POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2016




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1503 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Maier Michael YCR Roudnice 15 196 125
2. Halouzka Jakub MYK 19 184 921
3. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 8 167 807
4. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 20 165 073
5. Teplý Viktor Jachtklub Brno 14 163 708
6. Koštýř Michal SK Tři Sestry YC 20 162 387
7. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 16 158 403
8. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 17 147 888
9. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 16 145 996
10. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 22 142 788
11. Müller Ondřej SK Štětí 23 129 203
12. Čermák Jaroslav YC Pardubice 13 127 827
13. Košťál Petr YC Pardubice 11 126 671
14. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 18 118 385
15. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 112 880
16. Keblová Lucie ČYK 22 112 458
17. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 32 112 110
18. Palkovský Tomáš SK Štětí 12 112 021
18. Storch Petr Chemička Ústí 12 112 021
20. Burska Zosia YC CERE 16 110 279
21. Roček Roman YC Neratovice 10 109 011
22. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 106 395
23. Kamenský Radim YC Velké Dářko 13 106 158
24. Nevelöš Adam SK Štětí 20 103 255
25. Plhoň Adam SK Tři sestry 13 99 386
26. Halouzka Jiří MYK 17 98 803
27. Novotný Štěpán JK Cheb 18 95 916
28. Šindelka Ondřej MYK 19 95 614
29. Vacula Martin JK Staré Splavy 14 95 069
30. Himmelová Klára YC Nechranice 24 94 741
31. Vaszi Mikuláš SK Štětí 21 94 524
32. Nevelöš Tibor SK Štětí 19 94 488
33. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 93 277
34. Nápravník Jakub ČYK 13 92 840
35. Lidařík Rudolf LS Brno 13 91 990
36. Kubový Martin JK Toušeň 8 86 242
37. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 85 935
38. Švíková Kateřina YC CERE 14 85 631
39. Outrata Jiří JK Toušeň 14 85 454
40. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 9 85 013
41. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 13 82 220
42. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 11 81 589
43. Kořan Petr YC Neratovice 16 81 435
44. Hlaváček Matouš ČYK 14 81 094
45. Fiala Petr YC Neratovice 10 80 989
46. Vychová Eliška YC Neratovice 12 79 476
47. Vychová Zuzana YC Neratovice 10 76 456
48. Houdek Roman LS Brno 8 75 312
48. Hrubý Jiří SK Štětí 8 75 312
50. Jurečka Matěj ČYK 15 75 278
51. Mlejnek Tomáš SK Štětí 20 74 645
52. Winkler Pavel JK Toušeň 9 74 178
53. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 73 700
54. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 72 738
55. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 12 72 469
56. Vácha Martin LS Brno 14 71 891
57. Košvica Jakub LS Brno 16 71 889
58. Čáp Milan YC Neratovice 6 71 149
59. Jochovič Josef YC Neratovice 10 70 021
60. Kmenta Martin Jachtklub Brno 20 69 910
61. Brabec Václav YC CERE 12 69 775
62. Procházka Filip YC Neratovice 5 68 864
63. Svoboda Jan LS Kroměříž 13 68 274
64. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 67 694
65. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 67 426
66. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 66 186
67. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 65 472
68. Himmel Jiří YC Nechranice 24 65 361
69. Krsička Michal YC CERE 12 64 035
70. Křížek David Lokomotiva Plzeň 12 63 801
71. Vinkl Petr YC Kladno 19 63 765
72. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 61 973
73. Stoklásek Petr SK Tři sestry 5 60 642
74. Piňosová Kristýna JK Prostějov 21 59 957
75. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 4 59 842
75. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 59 842
75. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 59 842
75. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 59 842
79. Kořanová Johana YC Neratovice 11 59 793
80. Viták František JK Plzeň 20 59 652
81. Hála Jan YC Kladno 24 59 436
82. Preibischová Michaela YC Regent 6 58 636
83. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 22 58 123
84. Teubnerová Anna ČYK 18 57 941
85. Rybáček Josef YC Doksy 9 57 738
86. Stejskal Max YC Neratovice 10 57 661
87. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 8 57 326
88. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 14 57 318
89. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 11 56 760
90. Jurečka Šimon ČYK 17 56 748
91. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 55 611
92. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 11 55 465
93. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 13 55 423
94. Slíva Jakub YC Nechranice 10 55 344
95. Horký Adam ČWA 8 54 905
96. Hudec Adam YC Neratovice 11 54 846
97. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 54 380
98. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 17 54 119
99. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 54 035
100. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 19 53 851
101. Pavlišová Michaela YC Kovářov 6 53 748
102. Jedlička Jan YC Neratovice 16 53 411
103. Brož Vojtěch ČYK 8 52 891
104. Švíková Bára YC CERE 17 52 323
105. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 11 51 856
106. Jozíf Martin YC Pardubice 9 51 664
107. Fanta Miroslav LS Brno 23 51 644
108. Gebhart Zdeněk JK Cheb 12 51 191
109. Viščor Dan LS Brno 21 50 976
110. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 15 50 640
111. Bílek Stanislav ČYK 1 50 575
112. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 50 476
113. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 50 311
114. Tupý Petr LS Brno 21 49 834
115. Hendrych Václav YC Doksy 8 49 808
116. Krsička Lukáš YC CERE 12 49 784
117. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 49 561
118. Ottová Hana Sokol Tovačov 7 49 435
118. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 49 435
120. Kučera Matěj TJ Lanškroun 21 49 240
121. Janča Jean-Baptiste LS Brno 12 49 109
122. Wehrenbergová Anna YC Kladno 12 49 051
123. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 14 48 962
124. Směšný Marek JK Prostějov 10 48 845
125. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 48 680
126. Rek Adam ČYK 16 48 359
127. Hrubý Pavel ČWA 9 48 253
128. Musil Tomáš YC RODOP 6 48 116
129. Žáček Jiří Baník Ostrava 17 48 070
130. Lambl Vojtěch YC Neratovice 13 47 921
131. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 47 464
132. Páleníčková Aneta YC CERE 11 47 289
133. Bezděková Martina Jachtsport Brno 12 46 827
134. Štursová Lucie ČYK 11 46 811
135. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 46 667
136. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 45 810
137. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 45 759
138. Kraus Lukáš YC Kladno 15 45 241
139. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 14 45 081
140. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 13 44 834
141. Tomek Milan NOT FOR SAIL 7 44 723
142. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 10 44 706
143. Brhelová Iva ČYK 13 44 552
144. Doležalová Eva SK Tři sestry 3 44 517
145. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 44 504
146. Václavík Jakub JK Česká Lípa 15 44 401
147. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 44 084
148. Sünderhauf Zdeněk ČYK 7 43 545
149. Kafka Roman YC Velké Dářko 13 43 468
150. Kališová Marketa Jachtklub Brno 14 43 267
151. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 11 42 890
152. Nuc Mario JK Plzeň 13 42 858
153. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 42 664
154. Kozelská Fenclová Veronika YC Praha 12 1 42 481
155. Bína Daniel JK Staré Splavy 5 41 963
156. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 11 41 758
157. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 10 41 590
158. Plecitý Martin JK Toušeň 8 41 551
159. Audyová Markéta Jachtklub Brno 6 41 480
160. Moucha Pavel YC Doksy 13 41 426
161. Košťálová Bára YC Pardubice 12 41 128
162. Neumann Lukáš YC RODOP 8 40 544
163. Kršňák Jan VS Duchcov 23 40 202
164. Čech Petr Delfín Jablonec 7 39 617
165. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 39 333
166. Kulík Martin YC RODOP 4 39 148
167. Kramplová Annamaria ČYK 10 38 231
168. Bezděk David Jachtsport Brno 8 38 027
169. Říčanová Nicol SK Štětí 15 37 711
170. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 10 37 544
171. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 37 522
172. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 7 37 226
173. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 14 37 113
174. Audy Dan Jachtklub Brno 8 36 914
175. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 36 516
176. Plodek Adam YC Pardubice 19 35 816
177. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 35 614
178. Štrunc Jan YC Neratovice 9 35 601
179. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 35 202
179. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 18 35 202
181. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 16 34 883
182. Sladký Martin ČWA 8 34 866
183. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 34 455
184. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 6 34 372
185. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 10 33 943
186. Mojdl Ondřej YC Kladno 12 33 894
187. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 8 33 879
188. Rozlivková Johana YC CERE 9 33 832
189. Kováčová Tereza JK Prostějov 11 33 416
190. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 13 33 340
191. Sadílek Adam Delfín Jablonec 11 33 317
192. Nápravníková Johana YC Neratovice 2 33 047
193. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 16 32 885
194. Cibulková Veronika JK Plzeň 9 32 670
195. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 14 32 490
196. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 32 238
197. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 13 32 182
198. Veit Martin ALT FB 8 31 926
198. Krejza Filip ALT FB 8 31 926
200. Kramář Petr JK Česká Lípa 10 31 678
201. Kafka Richard YC Velké Dářko 13 31 274
202. Valenová Barbora JK Olomouc 19 31 258
203. Šplíchal Filip JK Plzeň 8 31 158
204. Hošek Libor JK Česká Lípa 8 30 935
205. Slíva Martin ČWA 8 30 881
206. Šindelář Jan JK Plzeň 9 30 530
207. Janota Jonáš ČYK 36 30 082
208. Kučerová Lucie JK Prostějov 11 30 030
209. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 29 907
210. Kališová Lenka Jachtklub Brno 9 29 266
211. Pokorný Vojtěch ALT SF 7 29 097
212. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 29 012
213. Sehnal Pavel ČWA 6 28 966
214. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 20 28 929
215. Vacula Karel YC Znojmo 12 28 689
216. Jaroš Adam MYK 16 28 654
217. Dvořák Filip Jachtklub Brno 17 28 556
218. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 28 486
219. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 28 269
220. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 11 27 734
221. Vítovec Matěj YC CERE 13 27 386
222. Tlapák Vojtěch SK Štětí 21 27 369
223. Nejezchleba Jakub LS Brno 19 27 356
224. Pourová Barbora ČYK 13 27 349
225. Klusáčková Radka LS Brno 13 27 313
226. Vacula Jan YC Znojmo 12 27 287
227. Postránecký František YC Neratovice 13 27 080
228. Šilhavý Jiří YC Kladno 10 26 980
229. Havelka Jakub ČYK 4 26 790
230. Bauerová Markéta YC CERE 6 26 723
231. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 7 26 643
232. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 26 593
233. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 9 26 556
234. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 10 26 354
235. Mareček Josef JK Staré Splavy 8 25 841
236. Postránecká Klára YC Neratovice 12 25 763
237. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 25 725
238. Karhánek Jiří YC SaS 10 25 661
239. Vlach Martin YC Neratovice 11 25 531
240. Vlachová Veronika YC Neratovice 11 25 190
241. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 3 25 034
242. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 11 24 790
243. Lokajíčková Lucie ČYK 19 24 781
244. Bidlová Jitka LS Brno 10 24 684
245. Falta Miroslav ALT Tornado 6 24 588
246. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 24 380
247. Zima Tomáš YC Kladno 5 24 305
248. Mika Radek YC SaS 11 24 086
249. Hálová Anna LS Kroměříž 20 23 842
250. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 23 813
251. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 7 23 622
252. Vymazalová Agáta LS Brno 12 23 510
253. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 12 23 396
254. Zíma Jakub ČWA 5 23 368
255. Stibůrková Eliška ČYK 9 23 023
256. Rais Michal SK Štětí 14 22 939
257. Moučková Hana YC Velké Dářko 14 22 888
258. Bobek Ondřej Baník Ostrava 3 22 695
259. Bachtík Marek YK Jestřábí 5 22 469
260. Hasman Radim YC Kladno 10 22 299
261. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 6 22 054
262. Valouch Libor JK Olomouc 15 22 040
263. Štruncová Michaela YC Neratovice 7 21 892
263. Škoda Michal YC Neratovice 7 21 892
265. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 21 737
266. Janderová Klára YC SaS 11 21 625
267. Babický Josef JK Česká Lípa 10 21 584
268. Kršňák Jakub VS Duchcov 20 21 449
269. Procházka Libor YC Neratovice 8 21 389
270. Mann Štěpán SK Tři Sestry YC 7 21 192
271. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 21 158
272. Smrčka Jiří ČYK 14 21 021
273. Cvikrová Michaela ČYK 13 20 994
274. Zárubová Michaela JK Cheb 5 20 969
275. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 12 20 966
276. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 8 20 830
277. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 20 804
278. Solfronk Antonín YC Nechranice 7 20 789
279. Majchrák Kristian ČYK 12 20 635
280. Popov Adam ČYK 14 20 555
281. Pavlík Jiří LS Brno 16 20 463
282. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 11 20 348
283. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 20 340
284. Machovský Jan ALT Vaurien 8 20 331
285. Vacula Jiří JK Staré Splavy 15 20 082
286. Labuda Ondřej LS Brno 6 20 030
287. Horáček Jiří NOT FOR SAIL 3 19 710
288. Halouzka Michal MYK 10 19 623
289. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 6 19 591
290. Drahorád Petr JK Cheb 7 19 560
291. Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 5 19 502
292. Kilarová Marie Baník Ostrava 15 19 243
293. Pavlíček Zdeněk YC Regent 6 19 233
294. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 6 19 128
295. Korych Pavel YC Kladno 9 19 091
296. Krsička Martin YC CERE 9 19 004
297. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 6 18 967
298. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 3 18 964
299. Švihlík Martin YC RODOP 2 18 817
299. Klement Pavel YC RODOP 2 18 817
301. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 5 18 813
302. Ráža Matyáš VS Duchcov 18 18 686
303. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 18 648
304. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 18 581
305. Mareš Miloš YC Kladno 9 18 580
306. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 12 18 559
307. Pačanda David Bohemia Poděbrady 24 18 508
308. Hlavsa Tomáš ALT Laser 5 18 471
309. Šebek Martin LS Brno 7 18 466
310. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 18 377
311. Klíma Vojtěch ČYK 19 18 360
312. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 18 322
313. Daněk Jan LS Brno 4 18 312
314. Sovadina Petr LS Kroměříž 9 18 253
315. Chalupník Miloslav YC Dyje 2 18 207
316. Šebková Kristýna LS Brno 12 18 129
317. Zanker Zbyněk SK Štětí 5 18 114
318. Košata Lukáš ČYK 11 18 080
319. Sadílková Nela Delfín Jablonec 9 17 911
320. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 8 17 864
321. Blatecký David Jachtklub Brno 2 17 846
322. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 10 17 792
323. Mertinová Nicol ČWA 3 17 764
324. Doležal Tomáš ČYK 5 17 702
325. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 17 615
326. Schořálek Libor YC Kladno 8 17 601
327. Mojdlová Kateřina YC Kladno 10 17 562
328. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 17 459
329. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 15 17 402
330. Kopřiva Luděk VS Duchcov 3 17 399
331. Motal Filip ČYK 13 17 285
332. Filinger Marek YC CERE 3 17 215
333. Škvařil Patrik LS Brno 18 17 184
334. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 4 17 125
335. Ott Adam Jachtklub Brno 13 17 103
336. Janáček Vojtěch LS Brno 4 17 071
337. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 13 16 938
338. Žalud František ČYK 11 16 921
339. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 10 16 867
340. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 12 16 796
341. Hykrda Jan Jachtklub Brno 3 16 792
342. Šmídová Petra KJ Těrlicko 4 16 729
343. Myška Filip IWS Club Nechra 5 16 652
344. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 16 479
345. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 14 16 405
346. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 4 16 339
347. Dvořák Ota YC CERE 5 16 321
348. Huk Vítězslav LS Brno 17 16 276
349. Bryxová Lucie YC Neratovice 14 16 218
350. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 5 16 115
351. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 16 084
352. Záruba Adam YC CERE 11 15 912
353. Červenka Matouš JK Olomouc 11 15 823
354. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 15 810
355. Formánková Kateřina ALT Vaurien 11 15 767
356. Valdhansová Klára ČYK 5 15 699
357. Kupka Petr ČYK 2 15 683
358. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 15 614
359. Dadák Lukáš LS Brno 16 15 362
360. Půhonný Štěpán YC Bohemia 1 15 325
361. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 3 14 838
362. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 14 829
363. Veronese Massimilliano LS Brno 4 14 782
364. Rešl Pavel VS Duchcov 14 14 761
365. Červenka Tadeáš ČYK 11 14 634
366. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 14 484
367. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 14 433
368. Vít Ladislav JK Plzeň 13 14 323
369. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 8 14 273
370. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
370. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 1 14 162
372. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 14 110
372. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 14 110
374. Kulhánková Nikita SK Tři Sestry YC 6 14 076
375. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 11 14 051
376. Rašková Adéla ČWA 6 14 045
377. Hálová Lucie JK Toušeň 7 14 019
378. Němec František ALT Tornado 4 13 992
378. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 4 13 992
380. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 9 13 983
381. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 11 13 916
382. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 5 13 913
383. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 13 905
384. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 8 13 870
385. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 13 809
386. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 13 787
387. Šindelka Jakub MYK 14 13 766
388. Stránská Lucie VS Duchcov 4 13 743
389. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 7 13 709
390. Holubová Tereza ČYK 10 13 707
391. Zita Tomáš ČYK 3 13 693
392. Hartl Radim LS Brno 8 13 573
393. Motal Adam ČYK 11 13 562
394. Krátký Jan Slavoj Hluboká 6 13 522
395. Elstner Pavel ČYK 1 13 391
396. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 13 229
397. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 13 157
398. Žižka Zdeněk ČYK 1 13 001
399. Svorová Barbora LS Brno 8 12 985
399. Svorová Tereza LS Brno 8 12 985
401. Taschner Karel Jednoráz.licence 1 12 945
401. Šikmer Jiří Jednoráz.licence 1 12 945
401. Janouch Ondřej Jednoráz.licence 1 12 945
401. Krajčovič Milan Jednoráz.licence 1 12 945
401. Zeman Jan Jednoráz.licence 1 12 945
406. Čech Petr ČWA 2 12 866
407. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 3 12 862
408. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 12 853
409. Skála Petr ALT SF 10 12 836
410. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 6 12 831
411. Tlapáková Zuzana SK Štětí 18 12 828
412. Chlebna Milan YC Kovářov 3 12 803
412. Smuda Leopold YC Kovářov 3 12 803
414. Němec Milan KJ Těrlicko 15 12 721
415. Beneš Jiří YC CERE 11 12 710
416. Konopík Matěj Jachtklub Brno 11 12 689
417. Olša Jiří LS Brno 6 12 685
418. Hrubá Martina YC Velké Dářko 5 12 674
419. Skořepová Eva JK Toušeň 3 12 620
420. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 4 12 600
421. Winkler Adam JK Toušeň 8 12 588
422. Bezušková Jana YC Neratovice 3 12 558
423. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 12 551
424. Živná Veronika YC PanCzech 3 12 533
424. Živná Kateřina YC PanCzech 3 12 533
426. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 7 12 464
427. Burger Leon YC Lipno nad Vltavou 3 12 349
428. Bláha Martin JK Plzeň 8 12 320
429. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 3 12 298
430. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 12 295
431. Grecmanová Denisa YC RODOP 2 12 282
432. Viščorová Nela LS Brno 18 12 280
433. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 8 12 240
434. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 12 198
435. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 185
436. Lončáková Jana JK Staré Splavy 5 12 162
437. Hanák Jakub Sokol Tovačov 7 12 120
438. Justová Anna LS Brno 13 12 070
439. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 6 12 042
440. Otevřel Pavel LS Brno 11 11 999
441. Himmel Jiří YC Nechranice 5 11 975
442. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 10 11 953
442. Indrák Václav Sokol Tovačov 10 11 953
444. Vaculka Zbyněk LS Brno 13 11 902
445. Kučerová Jana JK Prostějov 8 11 830
446. Pešková Adéla LS Brno 12 11 767
447. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 5 11 734
448. Záchvěj Martin YC Neratovice 4 11 729
449. Šuvarský Jaroslav Newton YC 2 11 713
449. Vřešťál Rudolf LS Brno 2 11 713
451. Hrabalová Veronika YC SaS 3 11 495
451. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 11 495
453. Pavlíková Barbara YC CERE 4 11 436
454. Vymazalová Karolína LS Brno 14 11 361
455. Kir Milan IWS Club Nechra 3 11 266
456. Špaček Matěj YC CERE 9 11 194
457. Skala Pavel JK Cheb 7 11 185
458. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 4 11 162
459. Raška Marek ČWA 9 11 141
460. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 4 11 102
461. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 11 087
462. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 11 082
463. Rožánek Tomáš JK Sokolov 2 11 044
464. Kysilka Tomáš TJ Lanškroun 7 11 029
465. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 10 993
466. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 17 10 977
467. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 4 10 950
468. Záhora Tomáš Jednoráz.licence 1 10 878
469. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 5 10 856
470. Sokol Petr ALT Vaurien 1 10 832
471. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 10 791
472. Krejčiřík Daniel LS Brno 6 10 744
473. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 9 10 726
474. Šulc David YC Nechranice 4 10 695
475. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 6 10 677
476. Motlík Ondřej JK Cheb 6 10 664
477. Drda David Delfín Jablonec 10 10 648
478. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 10 10 633
479. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 7 10 598
480. Tichánek Michael Sokol Palkovice 6 10 576
481. Soukup Aleš VS Duchcov 11 10 547
481. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 547
483. Kala Roman YC Doksy 5 10 545
484. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 10 506
485. Kubů Jáchym YC Pardubice 8 10 490
485. Kiszka Samuel YC Pardubice 8 10 490
487. Sedláček Petr JK Prostějov 16 10 477
488. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 3 10 473
489. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 10 427
490. Páleníček Matyáš JK Plzeň 2 10 423
491. Mojdl Martin YC Kladno 6 10 406
492. Kašpar Antonín YC CERE 3 10 371
493. Buřil Adam ČYK 5 10 346
494. Beerová Eliška SK Štětí 12 10 327
495. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 11 10 319
496. Makrlík Dušan JK Klatovy 9 10 264
497. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 10 204
498. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 10 156
499. Plhoň Eduard SK Tři sestry 5 10 155
500. Smetana Radek Truc JK Plzeň 3 10 144
500. Škoda Jan Truc JK Plzeň 3 10 144
500. Marek Tomáš Truc JK Plzeň 3 10 144
503. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 132
503. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 10 132
505. Hakl David LS Brno 6 10 098
506. Sláma Eduard Jachtklub Brno 5 10 093
507. Sehnal René YC SaS 1 10 074
508. Svoboda Lukáš YC Neratovice 9 10 026
508. Havel Filip YC Neratovice 9 10 026
510. Hála Jakub LS Kroměříž 17 9 990
511. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 9 988
512. Richter Jan YC Pardubice 8 9 915
513. Haken Vladimír WS Club VD 8 9 901
514. Hatle Maria Stella ČYK 12 9 852
515. Daněk Michal LS Kroměříž 3 9 808
516. Synková Anna LS Brno 8 9 788
517. Pokoš Radim VS Duchcov 9 9 722
518. Hájek Tomáš YC CERE 4 9 648
519. Sehnal Pavel ČWA 1 9 600
520. Ručka Tomáš YC Kladno 7 9 588
521. Richterová Eliška YC Pardubice 8 9 574
522. Muzikář David Jachtklub Brno 10 9 572
523. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 4 9 553
524. Samec Marek Jachtklub Brno 11 9 538
525. Podzimek Antonín ČYK 5 9 500
526. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 9 492
527. Kotek Kamil JK Staré Splavy 5 9 449
527. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 10 9 449
529. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 9 448
530. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 7 9 389
531. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 9 356
532. Wehrenbergova Petra YC Kladno 10 9 288
533. Bryx Petr YC Neratovice 7 9 272
534. Košťálová Anna YC Pardubice 2 9 270
535. Pavlovský Marek LS Brno 10 9 267
536. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 13 9 227
537. Novák David YC CERE 10 9 190
538. Šustek Benjamin ALT 29er a 49er 6 9 117
539. Křenková Monika LS Brno 4 9 053
540. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 9 021
541. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 5 8 857
541. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 5 8 857
543. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 802
544. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 8 801
545. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 8 751
546. Kraus Jan YC Kladno 8 8 729
547. Jindřichová Markéta JK Cheb 8 8 681
548. Kölbl Josef ALT Tornado 4 8 646
549. Altman Jiří Císařská louka 2 8 642
550. Záruba Vladimír JK Cheb 3 8 603
551. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 9 8 595
552. Vacula Karel YC Znojmo 10 8 494
553. Pavlovská Alexandra LS Brno 5 8 489
554. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 9 8 417
555. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 8 414
556. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 8 348
557. Kaláb Jindřich VS Duchcov 13 8 345
558. Hodačová Veronika YC Pardubice 8 8 336
559. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 6 8 284
560. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 6 8 281
561. Richter Zdeněk YC Doksy 3 8 205
562. Medek Pavel VS Duchcov 18 8 190
563. Prax Jakub LS Brno 10 8 166
564. Rosík Alex YC CERE 3 8 132
565. Červinka Vít SK Halza 2 8 100
565. Filip Martin SK Halza 2 8 100
565. Třeček Zdeněk SK Halza 2 8 100
565. Třeček Čeněk SK Halza 2 8 100
565. Dadák Jakub SK Halza 2 8 100
565. Konupčík Michal SK Halza 2 8 100
571. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 8 034
572. Kuš Emil Slavoj Hluboká 6 8 031
573. Faktor Marian SK Nový Knín 1 7 997
573. Hláváček Ondřej NOT FOR SAIL 1 7 997
573. Daniel Aleš NOT FOR SAIL 1 7 997
573. Horký Tomáš NOT FOR SAIL 1 7 997
573. Dvořák Jan NOT FOR SAIL 1 7 997
573. Krátký Martin Jednoráz.licence 1 7 997
573. Loja Peter Jednoráz.licence 1 7 997
573. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 7 997
581. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 7 914
582. Vaculka Patrik LS Brno 5 7 878
582. Stránská Lucie YC SaS 2 7 878
584. Král Karel JK Sokolov 3 7 859
585. Vinkl Daniel YC Kladno 3 7 725
586. Bobek Pavel YC RODOP 1 7 707
586. Zárubová Michaela YC RODOP 1 7 707
588. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 706
589. Dolejš Rudolf ČWA 4 7 690
590. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 11 7 660
591. Sivý Filip Slavoj Hluboká 7 7 632
592. Hýža Vít Jachtklub Brno 10 7 551
593. Hajn Ladislav SK Štětí 5 7 483
594. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 7 440
595. Jeřábek Petr ALT Tornado 3 7 431
596. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 4 7 423
597. Tesař David ASK Lovosice 3 7 396
598. Kolářová Terezie Orthodocks YC 4 7 360
599. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 4 7 315
600. Kučera Michal TJ Lanškroun 2 7 310
601. Holubová Kristýna ČYK 10 7 273
602. Šperka Petr Jachtklub Brno 3 7 243
603. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 11 7 204
604. Plecitý Marek JK Toušeň 2 7 199
605. Hulínský Martin ČWA 1 7 150
606. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 7 139
607. Balzer Robert JK Prostějov 5 7 131
608. Valenová Adéla JK Olomouc 13 7 124
609. Cákoci Marek YC CERE 8 7 118
610. Bartoš Richard YC Lískovec 3 7 109
611. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 7 010
612. Pavlíková Barbora YC CERE 3 6 975
613. Čermák Petr YC Kladno 4 6 957
614. Mrázová Sylvia ALT RS 7 6 938
615. Bradáč Tomáš YC Kladno 2 6 937
615. Guryča Jan YC CERE 1 6 937
617. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 6 932
617. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 6 932
619. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 6 6 910
620. Koláčková Jasmína LS Brno 7 6 858
621. Štěpán David Jachtklub Brno 6 6 843
622. Lederer Tomáš VS Duchcov 15 6 815
623. Holý Ivo Baník Ostrava 4 6 790
624. Horák Michal Truc JK Plzeň 2 6 776
625. Hodač Alois Chemička Ústí 7 6 752
626. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 8 6 742
627. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 14 6 738
628. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 2 6 675
629. Pinďák Josef SK Štětí 4 6 671
630. Vašík Roman LS Brno 8 6 667
631. Hartig Bartoloměj YC Doksy 10 6 635
632. Kupská Martina LS Brno 2 6 634
632. Jakešová Svatava LS Brno 2 6 634
634. Valeš Jáchym YC CERE 4 6 593
635. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 3 6 586
636. Veselá Elena YC Pardubice 5 6 544
637. Kvyšnovský Michael ČWA 1 6 536
638. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 11 6 498
639. Hanka Vojtěch ČYK 9 6 497
640. Salomon Igor Jednoráz.licence 1 6 416
640. Oliva Ivan Jednoráz.licence 1 6 416
640. Marek Vladan Jednoráz.licence 1 6 416
640. Vobořilová Marcela Jednoráz.licence 1 6 416
640. Kučera Tomáš Jednoráz.licence 1 6 416
645. Topiarzová Magda YC CERE 4 6 414
646. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 2 6 391
647. Klíma Ondřej YC Doksy 10 6 347
648. Bauer František YC CERE 5 6 341
649. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 6 315
650. Knorr Jindřich VS Duchcov 6 6 299
651. Mařík Kristián Delfín Jablonec 3 6 290
652. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 10 6 270
653. Maršálková Blanka LS Brno 4 6 243
654. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 6 225
655. Burdová Michaela YC SaS 7 6 208
656. Mazgaj Robert ALT RS 5 6 204
656. Jenčík Petr ALT RS 4 6 204
658. Kornesczuk Michal YC Kladno 1 6 160
658. Podhorec Štefan YC Kladno 1 6 160
660. Sláma Eduard YC Neratovice 1 6 154
661. Nedvědický Alexandr ČYK 3 6 150
662. Hrdina Patrik YC RODOP 3 6 041
663. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 1 6 034
663. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 6 034
665. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 5 6 027
666. Bureš Martin TJ Lanškroun 5 6 015
667. Dojmazov Petr ALT RS 4 6 007
668. Veselý Štěpán YC Pardubice 6 5 961
669. Boháček David Bohemia Poděbrady 9 5 946
670. Nový Marek JK Plzeň 8 5 938
671. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 5 5 927
672. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 2 5 910
673. Holý Zdeněk Jednoráz.licence 1 5 890
673. Solfronk Antonín Jednoráz.licence 1 5 890
673. Rottenborn Karel Jednoráz.licence 1 5 890
673. Jiřík Tomáš Jednoráz.licence 1 5 890
677. Borčická Lucie LS Brno 6 5 883
678. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 9 5 880
679. Záluský Kamil YC Nechranice 5 5 829
680. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 5 827
681. Šilhan Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 5 811
681. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 2 5 811
683. Bělehrad Pavel LS Brno 2 5 805
684. Seidl Šimon LS Brno 1 5 775
684. Vastl Tomáš Jednoráz.licence 1 5 775
686. Vít Jaroslav JK Plzeň 8 5 762
687. Novotný Václav JK Cheb 4 5 733
688. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 5 700
689. Jarošová Natálie ČYK 5 5 694
690. Lejhanec David YC Pardubice 6 5 646
691. Knetig Jindřich LS Brno 2 5 628
691. Kubeš Fedor LS Brno 2 5 628
691. Baran Miroslav LS Brno 2 5 628
691. Sobotová Kristýna JK Prostějov 6 5 628
695. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 6 5 616
696. Sláma Eduafd YC Neratovice 1 5 600
696. Miková Žaneta YC SaS 6 5 600
696. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 5 600
699. Schwanzer Albert LS Brno 3 5 567
700. Korbová Helena JK Olomouc 6 5 547
701. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 2 5 531
701. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 2 5 531
703. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 8 5 505
704. Prokopec Petr YC Pardubice 3 5 494
705. Jordán Jaroslav VS Duchcov 15 5 490
706. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 5 5 440
707. König Václav YC DIM Bezdrev 4 5 432
708. Dudák Marek YC CERE 5 5 405
709. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 4 5 376
710. Kučera Michal Chemička Ústí 7 5 344
710. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 5 344
712. Andělová Zuzana Bohemia Poděbrady 9 5 307
713. Petrová Kristýna VS Duchcov 9 5 206
714. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 5 5 203
715. Jeřábek Antonín JK Černá v Pošumaví 2 5 184
715. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 5 184
717. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 5 154
717. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 5 154
719. Pavlovský Josef LS Brno 6 5 142
720. Malec Martin LS Brno 2 5 118
721. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 1 5 106
721. Homolka Miloš ALT Tornado 1 5 106
721. Novák Jakub ČWA 1 5 106
724. Bauerová Šárka YC CERE 3 5 103
725. Staněk Jan YC Doksy 14 5 056
726. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 4 5 050
727. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 6 5 042
728. Kaltounková Klára ČYK 8 5 038
729. Mayerbergová Ilona LS Brno 4 5 016
730. Mannel Dominik TJ Lanškroun 4 4 965
731. Šušková Marie YC Jezero Hlučín 4 4 951
732. Matas Milan ALT Cat Open 3 4 933
733. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 923
733. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 923
735. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 2 4 921
735. Pinďáková Monika SK Štětí 1 4 921
735. Szmaragowski Dan ČANY 2 4 921
738. Hnitka Martin YC Nechranice 3 4 918
739. Ptáček Lumír YC Velké Dářko 2 4 912
740. Ďásek František JK Cheb 5 4 909
740. Šilhavý Jaromír YC Kladno 5 4 909
742. Toth Martin ČWA 3 4 907
743. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 2 4 899
744. Knorr Luděk VS Duchcov 4 4 859
745. Skála David ALT SF 3 4 854
746. Vodáček Tomáš LS Brno 3 4 797
747. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 7 4 749
748. Maršík Karel Chemička Ústí 7 4 679
748. Maršík Karel Chemička Ústí 7 4 679
750. Běhunčík Ivan Jednoráz.licence 1 4 657
750. Šejba Filip Jednoráz.licence 1 4 657
750. Sedlář Filip Jednoráz.licence 1 4 657
750. Ryšavý Boris Jednoráz.licence 1 4 657
750. Krystek Marek Jednoráz.licence 1 4 657
750. Stacho Libor Jednoráz.licence 1 4 657
750. Svoboda Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
750. Opěla Richard Jednoráz.licence 1 4 657
750. Janáček Jaroslav Jednoráz.licence 1 4 657
750. Daněček Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
760. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 4 633
761. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 5 4 618
762. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 4 590
763. Müller Zdeněk ASK Lovosice 2 4 587
763. Grusser Přemysl ASK Lovosice 2 4 587
765. Mikuláštík Pavel LS Brno 5 4 574
766. Burianová Jitka YC CERE 4 4 570
767. Holý Petr Jednoráz.licence 1 4 557
767. Noščák Petr Jednoráz.licence 1 4 557
767. Schulz Jiří Jednoráz.licence 1 4 557
767. Porkert Jan Jednoráz.licence 1 4 557
767. Nováček Miloš Jednoráz.licence 1 4 557
767. Holý Jan Jednoráz.licence 1 4 557
773. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 7 4 556
774. Vyhnálek Rostislav YC CERE 3 4 552
775. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 4 4 538
776. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 5 4 522
777. Novohradský Filip YC Pardubice 6 4 515
778. Vaníček Michal LS Brno 1 4 488
778. Hrabálek Michal LS Brno 1 4 488
778. Voráč Pavel LS Brno 1 4 488
778. Štemberk Petr LS Brno 1 4 488
782. Verner Kamil JK Toušeň 3 4 483
783. Forejtek Jiří YC CSA 2 4 463
784. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 6 4 426
785. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 4 4 409
786. Vallová Anna LS Brno 3 4 408
787. Kraml Miroslav YC Písek 4 4 407
788. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 2 4 393
789. Lederová Štěpánka YC CERE 2 4 304
790. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 5 4 267
790. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 5 4 267
792. Žáková Věra LS Brno 4 4 257
793. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 4 249
794. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 4 236
795. Dvořák Dalibor ČWA 1 4 234
796. Žák Michal LS Brno 4 4 233
797. Dragoun Ivan JK Plzeň 5 4 190
798. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 4 169
799. Chlup Jan YC Dyje 1 4 060
799. Vízner Tomáš Jednoráz.licence 1 4 060
801. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 4 049
802. Mouchová Karolína YC Doksy 3 4 047
803. Polášková Tereza TJ Lanškroun 4 3 977
804. Pop Tomáš YC Pardubice 2 3 955
805. Havelka Pavel YC Pardubice 7 3 925
806. Křupala Jan LS Brno 4 3 911
807. Jordánek Filip LS Brno 2 3 907
808. Grabarczyk Darek LS Brno 6 3 893
809. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 6 3 889
810. Dvořák Jan YC Příbram 1 3 874
810. Konvalinka Jan YC Příbram 1 3 874
810. Hacmac Martin Jednoráz.licence 1 3 874
810. Rychtera Luboš Jednoráz.licence 1 3 874
810. Bařina Pavel Jednoráz.licence 1 3 874
810. Pavlíček Martin Jednoráz.licence 1 3 874
816. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 8 3 842
817. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 4 3 794
818. Wagner David TJ Rapid Brno 4 3 783
819. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 3 782
819. Střítecký Rudolf JK Černá v Pošumaví 1 3 782
819. Vobr Martin Jednoráz.licence 1 3 782
819. Krauz Petr Jednoráz.licence 1 3 782
819. Borovka Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 782
824. Bejvl Vojtěch LS Brno 5 3 778
825. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 3 765
825. Červený Aleš ASK Lovosice 2 3 765
827. Kuncová Jitka JK Sokolov 4 3 753
827. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 4 3 753
829. Valdhansová Aneta ČYK 1 3 742
830. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 9 3 734
831. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 700
832. Bočková Simona Jednoráz.licence 2 3 689
832. Boček Michal Jednoráz.licence 2 3 689
834. Šára Michal Sokol Dobřichovice 2 3 664
835. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 3 634
836. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 3 612
837. Rozsypal Jakub JK Olomouc 2 3 610
837. Rozsypal Vladimír JK Olomouc 2 3 610
839. Vašík Martin LS Brno 2 3 609
840. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 607
840. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 3 607
840. Brožek Pavel SC Testudo 1 3 607
840. Pexa Tomáš SC Testudo 1 3 607
840. Holík Jiří SC Testudo 1 3 607
840. Lux Vlastimil SC Testudo 1 3 607
840. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 607
847. Bílková Lucie Sokol Palkovice 9 3 548
848. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 3 539
849. Drozda Jan ČYK 1 3 517
850. Bulíř Martin YC SaS 5 3 493
850. Dokoupilová Linda ALT Vaurien 1 3 493
852. Spurný Vojtěch JK Olomouc 6 3 461
853. Löwit Harry Císařská louka 1 3 440
853. Löwitová Olga Císařská louka 1 3 440
855. Kratochvíl Zdeněk Eduard ALT RS 3 3 428
856. Muzikář Josef YC CERE 2 3 372
857. Wicherková Tereza Truc JK Plzeň 1 3 368
858. Loužek Karel JK Plzeň 5 3 343
859. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 5 3 340
859. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 5 3 340
861. Bernáthová Pavlína Jednoráz.licence 1 3 325
861. Zitová Klára Jednoráz.licence 1 3 325
861. Pavlousek Pavel ČYK 1 3 325
861. Ondruchová Andrea ČYK 1 3 325
861. Guryča Nikola YC CERE 1 3 325
861. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 3 325
867. Mrůzek Pavel YC Regent 3 3 321
868. Ráža Tomáš VS Duchcov 3 3 307
869. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 3 267
869. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 3 267
871. Manič Petr Chemička Ústí 3 3 262
872. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 3 259
873. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 3 3 223
874. Kilarová Jana Baník Ostrava 3 3 218
875. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 215
876. Čermák ml. Josef YC Neratovice 8 3 213
877. Křenková Kristýna LS Brno 2 3 194
878. Spousta Petr LS Brno 1 3 190
878. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 3 190
878. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 3 190
878. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 190
882. Kopecký Ivo FD Club UO 3 3 187
883. Šindelář Vojtěch YC CERE 3 3 172
884. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 2 3 156
885. Daněk Tomáš LS Brno 3 3 147
886. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 3 110
887. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 1 3 104
887. Vurm Miroslav YC DIM Bezdrev 1 3 104
887. Vácha Radek YC DIM Bezdrev 1 3 104
887. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 1 3 104
887. Masařík Jozef YC DIM Bezdrev 1 3 104
887. Žalud František JK Toušeň 1 3 104
887. Hubáček Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
887. Tenzer Andrej Jednoráz.licence 1 3 104
887. Lachman Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
887. Eliáš Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 104
887. Tyll Roman Jednoráz.licence 1 3 104
887. Holan Milan Jednoráz.licence 1 3 104
899. Líbl Lubomír JK Plzeň 8 3 083
900. Proček Vojtěch LS Brno 2 3 082
901. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 3 045
902. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 5 3 031
903. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 3 006
904. Joza Vladimír JK Staré Splavy 4 2 997
905. Jobertová Ingrid YC CERE 1 2 977
906. Trusíková Hana LS Brno 4 2 976
907. Cvachová Adéla Spartak Modřany 2 2 966
908. Snopek Martin Slavoj Hluboká 3 2 958
909. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 4 2 944
910. Nováková Ludmila LS Brno 11 2 923
911. Proček Matěj LS Brno 2 2 915
912. Městka Josef Lokomotiva Cheb 3 2 912
912. Kreidl Vít Lokomotiva Cheb 3 2 912
914. Quasniczka Josef JK Litoměřice 5 2 901
915. Krob Michal YC Kladno 5 2 875
916. Vít Radek YC Kladno 2 2 869
917. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 5 2 867
918. Matoušková Eva ALT Melges 24 3 2 860
919. Beneš Marian JK Slavia Havířov 4 2 859
919. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 4 2 859
921. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 1 2 838
921. Jína Radek Bohemia Poděbrady 1 2 838
921. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 1 2 838
921. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 838
925. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 837
926. Roubal Pavel LS Brno 1 2 828
926. David Radek Jednoráz.licence 1 2 828
926. Kohlíček Martin Jednoráz.licence 1 2 828
926. Jonák Petr Jednoráz.licence 1 2 828
926. Trajer Stanislav Jednoráz.licence 1 2 828
931. Výška Jan Prazdroj Plzeň 7 2 814
931. Kába Robert ČYK 1 2 814
931. Koutová Monika ČYK 1 2 814
934. Špitálský Milan Jednoráz.licence 1 2 804
934. Jirsa Tomáš Jednoráz.licence 1 2 804
934. Houška Ondřej Jednoráz.licence 1 2 804
934. Minář Jaromír Jednoráz.licence 1 2 804
934. Hurych Zdeněk Jednoráz.licence 1 2 804
934. Král Ludvík Jednoráz.licence 1 2 804
940. Červený Martin JK Plzeň 7 2 765
941. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 3 2 751
942. Všetečka Ladislav LS Brno 5 2 740
943. Rott Petr JK Plzeň 2 2 732
944. Rohovský Martin LS Brno 2 2 731
944. Princová Lea LS Brno 3 2 731
946. Křiváková Magdalena LS Brno 5 2 730
947. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 2 725
948. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 5 2 714
949. Doležalová Hana YC CERE 1 2 711
949. Nápravníková Kořanov Johana YC Neratovice 1 2 711
951. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 5 2 705
952. Řezníková Michaela YC CERE 4 2 694
953. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 2 692
954. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 663
955. Ach-Hübner Otakar LS Brno 5 2 661
956. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 2 643
956. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 3 2 643
958. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 3 2 635
959. Novák Vojtěch YC Doksy 7 2 629
960. Rashki Denisa TJ Lanškroun 3 2 619
961. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 2 612
962. Morávek David LS Brno 2 2 585
963. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 580
964. Matějka Jan SK Yachting Styl 1 2 550
964. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 3 2 550
964. Soška Jiří LS Brno 1 2 550
964. Štepník Štefan LS Brno 1 2 550
964. Novák Miloš LS Brno 1 2 550
964. Železný Zdeněk LS Brno 1 2 550
964. Novák Miroslav Jednoráz.licence 1 2 550
964. Nechvíle Petr Jednoráz.licence 1 2 550
964. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 2 550
964. Česal Lukáš Jednoráz.licence 1 2 550
974. Kaleta Bohdan KJ Těrlicko 3 2 537
975. Majchrák Lukáš ALT RS 4 2 520
976. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 2 496
977. Sitař Robin ALT RS 1 2 479
978. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 2 476
979. Bělík Jan JK Sokolov 2 2 470
980. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 2 467
981. Novák Adam YC Doksy 7 2 432
982. Drvota Jaromír YC Kladno 3 2 430
983. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 3 2 422
984. Vitouch Jan LS Brno 2 2 417
985. Drenčková Nikola JK Cheb 1 2 408
986. Vetíšková Lenka YC CERE 1 2 375
986. Hána Karel YC CERE 1 2 375
986. Nováková Míša Jednoráz.licence 1 2 375
986. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 2 375
986. Rysová Zuzanka Jednoráz.licence 1 2 375
986. Svitáková Jiřina Jednoráz.licence 1 2 375
992. Kuklík Radek LS Brno 2 2 374
993. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 2 357
993. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 2 357
995. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 2 355
996. Hasman Janek YC Kladno 4 2 353
997. Jenšík David JK Česká Lípa 3 2 350
998. Šamšulová Tereza YC CERE 2 2 314
999. Horký Jan jun. ČYK 1 2 312
999. Horký Jan sen. ČYK 1 2 312
999. Kuřil Jan Baník Ostrava 3 2 312
999. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 1 2 312
1003. Friess Kryštof YC Písek 3 2 311
1004. Žák Marek LS Brno 2 2 307
1005. Kaš Petr LS Brno 2 2 299
1006. Sivá Helena Slavoj Hluboká 4 2 293
1006. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 4 2 293
1008. Fantová Kateřina LS Brno 3 2 290
1008. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 3 2 290
1010. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 3 2 262
1011. Švík František YC RODOP 1 2 260
1012. Klát Roman ALT Vaurien 3 2 246
1013. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 2 236
1013. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 2 236
1015. Petrunčíková Kateřina YC CERE 4 2 222
1016. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 4 2 218
1017. Buchtová Agnes LS Brno 1 2 217
1018. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 5 2 210
1019. Prchal Vít JK Staré Splavy 2 2 203
1019. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 3 2 203
1021. Košatová Lucie ALT RS 4 2 166
1022. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 4 2 162
1022. Beneš Petr YK Jestřábí 1 2 162
1022. Mahor Martin YK Jestřábí 1 2 162
1025. Krejčiříková Karolína LS Brno 2 2 159
1026. Motlíková Pavlína JK Cheb 5 2 158
1026. Kleinová Jana JK ČZU 2 2 158
1026. Pavel Aleš YC CERE 5 2 158
1029. Mitická Kateřina Spartak Modřany 2 2 109
1030. Vohryzka Tomáš Jednoráz.licence 1 2 108
1030. Fořt Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
1030. Nigrin Radek Jednoráz.licence 1 2 108
1030. Sobíšek Petr Jednoráz.licence 1 2 108
1030. Tonar Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
1030. Černý David Jednoráz.licence 1 2 108
1036. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 2 102
1036. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 102
1036. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 102
1039. Teplý Jakub YC CERE 3 2 085
1040. Ernest Radoslav Jednoráz.licence 1 2 081
1040. Dosoudil Pavel Jednoráz.licence 1 2 081
1040. Macák Libor Jednoráz.licence 1 2 081
1040. Cyrany Jan Jednoráz.licence 1 2 081
1040. Stoklasa Jiří Jednoráz.licence 1 2 081
1040. Koleňák Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 081
1040. Stoklasa Bohumil Jednoráz.licence 1 2 081
1040. Mužík Martin Jednoráz.licence 1 2 081
1040. Sládek Martin Jednoráz.licence 1 2 081
1040. Bárta Lubomír Jednoráz.licence 1 2 081
1050. Ochec Jan ČYK 2 2 077
1051. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 2 075
1052. Staniek Michal KJ Těrlicko 2 2 065
1053. Tachezy Adam YC DIM Bezdrev 2 2 058
1053. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 2 058
1055. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 5 2 030
1056. Šotola Pavel VS Duchcov 9 2 025
1057. Švec Ladislav ČWA 3 2 011
1058. Procházková Petra ASK Lovosice 2 2 010
1058. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 2 2 010
1060. Škoda Jan SK Štětí 4 2 009
1061. Krátký Ondřej Sokol Dobřichovice 1 2 008
1061. Utíkal Petr JK Olomouc 1 2 008
1063. Kroupa Štěpán Delfín Jablonec 1 2 006
1064. Nevřiva Václav LS Brno 6 1 986
1065. Hájek Libor JK Cheb 4 1 981
1066. Wittelbach Červená Monika Anna LS Brno 3 1 958
1066. Žíla Jiří TJ Jiskra Třeboň 1 1 958
1066. Janotová Simona YC Příbram 1 1 958
1066. Los Petr YC Příbram 1 1 958
1066. Kryl Martin Jednoráz.licence 1 1 958
1066. Pála Martin Jednoráz.licence 1 1 958
1066. Krejčík Petr Jednoráz.licence 1 1 958
1066. Šraier Vladimír Jednoráz.licence 1 1 958
1066. Křížek Pavel Jednoráz.licence 1 1 958
1066. Hašek Jeroným Jednoráz.licence 1 1 958
1076. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 4 1 948
1077. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 940
1077. Štamberg Jan FD Club UO 1 1 940
1077. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 7 1 940
1077. Holub Lukáš YC Nechranice 1 1 940
1081. Dastych Petr ASK Lovosice 2 1 933
1081. Novák Dušan ASK Lovosice 2 1 933
1083. Maruš Max YC Písek 3 1 913
1084. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 1 905
1085. Riedel Oto VS Duchcov 6 1 904
1086. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 1 899
1087. Hájek Ladislav YCR Roudnice 5 1 886
1088. Krautwurst Filip YC CERE 2 1 881
1089. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 3 1 852
1090. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 1 849
1091. Sivý st. Michal Slavoj Hluboká 2 1 848
1092. Raisigi Matěj JK Česká Lípa 1 1 846
1093. Svoboda ml. Petr Bohemia Poděbrady 3 1 831
1094. Buchar Petr YC CERE 2 1 830
1095. Rada Filip SK Štětí 2 1 823
1096. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 2 1 813
1097. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 3 1 804
1098. Káňa Lukáš YK Jestřábí 2 1 802
1099. Kraus Petr Newton YC 1 1 792
1099. Fikáček Albert Newton YC 1 1 792
1099. Strachota Svatopluk Newton YC 1 1 792
1099. Laichman Libor Newton YC 1 1 792
1099. Hoření Libor Newton YC 1 1 792
1104. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 5 1 751
1105. Kaleta Miroslav KJ Těrlicko 2 1 745
1106. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 2 1 738
1107. Otto Karel LS Brno 1 1 734
1108. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 709
1109. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 1 708
1110. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 1 1 696
1111. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 4 1 691
1112. De Roeck Joffrey LS Brno 4 1 687
1113. Bína Rudolf LS Brno 2 1 686
1114. Mihóková Vanda LS Brno 1 1 675
1114. Horánská Magdaléna LS Brno 1 1 675
1114. Ivanová Radka LS Brno 1 1 675
1114. Plocková Lucie LS Brno 1 1 675
1114. Zoubková Lucie LS Brno 1 1 675
1114. Janečková Ester LS Brno 1 1 675
1114. Dostálová Vlasta YC Pardubice 1 1 675
1114. Roček Matyáš YC Neratovice 1 1 675
1114. Vondráčková Alena YC CERE 1 1 675
1114. Žalud Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
1114. Motal Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
1114. Voldán Rostislav Jednoráz.licence 1 1 675
1126. Bartoň Jiří YC CERE 1 1 665
1127. Semler Jan TJ Lanškroun 4 1 646
1128. Berg Petr VS Duchcov 5 1 639
1129. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 4 1 638
1130. Hejnová Karolína Baník Ostrava 5 1 637
1131. Petřík Martin YC Neratovice 2 1 624
1132. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 3 1 623
1133. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 3 1 610
1134. Dítětová Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
1135. Jaroš Roman MYK 3 1 583
1135. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 583
1137. Hofman Patrik YC Doksy 1 1 582
1137. Houška Emil Sokol Dobřichovice 1 1 582
1139. Jírovec Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
1139. Šrůta Michal Jednoráz.licence 1 1 572
1139. Janušová Marta Jednoráz.licence 1 1 572
1139. Janda Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
1139. Žihla Karel Jednoráz.licence 1 1 572
1139. Kačírková Sabina Jednoráz.licence 1 1 572
1139. Plíšková Marcela Jednoráz.licence 1 1 572
1146. Beringer Jan YC Písek 3 1 560
1147. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 2 1 555
1148. Chmelík Jaromír Delfín Jablonec 2 1 543
1149. Vymazal Oldřich LS Brno 5 1 520
1150. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 1 515
1150. Novák Jaroslav YC Doksy 4 1 515
1150. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 515
1153. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 497
1154. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 4 1 458
1154. Červín Jiří Chemička Ústí 4 1 458
1156. Krč Lukáš JK Prostějov 3 1 454
1157. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 1 451
1158. Valenová Klára JK Olomouc 3 1 447
1159. Svatoš Dominik TJ Lanškroun 1 1 440
1160. Valenta Jan YC CERE 2 1 437
1161. Tuzarová Barbora YC CERE 2 1 394
1162. Holá Magdaléna ČYK 2 1 385
1162. Bobková Eva Baník Ostrava 1 1 385
1164. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 1 378
1165. Sekera Petr VS Duchcov 4 1 374
1166. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 1 339
1167. Hrubý Matouš JK Plzeň 1 1 328
1168. Hampeis Lukáš LS Brno 1 1 317
1168. Dörrer Miroslav LS Brno 1 1 317
1168. Malý Miroslav LS Brno 1 1 317
1168. Hrabálek Jakub LS Brno 1 1 317
1168. Zoubek Ivo LS Brno 1 1 317
1168. Richta Tomáš Jednoráz.licence 1 1 317
1168. Rudovský Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 317
1168. Stránecký Marian Jednoráz.licence 1 1 317
1168. Kaizlerová Markéta Jednoráz.licence 1 1 317
1168. Kubový Jan Jednoráz.licence 1 1 317
1178. Kučera Tomáš YC CERE 2 1 315
1179. Pitelová Ema JK Sokolov 1 1 290
1180. Šedivý Bořek LS Brno 4 1 279
1181. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 1 1 261
1182. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 3 1 250
1183. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 3 1 245
1184. Buřil Miloš ALT RS 4 1 232
1185. Boček Michal Jednoráz.licence 2 1 217
1185. Boček Roman Jednoráz.licence 2 1 217
1185. Malý Martin YC RODOP 1 1 217
1188. Rezek Richard JK Cheb 2 1 215
1189. Peřina David LS Brno 1 1 212
1189. Schmied Martin YC CERE 1 1 212
1189. Kolařík Vincenc ALT FB 1 1 212
1189. Kraus Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1189. Vašíček Marek Jednoráz.licence 1 1 212
1189. Školoud Vladimír Jednoráz.licence 1 1 212
1189. Kopecký Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 212
1189. Mikéska Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1189. Novák Leoš Jednoráz.licence 1 1 212
1189. Krátký Marek Jednoráz.licence 1 1 212
1189. Hrbek Michal Jednoráz.licence 1 1 212
1189. Dámen René Jednoráz.licence 1 1 212
1189. Váňa Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1202. Vrbický Filip Spartak Modřany 3 1 206
1203. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 8 1 195
1204. Šachl Zděnek VS Duchcov 3 1 186
1205. Hofmanová Barbora Lokomotiva Plzeň 3 1 178
1206. Gavlasová Lenka JK Sokolov 1 1 176
1206. Drobek Filip LS Brno 1 1 176
1208. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 2 1 175
1209. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 1 164
1210. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 1 156
1211. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 4 1 144
1212. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 3 1 140
1213. Vika Tomáš Orthodocks YC 2 1 139
1214. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 3 1 115
1215. Vildomcová Kateřina YC Jezero Hlučín 1 1 108
1215. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 2 1 108
1217. Cotte Pamela YC CERE 4 1 103
1218. Zajíček Kryštof YC Lanškroun 2 1 102
1219. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 095
1219. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 2 1 095
1221. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 3 1 092
1221. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 092
1223. Strejček Radim Sokol Palkovice 2 1 033
1224. Bauer Karel YC CERE 1 1 027
1225. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 5 1 024
1226. Horák Pavel ČYK 2 1 020
1226. Čáp Jiří ČYK 2 1 020
1228. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 3 1 010
1229. Tatar Michal YC CERE 1 997
1229. Hykrdová Markéta Jachtklub Brno 1 997
1229. Novák Richard Jednoráz.licence 1 997
1229. Pokorný Lukáš Jednoráz.licence 1 997
1229. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 997
1234. Turba Marek LS Brno 1 989
1235. Dvořák Rudolf YC CERE 1 984
1236. Žižkovský Nikita YC CERE 5 982
1237. Malá Eliška YCR Roudnice 2 970
1238. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 969
1239. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 1 962
1240. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 949
1241. Fiala Martin YC Znojmo 1 946
1242. Dušek Petr YC Vysoké Mýto 1 938
1242. Čajčík Karel YC Pardubice 1 938
1244. Piak Ivan Jachtklub Brno 2 932
1245. Opletal Petr LS Brno 4 918
1246. Knorr Petr VS Duchcov 1 914
1247. Králiková Zuzana Orthodocks YC 1 913
1248. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 5 909
1249. Diviš Michal YC Dyje 1 902
1250. Heneš David JK Olomouc 1 887
1251. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 879
1252. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 869
1253. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 866
1254. Povolný Adam YC CERE 2 856
1255. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 852
1255. Dvořák Václav Jednoráz.licence 1 852
1255. Ondráček Pavel Jednoráz.licence 1 852
1255. Wyderka Jakub Jednoráz.licence 1 852
1255. Webr Otakar Jednoráz.licence 1 852
1255. Markant Miroslav Jednoráz.licence 1 852
1255. Rousek Martin Jednoráz.licence 1 852
1255. Uzdař Zdeněk Jednoráz.licence 1 852
1255. Houser František Jednoráz.licence 1 852
1255. Kolín Robert Jednoráz.licence 1 852
1265. Mašek Tomáš Baník Ostrava 2 844
1265. Hejna Jan Baník Ostrava 2 844
1267. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 840
1268. Gebhart Jan JK Cheb 3 828
1268. Slabá Monika Chemička Ústí 4 828
1268. Slabý Oldřich Chemička Ústí 4 828
1271. Šmídmajer Lukáš LS Brno 3 816
1272. Korbová Ivana JK Olomouc 2 812
1273. Hála Tomáš LS Kroměříž 3 808
1273. Buchtová Sarah LS Brno 1 808
1273. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 808
1276. Ježíková Kristýna JK Olomouc 1 804
1277. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 1 800
1278. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 792
1278. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 1 792
1280. Kubů Jonáš YC Pardubice 2 789
1281. Broul Stanislav Delfín Jablonec 2 788
1282. Krejčíková Klára YC CERE 2 776
1283. Szmaragovski Dominik YC DIM Bezdrev 3 775
1284. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 4 755
1285. Vyšín Miroslav ČYK 1 721
1286. Zgraja Martin Orthodocks YC 1 707
1286. Vais Lubomír Orthodocks YC 2 707
1286. Kašpar Antonín YC CERE 1 707
1286. Voskovec Filip YC Kladno 1 707
1286. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 707
1286. Štengl Michal YC Doksy 1 707
1286. Devera Tomáš SK Štětí 1 707
1286. Ročejdl Marek SK Štětí 1 707
1286. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 707
1286. Hrubý Kryštof ČWA 1 707
1286. Lůčan Libor Jednoráz.licence 1 707
1286. Hlavačka Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1286. Kepák Marek Jednoráz.licence 1 707
1286. Bezdíček Jan Jednoráz.licence 1 707
1286. Dostál Libor Jednoráz.licence 1 707
1286. Vrchotová Michaela Jednoráz.licence 1 707
1286. Klimešová Eliško Jednoráz.licence 1 707
1303. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 706
1304. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 703
1305. Vaňková Lucie Lokomotiva Plzeň 1 688
1305. Novák Adam YC Jezero Hlučín 1 688
1307. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 678
1307. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 678
1307. Přibyl Tomáš Jednoráz.licence 1 678
1307. Přibyl Ondřej Jednoráz.licence 1 678
1307. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 1 678
1307. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 1 678
1307. Winterová Michaela Spartak Modřany 2 678
1314. Koupil Jiří Chemička Ústí 1 677
1315. Fišer Roman JK Královská 1 675
1316. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 2 674
1317. Bažant Jiří VS Duchcov 1 672
1317. Bažant Jaroslav VS Duchcov 1 672
1319. Chládek Lukáš TJ Lanškroun 2 671
1320. Spurný Slávek JK Olomouc 5 658
1321. Piňosová Andrea JK Prostějov 2 654
1322. Kylar Ondřej TJ Lanškroun 1 645
1323. Szmaragovski David YC DIM Bezdrev 3 637
1324. Svobodová Šárka Slavoj Hluboká 1 636
1324. Merbs Michal YC CERE 1 636
1326. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 3 629
1327. Petr Jiří VS Duchcov 4 618
1328. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 1 617
1329. Kalášek Vojtěch Jachtklub Brno 1 610
1330. Podlenová Šárka ČYK 3 606
1330. Vais Jakub Orthodocks YC 1 606
1330. Kozubík Petr Orthodocks YC 1 606
1330. Dvořák Karel Orthodocks YC 1 606
1330. Prokop Jan Orthodocks YC 1 606
1330. Juttner Jan Orthodocks YC 1 606
1330. Očenašová Nikola Orthodocks YC 1 606
1330. Fiala Petr Orthodocks YC 1 606
1330. Ševčík Josef YC Jezero Hlučín 3 606
1339. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 3 598
1340. Evdjenič Oliver Lokomotiva Plzeň 1 594
1340. Uhrich Martin Jednoráz.licence 1 594
1342. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 585
1343. Löwit Harry Císařská louka 1 578
1343. Dostálová Barbora Císařská louka 1 578
1343. Peterka Miroslav Jednoráz.licence 1 578
1343. Blecha Vladimír Jednoráz.licence 1 578
1347. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 1 562
1348. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 560
1349. Lachout Jiří YC CERE 2 554
1349. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 554
1349. Sedláček Michal JK Plzeň 1 554
1349. Kaiser Ondřej YC Písek 1 554
1349. Beringer Adam YC Písek 1 554
1354. Parent Jonáš TJ Lanškroun 1 548
1355. Kaš Martin LS Brno 2 542
1356. Touval Jan ČWA 1 541
1357. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 517
1358. Krása Štěpán YC CERE 1 516
1359. Hasman Radim ASK Lovosice 1 515
1359. Hasmanová Martina ASK Lovosice 1 515
1361. Koláček Martin LS Brno 1 513
1361. Janáček Petr LS Brno 1 513
1363. Mitická Michaela Spartak Modřany 3 505
1363. Klimtová Sabina Prazdroj Plzeň 4 505
1363. Procházka Jan JK Plzeň 3 505
1363. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 505
1363. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 505
1368. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 1 504
1369. Chmelová Anna Císařská louka 1 499
1369. Jurečka Pavel Císařská louka 1 499
1369. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 499
1372. Horský Juraj Lokomotiva Cheb 1 494
1373. Krejčiřík Šimon LS Brno 1 478
1373. Krejčiřík Jan LS Brno 1 478
1375. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 2 477
1376. Povolný Adam JK Staré Splavy 2 452
1376. Borkovec Bořek ČYK 1 452
1376. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 1 452
1376. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 452
1380. Křenek Miloš LS Brno 1 446
1381. Valík Martin YCR Roudnice 1 440
1381. Šmíček Václav YC Jezero Hlučín 1 440
1383. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 1 432
1383. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 432
1385. Skála Kryštof VS Duchcov 2 428
1386. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 420
1387. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 404
1387. Švecová Hana JK Plzeň 1 404
1387. Výška Antonín JK Plzeň 4 404
1387. Drahorádová Lucie JK Cheb 1 404
1387. Cutych Václav Slavoj Litoměřice 5 404
1387. Cutych Jan Slavoj Litoměřice 5 404
1387. Burda František JK Česká Lípa 6 404
1387. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 404
1387. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 1 404
1387. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 1 404
1387. Tošovský Miroslav YC Vysoké Mýto 1 404
1387. Ronovský Jonáš Jednoráz.licence 1 404
1399. Starý Miroslav Jednoráz.licence 1 402
1399. Brejcha Viktor Jednoráz.licence 1 402
1399. Richter Jan YC Pardubice 1 402
1399. Kubešová Klára TJ Lanškroun 1 402
1399. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 402
1399. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 402
1399. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 402
1399. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 4 402
1399. Hanzl František Slavoj Litoměřice 1 402
1399. Svobodová Sára YC Lískovec 1 402
1409. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 2 382
1410. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 3 380
1411. Lo Pinto Davide YC CERE 2 378
1412. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 373
1413. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 1 361
1414. Beringer David YC Písek 1 360
1415. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 351
1416. Vraspír Štěpán TJ Lanškroun 1 344
1417. Bartoň Milan YC Pardubice 1 336
1418. Neužil Pavel SK Štětí 1 329
1419. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 2 323
1419. Žehra Petr Lokomotiva Cheb 1 323
1419. Horal Jan Císařská louka 1 323
1419. Chmelová Jana Císařská louka 1 323
1423. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 2 318
1423. Bátěk Šimon JK Olomouc 1 318
1423. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 318
1426. Čermák Josef Jednoráz.licence 1 303
1426. Baronová Viola YC Neratovice 1 303
1426. Jakubec Ivo Bohemia Poděbrady 1 303
1426. Janečková Gabriela Bohemia Poděbrady 1 303
1426. Kršňák Martin VS Duchcov 1 303
1426. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 303
1426. Tesařík Tomáš Slavoj Litoměřice 4 303
1426. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 303
1434. Kubcová Natálie TJ Lanškroun 1 293
1435. Adamcová Jiřina LS Brno 1 285
1436. Friedl Jakub YC CERE 2 281
1437. Holub Adam Jachtklub Brno 1 278
1438. Helis Jan Slavoj Litoměřice 1 277
1438. Hradec František Císařská louka 1 277
1438. Kotek Petr YC CERE 1 277
1438. Šnytrová Romana JK Plzeň 1 277
1438. Lukačovič Samuel Jednoráz.licence 1 277
1438. Von Morgen Patrick Jednoráz.licence 1 277
1438. Kováč Richard JK Prostějov 1 277
1445. Štafa Patrick MYK 2 248
1446. Selucký Martin Císařská louka 1 247
1447. Klabík Josef Císařská louka 1 236
1448. Sedláček Petr JK Plzeň 1 226
1448. Schaeferová Radana Delfín Jablonec 1 226
1448. Pavlíková Gabriela LS Brno 1 226
1451. Fišer Josef VS Duchcov 1 215
1452. Maruška Tomáš LS Brno 2 212
1453. Šilarová Adéla TJ Lanškroun 1 206
1454. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 4 202
1454. Brandon Marek Slavoj Litoměřice 1 202
1454. Hric Kamil JK Plzeň 1 202
1454. Soldátová Tina YC Písek 1 202
1454. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 202
1454. Najvárek Ondřej ČYK 1 202
1454. Skála František ČYK 1 202
1454. Behenský Jan YC CERE 1 202
1454. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 1 202
1454. faltysová natalie Jednoráz.licence 1 202
1464. Jelínek Jiří Císařská louka 1 198
1464. Mohelská Magdalena LS Brno 1 198
1466. Pruha Martin JK Černá v Pošumaví 1 194
1467. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 180
1468. Šenkýřová Ivana TJ Lanškroun 1 168
1469. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 163
1469. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 163
1471. Fišarová Leona TJ Lanškroun 1 133
1472. Cejnar Aleš Císařská louka 1 131
1472. Kýrová Hana JK Prostějov 1 131
1474. Valena Tibor JK Olomouc 1 101
1474. Balínek Petr ALT Melges 24 1 101
1474. Vávra Jaroslav Jednoráz.licence 1 101
1474. Vávra Aleš Jednoráz.licence 1 101
1474. Klabík Jiří Císařská louka 1 101
1474. Kováč Boris YC CERE 1 101
1474. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 1 101
1474. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1474. Laštovka Milan JK Plzeň 1 101
1474. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 101
1474. Vanclová Andrea TJ Lanškroun 1 101
1474. Bříza Petr YC Pardubice 2 101
1474. Navrátilová Vanda Jachtklub Brno 1 101
1474. Fiala Anna Slavoj Litoměřice 1 101
1474. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 1 101
1489. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 0
1489. Havelka Pavel YC Pardubice 2 0
1489. Moudrý David JK Staré Splavy 1 0
1489. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 0
1489. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 1 0
1489. Sejkorová Mirka YC Vysoké Mýto 1 0
1489. Verner Josef Bohemia Poděbrady 1 0
1489. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1489. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 1 0
1489. Smolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 2 0
1489. Ryšavý Jan YC CERE 1 0
1489. Frélichová Michaela Jednoráz.licence 1 0
1489. Rozsypal Matěj Jednoráz.licence 1 0
1489. Rašková Kateřina ČWA 1 0
1489. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ