POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2014




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1277 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Keblová Lucie ČYK 25 105 145
2. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 16 95 901
3. Maier Michael YCR Roudnice 17 90 794
4. Křížek David Lokomotiva Plzeň 17 76 084
5. Jurečka Matěj ČYK 19 75 141
6. Verner Jaroslav JK Toušeň 19 75 139
7. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 29 74 898
8. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 20 73 885
9. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 72 657
10. Kozelská Fenclová Veronika YC Praha 12 8 70 975
11. Lidařík Rudolf LS Brno 15 65 015
12. Košvica Jakub LS Brno 21 64 120
13. Kvasnik Milan YC Neratovice 16 63 534
14. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 11 62 429
15. Müller Ondřej SK Štětí 20 62 048
16. Burska Zosia YC CERE 21 61 951
17. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 12 61 917
18. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 20 61 621
19. Čermák Jaroslav YC Pardubice 15 61 050
20. Vaszi Mikuláš SK Štětí 20 60 791
21. Doležal Tomáš ČYK 17 60 530
22. Fiala Petr YC Neratovice 10 59 570
23. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 58 920
24. Rybáček Josef YC Doksy 16 58 688
25. Teplý Viktor Jachtklub Brno 9 58 132
26. Parůžek Jiří JK Toušeň 18 57 637
27. Trčka Martin Baník Most 11 54 640
28. Košťál Petr YC Pardubice 14 54 393
29. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 54 200
30. Tkadlecová Sára JK Toušeň 13 53 581
31. Kořan Petr YC Neratovice 16 53 575
32. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 53 099
33. Peterka Miroslav YC Neratovice 10 51 900
34. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 51 788
35. Roček Roman YC Neratovice 15 49 199
36. Hrubý Jiří SK Štětí 10 48 602
37. Vacula Martin JK Staré Splavy 16 48 484
38. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 48 318
39. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 22 48 159
40. Mlejnek Tomáš SK Štětí 21 47 749
41. Cintl Václav JK Česká Lípa 14 47 641
42. Plhoň Adam SK Tři sestry 8 46 672
43. Teubnerová Anna ČYK 21 46 623
44. Richter Zdeněk YC Doksy 14 45 679
45. Brabec Václav YC CERE 11 45 581
46. Nápravník Jakub ČYK 22 45 483
47. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 13 44 871
48. Žáček Jiří Baník Ostrava 20 44 442
49. Jochovič Josef YC Neratovice 12 44 236
50. Janča Jean-Baptiste LS Brno 19 44 220
51. Palkovský Tomáš SK Štětí 8 43 124
52. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 20 42 641
53. Vychová Zuzana YC Neratovice 13 42 163
54. Plecitý Martin JK Toušeň 12 41 055
55. Vika Tomáš YC CERE 8 40 697
56. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 16 40 322
57. Bezděk David Jachtklub Brno 13 39 905
58. Nevelöš Adam SK Štětí 17 39 485
59. Hakl David LS Brno 15 39 372
60. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 39 151
61. Páleníčková Aneta YC CERE 16 39 016
62. Himmelová Klára YC Nechranice 19 38 681
63. Novotný Štěpán JK Cheb 11 38 192
64. Kafka Roman YC Velké Dářko 16 37 948
65. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 11 37 856
66. Preibischová Michaela YC Regent 7 37 618
67. Čáp Milan YC Neratovice 9 37 578
68. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 16 37 503
69. Vinkl Petr YC Kladno 20 37 111
70. Kališová Lenka Jachtklub Brno 13 36 603
71. Plodek Adam YC Pardubice 17 36 428
72. Maršálková Blanka LS Brno 20 35 917
73. Živná Veronika YC PanCzech 10 35 290
74. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 18 34 936
75. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 34 628
76. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 15 34 466
77. Skalický Vladimír LK Štěchovice 16 34 402
78. Viták František JK Plzeň 20 34 401
79. Mann Štěpán TJ Lanškroun 17 33 961
80. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 16 33 923
81. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 17 33 901
82. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 4 33 887
82. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 4 33 887
82. Křelinová Kateřina SK Tři sestry 4 33 887
82. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 33 887
82. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 33 887
82. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 33 887
82. Stoklásek Petr SK Tři sestry 4 33 887
89. Himmel Jiří YC Nechranice 21 33 874
90. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 6 33 873
91. Kubový Martin JK Toušeň 6 33 343
92. Dolejš Rudolf ČWA 14 33 332
93. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 14 32 999
94. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 11 32 819
94. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 32 819
96. Procházka Filip YC Neratovice 7 32 630
97. Hála Jan YC Kladno 21 32 528
98. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 9 32 445
99. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 9 32 286
100. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 13 32 229
101. Winkler Pavel JK Toušeň 8 32 151
102. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 13 32 072
103. Outrata Jiří JK Toušeň 12 31 989
104. Směšný Marek JK Prostějov 10 31 624
105. Tupý Petr LS Brno 16 31 594
106. Bezděková Martina Jachtklub Brno 11 31 429
107. Slíva Martin ČWA 8 31 247
108. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 31 221
109. Wehrenbergová Anna YC Kladno 16 31 208
110. Zita Tomáš ČYK 15 31 130
111. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 14 30 937
112. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 22 30 588
113. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 9 30 087
114. Chalupník Miloslav YC Dyje 7 29 960
115. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 12 29 845
116. Bína Daniel JK Staré Splavy 10 29 835
117. Kořanová Michaela YC Neratovice 19 29 714
118. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 29 666
119. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 29 612
120. Čermák Petr YC Kladno 9 29 593
121. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 16 28 993
122. Moucha Pavel YC Doksy 15 28 641
123. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 6 28 434
124. Vítovec Matěj YC CERE 18 28 403
125. Vaculka Zbyněk LS Brno 24 28 290
126. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 21 27 934
127. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 27 929
128. Vymazalová Agáta LS Brno 14 27 888
129. Nevelöš Tibor SK Štětí 16 27 759
130. Skála Filip ALT SF 11 27 756
131. Šmídová Petra KJ Těrlicko 7 27 720
132. Hrubý Pavel ČWA 12 27 635
133. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 27 352
134. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 27 292
135. Krsička Michal YC CERE 9 27 237
136. Ott Adam Jachtklub Brno 12 26 726
137. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 15 26 618
138. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 6 26 372
139. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 15 26 285
140. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 25 896
141. Kafka Richard YC Velké Dářko 14 25 867
142. Kilarová Marie Baník Ostrava 22 25 785
143. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 25 631
144. Sehnal Pavel ČWA 9 25 540
145. Šilhavý Jaromír YC Kladno 20 25 498
146. Jedlička Jan YC Neratovice 18 25 487
147. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 14 25 484
148. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 10 25 265
149. Pavlíková Barbora YC CERE 10 25 216
150. Švíková Kateřina YC CERE 10 25 029
151. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 24 755
152. Mika Radek YC SaS 13 24 657
153. Čajčík Jan LS Brno 9 24 549
154. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 8 24 437
155. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 12 24 403
156. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 12 24 251
157. Vacula Jan YC Znojmo 11 24 082
158. Mareček Josef JK Staré Splavy 17 23 926
159. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 19 23 901
160. Janderová Klára YC SaS 14 23 762
161. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 8 23 649
162. Škoda Michal YC Neratovice 16 23 563
163. Bobek Ondřej Baník Ostrava 11 23 239
164. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 11 23 147
165. Šindelka Ondřej YC Jezero Hlučín 20 23 038
166. Milerová Anna ČYK 13 22 821
167. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 13 22 745
168. Zíma Jakub ČWA 6 22 368
169. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 22 336
170. Hlaváček Matouš ČYK 15 22 231
171. Němec Jiří Slavoj Hluboká 14 22 076
172. Kmenta Martin Jachtklub Brno 14 22 012
173. Hudec Adam YC Neratovice 13 21 981
174. Houšková Klára ČYK 12 21 752
175. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 21 719
176. Slíva Jakub YC Nechranice 5 21 718
177. Smrčka Jiří ČYK 15 21 408
178. Rozsypal Martin JK Olomouc 4 21 367
179. Šulc David YC Nechranice 13 21 253
180. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 13 21 245
181. Krsička Lukáš YC CERE 8 21 172
182. Kučerová Lucie JK Prostějov 15 21 074
183. Jurečka Šimon ČYK 17 20 885
184. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 10 20 817
185. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 11 20 723
186. Nuc Mario JK Plzeň 14 20 658
187. Pavliš Jiří YC Kovářov 5 20 487
188. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 20 439
189. Stejskal Max YC Neratovice 13 20 322
190. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 8 20 310
191. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 12 20 278
192. Lawson Andrew JK Staré Splavy 14 20 229
193. Konopík Matěj Jachtklub Brno 15 19 877
194. Blatecký David Jachtklub Brno 5 19 731
195. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 9 19 591
196. Pavlišová Michaela YC Kovářov 7 19 541
197. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 6 19 538
198. Labuda Ondřej LS Brno 13 19 420
199. Soukup Aleš VS Duchcov 13 19 388
200. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 6 19 298
200. Zalabák Petr Chemička Ústí 6 19 298
202. Zárubová Michaela JK Cheb 9 19 271
203. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 7 19 135
204. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 9 19 097
205. Rozlivková Johana YC CERE 9 19 031
206. Pourová Barbora ČYK 15 19 027
207. Žáková Věra LS Brno 13 18 783
208. Vacula Jiří JK Staré Splavy 17 18 671
209. Mareček Šimon Jachtklub Brno 6 18 583
210. Žák Michal LS Brno 18 18 515
211. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 12 18 313
212. Červenka Matouš JK Olomouc 17 18 302
213. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 8 18 289
214. Hrdina Patrik YC RODOP 7 18 137
215. Brož Vojtěch ČYK 12 18 075
216. Živná Kateřina YC PanCzech 14 17 910
217. Bidlová Jitka LS Brno 10 17 862
218. Jarošová Natálie ČYK 13 17 846
219. Štruncová Michaela YC Neratovice 7 17 802
220. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 17 696
221. Vácha Martin LS Brno 11 17 563
222. Stránská Lucie VS Duchcov 9 17 465
223. Zanker Zbyněk SK Štětí 6 17 258
224. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 13 17 203
225. Záruba Vladimír JK Cheb 6 17 200
226. Kořanová Johana YC Neratovice 6 17 001
227. Huk Vítězslav LS Brno 14 16 660
228. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 10 16 654
229. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 16 457
229. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 16 457
231. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 16 431
232. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 5 16 234
233. Šilhavý Jiří YC Kladno 16 16 208
234. Mannel Dominik TJ Lanškroun 14 15 997
235. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 15 961
236. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 15 944
237. Sladký Martin ČWA 6 15 868
238. Vlachová Veronika YC Neratovice 7 15 818
238. Vlach Martin YC Neratovice 7 15 818
240. Kališová Marketa Jachtklub Brno 16 15 786
241. Rešl Pavel VS Duchcov 24 15 635
242. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 6 15 622
243. Musil Tomáš YC RODOP 3 15 518
244. Verner Kamil JK Toušeň 8 15 478
245. Neumann Lukáš YC RODOP 5 15 470
246. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 15 15 270
247. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 15 212
248. Kršňák Jan VS Duchcov 19 15 202
249. Formánková Kateřina ALT Vaurien 11 15 190
250. Štursová Lucie ČYK 11 15 118
251. Pinďák Josef SK Štětí 7 15 103
252. Burdová Michaela YC SaS 12 14 972
253. Václavík Jakub JK Česká Lípa 14 14 713
254. Procházka Libor YC Neratovice 8 14 535
255. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 17 14 530
256. Babický Josef JK Česká Lípa 9 14 527
257. Beerová Eliška SK Štětí 14 14 468
258. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 9 14 304
259. Šebek Martin LS Brno 10 14 194
260. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 14 037
261. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 14 021
262. Sobotová Kristýna JK Prostějov 16 13 867
263. Sovadina Petr LS Kroměříž 13 13 842
264. Pokoš Radim VS Duchcov 14 13 742
265. Louda Martin Simon SK Štětí 6 13 666
266. Kuchař Jan YC CERE 3 13 629
267. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 6 13 580
268. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 13 550
268. Havelka Jakub ČYK 2 13 550
270. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 6 13 539
271. Kotek Michal JK Staré Splavy 3 13 480
272. Lokajíčková Lucie ČYK 19 13 365
273. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 13 331
274. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 16 13 244
275. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 12 13 197
276. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 5 13 169
277. Pelar David LS Kroměříž 11 13 156
278. Jebavá Markéta YC Neratovice 5 13 066
278. Jebavý Vít YC Neratovice 5 13 066
280. Kováčová Tereza JK Prostějov 11 13 045
281. Svorová Barbora LS Brno 14 12 983
282. Drahorád Petr JK Cheb 4 12 685
283. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 7 12 628
284. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 11 12 590
285. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 12 12 572
286. Kučera Matěj TJ Lanškroun 17 12 521
287. Postránecký František YC Neratovice 13 12 514
288. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 12 461
288. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 11 12 461
290. Samec Marek Jachtklub Brno 10 12 448
291. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 12 12 437
292. Dvořák Ota YC CERE 5 12 324
293. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 6 12 247
294. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 12 199
295. Krátký Jan Slavoj Hluboká 8 12 182
296. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 12 12 129
297. Dragoun Dominik JK Plzeň 10 12 080
298. Kršňák Jakub VS Duchcov 17 12 005
299. Pokorný Vojtěch ALT SF 8 11 992
300. Košťálová Bára YC Pardubice 9 11 939
301. Holubová Kristýna ČYK 9 11 825
302. Valdhansová Klára ČYK 9 11 822
303. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 11 755
304. Haubold Petr Delfín Jablonec 7 11 740
305. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 11 699
306. Bláha Martin JK Plzeň 10 11 621
307. Ottová Hana Sokol Tovačov 3 11 495
308. Machovská Lucie ALT Vaurien 6 11 397
308. Machovský Jan ALT Vaurien 6 11 397
310. Nejezchleba Jakub LS Brno 12 11 333
311. Cikrt Tomáš JK Toušeň 7 11 310
312. Zankerová Aneta SK Štětí 13 11 236
313. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 11 235
314. Záluský Kamil YC Nechranice 6 11 111
315. Bryxová Lucie YC Neratovice 6 11 094
316. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 11 042
317. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 8 11 023
318. Rozsypal Jakub JK Olomouc 6 10 955
319. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 13 10 953
320. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 10 947
321. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 6 10 907
322. Valouch Vlastimil JK Olomouc 11 10 906
323. Krsička Martin YC CERE 9 10 898
324. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 5 10 882
325. Kučera Michal Chemička Ústí 7 10 791
325. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 10 791
327. Kulík Martin YC RODOP 2 10 718
328. Bureš Martin TJ Lanškroun 14 10 710
328. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 8 10 710
330. Kaiser Ondřej YC Písek 9 10 663
331. Šilhan Matyáš YC Lipno nad Vltavou 8 10 620
331. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 8 10 620
333. Altman Jiří Císařská louka 8 10 530
334. Slívová Jana YC Nechranice 3 10 493
335. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 10 387
336. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 4 10 360
337. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 10 10 353
338. Kala Roman YC Doksy 4 10 178
339. Svoboda Jan LS Kroměříž 5 10 172
340. Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 10 105
341. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 10 087
342. Falta Miroslav ALT Tornado 5 10 063
343. Petrová Kristýna VS Duchcov 13 10 022
344. Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 10 015
345. Gebhart Zdeněk JK Cheb 9 9 860
346. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 3 9 829
347. Mojdl Ondřej ALT SF 9 9 808
348. Vallová Anna LS Brno 10 9 762
349. Ďásek František JK Cheb 8 9 697
350. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 6 9 681
351. Vít Ladislav JK Plzeň 13 9 652
352. Hodač Alois Chemička Ústí 7 9 628
353. Chudějová Hana YC Neratovice 5 9 600
353. Mrzílková Lenka YC Neratovice 5 9 600
355. Otto Karel LS Brno 6 9 590
356. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 5 9 587
357. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 21 9 581
358. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 11 9 570
359. Podzimek Antonín ČYK 4 9 496
360. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 9 480
361. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 9 416
362. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 9 9 331
363. Kmoníček Jiří YC Pardubice 7 9 329
364. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 9 233
365. Fiala Petr YC CERE 1 9 037
366. Klusáčková Radka LS Brno 7 9 010
367. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 4 8 991
368. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 4 8 962
369. Švíková Bára YC CERE 10 8 946
370. Přikryl Petr LS Kroměříž 6 8 926
371. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 8 8 911
372. Roubal Pavel LS Brno 3 8 812
373. Vacula Karel YC Znojmo 14 8 773
374. Svoboda Lukáš YC Neratovice 11 8 766
374. Havel Filip YC Neratovice 11 8 766
374. Němec František ALT Tornado 4 8 766
377. Postránecká Klára YC Neratovice 13 8 765
378. Luczkow Tomáš ASK Lovosice 4 8 757
378. Hemelík Jan ASK Lovosice 4 8 757
380. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 16 8 742
381. Lejhanec David YC Pardubice 8 8 736
382. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 4 8 683
383. Skořepová Eva JK Toušeň 4 8 680
384. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 4 8 637
385. Culek Jindřich JK ČZU 7 8 607
385. Kleinová Jana JK ČZU 7 8 607
387. Žíla st. Jiří Slavoj Hluboká 10 8 550
388. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 530
389. Pavlík Jiří LS Brno 7 8 494
390. Vitvar Jan Bohemia Apple YC 4 8 491
391. Tichánek Michael Sokol Palkovice 8 8 359
392. Chlebna Milan YC Kovářov 4 8 334
392. Smuda Leopold YC Kovářov 4 8 334
394. Lorenz Alan JK Česká Lípa 4 8 294
395. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 8 289
396. Hendrych Václav YC Doksy 5 8 284
397. Otevřel Pavel LS Brno 14 8 254
398. Löwit Harry Císařská louka 9 8 213
399. Nápravníková Barbora YC SaS 7 8 197
400. Bartoň David TJ Lanškroun 12 8 167
401. Švík František YC RODOP 1 8 138
401. Švihlík Martin YC RODOP 1 8 138
401. Kolář Petr YC RODOP 1 8 138
404. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 8 136
405. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 11 8 094
406. Kraus Jan YC Kladno 7 8 088
407. Vít Radek YC Kladno 4 8 081
408. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 5 8 057
409. Holý Ivo Baník Ostrava 4 8 055
410. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 8 018
411. Majchrák Kristian ČYK 6 7 990
412. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 5 7 947
413. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 3 7 946
414. Štamberg Jan FD Club UO 4 7 940
414. Kopecký Ivo FD Club UO 4 7 940
416. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 12 7 910
417. Kraus Lukáš YC Kladno 14 7 881
418. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 7 841
419. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 7 786
420. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 7 782
421. Indrák Václav Sokol Tovačov 9 7 739
422. Novohradský Filip YC Pardubice 6 7 686
423. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 7 682
424. Fanta Miroslav LS Brno 8 7 664
425. Piňosová Kristýna JK Prostějov 8 7 660
426. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 7 515
427. Daněk Jan LS Brno 2 7 473
428. Kölbl Josef ALT Tornado 4 7 450
429. Dostálová Barbora Císařská louka 7 7 430
430. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 4 7 421
431. Liczmanová Jana Baník Ostrava 7 7 409
432. Vinkl Daniel YC Kladno 5 7 380
433. Mojdl Martin ALT SF 7 7 375
434. Skála Petr ALT SF 8 7 356
435. Moučková Hana YC Velké Dářko 13 7 338
436. Mayerbergová Ilona LS Brno 5 7 337
437. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 7 327
437. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 7 327
439. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 11 7 319
440. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 7 307
441. Bachtík Marek YC CERE 2 7 285
442. Trnavský Martin Jachtklub Brno 4 7 258
443. Vitouch Jan LS Brno 13 7 225
444. Vít Jaroslav JK Plzeň 12 7 189
445. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 4 7 183
446. Karhánek Jiří YC SaS 5 7 178
447. Němec Milan KJ Těrlicko 14 7 174
448. Skála David ALT SF 5 7 116
449. Staněk Jan YC Doksy 15 7 110
450. Loužek Karel JK Plzeň 5 7 107
451. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 11 7 105
451. Kraus Petr Newton YC 2 7 105
453. Hajn Ladislav SK Štětí 5 7 095
454. Tesař David ASK Lovosice 3 7 071
455. Kuthan Martin YC Neratovice 4 7 066
456. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 4 7 033
457. Audy Dan Jachtklub Brno 4 6 992
458. Holubová Tereza ČYK 9 6 980
459. Hasman Radim YC Kladno 11 6 972
460. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 4 6 940
461. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 4 6 932
462. Viščor Dan LS Brno 9 6 915
463. Snopek Martin Slavoj Hluboká 8 6 904
464. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 7 6 885
465. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 6 821
465. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 6 821
467. Pinďáková Monika SK Štětí 3 6 820
468. Daněk Tomáš LS Brno 9 6 784
469. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 6 772
470. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 6 756
471. Kuš Emil Slavoj Hluboká 6 6 712
471. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 6 6 712
473. Audyová Markéta Jachtklub Brno 2 6 697
474. Adam Daniel JK Staré Splavy 4 6 656
475. Dlouhý Radek YC Pardubice 4 6 638
476. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 4 6 629
477. Říčanová Nicol SK Štětí 10 6 621
478. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 4 6 603
478. Cíglerová Jana YC Bystrc Brno 4 6 603
480. Svorová Tereza LS Brno 13 6 520
481. Maršík Karel Chemička Ústí 7 6 517
481. Maršík Karel Chemička Ústí 7 6 517
483. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 7 6 511
484. Synková Anna LS Brno 7 6 508
485. Houdek Roman LS Brno 2 6 486
486. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 6 483
487. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 5 6 478
488. Horký Adam ČWA 3 6 386
489. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 8 6 370
490. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 6 331
490. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 331
490. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 331
490. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 331
490. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 6 331
490. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 331
496. Korych Pavel YC Kladno 5 6 327
497. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 6 6 319
498. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 6 297
499. Sivá Helena Slavoj Hluboká 6 6 249
500. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 9 6 237
501. Diviš Ivo YC Dyje 2 6 201
502. Kysilka Tomáš TJ Lanškroun 12 6 167
503. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 6 155
504. Bílková Lucie Sokol Palkovice 12 6 125
505. Křiváková Magdalena LS Brno 5 6 080
506. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 6 075
506. Louda Zbyněk YC CSA 2 6 075
506. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 2 6 075
506. Sokol Petr ALT Vaurien 1 6 075
510. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 5 6 019
511. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 8 6 011
512. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 5 881
513. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 4 5 842
514. Šára Michal Sokol Dobřichovice 3 5 838
515. Hlubuček Pavel YC Doksy 2 5 826
516. Podhorec Štefan YC Kladno 4 5 810
517. Smutná Veronika JK Staré Splavy 3 5 778
518. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 4 5 741
519. Červený Martin JK Plzeň 10 5 724
520. Topiarzová Magda YC CERE 4 5 687
521. Staniek Michal KJ Těrlicko 6 5 677
522. Sláma Eduard Jachtklub Brno 5 5 672
523. Hýža Petr Jachtklub Brno 4 5 668
524. Fantová Kateřina LS Brno 5 5 647
525. Bobková Eva Baník Ostrava 3 5 643
526. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 9 5 633
527. Daněk Michal LS Kroměříž 6 5 613
528. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 5 562
529. Bauer František YC CERE 5 5 555
530. Fiala Martin YC Znojmo 3 5 542
531. Hálová Lucie JK Toušeň 12 5 541
532. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 11 5 475
532. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 11 5 475
534. Busta Ondřej JK Královská 6 5 472
534. Záhora Aleš Slavoj Litoměřice 8 5 472
536. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 6 5 442
537. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 11 5 433
538. Kudláček Pavel ČWA 2 5 428
539. Dybal Vojtěch Baník Ostrava 6 5 339
540. Schrollová Eva YC Písek 4 5 333
541. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 5 5 329
542. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 2 5 306
543. Raška Marek ČWA 6 5 290
544. Motýl Jindřich ALT Melges 24 1 5 275
544. Mück František ALT Melges 24 1 5 275
544. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 275
547. Vodáček Tomáš LS Brno 4 5 244
548. Lončáková Jana JK Staré Splavy 4 5 230
549. Sivý Filip Slavoj Hluboká 8 5 218
550. Bauerová Šárka YC CERE 2 5 206
551. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 4 5 200
552. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 4 5 186
553. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 7 5 178
554. Nápravníková Barbora ČYK 1 5 152
554. Havelka Zdeněk ALT RS 1 5 152
556. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 5 147
557. Prchal Vít JK Staré Splavy 6 5 143
557. Kafka Richard YC Velké Dářko 5 5 143
559. Sehnal René YC SaS 2 5 131
560. Rott Jan JK Plzeň 2 5 124
561. Pop Tomáš YC Pardubice 4 5 086
562. Fröhlich Lukáš YC CERE 4 5 084
563. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 5 058
564. Mojdl Ondřej YC Kladno 3 5 047
564. Cvan Martin LS Brno 4 5 047
566. Valdhansoá Aneta ČYK 1 4 968
567. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 11 4 938
568. Smolařová Barbora YC CERE 6 4 929
569. Valík Tomáš ČANY 3 4 915
570. Hemelík Antonín ASK Lovosice 4 4 910
570. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 4 4 910
572. Zach Marek Česká Kitová Federace 2 4 893
573. Diviš Michal YC Dyje 2 4 892
574. Vymazalová Karolína LS Brno 8 4 868
575. Cvachová Adéla Spartak Modřany 4 4 862
576. Gebhart Jan JK Cheb 7 4 836
577. Kašpar Antonín YC CERE 2 4 828
578. Rott Petr JK Plzeň 5 4 810
579. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 7 4 772
580. Dvořák Filip Jachtklub Brno 12 4 771
581. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 4 767
582. Dumek Petr YC Kotva Pha 5 4 754
583. Kohout Lubomír SK Yachting Styl 1 4 730
583. Voženílková Petra SK Yachting Styl 1 4 730
585. Nováková Ludmila LS Brno 8 4 726
586. Matoušková Eva ALT Melges 24 6 4 724
587. Nigrin Miloš ALT 29er a 49er 2 4 717
588. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 9 4 686
589. Pavlovský Marek LS Brno 4 4 670
590. Kolář Jakub JK Staré Splavy 13 4 625
591. Bryxová Pavla YC Neratovice 5 4 602
592. Ach-Hübner Otakar LS Brno 5 4 572
593. Marek Jan A.N.V. 1 4 570
594. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 4 567
595. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 4 561
596. Cvikrová Michaela ČYK 9 4 541
597. Liška Jakub Newton YC 1 4 525
597. Fikáček Albert Newton YC 1 4 525
599. Fišer Roman JK Královská 6 4 515
600. Horváth Vojtěch ČYK 1 4 513
600. Jakoubek Zdeněk ČYK 1 4 513
600. Solař Petr ČYK 1 4 513
603. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 10 4 495
604. Kir Milan IWS Club Nechra 3 4 420
605. Dudák Šimon YC CERE 1 4 404
606. Vašík Roman LS Brno 7 4 387
607. Krejza Filip ALT FB 5 4 384
608. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 378
608. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 378
610. Šmídová Božena YC Neratovice 7 4 377
611. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 10 4 345
612. Spurný Vojtěch JK Olomouc 7 4 339
613. Kvyšnovský Michael ČWA 2 4 308
614. Guryča Nikola YC CERE 2 4 288
615. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 4 254
616. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 4 240
617. Sysel Jakub SK Nový Knín 5 4 203
618. Bauerová Markéta YC CERE 5 4 189
619. Spousta Petr LS Brno 2 4 171
620. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 10 4 142
621. Petrák Jan ALT Tornado 3 4 129
621. Marek František ALT Tornado 3 4 129
623. Mannelová Anežka TJ Lanškroun 7 4 102
624. Jenšík David JK Česká Lípa 3 4 084
625. Hejna Jan Baník Ostrava 4 4 061
625. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 4 061
627. Výška Jan Prazdroj Plzeň 11 4 031
628. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 8 4 030
629. Trusíková Hana LS Brno 6 3 971
630. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 2 3 935
631. Mendík Jan JK Staré Splavy 2 3 914
632. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 8 3 909
633. Šudomová Agáta YC Lipno nad Vltavou 2 3 907
634. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 5 3 906
635. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 3 904
636. Žalud František JK Toušeň 8 3 902
637. Soukup Filip YC Regent 5 3 895
638. Hrnčál Milan YC Pardubice 4 3 888
639. Štěpán David Jachtklub Brno 8 3 884
640. Bezušková Jana YC Neratovice 2 3 882
641. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 5 3 866
642. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 4 3 821
643. Dragoun Ivan JK Plzeň 8 3 796
644. Kittler Jan LS Brno 1 3 784
645. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 3 771
645. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 3 771
647. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 767
648. Lukaščuk Ivan TJ Lanškroun 7 3 765
649. Pohorská Linda YC Kotva Pha 3 3 728
650. Hulínský Martin ČWA 2 3 664
651. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 3 651
652. Kostinová Marie VS Duchcov 7 3 639
653. Šindelář Jan JK Plzeň 8 3 634
654. Háma Martin YC Doksy 1 3 622
655. Novák Dušan ASK Lovosice 4 3 606
656. Hodačová Veronika YC Pardubice 7 3 602
657. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 3 555
657. Červený Aleš ASK Lovosice 2 3 555
659. Jadrný Jakub Jachtklub Brno 8 3 543
660. Jozíf Martin YC Pardubice 2 3 539
661. Hasman Radim ASK Lovosice 3 3 537
661. Hasmanová Martina ASK Lovosice 3 3 537
663. Švec Václav ČYK 2 3 524
664. Jarošová Šárka ALT RS 1 3 517
665. Uher Ondřej ALT Formula 20T 4 3 516
666. Nedvědický Alexandr ČYK 1 3 515
666. Kolář František SK Štětí 1 3 515
666. Zajíc Ladislav SK Štětí 1 3 515
666. Fleischer Libor SK Štětí 1 3 515
666. Dvořák Pavel SK Štětí 1 3 515
671. Valeš Jáchym YC CERE 6 3 514
672. Novotný Jiří ASK Lovosice 2 3 513
673. Cach Zdeněk YC Regent 4 3 506
674. Jarošová Andrea Jachtklub Brno 6 3 501
675. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 3 467
676. Novotný Martin Slavoj Hluboká 2 3 463
677. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 7 3 418
678. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 3 398
679. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 3 396
680. Fiala Eduard LS Brno 6 3 360
681. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 3 3 353
681. Janda Martin ASK Lovosice 3 3 353
683. Haken Vladimír WS Club VD 4 3 338
684. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 3 334
685. Valouch Libor JK Olomouc 4 3 330
686. Somolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 4 3 324
687. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 4 3 309
688. Cákoci Marek YC CERE 4 3 303
689. Obermajer Marek SK Nový Knín 3 3 302
690. Novák Jaroslav YC Doksy 3 3 301
691. Bobuš David YC Znojmo 2 3 298
692. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 11 3 284
693. Beneš Marian JK Slavia Havířov 6 3 256
694. Faktor Marian SK Nový Knín 4 3 241
695. Bárta Jan ASK Lovosice 3 3 235
696. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 225
697. Seidl Šimon LS Brno 1 3 200
698. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 9 3 196
699. Richtr Zdeněk YC Doksy 5 3 188
699. Masopust Jaroslav YC Doksy 5 3 188
701. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 3 179
702. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 7 3 177
703. Kraml Miroslav YC Písek 4 3 142
704. Král Karel JK Sokolov 3 3 130
705. Bučilová Michaela YC Písek 4 3 124
706. Červín Jiří Chemička Ústí 4 3 102
707. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 4 3 096
708. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 3 083
709. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 3 064
709. Novotný Václav JK Cheb 1 3 064
711. Štrunc Jan YC Neratovice 2 3 041
712. Šedivý Bořek LS Brno 4 3 031
712. Nevřiva Václav LS Brno 4 3 031
714. Krejčiřík Jan LS Brno 4 3 024
715. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 3 021
716. Mannel Luboš TJ Lanškroun 4 3 003
717. Himmel Jiří YC Nechranice 1 2 994
718. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 8 2 963
719. Sekera Petr VS Duchcov 5 2 961
720. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 2 953
721. Vaculka Patrik LS Brno 4 2 952
722. Petřík Martin YC Neratovice 3 2 951
723. Dvořák Dalibor ČWA 2 2 939
724. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 2 2 899
725. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 5 2 898
725. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 2 898
727. Prax Jakub LS Brno 5 2 893
727. Borčická Lucie LS Brno 5 2 893
729. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 2 887
730. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 6 2 885
731. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 2 871
732. Srba Lukáš Slavoj Litoměřice 9 2 785
733. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 755
734. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 2 742
735. Vachtarčíková Michaela Baník Ostrava 3 2 740
736. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 2 711
737. Veit Martin ALT FB 4 2 710
738. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 7 2 709
739. Ručka Tomáš YC Kladno 3 2 680
740. Petřík Roman YC Velké Dářko 4 2 647
740. Hofmann Filip YC Velké Dářko 4 2 647
742. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 2 2 638
743. Dušan Makrlík JK Klatovy 7 2 634
744. Quasničzka Josef JK Litoměřice 3 2 606
745. Karhánek Jan YC SaS 2 2 592
746. Hnitka Martin YC Nechranice 2 2 590
747. Strachota Svatopluk Newton YC 1 2 580
747. Šuvarský Jaroslav Newton YC 1 2 580
747. Laichman Libor Newton YC 1 2 580
747. Janoušek Martin Newton YC 1 2 580
747. Vokurka Zdeněk Newton YC 1 2 580
747. Havelka Tomáš Newton YC 1 2 580
753. Kovařík Jan YC SaS 2 2 559
753. Jakubec Pavel YC SaS 2 2 559
753. Kádě Roman YC SaS 2 2 559
753. Redčenkov Boris YC SaS 2 2 559
753. Peroutka Jan YC SaS 2 2 559
753. Fürbachová Alexandra YC SaS 2 2 559
753. Ernstberger Petr YC SaS 2 2 559
753. Bekrová Jana YC SaS 2 2 559
761. Komárek Zdeněk YC Pardubice 5 2 555
762. Matas Milan ALT Cat Open 4 2 535
763. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 3 2 529
764. Hýža Vít Jachtklub Brno 7 2 528
765. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 2 502
766. Toth Martin ČWA 5 2 499
767. Chára Štěpán Bohemia Apple YC 1 2 461
768. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 2 445
769. Roháček Lukáš LS Brno 7 2 442
770. Dojmazov Petr ALT RS 3 2 440
771. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 2 436
772. Janáček Petr LS Brno 5 2 428
773. Bína Ladislav JK Staré Splavy 2 2 425
774. Princová Lea LS Brno 2 2 417
775. Stránská Lucie YC SaS 1 2 415
776. Myška Filip IWS Club Nechra 2 2 414
777. Faltys David Bohemia Poděbrady 4 2 374
778. Polášková Tereza TJ Lanškroun 8 2 363
779. Kysilka Jindřich ml. TJ Lanškroun 3 2 354
780. Holý Petr SK Yachting Styl 1 2 345
780. Cabejšek Ladislav SK Yachting Styl 1 2 345
780. Schulz Jiří SK Yachting Styl 1 2 345
780. Porkert Jan SK Yachting Styl 1 2 345
780. Nováček Miloš SK Yachting Styl 1 2 345
780. Holý Jan SK Yachting Styl 1 2 345
786. Novák Adam YC Jezero Hlučín 7 2 294
787. Žák Marek LS Brno 4 2 291
788. Koukal Jan YC SaS 2 2 287
788. Špidler Martin YC SaS 2 2 287
788. Růžička Libor YC SaS 2 2 287
788. Raban Jan YC SaS 2 2 287
788. Hrazdíra Tomáš YC SaS 2 2 287
788. Trushchalov Oleksiy YC SaS 2 2 287
794. Bělehrad Pavel LS Brno 3 2 281
795. Vácha Radek YC DIM Bezdrev 2 2 253
795. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 2 2 253
797. Florián Jaroslav YC Kladno 4 2 250
798. Horák Marek ALT Melges 24 2 2 244
799. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 2 231
800. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 220
801. Mrůzek Pavel YC Regent 2 2 218
802. Červinka Vít SK Halza 1 2 184
802. Filip Martin SK Halza 1 2 184
802. Třeček Zdeněk SK Halza 1 2 184
802. Třeček Čeněk SK Halza 1 2 184
802. Dadák Jakub SK Halza 1 2 184
802. Vít Martin SK Halza 1 2 184
808. Vymazal Oldřich LS Brno 5 2 176
809. Semrád Tomáš JK Královská 4 2 171
810. Hrubý Jiří JK Plzeň 5 2 167
811. Červenková Kateřina JK Olomouc 4 2 148
812. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 2 138
812. Brožek Pavel SC Testudo 1 2 138
812. Pexa Tomáš SC Testudo 1 2 138
812. Holík Jiří SC Testudo 1 2 138
812. Lux Vlastimil SC Testudo 1 2 138
812. Brožek Tomáš SC Testudo 1 2 138
818. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 7 2 137
819. Zamarský Petr YC SaS 2 2 111
819. Svoboda Petr YC SaS 2 2 111
819. Pecha Martin YC SaS 2 2 111
819. Krejčí Roman YC SaS 2 2 111
819. Turtoň Vítězslav YC SaS 2 2 111
819. Feil Petr YC SaS 2 2 111
825. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 2 109
826. Urbánková Monika Chemička Ústí 6 2 108
826. Slabý Oldřich Chemička Ústí 6 2 108
828. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 6 2 095
828. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 6 2 095
830. Korecký Adam JK Plzeň 3 2 083
831. Nový Marek JK Plzeň 4 2 070
832. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 2 2 061
833. Vřešťál Rudolf LS Brno 2 2 059
833. Jaroubek Martin LS Brno 2 2 059
835. Šatný Martin LS Brno 6 2 058
836. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 028
837. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 2 016
838. Bejvl Vojtěch LS Brno 1 2 010
838. Štepník Štefan LS Brno 1 2 010
838. Novák Miloš LS Brno 1 2 010
838. Vokáč Michal LS Brno 1 2 010
838. Grabarczyk Darek LS Brno 1 2 010
838. Vítovec Dan YC CERE 1 2 010
844. Šára Jan YC Neratovice 1 1 996
845. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 6 1 991
845. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 4 1 991
847. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 1 989
848. Mojdl Martin YC Kladno 2 1 986
849. Bína Vladimír JK Staré Splavy 2 1 982
850. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 1 960
851. Fořt Jiří ALT Melges 24 2 1 959
852. Šachl Zděnek VS Duchcov 4 1 953
853. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 1 952
854. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 2 1 947
854. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 2 1 947
856. Drvota Jaromír YC Kladno 3 1 928
857. Rohovský Martin LS Brno 4 1 914
858. Benda Jan ALT Cat Open 3 1 897
859. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 1 879
859. Drahorádová Lucie JK Cheb 2 1 879
861. Bryx Petr YC Neratovice 2 1 878
862. Hořejší Miroslav Česká Kitová Federace 1 1 876
863. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 1 863
864. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 1 1 849
864. Šafář Jakub YC DIM Bezdrev 1 1 849
864. Vurm Miroslav YC DIM Bezdrev 1 1 849
864. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 1 849
868. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 3 1 848
869. Balzer Robert JK Prostějov 3 1 847
870. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 1 1 831
871. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 3 1 828
872. Valenová Barbora JK Olomouc 6 1 826
873. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 4 1 825
874. Bláha Pavel YCR Roudnice 3 1 819
875. Rosík Alex YC CERE 3 1 812
876. Hájek Ladislav YCR Roudnice 4 1 811
877. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 2 1 802
878. Jukl Michal Lokomotiva Plzeň 3 1 794
879. Vais Lubomír YC PanCzech 1 1 781
879. Vais Jakub YC PanCzech 1 1 781
879. Zelenka Martin YC PanCzech 1 1 781
879. Fiala Petr Orthodocks YC 1 1 781
883. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 7 1 780
884. Procházka Jan YC Znojmo 1 1 758
885. Riedel Oto VS Duchcov 3 1 737
886. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 7 1 735
887. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 1 734
888. Kučerová Jana JK Prostějov 3 1 718
889. Audy Petr Jachtklub Brno 2 1 711
890. Viščorová Nela LS Brno 4 1 709
891. Čajčík Karel YC Pardubice 4 1 702
892. Mika Radek ČWA 2 1 696
893. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 1 674
894. Michalička Matěj YC CERE 3 1 668
895. Cvach Pavel Spartak Modřany 1 1 663
896. Bartoňová Tereza TJ Lanškroun 3 1 661
897. Valenová Klára JK Olomouc 2 1 658
898. Podolský Marek YC Znojmo 2 1 650
899. Kučera Michal TJ Lanškroun 2 1 645
900. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 1 629
901. Wehrenbergova Petra YC Kladno 2 1 624
902. Cachová Šárka YC Regent 3 1 620
903. Löwitová Olga Císařská louka 2 1 618
904. Holub Miloslav YC Znojmo 2 1 608
905. Mikuláštík Petr LS Brno 2 1 596
906. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 589
907. Kaiser Libor YC Písek 2 1 583
908. Himmel Klára YC Nechranice 1 1 581
909. Mader Dan Jachtklub Brno 1 1 559
909. Putna Petr Jachtklub Brno 1 1 559
909. Finger Jiří SK Yachting Styl 1 1 559
909. Klapka Petr SK Yachting Styl 1 1 559
913. Ševčík Filip YC Dyje 2 1 552
914. Tušek Václav ALT Cat Open 3 1 546
915. Kupská Martina LS Brno 3 1 542
916. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 1 535
917. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 1 533
918. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 1 522
919. Koláčková Jasmína LS Brno 2 1 513
920. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 5 1 510
921. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 1 504
922. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 1 497
922. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 1 497
922. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 497
925. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 495
925. Mojdlová Kateřina YC Kladno 2 1 495
927. Moucha Karel YC Doksy 1 1 479
928. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 1 477
929. Novotná Kristýna YC CERE 1 1 476
930. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 4 1 471
931. Hájek Libor JK Cheb 3 1 468
932. Skala Pavel JK Cheb 3 1 456
933. Filinger Marek YC CERE 2 1 451
934. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 4 1 450
935. Vávra Jaroslav JK Královská 5 1 440
936. Slíva Jakub LS Kroměříž 2 1 425
937. Rashki Denisa TJ Lanškroun 4 1 419
938. Coubal Václav YC CERE 2 1 417
939. Ach-Hübner Adam LS Brno 1 1 414
940. Herink Miroslav ASK Lovosice 1 1 388
940. Kolář Michal ASK Lovosice 1 1 388
942. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 5 1 373
943. Prokopec Petr YC Pardubice 2 1 358
944. Ovčička Josef ing. YC Příbram 2 1 356
944. Dvořák Jan YC Příbram 2 1 356
944. Klimeš Pavel YC Příbram 2 1 356
944. Hacman Martin YC Příbram 2 1 356
944. Legner Tomáš YC Příbram 2 1 356
944. Konvalinka Jan YC Příbram 2 1 356
950. Běhal Miroslav Baník Ostrava 4 1 343
951. Kotě Vojtěch YC Kladno 3 1 337
952. Koláček Martin LS Brno 3 1 327
953. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 3 1 313
953. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 3 1 313
955. Koza Martin LS Brno 1 1 304
955. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 1 304
957. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 4 1 294
958. Kuchař Jan YC CERE 1 1 290
959. Dvořák Jakub YC SaS 2 1 279
959. Sraier Vladimír YC SaS 2 1 279
959. Šiška Ladislav YC SaS 2 1 279
959. Hegr David YC SaS 2 1 279
959. Kukla Jaroslav YC SaS 2 1 279
964. Švec Ladislav ČWA 2 1 275
965. Procházka Jan JK Plzeň 4 1 265
966. Broul Stanislav Delfín Jablonec 2 1 250
967. Seidl Lev ALT RS 2 1 246
967. Cais David ALT RS 2 1 246
969. Polidar Martin JK Cheb 4 1 243
970. Kment Libor ČWA 2 1 240
971. Vetíšková Lenka YC CERE 1 1 236
971. Podsedníková Lea LS Brno 1 1 236
971. Jakešová Svatava LS Brno 1 1 236
974. Krejčí Petr YC SaS 2 1 235
974. John Jan YC SaS 2 1 235
974. Hošek Jeroným YC SaS 2 1 235
974. Beran Tomáš YC SaS 2 1 235
974. Svoboda Ivo YC SaS 2 1 235
974. Plánský Jaroslav YC SaS 2 1 235
980. Hanzl František Slavoj Litoměřice 4 1 218
981. Mrzílková ml. Lenka YC Neratovice 1 1 206
982. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 2 1 200
982. Waas František Lokomotiva Plzeň 3 1 200
984. Hájek Tomáš YC CERE 2 1 196
985. Miková Žaneta YC SaS 2 1 184
986. Bátěk Šimon JK Olomouc 3 1 160
987. Durec Petr YC Znojmo 1 1 156
987. Jan Wiendl JK Klatovy 1 1 156
989. Horák Pavel ČYK 2 1 148
989. Čáp Jiří ČYK 2 1 148
991. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 3 1 128
992. Zvěřina Václav VS Duchcov 3 1 118
993. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 1 112
994. Gebhart Antonín JK Cheb 4 1 111
995. Páleníčková Iva YC Kladno 1 1 110
996. Pešta Roman YC CERE 1 1 108
997. Jobertová Ingrid YC CERE 1 1 101
998. Šíma Jan YC CERE 2 1 098
999. Štamberg Zdeněk FD Club UO 2 1 095
999. Kopecký Josef FD Club UO 2 1 095
1001. Löwit Harry Císařská louka 1 1 091
1002. Polívková Terezie Prazdroj Plzeň 3 1 089
1003. Líbl Lubomír JK Plzeň 4 1 083
1004. Horešovský Zdeněk YC Písek 1 1 081
1004. Korčík Lukáš Baník Ostrava 1 1 081
1006. Ehl Vladimír WS Club VD 2 1 076
1007. Tošovský Miroslav YC Vysoké Mýto 1 1 075
1007. Česal Danilo SK Nový Knín 1 1 075
1007. Hurych Zdeněk SK Yachting Styl 1 1 075
1007. Jirsa Petr SK Yachting Styl 1 1 075
1007. Minář Jaromír SK Yachting Styl 1 1 075
1007. Matějka Jan SK Yachting Styl 1 1 075
1013. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 1 1 069
1014. Beneš Jiří Chemička Ústí 1 1 063
1014. Benešová Jitka Chemička Ústí 1 1 063
1014. Pavlíková Gabriela LS Brno 1 1 063
1017. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 1 054
1017. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 1 054
1019. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 046
1019. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 1 046
1019. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 1 1 046
1022. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 2 1 030
1023. Bodlák Pavel ČWA 2 1 024
1023. Adamcová Jiřina LS Brno 2 1 024
1023. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 1 024
1026. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 1 020
1027. Morávek Adam TJ Lanškroun 4 1 018
1028. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 2 1 016
1029. Titěra Richard YC CERE 3 1 015
1030. Špaček Matěj YC CERE 3 1 010
1030. Beneš Jiří YC CERE 3 1 010
1030. Kilarová Jana Baník Ostrava 2 1 010
1033. Cvikr Matyáš YC Říčany 1 1 008
1034. Malec Martin LS Brno 2 989
1034. Opěla Richard ČANY 1 989
1034. Mülerová Olga ČANY 1 989
1034. Čihák Vratislav ČANY 1 989
1038. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 4 980
1038. Ochec Jan ČYK 2 980
1040. Kaláb Jindřich VS Duchcov 2 970
1041. Ďurica Zbyněk Lokomotiva Cheb 1 969
1042. Blažek Martin ČYK 3 966
1043. Fejtek Karel Lokomotiva Cheb 1 957
1044. Martinová Julie YC Kladno 2 956
1045. Uhrová Dagmar ALT Formula 20T 1 954
1046. Janatka Jan Císařská louka 1 938
1046. Procházková Bára YC Znojmo 1 938
1048. Lejhanec Filip YC Pardubice 2 905
1048. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 2 905
1050. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 904
1050. Vrabec Jan YC CERE 1 904
1050. Nevelöš Jan SK Štětí 1 904
1050. Vydrová Jana ALT Tornado 1 904
1054. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 3 901
1055. Vaněk Václav YC Regent 3 897
1055. Frouz Jan YC CERE 2 897
1057. Divácký Daniel YC CERE 2 882
1058. Fabián Jan YC Jezero Hlučín 3 877
1059. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 868
1060. Maršálek Daniel LS Brno 2 867
1061. Kaprálová Libuše YC SaS 2 862
1061. Rysová Zuzana YC SaS 2 862
1061. Lukáčová Lucie YC SaS 2 862
1061. Kapičková Martina YC SaS 2 862
1065. Zobač Jakub JK Staré Splavy 1 860
1065. Škába Václav JK Staré Splavy 1 860
1067. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 2 857
1067. Bazler Petr ASK Lovosice 2 857
1069. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 2 856
1070. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 2 847
1071. Jindřich Rostislav JK Cheb 3 846
1071. Chmelová Anna Císařská louka 1 846
1071. Chmelová Jana Císařská louka 1 846
1074. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 2 845
1075. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 1 841
1075. Přidal Radim JK Prostějov 1 841
1077. Olša Jiří LS Brno 1 840
1077. Korčák Petr YC Příbram 1 840
1079. Růžička Marek Slavoj Hluboká 2 827
1080. Muzikář David Jachtklub Brno 3 821
1081. Jordán Jaroslav VS Duchcov 2 818
1081. Korvas Filip ČYK 1 818
1083. Vacula Libor JK Staré Splavy 2 816
1084. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 2 808
1085. Mouchová Karolína YC Doksy 2 806
1086. Riedel Michal VS Duchcov 1 804
1087. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 800
1088. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 1 791
1089. Vávra Aleš JK Královská 2 784
1090. Šup Robert YC Regent 1 782
1091. Vitáková Anna JK Plzeň 3 780
1091. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 2 780
1093. Troják Kryštof YC Lipno nad Vltavou 1 777
1094. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 764
1095. Samek Jakub YC Kladno 2 757
1096. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 755
1097. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 753
1098. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 740
1099. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 734
1100. Pavel Aleš YC CERE 1 721
1101. Vávrová Eva ALT Cat Open 1 720
1102. Jedička Ivan ČYK 1 718
1103. Miroslav Špedl JK Klatovy 2 714
1104. Zapadlo Petr JK Olomouc 3 707
1105. Lejhanec Jiří YC Pardubice 1 703
1106. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 697
1106. Uhrich Michal ASK Lovosice 1 697
1108. Klopfová Lenka YC Lipno nad Vltavou 2 695
1109. Balek Eduard YC Kladno 3 689
1110. Cejnar Aleš Císařská louka 1 688
1111. Dostálová Vlasta YC Pardubice 1 686
1112. Bartoň Milan YC Pardubice 2 682
1113. Šotnar Stanislav LS Brno 1 681
1114. Cibulka Jan SK Yachting Styl 1 679
1114. Štahlavský Ondřej SK Yachting Styl 1 679
1114. Lebduška Zbyněk SK Yachting Styl 1 679
1114. Stibal Aleš SK Yachting Styl 1 679
1118. Lančová Kateřina Česká Kitová Federace 1 672
1119. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 1 665
1119. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 1 665
1121. Winterstein Tamir YC Doksy 2 654
1121. Hofman Patrik YC Doksy 2 654
1123. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 1 653
1124. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 2 646
1125. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 2 641
1126. Šotola Pavel VS Duchcov 2 636
1127. Vejt Samuel Jachtklub Brno 2 634
1128. Valík Martin YCR Roudnice 1 622
1129. Vašík Martin LS Brno 1 609
1129. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 609
1131. Dufek Martin LS Brno 1 606
1131. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 1 606
1131. Schořálková Lenka YC Kladno 1 606
1131. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 606
1131. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 606
1131. Valenta Jan ČWA 1 606
1137. Petr Jiří VS Duchcov 1 597
1138. Veselka Tomáš Lokomotiva Cheb 1 594
1139. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 587
1139. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 1 587
1141. Valdhansová Aneta ČYK 1 578
1142. Novák Matěj YC Jezero Hlučín 3 576
1143. Kadlecová Veronika YC Kladno 3 565
1144. Huss Tomáš YC Znojmo 2 562
1145. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 554
1145. Bulant Jiří Císařská louka 1 554
1145. Bulant Jiří Císařská louka 1 554
1148. Kopecký Jaroslav JK Královská 3 551
1149. Bělík Jan JK Sokolov 1 549
1150. Piňosová Andrea JK Prostějov 1 541
1151. Benda Jan ALT Cat Open 1 538
1152. Škvařil Patrik LS Brno 2 525
1153. Vintr Josef TJ Lanškroun 2 520
1154. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 505
1154. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 505
1154. Jelínek Tomáš YC Kladno 2 505
1154. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 3 505
1154. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 3 505
1154. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 505
1154. Plch Jiří ČANY 1 505
1154. Szmaragowski Dan ČANY 1 505
1154. Ryba Luboš ALT Melges 24 1 505
1154. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 505
1164. Wolk Roland LS Brno 1 504
1165. Štěpánek Jiří VS Duchcov 1 498
1166. Poláková Pavlína YC Kladno 2 496
1167. Klabík Josef Císařská louka 1 494
1168. Homolová Nina YC Lipno nad Vltavou 1 493
1169. Vodáček Lukáš LS Brno 2 488
1170. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 481
1171. Nuc Jindřich JK Plzeň 3 474
1172. Kysilka Ondřej TJ Lanškroun 1 459
1173. Činčera Marek JK Sokolov 1 452
1173. Konvalinková Anna YC Písek 1 452
1173. Soukupová Magdalena Lokomotiva Plzeň 2 452
1176. Horal Jan Císařská louka 1 438
1177. Malý Zdeněk jn JK Královská 1 430
1178. Huk Lubomír LS Brno 2 426
1179. Látal Petr Jachtklub Brno 2 404
1179. Dziuba Kamil Baník Ostrava 2 404
1179. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 404
1179. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 404
1179. Švábek Jan YC CERE 1 404
1179. Bébr Max YC CERE 1 404
1179. Homolová Iva YC Lipno nad Vltavou 1 404
1179. Městka Josef Lokomotiva Cheb 1 404
1179. Gottfried Ludvík Bohemia Poděbrady 1 404
1179. Klát Roman ALT Vaurien 1 404
1189. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 402
1189. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 402
1189. Konopík Pavel Jachtklub Brno 1 402
1192. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 396
1192. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 396
1192. Válová Zuzana ČYK 1 396
1195. Sitař Robin ALT RS 2 387
1196. Šulcová Barbora YC Nechranice 1 384
1197. Nováková Jitka ASK Lovosice 1 371
1198. Duffková Milada YC DIM Bezdrev 1 365
1199. Bezdíček Vojtěch TJ Lanškroun 3 361
1200. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 1 360
1200. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 360
1200. Mušálek Pavel YC Kozmice 2 360
1203. Soukup Jiří JK Královská 1 347
1203. Ráža Matyáš VS Duchcov 1 347
1205. Pýcha David YC CERE 2 342
1206. Hanka Vojtěch ČYK 2 338
1207. David Josef YC Znojmo 1 336
1208. Fabián Pavel YC Jezero Hlučín 2 327
1209. Žákovčíková Michaela YC Jezero Hlučín 1 323
1209. Mareš Michal YC CERE 1 323
1211. Podlenová Šárka ČYK 2 303
1211. Dudák Matěj YC CERE 1 303
1211. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 303
1211. Šmejkal Jan Lokomotiva Cheb 2 303
1211. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 303
1211. Opletal Petr LS Brno 3 303
1211. Bažant Jaroslav VS Duchcov 1 303
1211. Bažant Jiří VS Duchcov 1 303
1211. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 2 303
1211. Vildomcová Kateřina YC Jezero Hlučín 3 303
1221. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 294
1222. Janota Jonáš ČYK 2 280
1223. Pavka Tomáš YC Znojmo 1 278
1223. Pavka Lukáš YC Znojmo 1 278
1225. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 277
1225. Gropl Tomáš YC Jezero Hlučín 1 277
1227. Hrabal Karel Císařská louka 1 268
1227. Klabík Jiří Císařská louka 1 268
1227. Jelínek Jiří Císařská louka 1 268
1230. Petrovský Jan Jachtklub Brno 1 262
1231. Fantová Klára LS Brno 1 247
1231. Fanta Matěj LS Brno 1 247
1233. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 239
1234. Mertlová Michaela YC Regent 1 226
1235. Podzimek Pavel LS Brno 1 222
1236. Sedláček Petr JK Prostějov 1 202
1236. Kuřil Jan Baník Ostrava 1 202
1236. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 1 202
1236. Sejkorová Veronika TJ Lanškroun 1 202
1236. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 202
1236. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 202
1236. Duspiva Ondřej JK Plzeň 2 202
1236. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 1 202
1236. Soldátová Tina YC Písek 1 202
1236. Eliáš David YC Písek 1 202
1236. Nováková Veronika YC Kladno 1 202
1236. Kadlecová Dagmar ALT Tornado 1 202
1248. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 198
1249. Brandon Marek Slavoj Litoměřice 1 188
1250. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 159
1251. Žáčková Jolana JK Toušeň 1 142
1251. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 1 142
1253. Urbanec Maxim YC CERE 1 140
1254. Pinc Tomáš Baník Most 1 136
1254. Noháč Radek Baník Most 1 136
1256. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 133
1257. Bradáč Jindřich Jachtklub Brno 1 126
1258. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 1 101
1258. Ručková Eliška Sokol Palkovice 1 101
1258. Diviš Karel YC Doksy 1 101
1258. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 101
1258. Zemanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 101
1258. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 101
1258. Bárta Karel YC CERE 1 101
1258. Skála Filip ČYK 1 101
1258. Šmíček Václav YC Jezero Hlučín 1 101
1258. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
1268. Veselá Tereza ALT RS 1 0
1268. Rek Adam ČYK 1 0
1268. Hudec Václav YC Neratovice 1 0
1268. Lindová Kateřina YC Kladno 1 0
1268. Petr Dio JK Klatovy 1 0
1268. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 1 0
1268. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 0
1268. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 1 0
1268. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 1 0
1268. Ševčík Martin WS Club VD 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ