nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2014
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem
Celkem hodnoceno 1973 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
45
195 045
2.
Košvica Jakub
YC LS Brno
42
128 240
3.
Doležal Tomáš
ČYK
34
121 060
4.
Keblová Lucie
ČYK
25
105 145
5.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
16
95 901
6.
Maier Michael
YCR Roudnice
17
90 794
7.
Hála Petr
YC Kladno
23
90 318
8.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
38
88 440
9.
Hakl David
YC LS Brno
30
78 744
10.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
17
76 084
11.
Jurečka Matěj
ČYK
19
75 141
12.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
19
75 139
13.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
29
74 898
14.
Ptašnik Vladislav
ALT Formula 20T
20
73 885
15.
Čajčík Jan
YC LS Brno
27
73 647
16.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
14
72 657
17.
Maršálková Blanka
YC LS Brno
40
71 834
18.
Kozelská Fenclová Veronika
YC Praha 12
8
70 975
19.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
16
63 534
20.
Tupý Petr
YC LS Brno
32
63 188
21.
Staňková Nikol
YC Lipno nad Vltavou
11
62 429
22.
Müller Ondřej
SK Štětí
20
62 048
23.
Burska Zosia
YC CERE
21
61 951
24.
Kučera Petr jun.
TJ Rapid Brno
12
61 917
25.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
20
61 621
26.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
15
61 050
27.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
20
60 791
28.
Fiala Petr
YC Neratovice
10
59 570
29.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
14
58 920
30.
Rybáček Josef
YC Doksy
16
58 688
31.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
9
58 132
32.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
18
57 637
33.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
48
56 580
34.
Trčka Martin
Baník Most
11
54 640
35.
Košťál Petr
YC Pardubice
14
54 393
36.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
19
54 200
37.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
13
53 581
38.
Kořan Petr
YC Neratovice
16
53 575
39.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
13
53 099
40.
Peterka Miroslav
YC Neratovice
10
51 900
41.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
17
51 788
42.
Roček Roman
YC Neratovice
15
49 199
43.
Hrubý Jiří
SK Štětí
10
48 602
44.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
16
48 484
45.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
14
48 318
46.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
22
48 159
47.
Mlejnek Tomáš
SK Štětí
21
47 749
48.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
14
47 641
49.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
8
46 672
50.
Teubnerová Anna
ČYK
21
46 623
51.
Richter Zdeněk
YC Doksy
14
45 679
52.
Brabec Václav
YC CERE
11
45 581
53.
Nápravník Jakub
ČYK
22
45 483
54.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
13
44 871
55.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
20
44 442
56.
Jochovič Josef
YC Neratovice
12
44 236
57.
Palkovský Tomáš
SK Štětí
8
43 124
58.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
20
42 641
59.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
13
42 163
60.
Plecitý Martin
JK Toušeň
12
41 055
61.
Vika Tomáš
YC CERE
8
40 697
62.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
16
40 322
63.
Bezděk David
Jachtklub Brno
13
39 905
64.
Nevelöš Adam
SK Štětí
17
39 485
65.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
17
39 151
66.
Páleníčková Aneta
YC CERE
16
39 016
67.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
26
38 840
68.
Himmelová Klára
YC Nechranice
19
38 681
69.
Novotný Štěpán
JK Cheb
11
38 192
70.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
16
37 948
71.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
11
37 856
72.
Preibischová Michaela
YC Regent
7
37 618
73.
Čáp Milan
YC Neratovice
9
37 578
74.
Žáková Věra
YC LS Brno
26
37 566
75.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
16
37 503
76.
Vinkl Petr
YC Kladno
20
37 111
77.
Žák Michal
YC LS Brno
36
37 030
78.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
13
36 603
79.
Plodek Adam
YC Pardubice
17
36 428
80.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
20
35 724
81.
Ondíková Petra
Slavoj Hluboká
18
35 464
82.
Živná Veronika
YC PanCzech
10
35 290
83.
Vácha Martin
YC LS Brno
22
35 126
84.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
18
34 936
85.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
13
34 628
86.
Ščerba Kamil
Sokol Palkovice
15
34 466
87.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
16
34 402
88.
Viták František
JK Plzeň
20
34 401
89.
Sopoušek Radek
Jachtklub Brno
16
33 923
90.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
17
33 901
91.
Rozsypal Jakub
SK Tři sestry
4
33 887
91.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
4
33 887
91.
Chudoba Stanislav
SK Tři sestry
4
33 887
91.
Křelinová Kateřina
SK Tři sestry
4
33 887
91.
Michalčin Jiří
SK Tři sestry
4
33 887
91.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
4
33 887
91.
Stoklásek Petr
SK Tři sestry
4
33 887
98.
Himmel Jiří
YC Nechranice
21
33 874
99.
Adam ml Zdeněk
VS Duchcov
6
33 873
100.
Kubový Martin
JK Toušeň
6
33 343
101.
Dolejš Rudolf
ČWA
14
33 332
102.
Huk Vítězslav
YC LS Brno
28
33 320
103.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
14
32 999
104.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
11
32 819
104.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
11
32 819
106.
Procházka Filip
YC Neratovice
7
32 630
107.
Hála Jan
YC Kladno
21
32 528
108.
Piklová Veronika
YC Lipno nad Vltavou
9
32 445
109.
Moučka ml. Vítězslav
YC Velké Dářko
9
32 286
110.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
13
32 229
111.
Winkler Pavel
JK Toušeň
8
32 151
112.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
13
32 072
113.
Outrata Jiří
JK Toušeň
12
31 989
114.
Směšný Marek
JK Prostějov
10
31 624
115.
Bezděková Martina
Jachtklub Brno
11
31 429
116.
Slíva Martin
ČWA
8
31 247
117.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
14
31 221
118.
Wehrenbergová Anna
YC Kladno
16
31 208
119.
Zita Tomáš
ČYK
15
31 130
120.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
14
30 937
121.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
22
30 588
122.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
9
30 087
123.
Chalupník Miloslav
YC Dyje
7
29 960
124.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
12
29 845
125.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
10
29 835
126.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
19
29 714
127.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
10
29 666
128.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
14
29 612
129.
Čermák Petr
YC Kladno
9
29 593
130.
Holá Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
16
28 993
131.
Moucha Pavel
YC Doksy
15
28 641
132.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
6
28 434
133.
Vítovec Matěj
YC CERE
18
28 403
134.
Šebek Martin
YC LS Brno
20
28 388
135.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
21
27 934
136.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
7
27 929
137.
Vymazalová Agáta
YC LS Brno
14
27 888
138.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
16
27 759
139.
Šmídová Petra
KJ Těrlicko
7
27 720
140.
Hrubý Pavel
ČWA
12
27 635
141.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
13
27 352
142.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
12
27 292
143.
Krsička Michal
YC CERE
9
27 237
144.
Ott Adam
Jachtklub Brno
12
26 726
145.
Soukal ml. Miloslav
YC Neratovice
15
26 618
146.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
6
26 372
147.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
15
26 285
148.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
11
25 896
149.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
14
25 867
150.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
22
25 785
151.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
11
25 631
152.
Sehnal Pavel
ČWA
9
25 540
153.
Šilhavý Jaromír
YC Kladno
20
25 498
154.
Jedlička Jan
YC Neratovice
18
25 487
155.
Kučera Petr sen.
TJ Rapid Brno
14
25 484
156.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
10
25 265
157.
Pavlíková Barbora
YC CERE
10
25 216
158.
Švíková Kateřina
YC CERE
10
25 029
159.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
42
24 762
160.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
17
24 755
161.
Mika Radek
YC SaS
13
24 657
162.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
8
24 437
163.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
12
24 403
164.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
12
24 251
165.
Vacula Jan
YC Znojmo
11
24 082
166.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
17
23 926
167.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
19
23 901
168.
Janderová Klára
YC SaS
14
23 762
169.
Král Jiří
HTJ Odra Ostrava
8
23 649
170.
Škoda Michal
YC Neratovice
16
23 563
171.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
11
23 239
172.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
11
23 147
173.
Šindelka Ondřej
JK Ostrava
20
23 038
174.
Milerová Anna
ČYK
13
22 821
175.
Šamšulová Tereza
Jachtklub Brno
5
22 673
176.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
24
22 666
177.
Daněk Jan
YC LS Brno
6
22 419
178.
Zíma Jakub
ČWA
6
22 368
179.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
8
22 336
180.
Hlaváček Matouš
ČYK
15
22 231
181.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
14
22 076
182.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
14
22 012
183.
Hudec Adam
YC Neratovice
13
21 981
184.
Houšková Klára
ČYK
12
21 752
185.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
10
21 719
186.
Slíva Jakub
YC Nechranice
5
21 718
187.
Smrčka Jiří
ČYK
15
21 408
188.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
4
21 367
189.
Šulc David
YC Nechranice
13
21 253
190.
Koubek Zdenek
Slavoj Hluboká
13
21 245
191.
Krsička Lukáš
YC CERE
8
21 172
192.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
15
21 074
193.
Jurečka Šimon
ČYK
17
20 885
194.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
10
20 817
195.
Cintl ing. Václav
JK Česká Lípa
11
20 723
196.
Nuc Mario
JK Plzeň
14
20 658
197.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
5
20 487
198.
Malina Tomáš
IWS Club Nechra
8
20 439
199.
Stejskal Max
YC Neratovice
13
20 322
200.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
8
20 310
201.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
12
20 278
202.
Lawson Andrew
JK Staré Splavy
14
20 229
203.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
15
19 877
204.
Blatecký David
Jachtklub Brno
5
19 731
205.
Kotisa Jan ml.
JK Černá v Pošumaví
9
19 591
206.
Maršík Karel
YC Ústí n L
21
19 551
207.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
7
19 541
208.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
6
19 538
209.
Vallová Anna
YC LS Brno
20
19 524
210.
Soukup Aleš
VS Duchcov
13
19 388
211.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
6
19 298
211.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
6
19 298
213.
Zárubová Michaela
JK Cheb
9
19 271
214.
Hodač Alois
YC Ústí n L
14
19 256
215.
Kacálek Zdeněk
YC Nové Sedlo
7
19 135
216.
Vachtarčík Rudolf
Baník Ostrava
9
19 097
217.
Rozlivková Johana
YC CERE
9
19 031
218.
Pourová Barbora
ČYK
15
19 027
219.
Vacula Jiří
JK Staré Splavy
17
18 671
220.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
6
18 583
221.
Vítová Anna
ČYK
12
18 343
222.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
12
18 313
223.
Červenka Matouš
JK Olomouc
17
18 302
224.
Chlupová Kateřina
KJ Těrlicko
8
18 289
225.
Hrdina Patrik
YC RODOP
7
18 137
226.
Brož Vojtěch
ČYK
12
18 075
227.
Fiala Petr
YC CERE
2
18 074
228.
Živná Kateřina
YC PanCzech
14
17 910
229.
Jarošová Natálie
ČYK
13
17 846
230.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
7
17 802
231.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
13
17 696
232.
Roubal Pavel
YC LS Brno
6
17 624
233.
Stránská Lucie
VS Duchcov
9
17 465
234.
Zanker Zbyněk
SK Štětí
6
17 258
235.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
13
17 203
236.
Záruba Vladimír
JK Cheb
6
17 200
237.
Kořanová Johana
YC Neratovice
6
17 001
238.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
14
16 988
239.
Čechurová Veronika
Lokomotiva Plzeň
10
16 654
240.
Vyšata Robert
Bohemia Apple YC
9
16 634
241.
Hohenberger Jiří
YC Ústí n L
7
16 457
241.
Hohenbergerová Ivona
YC Ústí n L
7
16 457
243.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
7
16 431
244.
Karas Tomáš.
Jachtklub Brno
5
16 234
245.
Šilhavý Jiří
YC Kladno
16
16 208
246.
Mannel Dominik
TJ Lanškroun
14
15 997
247.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
8
15 961
248.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
6
15 944
249.
Štamberg Jan
VaS Pardubice
8
15 880
249.
Kopecký Ivo
VaS Pardubice
8
15 880
251.
Sladký Martin
ČWA
6
15 868
252.
Vlachová Veronika
YC Neratovice
7
15 818
252.
Vlach Martin
YC Neratovice
7
15 818
254.
Kališová Marketa
Jachtklub Brno
16
15 786
255.
Rešl Pavel
VS Duchcov
24
15 635
256.
Musil Tomáš
YC RODOP
3
15 518
257.
Verner Kamil
JK Toušeň
8
15 478
258.
Neumann Lukáš
YC RODOP
5
15 470
259.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
16
15 328
260.
Polášek Tomáš
TJ Lanškroun
15
15 270
261.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
11
15 212
262.
Kršňák Jan
VS Duchcov
19
15 202
263.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
11
15 190
264.
Hribar Philipp
AUT - Austria
4
15 161
265.
Štursová Lucie
ČYK
11
15 118
266.
Pinďák Josef
SK Štětí
7
15 103
267.
Kardas Darek
POL - Poland
2
15 035
267.
Kardas Darek
POL - Poland
2
15 035
267.
Kardas Darek
POL - Poland
2
15 035
267.
Kardas Darek
POL - Poland
2
15 035
267.
Kardas Darek
POL - Poland
2
15 035
267.
Kardas Darek
POL - Poland
2
15 035
273.
Burdová Michaela
YC SaS
12
14 972
274.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
14
14 713
275.
Mayerbergová Ilona
YC LS Brno
10
14 674
276.
Procházka Libor
YC Neratovice
8
14 535
277.
Klimešová Tereza
Prazdroj Plzeň
17
14 530
278.
Babický Josef
JK Česká Lípa
9
14 527
279.
Beerová Eliška
SK Štětí
14
14 468
280.
Vitouch Jan
YC LS Brno
26
14 450
281.
Podhorec Štefan ml.
YC Kladno
9
14 304
282.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
24
14 178
283.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
12
14 037
284.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
11
14 021
285.
Sobotová Kristýna
JK Prostějov
16
13 867
286.
Sovadina Petr
LS Kroměříž
13
13 842
287.
Viščor Dan
YC LS Brno
18
13 830
288.
Pokoš Radim
VS Duchcov
14
13 742
289.
Louda Martin Simon
SK Štětí
6
13 666
290.
Kuchař Jan
YC CERE
3
13 629
291.
Pokorný Jan
Slavoj Hluboká
6
13 580
292.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
18
13 568
293.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
2
13 550
293.
Havelka Jakub
ČYK
2
13 550
295.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
6
13 539
296.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
3
13 480
297.
Lokajíčková Lucie
ČYK
19
13 365
298.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
8
13 331
299.
Mikula Luboš
JK Ostrava
16
13 244
300.
Grill Milan
TJ Jiskra Třeboň
12
13 197
301.
Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
5
13 169
302.
Pelar David
LS Kroměříž
11
13 156
303.
Jebavý Vít
YC Neratovice
5
13 066
303.
Jebavá Markéta
YC Neratovice
5
13 066
305.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
11
13 045
306.
Svorová Barbora
YC LS Brno
14
12 983
307.
Houdek Roman
YC LS Brno
4
12 972
308.
Drahorád Petr
JK Cheb
4
12 685
309.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
7
12 628
310.
Kamrak Peter
HUN - Hungary
2
12 627
311.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
11
12 590
312.
Šmakalová Pavlína
JK Olomouc
12
12 572
313.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
17
12 521
314.
Postránecký František
YC Neratovice
13
12 514
315.
Spousta Petr
YC LS Brno
6
12 513
316.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
10
12 461
316.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
11
12 461
318.
Samec Marek
Jachtklub Brno
10
12 448
319.
Hrnčířová Vendula
YC Neratovice
12
12 437
320.
Dvořák Ota
YC CERE
5
12 324
321.
Zídek Jan
YC Lipno nad Vltavou
6
12 247
322.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
10
12 199
323.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
8
12 182
324.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
12
12 129
325.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
10
12 080
326.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
17
12 005
327.
Košťálová Bára
YC Pardubice
9
11 939
328.
Holubová Kristýna
ČYK
9
11 825
329.
Valdhansová Klára
ČYK
9
11 822
330.
Hlavsa Tomáš
ALT Laser
6
11 755
331.
Haubold Petr
Delfín Jablonec
7
11 740
332.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
9
11 699
333.
Bláha Martin
JK Plzeň
10
11 621
334.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
3
11 495
335.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
6
11 397
335.
Machovský Jan
ALT Vaurien
6
11 397
337.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
7
11 310
338.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
10
11 294
339.
Zankerová Aneta
SK Štětí
13
11 236
340.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
9
11 235
341.
Záluský Kamil
YC Nechranice
6
11 111
342.
Bryxová Lucie
YC Neratovice
6
11 094
343.
Zakrzewski Lukasz
POL - Poland
2
11 053
344.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
11
11 042
345.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
8
11 023
346.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
6
10 955
347.
Hanton Josef
Lokomotiva Plzeň
13
10 953
348.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
7
10 947
349.
Prokopová Lenka
Olšovec Jedovnice
6
10 907
350.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
11
10 906
351.
Krsička Martin
YC CERE
9
10 898
352.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
5
10 882
353.
Kučera Michal
YC Ústí n L
7
10 791
353.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
7
10 791
355.
Kulík Martin
YC RODOP
2
10 718
356.
Bureš Martin
TJ Lanškroun
14
10 710
356.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
8
10 710
358.
Kaiser Ondřej
YC Písek
9
10 663
359.
Šilhan Matyáš
YC Lipno nad Vltavou
8
10 620
359.
Šilhan Šimon
YC Lipno nad Vltavou
8
10 620
361.
Kraus Tobiáš
YC Kladno
15
10 617
362.
Bock Andreas
GER - Germany
2
10 582
362.
Bock Andreas
GER - Germany
2
10 582
362.
Bock Andreas
GER - Germany
2
10 582
362.
Bock Andreas
GER - Germany
2
10 582
362.
Bock Andreas
GER - Germany
2
10 582
367.
Altman Jiří
Císařská louka
8
10 530
368.
Slívová Jana
YC Nechranice
3
10 493
369.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
8
10 488
370.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
3
10 387
371.
Zídek Zdeněk
YC Lipno nad Vltavou
4
10 360
372.
Bartůněk Jan
YC Velké Dářko
10
10 353
373.
Kala Roman
YC Doksy
4
10 178
374.
Svoboda Jan
LS Kroměříž
5
10 172
375.
Worek Wojciech
POL - Poland
2
10 138
375.
Worek Wojciech
POL - Poland
2
10 138
375.
Worek Wojciech
POL - Poland
2
10 138
378.
Sobotka Jakub
ALT Cat Open
4
10 105
379.
Cvan Martin
YC LS Brno
8
10 094
380.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
4
10 087
381.
Falta Miroslav
ALT Tornado
5
10 063
382.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
13
10 022
383.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
1
10 015
384.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
9
9 860
385.
Šenkýř ml. Ivan
YC Neratovice
3
9 829
386.
Mojdl Ondřej
ALT SF
9
9 808
387.
Ďásek František
JK Cheb
8
9 697
388.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
6
9 681
389.
Vít Ladislav
JK Plzeň
13
9 652
390.
Chudějová Hana
YC Neratovice
5
9 600
390.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
5
9 600
392.
Otto Karel
YC LS Brno
6
9 590
393.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
5
9 587
394.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
21
9 581
395.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
11
9 570
396.
Podzimek Antonín
ČYK
4
9 496
397.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
6
9 480
398.
Solfronk Antonín
JK Černá v Pošumaví
4
9 434
399.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
5
9 416
400.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
8
9 340
401.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
9
9 331
402.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
7
9 329
403.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
5
9 233
404.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
10
9 144
405.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
12
9 072
406.
Fikáček Albert
Newton YC
2
9 050
407.
Horváth Vojtěch
ČYK
2
9 026
408.
Klusáčková Radka
YC LS Brno
7
9 010
409.
Hejnic Tadeáš
YC Neratovice
4
8 991
410.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
4
8 962
411.
Švíková Bára
YC CERE
10
8 946
412.
Přikryl Petr
LS Kroměříž
6
8 926
413.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
8
8 911
414.
Vašík Roman
YC LS Brno
14
8 774
415.
Vacula Karel
YC Znojmo
14
8 773
416.
Havel Filip
YC Neratovice
11
8 766
416.
Němec František
ALT Tornado
4
8 766
416.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
11
8 766
419.
Postránecká Klára
YC Neratovice
13
8 765
420.
Hemelík Jan
ASK Lovosice
4
8 757
420.
Luczkow Tomáš
ASK Lovosice
4
8 757
422.
Mikula Josef
JK Ostrava
16
8 742
423.
Lejhanec David
YC Pardubice
8
8 736
424.
Maroščíková Gabriela
Baník Ostrava
4
8 683
425.
Skořepová Eva
JK Toušeň
4
8 680
426.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
4
8 637
427.
Culek Jindřich
JK ČZU
7
8 607
427.
Kleinová Jana
JK ČZU
7
8 607
429.
Žíla st. Jiří
Slavoj Hluboká
10
8 550
430.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
8 530
431.
Vitvar Jan
Bohemia Apple YC
4
8 491
432.
Bottger Wolfgang
GER - Germany
2
8 459
433.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
8
8 359
434.
Smuda Leopold
YC Kovářov
4
8 334
434.
Chlebna Milan
YC Kovářov
4
8 334
436.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
4
8 294
437.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
5
8 289
438.
Hendrych Václav
YC Doksy
5
8 284
439.
Löwit Harry
Císařská louka
9
8 213
440.
Nápravníková Barbora
YC SaS
7
8 197
441.
Bartoň David
TJ Lanškroun
12
8 167
442.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
8 138
442.
Kolář Petr
YC RODOP
1
8 138
442.
Švík František
YC RODOP
1
8 138
445.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
4
8 136
446.
Hrnčíř Matyáš
YC Neratovice
11
8 094
447.
Kraus Jan
YC Kladno
7
8 088
448.
Vít Radek
YC Kladno
4
8 081
449.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
5
8 057
450.
Holý Ivo
Baník Ostrava
4
8 055
451.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
6
8 018
452.
Majchrák Kristian
ČYK
6
7 990
453.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
5
7 947
454.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
3
7 946
455.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
12
7 910
456.
Kraus Lukáš
YC Kladno
14
7 881
457.
Hirnšal Jan
JK Česká Lípa
3
7 841
458.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
7 831
458.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
7 831
458.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
7 831
458.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
7 831
458.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
7 831
463.
Geigerová Zdeňka
YC Ústí n L
10
7 812
464.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
5
7 786
465.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
3
7 782
466.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
9
7 739
467.
Novohradský Filip
YC Pardubice
6
7 686
468.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
8
7 682
469.
Piňosová Kristýna
JK Prostějov
8
7 660
470.
Kittler Jan
YC LS Brno
2
7 568
471.
Hegyi Márton
HUN - Hungary
2
7 557
472.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
3
7 515
473.
Kölbl Josef
ALT Tornado
4
7 450
474.
Dostálová Barbora
Císařská louka
7
7 430
475.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
4
7 421
476.
Liczmanová Jana
Baník Ostrava
7
7 409
477.
Harvey Martin
GBR - Great Britain
1
7 406
477.
Harvey Martin
GBR - Great Britain
1
7 406
477.
Hewitt Bobby
GBR - Great Britain
1
7 406
480.
Vinkl Daniel
YC Kladno
5
7 380
481.
Mojdl Martin
ALT SF
7
7 375
482.
Skála Petr
ALT SF
8
7 356
483.
Moučková Hana
YC Velké Dářko
13
7 338
484.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
7
7 327
484.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
7
7 327
486.
Komendová Kateřina
Jachtklub Brno
11
7 319
487.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
5
7 307
488.
Bachtík Marek
YC CERE
2
7 285
489.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
4
7 258
490.
Wisniewski Tobiasz
POL - Poland
1
7 217
490.
Zacheowska Zuzanna
POL - Poland
1
7 217
490.
Wisniewski Tobiasz
POL - Poland
1
7 217
493.
Vít Jaroslav
JK Plzeň
12
7 189
494.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
4
7 183
495.
Karhánek Jiří
YC SaS
5
7 178
496.
Němec Milan
KJ Těrlicko
14
7 174
497.
Skála David
ALT SF
5
7 116
498.
Staněk Jan
YC Doksy
15
7 110
499.
Loužek Karel
JK Plzeň
5
7 107
500.
Kraus Petr
Newton YC
2
7 105
500.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
11
7 105
502.
Hajn Ladislav
SK Štětí
5
7 095
503.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
7 081
503.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
7 081
503.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
7 081
503.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
7 081
503.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
7 081
503.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
7 081
503.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
7 081
503.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
7 081
503.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
7 081
503.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
7 081
503.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
7 081
514.
Tesař David
ASK Lovosice
3
7 071
515.
Kuthan Martin
YC Neratovice
4
7 066
516.
Havel Jan ml.
YC Vysoké Mýto
4
7 033
517.
Mermod Claude
SUI - Switzerland
1
7 026
517.
Moser Ruedi
SUI - Switzerland
1
7 026
519.
Audy Dan
Jachtklub Brno
4
6 992
520.
Holubová Tereza
ČYK
9
6 980
521.
Hasman Radim
YC Kladno
11
6 972
522.
Horáček Jonáš
Delfín Jablonec
4
6 940
523.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
4
6 932
524.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
8
6 904
525.
Sivý st. Josef
Slavoj Hluboká
7
6 885
526.
Eder Bogdan
POL - Poland
2
6 821
526.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
5
6 821
526.
Eder Bogdan
POL - Poland
2
6 821
526.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
5
6 821
526.
Eder Bogdan
POL - Poland
2
6 821
531.
Pinďáková Monika
SK Štětí
3
6 820
532.
Jína Radovan
Bohemia Poděbrady
7
6 772
533.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
2
6 756
534.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
6
6 712
534.
Pour st. Václav
Slavoj Hluboká
6
6 712
536.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
2
6 697
537.
Adam Daniel
JK Staré Splavy
4
6 656
538.
Dlouhý Radek
YC Pardubice
4
6 638
539.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
4
6 629
540.
Říčanová Nicol
SK Štětí
10
6 621
541.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
4
6 603
541.
Cíglerová Jana
YC Bystrc Brno
4
6 603
543.
Svorová Tereza
YC LS Brno
13
6 520
544.
Maršík Karel
YC Ústí n L
7
6 517
545.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
7
6 511
546.
Synková Anna
YC LS Brno
7
6 508
547.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
6 483
548.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
5
6 478
549.
Stýblo Petr
AUT - Austria
2
6 431
549.
Stýblo Petr
AUT - Austria
2
6 431
549.
Stýblo Petr
AUT - Austria
2
6 431
552.
Seidl Šimon
YC LS Brno
2
6 400
553.
Horký Adam
ČWA
3
6 386
554.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
6 331
554.
Šikmer Jiří
ALT Melges 24
1
6 331
554.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
6 331
554.
Krajčovič Milan
ALT Melges 24
1
6 331
554.
Hriber Philipp
AUT - Austria
1
6 331
554.
Zeman Jan
ALT Melges 24
1
6 331
554.
Zgraja Martin
ALT Melges 24
1
6 331
561.
Korych Pavel
YC Kladno
5
6 327
562.
Urbánková Monika
YC Ústí n L
18
6 324
563.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
6
6 319
564.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
2
6 297
565.
Sivá Helena
Slavoj Hluboká
6
6 249
566.
Pelikán Aleš
Jachtklub Brno
9
6 237
567.
Diviš Ivo
YC Dyje
2
6 201
568.
Kysilka Tomáš
TJ Lanškroun
12
6 167
569.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
5
6 155
570.
Šoltys Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
6 131
570.
Šoltys Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
6 131
570.
Šoltys Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
6 131
570.
Šoltys Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
6 131
570.
Šoltys Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
6 131
570.
Šoltys Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
6 131
576.
Bílková Lucie
Sokol Palkovice
12
6 125
577.
Křiváková Magdalena
YC LS Brno
5
6 080
578.
Hykrda Jakub
Jachtklub Brno
1
6 075
578.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
2
6 075
578.
Sokol Petr
ALT Vaurien
1
6 075
581.
Nevřiva Václav
YC LS Brno
8
6 062
582.
Pavlovská Alexandra
YC Nechranice
5
6 019
583.
Ptáčník Milan
JK Staré Splavy
8
6 011
584.
Huber Roland
AUT - Austria
3
5 932
585.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
8
5 904
586.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
5 901
586.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
5 901
586.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
5 901
586.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
5 901
586.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
5 901
591.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
7
5 881
592.
Balzerová Lenka
Jachtklub Brno
4
5 842
593.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
3
5 838
594.
Hlubuček Pavel
YC Doksy
2
5 826
595.
Podhorec Štefan
YC Kladno
4
5 810
596.
Prax Jakub
YC LS Brno
10
5 786
597.
Smutná Veronika
JK Staré Splavy
3
5 778
598.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
4
5 741
599.
Červený Martin
JK Plzeň
10
5 724
600.
Galazka Patrycija
POL - Poland
1
5 712
600.
Cendrowska Karolina
POL - Poland
1
5 712
602.
Topiarzová Magda
YC CERE
4
5 687
603.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
6
5 677
604.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
5
5 672
605.
Hýža Petr
Jachtklub Brno
4
5 668
606.
Bobková Eva
Baník Ostrava
3
5 643
607.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
9
5 633
608.
Daněk Michal
LS Kroměříž
6
5 613
609.
Rospond Marek
POL - Poland
1
5 608
609.
Rospond Marek
POL - Poland
1
5 608
609.
Rospond Marek
POL - Poland
1
5 608
609.
Rospond Marek
POL - Poland
1
5 608
609.
Rospond Marek
POL - Poland
1
5 608
609.
Rospond Marek
POL - Poland
1
5 608
615.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
11
5 562
616.
Bauer František
YC CERE
5
5 555
617.
Fiala Martin
YC Znojmo
3
5 542
618.
Hálová Lucie
JK Toušeň
12
5 541
619.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
5 505
620.
Šindýlek Jiří
Bohemia Poděbrady
11
5 475
620.
Šindýlek Jan
Bohemia Poděbrady
11
5 475
622.
Záhora Aleš
Slavoj Litoměřice
8
5 472
622.
Busta Ondřej
JK Královská
6
5 472
624.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
6
5 442
625.
Hruška Martin
T. J. Sokol Vrané II
11
5 433
626.
Kudláček Pavel
ČWA
2
5 428
627.
Stefaniuk Marek
POL - Poland
2
5 391
627.
Stefaniuk Marek
POL - Poland
2
5 391
629.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
3
5 347
629.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
3
5 347
629.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
3
5 347
629.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
3
5 347
629.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
3
5 347
629.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
3
5 347
635.
Dybal Vojtěch
Baník Ostrava
6
5 339
636.
Schrollová Eva
YC Písek
4
5 333
637.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
5
5 329
638.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
2
5 306
639.
Raška Marek
ČWA
6
5 290
640.
Przybylak Jacek
POL - Poland
1
5 275
640.
Harasimowicz Piotr
POL - Poland
1
5 275
640.
Mück František
ALT Melges 24
1
5 275
640.
Motýl Jindřich
ALT Melges 24
1
5 275
640.
Harasimowicz Piotr
POL - Poland
1
5 275
640.
Harasimowicz Piotr
POL - Poland
1
5 275
640.
Harasimowicz Piotr
POL - Poland
1
5 275
640.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 275
640.
Harasimowicz Piotr
POL - Poland
1
5 275
640.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 275
640.
Harasimowicz Piotr
POL - Poland
1
5 275
640.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 275
640.
Harasimowicz Piotr
POL - Poland
1
5 275
640.
Rzounek Přemysl
SC Jansport
1
5 275
640.
Blazejak Mateusz
POL - Poland
1
5 275
640.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 275
640.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 275
640.
Blazejak Mateusz
POL - Poland
1
5 275
640.
Blazejak Mateusz
POL - Poland
1
5 275
640.
Harasimowicz Piotr
POL - Poland
1
5 275
640.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 275
640.
Przybylak Jacek
POL - Poland
1
5 275
640.
Przybylak Jacek
POL - Poland
1
5 275
640.
Stubits David
HUN - Hungary
1
5 275
664.
Lončáková Jana
JK Staré Splavy
4
5 230
665.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
8
5 218
666.
Bauerová Šárka
YC CERE
2
5 206
667.
Havrdová Adéla
Delfín Jablonec
4
5 200
668.
Cenek Miroslav
Jachtklub Brno
4
5 186
669.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
7
5 178
670.
Nápravníková Barbora
ČYK
1
5 152
670.
Havelka Zdeněk
ALT RS
1
5 152
672.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
2
5 147
673.
Prchal Vít
JK Staré Splavy
6
5 143
673.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
5
5 143
675.
Sehnal René
YC SaS
2
5 131
676.
Rott Jan
JK Plzeň
2
5 124
677.
Pop Tomáš
YC Pardubice
4
5 086
678.
Fröhlich Lukáš
YC CERE
4
5 084
679.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
3
5 058
680.
Bodler Christian
GER - Germany
1
5 048
681.
Mojdl Ondřej
YC Kladno
3
5 047
682.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
11
4 938
683.
Smolařová Barbora
YC CERE
6
4 929
684.
Valík Tomáš
ČANY
3
4 915
685.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
4
4 910
685.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
4
4 910
687.
Zach Marek
Český Kiting, z.s.
2
4 893
688.
Diviš Michal
YC Dyje
2
4 892
689.
Vymazalová Karolína
YC LS Brno
8
4 868
690.
Ueli Marti
SUI - Switzerland
2
4 867
691.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
7
4 864
692.
Janáček Petr
YC LS Brno
10
4 856
693.
Gebhart Jan
JK Cheb
7
4 836
694.
Targos Daria
POL - Poland
1
4 832
694.
Fidecka Kaja
POL - Poland
1
4 832
696.
Kašpar Antonín
YC CERE
2
4 828
697.
Rott Petr
JK Plzeň
5
4 810
698.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
7
4 772
699.
Dvořák Filip
Jachtklub Brno
12
4 771
700.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
5
4 767
701.
Dumek Petr
YC Kotva Pha
5
4 754
702.
Palleschitz Roland
AUT - Austria
2
4 739
703.
Jedliňski Maciej
POL - Poland
1
4 730
703.
Kršanac Jure
CRO - Croatia
1
4 730
705.
Matoušková Eva
ALT Melges 24
6
4 724
706.
Nigrin Miloš
ALT 29er a 49er
2
4 717
706.
Krowiarz Miroslav
ČANY
2
4 717
708.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
9
4 686
709.
Kolář Jakub
JK Staré Splavy
13
4 625
710.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
4 620
710.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
4 620
710.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
4 620
710.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
4 620
710.
Barna Szalai
HUN - Hungary
1
4 620
710.
Huba Scholtz
HUN - Hungary
1
4 620
710.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
4 620
717.
Bryxová Pavla
YC Neratovice
5
4 602
718.
Žák Marek
YC LS Brno
8
4 582
719.
Marek Jan
A.N.V.
1
4 570
720.
Švantner Michal
Lokomotiva Plzeň
8
4 567
721.
Bělehrad Pavel
YC LS Brno
6
4 562
722.
Zemánek Jiří
Lokomotiva Cheb
2
4 561
723.
Cvikrová Michaela
ČYK
9
4 541
724.
Liška Jakub
Newton YC
1
4 525
724.
Muennich Peter
AUT - Austria
1
4 525
726.
Fišer Roman
JK Královská
6
4 515
727.
Jakoubek Zdeněk
ČYK
1
4 513
727.
Solař Petr
ČYK
1
4 513
729.
Vrzal Libor
Olšovec Jedovnice
10
4 495
730.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
4 452
730.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
4 452
730.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
4 452
730.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
4 452
730.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
4 452
730.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
4 452
736.
Kir Milan
IWS Club Nechra
3
4 420
737.
Dudák Šimon
YC CERE
1
4 404
738.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 402
738.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 402
738.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 402
738.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 402
738.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 402
738.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 402
738.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 402
738.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 402
746.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
4 396
746.
Dermer Carien
NED -The Netherlands
1
4 396
746.
van Lookeren Campagne Bas
NED -The Netherlands
1
4 396
749.
Krejza Filip
ALT FB
5
4 384
750.
Češka Jiří
YC Kovářov
3
4 378
750.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
3
4 378
752.
Šmídová Božena
YC Neratovice
7
4 377
753.
Vymazal Oldřich
YC LS Brno
10
4 352
754.
Dvořák Ondřej
Jachtklub Brno
10
4 345
755.
Spurný Vojtěch
JK Olomouc
7
4 339
756.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
10
4 334
757.
Fredi Rudolf
SUI - Switzerland
2
4 311
758.
Kvyšnovský Michael
ČWA
2
4 308
759.
Guryča Nikola
YC CERE
2
4 288
760.
Ebner Helmut
AUT - Austria
2
4 274
761.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
5
4 254
762.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
5
4 240
763.
Weindli Thomas
GER - Germany
1
4 218
763.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
4 218
763.
Weindli Thomas
GER - Germany
1
4 218
763.
Weindli Thomas
GER - Germany
1
4 218
763.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
4 218
763.
Weindli Thomas
GER - Germany
1
4 218
763.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
4 218
763.
Weindli Thomas
GER - Germany
1
4 218
763.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
4 218
763.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
4 218
773.
Hochtaubel Maria
POL - Poland
1
4 207
773.
Hochtaubel Zofia
POL - Poland
1
4 207
775.
Sysel Jakub
SK Nový Knín
5
4 203
776.
Bauerová Markéta
YC CERE
5
4 189
777.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
10
4 142
778.
Marek František
ALT Tornado
3
4 129
778.
Petrák Jan
ALT Tornado
3
4 129
780.
Vřešťál Rudolf
YC LS Brno
4
4 118
781.
Mannelová Anežka
TJ Lanškroun
7
4 102
782.
Jenšík David
JK Česká Lípa
3
4 084
783.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
4
4 061
783.
Hejna Jan
Baník Ostrava
4
4 061
785.
Merzi Lukas
GER - Germany
1
4 050
785.
Vogl Karl
AUT - Austria
1
4 050
787.
Výška Jan
Prazdroj Plzeň
11
4 031
788.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
8
4 030
789.
Bejvl Vojtěch
YC LS Brno
2
4 020
789.
Grabarczyk Darek
YC LS Brno
2
4 020
791.
Bottger Wolfgang
GER - Germany
1
4 000
791.
Sopúch Samuel
SVK - Slovak Republic
1
4 000
793.
Trusíková Hana
YC LS Brno
6
3 971
794.
Kurej Luboš
SVK - Slovak Republic
1
3 944
794.
Csuday Zdenek
SVK - Slovak Republic
1
3 944
794.
Repko Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 944
794.
Čech Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
3 944
794.
Čunderlík Ján
SVK - Slovak Republic
1
3 944
794.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
3 944
794.
Kanka Pavel
SVK - Slovak Republic
1
3 944
801.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
2
3 935
802.
Ebner Helmut
AUT - Austria
3
3 919
803.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
2
3 914
804.
van Lookeren Campagne Roos
NED -The Netherlands
1
3 911
804.
Tan Olivier
NED -The Netherlands
1
3 911
806.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
8
3 909
807.
Kolbl Walter
AUT - Austria
3
3 908
807.
Kolbl Walter
AUT - Austria
3
3 908
807.
Kolbl Walter
AUT - Austria
3
3 908
810.
Šudomová Agáta
YC Lipno nad Vltavou
2
3 907
811.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
3
3 904
812.
Žalud František
JK Toušeň
8
3 902
813.
Soukup Filip
YC Regent
5
3 895
814.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
4
3 888
815.
Štěpán David
Jachtklub Brno
8
3 884
816.
Bezušková Jana
YC Neratovice
2
3 882
817.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
5
3 866
818.
Benčeková Rebeka
SVK - Slovak Republic
1
3 850
818.
Benčeková Rebeka
SVK - Slovak Republic
1
3 850
818.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 850
818.
Benčeková Rebeka
SVK - Slovak Republic
1
3 850
818.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 850
818.
Benčeková Rebeka
SVK - Slovak Republic
1
3 850
818.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 850
818.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 850
818.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 850
818.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 850
818.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 850
829.
Rohovský Martin
YC LS Brno
8
3 828
830.
Švec Ladislav
ČWA
6
3 825
831.
Vachtarčík Jakub
Baník Ostrava
4
3 821
832.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
8
3 796
833.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 784
833.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 784
833.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 784
833.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 784
833.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 784
833.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 784
839.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
1
3 771
839.
Bleyer Ivan
JK Česká Lípa
1
3 771
841.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
6
3 767
842.
Lukaščuk Ivan
TJ Lanškroun
7
3 765
843.
Pohorská Linda
YC Kotva Pha
3
3 728
844.
Lipinski Maciej
POL - Poland
1
3 722
844.
Lipinski Maciej
POL - Poland
1
3 722
844.
Ryzinska Wiktoria
POL - Poland
1
3 722
844.
Ryzinska Wiktoria
POL - Poland
1
3 722
844.
Lipinski Maciej
POL - Poland
1
3 722
844.
Ryzinska Wiktoria
POL - Poland
1
3 722
850.
Benčeková Rebeka Mária
SVK - Slovak Republic
1
3 677
850.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 677
850.
Benčeková Rebeka Mária
SVK - Slovak Republic
1
3 677
850.
Benčeková Rebeka Mária
SVK - Slovak Republic
1
3 677
850.
Benčeková Rebeka Mária
SVK - Slovak Republic
1
3 677
850.
Benčeková Rebeka Mária
SVK - Slovak Republic
1
3 677
850.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 677
850.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 677
850.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 677
850.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 677
850.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 677
861.
Hulínský Martin
ČWA
2
3 664
862.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
3
3 651
863.
Kostinová Marie
VS Duchcov
7
3 639
864.
Šindelář Jan
JK Plzeň
8
3 634
865.
Háma Martin
YC Doksy
1
3 622
866.
Novák Dušan
ASK Lovosice
4
3 606
867.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
7
3 602
868.
Leemann Roga
GER - Germany
1
3 582
868.
Leemann Roga
GER - Germany
1
3 582
868.
Nolle Jörg
GER - Germany
1
3 582
868.
Nolle Jörg
GER - Germany
1
3 582
868.
Nolle Jörg
GER - Germany
1
3 582
868.
Leemann Roga
GER - Germany
1
3 582
868.
Nolle Jörg
GER - Germany
1
3 582
868.
Leemann Roga
GER - Germany
1
3 582
868.
Leemann Roga
GER - Germany
1
3 582
868.
Nolle Jörg
GER - Germany
1
3 582
878.
Červený Aleš
ASK Lovosice
2
3 555
878.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
2
3 555
880.
Jadrný Jakub
Jachtklub Brno
8
3 543
881.
Jozíf Martin
YC Pardubice
2
3 539
882.
Hasmanová Martina
ASK Lovosice
3
3 537
882.
Hasman Radim
ASK Lovosice
3
3 537
884.
Švec Václav
ČYK
2
3 524
885.
Jarošová Šárka
ALT RS
1
3 517
886.
Dvořák Pavel
SK Štětí
1
3 515
886.
Berglund Linus
SWE - Sweden
1
3 515
886.
Nedvědický Alexandr
ČYK
1
3 515
886.
Andersson Elias
SWE - Sweden
1
3 515
886.
Fajfrlík Václav
ČANY
1
3 515
886.
Kolář František
SK Štětí
1
3 515
886.
Zajíc Ladislav
SK Štětí
1
3 515
886.
Fleischer Libor
SK Štětí
1
3 515
894.
Valeš Jáchym
YC CERE
6
3 514
895.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
2
3 513
896.
Cach Zdeněk
YC Regent
4
3 506
897.
Jarošová Andrea
Jachtklub Brno
6
3 501
898.
Nemček Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Palleschitz Ronald
AUT - Austria
1
3 469
898.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 469
898.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 469
898.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Zahradný Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 469
898.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 469
898.
Botka Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 469
898.
Maťovič Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Palleschitz Ronald
AUT - Austria
1
3 469
898.
Urbánek Ján
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Prříkazký Antonín
SVK - Slovak Republic
1
3 469
898.
Viestl Peter
SVK - Slovak Republic
1
3 469
919.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
4
3 467
920.
Novotný Martin
Slavoj Hluboká
2
3 463
921.
Romaner Helmuth
AUT - Austria
2
3 452
922.
Viščorová Nela
YC LS Brno
8
3 418
922.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
7
3 418
924.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
2
3 398
925.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
6
3 396
926.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 365
926.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 365
926.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 365
926.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 365
930.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
3
3 353
930.
Janda Martin
ASK Lovosice
3
3 353
932.
Haken Vladimír
WS Club VD
4
3 338
933.
Crháková Magda
Jachtklub Brno
1
3 334
934.
Valouch Libor
JK Olomouc
4
3 330
935.
Kaloczy Szebasztian
HUN - Hungary
1
3 326
935.
Szucs Benedek
HUN - Hungary
1
3 326
937.
Somolíková Lenka
YC Lipno nad Vltavou
4
3 324
938.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
4
3 309
939.
Cákoci Marek
YC CERE
4
3 303
940.
Obermajer Marek
SK Nový Knín
3
3 302
941.
Novák Jaroslav
YC Doksy
3
3 301
942.
Bobuš David
YC Znojmo
2
3 298
943.
Nagy Nátán
HUN - Hungary
1
3 289
943.
Juhasz Erik
HUN - Hungary
1
3 289
945.
Valdhans Vít
Slavoj Litoměřice
11
3 284
946.
Beneš Marian
JK Slavia Havířov
6
3 256
947.
Faktor Marian
SK Nový Knín
4
3 241
948.
Bárta Jan
ASK Lovosice
3
3 235
949.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
3 225
949.
Cígler Jaromír
YC LS Brno
1
3 225
951.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
3 200
951.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
3 200
951.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
3 200
951.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
3 200
951.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
3 200
951.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
3 200
957.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
9
3 196
958.
Mikuláštík Petr
YC LS Brno
4
3 192
959.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
5
3 188
959.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
5
3 188
961.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
7
3 179
962.
Hanzl Vincent
Slavoj Litoměřice
7
3 177
963.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
3 175
963.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
3 175
965.
Kraml Miroslav
YC Písek
4
3 142
966.
Král Karel
JK Sokolov
3
3 130
967.
Bučilová Michaela
YC Písek
4
3 124
968.
Červín Jiří
YC Ústí n L
4
3 102
969.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
4
3 096
970.
Kupská Martina
YC LS Brno
6
3 084
971.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
7
3 083
972.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 067
972.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 067
972.
Kriš Daniel
SVK - Slovak Republic
1
3 067
972.
Rozsypal Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 067
972.
Čižík Peter
SVK - Slovak Republic
1
3 067
972.
Kollar Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 067
972.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 067
972.
Kriš Daniel
SVK - Slovak Republic
1
3 067
980.
Sejkora Luděk
YC Markop FL
1
3 064
980.
Novotný Václav
JK Cheb
1
3 064
982.
Štrunc Jan
YC Neratovice
2
3 041
983.
Šedivý Bořek
YC LS Brno
4
3 031
984.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
6
3 021
985.
Mannel Luboš
TJ Lanškroun
4
3 003
986.
Himmel Jiří
YC Nechranice
1
2 994
987.
Kusáková Tereza
Sokol Palkovice
8
2 963
988.
Sekera Petr
VS Duchcov
5
2 961
989.
Kroupa Rostislav
JK Slavia Havířov
5
2 953
990.
Petřík Martin
YC Neratovice
3
2 951
991.
Ferianec Adan
SVK - Slovak Republic
1
2 946
991.
Ferianec Adan
SVK - Slovak Republic
1
2 946
991.
Ferianec Adan
SVK - Slovak Republic
1
2 946
991.
Ferianec Adan
SVK - Slovak Republic
1
2 946
991.
Ferianec Adan
SVK - Slovak Republic
1
2 946
991.
Ferianec Adan
SVK - Slovak Republic
1
2 946
991.
Ferianec Adan
SVK - Slovak Republic
1
2 946
998.
Dvořák Dalibor
ČWA
2
2 939
999.
Obermair Wasti
GER - Germany
2
2 913
1000.
Havrda Vojtěch
Delfín Jablonec
2
2 899
1001.
Zapadlo Štěpán
JK Olomouc
5
2 898
1001.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
3
2 898
1003.
Borčická Lucie
YC LS Brno
5
2 893
1004.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
2
2 887
1005.
Pavelková Nikola
JK Ostrava
6
2 885
1006.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
6
2 871
1007.
Heigerer Fritz
AUT - Austria
1
2 814
1007.
Heigerer Fritz
AUT - Austria
1
2 814
1007.
Heigerer Fritz
AUT - Austria
1
2 814
1010.
Demleitner Christian
GER - Germany
1
2 812
1010.
Demleitner Christian
GER - Germany
1
2 812
1010.
Demleitner Christian
GER - Germany
1
2 812
1010.
Demleitner Christian
GER - Germany
1
2 812
1010.
Demleitner Christian
GER - Germany
1
2 812
1015.
Srba Lukáš
Slavoj Litoměřice
9
2 785
1016.
Swiderski Pawel
POL - Poland
2
2 782
1016.
Swiderski Pawel
POL - Poland
2
2 782
1016.
Swiderski Pawel
POL - Poland
2
2 782
1016.
Zawistowski Marcin
POL - Poland
2
2 782
1016.
Zawistowski Marcin
POL - Poland
2
2 782
1016.
Zawistowski Marcin
POL - Poland
2
2 782
1022.
Hübnerová Karolina
Jachtklub Brno
2
2 755
1023.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
3
2 742
1024.
Vachtarčíková Michaela
Baník Ostrava
3
2 740
1025.
Staňkovič Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Malatisnký Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Malatisnký Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Kordoš Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Malatisnký Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Malatisnký Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Horák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Kordoš Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Malatisnký Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Staňkovič Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Horák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Kordoš Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Malatisnký Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Kordoš Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Ihnaťo Marek
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Horák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Ihnaťo Marek
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Ihnaťo Marek
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Ihnaťo Marek
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Meštrovič Tomo
CRO - Croatia
1
2 719
1025.
Ihnaťo Marek
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Horák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Horák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Horák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Horák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
2 719
1025.
Malenica Mário
CRO - Croatia
1
2 719
1051.
Fossler GÝnter
AUT - Austria
1
2 713
1051.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
2 713
1051.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
2 713
1051.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
2 713
1055.
Veit Martin
ALT FB
4
2 710
1056.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
7
2 709
1057.
Fehervari Laszlo
HUN - Hungary
1
2 702
1057.
Szucs Abel
HUN - Hungary
1
2 702
1059.
Ručka Tomáš
YC Kladno
3
2 680
1060.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
2 662
1060.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
2 662
1060.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
2 662
1063.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
4
2 647
1063.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
4
2 647
1065.
Šaňa Jan
JK Ostrava
2
2 638
1066.
Deryagina Kristina
RUS - Russia
1
2 635
1066.
Rusetskaya Anna
RUS - Russia
1
2 635
1068.
Dušan Makrlík
JK Klatovy
7
2 634
1069.
Travnicek Roland
AUT - Austria
3
2 620
1070.
Quasničzka Josef
JK Litoměřice
3
2 606
1071.
Karhánek Jan
YC SaS
2
2 592
1072.
Hnitka Martin
YC Nechranice
2
2 590
1073.
Kršanac Nikola
CRO - Croatia
1
2 580
1073.
Hečko Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1073.
Laichman Libor
Newton YC
1
2 580
1073.
Havelka Tomáš
Newton YC
1
2 580
1073.
Šuvarský Jaroslav
Newton YC
1
2 580
1073.
Hečko Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1073.
Kuchař Jan
YC CERE
2
2 580
1073.
Hečko Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1073.
Hečko Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1073.
Strachota Svatopluk
Newton YC
1
2 580
1073.
Hečko Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1073.
Hečko Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1073.
Janoušek Martin
Newton YC
1
2 580
1073.
Vokurka Zdeněk
Newton YC
1
2 580
1087.
Redčenkov Boris
YC SaS
2
2 559
1087.
Kovařík Jan
YC SaS
2
2 559
1087.
Jakubec Pavel
YC SaS
2
2 559
1087.
Kádě Roman
YC SaS
2
2 559
1087.
Bekrová Jana
YC SaS
2
2 559
1087.
Peroutka Jan
YC SaS
2
2 559
1087.
Ernstberger Petr
YC SaS
2
2 559
1087.
Fürbachová Alexandra
YC SaS
2
2 559
1095.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
5
2 555
1096.
Matas Milan
ALT Cat Open
4
2 535
1097.
Licková Aneta
Bohemia Poděbrady
3
2 529
1098.
Hýža Vít
Jachtklub Brno
7
2 528
1099.
Vrzalová Zdeňka
Olšovec Jedovnice
2
2 502
1100.
Toth Martin
ČWA
5
2 499
1101.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 495
1102.
Jakešová Svatava
YC LS Brno
2
2 472
1103.
Chára Štěpán
Bohemia Apple YC
1
2 461
1104.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
2 454
1104.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
2 454
1104.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
2 454
1104.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
2 454
1104.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
2 454
1109.
Yermacz Gabriel
POL - Poland
1
2 446
1109.
Leymanczyk Piotr
POL - Poland
1
2 446
1109.
Leymanczyk Piotr
POL - Poland
1
2 446
1109.
Leymanczyk Piotr
POL - Poland
1
2 446
1109.
Yermacz Gabriel
POL - Poland
1
2 446
1109.
Leymanczyk Piotr
POL - Poland
1
2 446
1109.
Leymanczyk Piotr
POL - Poland
1
2 446
1109.
Yermacz Gabriel
POL - Poland
1
2 446
1109.
Yermacz Gabriel
POL - Poland
1
2 446
1109.
Yermacz Gabriel
POL - Poland
1
2 446
1109.
Yermacz Gabriel
POL - Poland
1
2 446
1109.
Yermacz Gabriel
POL - Poland
1
2 446
1109.
Leymanczyk Piotr
POL - Poland
1
2 446
1109.
Yermacz Gabriel
POL - Poland
1
2 446
1123.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
4
2 445
1124.
Roháček Lukáš
YC LS Brno
7
2 442
1125.
Dojmazov Petr
ALT RS
3
2 440
1126.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
5
2 436
1127.
Altman Petr
JK Královská
1
2 430
1128.
Bína Ladislav
JK Staré Splavy
2
2 425
1129.
Princová Lea
YC LS Brno
2
2 417
1130.
Stránská Lucie
YC SaS
1
2 415
1131.
Myška Filip
IWS Club Nechra
2
2 414
1132.
Kaňuj Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1132.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1132.
Psalman Boris
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1132.
SzÝcs Ă?bel
HUN - Hungary
1
2 412
1132.
Kočvara Radovan
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1132.
Hasák Radovan
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1132.
Dunaj Matúš
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1132.
Barts Marcell
HUN - Hungary
1
2 412
1140.
Berglund Felicia
SWE - Sweden
1
2 406
1140.
Leijon Hilda
SWE - Sweden
1
2 406
1140.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 406
1143.
Faltys David
Bohemia Poděbrady
4
2 374
1144.
Polášková Tereza
TJ Lanškroun
8
2 363
1145.
Kysilka Jindřich ml.
TJ Lanškroun
3
2 354
1146.
Liška Matěj
Lokomotiva Plzeň
4
2 353
1147.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1147.
Cabejšek Ladislav
SK Yachting Styl
1
2 345
1147.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1147.
Mrázová Andrea
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1147.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1147.
Mrázová Andrea
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1147.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1147.
Mrázová Andrea
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1147.
Mrázová Andrea
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1147.
Mrázová Andrea
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1147.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1147.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1159.
Holger Pekke
GER - Germany
1
2 339
1160.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1160.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1160.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1160.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1160.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1165.
Novák Adam
JK Ostrava
7
2 294
1166.
Špidler Martin
YC SaS
2
2 287
1166.
Koukal Jan
YC SaS
2
2 287
1166.
Hrazdíra Tomáš
YC SaS
2
2 287
1166.
Růžička Libor
YC SaS
2
2 287
1166.
Raban Jan
YC SaS
2
2 287
1166.
Trushchalov Oleksiy
YC SaS
2
2 287
1172.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
2
2 270
1172.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
2
2 270
1172.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
2
2 270
1172.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
2
2 270
1172.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
2
2 270
1172.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
2
2 270
1178.
Vácha Radek
YC DIM Bezdrev
2
2 253
1178.
Musil Pavel
YC DIM Bezdrev
2
2 253
1180.
Florián Jaroslav
YC Kladno
4
2 250
1181.
Horák Marek
ALT Melges 24
2
2 244
1182.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 239
1182.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 239
1182.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 239
1182.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 239
1186.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
2
2 231
1187.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
5
2 220
1188.
Mrůzek Pavel
YC Regent
2
2 218
1189.
Scholtz Huba
HUN - Hungary
1
2 217
1189.
Szalai Barna
HUN - Hungary
1
2 217
1191.
Gfreiner Haitwig
AUT - Austria
1
2 213
1192.
Kopecký Josef
VaS Pardubice
4
2 190
1192.
Štamberg Zdeněk
VaS Pardubice
4
2 190
1194.
Filip Martin
SK Halza
1
2 184
1194.
Červinka Vít
SK Halza
1
2 184
1194.
Dadák Jakub
SK Halza
1
2 184
1194.
Třeček Zdeněk
SK Halza
1
2 184
1194.
Vít Martin
SK Halza
1
2 184
1194.
Třeček Čeněk
SK Halza
1
2 184
1200.
Semrád Tomáš
JK Královská
4
2 171
1201.
Červenková Kateřina
JK Olomouc
4
2 148
1202.
Brožek Pavel
SC Testudo
1
2 138
1202.
Pexa Tomáš
SC Testudo
1
2 138
1202.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
1
2 138
1202.
Holík Jiří
SC Testudo
1
2 138
1202.
Lux Vlastimil
SC Testudo
1
2 138
1202.
Brožek Tomáš
SC Testudo
1
2 138
1208.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
7
2 137
1209.
Pavlíková Gabriela
YC LS Brno
2
2 126
1209.
Beneš Jiří
YC Ústí n L
2
2 126
1209.
Benešová Jitka
YC Ústí n L
2
2 126
1212.
Svoboda Petr
YC SaS
2
2 111
1212.
Krejčí Roman
YC SaS
2
2 111
1212.
Zamarský Petr
YC SaS
2
2 111
1212.
Pecha Martin
YC SaS
2
2 111
1212.
Feil Petr
YC SaS
2
2 111
1212.
Turtoň Vítězslav
YC SaS
2
2 111
1218.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
1
2 109
1219.
Slabý Oldřich
YC Ústí n L
6
2 108
1220.
Krejčík Václav
Bohemia Poděbrady
6
2 095
1220.
Hájek Martin
Bohemia Poděbrady
6
2 095
1222.
Korecký Adam
JK Plzeň
3
2 083
1223.
Nový Marek
JK Plzeň
4
2 070
1224.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
3
2 067
1225.
Bock Steffen
GER - Germany
1
2 064
1225.
Bock Steffen
GER - Germany
1
2 064
1225.
Bock Steffen
GER - Germany
1
2 064
1225.
Bock Steffen
GER - Germany
1
2 064
1225.
Bock Steffen
GER - Germany
1
2 064
1225.
Fehervari Laszlo
HUN - Hungary
1
2 064
1225.
Szilassy Barbála
HUN - Hungary
1
2 064
1232.
Levová Ilona
Lokomotiva Plzeň
2
2 061
1233.
Jaroubek Martin
YC LS Brno
2
2 059
1234.
Šatný Martin
YC LS Brno
6
2 058
1235.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
5
2 028
1236.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
3
2 016
1237.
Barts Valér
HUN - Hungary
1
2 010
1237.
Molnár Zsofia
HUN - Hungary
1
2 010
1237.
Štepník Štefan
YC LS Brno
1
2 010
1237.
Kolbl Walter
AUT - Austria
2
2 010
1237.
Novák Miloš
YC LS Brno
1
2 010
1237.
Vítovec Dan
YC CERE
1
2 010
1237.
Vokáč Michal
YC LS Brno
1
2 010
1244.
Šára Jan
YC Neratovice
1
1 996
1245.
Travnicek Roland
AUT - Austria
2
1 993
1246.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
6
1 991
1246.
Jakubec Vlastimír
Slavoj Litoměřice
4
1 991
1248.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
2
1 989
1249.
Mojdl Martin
YC Kladno
2
1 986
1250.
Bína Vladimír
JK Staré Splavy
2
1 982
1251.
Malec Martin
YC LS Brno
4
1 978
1252.
Lejhanec Pavel
YC Pardubice
2
1 960
1253.
Fořt Jiří
ALT Melges 24
2
1 959
1254.
Šachl Zděnek
VS Duchcov
4
1 953
1255.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
3
1 952
1256.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
2
1 947
1256.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
2
1 947
1258.
Drvota Jaromír
YC Kladno
3
1 928
1259.
Benda Jan
ALT Cat Open
3
1 897
1260.
Sadílek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
1 889
1260.
Szomolányiová Zora
SVK - Slovak Republic
1
1 889
1260.
Uríčková Daniela
SVK - Slovak Republic
1
1 889
1260.
Znášiková Jana
SVK - Slovak Republic
1
1 889
1260.
Hamarová Lubica
SVK - Slovak Republic
1
1 889
1260.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
1 889
1260.
Hanniker Lednická
SVK - Slovak Republic
1
1 889
1267.
Běhal Radek
JK Ostrava
5
1 879
1267.
Drahorádová Lucie
JK Cheb
2
1 879
1269.
Bryx Petr
YC Neratovice
2
1 878
1270.
Hořejší Miroslav
Český Kiting, z.s.
1
1 876
1271.
Bencek Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 870
1271.
Bencek Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 870
1271.
Bencek Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 870
1271.
Bencek Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 870
1271.
Huber Thomas
GER - Germany
1
1 870
1271.
Bencek Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 870
1271.
Bencek Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
1 870
1278.
Duscher Monika
SUI - Switzerland
1
1 864
1278.
Duscher Urs
SUI - Switzerland
1
1 864
1280.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
4
1 863
1281.
Šafář Jan
YC DIM Bezdrev
1
1 849
1281.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
3
1 849
1281.
Šafář Jakub
YC DIM Bezdrev
1
1 849
1281.
Vurm Miroslav
YC DIM Bezdrev
1
1 849
1285.
Licková Nikola
Bohemia Poděbrady
3
1 848
1286.
Balzer Robert
JK Prostějov
3
1 847
1287.
Korytář Václav
JK Ostrava
1
1 831
1288.
Uhlíř Bedřich
YC Znojmo
3
1 828
1289.
Valenová Barbora
JK Olomouc
6
1 826
1290.
Svoboda Petr ml.
Bohemia Poděbrady
4
1 825
1291.
Kumala Jan
POL - Poland
1
1 821
1291.
Cendrowski Piotr
POL - Poland
1
1 821
1293.
Bláha Pavel
YCR Roudnice
3
1 819
1294.
Rosík Alex
YC CERE
3
1 812
1295.
Hájek Ladislav
YCR Roudnice
4
1 811
1296.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 803
1297.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
2
1 802
1298.
Jukl Michal
Lokomotiva Plzeň
3
1 794
1299.
Vais Lubomír
YC PanCzech
1
1 781
1299.
Vais Jakub
YC PanCzech
1
1 781
1299.
Fiala Petr
Orthodocks YC
1
1 781
1299.
Zelenka Martin
YC PanCzech
1
1 781
1303.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
7
1 780
1304.
Procházka Jan
YC Znojmo
1
1 758
1305.
Riedel Oto
VS Duchcov
3
1 737
1306.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
7
1 735
1307.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
1
1 734
1308.
Ryšavý Boris
JK Slavia Havířov
1
1 720
1308.
Běhunčík Ivan
JK Slavia Havířov
1
1 720
1310.
Kučerová Jana
JK Prostějov
3
1 718
1311.
Audy Petr
Jachtklub Brno
2
1 711
1312.
Čajčík Karel
YC Pardubice
4
1 702
1313.
Mika Radek
ČWA
2
1 696
1314.
Haerdi Christina
SUI - Switzerland
1
1 690
1314.
Haschberger Mannuela
SUI - Switzerland
1
1 690
1316.
Olša Jiří
YC LS Brno
2
1 680
1317.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
5
1 674
1318.
Michalička Matěj
YC CERE
3
1 668
1319.
Vogl Karl
AUT - Austria
1
1 663
1319.
Machovec Dezider
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1319.
Babjak Marian
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1319.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1319.
Luštík Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1319.
Luštík Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1319.
Šimko Gabriel
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1326.
Bartoňová Tereza
TJ Lanškroun
3
1 661
1327.
Valenová Klára
JK Olomouc
2
1 658
1328.
Pateschitz Ronald
AUT - Austria
2
1 652
1328.
Pateschitz Ronald
AUT - Austria
2
1 652
1330.
Podolský Marek
YC Znojmo
2
1 650
1331.
Banszky Botond
HUN - Hungary
1
1 647
1331.
Horváth Balasz
HUN - Hungary
1
1 647
1333.
Kučera Michal
TJ Lanškroun
2
1 645
1334.
Faktor Vlastimil
SK Nový Knín
2
1 629
1335.
Wehrenbergova Petra
YC Kladno
2
1 624
1336.
Cachová Šárka
YC Regent
3
1 620
1337.
Löwitová Olga
Císařská louka
2
1 618
1338.
Miškov Alexndre
SVK - Slovak Republic
1
1 614
1339.
Holub Miloslav
YC Znojmo
2
1 608
1339.
Miane Erne
SUI - Switzerland
1
1 608
1339.
Lander Florian
SUI - Switzerland
1
1 608
1342.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
1
1 589
1343.
Kaiser Libor
YC Písek
2
1 583
1344.
Himmel Klára
YC Nechranice
1
1 581
1345.
Putna Petr
Jachtklub Brno
1
1 559
1345.
Mader Dan
Jachtklub Brno
1
1 559
1345.
Repac Damir
CRO - Croatia
1
1 559
1348.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 552
1348.
Ševčík Filip
YC Dyje
2
1 552
1348.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 552
1348.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 552
1348.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 552
1348.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 552
1354.
Tušek Václav
ALT Cat Open
3
1 546
1355.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
1
1 535
1356.
Mendík Ladislav
JK Staré Splavy
2
1 533
1357.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
3
1 522
1358.
Koláčková Jasmína
YC LS Brno
2
1 513
1359.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
5
1 510
1360.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
2
1 504
1361.
Edmund Berndy
AUT - Austria
2
1 503
1362.
Fejtek Rudolf
Lokomotiva Cheb
2
1 497
1362.
Utíkal Petr
JK Olomouc
1
1 497
1362.
Jindřich Marek
Lokomotiva Plzeň
1
1 497
1365.
Mojdlová Kateřina
YC Kladno
2
1 495
1365.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
3
1 495
1367.
Vogl Charul
AUT - Austria
1
1 483
1368.
Moucha Karel
YC Doksy
1
1 479
1369.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
2
1 477
1370.
Novotná Kristýna
YC CERE
1
1 476
1371.
Faltysová Natálie
Bohemia Poděbrady
4
1 471
1372.
Hájek Libor
JK Cheb
3
1 468
1373.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 464
1373.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
1 464
1373.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
1 464
1373.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 464
1377.
Skala Pavel
JK Cheb
3
1 456
1378.
Muller-Hartburg Niklas
AUT - Austria
1
1 454
1379.
Filinger Marek
YC CERE
2
1 451
1380.
Sahli Mike
SUI - Switzerland
1
1 450
1380.
Suter Maja
SUI - Switzerland
1
1 450
1380.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
4
1 450
1383.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 440
1383.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 440
1383.
Vávra Jaroslav
JK Královská
5
1 440
1383.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 440
1383.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 440
1383.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 440
1383.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 440
1383.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 440
1391.
Slíva Jakub
LS Kroměříž
2
1 425
1392.
Rashki Denisa
TJ Lanškroun
4
1 419
1393.
Coubal Václav
YC CERE
2
1 417
1394.
Ach-Hübner Adam
YC LS Brno
1
1 414
1395.
Žarón Nojciech
POL - Poland
1
1 407
1395.
Žarón Nojciech
POL - Poland
1
1 407
1395.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 407
1395.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 407
1395.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 407
1395.
Žarón Nojciech
POL - Poland
1
1 407
1395.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 407
1395.
Žarón Nojciech
POL - Poland
1
1 407
1395.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 407
1395.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 407
1395.
Žarón Nojciech
POL - Poland
1
1 407
1395.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 407
1395.
Žarón Nojciech
POL - Poland
1
1 407
1395.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
1 407
1409.
Herink Miroslav
ASK Lovosice
1
1 388
1409.
Kolář Michal
ASK Lovosice
1
1 388
1411.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
1 385
1411.
Egenholf Franz
GER - Germany
1
1 385
1413.
Styblo Peter
AUT - Austria
2
1 375
1413.
Styblo Peter
AUT - Austria
2
1 375
1413.
Styblo Peter
AUT - Austria
2
1 375
1416.
Licek Jiří
Bohemia Poděbrady
5
1 373
1417.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 363
1417.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 363
1419.
Prokopec Petr
YC Pardubice
2
1 358
1420.
Konvalinka Jan
YC Příbram
2
1 356
1420.
Legner Tomáš
YC Příbram
2
1 356
1420.
Dvořák Jan
YC Příbram
2
1 356
1420.
Ovčička Josef ing.
YC Příbram
2
1 356
1420.
Klimeš Pavel
YC Příbram
2
1 356
1420.
Hacman Martin
YC Příbram
2
1 356
1426.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
4
1 343
1427.
Nagy Natan
HUN - Hungary
1
1 337
1427.
Kotě Vojtěch
YC Kladno
3
1 337
1427.
Juhász Erik
HUN - Hungary
1
1 337
1430.
Koláček Martin
YC LS Brno
3
1 327
1431.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
3
1 313
1431.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
3
1 313
1433.
Koza Martin
YC LS Brno
1
1 304
1433.
Renelt Robin
Sokol Dobřichovice
1
1 304
1435.
Zdražil Josef
YC Vysoké Mýto
4
1 294
1436.
Zarow Wojtek
POL - Poland
1
1 291
1436.
Zarow Wojtek
POL - Poland
1
1 291
1436.
Zarow Wojtek
POL - Poland
1
1 291
1436.
Zarow Wojtek
POL - Poland
1
1 291
1436.
Zarow Wojtek
POL - Poland
1
1 291
1436.
Zarow Wojtek
POL - Poland
1
1 291
1436.
Zarow Wojtek
POL - Poland
1
1 291
1436.
Zarow Wojtek
POL - Poland
1
1 291
1444.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 280
1445.
Sraier Vladimír
YC SaS
2
1 279
1445.
Dvořák Jakub
YC SaS
2
1 279
1445.
Kukla Jaroslav
YC SaS
2
1 279
1445.
Šiška Ladislav
YC SaS
2
1 279
1445.
Hegr David
YC SaS
2
1 279
1450.
Procházka Jan
JK Plzeň
4
1 265
1451.
Mikšovič Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 261
1451.
Palmaj Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 261
1451.
Pištělák Jiří
SVK - Slovak Republic
1
1 261
1451.
Bílková-Martínková .
SVK - Slovak Republic
1
1 261
1451.
Stoklasa Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 261
1451.
Ďurina Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 261
1451.
Huljak Ivan
SVK - Slovak Republic
1
1 261
1458.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
2
1 250
1459.
Seidl Lev
ALT RS
2
1 246
1459.
Cais David
ALT RS
2
1 246
1461.
Polidar Martin
JK Cheb
4
1 243
1462.
Kment Libor
ČWA
2
1 240
1463.
Vetíšková Lenka
YC CERE
1
1 236
1463.
Podsedníková Lea
YC LS Brno
1
1 236
1465.
Krejčí Petr
YC SaS
2
1 235
1465.
Svoboda Ivo
YC SaS
2
1 235
1465.
John Jan
YC SaS
2
1 235
1465.
Plánský Jaroslav
YC SaS
2
1 235
1465.
Hošek Jeroným
YC SaS
2
1 235
1465.
Beran Tomáš
YC SaS
2
1 235
1471.
Witez Petra
GER - Germany
1
1 234
1471.
Witez Petra
GER - Germany
1
1 234
1471.
Witez Petra
GER - Germany
1
1 234
1471.
Witez Petra
GER - Germany
1
1 234
1471.
Witez Petra
GER - Germany
1
1 234
1476.
Perez Sergi
ESP - Spain
1
1 231
1477.
Bojan Musizza
SLO - Slovenia
1
1 229
1477.
Mitja Nemec
SLO - Slovenia
1
1 229
1479.
Vašík Martin
YC LS Brno
2
1 218
1479.
Hanzl František
Slavoj Litoměřice
4
1 218
1481.
Opletal Petr
YC LS Brno
12
1 212
1482.
Mrzílková ml. Lenka
YC Neratovice
1
1 206
1483.
Poór Robetr
SVK - Slovak Republic
1
1 202
1483.
Poór Robetr
SVK - Slovak Republic
1
1 202
1483.
Poór Robetr
SVK - Slovak Republic
1
1 202
1483.
Poór Robetr
SVK - Slovak Republic
1
1 202
1487.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
3
1 200
1487.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
2
1 200
1489.
Szilassy Bori
HUN - Hungary
1
1 197
1489.
Barts Marcell
HUN - Hungary
1
1 197
1491.
Hájek Tomáš
YC CERE
2
1 196
1492.
Miková Žaneta
YC SaS
2
1 184
1493.
Bátěk Šimon
JK Olomouc
3
1 160
1494.
Jan Wiendl
JK Klatovy
1
1 156
1494.
Durec Petr
YC Znojmo
1
1 156
1494.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 156
1494.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 156
1494.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 156
1494.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 156
1494.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 156
1494.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 156
1494.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 156
1503.
Horák Pavel
ČYK
2
1 148
1503.
Čáp Jiří
ČYK
2
1 148
1505.
Pršala Michal
Bohemia Poděbrady
3
1 128
1506.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
3
1 118
1507.
Vastl Tomáš
JK Černá v Pošumaví
1
1 112
1508.
Gebhart Antonín
JK Cheb
4
1 111
1509.
Páleníčková Iva
YC Kladno
1
1 110
1510.
Pešta Roman
YC CERE
1
1 108
1510.
Joel von Morgen Patrick
NED -The Netherlands
1
1 108
1512.
Jobertová Ingrid
YC CERE
1
1 101
1513.
Šíma Jan
YC CERE
2
1 098
1514.
Löwit Harry
Císařská louka
1
1 091
1515.
Polívková Terezie
Prazdroj Plzeň
3
1 089
1516.
Líbl Lubomír
JK Plzeň
4
1 083
1517.
Straka Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1517.
Korčík Lukáš
Baník Ostrava
1
1 081
1517.
Bahleda Bronislav
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1517.
Horešovský Zdeněk
YC Písek
1
1 081
1517.
Straka, ml. Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1517.
Straka Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1517.
Psalman Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1517.
Fianteková Mária
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1525.
Ehl Vladimír
WS Club VD
2
1 076
1526.
Tošovský Miroslav
YC Vysoké Mýto
1
1 075
1526.
Česal Danilo
SK Nový Knín
1
1 075
1528.
Baudyšová Tereza
Sokol Dobřichovice
1
1 069
1529.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
1
1 054
1529.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
1
1 054
1531.
Škvařil Patrik
YC LS Brno
4
1 050
1532.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
3
1 046
1532.
Šedlbauer Roman
Slavoj Litoměřice
1
1 046
1532.
Hodač Pavel
Slavoj Litoměřice
1
1 046
1535.
Bronke Peter
GER - Germany
1
1 032
1535.
Bronke Peter
GER - Germany
1
1 032
1535.
Bronke Peter
GER - Germany
1
1 032
1535.
Bronke Peter
GER - Germany
1
1 032
1535.
Bronke Peter
GER - Germany
1
1 032
1540.
Žákovčíková Alžběta
JK Ostrava
2
1 030
1541.
Bodlák Pavel
ČWA
2
1 024
1541.
Nosek Petr
TJ Jiskra Třeboň
1
1 024
1541.
Adamcová Jiřina
YC LS Brno
2
1 024
1544.
Lehner Gloria
AUT - Austria
1
1 022
1544.
Lehner Alex
AUT - Austria
1
1 022
1546.
Procházka Radek
Bohemia Poděbrady
3
1 020
1547.
Morávek Adam
TJ Lanškroun
4
1 018
1548.
Blatecký Patrik
Jachtklub Brno
2
1 016
1549.
Titěra Richard
YC CERE
3
1 015
1550.
Špaček Matěj
YC CERE
3
1 010
1550.
Beneš Jiří
YC CERE
3
1 010
1550.
Kilarová Jana
Baník Ostrava
2
1 010
1553.
Wolk Roland
YC LS Brno
2
1 008
1554.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 007
1554.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 007
1554.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 007
1554.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 007
1554.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 007
1554.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
1 007
1560.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
990
1561.
Bohm Jaromír
ČANY
1
989
1561.
Mülerová Olga
ČANY
1
989
1561.
Webr Otakar
ČANY
1
989
1561.
Opěla Richard
ČANY
1
989
1561.
Hubáček Tomáš
ČANY
1
989
1561.
Čihák Vratislav
ČANY
1
989
1561.
Eliáš Vojtěch
ČANY
1
989
1561.
Markant Miroslav
ČANY
1
989
1569.
Ochec Jan
ČYK
2
980
1569.
Chamradová Eva
JK Ostrava
4
980
1571.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
979
1571.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
979
1571.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
979
1571.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
979
1571.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
979
1571.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
979
1571.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
979
1571.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
979
1579.
Vodáček Lukáš
YC LS Brno
4
976
1580.
Kaláb Jindřich
VS Duchcov
2
970
1581.
Ďurica Zbyněk
Lokomotiva Cheb
1
969
1581.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
969
1581.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
969
1581.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
969
1581.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
969
1586.
Peterek Kamil
Český Kiting, z.s.
2
967
1587.
Blažek Martin
ČYK
3
966
1588.
Fejtek Karel
Lokomotiva Cheb
1
957
1589.
Martinová Julie
YC Kladno
2
956
1590.
Janatka Jan
Císařská louka
1
938
1590.
Procházková Bára
YC Znojmo
1
938
1592.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
932
1592.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
932
1592.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
932
1595.
Tomaszewski Manfred
GER - Germany
1
928
1595.
Tomaszewski Manfred
GER - Germany
1
928
1595.
Tomaszewski Manfred
GER - Germany
1
928
1595.
Tomaszewski Manfred
GER - Germany
1
928
1595.
Tomaszewski Manfred
GER - Germany
1
928
1600.
Králík Jozef
SVK - Slovak Republic
1
913
1600.
Marčák Štefan
SVK - Slovak Republic
1
913
1600.
Benko Marián
SVK - Slovak Republic
1
913
1600.
Duda Marcel
SVK - Slovak Republic
1
913
1600.
Žucha Andrej
SVK - Slovak Republic
1
913
1600.
Hegyi Jozef
SVK - Slovak Republic
1
913
1606.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
2
905
1606.
Brezíková Barbora
Prazdroj Plzeň
2
905
1608.
Vydrová Jana
ALT Tornado
1
904
1608.
Nevelöš Jan
SK Štětí
1
904
1608.
Dlouhý Lukáš
YC CERE
1
904
1608.
Vrabec Jan
YC CERE
1
904
1612.
Vachtarčík Martin
Baník Ostrava
3
901
1613.
Frouz Jan
YC CERE
2
897
1613.
Vaněk Václav
YC Regent
3
897
1615.
Čech Martin
SVK - Slovak Republic
1
888
1615.
Čech Martin
SVK - Slovak Republic
1
888
1615.
Čech Martin
SVK - Slovak Republic
1
888
1615.
Čech Martin
SVK - Slovak Republic
1
888
1615.
Čech Martin
SVK - Slovak Republic
1
888
1615.
Čech Martin
SVK - Slovak Republic
1
888
1621.
Divácký Daniel
YC CERE
2
882
1622.
Fabián Jan
JK Ostrava
3
877
1623.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
876
1623.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
876
1625.
Fleschhut Ludvig
GER - Germany
1
868
1625.
Černovský Karel
GER - Germany
1
868
1625.
Zimmer Detlef
GER - Germany
1
868
1625.
Fleschhut Ludvig
GER - Germany
1
868
1625.
Zimmer Detlef
GER - Germany
1
868
1625.
Černovský Karel
GER - Germany
1
868
1625.
Zimmer Detlef
GER - Germany
1
868
1625.
Fleschhut Ludvig
GER - Germany
1
868
1625.
Černovský Karel
GER - Germany
1
868
1625.
Zimmer Detlef
GER - Germany
1
868
1625.
Fleschhut Ludvig
GER - Germany
1
868
1625.
Černovský Karel
GER - Germany
1
868
1625.
Fleschhut Ludvig
GER - Germany
1
868
1625.
Zimmer Detlef
GER - Germany
1
868
1625.
Černovský Karel
GER - Germany
1
868
1625.
Novák Miroslav
SK Nový Knín
1
868
1641.
Maršálek Daniel
YC LS Brno
2
867
1642.
Kapičková Martina
YC SaS
2
862
1642.
Kaprálová Libuše
YC SaS
2
862
1642.
Rysová Zuzana
YC SaS
2
862
1642.
Lukáčová Lucie
YC SaS
2
862
1646.
Škába Václav
JK Staré Splavy
1
860
1646.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
1
860
1648.
Drašnar ing. Tomáš
ASK Lovosice
2
857
1648.
Bazler Petr
ASK Lovosice
2
857
1650.
Harmáček Milan
YC Lipno nad Vltavou
2
856
1651.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
852
1651.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
852
1651.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
852
1651.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
852
1651.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
852
1651.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
852
1651.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
852
1658.
Šindýlková Lenka
Bohemia Poděbrady
2
847
1659.
Jindřich Rostislav
JK Cheb
3
846
1659.
Chmelová Jana
Císařská louka
1
846
1659.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
846
1662.
Slabá Renata
YC Dvořiště-Lišov
2
845
1663.
Kotek Václav
Bohemia Poděbrady
1
841
1663.
Přidal Radim
JK Prostějov
1
841
1665.
Korčák Petr
YC Příbram
1
840
1666.
Růžička Marek
Slavoj Hluboká
2
827
1667.
NiebelscÝk Jorg
GER - Germany
1
823
1667.
NiebelscÝk Jorg
GER - Germany
1
823
1667.
NiebelscÝk Jorg
GER - Germany
1
823
1667.
NiebelscÝk Jorg
GER - Germany
1
823
1667.
NiebelscÝk Jorg
GER - Germany
1
823
1672.
Muzikář David
Jachtklub Brno
3
821
1673.
Jordán Jaroslav
VS Duchcov
2
818
1673.
Korvas Filip
ČYK
1
818
1675.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
2
816
1676.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
815
1677.
Šindýlek Vlastimil
Bohemia Poděbrady
2
808
1678.
Mouchová Karolína
YC Doksy
2
806
1679.
Riedel Michal
VS Duchcov
1
804
1680.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
2
800
1681.
Steinborn Svenja
GER - Germany
1
795
1681.
Steinborn Svenja
GER - Germany
1
795
1681.
Steinborn Anna
GER - Germany
1
795
1681.
Steinborn Anna
GER - Germany
1
795
1681.
Steinborn Svenja
GER - Germany
1
795
1681.
Steinborn Anna
GER - Germany
1
795
1681.
Steinborn Svenja
GER - Germany
1
795
1681.
Steinborn Anna
GER - Germany
1
795
1681.
Steinborn Anna
GER - Germany
1
795
1681.
Steinborn Svenja
GER - Germany
1
795
1691.
Divinec Braňo
SVK - Slovak Republic
2
792
1691.
Divinec Braňo
SVK - Slovak Republic
2
792
1691.
Divinec Braňo
SVK - Slovak Republic
2
792
1691.
Divinec Braňo
SVK - Slovak Republic
2
792
1691.
Divinec Braňo
SVK - Slovak Republic
2
792
1691.
Divinec Braňo
SVK - Slovak Republic
2
792
1697.
Hostinský Petr
Sokol Dobřichovice
1
791
1698.
Pinnehier Frank
GER - Germany
1
786
1698.
Bauer Peter
AUT - Austria
1
786
1700.
Vávra Aleš
JK Královská
2
784
1701.
Šup Robert
YC Regent
1
782
1702.
Vitáková Anna
JK Plzeň
3
780
1702.
Hašová Karin
JK Ostrava
2
780
1704.
Troják Kryštof
YC Lipno nad Vltavou
1
777
1705.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
1
764
1706.
Samek Jakub
YC Kladno
2
757
1707.
Svoboda Václav
ALT Melges 24
1
755
1708.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
1
753
1709.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
741
1709.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
741
1709.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
741
1709.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
741
1709.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
741
1709.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
741
1709.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
741
1716.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
1
740
1717.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
734
1717.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
734
1717.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
734
1717.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
734
1717.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
734
1717.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
1
734
1717.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
734
1724.
Pavel Aleš
YC CERE
1
721
1725.
Vávrová Eva
ALT Cat Open
1
720
1726.
Jedička Ivan
ČYK
1
718
1727.
Miroslav Špedl
JK Klatovy
2
714
1728.
Zapadlo Petr
JK Olomouc
3
707
1729.
Gfreiner Haitwip
AUT - Austria
1
703
1729.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
1
703
1731.
Uhrich Michal
ASK Lovosice
1
697
1731.
Uhrich Martin
ASK Lovosice
1
697
1733.
Klopfová Lenka
YC Lipno nad Vltavou
2
695
1734.
Balek Eduard
YC Kladno
3
689
1735.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
688
1736.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
1
686
1737.
Bartoň Milan
YC Pardubice
2
682
1738.
Šotnar Stanislav
YC LS Brno
1
681
1739.
Jedliňski Wojciech
POL - Poland
1
679
1739.
Ticháček Josef
SUI - Switzerland
1
679
1741.
Lančová Kateřina
Český Kiting, z.s.
1
672
1742.
Svoboda Pavel
Bohemia Poděbrady
1
665
1742.
Horynová Jitka
Bohemia Poděbrady
1
665
1744.
Majtaž Rojc
SLO - Slovenia
1
662
1744.
Jure Cirar
SLO - Slovenia
1
662
1746.
Seeberger Uli
GER - Germany
1
655
1747.
Winterstein Tamir
YC Doksy
2
654
1747.
Hofman Patrik
YC Doksy
2
654
1749.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
653
1749.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
653
1749.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
653
1749.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
653
1749.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
653
1749.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
653
1749.
Slabá Renata
YC Dvořiště-Lišov
1
653
1749.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
653
1757.
Klimešová Taťána
Prazdroj Plzeň
2
646
1757.
Žákovčíková Michaela
JK Ostrava
2
646
1759.
Hušek Matěj
Bohemia Poděbrady
2
641
1760.
Šotola Pavel
VS Duchcov
2
636
1761.
Vejt Samuel
Jachtklub Brno
2
634
1762.
Valík Martin
YCR Roudnice
1
622
1763.
ZubaÄž Branislav
SVK - Slovak Republic
1
618
1763.
ZubaÄž Branislav
SVK - Slovak Republic
1
618
1765.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
616
1766.
Hanzlík Aleš
Sokol Tovačov
1
609
1767.
Schořálková Lenka
YC Kladno
1
606
1767.
Valenta Jan
ČWA
1
606
1767.
Haupt Helfrie
GER - Germany
1
606
1767.
Kolář Antonín
YC Lipno nad Vltavou
2
606
1767.
Dufek Martin
YC LS Brno
1
606
1767.
Pletikosič Ivan
SVK - Slovak Republic
1
606
1767.
Morgenstern Uwe
GER - Germany
1
606
1767.
Haupt Helfrie
GER - Germany
1
606
1767.
Haupt Helfrie
GER - Germany
1
606
1767.
Koreň Juraj
SVK - Slovak Republic
1
606
1767.
Morgenstern Uwe
GER - Germany
1
606
1767.
Morgenstern Uwe
GER - Germany
1
606
1767.
Haupt Helfrie
GER - Germany
1
606
1767.
Koreňová Tereza
SVK - Slovak Republic
1
606
1767.
Morgenstern Uwe
GER - Germany
1
606
1767.
Morgenstern Uwe
GER - Germany
1
606
1767.
Koreň Matúš
SVK - Slovak Republic
1
606
1767.
Haupt Helfrie
GER - Germany
1
606
1767.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
606
1767.
Kroh Michael
GER - Germany
1
606
1767.
Spurný Kryštof
ČYK
1
606
1767.
Zbořil Vladimír
JK Staré Splavy
1
606
1789.
Petr Jiří
VS Duchcov
1
597
1790.
Veselka Tomáš
Lokomotiva Cheb
1
594
1791.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
1
587
1791.
Podlas Jaroslav
Sokol Tovačov
1
587
1793.
Novák Matěj
JK Ostrava
3
576
1794.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
570
1794.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
570
1794.
Amelineau Marine
FRA - France
1
570
1797.
Kadlecová Veronika
YC Kladno
3
565
1798.
Huss Tomáš
YC Znojmo
2
562
1799.
Pavka Lukáš
YC Znojmo
2
556
1799.
Pavka Tomáš
YC Znojmo
2
556
1801.
Bulant Jiří
Císařská louka
1
554
1801.
Bulantová Zuzana
Císařská louka
1
554
1801.
Bulant Jiří
Císařská louka
1
554
1804.
Kopecký Jaroslav
JK Královská
3
551
1805.
Bělík Jan
JK Sokolov
1
549
1806.
Piňosová Andrea
JK Prostějov
1
541
1807.
Benda Jan
ALT Cat Open
1
538
1808.
Vintr Josef
TJ Lanškroun
2
520
1809.
Pokorný Miroslav
Bohemia Poděbrady
3
505
1809.
Jelínek Stanislav
YC DIM Bezdrev
1
505
1809.
Tonar Jiří
ALT Melges 24
1
505
1809.
Kuřák Štěpán
Delfín Jablonec
1
505
1809.
Szmaragowski Dan
ČANY
1
505
1809.
Krauz Petr
ČANY
1
505
1809.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Plch Jiří
ČANY
1
505
1809.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Ryba Luboš
ALT Melges 24
1
505
1809.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Stríček Marcel
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Lukačovič Sammulel
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Stríček Marcel
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Žáček Jiří
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Žáček Jiří
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Lukačovič Sammulel
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Žáček Jiří
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Lukačovič Sammulel
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Lukačovič Sammulel
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Lukačovič Sammulel
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Jelínek Tomáš
YC Kladno
2
505
1809.
Lukačovič Sammulel
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Pokorný Matyáš
Bohemia Poděbrady
3
505
1809.
Stríček Marcel
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Kuřák Michal
Delfín Jablonec
1
505
1809.
Stríček Marcel
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Stríček Marcel
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Žáček Jiří
SVK - Slovak Republic
1
505
1809.
Žáček Jiří
SVK - Slovak Republic
1
505
1842.
Štěpánek Jiří
VS Duchcov
1
498
1843.
Poláková Pavlína
YC Kladno
2
496
1844.
Klabík Josef
Císařská louka
1
494
1844.
Scharnell Lennart
SWE - Sweden
1
494
1844.
Fantová Klára
YC LS Brno
2
494
1847.
Homolová Nina
YC Lipno nad Vltavou
1
493
1848.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
481
1849.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
3
474
1850.
Kysilka Ondřej
TJ Lanškroun
1
459
1851.
Soukupová Magdalena
Lokomotiva Plzeň
2
452
1851.
Činčera Marek
JK Sokolov
1
452
1851.
Konvalinková Anna
YC Písek
1
452
1854.
Podzimek Pavel
YC LS Brno
2
444
1855.
Horal Jan
Císařská louka
1
438
1856.
Malý Zdeněk jn
JK Královská
1
430
1857.
Huk Lubomír
YC LS Brno
2
426
1858.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
2
404
1858.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
1
404
1858.
Gottfried Ludvík
Bohemia Poděbrady
1
404
1858.
Látal Petr
Jachtklub Brno
2
404
1858.
Joza Lukáš
JK Staré Splavy
1
404
1858.
Bébr Max
YC CERE
1
404
1858.
Dziuba Kamil
Baník Ostrava
2
404
1858.
Homolová Iva
YC Lipno nad Vltavou
1
404
1858.
Švábek Jan
YC CERE
1
404
1858.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
404
1858.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
404
1858.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
404
1858.
Klát Roman
ALT Vaurien
1
404
1871.
Pappenscheller Wolfgang
AUT - Austria
1
402
1871.
Žákovčík Vladimír
JK Ostrava Poruba
1
402
1871.
Zwirchmayr Monika
AUT - Austria
1
402
1871.
Pappenscheller Wolfgang
AUT - Austria
1
402
1871.
Pappenscheller Elisabeth
AUT - Austria
1
402
1871.
Konopík Pavel
Jachtklub Brno
1
402
1871.
Zwirchmaye Robert
AUT - Austria
1
402
1871.
Zwirchmaye Robert
AUT - Austria
1
402
1871.
Zwirchmaye Robert
AUT - Austria
1
402
1871.
Flosmanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
1
402
1881.
Válová Zuzana
ČYK
1
396
1881.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
2
396
1881.
Altmann Tomáš
Lokomotiva Plzeň
1
396
1884.
Sitař Robin
ALT RS
2
387
1885.
Šulcová Barbora
YC Nechranice
1
384
1886.
Nováková Jitka
ASK Lovosice
1
371
1887.
Duffková Milada
YC DIM Bezdrev
1
365
1888.
Bezdíček Vojtěch
TJ Lanškroun
3
361
1889.
Mušálek Pavel
YC Kozmice
2
360
1889.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
1
360
1889.
Špedlová Veronika
JK Klatovy
1
360
1892.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
1
347
1892.
Soukup Jiří
JK Královská
1
347
1894.
Pýcha David
YC CERE
2
342
1895.
Hanka Vojtěch
ČYK
2
338
1896.
David Josef
YC Znojmo
1
336
1897.
Fabián Pavel
JK Ostrava
2
327
1898.
Mareš Michal
YC CERE
1
323
1899.
Bažant Jiří
VS Duchcov
1
303
1899.
Dudák Matěj
YC CERE
1
303
1899.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
2
303
1899.
Vildomcová Kateřina
JK Ostrava
3
303
1899.
Šmejkal Jan
Lokomotiva Cheb
2
303
1899.
Podlenová Šárka
ČYK
2
303
1899.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
1
303
1899.
Hošek Jan
Lokomotiva Cheb
1
303
1899.
Bažant Jaroslav
VS Duchcov
1
303
1908.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
1
294
1909.
Janota Jonáš
ČYK
2
280
1910.
Gropl Tomáš
JK Ostrava
1
277
1910.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
1
277
1912.
Hrabal Karel
Císařská louka
1
268
1912.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
268
1912.
Klabík Jiří
Císařská louka
1
268
1915.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
1
262
1916.
Beranek Roswitha
AUT - Austria
1
252
1916.
Beranek Roswitha
AUT - Austria
1
252
1918.
Fanta Matěj
YC LS Brno
1
247
1919.
Molnár Václav
Slavoj Litoměřice
1
239
1920.
Mertlová Michaela
YC Regent
1
226
1921.
Sedláček Petr
JK Prostějov
1
202
1921.
Duspiva Ondřej
JK Plzeň
2
202
1921.
Eliáš David
YC Písek
1
202
1921.
Haselmannová Mirka
YC Vysoké Mýto
1
202
1921.
Kuřil Jan
Baník Ostrava
1
202
1921.
Valdhansová Eliška
Slavoj Litoměřice
1
202
1921.
Soldátová Tina
YC Písek
1
202
1921.
Nováková Veronika
YC Kladno
1
202
1921.
Sejkorová Veronika
TJ Lanškroun
1
202
1921.
Kadlecová Dagmar
ALT Tornado
1
202
1921.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
1
202
1921.
Střelba Jan
Prazdroj Plzeň
1
202
1933.
Kadlec Roman
SK Tři sestry
1
198
1934.
Brandon Marek
Slavoj Litoměřice
1
188
1935.
Mareš Miroslav
YC Pardubice
1
159
1936.
Majtás Vít
Bohemia Poděbrady
1
142
1936.
Žáčková Jolana
JK Toušeň
1
142
1938.
Urbanec Maxim
YC CERE
1
140
1939.
Pinc Tomáš
Baník Most
1
136
1939.
Noháč Radek
Baník Most
1
136
1941.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
1
133
1942.
Bradáč Jindřich
Jachtklub Brno
1
126
1943.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
1
101
1943.
Ručková Eliška
Sokol Palkovice
1
101
1943.
Konopík Tomáš
Jachtklub Brno
1
101
1943.
Diviš Karel
YC Doksy
1
101
1943.
Zemanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
1
101
1943.
Šmíček Václav
JK Ostrava
1
101
1943.
Bárta Karel
YC CERE
1
101
1943.
Novák Tomáš
JK Ostrava
1
101
1943.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
1
101
1952.
Moravcová Jana
YC Vysoké Mýto
1
0
1952.
Petr Dio
JK Klatovy
1
0
1952.
Hudec Václav
YC Neratovice
1
0
1952.
Lindová Kateřina
YC Kladno
1
0
1952.
Ševčík Martin
WS Club VD
1
0
1952.
Hlinka Robert
Lokomotiva Cheb
1
0
1952.
Rek Adam
ČYK
1
0
1952.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
0
1952.
Zeman Tomáš
Lokomotiva Cheb
1
0
1952.
Landl Gerald
AUT - Austria
1
0
1952.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
1
0
1952.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
0
1952.
Wutschuld Ton
AUT - Austria
1
0
1952.
Veselá Tereza
ALT RS
1
0
1952.
Berndt Edi
AUT - Austria
1
0
1952.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
0
1952.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
0
1952.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
0
1952.
Berndt Edi
AUT - Austria
1
0
1952.
Bauer Peter
AUT - Austria
1
0
1952.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
0
1952.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace