POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2014




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1274 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Keblová Lucie ČYK 25 105 145
2. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 16 95 901
3. Maier Michael YCR Roudnice 17 90 794
4. Křížek David Lokomotiva Plzeň 17 76 084
5. Jurečka Matěj ČYK 19 75 141
6. Verner Jaroslav JK Toušeň 19 75 139
7. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 29 74 898
8. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 20 73 885
9. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 72 657
10. Kozelská Fenclová Veronika YC Praha 12 8 70 975
11. Lidařík Rudolf LS Brno 15 65 015
12. Košvica Jakub LS Brno 21 64 120
13. Kvasnik Milan YC Neratovice 16 63 534
14. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 11 62 429
15. Müller Ondřej SK Štětí 20 62 048
16. Burska Zosia YC CERE 21 61 951
17. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 12 61 917
18. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 20 61 621
19. Čermák Jaroslav YC Pardubice 15 61 050
20. Vaszi Mikuláš SK Štětí 20 60 791
21. Doležal Tomáš ČYK 17 60 530
22. Fiala Petr YC Neratovice 10 59 570
23. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 58 920
24. Rybáček Josef YC Doksy 16 58 688
25. Teplý Viktor Jachtklub Brno 9 58 132
26. Parůžek Jiří JK Toušeň 18 57 637
27. Košťál Petr YC Pardubice 14 54 393
28. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 54 200
29. Tkadlecová Sára JK Toušeň 13 53 581
30. Kořan Petr YC Neratovice 16 53 575
31. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 53 099
32. Peterka Miroslav YC Neratovice 10 51 900
33. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 51 788
34. Roček Roman YC Neratovice 15 49 199
35. Hrubý Jiří SK Štětí 10 48 602
36. Vacula Martin JK Staré Splavy 16 48 484
37. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 48 318
38. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 22 48 159
39. Mlejnek Tomáš SK Štětí 21 47 749
40. Cintl Václav JK Česká Lípa 14 47 641
41. Plhoň Adam SK Tři sestry 8 46 672
42. Teubnerová Anna ČYK 21 46 623
43. Richter Zdeněk YC Doksy 14 45 679
44. Brabec Václav YC CERE 11 45 581
45. Nápravník Jakub ČYK 22 45 483
46. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 13 44 871
47. Žáček Jiří Baník Ostrava 20 44 442
48. Jochovič Josef YC Neratovice 12 44 236
49. Janča Jean-Baptiste LS Brno 19 44 220
50. Palkovský Tomáš SK Štětí 8 43 124
51. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 20 42 641
52. Vychová Zuzana YC Neratovice 13 42 163
53. Plecitý Martin JK Toušeň 12 41 055
54. Vika Tomáš YC CERE 8 40 697
55. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 16 40 322
56. Bezděk David Jachtklub Brno 13 39 905
57. Nevelöš Adam SK Štětí 17 39 485
58. Hakl David LS Brno 15 39 372
59. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 39 151
60. Páleníčková Aneta YC CERE 16 39 016
61. Himmelová Klára YC Nechranice 19 38 681
62. Novotný Štěpán JK Cheb 11 38 192
63. Kafka Roman YC Velké Dářko 16 37 948
64. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 11 37 856
65. Preibischová Michaela YC Regent 7 37 618
66. Čáp Milan YC Neratovice 9 37 578
67. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 16 37 503
68. Vinkl Petr YC Kladno 20 37 111
69. Kališová Lenka Jachtklub Brno 13 36 603
70. Plodek Adam YC Pardubice 17 36 428
71. Maršálková Blanka LS Brno 20 35 917
72. Živná Veronika YC PanCzech 10 35 290
73. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 18 34 936
74. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 34 628
75. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 15 34 466
76. Skalický Vladimír LK Štěchovice 16 34 402
77. Viták František JK Plzeň 20 34 401
78. Mann Štěpán TJ Lanškroun 17 33 961
79. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 16 33 923
80. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 17 33 901
81. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 4 33 887
81. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 4 33 887
81. Křelinová Kateřina SK Tři sestry 4 33 887
81. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 33 887
81. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 33 887
81. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 33 887
81. Stoklásek Petr SK Tři sestry 4 33 887
88. Himmel Jiří YC Nechranice 21 33 874
89. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 6 33 873
90. Kubový Martin JK Toušeň 6 33 343
91. Dolejš Rudolf ČWA 14 33 332
92. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 14 32 999
93. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 11 32 819
93. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 32 819
95. Procházka Filip YC Neratovice 7 32 630
96. Hála Jan YC Kladno 21 32 528
97. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 9 32 445
98. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 9 32 286
99. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 13 32 229
100. Winkler Pavel JK Toušeň 8 32 151
101. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 13 32 072
102. Outrata Jiří JK Toušeň 12 31 989
103. Směšný Marek JK Prostějov 10 31 624
104. Tupý Petr LS Brno 16 31 594
105. Bezděková Martina Jachtklub Brno 11 31 429
106. Slíva Martin ČWA 8 31 247
107. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 31 221
108. Wehrenbergová Anna YC Kladno 16 31 208
109. Zita Tomáš ČYK 15 31 130
110. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 14 30 937
111. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 22 30 588
112. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 9 30 087
113. Chalupník Miloslav YC Dyje 7 29 960
114. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 12 29 845
115. Bína Daniel JK Staré Splavy 10 29 835
116. Kořanová Michaela YC Neratovice 19 29 714
117. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 29 666
118. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 29 612
119. Čermák Petr YC Kladno 9 29 593
120. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 16 28 993
121. Moucha Pavel YC Doksy 15 28 641
122. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 6 28 434
123. Vítovec Matěj YC CERE 18 28 403
124. Vaculka Zbyněk LS Brno 24 28 290
125. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 21 27 934
126. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 27 929
127. Vymazalová Agáta LS Brno 14 27 888
128. Nevelöš Tibor SK Štětí 16 27 759
129. Skála Filip ALT SF 11 27 756
130. Šmídová Petra KJ Těrlicko 7 27 720
131. Hrubý Pavel ČWA 12 27 635
132. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 27 352
133. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 27 292
134. Krsička Michal YC CERE 9 27 237
135. Ott Adam Jachtklub Brno 12 26 726
136. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 15 26 618
137. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 6 26 372
138. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 15 26 285
139. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 25 896
140. Kafka Richard YC Velké Dářko 14 25 867
141. Kilarová Marie Baník Ostrava 22 25 785
142. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 25 631
143. Sehnal Pavel ČWA 9 25 540
144. Šilhavý Jaromír YC Kladno 20 25 498
145. Jedlička Jan YC Neratovice 18 25 487
146. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 14 25 484
147. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 10 25 265
148. Pavlíková Barbora YC CERE 10 25 216
149. Švíková Kateřina YC CERE 10 25 029
150. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 24 755
151. Mika Radek YC SaS 13 24 657
152. Čajčík Jan LS Brno 9 24 549
153. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 8 24 437
154. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 12 24 403
155. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 12 24 251
156. Vacula Jan YC Znojmo 11 24 082
157. Mareček Josef JK Staré Splavy 17 23 926
158. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 19 23 901
159. Janderová Klára YC SaS 14 23 762
160. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 8 23 649
161. Škoda Michal YC Neratovice 16 23 563
162. Bobek Ondřej Baník Ostrava 11 23 239
163. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 11 23 147
164. Šindelka Ondřej YC Jezero Hlučín 20 23 038
165. Milerová Anna ČYK 13 22 821
166. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 13 22 745
167. Zíma Jakub ČWA 6 22 368
168. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 22 336
169. Hlaváček Matouš ČYK 15 22 231
170. Němec Jiří Slavoj Hluboká 14 22 076
171. Kmenta Martin Jachtklub Brno 14 22 012
172. Hudec Adam YC Neratovice 13 21 981
173. Houšková Klára ČYK 12 21 752
174. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 21 719
175. Slíva Jakub YC Nechranice 5 21 718
176. Smrčka Jiří ČYK 15 21 408
177. Rozsypal Martin JK Olomouc 4 21 367
178. Šulc David YC Nechranice 13 21 253
179. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 13 21 245
180. Krsička Lukáš YC CERE 8 21 172
181. Kučerová Lucie JK Prostějov 15 21 074
182. Jurečka Šimon ČYK 17 20 885
183. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 10 20 817
184. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 11 20 723
185. Nuc Mario JK Plzeň 14 20 658
186. Pavliš Jiří YC Kovářov 5 20 487
187. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 20 439
188. Stejskal Max YC Neratovice 13 20 322
189. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 8 20 310
190. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 12 20 278
191. Lawson Andrew JK Staré Splavy 14 20 229
192. Konopík Matěj Jachtklub Brno 15 19 877
193. Blatecký David Jachtklub Brno 5 19 731
194. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 9 19 591
195. Pavlišová Michaela YC Kovářov 7 19 541
196. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 6 19 538
197. Labuda Ondřej LS Brno 13 19 420
198. Soukup Aleš VS Duchcov 13 19 388
199. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 6 19 298
199. Zalabák Petr Chemička Ústí 6 19 298
201. Zárubová Michaela JK Cheb 9 19 271
202. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 7 19 135
203. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 9 19 097
204. Rozlivková Johana YC CERE 9 19 031
205. Pourová Barbora ČYK 15 19 027
206. Žáková Věra LS Brno 13 18 783
207. Vacula Jiří JK Staré Splavy 17 18 671
208. Mareček Šimon Jachtklub Brno 6 18 583
209. Žák Michal LS Brno 18 18 515
210. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 12 18 313
211. Červenka Matouš JK Olomouc 17 18 302
212. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 8 18 289
213. Hrdina Patrik YC RODOP 7 18 137
214. Brož Vojtěch ČYK 12 18 075
215. Živná Kateřina YC PanCzech 14 17 910
216. Bidlová Jitka LS Brno 10 17 862
217. Jarošová Natálie ČYK 13 17 846
218. Štruncová Michaela YC Neratovice 7 17 802
219. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 17 696
220. Vácha Martin LS Brno 11 17 563
221. Stránská Lucie VS Duchcov 9 17 465
222. Zanker Zbyněk SK Štětí 6 17 258
223. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 13 17 203
224. Záruba Vladimír JK Cheb 6 17 200
225. Kořanová Johana YC Neratovice 6 17 001
226. Huk Vítězslav LS Brno 14 16 660
227. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 10 16 654
228. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 16 457
228. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 16 457
230. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 16 431
231. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 5 16 234
232. Šilhavý Jiří YC Kladno 16 16 208
233. Mannel Dominik TJ Lanškroun 14 15 997
234. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 15 961
235. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 15 944
236. Sladký Martin ČWA 6 15 868
237. Vlachová Veronika YC Neratovice 7 15 818
237. Vlach Martin YC Neratovice 7 15 818
239. Kališová Marketa Jachtklub Brno 16 15 786
240. Rešl Pavel VS Duchcov 24 15 635
241. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 6 15 622
242. Musil Tomáš YC RODOP 3 15 518
243. Verner Kamil JK Toušeň 8 15 478
244. Neumann Lukáš YC RODOP 5 15 470
245. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 15 15 270
246. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 15 212
247. Kršňák Jan VS Duchcov 19 15 202
248. Formánková Kateřina ALT Vaurien 11 15 190
249. Štursová Lucie ČYK 11 15 118
250. Pinďák Josef SK Štětí 7 15 103
251. Burdová Michaela YC SaS 12 14 972
252. Václavík Jakub JK Česká Lípa 14 14 713
253. Procházka Libor YC Neratovice 8 14 535
254. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 17 14 530
255. Babický Josef JK Česká Lípa 9 14 527
256. Beerová Eliška SK Štětí 14 14 468
257. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 9 14 304
258. Šebek Martin LS Brno 10 14 194
259. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 14 037
260. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 14 021
261. Sobotová Kristýna JK Prostějov 16 13 867
262. Sovadina Petr LS Kroměříž 13 13 842
263. Pokoš Radim VS Duchcov 14 13 742
264. Louda Martin Simon SK Štětí 6 13 666
265. Kuchař Jan YC CERE 3 13 629
266. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 6 13 580
267. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 13 550
267. Havelka Jakub ČYK 2 13 550
269. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 6 13 539
270. Kotek Michal JK Staré Splavy 3 13 480
271. Lokajíčková Lucie ČYK 19 13 365
272. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 13 331
273. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 16 13 244
274. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 12 13 197
275. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 5 13 169
276. Pelar David LS Kroměříž 11 13 156
277. Jebavá Markéta YC Neratovice 5 13 066
277. Jebavý Vít YC Neratovice 5 13 066
279. Kováčová Tereza JK Prostějov 11 13 045
280. Svorová Barbora LS Brno 14 12 983
281. Drahorád Petr JK Cheb 4 12 685
282. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 7 12 628
283. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 11 12 590
284. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 12 12 572
285. Kučera Matěj TJ Lanškroun 17 12 521
286. Postránecký František YC Neratovice 13 12 514
287. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 11 12 461
287. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 12 461
289. Samec Marek Jachtklub Brno 10 12 448
290. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 12 12 437
291. Dvořák Ota YC CERE 5 12 324
292. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 6 12 247
293. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 12 199
294. Krátký Jan Slavoj Hluboká 8 12 182
295. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 12 12 129
296. Dragoun Dominik JK Plzeň 10 12 080
297. Kršňák Jakub VS Duchcov 17 12 005
298. Pokorný Vojtěch ALT SF 8 11 992
299. Košťálová Bára YC Pardubice 9 11 939
300. Holubová Kristýna ČYK 9 11 825
301. Valdhansová Klára ČYK 9 11 822
302. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 11 755
303. Haubold Petr Delfín Jablonec 7 11 740
304. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 11 699
305. Bláha Martin JK Plzeň 10 11 621
306. Ottová Hana Sokol Tovačov 3 11 495
307. Machovská Lucie ALT Vaurien 6 11 397
307. Machovský Jan ALT Vaurien 6 11 397
309. Nejezchleba Jakub LS Brno 12 11 333
310. Cikrt Tomáš JK Toušeň 7 11 310
311. Zankerová Aneta SK Štětí 13 11 236
312. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 11 235
313. Záluský Kamil YC Nechranice 6 11 111
314. Bryxová Lucie YC Neratovice 6 11 094
315. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 11 042
316. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 8 11 023
317. Rozsypal Jakub JK Olomouc 6 10 955
318. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 13 10 953
319. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 10 947
320. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 6 10 907
321. Valouch Vlastimil JK Olomouc 11 10 906
322. Krsička Martin YC CERE 9 10 898
323. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 5 10 882
324. Kučera Michal Chemička Ústí 7 10 791
324. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 10 791
326. Kulík Martin YC RODOP 2 10 718
327. Bureš Martin TJ Lanškroun 14 10 710
327. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 8 10 710
329. Kaiser Ondřej YC Písek 9 10 663
330. Šilhan Matyáš YC Lipno nad Vltavou 8 10 620
330. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 8 10 620
332. Altman Jiří Císařská louka 8 10 530
333. Slívová Jana YC Nechranice 3 10 493
334. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 10 387
335. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 4 10 360
336. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 10 10 353
337. Kala Roman YC Doksy 4 10 178
338. Svoboda Jan LS Kroměříž 5 10 172
339. Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 10 105
340. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 10 087
341. Falta Miroslav ALT Tornado 5 10 063
342. Petrová Kristýna VS Duchcov 13 10 022
343. Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 10 015
344. Gebhart Zdeněk JK Cheb 9 9 860
345. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 3 9 829
346. Mojdl Ondřej ALT SF 9 9 808
347. Vallová Anna LS Brno 10 9 762
348. Ďásek František JK Cheb 8 9 697
349. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 6 9 681
350. Vít Ladislav JK Plzeň 13 9 652
351. Hodač Alois Chemička Ústí 7 9 628
352. Chudějová Hana YC Neratovice 5 9 600
352. Mrzílková Lenka YC Neratovice 5 9 600
354. Otto Karel LS Brno 6 9 590
355. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 5 9 587
356. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 21 9 581
357. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 11 9 570
358. Podzimek Antonín ČYK 4 9 496
359. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 9 480
360. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 9 416
361. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 9 9 331
362. Kmoníček Jiří YC Pardubice 7 9 329
363. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 9 233
364. Fiala Petr YC CERE 1 9 037
365. Klusáčková Radka LS Brno 7 9 010
366. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 4 8 991
367. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 4 8 962
368. Švíková Bára YC CERE 10 8 946
369. Přikryl Petr LS Kroměříž 6 8 926
370. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 8 8 911
371. Roubal Pavel LS Brno 3 8 812
372. Vacula Karel YC Znojmo 14 8 773
373. Svoboda Lukáš YC Neratovice 11 8 766
373. Havel Filip YC Neratovice 11 8 766
373. Němec František ALT Tornado 4 8 766
376. Postránecká Klára YC Neratovice 13 8 765
377. Luczkow Tomáš ASK Lovosice 4 8 757
377. Hemelík Jan ASK Lovosice 4 8 757
379. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 16 8 742
380. Lejhanec David YC Pardubice 8 8 736
381. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 4 8 683
382. Skořepová Eva JK Toušeň 4 8 680
383. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 4 8 637
384. Kleinová Jana JK ČZU 7 8 607
385. Žíla st. Jiří Slavoj Hluboká 10 8 550
386. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 530
387. Pavlík Jiří LS Brno 7 8 494
388. Vitvar Jan Bohemia Apple YC 4 8 491
389. Tichánek Michael Sokol Palkovice 8 8 359
390. Chlebna Milan YC Kovářov 4 8 334
390. Smuda Leopold YC Kovářov 4 8 334
392. Lorenz Alan JK Česká Lípa 4 8 294
393. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 8 289
394. Hendrych Václav YC Doksy 5 8 284
395. Otevřel Pavel LS Brno 14 8 254
396. Löwit Harry Císařská louka 9 8 213
397. Nápravníková Barbora YC SaS 7 8 197
398. Bartoň David TJ Lanškroun 12 8 167
399. Švík František YC RODOP 1 8 138
399. Švihlík Martin YC RODOP 1 8 138
399. Kolář Petr YC RODOP 1 8 138
402. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 8 136
403. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 11 8 094
404. Kraus Jan YC Kladno 7 8 088
405. Vít Radek YC Kladno 4 8 081
406. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 5 8 057
407. Holý Ivo Baník Ostrava 4 8 055
408. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 8 018
409. Majchrák Kristian ČYK 6 7 990
410. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 5 7 947
411. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 3 7 946
412. Štamberg Jan FD Club UO 4 7 940
412. Kopecký Ivo FD Club UO 4 7 940
414. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 12 7 910
415. Kraus Lukáš YC Kladno 14 7 881
416. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 7 841
417. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 7 786
418. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 7 782
419. Indrák Václav Sokol Tovačov 9 7 739
420. Novohradský Filip YC Pardubice 6 7 686
421. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 7 682
422. Fanta Miroslav LS Brno 8 7 664
423. Piňosová Kristýna JK Prostějov 8 7 660
424. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 7 515
425. Daněk Jan LS Brno 2 7 473
426. Kölbl Josef ALT Tornado 4 7 450
427. Dostálová Barbora Císařská louka 7 7 430
428. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 4 7 421
429. Liczmanová Jana Baník Ostrava 7 7 409
430. Vinkl Daniel YC Kladno 5 7 380
431. Mojdl Martin ALT SF 7 7 375
432. Skála Petr ALT SF 8 7 356
433. Moučková Hana YC Velké Dářko 13 7 338
434. Mayerbergová Ilona LS Brno 5 7 337
435. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 7 327
435. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 7 327
437. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 11 7 319
438. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 7 307
439. Bachtík Marek YC CERE 2 7 285
440. Trnavský Martin Jachtklub Brno 4 7 258
441. Vitouch Jan LS Brno 13 7 225
442. Vít Jaroslav JK Plzeň 12 7 189
443. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 4 7 183
444. Karhánek Jiří YC SaS 5 7 178
445. Němec Milan KJ Těrlicko 14 7 174
446. Skála David ALT SF 5 7 116
447. Staněk Jan YC Doksy 15 7 110
448. Loužek Karel JK Plzeň 5 7 107
449. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 11 7 105
449. Kraus Petr Newton YC 2 7 105
451. Hajn Ladislav SK Štětí 5 7 095
452. Tesař David ASK Lovosice 3 7 071
453. Kuthan Martin YC Neratovice 4 7 066
454. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 4 7 033
455. Audy Dan Jachtklub Brno 4 6 992
456. Holubová Tereza ČYK 9 6 980
457. Hasman Radim YC Kladno 11 6 972
458. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 4 6 940
459. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 4 6 932
460. Viščor Dan LS Brno 9 6 915
461. Snopek Martin Slavoj Hluboká 8 6 904
462. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 7 6 885
463. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 6 821
463. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 6 821
465. Pinďáková Monika SK Štětí 3 6 820
466. Daněk Tomáš LS Brno 9 6 784
467. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 6 772
468. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 6 756
469. Kuš Emil Slavoj Hluboká 6 6 712
469. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 6 6 712
471. Audyová Markéta Jachtklub Brno 2 6 697
472. Adam Daniel JK Staré Splavy 4 6 656
473. Dlouhý Radek YC Pardubice 4 6 638
474. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 4 6 629
475. Říčanová Nicol SK Štětí 10 6 621
476. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 4 6 603
476. Cíglerová Jana YC Bystrc Brno 4 6 603
478. Svorová Tereza LS Brno 13 6 520
479. Maršík Karel Chemička Ústí 7 6 517
479. Maršík Karel Chemička Ústí 7 6 517
481. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 7 6 511
482. Synková Anna LS Brno 7 6 508
483. Houdek Roman LS Brno 2 6 486
484. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 6 483
485. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 5 6 478
486. Horký Adam ČWA 3 6 386
487. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 8 6 370
488. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 6 331
488. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 331
488. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 331
488. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 331
488. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 6 331
488. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 331
494. Korych Pavel YC Kladno 5 6 327
495. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 6 6 319
496. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 6 297
497. Sivá Helena Slavoj Hluboká 6 6 249
498. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 9 6 237
499. Diviš Ivo YC Dyje 2 6 201
500. Kysilka Tomáš TJ Lanškroun 12 6 167
501. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 6 155
502. Bílková Lucie Sokol Palkovice 12 6 125
503. Křiváková Magdalena LS Brno 5 6 080
504. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 6 075
504. Louda Zbyněk YC CSA 2 6 075
504. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 2 6 075
504. Sokol Petr ALT Vaurien 1 6 075
508. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 5 6 019
509. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 8 6 011
510. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 5 881
511. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 4 5 842
512. Šára Michal Sokol Dobřichovice 3 5 838
513. Hlubuček Pavel YC Doksy 2 5 826
514. Podhorec Štefan YC Kladno 4 5 810
515. Smutná Veronika JK Staré Splavy 3 5 778
516. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 4 5 741
517. Červený Martin JK Plzeň 10 5 724
518. Topiarzová Magda YC CERE 4 5 687
519. Staniek Michal KJ Těrlicko 6 5 677
520. Sláma Eduard Jachtklub Brno 5 5 672
521. Hýža Petr Jachtklub Brno 4 5 668
522. Fantová Kateřina LS Brno 5 5 647
523. Bobková Eva Baník Ostrava 3 5 643
524. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 9 5 633
525. Daněk Michal LS Kroměříž 6 5 613
526. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 5 562
527. Bauer František YC CERE 5 5 555
528. Fiala Martin YC Znojmo 3 5 542
529. Hálová Lucie JK Toušeň 12 5 541
530. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 11 5 475
530. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 11 5 475
532. Záhora Aleš Slavoj Litoměřice 8 5 472
533. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 6 5 442
534. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 11 5 433
535. Kudláček Pavel ČWA 2 5 428
536. Dybal Vojtěch Baník Ostrava 6 5 339
537. Schrollová Eva YC Písek 4 5 333
538. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 5 5 329
539. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 2 5 306
540. Raška Marek ČWA 6 5 290
541. Motýl Jindřich ALT Melges 24 1 5 275
541. Mück František ALT Melges 24 1 5 275
541. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 275
544. Vodáček Tomáš LS Brno 4 5 244
545. Lončáková Jana JK Staré Splavy 4 5 230
546. Sivý Filip Slavoj Hluboká 8 5 218
547. Bauerová Šárka YC CERE 2 5 206
548. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 4 5 200
549. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 4 5 186
550. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 7 5 178
551. Nápravníková Barbora ČYK 1 5 152
551. Havelka Zdeněk ALT RS 1 5 152
553. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 5 147
554. Prchal Vít JK Staré Splavy 6 5 143
554. Kafka Richard YC Velké Dářko 5 5 143
556. Sehnal René YC SaS 2 5 131
557. Rott Jan JK Plzeň 2 5 124
558. Pop Tomáš YC Pardubice 4 5 086
559. Fröhlich Lukáš YC CERE 4 5 084
560. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 5 058
561. Mojdl Ondřej YC Kladno 3 5 047
561. Cvan Martin LS Brno 4 5 047
563. Valdhansoá Aneta ČYK 1 4 968
564. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 11 4 938
565. Smolařová Barbora YC CERE 6 4 929
566. Valík Tomáš ČANY 3 4 915
567. Hemelík Antonín ASK Lovosice 4 4 910
567. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 4 4 910
569. Zach Marek Česká Kitová Federace 2 4 893
570. Diviš Michal YC Dyje 2 4 892
571. Vymazalová Karolína LS Brno 8 4 868
572. Cvachová Adéla Spartak Modřany 4 4 862
573. Gebhart Jan JK Cheb 7 4 836
574. Kašpar Antonín YC CERE 2 4 828
575. Rott Petr JK Plzeň 5 4 810
576. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 7 4 772
577. Dvořák Filip Jachtklub Brno 12 4 771
578. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 4 767
579. Dumek Petr YC Kotva Pha 5 4 754
580. Kohout Lubomír SK Yachting Styl 1 4 730
580. Voženílková Petra SK Yachting Styl 1 4 730
582. Nováková Ludmila LS Brno 8 4 726
583. Matoušková Eva ALT Melges 24 6 4 724
584. Nigrin Miloš ALT 29er a 49er 2 4 717
585. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 9 4 686
586. Pavlovský Marek LS Brno 4 4 670
587. Kolář Jakub JK Staré Splavy 13 4 625
588. Bryxová Pavla YC Neratovice 5 4 602
589. Ach-Hübner Otakar LS Brno 5 4 572
590. Marek Jan A.N.V. 1 4 570
591. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 4 567
592. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 4 561
593. Cvikrová Michaela ČYK 9 4 541
594. Liška Jakub Newton YC 1 4 525
594. Fikáček Albert Newton YC 1 4 525
596. Fišer Roman JK Královská 6 4 515
597. Horváth Vojtěch ČYK 1 4 513
597. Jakoubek Zdeněk ČYK 1 4 513
597. Solař Petr ČYK 1 4 513
600. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 10 4 495
601. Kir Milan IWS Club Nechra 3 4 420
602. Dudák Šimon YC CERE 1 4 404
603. Vašík Roman LS Brno 7 4 387
604. Krejza Filip ALT FB 5 4 384
605. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 378
605. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 378
607. Šmídová Božena YC Neratovice 7 4 377
608. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 10 4 345
609. Spurný Vojtěch JK Olomouc 7 4 339
610. Kvyšnovský Michael ČWA 2 4 308
611. Guryča Nikola YC CERE 2 4 288
612. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 4 254
613. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 4 240
614. Sysel Jakub SK Nový Knín 5 4 203
615. Bauerová Markéta YC CERE 5 4 189
616. Spousta Petr LS Brno 2 4 171
617. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 10 4 142
618. Petrák Jan ALT Tornado 3 4 129
618. Marek František ALT Tornado 3 4 129
620. Mannelová Anežka TJ Lanškroun 7 4 102
621. Jenšík David JK Česká Lípa 3 4 084
622. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 4 061
622. Hejna Jan Baník Ostrava 4 4 061
624. Výška Jan Prazdroj Plzeň 11 4 031
625. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 8 4 030
626. Trusíková Hana LS Brno 6 3 971
627. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 2 3 935
628. Mendík Jan JK Staré Splavy 2 3 914
629. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 8 3 909
630. Šudomová Agáta YC Lipno nad Vltavou 2 3 907
631. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 5 3 906
632. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 3 904
633. Žalud František JK Toušeň 8 3 902
634. Soukup Filip YC Regent 5 3 895
635. Hrnčál Milan YC Pardubice 4 3 888
636. Štěpán David Jachtklub Brno 8 3 884
637. Bezušková Jana YC Neratovice 2 3 882
638. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 5 3 866
639. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 4 3 821
640. Dragoun Ivan JK Plzeň 8 3 796
641. Kittler Jan LS Brno 1 3 784
642. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 3 771
642. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 3 771
644. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 767
645. Lukaščuk Ivan TJ Lanškroun 7 3 765
646. Pohorská Linda YC Kotva Pha 3 3 728
647. Hulínský Martin ČWA 2 3 664
648. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 3 651
649. Kostinová Marie VS Duchcov 7 3 639
650. Šindelář Jan JK Plzeň 8 3 634
651. Háma Martin YC Doksy 1 3 622
652. Novák Dušan ASK Lovosice 4 3 606
653. Hodačová Veronika YC Pardubice 7 3 602
654. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 3 555
654. Červený Aleš ASK Lovosice 2 3 555
656. Jadrný Jakub Jachtklub Brno 8 3 543
657. Jozíf Martin YC Pardubice 2 3 539
658. Hasman Radim ASK Lovosice 3 3 537
658. Hasmanová Martina ASK Lovosice 3 3 537
660. Švec Václav ČYK 2 3 524
661. Jarošová Šárka ALT RS 1 3 517
662. Uher Ondřej ALT Formula 20T 4 3 516
663. Nedvědický Alexandr ČYK 1 3 515
663. Kolář František SK Štětí 1 3 515
663. Zajíc Ladislav SK Štětí 1 3 515
663. Fleischer Libor SK Štětí 1 3 515
663. Dvořák Pavel SK Štětí 1 3 515
668. Valeš Jáchym YC CERE 6 3 514
669. Novotný Jiří ASK Lovosice 2 3 513
670. Cach Zdeněk YC Regent 4 3 506
671. Jarošová Andrea Jachtklub Brno 6 3 501
672. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 3 467
673. Novotný Martin Slavoj Hluboká 2 3 463
674. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 7 3 418
675. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 3 398
676. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 3 396
677. Fiala Eduard LS Brno 6 3 360
678. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 3 3 353
678. Janda Martin ASK Lovosice 3 3 353
680. Haken Vladimír WS Club VD 4 3 338
681. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 3 334
682. Valouch Libor JK Olomouc 4 3 330
683. Somolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 4 3 324
684. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 4 3 309
685. Cákoci Marek YC CERE 4 3 303
686. Obermajer Marek SK Nový Knín 3 3 302
687. Novák Jaroslav YC Doksy 3 3 301
688. Bobuš David YC Znojmo 2 3 298
689. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 11 3 284
690. Beneš Marian JK Slavia Havířov 6 3 256
691. Faktor Marian SK Nový Knín 4 3 241
692. Bárta Jan ASK Lovosice 3 3 235
693. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 225
694. Seidl Šimon LS Brno 1 3 200
695. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 9 3 196
696. Masopust Jaroslav YC Doksy 5 3 188
696. Richtr Zdeněk YC Doksy 5 3 188
698. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 3 179
699. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 7 3 177
700. Kraml Miroslav YC Písek 4 3 142
701. Král Karel JK Sokolov 3 3 130
702. Bučilová Michaela YC Písek 4 3 124
703. Červín Jiří Chemička Ústí 4 3 102
704. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 4 3 096
705. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 3 083
706. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 3 064
706. Novotný Václav JK Cheb 1 3 064
708. Štrunc Jan YC Neratovice 2 3 041
709. Šedivý Bořek LS Brno 4 3 031
709. Nevřiva Václav LS Brno 4 3 031
711. Krejčiřík Jan LS Brno 4 3 024
712. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 3 021
713. Mannel Luboš TJ Lanškroun 4 3 003
714. Himmel Jiří YC Nechranice 1 2 994
715. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 8 2 963
716. Sekera Petr VS Duchcov 5 2 961
717. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 2 953
718. Vaculka Patrik LS Brno 4 2 952
719. Petřík Martin YC Neratovice 3 2 951
720. Hofmanová Barbora Lokomotiva Plzeň 5 2 947
721. Dvořák Dalibor ČWA 2 2 939
722. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 2 2 899
723. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 5 2 898
723. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 2 898
725. Borčická Lucie LS Brno 5 2 893
725. Prax Jakub LS Brno 5 2 893
727. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 2 887
728. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 6 2 885
729. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 2 871
730. Srba Lukáš Slavoj Litoměřice 9 2 785
731. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 755
732. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 2 742
733. Vachtarčíková Michaela Baník Ostrava 3 2 740
734. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 2 711
735. Veit Martin ALT FB 4 2 710
736. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 7 2 709
737. Ručka Tomáš YC Kladno 3 2 680
738. Petřík Roman YC Velké Dářko 4 2 647
738. Hofmann Filip YC Velké Dářko 4 2 647
740. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 2 2 638
741. Dušan Makrlík JK Klatovy 7 2 634
742. Quasničzka Josef JK Litoměřice 3 2 606
743. Karhánek Jan YC SaS 2 2 592
744. Hnitka Martin YC Nechranice 2 2 590
745. Strachota Svatopluk Newton YC 1 2 580
745. Šuvarský Jaroslav Newton YC 1 2 580
745. Laichman Libor Newton YC 1 2 580
745. Janoušek Martin Newton YC 1 2 580
745. Vokurka Zdeněk Newton YC 1 2 580
745. Havelka Tomáš Newton YC 1 2 580
751. Kovařík Jan YC SaS 2 2 559
751. Jakubec Pavel YC SaS 2 2 559
751. Kádě Roman YC SaS 2 2 559
751. Redčenkov Boris YC SaS 2 2 559
751. Peroutka Jan YC SaS 2 2 559
751. Fürbachová Alexandra YC SaS 2 2 559
751. Ernstberger Petr YC SaS 2 2 559
751. Bekrová Jana YC SaS 2 2 559
759. Komárek Zdeněk YC Pardubice 5 2 555
760. Matas Milan ALT Cat Open 4 2 535
761. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 3 2 529
762. Hýža Vít Jachtklub Brno 7 2 528
763. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 2 502
764. Toth Martin ČWA 5 2 499
765. Chára Štěpán Bohemia Apple YC 1 2 461
766. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 2 445
767. Roháček Lukáš LS Brno 7 2 442
768. Dojmazov Petr ALT RS 3 2 440
769. Patočková Vanda Jachtklub Brno 5 2 437
770. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 2 436
771. Janáček Petr LS Brno 5 2 428
772. Bína Ladislav JK Staré Splavy 2 2 425
773. Princová Lea LS Brno 2 2 417
774. Stránská Lucie YC SaS 1 2 415
775. Myška Filip IWS Club Nechra 2 2 414
776. Cutych Václav Slavoj Litoměřice 7 2 388
777. Faltys David Bohemia Poděbrady 4 2 374
778. Polášková Tereza TJ Lanškroun 8 2 363
779. Kysilka Jindřich ml. TJ Lanškroun 3 2 354
780. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 4 2 353
781. Holý Petr SK Yachting Styl 1 2 345
781. Cabejšek Ladislav SK Yachting Styl 1 2 345
781. Schulz Jiří SK Yachting Styl 1 2 345
781. Porkert Jan SK Yachting Styl 1 2 345
781. Nováček Miloš SK Yachting Styl 1 2 345
781. Holý Jan SK Yachting Styl 1 2 345
787. Novák Adam YC Jezero Hlučín 7 2 294
788. Žák Marek LS Brno 4 2 291
789. Koukal Jan YC SaS 2 2 287
789. Špidler Martin YC SaS 2 2 287
789. Růžička Libor YC SaS 2 2 287
789. Raban Jan YC SaS 2 2 287
789. Hrazdíra Tomáš YC SaS 2 2 287
789. Trushchalov Oleksiy YC SaS 2 2 287
795. Bělehrad Pavel LS Brno 3 2 281
796. Vácha Radek YC DIM Bezdrev 2 2 253
796. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 2 2 253
798. Florián Jaroslav YC Kladno 4 2 250
799. Horák Marek ALT Melges 24 2 2 244
800. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 2 231
801. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 220
802. Mrůzek Pavel YC Regent 2 2 218
803. Červinka Vít SK Halza 1 2 184
803. Filip Martin SK Halza 1 2 184
803. Třeček Zdeněk SK Halza 1 2 184
803. Třeček Čeněk SK Halza 1 2 184
803. Dadák Jakub SK Halza 1 2 184
803. Vít Martin SK Halza 1 2 184
809. Vymazal Oldřich LS Brno 5 2 176
810. Hrubý Jiří JK Plzeň 5 2 167
811. Červenková Kateřina JK Olomouc 4 2 148
812. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 2 138
812. Brožek Pavel SC Testudo 1 2 138
812. Pexa Tomáš SC Testudo 1 2 138
812. Holík Jiří SC Testudo 1 2 138
812. Lux Vlastimil SC Testudo 1 2 138
812. Brožek Tomáš SC Testudo 1 2 138
818. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 7 2 137
819. Zamarský Petr YC SaS 2 2 111
819. Svoboda Petr YC SaS 2 2 111
819. Pecha Martin YC SaS 2 2 111
819. Krejčí Roman YC SaS 2 2 111
819. Turtoň Vítězslav YC SaS 2 2 111
819. Feil Petr YC SaS 2 2 111
825. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 2 109
826. Urbánková Monika Chemička Ústí 6 2 108
826. Slabý Oldřich Chemička Ústí 6 2 108
828. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 6 2 095
828. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 6 2 095
830. Korecký Adam JK Plzeň 3 2 083
831. Nový Marek JK Plzeň 4 2 070
832. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 2 2 061
833. Vřešťál Rudolf LS Brno 2 2 059
833. Jaroubek Martin LS Brno 2 2 059
835. Šatný Martin LS Brno 6 2 058
836. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 028
837. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 2 016
838. Bejvl Vojtěch LS Brno 1 2 010
838. Štepník Štefan LS Brno 1 2 010
838. Novák Miloš LS Brno 1 2 010
838. Vokáč Michal LS Brno 1 2 010
838. Grabarczyk Darek LS Brno 1 2 010
838. Vítovec Dan YC CERE 1 2 010
844. Šára Jan YC Neratovice 1 1 996
845. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 6 1 991
845. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 4 1 991
847. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 1 989
848. Mojdl Martin YC Kladno 2 1 986
849. Bína Vladimír JK Staré Splavy 2 1 982
850. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 1 960
851. Fořt Jiří ALT Melges 24 2 1 959
852. Šachl Zděnek VS Duchcov 4 1 953
853. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 1 952
854. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 2 1 947
854. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 2 1 947
856. Drvota Jaromír YC Kladno 3 1 928
857. Rohovský Martin LS Brno 4 1 914
858. Benda Jan ALT Cat Open 3 1 897
859. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 1 879
859. Drahorádová Lucie JK Cheb 2 1 879
861. Bryx Petr YC Neratovice 2 1 878
862. Hořejší Miroslav Česká Kitová Federace 1 1 876
863. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 1 863
864. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 1 1 849
864. Šafář Jakub YC DIM Bezdrev 1 1 849
864. Vurm Miroslav YC DIM Bezdrev 1 1 849
864. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 1 849
868. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 3 1 848
869. Balzer Robert JK Prostějov 3 1 847
870. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 1 1 831
871. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 3 1 828
872. Valenová Barbora JK Olomouc 6 1 826
873. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 4 1 825
874. Bláha Pavel YCR Roudnice 3 1 819
875. Rosík Alex YC CERE 3 1 812
876. Hájek Ladislav YCR Roudnice 4 1 811
877. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 2 1 802
878. Jukl Michal Lokomotiva Plzeň 3 1 794
879. Vais Lubomír YC PanCzech 1 1 781
879. Vais Jakub YC PanCzech 1 1 781
879. Zelenka Martin YC PanCzech 1 1 781
879. Fiala Petr Orthodocks YC 1 1 781
883. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 7 1 780
884. Procházka Jan YC Znojmo 1 1 758
885. Riedel Oto VS Duchcov 3 1 737
886. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 7 1 735
887. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 1 734
888. Kučerová Jana JK Prostějov 3 1 718
889. Audy Petr Jachtklub Brno 2 1 711
890. Viščorová Nela LS Brno 4 1 709
891. Čajčík Karel YC Pardubice 4 1 702
892. Mika Radek ČWA 2 1 696
893. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 1 674
894. Michalička Matěj YC CERE 3 1 668
895. Cvach Pavel Spartak Modřany 1 1 663
896. Bartoňová Tereza TJ Lanškroun 3 1 661
897. Valenová Klára JK Olomouc 2 1 658
898. Podolský Marek YC Znojmo 2 1 650
899. Kučera Michal TJ Lanškroun 2 1 645
900. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 1 629
901. Wehrenbergova Petra YC Kladno 2 1 624
902. Cachová Šárka YC Regent 3 1 620
903. Löwitová Olga Císařská louka 2 1 618
904. Holub Miloslav YC Znojmo 2 1 608
905. Mikuláštík Petr LS Brno 2 1 596
906. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 589
907. Kaiser Libor YC Písek 2 1 583
908. Himmel Klára YC Nechranice 1 1 581
909. Mader Dan Jachtklub Brno 1 1 559
909. Putna Petr Jachtklub Brno 1 1 559
909. Finger Jiří SK Yachting Styl 1 1 559
909. Klapka Petr SK Yachting Styl 1 1 559
913. Ševčík Filip YC Dyje 2 1 552
914. Tušek Václav ALT Cat Open 3 1 546
915. Kupská Martina LS Brno 3 1 542
916. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 1 535
917. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 1 533
918. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 1 522
919. Koláčková Jasmína LS Brno 2 1 513
920. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 5 1 510
921. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 1 504
922. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 1 497
922. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 1 497
922. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 497
925. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 495
925. Mojdlová Kateřina YC Kladno 2 1 495
927. Moucha Karel YC Doksy 1 1 479
928. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 1 477
929. Novotná Kristýna YC CERE 1 1 476
930. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 4 1 471
931. Hájek Libor JK Cheb 3 1 468
932. Skala Pavel JK Cheb 3 1 456
933. Filinger Marek YC CERE 2 1 451
934. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 4 1 450
935. Slíva Jakub LS Kroměříž 2 1 425
936. Rashki Denisa TJ Lanškroun 4 1 419
937. Coubal Václav YC CERE 2 1 417
938. Ach-Hübner Adam LS Brno 1 1 414
939. Herink Miroslav ASK Lovosice 1 1 388
939. Kolář Michal ASK Lovosice 1 1 388
941. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 5 1 373
942. Prokopec Petr YC Pardubice 2 1 358
943. Ovčička Josef ing. YC Příbram 2 1 356
943. Dvořák Jan YC Příbram 2 1 356
943. Klimeš Pavel YC Příbram 2 1 356
943. Hacman Martin YC Příbram 2 1 356
943. Legner Tomáš YC Příbram 2 1 356
943. Konvalinka Jan YC Příbram 2 1 356
949. Běhal Miroslav Baník Ostrava 4 1 343
950. Kotě Vojtěch YC Kladno 3 1 337
951. Koláček Martin LS Brno 3 1 327
952. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 3 1 313
952. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 3 1 313
954. Koza Martin LS Brno 1 1 304
954. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 1 304
956. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 4 1 294
957. Kuchař Jan YC CERE 1 1 290
958. Dvořák Jakub YC SaS 2 1 279
958. Sraier Vladimír YC SaS 2 1 279
958. Šiška Ladislav YC SaS 2 1 279
958. Hegr David YC SaS 2 1 279
958. Kukla Jaroslav YC SaS 2 1 279
963. Švec Ladislav ČWA 2 1 275
964. Procházka Jan JK Plzeň 4 1 265
965. Broul Stanislav Delfín Jablonec 2 1 250
966. Seidl Lev ALT RS 2 1 246
966. Cais David ALT RS 2 1 246
968. Polidar Martin JK Cheb 4 1 243
969. Kment Libor ČWA 2 1 240
970. Vetíšková Lenka YC CERE 1 1 236
970. Jakešová Svatava LS Brno 1 1 236
970. Podsedníková Lea LS Brno 1 1 236
973. Krejčí Petr YC SaS 2 1 235
973. John Jan YC SaS 2 1 235
973. Hošek Jeroným YC SaS 2 1 235
973. Beran Tomáš YC SaS 2 1 235
973. Svoboda Ivo YC SaS 2 1 235
973. Plánský Jaroslav YC SaS 2 1 235
979. Hanzl František Slavoj Litoměřice 4 1 218
980. Mrzílková ml. Lenka YC Neratovice 1 1 206
981. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 2 1 200
981. Waas František Lokomotiva Plzeň 3 1 200
983. Hájek Tomáš YC CERE 2 1 196
984. Miková Žaneta YC SaS 2 1 184
985. Bátěk Šimon JK Olomouc 3 1 160
986. Durec Petr YC Znojmo 1 1 156
986. Jan Wiendl JK Klatovy 1 1 156
988. Horák Pavel ČYK 2 1 148
988. Čáp Jiří ČYK 2 1 148
990. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 3 1 128
991. Zvěřina Václav VS Duchcov 3 1 118
992. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 1 112
993. Gebhart Antonín JK Cheb 4 1 111
994. Páleníčková Iva YC Kladno 1 1 110
995. Pešta Roman YC CERE 1 1 108
996. Jobertová Ingrid YC CERE 1 1 101
997. Šíma Jan YC CERE 2 1 098
998. Štamberg Zdeněk FD Club UO 2 1 095
998. Kopecký Josef FD Club UO 2 1 095
1000. Löwit Harry Císařská louka 1 1 091
1001. Polívková Terezie Prazdroj Plzeň 3 1 089
1002. Líbl Lubomír JK Plzeň 4 1 083
1003. Horešovský Zdeněk YC Písek 1 1 081
1003. Korčík Lukáš Baník Ostrava 1 1 081
1005. Ehl Vladimír WS Club VD 2 1 076
1006. Tošovský Miroslav YC Vysoké Mýto 1 1 075
1006. Česal Danilo SK Nový Knín 1 1 075
1006. Hurych Zdeněk SK Yachting Styl 1 1 075
1006. Jirsa Petr SK Yachting Styl 1 1 075
1006. Minář Jaromír SK Yachting Styl 1 1 075
1006. Matějka Jan SK Yachting Styl 1 1 075
1012. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 1 1 069
1013. Beneš Jiří Chemička Ústí 1 1 063
1013. Benešová Jitka Chemička Ústí 1 1 063
1013. Pavlíková Gabriela LS Brno 1 1 063
1016. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 1 054
1016. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 1 054
1018. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 046
1018. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 1 046
1018. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 1 1 046
1021. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 2 1 030
1022. Adamcová Jiřina LS Brno 2 1 024
1022. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 1 024
1022. Bodlák Pavel ČWA 2 1 024
1025. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 1 020
1026. Morávek Adam TJ Lanškroun 4 1 018
1027. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 2 1 016
1028. Titěra Richard YC CERE 3 1 015
1029. Špaček Matěj YC CERE 3 1 010
1029. Beneš Jiří YC CERE 3 1 010
1029. Kilarová Jana Baník Ostrava 2 1 010
1032. Cvikr Matyáš YC Říčany 1 1 008
1033. Malec Martin LS Brno 2 989
1033. Opěla Richard ČANY 1 989
1033. Mülerová Olga ČANY 1 989
1033. Čihák Vratislav ČANY 1 989
1037. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 4 980
1037. Ochec Jan ČYK 2 980
1039. Kaláb Jindřich VS Duchcov 2 970
1040. Ďurica Zbyněk Lokomotiva Cheb 1 969
1041. Blažek Martin ČYK 3 966
1042. Fejtek Karel Lokomotiva Cheb 1 957
1043. Martinová Julie YC Kladno 2 956
1044. Uhrová Dagmar ALT Formula 20T 1 954
1045. Janatka Jan Císařská louka 1 938
1045. Procházková Bára YC Znojmo 1 938
1047. Lejhanec Filip YC Pardubice 2 905
1047. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 2 905
1049. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 904
1049. Vrabec Jan YC CERE 1 904
1049. Nevelöš Jan SK Štětí 1 904
1049. Vydrová Jana ALT Tornado 1 904
1053. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 3 901
1054. Vaněk Václav YC Regent 3 897
1054. Frouz Jan YC CERE 2 897
1056. Divácký Daniel YC CERE 2 882
1057. Fabián Jan YC Jezero Hlučín 3 877
1058. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 868
1059. Maršálek Daniel LS Brno 2 867
1060. Kaprálová Libuše YC SaS 2 862
1060. Rysová Zuzana YC SaS 2 862
1060. Lukáčová Lucie YC SaS 2 862
1060. Kapičková Martina YC SaS 2 862
1064. Zobač Jakub JK Staré Splavy 1 860
1064. Škába Václav JK Staré Splavy 1 860
1066. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 2 857
1066. Bazler Petr ASK Lovosice 2 857
1068. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 2 856
1069. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 2 847
1070. Chmelová Anna Císařská louka 1 846
1070. Chmelová Jana Císařská louka 1 846
1070. Jindřich Rostislav JK Cheb 3 846
1073. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 1 841
1073. Přidal Radim JK Prostějov 1 841
1075. Olša Jiří LS Brno 1 840
1075. Korčák Petr YC Příbram 1 840
1077. Růžička Marek Slavoj Hluboká 2 827
1078. Muzikář David Jachtklub Brno 3 821
1079. Jordán Jaroslav VS Duchcov 2 818
1079. Korvas Filip ČYK 1 818
1081. Vacula Libor JK Staré Splavy 2 816
1082. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 2 808
1083. Mouchová Karolína YC Doksy 2 806
1084. Riedel Michal VS Duchcov 1 804
1085. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 800
1086. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 1 791
1087. Šup Robert YC Regent 1 782
1088. Vitáková Anna JK Plzeň 3 780
1088. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 2 780
1090. Troják Kryštof YC Lipno nad Vltavou 1 777
1091. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 764
1092. Samek Jakub YC Kladno 2 757
1093. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 755
1094. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 753
1095. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 740
1096. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 734
1097. Pavel Aleš YC CERE 1 721
1098. Vávrová Eva ALT Cat Open 1 720
1099. Jedička Ivan ČYK 1 718
1100. Miroslav Špedl JK Klatovy 2 714
1101. Zapadlo Petr JK Olomouc 3 707
1102. Lejhanec Jiří YC Pardubice 1 703
1103. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 697
1103. Uhrich Michal ASK Lovosice 1 697
1105. Klopfová Lenka YC Lipno nad Vltavou 2 695
1106. Balek Eduard YC Kladno 3 689
1107. Cejnar Aleš Císařská louka 1 688
1108. Dostálová Vlasta YC Pardubice 1 686
1109. Bartoň Milan YC Pardubice 2 682
1110. Šotnar Stanislav LS Brno 1 681
1111. Cibulka Jan SK Yachting Styl 1 679
1111. Štahlavský Ondřej SK Yachting Styl 1 679
1111. Lebduška Zbyněk SK Yachting Styl 1 679
1111. Stibal Aleš SK Yachting Styl 1 679
1115. Lančová Kateřina Česká Kitová Federace 1 672
1116. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 1 665
1116. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 1 665
1118. Winterstein Tamir YC Doksy 2 654
1118. Hofman Patrik YC Doksy 2 654
1120. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 1 653
1121. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 2 646
1122. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 2 641
1123. Šotola Pavel VS Duchcov 2 636
1124. Vejt Samuel Jachtklub Brno 2 634
1125. Valík Martin YCR Roudnice 1 622
1126. Vašík Martin LS Brno 1 609
1126. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 609
1128. Dufek Martin LS Brno 1 606
1128. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 1 606
1128. Schořálková Lenka YC Kladno 1 606
1128. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 606
1128. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 606
1128. Valenta Jan ČWA 1 606
1134. Petr Jiří VS Duchcov 1 597
1135. Veselka Tomáš Lokomotiva Cheb 1 594
1136. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 1 587
1136. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 587
1138. Valdhansová Aneta ČYK 1 578
1139. Novák Matěj YC Jezero Hlučín 3 576
1140. Kadlecová Veronika YC Kladno 3 565
1141. Huss Tomáš YC Znojmo 2 562
1142. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 554
1142. Bulant Jiří Císařská louka 1 554
1142. Bulant Jiří Císařská louka 1 554
1145. Bělík Jan JK Sokolov 1 549
1146. Piňosová Andrea JK Prostějov 1 541
1147. Benda Jan ALT Cat Open 1 538
1148. Škvařil Patrik LS Brno 2 525
1149. Vintr Josef TJ Lanškroun 2 520
1150. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 505
1150. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 505
1150. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 3 505
1150. Jelínek Tomáš YC Kladno 2 505
1150. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 3 505
1150. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 505
1150. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 505
1150. Plch Jiří ČANY 1 505
1150. Szmaragowski Dan ČANY 1 505
1150. Ryba Luboš ALT Melges 24 1 505
1160. Wolk Roland LS Brno 1 504
1161. Štěpánek Jiří VS Duchcov 1 498
1162. Poláková Pavlína YC Kladno 2 496
1163. Klabík Josef Císařská louka 1 494
1164. Homolová Nina YC Lipno nad Vltavou 1 493
1165. Vodáček Lukáš LS Brno 2 488
1166. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 481
1167. Nuc Jindřich JK Plzeň 3 474
1168. Kysilka Ondřej TJ Lanškroun 1 459
1169. Činčera Marek JK Sokolov 1 452
1169. Konvalinková Anna YC Písek 1 452
1169. Soukupová Magdalena Lokomotiva Plzeň 2 452
1172. Horal Jan Císařská louka 1 438
1173. Huk Lubomír LS Brno 2 426
1174. Látal Petr Jachtklub Brno 2 404
1174. Sedláček Ondřej JK Prostějov 1 404
1174. Dziuba Kamil Baník Ostrava 2 404
1174. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 404
1174. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 404
1174. Švábek Jan YC CERE 1 404
1174. Gottfried Ludvík Bohemia Poděbrady 1 404
1174. Bébr Max YC CERE 1 404
1174. Homolová Iva YC Lipno nad Vltavou 1 404
1174. Kreidl Vít Lokomotiva Cheb 1 404
1174. Městka Josef Lokomotiva Cheb 1 404
1174. Klát Roman ALT Vaurien 1 404
1186. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 402
1186. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 402
1186. Konopík Pavel Jachtklub Brno 1 402
1189. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 396
1189. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 396
1189. Válová Zuzana ČYK 1 396
1192. Sitař Robin ALT RS 2 387
1193. Šulcová Barbora YC Nechranice 1 384
1194. Nováková Jitka ASK Lovosice 1 371
1195. Duffková Milada YC DIM Bezdrev 1 365
1196. Bezdíček Vojtěch TJ Lanškroun 3 361
1197. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 1 360
1197. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 360
1197. Mušálek Pavel YC Kozmice 2 360
1200. Ráža Matyáš VS Duchcov 1 347
1201. Pýcha David YC CERE 2 342
1202. Hanka Vojtěch ČYK 2 338
1203. David Josef YC Znojmo 1 336
1204. Fabián Pavel YC Jezero Hlučín 2 327
1205. Žákovčíková Michaela YC Jezero Hlučín 1 323
1205. Mareš Michal YC CERE 1 323
1207. Dudák Matěj YC CERE 1 303
1207. Podlenová Šárka ČYK 2 303
1207. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 303
1207. Šmejkal Jan Lokomotiva Cheb 2 303
1207. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 303
1207. Opletal Petr LS Brno 3 303
1207. Bažant Jiří VS Duchcov 1 303
1207. Bažant Jaroslav VS Duchcov 1 303
1207. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 2 303
1207. Vildomcová Kateřina YC Jezero Hlučín 3 303
1217. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 294
1218. Janota Jonáš ČYK 2 280
1219. Pavka Tomáš YC Znojmo 1 278
1219. Pavka Lukáš YC Znojmo 1 278
1221. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 277
1221. Gropl Tomáš YC Jezero Hlučín 1 277
1223. Hrabal Karel Císařská louka 1 268
1223. Klabík Jiří Císařská louka 1 268
1223. Jelínek Jiří Císařská louka 1 268
1226. Petrovský Jan Jachtklub Brno 1 262
1227. Fantová Klára LS Brno 1 247
1227. Fanta Matěj LS Brno 1 247
1229. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 239
1230. Mertlová Michaela YC Regent 1 226
1231. Podzimek Pavel LS Brno 1 222
1232. Sedláček Petr JK Prostějov 1 202
1232. Kuřil Jan Baník Ostrava 1 202
1232. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 1 202
1232. Sejkorová Veronika TJ Lanškroun 1 202
1232. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 202
1232. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 202
1232. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 1 202
1232. Duspiva Ondřej JK Plzeň 2 202
1232. Soldátová Tina YC Písek 1 202
1232. Eliáš David YC Písek 1 202
1232. Nováková Veronika YC Kladno 1 202
1232. Kadlecová Dagmar ALT Tornado 1 202
1244. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 198
1245. Brandon Marek Slavoj Litoměřice 1 188
1246. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 159
1247. Žáčková Jolana JK Toušeň 1 142
1247. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 1 142
1249. Urbanec Maxim YC CERE 1 140
1250. Pinc Tomáš Baník Most 1 136
1250. Noháč Radek Baník Most 1 136
1252. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 133
1253. Bradáč Jindřich Jachtklub Brno 1 126
1254. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 1 101
1254. Ručková Eliška Sokol Palkovice 1 101
1254. Diviš Karel YC Doksy 1 101
1254. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 101
1254. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 101
1254. Zemanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 101
1254. Bárta Karel YC CERE 1 101
1254. Skála Filip ČYK 1 101
1254. Šmíček Václav YC Jezero Hlučín 1 101
1254. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
1264. Veselá Tereza ALT RS 1 0
1264. Rek Adam ČYK 1 0
1264. Hudec Václav YC Neratovice 1 0
1264. Lindová Kateřina YC Kladno 1 0
1264. Petr Dio JK Klatovy 1 0
1264. Kněžický Michal Lokomotiva Cheb 1 0
1264. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 1 0
1264. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 0
1264. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 1 0
1264. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 1 0
1264. Ševčík Martin WS Club VD 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ