 623
735. Matějka Jan Jednoráz.licence 1 6 623
735. Krátký Martin Jednoráz.licence 1 6 623
735. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 6 623
739. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 6 581
740. Havelka Daniel JK Plzeň 2 6 561
741. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 5 6 531
742. Jurečka Matěj Císařská louka 9 6 516
743. Hrabálek Michal LS Brno 1 6 484
743. Voráč Pavel LS Brno 1 6 484
743. Štemberk Petr LS Brno 1 6 484
743. Vaníček Michal LS Brno 1 6 484
743. Křížek Pavel LS Brno 1 6 484
748. Kraus Petr Newton YC 1 6 416
748. Fikáček Albert Newton YC 1 6 416
748. Němeček Jiří Newton YC 1 6 416
748. Flek Adam Newton YC 1 6 416
748. Kraus Petr Newton YC 1 6 416
753. Beneš Marián Sokol Palkovice 7 6 411
753. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 7 6 411
755. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 5 6 403
756. Neužil Pavel SK Štětí 4 6 394
756. Rada Filip SK Štětí 4 6 394
758. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 4 6 380
759. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 4 6 367
759. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 6 367
761. Nevelöš Jan SK Štětí 2 6 319
762. Kučera Jan Jachtklub Brno 2 6 307
763. Šulc David YC Nechranice 4 6 255
763. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 6 255
765. Pokoš Radim VS Duchcov 5 6 207
766. Dragoun Vítek JK Plzeň 9 6 177
767. Solfronk Antonín YC Nechranice 3 6 173
768. Šebek Martin LS Brno 1 6 154
769. Valík Jiří YCR Roudnice 7 6 144
770. Hodač Alois Chemička Ústí 6 6 137
771. Pišťáček Jan Bohemia Poděbrady 13 6 034
772. Sobotka Jakub ALT Cat Open 1 5 987
773. Lejčarová Klára ALT RS 2 5 918
774. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 5 5 903
775. Prax Jakub LS Brno 6 5 864
776. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 8 5 855
777. Hatle Marie Stella ČYK 3 5 823
778. Teplý Jakub YC CERE 11 5 811
779. Motlík Ondřej JK Cheb 6 5 804
780. Dadák Jakub SK Halza 2 5 768
781. Borčická Lucie LS Brno 5 5 763
782. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 5 757
783. Wehrenbergova Petra YC Kladno 4 5 729
784. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 5 720
784. Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 720
784. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 5 720
784. Spousta Petr LS Brno 1 5 720
788. Kudláček Pavel Jednoráz.licence 1 5 695
789. Kafka Richard YC Velké Dářko 4 5 688
790. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 8 5 678
791. Frohlich Denis YC Kladno 1 5 635
792. Štursová Pavla YC Nelahozeves 7 5 633
793. Konupčík Michal SK Halza 1 5 600
793. Třeštík Patrik SK Halza 1 5 600
793. Červinka Vít SK Halza 1 5 600
793. Filip Martin SK Halza 1 5 600
793. Třeček Zdeněk SK Halza 1 5 600
793. Hrňa Jan YC Kovářov 1 5 600
793. Kubeš Jiří Jednoráz.licence 1 5 600
800. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 5 558
801. Buřil Adam ČYK 2 5 488
802. Krejčiřík Daniel LS Brno 9 5 481
803. Gebhart Jan JK Cheb 2 5 472
804. Dvořák Radim YC Kladno 5 5 460
805. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 2 5 454
806. Svobodová Sára YC Lískovec 3 5 451
807. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 5 359
807. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 5 359
809. Hofmanová Barbora Lokomotiva Plzeň 6 5 336
810. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 5 5 327
811. Zelinka Jiří YC CERE 1 5 321
811. Kaprálová Libuše YC SaS 1 5 321
811. Zelinková Alena YC CERE 1 5 321
811. Polanský Jiří ČWA 1 5 321
811. Staněk Jiří ČWA 1 5 321
816. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 5 5 307
817. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 4 5 301
818. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 5 284
818. Holý Ivo Baník Ostrava 5 5 284
820. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 8 5 235
821. Štěpán David Jachtklub Brno 6 5 218
822. Holub Adam Jachtklub Brno 7 5 217
823. Kabát Petr Jednoráz.licence 1 5 211
824. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 6 5 189
825. Kučera Lukáš SK Tři Sestry YC 1 5 161
826. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 2 5 136
827. Doleček Roman YC Kladno 1 5 106
827. Drozen Milan YC Kladno 1 5 106
827. Narelik Maxim YC Kladno 1 5 106
830. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 5 5 100
831. Voskovec Filip YC Kladno 1 5 089
832. Adamcová Jiřina LS Brno 5 5 050
833. Sluka Zdeněk ALT Melges 24 3 5 047
833. Zgraja Martin ALT Melges 24 3 5 047
835. Trousílek Jan Petr ČYK 3 5 045
836. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 5 5 043
836. Kuncová Jitka JK Sokolov 5 5 043
838. Novohradský Filip YC Pardubice 6 5 027
839. Kováč Richard JK Prostějov 5 4 980
840. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 4 963
840. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 4 963
842. Neuvirtová Natálie YC CERE 2 4 950
843. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 4 4 930
844. Zárubová Michaela YC RODOP 1 4 921
844. Baran Miroslav LS Brno 1 4 921
846. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 6 4 906
847. Haken Vladimír WS Club VD 4 4 904
848. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 5 4 830
849. Guryča Jan YC CERE 1 4 824
849. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 4 824
851. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 7 4 779
852. Buchta Jan ALT FB 5 4 763
853. Novotný Václav JK Cheb 3 4 749
854. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 4 747
855. Vašík Martin LS Brno 4 4 726
856. Buchtová Agnes LS Brno 12 4 725
857. Berg Petr VS Duchcov 6 4 706
858. Regetskiy Artem VS Duchcov 10 4 647
859. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 4 628
860. Hlavsa Vilém YC Krnov 5 4 599
861. Vymazalová Agáta LS Brno 7 4 585
862. Buchta Václav Jednoráz.licence 1 4 557
862. Ryšavý Boris Jednoráz.licence 1 4 557
862. Šejba Filip Jednoráz.licence 1 4 557
862. Krystek Marek Jednoráz.licence 1 4 557
862. Běhunčík Ivan Jednoráz.licence 1 4 557
867. Nedvědický Alexandr ČYK 1 4 515
868. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 6 4 443
869. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 3 4 429
870. Burger Leon YC Lipno nad Vltavou 2 4 424
871. Vymazalová Karolína LS Brno 6 4 405
872. Černý Matěj JK Cheb 2 4 396
873. Novák Matěj YC Jezero Hlučín 7 4 391
874. Bláha Martin JK Plzeň 5 4 380
875. Pavlíček Martin Jednoráz.licence 1 4 371
875. Holečková Michaela Jednoráz.licence 1 4 371
875. Hacmac Martin Jednoráz.licence 1 4 371
875. Polišenský David Jednoráz.licence 1 4 371
875. Srovnal Pavel Jednoráz.licence 1 4 371
875. Klos Robert Jednoráz.licence 1 4 371
881. Solfronk Antonín Jednoráz.licence 1 4 367
881. Holý Zdeněk JK Černá v Pošumaví 1 4 367
883. Skořepová Eva JK Toušeň 3 4 340
883. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 4 340
885. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 4 302
886. Topiarzová Magda YC CERE 2 4 286
887. Kir Milan IWS Club Nechra 1 4 188
888. Formánek Patrik Jachtklub Brno 5 4 174
889. Mouchová Karolína YC Doksy 3 4 171
890. Rosík Alex YC CERE 3 4 166
891. Vít Jaroslav JK Plzeň 6 4 151
892. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 5 4 140
893. Cákoci Marek YC CERE 6 4 136
894. Knorr Luděk VS Duchcov 3 4 130
895. Čoupek Ondřej LS Brno 6 4 115
896. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 7 4 114
897. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 4 084
898. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 071
899. Šmídová Pavla YC Neratovice 3 4 068
900. Vobořilová Marcela Jednoráz.licence 1 4 060
900. Kučera Tomáš Jednoráz.licence 1 4 060
900. Salomon Igor Jednoráz.licence 1 4 060
900. Oliva Ivan Jednoráz.licence 1 4 060
900. Marek Vladan Jednoráz.licence 1 4 060
900. Salomon David Jednoráz.licence 1 4 060
906. Kjuchin Ilja Jednoráz.licence 1 4 047
906. Kazyen Konstantin Jednoráz.licence 1 4 047
906. Pospíšil Martin LS Brno 1 4 047
906. Peterková Nikol Bohemia Poděbrady 1 4 047
910. Janča Jean-Baptiste LS Brno 3 4 046
911. Žižková Hana YC Neratovice 1 4 021
912. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 4 016
913. Kmetík Matyáš YC Jezero Hlučín 5 4 015
914. Skála František ČYK 6 4 014
915. Čermák Josef Bohemia Poděbrady 8 3 999
916. Kilarová Jana Baník Ostrava 4 3 979
917. Audy Petr Jachtklub Brno 3 3 968
918. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 3 909
918. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 3 909
920. Pavel Aleš YC CERE 6 3 898
921. Ručka Tomáš YC Kladno 4 3 849
922. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 4 3 842
923. Blažek Martin YC CERE 5 3 835
923. Blažek Marek YC CERE 5 3 835
925. Štefaničiak Matej Jednoráz.licence 1 3 831
926. Sobotová Kristýna JK Prostějov 4 3 807
927. Richterová Ludmila TJ Rapid Brno 3 3 788
928. Bělík Jan JK Sokolov 4 3 786
929. Schwanzer Albert LS Brno 4 3 783
930. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 3 777
931. Hýžová Helena Jachtklub Brno 2 3 770
932. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 3 3 759
932. Kozelská Markéta Jachtklub Brno 4 3 759
932. Pavlovská Alexandra Jachtklub Brno 3 3 759
932. Šmídová Pavla Jachtklub Brno 3 3 759
936. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 3 3 751
937. Pečková Markéta YC Nelahozeves 5 3 747
938. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 8 3 715
939. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 3 3 709
939. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 3 3 709
941. Heneš David JK Olomouc 3 3 694
942. Iljuchin Ilja Jednoráz.licence 1 3 689
943. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 6 3 685
944. Dlouhý Lukáš YC CERE 4 3 672
945. Peterka Tomáš ČYK 5 3 656
946. Bílková Lucie Sokol Palkovice 9 3 618
947. Pelar David LS Kroměříž 1 3 607
947. Hurych Zdeněk Jednoráz.licence 1 3 607
947. Tošovský Miroslav Jednoráz.licence 1 3 607
947. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 3 607
947. Čížek Roman Jednoráz.licence 1 3 607
947. Jirsa Petr Jednoráz.licence 1 3 607
947. Král Ludvík Jednoráz.licence 1 3 607
947. Šírek Josef Jednoráz.licence 1 3 607
955. Dastych Petr ASK Lovosice 4 3 597
955. Novák Dušan ASK Lovosice 4 3 597
957. Hála Jakub LS Kroměříž 6 3 594
958. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 3 3 592
959. Novák Leoš Jednoráz.licence 1 3 568
959. Hrbek Michal Jednoráz.licence 1 3 568
959. Dedič Marek Jednoráz.licence 1 3 568
959. Ryba Pavel Jednoráz.licence 1 3 568
959. Dohnal Jaroslav Jednoráz.licence 1 3 568
959. Krátký Marek Jednoráz.licence 1 3 568
959. Mikeska Pavel Jednoráz.licence 1 3 568
966. Šlechta Jiří Jednoráz.licence 1 3 538
967. Novák Miroslav Jednoráz.licence 1 3 493
967. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 3 493
967. Matějka Jan Jednoráz.licence 1 3 493
967. Homolka Miloš Jednoráz.licence 1 3 493
967. Nechvíle Pavel Jednoráz.licence 1 3 493
967. Wicherková Tereza Truc JK Plzeň 1 3 493
973. Žák Michal LS Brno 4 3 432
974. Štolbová Ela ČYK 6 3 403
975. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 388
976. Potecký Pavel Truc JK Plzeň 1 3 368
976. Grecmannová Denisa Truc JK Plzeň 1 3 368
976. Kraynev Pavel Jednoráz.licence 1 3 368
979. Klíma Jáchym ČYK 6 3 362
980. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 3 3 357
981. Seidl Šimon LS Brno 1 3 325
981. Havelka Pavel YC Pardubice 1 3 325
981. Havelka Pavel YC Pardubice 1 3 325
981. Vyhnálek Rostislav YC CERE 1 3 325
981. Očenašová Nikola Orthodocks YC 1 3 325
986. Štengl Michal YC Doksy 2 3 306
987. Petrovský Jan Jachtklub Brno 2 3 283
987. Stacho Libor Jednoráz.licence 1 3 283
987. Svoboda Pavel Jednoráz.licence 1 3 283
987. Janáček Jaroslav Jednoráz.licence 1 3 283
987. Daněček Pavel Jednoráz.licence 1 3 283
992. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 4 3 261
993. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 8 3 222
993. Pešek Lukáš Spartak Modřany 1 3 222
995. Burdová Michaela YC SaS 4 3 214
995. Bulíř Martin YC SaS 4 3 214
997. Šára Jan YC Neratovice 1 3 200
998. Šafář Jan Jednoráz.licence 1 3 190
998. Musil Pavel Jednoráz.licence 1 3 190
1000. Běhal Miroslav Baník Ostrava 4 3 182
1001. Krejčiřík Jan LS Brno 4 3 157
1002. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 3 116
1003. Blatecký Martin Jachtklub Brno 8 3 087
1004. Manič Petr Chemička Ústí 3 3 083
1005. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 4 3 068
1006. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 8 3 040
1007. Čajčík Karel YC Pardubice 4 3 036
1008. Beringer Jan YC Písek 8 3 028
1009. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 004
1010. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 3 003
1011. Kleinová Jana JK ČZU 3 2 984
1012. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 3 2 971
1013. Petrák Jan ALT Tornado 1 2 966
1013. Marek František ALT Tornado 1 2 966
1015. Procházková Petra ASK Lovosice 1 2 951
1015. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 2 951
1017. Cvachová Adéla Spartak Modřany 1 2 924
1017. Cvach Radek Spartak Modřany 1 2 924
1017. Cvach Pavel Spartak Modřany 1 2 924
1020. Pavlovská Alexandra LS Brno 5 2 885
1021. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 3 2 877
1022. Friedl Jakub YC CERE 8 2 875
1023. Janáček Vojtěch LS Brno 3 2 874
1024. Dubnický Peter Jednoráz.licence 1 2 872
1024. Kopecký Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 872
1024. Školoud Vladimír Jednoráz.licence 1 2 872
1024. Vild Josef Jednoráz.licence 1 2 872
1024. Minář Jaromír Jednoráz.licence 1 2 872
1024. Plešinger David Jednoráz.licence 1 2 872
1024. Kraus Pavel Jednoráz.licence 1 2 872
1031. Bočková Simona ALT RS 2 2 869
1032. Balák Martin Jachtklub Brno 3 2 868
1033. Červín Jiří Chemička Ústí 5 2 860
1033. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 5 2 860
1035. Žižkovský Nikita YC CERE 7 2 853
1036. Zíta Tomáš Císařská louka 5 2 834
1037. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 6 2 832
1038. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 3 2 831
1039. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 2 814
1039. Miková Žaneta Jednoráz.licence 1 2 814
1039. Klas Tomáš Jednoráz.licence 1 2 814
1039. Frélichová Lucie Jednoráz.licence 1 2 814
1039. Hrubý Jan Jednoráz.licence 1 2 814
1039. Střítecký Rudolf Jednoráz.licence 1 2 814
1039. Záluský Tomáš Jednoráz.licence 1 2 814
1039. Procházka František Jednoráz.licence 1 2 814
1039. Krauz Petr Jednoráz.licence 1 2 814
1039. Borovka Vojtěch Jednoráz.licence 1 2 814
1039. Maňáková Linda LS Brno 1 2 814
1050. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 810
1051. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 3 2 809
1052. Nevřiva Václav LS Brno 1 2 804
1052. Bačík Martin YC CERE 1 2 804
1052. Černošek Ivan LS Brno 1 2 804
1052. Melichar Daniel LS Brno 1 2 804
1052. Hrabálek Jakub LS Brno 1 2 804
1057. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 2 777
1057. Červený Aleš ASK Lovosice 2 2 777
1059. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 2 772
1060. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 7 2 747
1061. Filip Miroslav LS Brno 3 2 745
1062. Bureš Martin TJ Lanškroun 2 2 732
1063. Bartoň Jiří YC CERE 2 2 722
1064. Plecitý Marek JK Toušeň 1 2 711
1064. Král Karel JK Sokolov 2 2 711
1066. Szmaragovski David YC DIM Bezdrev 3 2 693
1067. Kučerová Jana JK Prostějov 5 2 691
1068. Šušková Marie YC Jezero Hlučín 3 2 667
1069. Hajn Ladislav SK Štětí 1 2 642
1070. Josefi Rafael Lokomotiva Plzeň 1 2 637
1070. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 2 637
1072. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 2 596
1073. Kubů Alvin YC Pardubice 3 2 593
1074. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 2 587
1075. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 7 2 571
1076. Trusíková Hana LS Brno 4 2 569
1077. Kováč Vladimír JK Prostějov 5 2 563
1078. Proček Matěj LS Brno 3 2 541
1079. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 2 531
1080. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 4 2 512
1080. De Roeck Joffrey LS Brno 3 2 512
1082. Löwit Harry Císařská louka 4 2 487
1083. Kučera Michal Chemička Ústí 3 2 466
1084. Ach-Hübner Otakar LS Brno 3 2 460
1085. Koupil Jiří Chemička Ústí 4 2 459
1086. Tonar Jiří Jednoráz.licence 1 2 444
1086. Černý David Jednoráz.licence 1 2 444
1086. Vohryzka Tomáš Jednoráz.licence 1 2 444
1086. Vokoun Jan Jednoráz.licence 1 2 444
1086. Koláčný Rudolf Jednoráz.licence 1 2 444
1086. Fořt Jiří Jednoráz.licence 1 2 444
1092. Spurný Vojtěch JK Olomouc 2 2 429
1093. Stránecký Marian Jednoráz.licence 1 2 408
1093. Kaizlerová Markéta Jednoráz.licence 1 2 408
1093. Rudovský Martin Jednoráz.licence 1 2 408
1093. Rudovský Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 408
1093. Richta Tomáš Jednoráz.licence 1 2 408
1098. Krejčiříková Karolína LS Brno 5 2 392
1099. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 2 391
1100. Sehnal Pavel ČWA 1 2 375
1101. Valík David YCR Roudnice 2 2 372
1102. Boráň Marek Jednoráz.licence 1 2 325
1103. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 1 2 312
1104. Kocman Zdeněk ČWA 1 2 306
1105. Čepová Klára YC Krnov 4 2 293
1106. Cihelka Petr JK ČZU 2 2 285
1107. Říhová Jana Sokol Palkovice 1 2 260
1107. Kubáň Vít Jednoráz.licence 1 2 260
1109. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 2 2 259
1110. Kutiš Ladislav Jednoráz.licence 1 2 258
1110. Heczko Marian Jednoráz.licence 1 2 258
1110. Bek Jiří Jednoráz.licence 1 2 258
1110. Cingroš Pavel Jednoráz.licence 1 2 258
1110. Řimsa Vít Jednoráz.licence 1 2 258
1110. Šimčík Vladislav Jednoráz.licence 1 2 258
1116. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 2 230
1117. Hartl Radim LS Brno 5 2 222
1118. Löwitová Barbora Císařská louka 3 2 210
1119. Kubů Blahoslav YC Vysoké Mýto 2 2 209
1120. Hájek Libor JK Cheb 3 2 179
1121. Petrunčíková Kateřina YC CERE 1 2 162
1121. Boček Michal ALT RS 1 2 162
1123. Kotrč Jan Orthodocks YC 2 2 161
1124. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 3 2 138
1124. Čížková Barbora YC Velké Dářko 3 2 138
1126. Frélichová Lucie YC CERE 1 2 136
1127. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 2 121
1128. Nováček Miloš Jednoráz.licence 1 2 108
1128. Porkert Jan Jednoráz.licence 1 2 108
1128. Schulz Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
1128. Noščák Petr Jednoráz.licence 1 2 108
1128. Holý Petr Jednoráz.licence 1 2 108
1133. Komárek Zdeněk YC Pardubice 2 2 107
1134. Mravináč Petr YC Kladno 4 2 083
1135. Dvořák Rudolf YC CERE 1 2 081
1135. Sitař Robin ALT RS 1 2 081
1137. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 3 2 079
1138. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 5 2 078
1139. Kučerová Martina Chemička Ústí 1 2 064
1140. Devera Tomáš SK Štětí 2 2 062
1140. Ročejdl Marek SK Štětí 2 2 062
1142. Šušková Veronika YC Jezero Hlučín 3 2 047
1143. Hála Jakub AYCK 2 2 033
1144. Valentinyová Sofia Jednoráz.licence 1 2 025
1145. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 4 2 020
1145. Sivá Helena Slavoj Hluboká 4 2 020
1147. Kölbl Josef ALT Tornado 1 2 015
1147. Matas Milan ALT Cat Open 1 2 015
1149. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 3 2 008
1150. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 3 2 004
1151. Vastl Ladislav ALT Tornado 3 2 001
1152. Havlová Veronika YC CERE 1 1 999
1153. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 998
1154. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 4 1 988
1155. Hejna Jan Baník Ostrava 4 1 984
1156. Knorr Petr VS Duchcov 6 1 962
1157. Korbová Helena JK Olomouc 2 1 949
1158. Dojmazov Petr Jednoráz.licence 2 1 940
1158. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 1 1 940
1160. Winkler Adam JK Toušeň 1 1 935
1161. Šiknerová Adriana YC CERE 3 1 930
1162. Kovařík Robert TJ Jiskra Třeboň 3 1 912
1163. Turba Marek LS Brno 3 1 909
1164. Strejček Radim Sokol Palkovice 4 1 905
1165. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 3 1 902
1166. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 5 1 892
1167. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 1 878
1168. Hrubý Jiří JK Plzeň 4 1 873
1169. Korbová Ivana JK Olomouc 2 1 865
1170. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 6 1 851
1171. Toth Martin ČWA 4 1 841
1172. Nový Marek JK Plzeň 4 1 838
1173. Müller Zdeněk ASK Lovosice 1 1 828
1174. Novotný Adam YC DIM Bezdrev 1 1 826
1175. Dohnal David Delfín Jablonec 1 1 825
1176. Valenová Adéla JK Olomouc 4 1 824
1177. Šmídová Jana KJ Těrlicko 3 1 813
1177. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 3 1 813
1179. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 3 1 802
1180. Koubovský Jakub Jednoráz.licence 1 1 792
1180. Hikl Milan Jednoráz.licence 1 1 792
1180. Koblížek Marek Jednoráz.licence 1 1 792
1180. Rasovský Adam Jednoráz.licence 1 1 792
1180. Vágner Ladislav Jednoráz.licence 1 1 792
1185. Unruh Richard Jednoráz.licence 1 1 791
1185. Horký Tomáš Jednoráz.licence 1 1 791
1185. Kutálek Martin Jednoráz.licence 1 1 791
1185. Veit Martin ALT FB 2 1 791
1185. Zoubek Ivo LS Brno 1 1 791
1185. Horáček Jiří YC CERE 1 1 791
1191. Vitoň Roman Jednoráz.licence 2 1 787
1191. Vitoň Jan Jednoráz.licence 2 1 787
1193. Kaláb Josef VS Duchcov 6 1 769
1194. Pavlovský Marek LS Brno 4 1 752
1195. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 734
1195. Rolík Michal Jednoráz.licence 1 1 734
1195. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 734
1198. Gončár Martin Jednoráz.licence 1 1 730
1198. Gončár Jan Jednoráz.licence 1 1 730
1198. Webr Otakar Jednoráz.licence 1 1 730
1198. Péči Luboš Jednoráz.licence 1 1 730
1198. Uzdař Zdeněk Jednoráz.licence 1 1 730
1198. Markant Miroslav Jednoráz.licence 1 1 730
1198. Satková Ivana Jednoráz.licence 1 1 730
1198. Pavlíková Helena LS Brno 1 1 730
1198. Čáp Jiří ČYK 1 1 730
1207. Šmídl Marek Jednoráz.licence 1 1 709
1207. Novák Matěj Jednoráz.licence 1 1 709
1207. Vorel Marek Jednoráz.licence 1 1 709
1207. Smrčka Jiří Jednoráz.licence 1 1 709
1207. Záhorský Vojtěch Jednoráz.licence 1 1 709
1207. Olmr Matyáš Jednoráz.licence 1 1 709
1213. Hykrdová Markéta TJ Rapid Brno 3 1 704
1214. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 700
1215. Lédl Tomáš JK Plzeň 7 1 687
1216. Hájek Ladislav YCR Roudnice 4 1 686
1217. Opletalová Ivana JK Plzeň 5 1 685
1218. Mašek Tomáš Baník Ostrava 3 1 681
1219. Všetečka Ladislav LS Brno 2 1 663
1220. Smola Matěj Jednoráz.licence 1 1 647
1221. Slíva Matěj ČWA 3 1 629
1222. Hanka Vilém ČYK 3 1 621
1223. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 5 1 614
1224. Grabarczyk Darek LS Brno 5 1 612
1225. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 1 611
1226. Mikuláštík Pavel LS Brno 5 1 610
1227. Petřík Martin YC Neratovice 1 1 608
1228. Dostál Radek YC SaS 2 1 601
1229. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 6 1 598
1230. Drenčková Nikola JK Cheb 2 1 582
1230. Jelínek Petr LS Brno 1 1 582
1232. Šercl Miroslav ml. Delfín Jablonec 1 1 572
1233. Málek Mateo Jednoráz.licence 1 1 552
1234. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 2 1 550
1235. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 2 1 530
1236. Wittelbach Červená Monika Anna LS Brno 4 1 528
1237. Mrůzek Pavel YC Regent 2 1 519
1238. Richter Jan YC Pardubice 2 1 515
1239. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 1 507
1240. Hlaváček Milan VS Duchcov 2 1 498
1241. Jost Martin Jednoráz.licence 1 1 494
1241. Ružička Martin Jednoráz.licence 1 1 494
1241. Kubínek Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 494
1241. Vosyka Ondřej Jednoráz.licence 1 1 494
1241. Kantůrek Josef Jednoráz.licence 1 1 494
1246. Sekera Petr VS Duchcov 4 1 485
1246. Riedel Oto VS Duchcov 4 1 485
1248. Kuřák Michal Delfín Jablonec 3 1 454
1248. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 1 454
1250. Zemanová Nicole ČWA 1 1 449
1251. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 2 1 437
1252. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 2 1 426
1252. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 2 1 426
1254. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 3 1 418
1255. Pačanda David Bohemia Poděbrady 2 1 414
1255. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 3 1 414
1257. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 1 406
1257. Výška Jan Prazdroj Plzeň 1 1 406
1259. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 1 402
1260. Šercl ml. Jaroslav Delfín Jablonec 1 1 385
1260. Krejčí Tomáš Jednoráz.licence 1 1 385
1260. Balažič Tomáš Jednoráz.licence 1 1 385
1260. Hvězda Martin Jednoráz.licence 1 1 385
1260. Mahovský Kamil Jednoráz.licence 1 1 385
1260. Čápová Monika Jednoráz.licence 1 1 385
1260. Klabal Martin Jednoráz.licence 1 1 385
1260. Svoboda Václav Jednoráz.licence 1 1 385
1260. Laichman Libor Jednoráz.licence 1 1 385
1269. Švec Ladislav ČWA 2 1 381
1270. Rohovský Martin LS Brno 1 1 380
1271. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 378
1272. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 1 1 377
1273. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 1 376
1274. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 2 1 372
1274. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 372
1276. Tománková Lucie Jachting Hlučín 2 1 351
1277. Buráň Marek Jednoráz.licence 1 1 317
1278. Vitouch Jan LS Brno 2 1 313
1279. Novák Jaroslav YC Doksy 4 1 311
1280. Kliková Linda Slavoj Hluboká 2 1 299
1280. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 1 299
1282. Čoupek Ondřej Jednoráz.licence 1 1 296
1283. Kristan Josef YC CERE 3 1 294
1284. Beroun Daniel Jachtklub Brno 3 1 282
1285. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 2 1 281
1286. Proček Vojtěch LS Brno 2 1 275
1287. Karas Filip Jachtklub Brno 3 1 267
1288. Štamberg Jan FD Club UO 1 1 261
1288. Kopecký Ivo FD Club UO 1 1 261
1288. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 1 1 261
1288. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 1 1 261
1288. Žíla Jiří TJ Jiskra Třeboň 1 1 261
1293. Sedláček Michal JK Plzeň 2 1 233
1294. Marek David YC CERE 2 1 225
1295. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 1 1 220
1296. Mannel Luboš TJ Lanškroun 1 1 212
1296. Burianová Jitka YC CERE 1 1 212
1296. Mužík Martin YC CERE 1 1 212
1296. Filinger Marek YC CERE 1 1 212
1296. Janda Jakub YC CERE 1 1 212
1296. Beníšková Monika Jednoráz.licence 1 1 212
1296. Hrdina Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1296. Hanková Zuzana Jednoráz.licence 1 1 212
1296. Smolařová Barbora Jednoráz.licence 1 1 212
1296. Rozlivka Jan Jednoráz.licence 1 1 212
1296. Rozlivková Radka Jednoráz.licence 1 1 212
1296. Smolař Jakub Jednoráz.licence 1 1 212
1296. Rozlivková Johana Jednoráz.licence 1 1 212
1296. Smolař Michal Jednoráz.licence 1 1 212
1310. Ročková Alena YC Neratovice 1 1 206
1310. Cibulka Pavel JK Plzeň 1 1 206
1312. Ondřichová Anna YC DIM Bezdrev 1 1 195
1313. Szmaragovski Dominik YC DIM Bezdrev 2 1 190
1314. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 187
1315. Koziel Petr Jednoráz.licence 2 1 185
1315. Priegelhof Karel Jednoráz.licence 2 1 185
1317. Krejčíková Klára Jednoráz.licence 1 1 176
1317. Täubelová Daniela Jednoráz.licence 1 1 176
1317. Janečková Ester Jednoráz.licence 1 1 176
1317. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 1 176
1321. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 2 1 164
1322. Městka Josef Lokomotiva Cheb 1 1 156
1322. Novák Miroslav Jednoráz.licence 1 1 156
1322. Kuřil Jan Baník Ostrava 2 1 156
1325. Jeřábek Stanislav Jednoráz.licence 1 1 153
1326. Procházka Jan Jednoráz.licence 1 1 142
1326. Hlávková Alena Jednoráz.licence 1 1 142
1326. Novotný Alexandr YC Krnov 2 1 142
1329. Outratová Anna YC CERE 4 1 140
1330. Cizler Radek YC CERE 3 1 130
1331. Blechová Markéta YC CERE 2 1 123
1332. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 1 122
1332. Proček Vojtěch Jednoráz.licence 1 1 122
1334. Cutych Jan Slavoj Litoměřice 7 1 120
1334. El Yaagoubi Martina YC CERE 3 1 120
1334. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 1 120
1337. Korba Martin JK Olomouc 2 1 115
1338. Zita Tomáš ČYK 1 1 113
1338. Jurečka Matěj ČYK 1 1 113
1338. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 1 113
1341. Fišer Roman JK Královská 1 1 101
1342. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 1 077
1343. Marek Filip TJ Rapid Brno 1 1 074
1344. Mitická Kateřina Spartak Modřany 3 1 057
1345. Záluský Kamil YC Nechranice 1 1 046
1346. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 1 1 039
1347. Bálek Martin Jachtklub Brno 1 1 032
1348. Loužek Štěpán JK Plzeň 2 1 029
1349. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 2 1 028
1350. Peroutková Kateřina Jednoráz.licence 1 1 027
1350. Janečková Ester Jednoráz.licence 1 1 027
1350. Ivanová Radka Jednoráz.licence 1 1 027
1350. Mihóková Vanda Jednoráz.licence 1 1 027
1350. Zoubková Lucie Jednoráz.licence 1 1 027
1350. Horánská Magdaléna Jednoráz.licence 1 1 027
1350. Princová Lea LS Brno 1 1 027
1357. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 2 1 025
1358. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 2 1 011
1359. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 1 010
1359. Grabarczyková Anna LS Brno 2 1 010
1361. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 2 1 006
1362. Lubasová Tereza Delfín Jablonec 3 1 002
1362. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 1 002
1364. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 997
1364. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 997
1364. Kizeková Patricie Jednoráz.licence 1 997
1367. Stříž Matyáš YC Krnov 2 980
1367. Krejčíková Klára YC CERE 2 980
1369. Myšková Eliška Bohemia Poděbrady 2 976
1370. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 972
1370. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 972
1370. Seidl Lev Jednoráz.licence 1 972
1373. Fialkin Viktor YC CERE 2 968
1373. Palicunin Michal YC CERE 2 968
1375. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 953
1376. Fiala Michal Spolek Vodník 1 950
1376. Fiala Eduard Spolek Vodník 1 950
1378. Balada Michal FD Club UO 2 939
1379. Guryča Daniel YC CERE 1 925
1380. Valeš Jáchym YC CERE 2 923
1380. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 4 923
1382. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 2 922
1383. Semler Jan TJ Lanškroun 1 920
1384. Kmentík Matyáš YC Jezero Hlučín 2 919
1385. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 1 915
1386. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 4 909
1387. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 904
1387. Svoboda Martin YC Pardubice 1 904
1387. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 904
1390. Sládková Veronika Slavoj Hluboká 2 901
1390. Stříž Tobiáš YC Krnov 2 901
1392. Sieberová Monika Bohemia Poděbrady 2 883
1393. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 3 881
1394. Žáková Věra LS Brno 1 879
1395. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 870
1396. Navrátil Václav Jachtklub Brno 2 857
1397. Vitoňová Kristýna Jednoráz.licence 1 841
1398. Šindelář Jan JK Plzeň 1 831
1398. Valík Martin YCR Roudnice 1 831
1398. Voženílek Michal SK Tři Sestry YC 1 831
1401. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 1 826
1402. Fiala Martin YC Znojmo 1 817
1403. Žák Marek LS Brno 1 814
1403. Dufek Martin LS Brno 1 814
1405. Friess Kryštof YC Písek 2 812
1406. Krč Lukáš JK Prostějov 4 811
1407. Ježíková Kristýna JK Olomouc 1 804
1407. Kraml Miroslav YC Písek 1 804
1407. Cotte Pamela YC CERE 2 804
1407. Kašpar Antonín YC CERE 1 804
1407. Laštovka Milan JK Plzeň 1 804
1407. Libor Dlabač JK Klatovy 1 804
1413. Hajný Jiří Baník Most 1 800
1413. Duda Tomáš YC CERE 1 800
1415. Vallová Anna LS Brno 1 789
1416. Sedláček Petr JK Plzeň 2 788
1417. Voříšek Filip Delfín Jablonec 1 777
1418. Klabouch Matěj Slavoj Hluboká 2 774
1419. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 2 756
1420. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 753
1421. Slabý Oldřich Chemička Ústí 3 751
1421. Slabá Monika Chemička Ústí 3 751
1423. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 1 741
1423. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 1 741
1425. Binko Jan JK Plzeň 2 729
1425. Volena Karel Lokomotiva Cheb 2 729
1425. Hlavsová Sofie YC Krnov 3 729
1428. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 720
1429. Vinkler Jan YC Vysoké Mýto 1 707
1429. Vavřinec Ondřej YC Vysoké Mýto 1 707
1429. Vymazal Oldřich LS Brno 1 707
1429. Rott Petr JK Plzeň 1 707
1429. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 707
1429. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 707
1429. Čermák Josef YC Neratovice 1 707
1429. Smolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 1 707
1429. Borkovcová Barbora Fulcrum 1 707
1429. Pokorný Petr ALT SF 1 707
1429. Jedlička Milan Jednoráz.licence 1 707
1429. Tyll Roman Jednoráz.licence 1 707
1429. Tenzer Andrej Jednoráz.licence 1 707
1429. Lachman Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1429. Čihák Vratislav Jednoráz.licence 1 707
1429. Hubáček Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1429. Vorel Petr Jednoráz.licence 1 707
1429. Alexová Michaela Jednoráz.licence 1 707
1429. Boček Roman ALT RS 1 707
1429. Dostál Libor Jednoráz.licence 1 707
1429. Bezdíček Jan Jednoráz.licence 1 707
1429. Kepák Marek Jednoráz.licence 1 707
1429. Hlavačka Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1429. Vrchotová Michaela Jednoráz.licence 1 707
1429. Václavík Aleš Jednoráz.licence 1 707
1429. Zona Marek Jednoráz.licence 1 707
1429. Pavlák Martin Jednoráz.licence 1 707
1456. David František Jednoráz.licence 2 690
1457. Brančík Adam YC Krnov 2 679
1458. Jahoda Štěpán Jachtklub Brno 2 675
1459. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 672
1460. Pitel Šimon JK Sokolov 2 667
1461. Uhlíř Bedřich Jednoráz.licence 1 665
1461. Durec Petr Jednoráz.licence 1 665
1461. Pivnička jakub Jednoráz.licence 1 665
1461. Nosek Michal Jednoráz.licence 1 665
1465. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 2 650
1466. Hlízová Rozálie Slavoj Hluboká 2 649
1467. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 2 646
1468. Melika Jan YC CERE 1 645
1468. Pitelová Ema JK Sokolov 1 645
1470. Škoda Jan ČYK 2 629
1471. Marek David YC CERE 1 628
1471. Helis Jan Slavoj Litoměřice 2 628
1473. Popper Šimon YC Doksy 3 627
1474. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 625
1475. Mitická Michaela Spartak Modřany 3 622
1475. Kutálek Lubomír YC Krnov 2 622
1477. Kroupa Ladislav Sokol Palkovice 1 609
1477. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 609
1477. Hrdina Pavel Jednoráz.licence 1 609
1477. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 2 609
1481. Krejčiřík Šimon LS Brno 2 600
1482. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 595
1482. Merbs Michal YC CERE 1 595
1484. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 594
1484. Slíva Jakub LS Kroměříž 1 594
1484. Nodin Tessler Oliver Jednoráz.licence 1 594
1487. Hájek Adam YC CERE 1 587
1487. Mareš Michael YC Pardubice 1 587
1489. Skála Kryštof VS Duchcov 2 581
1490. Horký Jan jun. ČYK 1 578
1490. Horký Jan sen. ČYK 1 578
1490. Hájek Ivo JK Černá v Pošumaví 1 578
1490. Pavka Tomáš YC Znojmo 3 578
1494. Hájková Kateřina YC CERE 3 576
1495. Myška Daniel Bohemia Poděbrady 2 572
1496. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 2 570
1497. Frouz Jan YC CERE 1 557
1498. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 1 554
1498. Lejhanec Pavel Jednoráz.licence 1 554
1498. Kovařík Robert Jednoráz.licence 1 554
1498. Novák Adam Jednoráz.licence 1 554
1502. Fiala Pavel Jednoráz.licence 2 553
1503. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 2 548
1504. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 541
1505. Ščerba David YC Krnov 2 527
1506. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 2 525
1507. Šebesta Libor Jednoráz.licence 1 524
1508. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 3 522
1509. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 521
1509. Kliková Vanda Slavoj Hluboká 2 521
1509. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 2 521
1509. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 2 521
1513. Šára Michal Sokol Dobřichovice 1 499
1513. Chmelová Anna Císařská louka 1 499
1513. Jurečka Pavel Císařská louka 1 499
1516. Herink Miroslav ASK Lovosice 1 489
1516. Zdvořák Jiří ASK Lovosice 1 489
1516. Iljuchin Matěj Jednoráz.licence 1 489
1519. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 3 487
1520. Vyšín Miroslav ČYK 2 479
1521. Holub Miloslav Jednoráz.licence 1 469
1521. Holub Miloslav Jednoráz.licence 1 469
1523. Bátěk Šimon JK Olomouc 1 452
1524. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 448
1525. Popper Jakub YC Doksy 3 445
1526. Kuchejda Petr YC Kozmice 1 440
1527. Tesařík Tomáš Slavoj Litoměřice 1 427
1528. Červený Martin JK Plzeň 2 424
1528. Kujalová Anna JK Černá v Pošumaví 3 424
1530. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 420
1531. Splítek Roman JK Plzeň 3 404
1531. Rosenkranc Stanislav ASK Lovosice 1 404
1531. Rosenkrancová Jiřina ASK Lovosice 1 404
1531. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 404
1531. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 404
1531. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 404
1531. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1531. Navrátilová Vanda Jachtklub Brno 4 404
1531. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 2 404
1531. Krasauskas Tadas ČYK 1 404
1531. Lederová Štěpánka YC CERE 1 404
1531. Koukal Sebastian Jednoráz.licence 1 404
1531. Čeněk Jiří Jednoráz.licence 1 404
1544. Němeček Jiří Jednoráz.licence 1 402
1544. Verner Lukáš Jednoráz.licence 1 402
1544. Stefanidis Aristidos YC Krnov 1 402
1544. Hubáček Michal LS Kroměříž 1 402
1544. Prouzová Johana YC CERE 1 402
1544. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 402
1544. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 402
1544. Janáček Petr LS Brno 1 402
1544. Žehra Petr Lokomotiva Cheb 1 402
1553. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 2 400
1554. Pavka Lukáš YC Znojmo 2 398
1555. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 396
1555. Sazama Michal ČYK 1 396
1557. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 3 382
1558. Horáčková Josefína Delfín Jablonec 2 378
1558. Sládková Kateřina Slavoj Hluboká 2 378
1560. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 1 377
1561. Holub Milosalv Jednoráz.licence 1 364
1561. Holub Miloslav Jednoráz.licence 1 364
1563. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 361
1563. Janatka Jan Císařská louka 1 361
1563. Pezl Aleš Císařská louka 1 361
1566. JedliĹ?ski Wojciech Jednoráz.licence 1 358
1567. Sýkora Tomáš YC CERE 2 348
1568. Šmídová Veronika YC CERE 1 344
1568. Podskalský Jan YC CERE 1 344
1568. Pitel Štěpán JK Sokolov 1 344
1568. Durec Petr Jednoráz.licence 1 344
1568. Pivnička Jakub Jednoráz.licence 1 344
1568. Uhlíř Bedřich Jednoráz.licence 1 344
1568. Štork Ondřej Jednoráz.licence 1 344
1575. Hájková Anna JK Staré Splavy 1 337
1576. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 2 327
1577. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 323
1577. Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 323
1577. Brejšová Nevena JK Cheb 1 323
1580. Barveníček Martin YC CERE 1 305
1580. Šustek Benjamin Jednoráz.licence 2 305
1580. Morávek David LS Brno 1 305
1583. Hejhal Ondráš Spartak Modřany 1 304
1584. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 303
1584. Rožková Ilona Slavoj Litoměřice 1 303
1584. Petr Jiří VS Duchcov 1 303
1584. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 303
1584. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 1 303
1589. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 1 299
1590. Cejnar Aleš Císařská louka 1 288
1591. Patrná Petra YC CERE 1 277
1591. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 277
1593. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 272
1593. Žitník Zdeněk YC Krnov 1 272
1595. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 1 269
1596. Podlenová Šárka ČYK 2 260
1597. Dydovič st. Jiří YC Kotva Pha 1 256
1598. Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 2 255
1599. Výška Antonín JK Plzeň 1 252
1600. Hasman Janek YC Kladno 1 247
1600. Barto Ďavid Jednoráz.licence 1 247
1602. Pivovarčík Milan Jednoráz.licence 1 239
1603. Záhornatský Jan LS Kroměříž 1 226
1603. Křupala Jan LS Brno 1 226
1603. Selucká Veronika Císařská louka 1 226
1603. Horal Jan Císařská louka 1 226
1603. Selucký Martin Císařská louka 1 226
1603. Young Nigel YC CERE 1 226
1603. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 226
1610. Beneš Štěpán YK Jestřábí 1 206
1611. Vachel František JK Černá v Pošumaví 2 202
1611. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 202
1611. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 2 202
1611. Lupi Nella Slavoj Hluboká 2 202
1611. Štrait Martin YC CERE 2 202
1611. Mojdl Jan Spartak Modřany 1 202
1611. Vrkoč Dominik ČYK 1 202
1611. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 1 202
1611. Miroslav Špedl JK Klatovy 1 202
1611. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 202
1611. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 202
1611. Červenka Tadeáš YC Nelahozeves 1 202
1611. Konvalina Ian YC Pardubice 1 202
1611. Konvalina Ondřej YC Pardubice 1 202
1611. Kučera Michal TJ Lanškroun 1 202
1611. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 202
1611. Herudek Jan YC Krnov 1 202
1611. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 1 202
1611. Flosman Dominik Jednoráz.licence 1 202
1630. Drahorádová Ema JK Cheb 1 198
1630. Klabík Josef Císařská louka 1 198
1630. Fedorčák Dušan YC CERE 1 198
1630. Kubeša Milan YC CERE 1 198
1634. Pavková Bára Jednoráz.licence 1 188
1634. Pavka Petr Jednoráz.licence 1 188
1636. Halamíček Jaromír LS Brno 1 180
1636. David Robert YC CERE 1 180
1636. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 2 180
1639. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 172
1639. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 172
1641. Šindýlková Radmila Bohemia Poděbrady 1 168
1641. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 168
1641. Ott Stanislav Jednoráz.licence 1 168
1644. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 159
1645. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 1 149
1645. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 1 149
1647. huss Ladislav Jednoráz.licence 1 142
1647. Huss Tomáš Jednoráz.licence 1 142
1649. Klabík Jiří Císařská louka 1 123
1650. Jelínek Jiří Císařská louka 1 101
1650. Havlíková Olga ČYK 1 101
1650. Plesníková Barbora YC CERE 1 101
1650. Kolegarová Jana YC CERE 1 101
1650. Bébrová Eva YC CERE 1 101
1650. Prokopec Pavel YC CERE 1 101
1650. Veliký Petr YC CERE 1 101
1650. Bakoš Petr YC CERE 1 101
1650. Lachout Jiří YC CERE 1 101
1650. Hammond Isabella YC CERE 1 101
1650. Fialová Adéla YC CERE 1 101
1650. Kováč Boris YC CERE 1 101
1650. Kujalová Dana JK Černá v Pošumaví 2 101
1650. Maršálková Blanka LS Brno 1 101
1650. Bejvl Vojtěch LS Brno 1 101
1650. Líbl Lubomír JK Plzeň 1 101
1650. Brejšová Violeta JK Cheb 1 101
1650. Doležal Jan JK Sokolov 1 101
1650. Pitel Šimon JK Sokolov 1 101
1650. Vízner Karel YC Doksy 1 101
1650. Gabriel Radek Jednoráz.licence 1 101
1650. Čučka Jaroslav Jednoráz.licence 1 101
1650. Alexa David Jednoráz.licence 1 101
1650. Alexa Tomáš Jednoráz.licence 1 101
1650. Vorel Petr LS Brno 1 101
1650. Vařák Vít LS Kroměříž 1 101
1676. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 1 0
1676. Bernatík Daniel KJ Těrlicko 1 0
1676. Ševčík Filip Jednoráz.licence 1 0
1676. Rašková Kateřina Jednoráz.licence 1 0
1676. Maršík Karel Chemička Ústí 1 0
1676. Cutych Václav Slavoj Litoměřice 1 0
1676. Kubcová Natálie TJ Lanškroun 1 0
1676. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 1 0
1676. Václavík Radek JK Česká Lípa 1 0
1676. Křelinová Kateřina SK Tři sestry 1 0
1676. Doležel Ondřej YC CERE 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ