POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2015




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1357 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Keblová Lucie ČYK 27 201 484
2. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 163 980
3. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 33 160 503
4. Kamenský Radim YC Velké Dářko 15 143 237
5. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 24 134 537
6. Nevelöš Adam SK Štětí 25 132 461
7. Čáp Milan YC Neratovice 11 131 388
8. Košvica Jakub LS Brno 22 130 503
9. Verner Jaroslav JK Toušeň 20 130 370
10. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 19 129 395
11. Lidařík Rudolf LS Brno 17 127 808
12. Mlejnek Tomáš SK Štětí 23 127 361
13. Čermák Jaroslav YC Pardubice 18 127 058
14. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 15 126 525
15. Košťál Petr YC Pardubice 17 126 054
16. Vaszi Mikuláš SK Štětí 24 125 089
17. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 18 120 168
18. Nevelöš Tibor SK Štětí 25 120 117
19. Müller Ondřej SK Štětí 24 115 929
20. Burska Zosia YC CERE 24 115 698
21. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 10 111 573
22. Křížek David Lokomotiva Plzeň 14 109 372
23. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 16 109 026
24. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 107 472
25. Páleníčková Aneta YC CERE 21 106 200
26. Jurečka Matěj ČYK 20 105 904
27. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 7 102 759
28. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 20 101 348
29. Roček Roman YC Neratovice 13 100 490
30. Zárubová Michaela JK Cheb 21 96 170
31. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 95 993
32. Fiala Petr YC Neratovice 7 95 852
33. Winkler Pavel JK Toušeň 9 95 610
34. Švíková Kateřina YC CERE 17 94 711
35. Parůžek Jiří JK Toušeň 18 93 680
36. Himmelová Klára YC Nechranice 24 92 663
37. Novotný Štěpán JK Cheb 13 91 151
38. Nápravník Jakub ČYK 16 88 612
39. Vychová Zuzana YC Neratovice 10 87 952
40. Maier Michael YCR Roudnice 11 86 509
41. Slíva Jakub YC Nechranice 8 84 998
42. Rybáček Josef YC Doksy 14 84 628
43. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 83 135
44. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 12 82 860
45. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 17 81 881
46. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 79 407
47. Will Jan Lokomotiva Plzeň 17 78 845
48. Směšný Marek JK Prostějov 12 78 059
49. Vychová Eliška YC Neratovice 10 77 435
50. Houdek Roman LS Brno 10 77 272
50. Hrubý Jiří SK Štětí 10 77 272
52. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 16 75 908
53. Krsička Michal YC CERE 12 75 907
54. Žáček Jiří Baník Ostrava 22 75 845
55. Rameš Ivan JK Česká Lípa 18 75 781
56. Kořan Petr YC Neratovice 13 75 139
57. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 11 73 931
58. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 73 448
59. Plecitý Martin JK Toušeň 13 72 568
60. Vacula Martin JK Staré Splavy 13 72 392
61. Audyová Markéta Jachtklub Brno 8 71 500
62. Kubový Martin JK Toušeň 7 71 011
63. Kořanová Johana YC Neratovice 10 70 889
64. Hlaváček Matouš ČYK 14 70 635
65. Storch Petr Chemička Ústí 13 69 112
66. Plhoň Adam SK Tři sestry 8 68 730
67. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 68 050
68. Hrubý Karel Jachtklub Brno 12 66 844
69. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 66 708
70. Outrata Jiří JK Toušeň 13 66 685
71. Pavlišová Michaela YC Kovářov 7 65 818
72. Fanta Miroslav LS Brno 24 65 539
73. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 22 65 373
74. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 14 63 682
75. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 15 63 515
76. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 21 63 025
77. Himmel Jiří YC Nechranice 24 62 677
78. Slíva Martin ČWA 9 62 283
79. Kmenta Martin Jachtklub Brno 20 61 043
80. Šindelka Ondřej YC Jezero Hlučín 21 61 038
81. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 60 881
82. Doležal Tomáš ČYK 11 60 856
83. Kafka Roman YC Velké Dářko 16 60 576
84. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 59 939
85. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 10 59 866
86. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 17 59 678
87. Bína Daniel JK Staré Splavy 6 59 272
88. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 10 58 176
89. Brož Vojtěch ČYK 10 58 116
90. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 58 037
91. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 7 58 028
92. Jochovič Josef YC Neratovice 11 57 591
93. Preibischová Michaela YC Regent 8 57 058
94. Krsička Lukáš YC CERE 12 56 914
95. Zanker Zbyněk SK Štětí 11 56 615
96. Procházka Filip YC Neratovice 6 56 542
97. Moucha Pavel YC Doksy 11 55 204
98. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 21 54 886
99. Palkovský Tomáš SK Štětí 11 54 499
100. Hudec Adam YC Neratovice 11 54 275
101. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 15 54 023
102. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 12 52 990
103. Stejskal Max YC Neratovice 10 52 890
104. Tkadlecová Sára JK Toušeň 13 52 161
105. Jedlička Jan YC Neratovice 17 52 037
106. Svoboda Jan LS Kroměříž 12 51 388
107. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 15 51 374
108. Viták František JK Plzeň 17 51 044
109. Mareček Šimon Jachtklub Brno 12 50 948
110. Jurečka Šimon ČYK 17 50 507
111. Kořanová Michaela YC Neratovice 15 50 173
112. Vinkl Petr YC Kladno 19 49 580
113. Dvořák Ota YC CERE 16 48 661
114. Hýža Jiří Jachtklub Brno 8 48 562
115. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 48 258
116. Sehnal Pavel ČWA 10 48 207
117. Ottová Hana Sokol Tovačov 8 48 201
118. Hendrych Václav YC Doksy 10 47 794
119. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 14 46 695
120. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 11 46 615
121. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 13 46 337
122. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 9 45 748
123. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 19 45 241
124. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 12 45 161
125. Labuda Ondřej LS Brno 13 45 130
126. Rozlivková Johana YC CERE 14 44 584
127. Janča Jean-Baptiste LS Brno 14 43 708
128. Štruncová Michaela YC Neratovice 19 43 330
129. Škvařil Patrik LS Brno 25 42 993
130. Kališová Marketa Jachtklub Brno 17 42 610
131. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 42 472
132. Janderová Klára YC SaS 16 42 401
133. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 13 42 141
134. Vaculka Zbyněk LS Brno 25 42 082
135. Škoda Michal YC Neratovice 18 42 040
136. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 41 995
137. Tupý Petr LS Brno 25 41 821
138. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 41 773
139. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 14 41 401
140. Viščor Dan LS Brno 21 41 352
141. Bobek Ondřej Baník Ostrava 6 40 993
142. Čajčík Jan LS Brno 18 40 991
143. Hlavsa Tomáš ALT Laser 10 40 922
144. Hrubý Pavel ČWA 11 40 495
145. Zíma Jakub ČWA 7 40 336
146. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 3 40 037
146. Michalčin Jiří SK Tři sestry 3 40 037
146. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 40 037
146. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 40 037
150. Wehrenbergová Anna YC Kladno 9 39 855
151. Vácha Martin LS Brno 17 39 812
152. Teubnerová Anna ČYK 14 39 745
153. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 16 39 627
154. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 16 39 347
155. Hakl David LS Brno 12 38 830
156. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 9 38 663
157. Kramář Petr JK Česká Lípa 16 38 631
158. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 10 38 508
159. Žák Michal LS Brno 20 38 465
160. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 7 38 365
161. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 38 083
162. Kittler Jan LS Brno 7 37 514
163. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 6 37 404
164. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 12 37 300
165. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 4 37 021
166. Brabec Václav YC CERE 10 36 753
167. Sláma Ivo Jachtklub Brno 8 35 959
168. Maršálková Blanka LS Brno 18 35 875
169. Sladký Martin ČWA 7 35 719
170. Šebek Martin LS Brno 13 35 698
171. Babický Josef JK Česká Lípa 14 35 525
172. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 9 35 096
173. Nuc Mario JK Plzeň 14 34 801
174. Chalupník Miloslav YC Dyje 4 34 748
175. Krsička Martin YC CERE 13 34 738
176. Burdová Michaela YC SaS 13 34 676
177. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 11 34 658
178. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 34 412
179. Kučerová Lucie JK Prostějov 13 34 295
180. Audy Dan Jachtklub Brno 7 34 142
181. Kršňák Jan VS Duchcov 19 34 088
182. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 9 33 773
183. Zima Tomáš YC Kladno 3 33 465
184. Šilhavý Jiří YC Kladno 16 33 425
185. Ott Adam Jachtklub Brno 14 33 362
186. Solfronk Antonín YC Nechranice 10 33 258
187. Vrána Petr TJ Rapid Brno 12 33 197
188. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 4 32 874
189. Kafka Richard YC Velké Dářko 13 32 812
190. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 8 32 718
191. Dolejš Rudolf ČWA 9 32 682
192. Kir Milan IWS Club Nechra 6 32 591
193. Košata Lukáš ČYK 12 32 465
194. Kilarová Marie Baník Ostrava 22 32 005
195. Matoušková Eva ALT Melges 24 12 31 705
196. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 31 687
197. Falta Miroslav ALT Tornado 11 31 600
198. Mika Radek YC SaS 12 31 547
199. Bezděk David Jachtsport Brno 6 31 446
200. Beerová Eliška SK Štětí 16 31 150
201. Kališová Lenka Jachtklub Brno 13 31 109
202. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 6 31 043
203. Vacula Libor JK Staré Splavy 6 30 944
204. Bachtík Marek YK Jestřábí 6 30 838
205. Říčanová Nicol SK Štětí 18 30 707
206. Lawson Andrew JK Staré Splavy 14 30 580
207. Richter Zdeněk YC Doksy 6 30 560
208. Švíková Bára YC CERE 12 30 387
209. Rešl Pavel VS Duchcov 27 30 155
210. Piňosová Kristýna JK Prostějov 18 30 076
211. Vacula Karel YC Znojmo 12 29 990
212. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 29 622
213. Pavlík Jiří LS Brno 21 29 440
214. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 17 29 236
215. Skořepová Eva JK Toušeň 6 29 024
216. Štrunc Jan YC Neratovice 10 28 947
217. Šmídová Petra KJ Těrlicko 4 28 557
218. Kašpar Antonín YC CERE 5 28 262
219. Mojdl Ondřej YC Kladno 10 28 157
220. Kučera Matěj TJ Lanškroun 19 27 976
221. Pokorný Vojtěch ALT SF 9 27 954
222. Pourová Barbora ČYK 18 27 885
223. Polák Pavel YC Příbram 3 27 881
224. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 15 27 871
225. Hrabalová Veronika YC SaS 8 27 863
226. Pavlovský Marek LS Brno 10 27 558
227. Kučera Michal TJ Lanškroun 7 26 947
228. Mertinová Nicol YC Nové Sedlo 3 26 879
229. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 7 26 859
230. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 14 26 796
231. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 16 26 772
232. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 5 26 755
233. Kováčová Tereza JK Prostějov 15 26 698
234. Sehnal Pavel ČWA 2 26 669
235. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 26 517
236. Voskovec Filip YC Kladno 2 26 438
237. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 8 26 295
237. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 8 26 295
239. Bezděková Martina Jachtsport Brno 9 26 294
240. Vacula Jan YC Znojmo 11 26 263
241. Daněk Jan LS Brno 5 26 177
242. Stoklásek Petr SK Tři sestry 2 25 564
243. Peterka Miroslav YC Neratovice 8 25 278
244. Čech Petr Delfín Jablonec 4 25 138
245. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 25 011
246. Blatecký David Jachtklub Brno 3 24 968
247. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 11 24 803
248. Procházka Libor YC Neratovice 7 24 776
249. Kraus Lukáš YC Kladno 12 24 731
250. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 6 24 702
251. Mann Štěpán TJ Lanškroun 7 24 493
252. Verner Kamil JK Toušeň 11 24 420
253. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 7 24 400
254. Postránecká Klára YC Neratovice 12 24 269
254. Postránecký František YC Neratovice 12 24 269
256. Lejhanec David YC Pardubice 11 24 191
257. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 8 23 986
258. Kala Roman YC Doksy 8 23 977
259. Plodek Adam YC Pardubice 16 23 851
260. Nejezchleba Jakub LS Brno 20 23 811
261. Hrdina Patrik YC RODOP 7 23 802
262. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 8 23 618
263. Smrčka Jiří ČYK 16 23 554
264. Václavík Jakub JK Česká Lípa 16 22 846
265. Záchvěj Martin YC Neratovice 5 22 793
266. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 22 785
267. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 14 22 750
268. Cvan Martin LS Brno 6 22 599
269. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 1 22 547
270. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 13 22 493
270. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 13 22 493
272. Vacula Jiří JK Staré Splavy 16 22 452
273. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 8 22 424
273. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 8 22 424
275. Vít Ladislav JK Plzeň 14 22 267
276. Bauerová Markéta YC CERE 9 22 176
277. Záruba Vladimír JK Cheb 5 22 114
278. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 22 096
279. Machovský Jan ALT Vaurien 7 22 012
280. Čermák Petr YC Kladno 6 21 999
281. Pavliš Jiří YC Kovářov 8 21 842
282. Sobotka Jakub ALT Cat Open 6 21 811
283. Roubal Pavel LS Brno 5 21 785
284. Svorová Tereza LS Brno 12 21 534
285. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 11 21 480
286. Krejza Filip ALT FB 8 21 474
287. Vítovec Matěj YC CERE 10 21 032
288. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 20 950
289. Vymazalová Agáta LS Brno 15 20 917
290. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 20 730
291. Košťálová Bára YC Pardubice 10 20 712
292. Šindelář Vojtěch YC CERE 6 20 552
293. Vít Radek YC Kladno 7 20 514
294. Diviš Ivo YC Dyje 3 20 440
295. Stránská Lucie VS Duchcov 7 20 387
296. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 20 301
297. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 7 20 138
298. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 12 20 073
299. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 20 017
300. Veit Martin ALT FB 7 20 015
301. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 6 19 986
302. Machovská Lucie ALT Vaurien 5 19 974
303. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 19 867
304. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 13 19 841
305. Musil Tomáš YC RODOP 2 19 835
305. Kulík Martin YC RODOP 2 19 835
307. Trusíková Hana LS Brno 8 19 767
308. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 6 19 751
309. Klusáčková Radka LS Brno 10 19 569
310. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 9 19 510
311. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 19 487
312. Cikrt Tomáš JK Toušeň 6 19 403
313. Šimková Romana ALT RS 3 19 400
314. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 14 19 322
315. Sobotová Kristýna JK Prostějov 18 19 290
316. Valdhansová Klára ČYK 8 18 976
317. Mikuláštík Pavel LS Brno 11 18 879
318. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 18 510
319. Sovadina Petr LS Kroměříž 11 18 469
320. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 15 18 440
321. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 5 18 389
322. Hála Jan YC Kladno 10 18 271
323. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 9 18 209
324. Vít Jaroslav JK Plzeň 12 18 194
325. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 14 18 158
326. Lokajíčková Lucie ČYK 15 18 093
327. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 17 989
328. Louda Zbyněk YC CSA 3 17 960
329. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 6 17 859
330. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 11 17 821
330. Němec Jiří Slavoj Hluboká 11 17 821
332. Kramplová Annamaria ČYK 7 17 757
333. Kraus Jan YC Kladno 9 17 620
334. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 17 495
335. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 17 490
335. Půhonný Štěpán YC Bohemia 2 17 490
337. Pokoš Radim VS Duchcov 13 17 483
338. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 13 17 462
339. Kopřiva Luděk VS Duchcov 2 17 457
340. Mannel Dominik TJ Lanškroun 12 17 430
341. Šimek Karel Slavoj Hluboká 6 17 420
342. Moučková Hana YC Velké Dářko 11 17 357
343. Trnavský Martin Jachtklub Brno 7 17 308
344. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 17 307
345. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 17 262
346. Pavlíková Barbora YC CERE 10 17 044
347. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 17 026
348. Podzimek Antonín ČYK 5 16 985
349. Haubold Petr Delfín Jablonec 10 16 974
350. Pinďák Josef SK Štětí 9 16 951
351. Vallová Anna LS Brno 14 16 917
352. Jarošová Andrea Jachtklub Brno 18 16 827
353. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 16 824
353. Sokol Petr ALT Vaurien 1 16 824
355. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 5 16 818
356. Mojdl Martin YC Kladno 6 16 667
357. Malina Tomáš IWS Club Nechra 5 16 492
358. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 8 16 412
359. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 6 16 347
360. Rek Adam ČYK 12 16 140
361. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 2 16 102
362. Raška Marek ČWA 7 16 073
363. Pinďáková Monika SK Štětí 8 16 036
364. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 21 16 017
365. Kmoníček Jiří YC Pardubice 6 15 950
366. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 3 15 941
367. Indrák Václav Sokol Tovačov 9 15 923
368. Hošek Libor JK Česká Lípa 3 15 915
369. Svorová Barbora LS Brno 11 15 911
370. Šplíchal Filip JK Plzeň 9 15 573
371. Drahorád Petr JK Cheb 5 15 534
372. Dvořák Filip Jachtklub Brno 12 15 450
373. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 15 446
374. Žáková Věra LS Brno 7 15 292
375. Otevřel Pavel LS Brno 19 15 251
376. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 12 15 244
377. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 15 195
378. Balzer Robert JK Prostějov 4 15 177
379. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 4 15 114
380. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 14 15 099
381. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 4 14 987
382. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 10 14 929
383. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 8 14 902
384. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 14 882
385. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 8 14 855
386. Konopík Matěj Jachtklub Brno 10 14 793
387. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 11 14 725
388. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 7 14 565
389. Chlebna Milan YC Kovářov 4 14 540
389. Smuda Leopold YC Kovářov 4 14 540
391. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 6 14 425
392. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 8 14 369
392. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 8 14 369
394. Hasman Radim YC Kladno 11 14 248
395. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 14 164
396. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 1 14 162
396. König Václav YC DIM Bezdrev 1 14 162
396. Masařík Jozef YC DIM Bezdrev 1 14 162
396. Řepa Lukáš YC DIM Bezdrev 1 14 162
400. Vika Tomáš YC CERE 2 14 115
401. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 14 101
402. Červenka Matouš JK Olomouc 13 14 073
403. Kršňák Jakub VS Duchcov 16 14 071
404. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 4 14 067
405. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 14 066
406. Mareš Miloš YC Kladno 8 13 946
407. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 13 937
408. Pavlovský Josef LS Brno 7 13 894
409. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 10 13 848
410. Marek Jan A.N.V. 1 13 709
411. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 4 13 599
412. Janota Jonáš ČYK 26 13 388
413. Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 2 13 364
414. Dušan Makrlík JK Klatovy 14 13 359
415. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 11 13 356
416. Hulínský Martin ČWA 2 13 347
417. Němec František ALT Tornado 6 13 346
418. Hajas Vojtěch ALT RS 4 13 317
419. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 4 13 276
420. Smolařová Barbora YC CERE 8 13 263
421. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 5 13 255
422. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 13 237
423. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 13 236
424. Švihlík Martin YC RODOP 1 13 212
424. Klement Pavel YC RODOP 1 13 212
424. Buček Martin YC RODOP 1 13 212
424. Kolář Petr YC RODOP 1 13 212
428. Valenová Barbora JK Olomouc 14 13 133
429. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 2 13 083
430. Šindelář Jan JK Plzeň 8 12 897
431. Šilhavý Jaromír YC Kladno 9 12 887
432. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 15 12 854
433. Skála Petr ALT SF 10 12 841
434. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 3 12 789
435. Vodáček Tomáš LS Brno 5 12 758
436. Hrubá Martina YC Velké Dářko 6 12 701
437. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 11 12 547
438. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 12 481
439. Novotný Václav JK Cheb 6 12 478
440. Soukup Aleš VS Duchcov 8 12 376
441. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 12 371
442. Snajberg Stanislav ALT RS 5 12 352
443. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 8 12 339
443. Kuš Emil Slavoj Hluboká 8 12 339
445. Guryča Nikola YC CERE 6 12 302
446. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 5 12 293
447. Bláha Martin JK Plzeň 12 12 271
448. Kohlíček Martin YC SaS 2 12 222
448. Trajer Stanislav YC SaS 2 12 222
450. Petrák Jan ALT Tornado 7 12 204
451. Bauer František YC CERE 9 12 192
452. Sláma Eduard Jachtklub Brno 6 12 020
453. Dragoun Dominik JK Plzeň 8 11 955
454. Holubová Tereza ČYK 11 11 901
455. Tkadlec Viktor JK Toušeň 3 11 839
456. Šulc David YC Nechranice 12 11 830
457. Rais Michal SK Štětí 11 11 725
458. Kulhánková Klára YC Kladno 6 11 642
459. Pelar David LS Kroměříž 5 11 632
460. Myška Filip IWS Club Nechra 5 11 480
461. Hýža Petr Jachtklub Brno 2 11 438
462. Valouch Libor JK Olomouc 13 11 370
463. Červenka Tadeáš ČYK 9 11 363
464. Lončáková Jana JK Staré Splavy 6 11 351
465. Dadák Lukáš LS Brno 12 11 258
466. Cibulková Veronika JK Plzeň 7 11 256
467. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 8 11 255
468. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 13 11 188
469. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 11 099
469. Rzounek Přemysl ALT Melges 24 1 11 099
471. Kleinová Jana JK ČZU 4 11 088
472. Schrollová Eva YC Písek 7 11 087
473. Seidl Šimon LS Brno 4 11 084
474. Hodač Alois Chemička Ústí 7 11 065
475. Utíkal Petr JK Olomouc 4 11 035
476. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 11 001
477. Holubová Kristýna ČYK 9 10 957
478. Havrda Luboš Delfín Jablonec 7 10 925
479. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 8 10 898
480. Knorr Luděk VS Duchcov 6 10 842
481. Netík Pavel YC Velké Dářko 4 10 806
482. Dojmazov Petr ALT RS 9 10 785
483. Krautwurst Filip YC CERE 3 10 753
484. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 10 10 711
485. Gebhart Jan JK Cheb 8 10 691
486. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 9 10 678
487. Majchrák Kristian ČYK 12 10 648
488. Cvikrová Michaela ČYK 13 10 629
489. Sivý Filip Slavoj Hluboká 9 10 595
490. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 4 10 557
491. Chlup Jan YC Dyje 1 10 550
491. Vízner Tomáš ALT Laser 1 10 550
491. Ptáček Lumír ALT Laser 1 10 550
494. Vymazalová Karolína LS Brno 19 10 525
495. Topiarzová Magda YC CERE 6 10 449
496. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 10 438
497. Vacula Karel YC Znojmo 13 10 434
498. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 10 407
499. Cvachová Adéla Spartak Modřany 5 10 201
500. Staniek Pavel KJ Těrlicko 7 10 167
501. Huk Vítězslav LS Brno 19 10 105
502. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 6 10 032
503. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 9 10 025
504. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 8 9 967
505. Gebhart Zdeněk JK Cheb 8 9 966
506. Karhánek Jiří YC SaS 6 9 962
507. Hnitka Martin YC Nechranice 5 9 867
508. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 2 9 863
509. Daněk Michal LS Kroměříž 5 9 837
510. Tesař David ASK Lovosice 5 9 835
510. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 9 835
512. Jarošová Natálie ČYK 5 9 815
513. Novák Adam YC Jezero Hlučín 11 9 801
514. Bryxová Lucie YC Neratovice 10 9 795
515. Patočková Vanda Jachtklub Brno 5 9 736
516. Pešková Adéla LS Brno 5 9 698
517. Vlach Martin YC Neratovice 9 9 693
517. Vlachová Veronika YC Neratovice 9 9 693
519. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 6 9 677
520. Klíma Vojtěch ČYK 13 9 620
521. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 9 600
521. Zeman Jan ALT Melges 24 1 9 600
521. Taschner Karel ALT Melges 24 1 9 600
521. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 9 600
521. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 9 600
526. Loužek Karel JK Plzeň 5 9 599
527. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 8 9 582
528. Holý Ivo Baník Ostrava 6 9 450
529. Zita Tomáš ČYK 1 9 449
530. Sadílek Adam Delfín Jablonec 5 9 436
531. Hálová Anna LS Kroměříž 12 9 399
532. Král Karel JK Sokolov 5 9 392
533. Borčická Lucie LS Brno 10 9 391
534. Ptáčník Ivan YC Neratovice 5 9 375
535. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 6 9 345
536. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 9 297
537. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 5 9 158
538. Kvyšnovský Michael ČWA 2 9 132
539. Vítovec Dan YC CERE 4 9 124
540. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 4 9 093
541. Vašík Roman LS Brno 6 8 951
542. Prax Jakub LS Brno 10 8 950
543. Kerber Milan ČANY 3 8 920
544. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 3 8 831
545. Šugárová Kristýna YC Dyje 5 8 771
546. Soukupová Magdalena Lokomotiva Plzeň 1 8 753
547. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 10 8 740
548. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 4 8 734
549. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 8 721
550. Mojdlová Kateřina YC Kladno 7 8 645
551. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 9 8 635
552. Němec Milan KJ Těrlicko 13 8 616
553. Kölbl Josef ALT Tornado 5 8 605
554. Kolář Jakub JK Staré Splavy 13 8 604
555. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 5 8 602
556. Popov Adam ČYK 12 8 584
557. Petřík Roman YC Velké Dářko 4 8 570
557. Hofmann Filip YC Velké Dářko 4 8 570
559. Knorr Jindřich VS Duchcov 5 8 509
560. Skála David ALT SF 4 8 508
561. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 485
562. Tošovský Miroslav YC Vysoké Mýto 1 8 437
562. Hurych Zdeněk SK Yachting Styl 1 8 437
562. Jirsa Petr SK Yachting Styl 1 8 437
562. Čížek Roman SK Yachting Styl 1 8 437
562. Spitalsky Milan SK Yachting Styl 1 8 437
562. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 8 437
562. Kraus Petr Newton YC 1 8 437
562. Fikáček Albert Newton YC 1 8 437
562. Koleňák Jiří Newton YC 1 8 437
562. Němeček Jiří Newton YC 1 8 437
562. Klabal Martin Newton YC 1 8 437
562. Kraus Petr Newton YC 1 8 437
574. Petrová Kristýna VS Duchcov 9 8 380
575. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 4 8 329
576. Ďásek František JK Cheb 7 8 321
577. Staniek Michal KJ Těrlicko 6 8 274
578. Spurný Vojtěch JK Olomouc 10 8 194
579. Lambl Vojtěch YC Neratovice 7 8 172
580. Kudláček Pavel ČWA 2 8 133
581. Beneš Marian JK Slavia Havířov 7 8 060
582. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 7 8 004
583. Cákoci Marek YC CERE 14 7 986
584. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 14 7 967
585. Muzikář David Jachtklub Brno 9 7 915
586. Rosík Alex YC CERE 6 7 899
587. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 7 883
588. Jozíf Martin YC Pardubice 3 7 878
589. Ráža Matyáš VS Duchcov 13 7 833
590. Solík Jakub JK Česká Lípa 1 7 734
590. Kramolišová Tereza LS Brno 1 7 734
592. Bureš Martin TJ Lanškroun 9 7 667
593. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 18 7 646
594. Jedička Ivan ČYK 2 7 634
595. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 7 613
596. Petřík Martin YC Neratovice 5 7 599
597. Kaiser Ondřej YC Písek 9 7 491
598. Volena Karel Lokomotiva Cheb 2 7 473
599. Rozsypal Jakub JK Olomouc 5 7 456
600. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 11 7 443
601. Justová Anna LS Brno 1 7 387
602. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 7 376
603. Dragoun Ivan JK Plzeň 10 7 363
604. Spousta Petr LS Brno 3 7 359
605. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 6 7 260
606. Kuthan Martin YC Neratovice 3 7 162
607. Hanka Vojtěch ČYK 8 7 145
608. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 10 7 130
609. Toth Martin ČWA 6 7 124
610. Novohradský Filip YC Pardubice 6 7 117
611. Kučera Michal Chemička Ústí 7 7 102
611. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 7 102
613. Nový Marek JK Plzeň 10 7 077
614. Stránská Lucie YC SaS 1 7 060
615. Princová Lea LS Brno 4 7 039
616. Jordán Jaroslav VS Duchcov 14 7 038
617. Štursová Lucie ČYK 2 7 026
618. Havel Filip YC Neratovice 6 7 011
619. Havelka Pavel YC Pardubice 10 6 988
620. Korych Pavel YC Kladno 5 6 966
621. Beneš Petr YK Jestřábí 4 6 965
622. Viščorová Nela LS Brno 17 6 949
623. Legner Tomáš YC Příbram 1 6 937
623. Plch Jiří ČANY 1 6 937
625. Jebavá Markéta YC Neratovice 4 6 900
625. Jebavý Vít YC Neratovice 4 6 900
627. Pavel Aleš YC CERE 10 6 843
628. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 6 825
629. Kubů Jáchym YC Pardubice 9 6 820
630. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 10 6 786
631. Netík Pavel YC Velké Dářko 5 6 755
632. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 6 749
633. Podhorec Štefan YC Kladno 5 6 711
634. Krob Michal YC Kladno 2 6 685
634. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 8 6 685
636. Jeník Jan YK Jestřábí 1 6 683
636. Háma Martin YC Doksy 1 6 683
636. Sehnalová Tereza ČWA 1 6 683
636. Marečková Lenka ČWA 1 6 683
640. Vinkl Daniel YC Kladno 2 6 640
641. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 6 639
642. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 8 6 625
643. Cejnar Lukáš YC CERE 2 6 588
643. Cejnar Matyáš YC CERE 2 6 588
645. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 6 513
646. Jenšík David JK Česká Lípa 3 6 504
647. Přikryl Petr LS Kroměříž 2 6 428
648. Altman Jiří Císařská louka 7 6 410
649. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 10 6 409
650. Alexová Beata LS Brno 1 6 359
651. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 13 6 309
652. Rozsypal Martin JK Olomouc 4 6 264
653. Kysilka Tomáš TJ Lanškroun 8 6 209
654. Ručka Tomáš YC Kladno 9 6 139
655. Zelený Samuel LS Brno 6 6 138
656. Šustek Benjamin ALT 29er a 49er 6 6 069
657. Babický Roman JK Česká Lípa 2 6 052
658. Špaček Matěj YC CERE 7 6 037
659. Novák David YC CERE 10 6 033
660. Žalud František JK Toušeň 5 6 026
661. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 4 6 015
662. Malec Martin LS Brno 2 5 987
662. Cvach Radek Spartak Modřany 3 5 987
662. Cvach Pavel Spartak Modřany 3 5 987
665. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 5 953
666. Ach-Hübner Otakar LS Brno 8 5 945
667. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 3 5 927
668. Liczmanová Jana Baník Ostrava 7 5 876
669. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 3 5 835
670. Bělehrad Pavel LS Brno 2 5 815
670. Hodačová Veronika YC Pardubice 5 5 815
672. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 5 775
673. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 6 5 771
674. Krátký Jan Slavoj Hluboká 4 5 764
675. Matějka Jan SK Yachting Styl 2 5 730
676. Nápravníková Barbora ČYK 2 5 716
677. Mařík Kristián Delfín Jablonec 4 5 703
677. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 5 5 703
679. Holotík Miroslav LS Kroměříž 5 5 679
680. Fišer Roman JK Královská 3 5 667
681. Vitouch Jan LS Brno 10 5 641
682. Králiková Zuzana Orthodocks YC 3 5 601
683. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 5 600
684. Bezemek Petr ALT Vaurien 7 5 582
684. Daňhelová Iva ALT Vaurien 7 5 582
686. Vymazal Oldřich LS Brno 11 5 542
687. Bejvl Vojtěch LS Brno 2 5 540
688. Löwit Harry Císařská louka 4 5 524
688. Dostálová Barbora Císařská louka 4 5 524
690. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 4 5 515
691. Samec Marek Jachtklub Brno 7 5 496
692. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 5 488
693. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 5 467
694. Rott Jan JK Plzeň 1 5 444
695. Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 373
696. Marek František ALT Tornado 5 5 353
697. Krejčiřík Jan LS Brno 5 5 330
698. Valeš Jáchym YC CERE 7 5 329
699. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 5 321
699. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 5 321
701. Křenková Kristýna LS Brno 1 5 279
702. Mannelová Anežka TJ Lanškroun 5 5 260
703. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 5 247
704. Maršík Karel Chemička Ústí 6 5 245
705. Hála Jakub LS Kroměříž 11 5 243
706. Kuncová Jitka JK Sokolov 5 5 189
707. Hanák Jakub Sokol Tovačov 5 5 182
708. Krátký Ondřej Sokol Dobřichovice 2 5 181
709. Prokopec Petr YC Pardubice 3 5 168
710. Procházková Petra ASK Lovosice 4 5 160
710. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 5 160
712. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 4 5 157
713. Soukup Filip YC Regent 3 5 148
714. Beneš Jiří YC CERE 7 5 134
715. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 5 132
716. Kubů Jonáš YC Pardubice 8 5 127
717. Kaláb Jindřich VS Duchcov 12 5 120
718. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 9 5 086
719. Quasničzka Josef JK Litoměřice 6 5 082
720. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 6 5 005
721. Nápravníková Barbora YC SaS 6 4 964
722. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 6 4 939
723. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 4 4 935
724. Dvořák Dalibor ČWA 2 4 918
725. Audy Petr Jachtklub Brno 4 4 915
726. Košťálová Anna YC Pardubice 7 4 879
727. Bachtík Tomáš YK Jestřábí 2 4 865
728. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 8 4 859
729. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 4 824
729. Kolín Ondřej SK Yachting Styl 1 4 824
731. Janáček Martin LS Brno 2 4 821
732. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 3 4 786
733. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 4 774
734. Nevřiva Václav LS Brno 4 4 761
735. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 3 4 727
736. Hartl Radim LS Brno 3 4 726
737. Faltys David Bohemia Poděbrady 4 4 715
738. Kroupa Štěpán Delfín Jablonec 3 4 703
739. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 4 678
740. Záluský Kamil YC Nechranice 4 4 670
740. Hajn Ladislav SK Štětí 4 4 670
742. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 4 4 658
743. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 4 4 637
744. Synková Anna LS Brno 7 4 618
745. Záruba Adam YC CERE 4 4 616
746. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 4 606
747. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 4 576
748. Urbánková Gabriela TJ Jiskra Třeboň 2 4 570
748. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 1 4 570
750. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 3 4 564
751. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 3 4 526
752. Koláčný Rudolf ALT FB 1 4 515
752. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 4 515
752. Šnajberg Jaroslav ALT RS 1 4 515
755. Vaněk Václav YC Regent 2 4 512
756. Buřil Adam ČYK 3 4 480
757. Hatle Maria Stella ČYK 7 4 475
758. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 4 4 450
758. Hemelík Antonín ASK Lovosice 4 4 450
760. Havelka Zdeněk ALT RS 2 4 426
761. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 4 425
762. Svatoš Dominik TJ Lanškroun 3 4 409
763. Hacmac Martin YC SaS 1 4 371
763. Loskot Karel YC SaS 1 4 371
763. Němec Petr YC SaS 1 4 371
763. Mráček Tomáš YC SaS 1 4 371
763. Krejčí Tomáš YC SaS 1 4 371
763. Bařina Pavel YC SaS 1 4 371
763. Hanzl Jan YC SaS 1 4 371
770. Staněk Jan YC Doksy 15 4 352
771. Veronese Massimilliano LS Brno 2 4 301
772. Pavlovská Alexandra LS Brno 2 4 300
773. Veselá Elena YC Pardubice 5 4 285
774. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 8 4 277
775. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 4 275
776. Chudějová Hana YC Neratovice 2 4 266
777. Mayerbergová Ilona LS Brno 2 4 239
778. Bílková Lucie Sokol Palkovice 14 4 219
779. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 10 4 206
779. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 11 4 206
781. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 4 204
781. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 7 4 204
783. Daněk Tomáš LS Brno 6 4 193
784. Ach-Hübner Adam LS Brno 2 4 098
785. Morávek David LS Brno 1 4 047
785. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 4 047
785. Brejcha Viktor YC CERE 1 4 047
788. Wehrenbergova Petra YC Kladno 5 4 046
789. Štepník Štefan LS Brno 1 4 044
789. Novák Miloš LS Brno 1 4 044
789. Vokáč Michal LS Brno 1 4 044
789. Grabarczyk Darek LS Brno 1 4 044
793. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 3 4 042
794. Šober Karel JK Černá v Pošumaví 1 4 021
794. Vala Petr JK Černá v Pošumaví 1 4 021
794. Holý Zdeněk JK Černá v Pošumaví 1 4 021
794. Pilát Jan JK Černá v Pošumaví 1 4 021
798. Valenová Adéla JK Olomouc 9 3 937
799. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 3 916
800. Veselý Ladislav YC CERE 1 3 886
800. Solař Petr ČYK 1 3 886
800. Jakoubek Zdeněk ČYK 1 3 886
800. Horváth Vojtěch ČYK 1 3 886
800. Havelka Jakub ČYK 1 3 886
805. Noscak Petr SK Yachting Styl 1 3 874
805. Holý Petr SK Yachting Styl 1 3 874
805. Schulz Jiří SK Yachting Styl 1 3 874
805. Porkert Jan SK Yachting Styl 1 3 874
805. Nováček Miloš SK Yachting Styl 1 3 874
805. Holý Jan SK Yachting Styl 1 3 874
805. Bezušková Jana YC Neratovice 1 3 874
812. Hyrš David JK Ostrava Poruba 5 3 844
813. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 3 837
813. Houška Filip Sokol Dobřichovice 1 3 837
815. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 4 3 819
816. Fantová Kateřina LS Brno 2 3 746
817. Žák Marek LS Brno 3 3 743
818. Pruha Martin JK Černá v Pošumaví 2 3 742
819. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 6 3 720
820. Zankerová Aneta SK Štětí 3 3 701
821. Koláčková Jasmína LS Brno 7 3 694
822. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 2 3 688
823. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 3 686
823. Ročková Alena YC Neratovice 1 3 686
823. Pavlousek Pavel ČYK 1 3 686
826. Otto Karel LS Brno 3 3 677
827. Hofmanová Barbora Lokomotiva Plzeň 6 3 675
828. Výška Jan Prazdroj Plzeň 6 3 662
829. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 3 657
830. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 5 3 642
831. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 4 3 609
832. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 2 3 607
832. Šára Michal Sokol Dobřichovice 2 3 607
834. Marek Vladan YC SaS 1 3 568
834. Toninger Karel YC SaS 1 3 568
834. Krátký Martin YC SaS 1 3 568
834. Motlíková Tereza YC SaS 1 3 568
834. Salomon Igor YC SaS 1 3 568
839. Strejček Radim Sokol Palkovice 6 3 554
840. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 2 3 527
841. Běhal Miroslav Baník Ostrava 3 3 513
842. Janáček Vojtěch LS Brno 2 3 500
843. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 8 3 460
844. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 457
844. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 3 457
844. Brožek Pavel SC Testudo 1 3 457
844. Pexa Tomáš SC Testudo 1 3 457
844. Holík Jiří SC Testudo 1 3 457
844. Lux Vlastimil SC Testudo 1 3 457
844. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 457
851. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 3 456
852. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 4 3 430
853. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 3 405
854. Šplíchal Jiří JK Plzeň 6 3 370
855. Červinka Vít SK Halza 1 3 325
855. Filip Martin SK Halza 1 3 325
855. Třeček Zdeněk SK Halza 1 3 325
855. Třeček Čeněk SK Halza 1 3 325
855. Kácovský Alois SK Halza 1 3 325
855. Dadák Jakub SK Halza 1 3 325
861. Sehnal René YC SaS 3 3 249
862. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 2 3 220
863. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 5 3 218
863. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 218
865. Cihelka Petr JK ČZU 2 3 201
865. Cach Zdeněk YC Regent 3 3 201
865. Korbová Helena JK Olomouc 4 3 201
868. Adamcová Jiřina LS Brno 4 3 159
869. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 3 083
870. Forejtek Jiří YC CSA 2 3 081
871. Rott Petr JK Plzeň 3 3 076
872. Dvořák Rudolf YC CERE 3 3 062
873. Janáček Petr LS Brno 4 3 060
874. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 3 056
874. Faktor Marian SK Nový Knín 3 3 056
876. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 4 3 039
877. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 8 3 036
877. Turba Marek LS Brno 9 3 036
879. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 3 035
880. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 3 3 004
881. Opletal Petr LS Brno 4 2 998
882. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 3 2 995
883. Hejna Jan Baník Ostrava 6 2 989
884. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 5 2 977
885. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 5 2 969
886. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 2 958
887. Kraml Miroslav YC Písek 3 2 944
888. Štěpán David Jachtklub Brno 4 2 942
889. Šotola Pavel VS Duchcov 11 2 934
890. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 3 2 931
891. Kučerová Jana JK Prostějov 5 2 927
892. Fiala Eduard LS Brno 1 2 917
893. Nováková Ludmila LS Brno 12 2 916
894. Richter Jan YC Pardubice 5 2 910
895. Vintr Josef TJ Lanškroun 6 2 872
895. Huvar Miloslav YC SaS 1 2 872
895. Nováková Michaela YC SaS 1 2 872
895. Kužel Jan YC SaS 1 2 872
895. Bouma Jan YC SaS 1 2 872
900. Samek Martin TJ Lanškroun 6 2 871
901. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 4 2 854
901. Bazler Petr ASK Lovosice 4 2 854
903. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 5 2 831
904. Fejtek Karel Lokomotiva Cheb 1 2 814
904. Vaculka Patrik LS Brno 1 2 814
906. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 4 2 789
907. Maršík Karel Chemička Ústí 3 2 776
908. Rashki Denisa TJ Lanškroun 4 2 770
909. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 4 2 722
910. Jeřábek Antonín JK Černá v Pošumaví 1 2 711
910. Bačík Martin YC CERE 1 2 711
910. Vokřálová Taťána YC CERE 1 2 711
910. Budín Aleš YC CERE 1 2 711
914. Olša Jiří LS Brno 3 2 702
915. Cutych Václav Slavoj Litoměřice 7 2 692
916. Cachová Šárka YC Regent 3 2 691
917. Frouz Jan YC CERE 1 2 685
918. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 1 2 658
919. Satranský Radek YC Pardubice 4 2 575
920. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 2 2 571
921. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 2 553
922. Neumann Lukáš YC RODOP 2 2 521
923. Kosatová Lucie ALT RS 2 2 516
924. Dumek Petr YC Kotva Pha 3 2 515
925. Klát Roman ALT Vaurien 4 2 508
926. Kaš Martin LS Brno 1 2 494
927. Novák Dušan ASK Lovosice 3 2 493
927. Bárta Jan ASK Lovosice 3 2 493
929. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 2 483
930. Slívová Jana YC Nechranice 1 2 441
931. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 8 2 435
932. Veselka Tomáš Lokomotiva Cheb 3 2 434
933. Šatný Martin LS Brno 6 2 412
934. Krupica Miloš LS Brno 2 2 411
935. Škodová Veronika ALT Melges 24 1 2 408
936. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 3 2 404
937. Fuk Viktor SK Yachting Styl 1 2 375
937. Kohout Lubomír SK Yachting Styl 1 2 375
939. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 365
940. Miková Žaneta YC SaS 2 2 364
941. Vrbický Filip Spartak Modřany 3 2 348
942. Horký Adam ČWA 1 2 346
943. Hájek Libor JK Cheb 4 2 343
944. Drahorádová Lucie JK Cheb 4 2 321
945. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 2 312
946. Rašková Adéla ČWA 3 2 310
947. Fiala Anna Slavoj Litoměřice 6 2 290
948. Brychta Jan Lokomotiva Cheb 2 2 278
949. Mouchová Karolína YC Doksy 1 2 263
950. Krejčí Petr YC SaS 1 2 258
950. Hošek Jeroným YC SaS 1 2 258
950. Svoboda Ivo YC SaS 1 2 258
950. Plánský Jaroslav YC SaS 1 2 258
950. Feichtinger Jiří YC SaS 1 2 258
955. Mareš Miroslav YC Pardubice 2 2 230
956. Líbl Lubomír JK Plzeň 8 2 216
957. Kaiser Libor YC Písek 6 2 205
957. Valenová Klára JK Olomouc 7 2 205
959. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 2 183
959. Polášková Tereza TJ Lanškroun 4 2 183
961. Pek Jan YC Pardubice 2 2 182
962. Hýža Vít Jachtklub Brno 7 2 175
963. Polidar Martin JK Cheb 5 2 170
964. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 5 2 165
965. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 2 162
966. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 147
966. Chovanec Miloš YC Kovářov 2 2 147
968. Matas Milan ALT Cat Open 1 2 136
969. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 4 2 131
970. Richterová Eliška YC Pardubice 3 2 120
971. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 2 111
972. Verner Josef Bohemia Poděbrady 1 2 109
973. Kotek Petr YC CERE 7 2 107
974. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 2 103
974. Červený Aleš ASK Lovosice 2 2 103
976. Scholaster Robert LS Kroměříž 2 2 092
976. Přikryl Petr LS Kroměříž 2 2 092
978. Bělík Jan JK Sokolov 3 2 063
979. Mihóková Vanda LS Brno 1 2 059
979. Horánská Magdaléna LS Brno 1 2 059
979. Ivanová Radka LS Brno 1 2 059
979. Plocková Lucie LS Brno 1 2 059
979. Vondráčková Alena YC CERE 1 2 059
984. Veselý Štěpán YC Pardubice 4 2 046
985. Šachl Zděnek VS Duchcov 4 2 043
986. Mrůzek Pavel YC Regent 2 2 018
987. Dufek Martin LS Brno 1 1 995
988. Kupská Martina LS Brno 2 1 986
989. Bodlák Pavel ČWA 2 1 984
990. Guryča Daniel YC CERE 2 1 980
991. Červín Jiří Chemička Ústí 4 1 976
992. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 973
993. Vašík Martin LS Brno 2 1 971
994. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 2 1 968
994. Vavřičková Barbora ALT Melges 24 2 1 968
996. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 3 1 965
997. Korecký Adam JK Plzeň 3 1 958
998. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 948
998. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 948
1000. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 8 1 942
1001. Kuklík Radek LS Brno 1 1 940
1002. Červený Martin JK Plzeň 7 1 935
1003. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 932
1004. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 929
1005. Fiala Martin YC Znojmo 2 1 918
1006. Mašek Tomáš Baník Ostrava 3 1 917
1007. Mudra Matěj JK Olomouc 3 1 902
1008. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 1 1 892
1009. Zvěřina Václav VS Duchcov 5 1 883
1010. Hasman Radim ASK Lovosice 2 1 882
1010. Hasmanová Martina ASK Lovosice 2 1 882
1012. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 1 873
1013. Novotná Kristýna YC CERE 2 1 872
1014. Kotě Vojtěch YC Kladno 3 1 866
1014. Štamberg Jan FD Club UO 3 1 866
1016. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 862
1017. Cotte Pamela YC CERE 3 1 847
1018. Riedel Oto VS Duchcov 4 1 846
1019. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 1 1 825
1020. Kuřil Jan Baník Ostrava 2 1 821
1021. Hájek Tomáš YC CERE 2 1 820
1022. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 4 1 811
1023. Štahlavský Ondřej SK Yachting Styl 1 1 761
1023. Lebduška Zbyněk SK Yachting Styl 1 1 761
1023. Stibal Aleš SK Yachting Styl 1 1 761
1026. Jirkovec Zdenek YC RODOP 1 1 747
1027. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 1 746
1028. Petr Jiří VS Duchcov 4 1 744
1029. Berg Petr VS Duchcov 4 1 742
1030. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 1 1 734
1031. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 1 730
1031. Skala Pavel JK Cheb 1 1 730
1033. Kolář Michal ASK Lovosice 2 1 729
1033. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 1 729
1035. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 2 1 728
1036. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 3 1 726
1037. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 1 709
1037. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 1 709
1039. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 4 1 704
1040. Dziuba Kamil Baník Ostrava 3 1 686
1041. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 1 683
1042. Urban Tadeáš TJ Lanškroun 3 1 655
1043. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 1 619
1044. Hasman Janek YC Kladno 4 1 616
1045. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 598
1046. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 2 1 597
1046. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 597
1048. Šedivý Bořek LS Brno 3 1 588
1049. Svoboda ml. Petr Bohemia Poděbrady 1 1 581
1050. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 1 570
1051. Drvota Jaromír YC Kladno 3 1 569
1052. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 2 1 567
1053. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 2 1 559
1054. Burger Leon YC Lipno nad Vltavou 2 1 549
1055. Mitická Kateřina Spartak Modřany 4 1 546
1056. Piňosová Andrea JK Prostějov 3 1 545
1057. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 2 1 544
1057. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 1 544
1057. Wolk Roland LS Brno 3 1 544
1060. Čermák ml. Josef YC Neratovice 3 1 537
1061. Kučera Tomáš YC CERE 1 1 528
1062. Sklenář Petr YC Neratovice 2 1 524
1063. Teplý Jakub YC CERE 9 1 520
1064. Mohelská Magdalena LS Brno 3 1 517
1065. Seidl Lev ALT RS 1 1 505
1066. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 5 1 499
1067. Kafka Richard YC Velké Dářko 4 1 486
1068. Škoda Jan SK Štětí 1 1 479
1068. Plzák Jan SK Yachting Styl 1 1 479
1070. Novák Jaroslav YC Doksy 2 1 477
1070. Čajčík Karel YC Pardubice 3 1 477
1072. Hlaváček Milan VS Duchcov 1 1 476
1073. Korbová Ivana JK Olomouc 2 1 474
1074. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 2 1 457
1075. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 1 447
1076. Jobertová Ingrid YC CERE 1 1 432
1077. Tkáč Miroslav YC Kotva Pha 2 1 414
1078. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 1 411
1078. Bobková Eva Baník Ostrava 2 1 411
1080. Bobuš David YC Znojmo 2 1 406
1081. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 1 358
1082. Bartoš Vítězslav LS Brno 1 1 356
1082. Jakešová Svatava LS Brno 1 1 356
1084. Bulíř Martin YC SaS 2 1 353
1085. Richter Jan YC Pardubice 4 1 341
1086. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 1 335
1087. Hrnčál Milan YC Pardubice 2 1 328
1088. Bartoň Milan YC Pardubice 2 1 319
1089. Lachout Jiří YC CERE 4 1 318
1090. Kilarová Jana Baník Ostrava 4 1 313
1091. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 3 1 299
1092. Schwanzer Albert LS Brno 1 1 296
1092. Bína Rudolf LS Brno 1 1 296
1092. Křenková Monika LS Brno 1 1 296
1092. Křenek Miloš LS Brno 1 1 296
1096. Himmel Jiří YC Nechranice 1 1 288
1097. Sedláček Petr JK Prostějov 3 1 263
1098. Lišková Iva ALT Melges 24 1 1 261
1098. Mika Radek ČWA 1 1 261
1100. Lo Pinto Davide YC CERE 6 1 257
1101. Dragoun Vítek JK Plzeň 6 1 246
1102. Nuc Jindřich JK Plzeň 3 1 244
1103. Šormová Marcela LS Brno 4 1 228
1104. Prchal Vít JK Staré Splavy 1 1 220
1104. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 3 1 220
1104. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 3 1 220
1107. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 1 1 215
1108. Novotný Ladislav YC Příbram 1 1 212
1108. Korčák Petr YC Příbram 1 1 212
1108. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 1 212
1108. Janeček Zdeněk YC SaS 1 1 212
1108. Šimková Šárka YC SaS 1 1 212
1108. Zitová Klára YC SaS 1 1 212
1108. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 1 212
1108. Neužil Pavel SK Štětí 1 1 212
1108. Rada Filip SK Štětí 1 1 212
1108. Hepner Jaromír LS Brno 1 1 212
1108. Felkl Martin LS Brno 1 1 212
1108. Dlugoš Pavel LS Brno 1 1 212
1108. Zoubek Ivo LS Brno 1 1 212
1108. Koza Martin LS Brno 1 1 212
1122. Laštovka Milan JK Plzeň 2 1 206
1123. Řezníková Michaela YC CERE 6 1 179
1124. Mannel Luboš TJ Lanškroun 1 1 176
1124. Bachtík Tomáš ALT Melges 24 1 1 176
1126. Hájek Ladislav YCR Roudnice 3 1 175
1127. Kopecký Ivo FD Club UO 2 1 159
1128. Kašpar Antonín YC CERE 1 1 142
1129. Žíla st. Jiří Slavoj Hluboká 3 1 134
1130. Jelínek Tomáš YC Kladno 2 1 132
1131. Hejnová Karolína Baník Ostrava 4 1 119
1132. Šmejkal Jan Lokomotiva Cheb 1 1 113
1133. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 111
1133. Kreidl Vít Lokomotiva Cheb 2 1 111
1135. Broul Stanislav Delfín Jablonec 1 1 108
1136. Polák Radim Bohemia Poděbrady 2 1 107
1136. Mitická Michaela Spartak Modřany 4 1 107
1138. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 094
1139. Heneš David JK Olomouc 2 1 077
1140. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 4 1 057
1141. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 1 055
1141. Svoboda Aleš LS Kroměříž 1 1 055
1143. Beňová Kateřina YC CERE 4 1 024
1144. Procházka Ondřej YC Znojmo 1 1 004
1144. Procházka Jan YC Znojmo 1 1 004
1144. Procházková Bára YC Znojmo 1 1 004
1147. Peřina David LS Brno 1 984
1147. Doležel Alexander LS Brno 1 984
1149. Tesařík Tomáš Slavoj Litoměřice 3 957
1150. Dohnal Pavel Orthodocks YC 1 945
1151. Procházka Jan JK Plzeň 6 941
1152. Komárek Jakub YC CERE 1 932
1153. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 1 915
1154. Miroslav Špedl JK Klatovy 3 899
1155. Kaleta Bohdan KJ Těrlicko 2 897
1156. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 2 889
1157. Ptašniková Anežka ALT Formula 20T 1 879
1158. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 876
1158. Vachel František JK Černá v Pošumaví 2 876
1160. Winterová Michaela Spartak Modřany 3 866
1161. Hála Tomáš LS Kroměříž 3 861
1162. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 839
1163. Kment Libor ČWA 1 836
1164. Zapadlo Aleš JK Olomouc 2 831
1164. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 831
1166. Valenta Jan YC CERE 2 806
1167. Bátěk Šimon JK Olomouc 1 804
1168. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 1 800
1168. Pavlíková Gabriela LS Brno 1 800
1170. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 799
1170. Niebelcshick Jőrg Jednoráz.licence 1 799
1172. Labský Josef JK Sokolov 3 795
1172. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 2 795
1174. Eliáš David YC Písek 2 778
1175. Ježíková Kristýna JK Olomouc 2 767
1176. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 2 756
1177. Šotnar Stanislav LS Brno 1 754
1178. Křiváková Magdalena LS Brno 3 750
1179. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 730
1180. Bielik Ivan LS Brno 3 729
1181. Uhrich Martin ASK Lovosice 2 725
1182. Sekera Petr VS Duchcov 2 720
1183. Krejčíková Klára YC CERE 5 712
1184. Bárta Karel YC CERE 1 707
1184. Pšenička Štěpán YC CERE 1 707
1184. Výška Antonín JK Plzeň 4 707
1184. Faktorová Tereza SK Nový Knín 1 707
1184. Štamberg Zdeněk FD Club UO 1 707
1184. Balínek Petr ALT Melges 24 1 707
1190. Prouzová Johana YC CERE 4 705
1191. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 703
1192. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 4 689
1193. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 5 681
1194. Sysel Jakub SK Nový Knín 2 679
1195. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 1 678
1195. Švec Ladislav ČWA 1 678
1197. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 666
1198. Spurný Slávek JK Olomouc 6 657
1199. Sadílková Nela Delfín Jablonec 2 648
1200. Žižkovský Nikita YC CERE 3 643
1201. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 3 641
1201. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 641
1203. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 613
1204. Bláha Pavel YCR Roudnice 1 611
1204. Valík Martin YCR Roudnice 1 611
1206. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 606
1207. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 1 594
1208. Bryx Petr YC Neratovice 1 578
1208. Vrabec Jan YC CERE 1 578
1208. Jan Wiendl JK Klatovy 1 578
1208. Havelka Pavel YC Pardubice 2 578
1208. Quasniczka Josef JK Litoměřice 1 578
1208. Diviš Karel YC Doksy 1 578
1208. Opěla Richard ČANY 1 578
1215. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 574
1216. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 1 563
1217. Ručková Eliška Sokol Palkovice 2 562
1217. Buchar Petr YC CERE 2 562
1219. Soukal Miloslav YC Neratovice 1 554
1219. Šindelířová Eliška YC Dvořiště-Lišov 1 554
1219. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 1 554
1219. Kadlecová Veronika YC Kladno 1 554
1223. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 521
1224. Huk Lubomír LS Brno 1 511
1225. Krč Lukáš JK Prostějov 1 507
1226. Andělová Zuzana Bohemia Poděbrady 2 505
1227. Young Nigel YC CERE 2 503
1228. Motal Adam ČYK 2 499
1228. Jurečka Pavel Císařská louka 1 499
1228. Chmelová Anna Císařská louka 1 499
1231. Grepl Aleš YC CERE 3 495
1232. Myslíková Tereza YC Lipno nad Vltavou 1 494
1232. Komárek Zdeněk YC Pardubice 1 494
1232. Vydrová Jana ALT Tornado 1 494
1235. Waclaw Daniel TJ Lanškroun 2 483
1236. Kučera Matyáš YC CERE 3 480
1237. Boháček David Bohemia Poděbrady 1 477
1237. Vocásek Josef Bohemia Poděbrady 1 477
1239. Šíma Jan YC CERE 1 456
1240. Nedvědický Alexandr ČYK 1 453
1241. Noháč Radek Baník Most 1 448
1242. Hanzl František Slavoj Litoměřice 1 443
1242. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 443
1244. Koláček Martin LS Brno 1 432
1244. Luczkow Tomáš ASK Lovosice 1 432
1244. Hemelík Jan ASK Lovosice 1 432
1244. Voženílek Martin ČYK 1 432
1248. Chromec Jan TJ Lanškroun 1 423
1249. Ryšavý Jan YC CERE 1 420
1250. Friedl Jakub YC CERE 4 404
1250. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 1 404
1250. Jindřich Rostislav JK Cheb 1 404
1250. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 404
1250. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 404
1250. Vildomcová Kateřina YC Jezero Hlučín 2 404
1256. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 1 402
1256. Durec Petr YC Znojmo 1 402
1256. Pavlíček Jaroslav LS Brno 1 402
1256. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 402
1256. Bulant Jiří Císařská louka 1 402
1256. Bulant Jiří Císařská louka 1 402
1256. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 402
1263. Klas Tomáš YC CERE 1 396
1264. Kalášek Vojtěch Jachtklub Brno 3 390
1265. Špedlová Veronika JK Klatovy 3 378
1266. Vlk Vladislav YC Kotva Pha 1 374
1267. Lederer Tomáš VS Duchcov 1 364
1268. Hrubý Rudolf YC Dvořiště-Lišov 1 360
1268. Poláková Pavlína YC Kladno 1 360
1270. Navrátil Vladimír Jachtklub Brno 1 356
1270. Navrátil Vladimír Jachtklub Brno 1 356
1270. Čihák Vratislav ČANY 1 356
1273. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 350
1274. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 348
1275. Rohovský Martin LS Brno 3 332
1276. Pavka Tomáš YC Znojmo 2 327
1276. Pavka Lukáš YC Znojmo 2 327
1278. Cejnar Aleš Císařská louka 1 323
1279. Turinský Matyáš YC CERE 1 318
1280. Vodáček Lukáš LS Brno 1 315
1281. Svatoš Aleš TJ Lanškroun 1 309
1282. Mader Dan Jachtklub Brno 1 303
1282. Horský Juraj Lokomotiva Cheb 1 303
1282. Janečková Gabriela Bohemia Poděbrady 1 303
1282. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 1 303
1282. Lindová Karolina YC Kladno 2 303
1282. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 1 303
1282. Sedláček Michal JK Plzeň 2 303
1282. Snytrová Romana JK Plzeň 3 303
1290. Chmelová Jana Císařská louka 1 299
1290. Horal Jan Císařská louka 1 299
1292. Lopour Martin TJ Lanškroun 3 289
1293. Šánová Ivona TJ Lanškroun 1 277
1293. Hrabal Karel Císařská louka 1 277
1293. Horák Pavel ČYK 1 277
1293. Čáp Jiří ČYK 1 277
1293. Urbanec Maxim YC CERE 1 277
1298. Seidl Miroslav LS Brno 1 264
1299. Hradec František Císařská louka 1 256
1300. Mikuláštík Petr LS Brno 1 247
1300. Slezáková Tereza TJ Lanškroun 1 247
1302. Vašutová Erika ČYK 1 236
1303. Pitelová Ema JK Sokolov 1 226
1304. Chládková Tereza TJ Lanškroun 1 219
1305. Jelínek Jiří Císařská louka 1 216
1306. Česal Danilo SK Nový Knín 1 210
1307. Bureš Tobiáš JK Plzeň 1 202
1307. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 202
1307. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 1 202
1307. Smolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 1 202
1307. Podlenová Šárka ČYK 2 202
1307. Klas Šimon YC CERE 1 202
1307. Krautwurstová Klára YC CERE 1 202
1307. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 202
1307. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1307. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 1 202
1307. Kršňák Martin VS Duchcov 1 202
1307. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1319. Uhrich Michal ASK Lovosice 1 198
1319. Pinc Tomáš Baník Most 1 198
1319. Dvořák Jan TJ STAR Praha 1 198
1319. Dvořáková Lucie TJ STAR Praha 1 198
1323. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 188
1324. Vyšín Miroslav ČYK 1 180
1324. Ulrich Karel LS Brno 1 180
1324. Sitař Robin ALT RS 1 180
1327. Vašina Marek TJ Lanškroun 1 168
1328. Klabík Josef Císařská louka 1 163
1329. Handl Erich YC Kladno 1 159
1329. Huss Tomáš YC Znojmo 1 159
1331. Janatka Jan Císařská louka 1 147
1331. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 147
1333. Burešová Anna TJ Lanškroun 1 144
1334. Drda David Delfín Jablonec 1 142
1335. Knorr Petr VS Duchcov 1 131
1335. Klabík Jiří Císařská louka 1 131
1337. Nedbal Lubomír LS Brno 1 126
1337. Polák Jiří LS Brno 1 126
1339. Pallová Tereza TJ Lanškroun 1 122
1340. Dydovič st. Jiří YC Kotva Pha 1 109
1340. Sezemská Blanka YC Kotva Pha 1 109
1342. Holá Magdaléna ČYK 1 101
1342. Holásek Martin TJ Lanškroun 1 101
1342. Brandon Marek Slavoj Litoměřice 1 101
1342. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 101
1342. Kopecký Viktor Lokomotiva Cheb 1 101
1342. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 101
1342. Vajskebrová Petra Delfín Jablonec 1 101
1349. Vele Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 0
1349. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 0
1349. Vašíček Jáchym TJ Lanškroun 1 0
1349. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 1 0
1349. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 1 0
1349. Vachtarčíková Michaela Baník Ostrava 1 0
1349. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 1 0
1349. Hejnová Radka Baník Ostrava 1 0
1349. Sedláček Ondřej JK Prostějov 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ