nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2012
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem
Celkem hodnoceno 1776 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Nápravník Jakub
ČYK
23
92 458
2.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
21
92 274
3.
Keblová Lucie
ČYK
20
79 898
4.
Trčka Martin
Baník Most
12
74 124
5.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
15
71 779
6.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
25
71 461
7.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
14
68 333
8.
Kořan Petr
YC Neratovice
20
67 616
9.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
12
67 310
10.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
27
65 815
11.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
15
65 637
12.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
14
65 162
13.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
17
63 953
14.
Hendrych Václav
YC Doksy
19
63 271
15.
Rybáček Josef
YC Doksy
16
62 566
16.
Winkler Pavel
JK Toušeň
10
60 640
17.
Čáp Milan
YC Neratovice
12
59 382
18.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
14
59 343
19.
Kubový Martin
JK Toušeň
9
59 330
20.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
13
59 020
21.
Roček Roman
YC Neratovice
16
58 920
22.
Novotný Štěpán
JK Cheb
14
56 146
23.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
16
56 127
24.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
23
55 295
25.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
13
55 066
26.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
17
53 929
27.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
16
52 032
28.
Houdek Roman
YC LS Brno
14
51 903
29.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
12
51 699
30.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
21
51 406
31.
Procházka Filip
YC Neratovice
11
50 852
32.
Adam Zdeněk
VS Duchcov
9
50 420
33.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
25
49 898
34.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
13
49 666
35.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
17
49 472
36.
Huk Václav
YC LS Brno
17
48 879
37.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
16
48 501
38.
Moucha Pavel
YC Doksy
24
48 310
39.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
19
48 032
40.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
11
47 428
41.
Ott Adam
Jachtklub Brno
18
46 769
42.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
20
46 190
43.
Jebavý Vít
YC Neratovice
13
45 591
44.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
22
43 705
45.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
20
43 536
46.
Mika Radek
YC SaS
18
43 318
47.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
10
43 222
48.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
15
43 168
49.
Hejnic Tadeáš
YC Neratovice
12
42 863
50.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
10
41 467
51.
Outrata Jiří
JK Toušeň
15
41 150
52.
Kořanová Johana
YC Neratovice
10
40 985
53.
Hálová Kateřina
JK Toušeň
16
39 688
54.
Vychová Eliška
YC Neratovice
15
38 839
55.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
17
38 151
56.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
8
37 983
57.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
21
37 849
58.
Fiala Petr
YC Neratovice
8
37 692
59.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
20
37 423
60.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
16
37 096
61.
Kliment Michal
YC Neratovice
12
36 437
62.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
16
35 972
63.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
13
35 326
64.
Bachtík Marek
YC CERE
7
35 317
65.
Kuchař Jan
YC CERE
6
34 907
66.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
17
34 709
67.
Hálová Lucie
JK Toušeň
17
34 629
68.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
10
34 045
69.
Doležal Tomáš
ČYK
13
34 031
70.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
15
33 886
71.
Ondíková Petra
Slavoj Hluboká
16
33 561
72.
Cejnar Lukáš
YC CERE
10
33 529
73.
Stránská Lucie
VS Duchcov
11
33 469
74.
Pinďák Josef
SK Štětí
12
33 091
75.
Vinkl Petr
YC Kladno
21
32 517
76.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
19
32 268
77.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
29
32 099
78.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
10
31 798
79.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
15
31 197
80.
Hrubý Pavel
ČWA
15
30 883
81.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
14
30 734
82.
Vinkl Daniel
YC Kladno
12
30 709
83.
Audy Dan
Jachtklub Brno
9
30 586
84.
Zárubová Michaela
JK Cheb
13
30 447
85.
Jedlička Jan
YC Neratovice
20
30 430
86.
Janderová Klára
YC SaS
18
30 347
87.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
14
30 259
88.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
10
30 044
89.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
8
30 001
90.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
11
29 647
91.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
17
29 595
92.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
5
29 195
93.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
14
28 667
94.
Košvica Jakub
YC LS Brno
16
28 625
95.
Burska Zofia
YC CERE
17
28 411
96.
Štrunc Jan
YC Neratovice
10
27 950
97.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
19
27 943
98.
Jochovič Josef
YC Neratovice
13
27 432
99.
Drahorád Petr
JK Cheb
11
26 166
100.
Kir Milan
IWS Club Nechra
8
26 011
101.
Cejnar Matyáš
YC CERE
10
25 999
102.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
9
25 772
103.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
13
25 392
104.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
8
25 387
105.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
19
25 119
106.
Plecitý Martin
JK Toušeň
9
24 910
107.
Vašík Martin
YC LS Brno
14
24 831
108.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
9
24 765
109.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
11
24 621
109.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
11
24 621
111.
Seidl Šimon
YC LS Brno
11
24 529
112.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
8
24 391
113.
Daněk Michal
LS Kroměříž
16
24 372
114.
Páleníčková Aneta
YC Kladno
18
24 191
115.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
16
24 136
116.
Burdová Michaela
YC SaS
15
23 664
117.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
13
23 101
118.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
13
23 039
119.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
7
22 815
120.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
12
22 808
121.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
10
22 677
122.
Zíma Jakub
ČWA
8
22 644
123.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
18
22 456
124.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
6
22 237
125.
Chudějová Hana
YC Neratovice
11
22 211
126.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
16
22 005
127.
Nuc Mario
JK Plzeň
11
21 829
128.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
7
21 750
129.
Pinďáková Monika
SK Štětí
11
20 814
130.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
8
20 733
131.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
6
20 701
132.
Viták František
JK Plzeň
18
20 633
133.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
14
20 519
134.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
7
20 488
135.
Vacula Karel
YC Znojmo
15
20 307
135.
Vacula Jan
YC Znojmo
15
20 307
137.
Hudec Adam
YC Neratovice
9
20 161
138.
Čermák Petr
YC Kladno
9
20 110
139.
Žák Michal
YC LS Brno
13
19 993
140.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
13
19 836
141.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
27
19 680
142.
Kleinová Jana
JK ČZU
16
19 511
143.
Sovadina Petr
LS Kroměříž
13
19 322
144.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
12
19 074
145.
Malina Tomáš
IWS Club Nechra
8
18 491
146.
Podhorec Štefan
YC Kladno
12
18 456
147.
Červenka Matouš
JK Olomouc
13
18 454
148.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
7
18 425
149.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
11
18 399
150.
Vlach Martin
YC Neratovice
13
18 387
151.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
11
18 070
152.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
6
17 944
153.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
13
17 585
154.
Gebhart Zdenek
JK Cheb
9
17 583
155.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
9
17 574
156.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
5
17 569
157.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
12
17 492
158.
Čechura Přemek
Lokomotiva Plzeň
13
17 140
159.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
8
16 976
160.
Blatecký David
Jachtklub Brno
7
16 967
161.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
14
16 938
162.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
15
16 863
163.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
7
16 677
164.
Valouch Libor
JK Olomouc
14
16 653
165.
Muk Daniel
YC Dvořiště-Lišov
14
16 645
166.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
11
16 591
166.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
11
16 591
168.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
8
16 588
169.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
12
16 564
170.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
13
16 512
171.
Valdhansová Klára
ČYK
12
16 501
172.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
15
16 072
173.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
10
16 028
174.
Machovský Jan
ALT Vaurien
8
16 003
175.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
16
15 925
176.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
9
15 863
177.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
8
15 847
177.
Košťál Petr
YC Pardubice
8
15 847
179.
Babický Josef
JK Česká Lípa
13
15 704
180.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
14
15 535
181.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
12
15 362
182.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
4
15 240
182.
Doležalová Eva
SK Tři sestry
4
15 240
182.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
4
15 240
185.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
6
15 222
186.
Slíva Martin
ČWA
6
15 209
187.
Vít Ladislav
JK Plzeň
18
15 186
188.
Zídek Zdeněk
YC Lipno nad Vltavou
9
14 941
189.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
14
14 874
190.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
8
14 648
191.
Krsička Michal
YC CERE
8
14 621
192.
Hýža Petr
Jachtklub Brno
6
14 554
193.
Kašpar Antonín
YC CERE
7
14 547
194.
Slíva Jakub
YC Nechranice
6
14 486
195.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
11
14 483
196.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
11
14 404
197.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
8
14 253
198.
Dolejš Rudolf
ČWA
5
14 237
199.
Bláha Martin
JK Plzeň
13
14 231
200.
Štamberg Jan
VaS Pardubice
9
14 011
201.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
7
13 993
202.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
7
13 798
203.
Musil Tomáš
YC RODOP
5
13 767
204.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
8
13 574
205.
Zajíček Petr
Slavoj Hluboká
8
13 542
206.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
10
13 393
207.
Hlaváček Matouš
ČYK
15
13 372
208.
Jebavá Markéta
YC Neratovice
12
13 254
209.
Krsička Lukáš
YC CERE
8
13 232
210.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
13
13 207
211.
Krsička Martin
YC CERE
9
13 161
212.
Myška Filip
IWS Club Nechra
8
13 135
213.
Čechurová Veronika
Lokomotiva Plzeň
11
13 006
214.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
9
12 818
214.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
9
12 818
216.
Balasz Tomai
HUN - Hungary
1
12 771
217.
Bačinová Olga
YC Ústí n L
8
12 692
218.
Guryča Nikola
YC CERE
4
12 608
219.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
10
12 567
220.
Smutná Veronika
JK Staré Splavy
9
12 560
221.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
6
12 542
222.
Lejhanec David
YC Pardubice
10
12 521
223.
Zima Tomáš
YC Kladno
3
12 490
224.
Procházka Libor
YC Neratovice
6
12 435
224.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
6
12 435
226.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
6
12 429
226.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
6
12 429
228.
Stefaniuk Marek Artur
POL - Poland
2
12 418
228.
Stefaniuk Marek Artur
POL - Poland
2
12 418
228.
Stefaniuk Marek Artur
POL - Poland
2
12 418
228.
Stefaniuk Marek Artur
POL - Poland
2
12 418
228.
Stefaniuk Marek Artur
POL - Poland
2
12 418
228.
Stefaniuk Marek Artur
POL - Poland
2
12 418
234.
Kopecký Ivo
VaS Pardubice
8
12 403
235.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
7
12 356
236.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
7
12 344
237.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
7
12 320
238.
Havel Filip
YC Neratovice
11
12 225
239.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
8
12 223
239.
Pokoš Radim
VS Duchcov
10
12 223
241.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
8
12 083
242.
Pavlíková Barbara
YC CERE
7
12 070
243.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
10
12 053
244.
Procházka Jan
YC Znojmo
6
11 948
245.
Moučka Vítězslav
YC Velké Dářko
9
11 751
246.
Prokopová Lenka
Olšovec Jedovnice
11
11 688
247.
Černý Michal
Lokomotiva Plzeň
6
11 678
248.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
18
11 671
249.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
12
11 659
250.
Hartmann Pavel
ČWA
11
11 648
251.
Babický Roman
JK Česká Lípa
6
11 556
251.
Jenšík David
JK Česká Lípa
6
11 556
253.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
7
11 522
254.
Klem Richard
YC LS Brno
5
11 456
255.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
7
11 340
256.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
12
11 214
257.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
4
11 186
258.
Švíková Kateřina
YC CERE
7
11 111
259.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
11
11 103
260.
Cach Zdeněk
YC Regent
12
11 070
261.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
8
11 019
262.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
8
10 996
263.
Neumann Lukáš
YC RODOP
7
10 857
264.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
8
10 850
265.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
10
10 819
266.
Sladký ml. Martin
ČWA
7
10 799
267.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
16
10 769
268.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
5
10 756
269.
Štěrba Igor
YC Znojmo
4
10 493
270.
Procházka Eduard
YC Znojmo
5
10 432
271.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
9
10 418
272.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
11
10 319
273.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
7
10 236
274.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
13
10 232
275.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
11
10 219
276.
Vašík Roman
YC LS Brno
12
10 208
277.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
12
10 207
278.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
2
10 075
279.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
5
10 036
280.
Klimentová Jitka
JK ČZU
7
10 016
281.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
4
10 005
281.
Brožek Pavel
SC Testudo
4
10 005
283.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
13
9 994
284.
Ščerba Kamil
Sokol Palkovice
9
9 988
285.
Hrnčíř Matyáš
YC Neratovice
10
9 932
286.
Dvořák Ota
YC CERE
9
9 918
287.
Boboš David
YC Znojmo
6
9 905
288.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
7
9 802
289.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
12
9 708
290.
Kučera Michal
YC Ústí n L
10
9 692
291.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
9
9 591
292.
Dumek Petr
YC Kotva Pha
9
9 585
293.
Bartošek Petr
YC Znojmo
5
9 549
294.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
6
9 500
295.
Korych Pavel
YC Kladno
7
9 479
296.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
5
9 454
297.
Utíkal Petr
JK Olomouc
4
9 393
298.
Adam Daniel
JK Staré Splavy
8
9 305
299.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
17
9 264
300.
Matoušek Tomáš
Slavoj Hluboká
2
9 172
301.
Záruba Vladimír
JK Cheb
5
9 145
302.
Merz Sebastian
GER - Germany
1
9 139
302.
Merz Sebastian
GER - Germany
1
9 139
302.
Merz Sebastian
GER - Germany
1
9 139
302.
Merz Sebastian
GER - Germany
1
9 139
302.
Merz Sebastian
GER - Germany
1
9 139
307.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
5
9 062
308.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
12
9 029
309.
Hamrák Peter
HUN - Hungary
1
8 994
310.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
15
8 954
311.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
8
8 872
312.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
7
8 843
313.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
8 792
313.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
8 792
313.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
8 792
313.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
8 792
313.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
8 792
318.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
8
8 767
319.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
11
8 696
320.
Maršík Karel
YC Ústí n L
10
8 677
321.
Marečková Lucie
Jachtklub Brno
7
8 673
322.
Mrůzek Pavel
YC Regent
4
8 631
323.
Tříska Aleš
SK Tři sestry
2
8 624
324.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
11
8 610
325.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
2
8 590
326.
Šindýlková Lenka
Bohemia Poděbrady
13
8 545
327.
Zídek Jan
YC Lipno nad Vltavou
6
8 506
328.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
14
8 478
329.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
2
8 396
329.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
8 396
329.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
2
8 396
329.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
8 396
329.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
8 396
329.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
8 396
335.
Riedel Jan
VS Duchcov
8
8 395
336.
Müller Ondřej
SK Štětí
5
8 390
337.
Korvas Filip
ČYK
6
8 374
337.
Čagan Martin
Jachtklub Brno
2
8 374
339.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
9
8 344
340.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
5
8 334
341.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
4
8 331
342.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
5
8 287
343.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
4
8 226
343.
Janda Martin
ASK Lovosice
4
8 226
345.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
3
8 203
346.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
7
8 146
347.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
4
8 143
348.
Hasman Radim
ASK Lovosice
4
8 100
348.
Hasmanová Martina
ASK Lovosice
4
8 100
350.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
2
8 005
351.
Volkmann Uwe
GER - Germany
1
8 000
351.
Volkmann Uwe
GER - Germany
1
8 000
351.
Volkmann Uwe
GER - Germany
1
8 000
351.
Volkmann Uwe
GER - Germany
1
8 000
351.
Volkmann Uwe
GER - Germany
1
8 000
356.
Haken Vladimír
WS Club VD
9
7 926
357.
Dudák Matěj
YC CERE
8
7 784
358.
Loužek Karel
JK Plzeň
10
7 761
359.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
4
7 753
360.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
8
7 736
361.
Grusser Přemysl
ASK Lovosice
3
7 674
361.
Müller Zdeněk
ASK Lovosice
3
7 674
363.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
7
7 641
364.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
7
7 619
365.
Slíva Jakub
LS Kroměříž
10
7 611
366.
Dvořák Rudolf
YC CERE
9
7 577
367.
Köller Tammo
GER - Germany
1
7 569
367.
Köller Hauke
GER - Germany
1
7 569
369.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
6
7 549
370.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
7 330
370.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
7 330
370.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
7 330
370.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
7 330
370.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
7 330
370.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
7 330
376.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
7
7 307
377.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
5
7 298
378.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
7 265
378.
Dastych Petr
ASK Lovosice
4
7 265
378.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
7 265
381.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
16
7 260
382.
Moučková Hana
YC Velké Dářko
9
7 228
383.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
7 198
384.
Hegyi Martin
HUN - Hungary
1
7 187
385.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
7
7 169
386.
Červený Martin
JK Plzeň
9
7 128
387.
Zaremba Mateusz
POL - Poland
1
7 116
387.
Zaremba Mateusz
POL - Poland
1
7 116
387.
Kumala Antoni
POL - Poland
1
7 116
387.
Zaremba Mateusz
POL - Poland
1
7 116
387.
Kumala Antoni
POL - Poland
1
7 116
387.
Kumala Antoni
POL - Poland
1
7 116
393.
Mendíková Tereza
JK Staré Splavy
6
7 100
394.
Schönleitner Michael
AUT - Austria
1
7 081
394.
Rakuschan Philip
AUT - Austria
1
7 081
394.
Schönleitner Michael
AUT - Austria
1
7 081
397.
Landkammer Jan
YC Neratovice
3
7 073
398.
Kýhosová Kamila
Sokol Dobřichovice
5
7 046
399.
Cejnar Tomáš
YC CERE
3
7 000
400.
Soukup Filip
YC Regent
5
6 932
401.
Král Karel
JK Sokolov
5
6 880
402.
Baumgart Elisabeth
GER - Germany
1
6 794
403.
Černá Anna
Lokomotiva Plzeň
3
6 776
404.
Procházka Ondřej
YC Znojmo
2
6 758
405.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
12
6 686
406.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
9
6 669
406.
Pour Vaclav
Slavoj Hluboká
9
6 669
408.
Staňková Tereza
YC CERE
7
6 622
409.
Čihák Tomáš
SK Tři sestry
2
6 616
410.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
6 606
410.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
1
6 606
410.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
6 606
410.
Krajčovič Milan
ALT Melges 24
1
6 606
410.
IMHOFF Fred
BEL - Belgium
1
6 606
410.
Zeman Jan
ALT Melges 24
1
6 606
416.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
5
6 550
417.
Horký Adam
ČWA
5
6 542
418.
Bezušková Jana
YC Neratovice
4
6 518
419.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
7
6 467
420.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
6
6 413
421.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
11
6 383
422.
Fiala Martin
YC Znojmo
3
6 364
423.
Bleyer Ivan
JK Česká Lípa
2
6 309
424.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
2
6 297
425.
Gusenko Andrii
BRA - Brasil
1
6 239
426.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
6
6 204
427.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
6
6 186
428.
Bauditz Jeus
GER - Germany
1
6 183
428.
Bauditz Jeus
GER - Germany
1
6 183
428.
Bauditz Jeus
GER - Germany
1
6 183
428.
Bauditz Jeus
GER - Germany
1
6 183
428.
Bauditz Jeus
GER - Germany
1
6 183
433.
Kršňák Jan
VS Duchcov
11
6 122
434.
Ručka Tomáš
YC Kladno
11
6 111
435.
Volf Vojtěch
JK Ostrava
4
6 086
436.
Bieberitz Eberhart
GER - Germany
1
6 075
436.
Bieberitz Eberhart
GER - Germany
1
6 075
436.
Bieberitz Eberhart
GER - Germany
1
6 075
436.
Bieberitz Eberhart
GER - Germany
1
6 075
436.
Bieberitz Eberhart
GER - Germany
1
6 075
441.
Toth Martin
ČWA
5
6 067
442.
Šindýlek Vlastimil
Bohemia Poděbrady
6
5 979
443.
Soukup Aleš
VS Duchcov
8
5 973
444.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
5
5 966
445.
Heigerer Fritz
AUT - Austria
2
5 924
445.
Heigerer Fritz
AUT - Austria
2
5 924
445.
Heigerer Fritz
AUT - Austria
2
5 924
448.
Ircing Jaroslav
Olšovec Jedovnice
7
5 867
449.
Vacula Karel
YC Znojmo
11
5 863
450.
Konopík Pavel
Jachtklub Brno
3
5 836
451.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
12
5 803
452.
Křiváková Magdalena
YC LS Brno
9
5 801
453.
Staněk Jan
YC Doksy
9
5 787
454.
Podhorec Štefan
YC Kladno
5
5 761
455.
Hruška Martin
T. J. Sokol Vrané II
10
5 718
456.
Středa Pavel
YC CERE
1
5 712
457.
Nováková Jitka
ASK Lovosice
5
5 674
457.
Novák Dušan
ASK Lovosice
5
5 674
459.
Pohorská Linda
YC Kotva Pha
5
5 668
460.
Podlas Jaroslav
Sokol Tovačov
7
5 641
461.
Bilek Vladimir
Sokol Palkovice
10
5 626
462.
Kuhmann Konrad
GER - Germany
1
5 624
463.
Kopyra Katarzyna
POL - Poland
1
5 611
463.
Kopyra Katarzyna
POL - Poland
1
5 611
463.
Kopyra Katarzyna
POL - Poland
1
5 611
463.
Kopyra Katarzyna
POL - Poland
1
5 611
463.
Kopyra Katarzyna
POL - Poland
1
5 611
463.
Klecun Olga
POL - Poland
1
5 611
463.
Klecun Olga
POL - Poland
1
5 611
463.
Kopyra Katarzyna
POL - Poland
1
5 611
463.
Klecun Olga
POL - Poland
1
5 611
463.
Klecun Olga
POL - Poland
1
5 611
463.
Klecun Olga
POL - Poland
1
5 611
463.
Klecun Olga
POL - Poland
1
5 611
463.
Klecun Olga
POL - Poland
1
5 611
463.
Klecun Olga
POL - Poland
1
5 611
477.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
10
5 576
478.
Diviš Michal
Český Kiting, z.s.
3
5 575
479.
Richter Zdeněk
YC Doksy
8
5 498
480.
Hejna Jan
Baník Ostrava
6
5 467
481.
Mendík Ladislav
JK Staré Splavy
6
5 462
482.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
4
5 458
483.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
12
5 447
484.
Hyršová Denisa
JK Ostrava
7
5 404
485.
Münnich Peter
AUT - Austria
1
5 394
485.
Münnich Peter
AUT - Austria
1
5 394
485.
Münnich Peter
AUT - Austria
1
5 394
488.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
3
5 376
489.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
3
5 374
489.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
3
5 374
489.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
3
5 374
489.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
3
5 374
489.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
3
5 374
494.
Fousek Filip
ALT Tornado
4
5 355
495.
Štamberg Zdeněk
VaS Pardubice
9
5 326
495.
Kopecký Josef
VaS Pardubice
9
5 326
497.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
5
5 320
497.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
5
5 320
499.
Maršík Karel
YC Ústí n L
7
5 295
499.
Prokopec Petr
YC Pardubice
5
5 295
501.
Kulík Martin
YC RODOP
3
5 280
502.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 276
502.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 276
502.
Marek František
SVK - Slovak Republic
1
5 276
502.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 276
502.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 276
502.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 276
502.
Marek František
SVK - Slovak Republic
1
5 276
502.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 276
502.
Marek František
SVK - Slovak Republic
1
5 276
502.
Marek František
SVK - Slovak Republic
1
5 276
502.
Marek František
SVK - Slovak Republic
1
5 276
513.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
5 275
513.
Mertlová Michaela
YC Regent
1
5 275
513.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
5 275
513.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
5 275
513.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
5 275
513.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
5 275
513.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
5 275
513.
Hirschstronstorff Georg
AUT - Austria
1
5 275
513.
Schönleitner Manfred
AUT - Austria
1
5 275
513.
Schönleitner Manfred
AUT - Austria
1
5 275
513.
Schönleitner Manfred
AUT - Austria
1
5 275
524.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
5
5 271
525.
Podolský Miloš
YC Ústí n L
6
5 205
526.
Friese Kai Hendrik
GER - Germany
1
5 161
526.
Friese Kai Hendrik
GER - Germany
1
5 161
526.
Friese Kai Hendrik
GER - Germany
1
5 161
526.
Friese Kai Hendrik
GER - Germany
1
5 161
526.
Friese Kai Hendrik
GER - Germany
1
5 161
531.
Vachtarčík Rudolf
Baník Ostrava
4
5 148
532.
Defer Tristan
Jachtklub Brno
9
5 117
533.
Bauerová Markéta
YC CERE
7
5 106
534.
Tkáč Miroslav
YC Kotva Pha
3
5 098
535.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
11
5 015
536.
Audy Petr
Jachtklub Brno
6
5 002
537.
Tunka Jiří
YC Znojmo
4
4 981
538.
Gebhart Jan
JK Cheb
7
4 964
539.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
8
4 945
540.
Frohlich Denis
YC Kladno
3
4 916
541.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
6
4 910
542.
Fiala Lukáš
Lokomotiva Plzeň
7
4 904
543.
Groen Jip
NED -The Netherlands
1
4 880
543.
Groen Max
NED -The Netherlands
1
4 880
545.
Bauer Franta
YC CERE
3
4 861
546.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
6
4 835
547.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
4
4 814
548.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
4
4 802
549.
Muller-Hartbug Niklas
AUT - Austria
1
4 800
549.
Kovařík Jan
ČYK
1
4 800
549.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
1
4 800
549.
Sehnal René
YC SaS
1
4 800
549.
Korytář Václav
JK Ostrava
1
4 800
549.
Horvath Vojtěch
ČYK
1
4 800
549.
DE GRAFF Cor
NED -The Netherlands
1
4 800
549.
Muller-Hartbug Niklas
AUT - Austria
1
4 800
557.
Švantner Michal
Lokomotiva Plzeň
8
4 790
558.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
4 787
558.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
4 787
558.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
4 787
558.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
4 787
558.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
4 787
558.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
4 787
564.
Vrzal Libor
Olšovec Jedovnice
11
4 759
565.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
3
4 749
566.
Bobková Eva
Baník Ostrava
3
4 717
567.
Sehnal Pavel
ČWA
3
4 714
568.
Huber Roland
AUT - Austria
2
4 710
568.
Huber Roland
AUT - Austria
2
4 710
570.
Němec Milan
KJ Těrlicko
10
4 699
571.
Vitoň Jan
YC Znojmo
4
4 654
572.
Kadlec Roman
SK Tři sestry
1
4 644
573.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
4 583
573.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
4 583
573.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
4 583
573.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
4 583
573.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
4 583
573.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
4 583
579.
Plodek Adam
YC Pardubice
6
4 561
580.
Dietzel Mario
GER - Germany
1
4 525
580.
Götz Robin
GER - Germany
1
4 525
582.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
6
4 522
583.
Holub Miloslav
YC Znojmo
4
4 520
584.
Romaner Helmuth
AUT - Austria
1
4 513
585.
Kolář Antonín
YC Lipno nad Vltavou
4
4 491
586.
Holotík Miroslav
LS Kroměříž
7
4 470
587.
Gocki Jan
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Jan
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Jan
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Michal
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Jan
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Michal
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Jan
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Michal
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Michal
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Michal
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Michal
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Jan
POL - Poland
3
4 466
587.
Gocki Michal
POL - Poland
3
4 466
587.
Vachtarčík Jakub
Baník Ostrava
3
4 466
587.
Gocki Michal
POL - Poland
3
4 466
602.
Raška Marek
ČWA
3
4 451
603.
Bitomský Martin
JK Ostrava
5
4 448
604.
Börgerding Lasse
GER - Germany
1
4 385
604.
Dreyer Ole
GER - Germany
1
4 385
606.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
5
4 380
607.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
3
4 364
608.
Pavlousek Pavel
ČYK
5
4 358
609.
Kupská Martina
YC LS Brno
6
4 353
610.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
4
4 349
611.
Drahorádová Lucie
JK Cheb
5
4 339
612.
Němec František
ALT Tornado
5
4 338
612.
Němcová Jana
ALT Tornado
5
4 338
614.
Bachtík Lukáš
YC CERE
4
4 336
615.
Romaner Helmut
AUT - Austria
1
4 325
616.
Zielonková Lucie
KJ Těrlicko
5
4 324
617.
Šilhan Šimon
YC Lipno nad Vltavou
4
4 317
618.
Romaner Helmuth
AUT - Austria
1
4 315
618.
Romaner Helmuth
AUT - Austria
1
4 315
618.
Romaner Helmuth
AUT - Austria
1
4 315
621.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
7
4 289
622.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
2
4 266
622.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
2
4 266
622.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
2
4 266
622.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
2
4 266
622.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
2
4 266
622.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
2
4 266
622.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
2
4 266
629.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
5
4 261
630.
Starý Martin
Slavoj Hluboká
6
4 248
631.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
7
4 243
632.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
2
4 237
633.
Poor Robert
Jednoráz.licence
1
4 207
633.
Poor Robert
Jednoráz.licence
1
4 207
633.
Poor Robert
Jednoráz.licence
1
4 207
633.
Poor Robert
Jednoráz.licence
1
4 207
633.
Poor Robert
Jednoráz.licence
1
4 207
638.
Zach Marek
Český Kiting, z.s.
2
4 188
639.
Vogeltans Lukáš
Český Kiting, z.s.
3
4 172
640.
Šimáček Roman
YC Kladno
2
4 127
641.
Suderová Tereza
Baník Ostrava
2
4 118
642.
Kanyicska Márk
HUN - Hungary
1
4 106
642.
Jelínek Jakub
SST klub Plzeň
6
4 106
642.
Polgár Lukács
HUN - Hungary
1
4 106
645.
Ďásek František
JK Cheb
4
4 066
646.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
4
4 062
647.
Humphrey Carter
GBR - Great Britain
1
4 020
647.
Humphrey Carter
GBR - Great Britain
1
4 020
649.
Stach Václav
Lokomotiva Plzeň
6
4 000
650.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
3
3 943
651.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
3 904
651.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
3 904
651.
Fossler Gunter
AUT - Austria
1
3 904
654.
Priegelhof Karel
YC Znojmo
4
3 857
655.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
3
3 854
656.
Schrollová Eva
YC Písek
5
3 809
657.
With Matthias
GER - Germany
1
3 795
657.
With Matthias
GER - Germany
1
3 795
657.
With Matthias
GER - Germany
1
3 795
657.
With Matthias
GER - Germany
1
3 795
657.
Dietrich Jens
GER - Germany
1
3 795
657.
Dietrich Jens
GER - Germany
1
3 795
657.
With Matthias
GER - Germany
1
3 795
657.
Dietrich Jens
GER - Germany
1
3 795
657.
Dietrich Jens
GER - Germany
1
3 795
657.
Dietrich Jens
GER - Germany
1
3 795
667.
Podzimek Karel
YC Znojmo
1
3 776
668.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
3
3 759
669.
Strang Nina
GER - Germany
1
3 752
669.
Wöhlk Kirstin
GER - Germany
1
3 752
671.
Cachová Šárka
YC Regent
7
3 744
672.
Becker Rafal
POL - Poland
1
3 743
672.
Tarnacki Prošek
POL - Poland
1
3 743
672.
Korneszczkuk Michal
POL - Poland
1
3 743
672.
Korneszczkuk Michal
POL - Poland
1
3 743
672.
Becker Rafal
POL - Poland
1
3 743
672.
Becker Rafal
POL - Poland
1
3 743
672.
Rupinski Tomasz
POL - Poland
1
3 743
672.
Rupinski Tomasz
POL - Poland
1
3 743
672.
Rupinski Tomasz
POL - Poland
1
3 743
672.
Fajmon Blahoslav
ALT Melges 24
1
3 743
672.
Becker Rafal
POL - Poland
1
3 743
672.
Tarnacki Prošek
POL - Poland
1
3 743
672.
Becker Rafal
POL - Poland
1
3 743
672.
Tarnacki Prošek
POL - Poland
1
3 743
672.
Becker Rafal
POL - Poland
1
3 743
672.
Becker Rafal
POL - Poland
1
3 743
672.
Mück František
ALT Melges 24
1
3 743
672.
Becker Rafal
POL - Poland
1
3 743
690.
Falta Miroslav
ALT Tornado
3
3 724
691.
Nevelöš Adam
SK Štětí
5
3 709
692.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
3 706
692.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
3 706
692.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
3 706
692.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
3 706
692.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
3 706
692.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
3 706
692.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
3 706
692.
Srzednicki Michal
POL - Poland
1
3 706
700.
Slívová Jana
YC Nechranice
3
3 690
701.
Löwit Harry
Císařská louka
7
3 679
702.
Hribar Philipp
AUT - Austria
1
3 575
703.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
8
3 519
703.
Bauer Karel
YC CERE
4
3 519
705.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
3 515
705.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
3 515
707.
Burska Iwona
YC CERE
3
3 478
708.
Machel Piotr
POL - Poland
1
3 477
708.
Machel Piotr
POL - Poland
1
3 477
708.
Machel Piotr
POL - Poland
1
3 477
708.
Machel Piotr
POL - Poland
1
3 477
708.
Machel Piotr
POL - Poland
1
3 477
708.
Machel Piotr
POL - Poland
1
3 477
708.
Machel Piotr
POL - Poland
1
3 477
708.
Machel Piotr
POL - Poland
1
3 477
716.
Štěpán David MUDr.
Jachtklub Brno
5
3 476
717.
Hoffmann Louis
GER - Germany
1
3 474
717.
Hoffmann Louis
GER - Germany
1
3 474
717.
Hoffmann Louis
GER - Germany
1
3 474
717.
Hoffmann Louis
GER - Germany
1
3 474
717.
Sichert Nils
GER - Germany
1
3 474
717.
Hoffmann Louis
GER - Germany
1
3 474
717.
Sichert Nils
GER - Germany
1
3 474
717.
Sichert Nils
GER - Germany
1
3 474
717.
Sichert Nils
GER - Germany
1
3 474
717.
Sichert Nils
GER - Germany
1
3 474
727.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Dietrich Wolfgang
GER - Germany
1
3 469
727.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Fuchs Jens
GER - Germany
1
3 469
727.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Baran Miro
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
3 469
727.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
3 469
755.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
9
3 461
756.
Krausová Miroslava
JK Černá v Pošumaví
5
3 447
756.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
5
3 447
758.
Sopúch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
3 404
758.
Sopúch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
3 404
758.
Sopúch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
3 404
758.
Sopúch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
3 404
762.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
2
3 402
762.
Souček Otakar
JK Česká Lípa
3
3 402
764.
Vyhnánková Kateřina
JK Staré Splavy
4
3 401
765.
Nápravníková Barbora
ČYK
2
3 398
766.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
5
3 388
767.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
4
3 366
768.
Vejrek Miloš
YC Regent
3
3 362
769.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 358
769.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 358
769.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 358
769.
Chalupczak Wieskaw
POL - Poland
1
3 358
769.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 358
769.
Chalupczak Wieskaw
POL - Poland
1
3 358
769.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 358
769.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 358
769.
Chalupczak Wieskaw
POL - Poland
1
3 358
769.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 358
779.
Hemelík Tomáš
ASK Lovosice
3
3 341
779.
Luczkón Tomáš
ASK Lovosice
3
3 341
781.
Sokol Petr
ALT Vaurien
1
3 326
781.
Macura Michal
Jednoráz.licence
1
3 326
781.
Kecskesová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 326
781.
Macura Michal
Jednoráz.licence
1
3 326
781.
Kecskesová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 326
781.
Kecskesová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 326
781.
Kecskesová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 326
781.
Kecskesová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 326
781.
Macura Michal
Jednoráz.licence
1
3 326
781.
Kecskesová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 326
781.
Macura Michal
Jednoráz.licence
1
3 326
792.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
3 320
792.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
3 320
792.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
3 320
792.
Fossler Gunter
AUT - Austria
1
3 320
796.
Baudyšová Tereza
Sokol Dobřichovice
3
3 301
797.
Kecskesová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 275
797.
Kecskesová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 275
797.
Kecskesová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 275
797.
Kecskesová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 275
797.
Kecskesová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 275
797.
Kecskesová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 275
803.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
3
3 269
804.
Ebner Helmut
AUT - Austria
1
3 268
805.
Klimešová Taťána
Prazdroj Plzeň
6
3 231
806.
Bánszky Botond
HUN - Hungary
1
3 225
806.
Kardos Szabolos
HUN - Hungary
1
3 225
808.
Pavelková Nikola
JK Ostrava
7
3 214
809.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Okály Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Okály Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Okály Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Okály Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 200
809.
Rozlivková Johana
YC CERE
1
3 200
832.
Vitoň Roman
YC Znojmo
1
3 194
833.
Sýblo Petr
AUT - Austria
1
3 166
833.
Blažek Vojtěch
ALT Melges 24
1
3 166
833.
Sýblo Petr
AUT - Austria
1
3 166
833.
Sýblo Petr
AUT - Austria
1
3 166
837.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
3
3 123
837.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
3
3 123
839.
Havrda Vojta
Delfín Jablonec
2
3 121
839.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
2
3 121
841.
Volkmann Uwe
GER - Germany
1
3 064
841.
Volkmann Uwe
GER - Germany
1
3 064
841.
Volkmann Uwe
GER - Germany
1
3 064
841.
Volkmann Uwe
GER - Germany
1
3 064
841.
Volkmann Uwe
GER - Germany
1
3 064
846.
Hykrdová Eliška
Jachtklub Brno
2
3 044
847.
Jacobs Refa-Maria
GER - Germany
1
3 031
847.
Doer Jens
GER - Germany
1
3 031
849.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 017
849.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 017
849.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 017
849.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
2
3 017
849.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 017
849.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 017
849.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 017
849.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 017
849.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 017
849.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 017
849.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 017
849.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 017
861.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
7
3 007
862.
Huber Roland
AUT - Austria
1
2 994
863.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
2
2 987
863.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
2
2 987
865.
Havlena Jiří
YC CERE
2
2 972
866.
Vyšata Robert
A.N.V.
3
2 963
867.
Drvota Jaromir
YC Kladno
6
2 958
868.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 951
868.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 951
868.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 951
868.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 951
868.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 951
873.
Dvorníkovský Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 946
873.
Kurej Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 946
873.
Kurej Luboš
SVK - Slovak Republic
1
2 946
873.
Kurej Luboš
SVK - Slovak Republic
1
2 946
873.
Kurej Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
2 946
873.
Kurej Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
2 946
873.
Kurej Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 946
880.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
3
2 931
881.
Sawicka Weronika
POL - Poland
1
2 891
881.
Hochtaubel Maria
POL - Poland
1
2 891
881.
Hochtaubel Maria
POL - Poland
1
2 891
884.
Piekarski
POL - Poland
1
2 887
884.
Piekarski
POL - Poland
1
2 887
884.
Wojtkiewicz
POL - Poland
1
2 887
884.
Piekarski
POL - Poland
1
2 887
884.
Piekarski
POL - Poland
1
2 887
884.
Wojtkiewicz
POL - Poland
1
2 887
884.
Piekarski
POL - Poland
1
2 887
884.
Wojtkiewicz
POL - Poland
1
2 887
884.
Wojtkiewicz
POL - Poland
1
2 887
884.
Wojtkiewicz
POL - Poland
1
2 887
884.
Piekarski
POL - Poland
1
2 887
884.
Wojtkiewicz
POL - Poland
1
2 887
884.
Wojtkiewicz
POL - Poland
1
2 887
884.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
1
2 887
884.
Wojtkiewicz
POL - Poland
1
2 887
899.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
6
2 886
900.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
4
2 883
901.
Zapletal Lukáš
YC LS Brno
8
2 865
902.
Veříš Matěj
Slávia Česká Skalice
2
2 823
903.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
4
2 819
904.
Novotná Pavla
Český Kiting, z.s.
1
2 812
905.
Fišerová Barbora
Baník Ostrava
3
2 808
905.
Staňová Justýna
Baník Ostrava
3
2 808
907.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
5
2 794
908.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
2
2 793
908.
Hemelík Jan
ASK Lovosice
2
2 793
910.
Walecki Pawel
POL - Poland
1
2 771
910.
Walecki Pawel
POL - Poland
1
2 771
910.
Walecki Pawel
POL - Poland
1
2 771
913.
Stránská Lucie
YC SaS
1
2 749
914.
Travnicek Roland
AUT - Austria
1
2 745
915.
Albert Felix
GER - Germany
1
2 719
915.
Zubal Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Albert Felix
GER - Germany
1
2 719
915.
Albert Felix
GER - Germany
1
2 719
915.
Albert Felix
GER - Germany
1
2 719
915.
Zubal Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Hartkopf Philipp
GER - Germany
1
2 719
915.
Albert Felix
GER - Germany
1
2 719
915.
Hartkopf Philipp
GER - Germany
1
2 719
915.
Kollár Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Kollár Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Kollár Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Hartkopf Philipp
GER - Germany
1
2 719
915.
Kollár Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Zubal Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Kollár Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Hartkopf Philipp
GER - Germany
1
2 719
915.
Kollár Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Zubal Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Kollár Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Sep Patrik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Hartkopf Philipp
GER - Germany
1
2 719
915.
Zubal Braňo
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Sep Patrik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Sep Patrik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
915.
Sep Patrik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
941.
Macura Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 702
941.
HrkeÄž Kristian
Jednoráz.licence
1
2 702
941.
HrkeÄž Kristian
Jednoráz.licence
1
2 702
941.
HrkeÄž Kristian
Jednoráz.licence
1
2 702
941.
HrkeÄž Kristian
Jednoráz.licence
1
2 702
941.
HrkeÄž Kristian
Jednoráz.licence
1
2 702
941.
Macura Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 702
941.
HrkeÄž Kristian
Jednoráz.licence
1
2 702
941.
Macura Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 702
941.
Macura Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 702
941.
Macura Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 702
941.
Macura Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 702
953.
Marek František
JK Černá v Pošumaví
2
2 689
954.
Salewski Marcel
GER - Germany
1
2 635
954.
Bernstengel Kat
GER - Germany
1
2 635
956.
Klát Roman
ALT Vaurien
2
2 619
957.
Háma Martin
YC Doksy
1
2 603
958.
Rácz Levente
HUN - Hungary
1
2 601
958.
Nagy Natán
HUN - Hungary
1
2 601
960.
Vacula Jiří
JK Staré Splavy
7
2 592
961.
Šajner Marek
VS Duchcov
6
2 591
962.
Dlouhý Radek
YC Pardubice
4
2 589
963.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
6
2 573
964.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
5
2 572
965.
Heneš David
JK Olomouc
3
2 560
966.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
2
2 558
967.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
3
2 555
968.
Košťálová Bára
YC Pardubice
3
2 554
969.
Píchová Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
3
2 550
970.
Teubner Zdeněk
Císařská louka
3
2 541
971.
Novotný Václav
JK Cheb
3
2 538
972.
Novák Jaroslav
YC Doksy
5
2 528
973.
Burkhart Kursten
AUT - Austria
1
2 519
974.
Wehrenberg Petr
YC Kladno
8
2 518
974.
Holík Jiří
SC Testudo
2
2 518
976.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
2
2 517
977.
Sumerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 496
977.
Sumerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 496
977.
Sumerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 496
977.
Sumerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 496
977.
Sumerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 496
977.
Sumerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 496
983.
Plecitý Marek
JK Toušeň
1
2 488
984.
Brožek Jiří
SC Testudo
2
2 487
985.
Maršálek Daniel
YC LS Brno
4
2 482
986.
Kršňák Jiří
YC Ústí n L
5
2 460
987.
Záluský Kamil
YC Nechranice
4
2 445
988.
Crháková Lenka
Jachtklub Brno
2
2 439
989.
Schoorling Ernst
GER - Germany
2
2 438
989.
Schoorling Ernst
GER - Germany
2
2 438
989.
Schoorling Ernst
GER - Germany
2
2 438
989.
Schoorling Ernst
GER - Germany
2
2 438
989.
Schoorling Ernst
GER - Germany
2
2 438
994.
Defer Leon
Jachtklub Brno
6
2 434
995.
Veindl Thomas
GER - Germany
1
2 412
995.
Veindl Thomas
GER - Germany
1
2 412
995.
Veindl Thomas
GER - Germany
1
2 412
995.
Veindl Thomas
GER - Germany
1
2 412
995.
Veindl Thomas
GER - Germany
1
2 412
995.
Kmeť Luboš
ALT Melges 24
1
2 412
1001.
Červený Aleš
ASK Lovosice
2
2 405
1001.
Hájek Libor
JK Cheb
4
2 405
1003.
Divácky Dan
YC CERE
2
2 400
1004.
Šmídová Božena
YC Neratovice
4
2 396
1005.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
3
2 395
1006.
Šula Martin
A.N.V.
2
2 386
1006.
Šula Martin
A.N.V.
2
2 386
1008.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
2
2 385
1008.
Malec Martin
YC LS Brno
2
2 385
1010.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 383
1010.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 383
1012.
Kuchta Roman
Sokol Tovačov
4
2 374
1013.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
4
2 355
1014.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
3
2 350
1014.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
3
2 350
1016.
Szilassy Boki
HUN - Hungary
1
2 345
1016.
Kendeh Lili
HUN - Hungary
1
2 345
1016.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
8
2 345
1019.
Havelka Pavel
YC Pardubice
9
2 344
1020.
Lux Vlastimil
SC Testudo
2
2 343
1021.
Šedlbauer Roman
Slavoj Litoměřice
4
2 338
1022.
Šlechta Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
2 325
1023.
Soldátová Tina
YC Písek
3
2 322
1024.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
5
2 318
1025.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1025.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1025.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1025.
Strnad JÝrgen
AUT - Austria
1
2 312
1025.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
2 312
1025.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1025.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1025.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1025.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1025.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1025.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1025.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1025.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
2 312
1025.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 312
1025.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
2 312
1040.
Bula Karel
YC Vranovská přehr.
2
2 305
1040.
Bula Pavel
YC Vranovská přehr.
2
2 305
1042.
Lanzke Björn
GER - Germany
1
2 300
1042.
Salewski Daniel
GER - Germany
1
2 300
1044.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
4
2 272
1045.
Mika Radek
ČWA
6
2 271
1046.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
2 266
1046.
Varga Ján
Jednoráz.licence
1
2 266
1048.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
1
2 263
1048.
Riedel Ota
VS Duchcov
5
2 263
1048.
Struha Jan
YC Neratovice
1
2 263
1048.
Smotlacha Pavel
YC Neratovice
1
2 263
1048.
Struha Milan
YC Neratovice
1
2 263
1048.
Jodas Jiří
YC Neratovice
1
2 263
1054.
Fiala Jan
YC LS Brno
3
2 251
1055.
Peter Hoerler
AUT - Austria
1
2 247
1056.
Výška Jan
Prazdroj Plzeň
10
2 241
1057.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
2
2 223
1058.
Kozelský Jakub
YC Markop FL
1
2 217
1059.
Pánek Ondřej
YC CERE
3
2 214
1060.
Huss Tomáš
YC Znojmo
4
2 211
1061.
Podzimek Antonín
ČYK
2
2 209
1062.
Svoboda Petr
Bohemia Poděbrady
5
2 202
1063.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
3
2 198
1064.
BĚHAL Miroslav
Baník Ostrava
6
2 186
1064.
BĚHAL Miroslav
Baník Ostrava
6
2 186
1066.
Pavlíček Michal
YC Kotva Pha
2
2 164
1067.
Schneider Tim
GER - Germany
1
2 155
1067.
Schneider Nina
GER - Germany
1
2 155
1069.
Lawson Andy
JK Staré Splavy
6
2 150
1069.
Vachtarčík Martin
Baník Ostrava
3
2 150
1071.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
6
2 143
1072.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
4
2 141
1073.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
5
2 136
1074.
Ebner Helmut
AUT - Austria
1
2 128
1075.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
2
2 120
1076.
Šmíd Zdeněk
Sokol Mohelnice
5
2 111
1077.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 108
1077.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
2 108
1079.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
4
2 100
1080.
Kudláček Pavel
ČWA
1
2 064
1081.
Piklová Veronika
YC Lipno nad Vltavou
2
2 044
1082.
Obrtelová Barbora
Sokol Tovačov
3
2 036
1082.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
7
2 036
1084.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
2
2 030
1084.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
2
2 030
1084.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
2
2 030
1084.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
2
2 030
1084.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
2
2 030
1089.
Stehlíková Petra
Slavoj Litoměřice
3
2 015
1090.
Soier Tobius
GER - Germany
1
2 010
1090.
Soier Rudolf
GER - Germany
1
2 010
1090.
Soier Tobius
GER - Germany
1
2 010
1090.
Soier Tobius
GER - Germany
1
2 010
1090.
Soier Tobius
GER - Germany
1
2 010
1090.
Soier Tobius
GER - Germany
1
2 010
1090.
Soier Rudolf
GER - Germany
1
2 010
1090.
Soier Rudolf
GER - Germany
1
2 010
1090.
Soier Rudolf
GER - Germany
1
2 010
1090.
Soier Rudolf
GER - Germany
1
2 010
1100.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Mimra Jiří
Sokol Dobřichovice
1
1 996
1100.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1100.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 996
1114.
Steiner Jiri
YC Vysoké Mýto
2
1 984
1115.
Zídková Kateřina
YC Lipno nad Vltavou
3
1 982
1116.
Skála Pavel
JK Cheb
1
1 972
1117.
Jeřábek Alfred
YC Vranovská přehr.
1
1 969
1118.
Hodač Pavel
Slavoj Litoměřice
4
1 950
1119.
Klement Pavel
Sokol Palkovice
1
1 937
1119.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
1 937
1119.
Kolář Petr
YC RODOP
1
1 937
1119.
Buček Martin
YC RODOP
1
1 937
1123.
Merz Jonathan
GER - Germany
1
1 914
1123.
Merz Jonathan
GER - Germany
1
1 914
1123.
Merz Jonathan
GER - Germany
1
1 914
1123.
Merz Jonathan
GER - Germany
1
1 914
1123.
Merz Jonathan
GER - Germany
1
1 914
1128.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
4
1 909
1129.
Ebner Helmut
AUT - Austria
1
1 907
1130.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
6
1 900
1131.
Travnicek Roland
AUT - Austria
1
1 899
1131.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 899
1133.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
2
1 891
1134.
Florián Jaroslav
YC Kladno
4
1 875
1135.
Sedlaříková Kamila
LS Kroměříž
1
1 863
1136.
Drašnar Tomáš
ASK Lovosice
4
1 846
1137.
Andel PaÄžo
Jednoráz.licence
1
1 821
1137.
Andel PaÄžo
Jednoráz.licence
1
1 821
1137.
Andel PaÄžo
Jednoráz.licence
1
1 821
1137.
Andel PaÄžo
Jednoráz.licence
1
1 821
1137.
Andel PaÄžo
Jednoráz.licence
1
1 821
1137.
Andel PaÄžo
Jednoráz.licence
1
1 821
1143.
Barop Jannik
GER - Germany
1
1 808
1143.
Bläsi Fabian
GER - Germany
1
1 808
1145.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 804
1145.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 804
1145.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 804
1145.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 804
1145.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 804
1145.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 804
1145.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 804
1152.
Grothues Matthias
GER - Germany
1
1 802
1152.
Grothues Matthias
GER - Germany
1
1 802
1152.
Grothues Matthias
GER - Germany
1
1 802
1152.
Grothues Matthias
GER - Germany
1
1 802
1152.
Grothues Matthias
GER - Germany
1
1 802
1157.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 784
1157.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 784
1157.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 784
1157.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 784
1157.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 784
1157.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 784
1163.
Matoučík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
1 734
1163.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 734
1163.
Záhradný Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 734
1163.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 734
1163.
Urbánek Jan
SVK - Slovak Republic
1
1 734
1163.
Němček Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 734
1169.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
1 732
1169.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
1 732
1169.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
1 732
1169.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
1 732
1169.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
1 732
1169.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
1 732
1175.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
1 728
1175.
Strnad Phillipp
AUT - Austria
1
1 728
1177.
Zsófia Molnár
HUN - Hungary
1
1 720
1177.
Hoffmann Luca
HUN - Hungary
1
1 720
1179.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
4
1 715
1179.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
2
1 715
1179.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
2
1 715
1182.
Ochec Jan
ČYK
2
1 705
1183.
Fišer Josef
VS Duchcov
4
1 685
1184.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
3
1 683
1185.
Jermalowicz Gregor
POL - Poland
1
1 669
1185.
Jermalowicz Gregor
POL - Poland
1
1 669
1185.
Jermalowicz Gregor
POL - Poland
1
1 669
1185.
Jermalowicz Gregor
POL - Poland
1
1 669
1185.
Jermalowicz Gregor
POL - Poland
1
1 669
1185.
Jermalowicz Gregor
POL - Poland
1
1 669
1185.
Jermalowicz Gregor
POL - Poland
1
1 669
1185.
Jermalowicz Gregor
POL - Poland
1
1 669
1193.
Kapusta Zdeněk
YC Vranovská přehr.
1
1 663
1193.
Dvořák Marek
Lokomotiva Cheb
2
1 663
1193.
Kuča Petr
YC Vranovská přehr.
1
1 663
1196.
Bazler Petr
ASK Lovosice
3
1 648
1197.
Gyula Gemesi
HUN - Hungary
1
1 631
1198.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
3
1 628
1199.
Altmann Tomáš
SST klub Plzeň
3
1 625
1200.
Kapička Tomáš
Bohemia Poděbrady
3
1 585
1200.
Horáček Jakub
Bohemia Poděbrady
3
1 585
1202.
Vavřička Zdeněk
YC Kladno
4
1 584
1203.
Popper Kamil
YC Doksy
4
1 579
1204.
Žákovčíková Alžběta
JK Ostrava
3
1 564
1204.
Žák Marek
YC LS Brno
2
1 564
1206.
Marval Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
1 563
1207.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 552
1207.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 552
1207.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 552
1207.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 552
1207.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 552
1207.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
1
1 552
1213.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
4
1 549
1214.
Káloczy Szebasztián
HUN - Hungary
1
1 546
1214.
Scholtz Huba
HUN - Hungary
1
1 546
1216.
Sehnal Pavel Jr.
ČWA
1
1 535
1216.
Ott Stanislav
YC Znojmo
1
1 535
1218.
Svoboda Pavel
YC Kladno
2
1 532
1219.
Diviš Ivo
YC Dyje
3
1 530
1220.
Babjaková Miriam
Jednoráz.licence
1
1 526
1220.
Babjaková Miriam
Jednoráz.licence
1
1 526
1220.
Babjaková Miriam
Jednoráz.licence
1
1 526
1223.
Hůlka Ctibor
ALT Tornado
2
1 513
1223.
Štajnrt Michal
ALT Tornado
2
1 513
1225.
Liczmanová Jana
Baník Ostrava
2
1 504
1226.
Nowakowsky Boguslaw
POL - Poland
1
1 503
1226.
Nowakowsky Boguslaw
POL - Poland
1
1 503
1226.
Nowakowsky Boguslaw
POL - Poland
1
1 503
1226.
Nowakowsky Boguslaw
POL - Poland
1
1 503
1226.
Nowakowsky Boguslaw
POL - Poland
1
1 503
1226.
Nowakowsky Boguslaw
POL - Poland
1
1 503
1226.
Nowakowsky Boguslaw
POL - Poland
1
1 503
1226.
Nowakowsky Boguslaw
POL - Poland
1
1 503
1234.
Boroš Michal
Jednoráz.licence
1
1 486
1234.
Boroš Michal
Jednoráz.licence
1
1 486
1234.
Boroš Michal
Jednoráz.licence
1
1 486
1234.
Boroš Michal
Jednoráz.licence
1
1 486
1234.
Boroš Michal
Jednoráz.licence
1
1 486
1239.
Spurný Vojta
JK Olomouc
5
1 481
1240.
Zeman Petr
YC Vranovská přehr.
2
1 476
1240.
Votřel Vladimír
TJ Jiskra Třeboň
3
1 476
1242.
Beerová Eliška
SK Štětí
3
1 468
1243.
Palleschnitz Roland
AUT - Austria
1
1 462
1244.
Poltington Mark
GBR - Great Britain
1
1 457
1244.
Poltington Mark
GBR - Great Britain
1
1 457
1246.
Soukupová Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
1
1 454
1247.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
4
1 450
1248.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
5
1 447
1249.
Hostinský Petr
Sokol Dobřichovice
1
1 437
1250.
Kališová Marketa
Jachtklub Brno
4
1 428
1251.
Češka Jiří
YC Kovářov
2
1 425
1251.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
2
1 425
1253.
Čuláková Adéla
YC Neratovice
2
1 419
1254.
Pršala Michal
Bohemia Poděbrady
5
1 410
1254.
Hašová Karin
JK Ostrava
3
1 410
1256.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
1 394
1256.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
1 394
1256.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
1 394
1259.
Briestenský Emanuel
YC Vranovská přehr.
1
1 388
1259.
Klein Miroslav
YC Vranovská přehr.
1
1 388
1261.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
1
1 385
1262.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
2
1 384
1263.
Bakošová Fany
YC CERE
3
1 379
1264.
Čáp Jiří
ČYK
5
1 378
1265.
Hořejší Jakub
Český Kiting, z.s.
2
1 376
1265.
Trňák Lukáš
LS Kroměříž
5
1 376
1267.
Kotisová Zuzana
JK Černá v Pošumaví
1
1 368
1268.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
1
1 360
1268.
Marečková Renata
YC Markop FL
1
1 360
1270.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
4
1 353
1271.
Rosík Alex
YC CERE
4
1 349
1272.
Lehner Miriam
AUT - Austria
1
1 344
1272.
Lehner Gloria
AUT - Austria
1
1 344
1272.
Lehner Miriam
AUT - Austria
1
1 344
1272.
Lehner Miriam
AUT - Austria
1
1 344
1276.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
4
1 313
1277.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
5
1 310
1277.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
5
1 310
1279.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
3
1 308
1280.
Gebhart Antonin
JK Cheb
2
1 295
1281.
Švábek Jan
YC CERE
1
1 291
1281.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 291
1281.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 291
1281.
Novotný David
YC CERE
1
1 291
1281.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 291
1286.
Karšulín Pavel
YC Vranovská přehr.
1
1 261
1287.
Vaněk Václav
YC Regent
1
1 247
1288.
Fehékvári László
HUN - Hungary
1
1 236
1288.
Kácz Bence
HUN - Hungary
1
1 236
1290.
Vrzalová Elen
Olšovec Jedovnice
2
1 229
1291.
Pánek Jiří
YC CERE
1
1 220
1291.
Valoušková Zuzana
YC CERE
1
1 220
1293.
Janatka Jan
Císařská louka
2
1 206
1294.
Pročková Tereza
Sokol Dobřichovice
2
1 195
1295.
Brožek Tomáš
SC Testudo
1
1 187
1295.
Friedrich André
BRA - Brasil
1
1 187
1295.
Pexa Tomáš
SC Testudo
1
1 187
1298.
Kozlowski Andrzej
POL - Poland
1
1 180
1298.
Kozlowski Andrzej
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Katarzyna
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Katarzyna
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Katarzyna
POL - Poland
1
1 180
1298.
Kozlowski Andrzej
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Katarzyna
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Katarzyna
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Mariusz
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Katarzyna
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Katarzyna
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Mariusz
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Mariusz
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Katarzyna
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Mariusz
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Mariusz
POL - Poland
1
1 180
1298.
Wandasiewicz Mariusz
POL - Poland
1
1 180
1315.
Kostalova Bara
YC Pardubice
3
1 175
1316.
Špedl Miroslav
JK Klatovy
3
1 170
1317.
Wameling Lucas
GER - Germany
1
1 139
1317.
Wameling Lucas
GER - Germany
1
1 139
1317.
Wameling Lucas
GER - Germany
1
1 139
1317.
Wameling Lucas
GER - Germany
1
1 139
1317.
Wameling Lucas
GER - Germany
1
1 139
1322.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
1 130
1322.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
1 130
1322.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
1 130
1322.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
1 130
1326.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
3
1 114
1327.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 112
1327.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 112
1327.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 112
1327.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 112
1327.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 112
1327.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 112
1333.
Brown Kenneth
ČYK
3
1 111
1334.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1334.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1352.
Lehečka Ondřej
JK Olomouc
1
1 093
1353.
Kovařík Marián
Český Kiting, z.s.
2
1 090
1354.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
6
1 071
1355.
Holanec Jan
ALT Melges 24
1
1 069
1355.
Novák Jiří
ALT Melges 24
1
1 069
1355.
Šlemín Jan
ALT Melges 24
1
1 069
1358.
Frauenberger Alois
AUT - Austria
1
1 067
1358.
Frauenberger Alois
AUT - Austria
1
1 067
1358.
Frauenberger Alois
AUT - Austria
1
1 067
1358.
Svitnik Franz
AUT - Austria
1
1 067
1362.
Dauber Nils
GER - Germany
1
1 065
1363.
Nedvěd Jiří
ČWA
1
1 055
1364.
Hájek Sebastián
Lokomotiva Plzeň
3
1 050
1365.
Stachová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
2
1 032
1366.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1366.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1366.
Fic Petr
YC Vranovská přehr.
1
1 024
1366.
Svitok Michal
YC Vranovská přehr.
1
1 024
1366.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1366.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1366.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1366.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 024
1374.
Alexa Miloš
YC LS Brno
2
1 013
1375.
Bini Maurizio
ITA - Italy
1
1 010
1375.
Bini Maurizio
ITA - Italy
1
1 010
1375.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 010
1375.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 010
1375.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 010
1375.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 010
1375.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 010
1375.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 010
1383.
Švéda Miroslav
YC Vranovská přehr.
2
1 009
1383.
Švéda Miroslav
YC Vranovská přehr.
2
1 009
1385.
Novák Adam
JK Ostrava
3
1 008
1386.
Sanková Lenka
VS Duchcov
3
1 007
1387.
Jurečka Pavel
Císařská louka
2
997
1388.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
4
992
1389.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
989
1389.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
989
1389.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
989
1389.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
989
1393.
Zimmermann Robert
AUT - Austria
1
970
1394.
Páleníček Milan
YC Kladno
1
962
1395.
Kubálková Lucie
Bohemia Poděbrady
4
958
1396.
Kraml Miroslav
YC Písek
2
947
1396.
Styblo Peter
AUT - Austria
2
947
1396.
Styblo Peter
AUT - Austria
2
947
1396.
Styblo Peter
AUT - Austria
2
947
1400.
Šabo Peter
Jednoráz.licence
1
941
1400.
Šabo Peter
Jednoráz.licence
1
941
1400.
Šabo Peter
Jednoráz.licence
1
941
1403.
Ulrich Samuel
SUI - Switzerland
1
934
1403.
Ulrich Franziska
SUI - Switzerland
1
934
1405.
Šilhavý Jiří
YC Kladno
3
933
1406.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
2
927
1407.
Noháč Radek
Baník Most
4
922
1408.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
2
920
1409.
Havelka Pavel
YC Pardubice
4
917
1410.
Gropl Tomáš
JK Ostrava
2
914
1411.
Komenda Karel st.
YC Vranovská přehr.
1
913
1412.
Vondrouš Radek
JK Olomouc
3
910
1413.
Holl Jörg
AUT - Austria
2
907
1414.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
3
905
1415.
Kalina Elen
RUS - Russia
1
904
1415.
Burski Tadeusz
YC CERE
1
904
1417.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
2
902
1418.
Herink Miroslav
ASK Lovosice
2
900
1418.
Kolář Michal
ASK Lovosice
2
900
1420.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
3
893
1421.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
892
1421.
Zychowicz Piotr
POL - Poland
1
892
1421.
Zychowicz Piotr
POL - Poland
1
892
1421.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
892
1421.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
892
1421.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
892
1421.
Zychowicz Piotr
POL - Poland
1
892
1421.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
892
1421.
Zychowicz Piotr
POL - Poland
1
892
1421.
Zychowicz Piotr
POL - Poland
1
892
1421.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
892
1421.
Zychowicz Piotr
POL - Poland
1
892
1421.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
892
1421.
Zarow Wojciech
POL - Poland
1
892
1435.
Chodora Pavel
Prazdroj Plzeň
2
887
1436.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
1
881
1436.
Ščepka Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
1
881
1436.
Mišún Luboš
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Jerz Martin
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Pohronský Michal
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Pokorný Juraj
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Mišún Luboš
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Buzgovič Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Kaniščák Fero
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Pokorný Juraj
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Mišún Luboš
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Uličný Matúš
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Kaniščák Fero
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Mišún Luboš
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Kaniščák Fero
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Pokorný Juraj
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Kaniščák Fero
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Uličný Matúš
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Ščepka Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Pokorný Juraj
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Kaniščák Fero
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Uličný Matúš
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Buzgovič Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Pokorný Juraj
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Kaniščák Fero
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Uličný Matúš
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Jerz Martin
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Kaniščák Fero
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
1
881
1436.
Mišún Luboš
SVK - Slovak Republic
1
881
1436.
Mišún Luboš
SVK - Slovak Republic
1
881
1468.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
1
874
1469.
Beránek Ivo
ASK Lovosice
1
864
1470.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
861
1471.
Lehel Nemeth
RUS - Russia
1
860
1472.
Krhounek Petr
Prazdroj Plzeň
1
857
1473.
Dio Jan
JK Klatovy
1
841
1473.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
1
841
1475.
Přikryl Petr
LS Kroměříž
1
840
1476.
Meliš Milan
SVK - Slovak Republic
1
831
1476.
Ráček Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
831
1476.
Otta Jiří
Sokol Tovačov
1
831
1476.
Martinková Monika
SVK - Slovak Republic
1
831
1476.
Ihnato Marek
SVK - Slovak Republic
1
831
1476.
Kopáček Vladimir
SVK - Slovak Republic
1
831
1482.
Kadlecová Veronika
YC Kladno
6
823
1483.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
821
1483.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
821
1483.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
821
1483.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
821
1483.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
821
1488.
Urbánek Zdeněk
Sokol Mohelnice
1
815
1488.
Travnicek Roland
AUT - Austria
1
815
1490.
Alexová Michaela
ALT Vaurien
2
811
1491.
Staňa Ivo
Baník Ostrava
3
808
1491.
Waetena Rosa
NED -The Netherlands
1
808
1491.
Stáňa Ivo
Baník Ostrava
3
808
1494.
Brezíková Barbora
Prazdroj Plzeň
1
804
1494.
Lejhanec Pavel ing.
YC Pardubice
1
804
1496.
Kubec Dávid
SVK - Slovak Republic
1
792
1496.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
792
1496.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
792
1496.
Vítovec Matěj
YC CERE
1
792
1496.
Kubec Dávid
SVK - Slovak Republic
1
792
1496.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
792
1496.
Kubec Dávid
SVK - Slovak Republic
1
792
1496.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
792
1496.
Kubec Dávid
SVK - Slovak Republic
1
792
1496.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
792
1496.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
792
1496.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
792
1508.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
3
783
1509.
Horák Pavel
ČYK
3
780
1510.
Ferenczy Tibor
BRA - Brasil
1
775
1510.
Pfaffenbichler
AUT - Austria
1
775
1510.
Pfaffenbichler
AUT - Austria
1
775
1510.
Pfaffenbichler
AUT - Austria
1
775
1514.
Lehotová Michaela
Jednoráz.licence
1
761
1514.
Lehotová Michaela
Jednoráz.licence
1
761
1514.
Lehotová Michaela
Jednoráz.licence
1
761
1514.
Lehotová Michaela
Jednoráz.licence
1
761
1518.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
755
1518.
Haupt Helfried
GER - Germany
1
755
1518.
Haupt Helfried
GER - Germany
1
755
1518.
Haupt Helfried
GER - Germany
1
755
1518.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
755
1518.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
755
1518.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
755
1518.
Haupt Helfried
GER - Germany
1
755
1518.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
755
1518.
Haupt Helfried
GER - Germany
1
755
1518.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
755
1529.
Knorr Luděk
VS Duchcov
1
754
1530.
Bednář Jan
ALT Optimist
3
752
1531.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
747
1531.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
747
1533.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
2
743
1534.
Uhrich Martin
ASK Lovosice
1
741
1535.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
2
740
1536.
Havel Jan ml.
YC Vysoké Mýto
2
729
1537.
Revesz Alexander
AUT - Austria
1
721
1537.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
3
721
1537.
Revesz Alexander
AUT - Austria
1
721
1540.
Klein Andreas
AUT - Austria
1
715
1540.
Muller Ervin
AUT - Austria
1
715
1542.
Lawson Andy
JK Staré Splavy
2
707
1543.
Bekleszczuk Andrzej
POL - Poland
1
703
1543.
Lubczaški Panek
POL - Poland
1
703
1543.
Lubczaški Panek
POL - Poland
1
703
1543.
Lubczaški Panek
POL - Poland
1
703
1543.
Bekleszczuk Andrzej
POL - Poland
1
703
1543.
Kedrová Vendula
YC LS Brno
3
703
1549.
Packová Alexandra
KJ Těrlicko
1
701
1550.
Junek Vladimír
JK Olomouc
2
698
1551.
Gábor Kerek
HUN - Hungary
1
694
1551.
Zimovčak Martin
YC SaS
2
694
1553.
Veselá Elena
YC Pardubice
2
691
1554.
Švíková Barbora
YC CERE
1
689
1555.
Novák Aleš
YC Kovářov
2
685
1556.
Moucha Karel
YC Doksy
1
672
1556.
Šindýlek Jan
Bohemia Poděbrady
1
672
1556.
Hlubuček Pavel
YC Doksy
1
672
1556.
Zárubová Daniela
JK Cheb
1
672
1560.
Klamuta Ingrid
AUT - Austria
1
669
1560.
Klamuta Gerald
AUT - Austria
1
669
1562.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
2
663
1563.
Sedlařík David
LS Kroměříž
1
659
1564.
Jelínek Tomáš
YC Kladno
3
657
1565.
Homolová Nina
YC Lipno nad Vltavou
1
655
1565.
Homolová Iva
YC Lipno nad Vltavou
1
655
1565.
Svoboda Emil
YC Vranovská přehr.
1
655
1568.
Vajda Martin
SVK - Slovak Republic
1
630
1568.
Beneš Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
630
1568.
Palmoj Peter
SVK - Slovak Republic
1
630
1568.
Kordoš Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
630
1568.
Pištelák Jiri
SVK - Slovak Republic
1
630
1573.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
622
1573.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
622
1573.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
622
1573.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
622
1573.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
622
1573.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
622
1573.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
622
1580.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
2
617
1580.
Packová Kristýna
KJ Těrlicko
1
617
1582.
Touval Jan
ČWA
1
611
1582.
Ehl Vladimír
WS Club VD
1
611
1584.
Škoda Michal
YC Neratovice
1
610
1585.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
609
1585.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
609
1585.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
609
1585.
Cihanová Martina
SVK - Slovak Republic
1
609
1585.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
609
1585.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
609
1585.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
609
1585.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
609
1585.
Cihanová Martina
SVK - Slovak Republic
1
609
1585.
Cihanová Martina
SVK - Slovak Republic
1
609
1585.
Cihanová Martina
SVK - Slovak Republic
1
609
1596.
Koreň Juraj
SVK - Slovak Republic
1
606
1596.
Kachnič Branislav
SVK - Slovak Republic
1
606
1596.
Motz Daniel
ČWA
2
606
1596.
Kachnič Juraj
SVK - Slovak Republic
1
606
1596.
Záhora Aleš
Slavoj Litoměřice
3
606
1596.
Tahotný Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
606
1596.
Lednický Matej
SVK - Slovak Republic
1
606
1596.
Šabo Andrej
SVK - Slovak Republic
1
606
1596.
Krajanová Katerina
SVK - Slovak Republic
1
606
1596.
Valenčíková Andrea
SVK - Slovak Republic
1
606
1606.
Njegovec Anja
SLO - Slovenia
1
594
1606.
Nemec Mitja
SLO - Slovenia
1
594
1608.
Tauchen Antoni
AUT - Austria
1
590
1608.
Holzhacker Peter
AUT - Austria
1
590
1608.
Tauchen Antoni
AUT - Austria
1
590
1611.
Fiala Petr
YC LS Brno
1
587
1611.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
1
587
1613.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
2
578
1613.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
1
578
1613.
Hůla Miloš
ČYK
2
578
1616.
Pinc Tomáš
Baník Most
3
575
1617.
Švec Ladislav
ČWA
1
574
1618.
Carter Rory A.C.
GER - Germany
1
555
1618.
Carter Rory A.C.
GER - Germany
1
555
1618.
Carter Rory A.C.
GER - Germany
1
555
1618.
Carter Rory A.C.
GER - Germany
1
555
1618.
Carter Rory A.C.
GER - Germany
1
555
1623.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
554
1623.
Kubisz Jakub
Slavoj Český Těšín
1
554
1625.
Klvaňová Sarah
YC CERE
1
549
1626.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
1
543
1626.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
1
543
1626.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
1
543
1629.
Valenta Jan
ČWA
1
541
1630.
Pavlousek Jan
A.N.V.
1
540
1630.
Teubner Jan
Císařská louka
1
540
1632.
Nemel Mitja
SLO - Slovenia
1
538
1632.
Njegovec Ajda
SLO - Slovenia
1
538
1634.
Petr Jiří
VS Duchcov
2
534
1635.
Pilshofer Viktor
AUT - Austria
1
523
1635.
Heiderer Manfred
AUT - Austria
1
523
1637.
Stachová Věra
Lokomotiva Plzeň
1
516
1638.
Okulicz-Kozaryn Jan
POL - Poland
1
505
1638.
Ticháček Josef
SUI - Switzerland
1
505
1638.
Okulicz-Kozaryn Jan
POL - Poland
1
505
1638.
Novák Martin
YC Kovářov
1
505
1638.
Bartoněk Daniel
JK Ostrava
2
505
1638.
Okulicz-Kozaryn Jan
POL - Poland
1
505
1638.
Okulicz-Kozaryn Jan
POL - Poland
1
505
1638.
Okulicz-Kozaryn Jan
POL - Poland
1
505
1638.
Okulicz-Kozaryn Jan
POL - Poland
1
505
1647.
Trčka Miroslav
Baník Most
2
504
1648.
Ševčík Martin
WS Club VD
1
503
1649.
Hübnerová Karolína
Jachtklub Brno
1
499
1650.
Münnich Peter
AUT - Austria
1
498
1651.
Löwitová Olga
Císařská louka
1
489
1652.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
2
481
1653.
Šmiček Václav
JK Ostrava
2
479
1653.
Riedel Michal
VS Duchcov
1
479
1655.
Matějková Adéla
VS Duchcov
3
464
1656.
Duda Marcel
SVK - Slovak Republic
1
456
1656.
Žucha Andrej
SVK - Slovak Republic
1
456
1656.
Králík Jozef
SVK - Slovak Republic
1
456
1656.
Benko Marian
SVK - Slovak Republic
1
456
1656.
Marčak Štefan
SVK - Slovak Republic
1
456
1656.
Hegyi Jozef
SVK - Slovak Republic
1
456
1662.
Černý Václav
JK Klatovy
1
452
1662.
Halátek Dalibor
JK Ostrava
1
452
1662.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
1
452
1665.
Fibinger Vratislav
SK Halza
1
443
1666.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
2
435
1667.
Seidl Stephany
YC CERE
1
404
1667.
Jindřich Rostislav
JK Cheb
1
404
1667.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
2
404
1667.
Kraus Matěj
Lokomotiva Plzeň
2
404
1667.
Magaji Bibiana
SVK - Slovak Republic
1
404
1667.
Filinger Marek
YC CERE
1
404
1667.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
2
404
1667.
Magaji Bibiana
SVK - Slovak Republic
1
404
1667.
Magaji Bibiana
SVK - Slovak Republic
1
404
1667.
Magaji Bibiana
SVK - Slovak Republic
1
404
1667.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
1
404
1667.
Magaji Bibiana
SVK - Slovak Republic
1
404
1667.
Kasl Libor
Lokomotiva Plzeň
2
404
1667.
Magaji Bibiana
SVK - Slovak Republic
1
404
1667.
Čápová Dana
YC CERE
1
404
1667.
Siniša Tomič
RUS - Russia
1
404
1683.
During Gerhrd
AUT - Austria
1
402
1683.
Karan Dietmar
AUT - Austria
1
402
1683.
Kactembocu Herbert
AUT - Austria
1
402
1683.
Houška Filip
Sokol Dobřichovice
1
402
1687.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
2
398
1688.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
1
396
1689.
Handl Erich
YC Kladno
1
382
1689.
Wehrenbergová Petra
YC Kladno
1
382
1691.
Poljaková Andrea
Sokol Tovačov
1
360
1692.
Kraft Jiří
VS Duchcov
1
347
1693.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
344
1693.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
344
1693.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
344
1693.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
344
1693.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
344
1693.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
344
1699.
Wolk Roland
YC LS Brno
1
323
1700.
Podolský Marek
YC Znojmo
1
318
1701.
Doležal Josef
ALT Melges 24
1
303
1701.
Třešnák Jiří
1
303
1701.
Michal Stanislav
Sokol Tovačov
1
303
1701.
Dohnal Josef
Sokol Tovačov
1
303
1701.
Knejzlík Marek
Sokol Tovačov
1
303
1701.
Opravil Karel
ALT Melges 24
1
303
1701.
Kozojed Petr
ALT Melges 24
1
303
1701.
Hotovec Jan
JK Ostrava
1
303
1701.
Tejkal Igor
ALT Melges 24
1
303
1701.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
2
303
1701.
Vyšín Miroslav
ČYK
1
303
1712.
Vejstrk Jindřich
Jk Hrádek n. Nisou
1
277
1712.
Titěra Richard
YC CERE
1
277
1712.
Roubal Pavel
YC LS Brno
1
277
1712.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
1
277
1716.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
239
1717.
Malicki Konrad
POL - Poland
1
226
1717.
Kadzierski Bartdsl
POL - Poland
1
226
1717.
Urbanowicz Maciej
POL - Poland
1
226
1720.
Cenek Miroslav Ing.m.
Jachtklub Brno
1
225
1721.
Hradec František
Císařská louka
1
213
1722.
Maroušešk Petr
YC Kladno
2
210
1723.
Dlabač Libor
JK Klatovy
1
202
1723.
Hotra Stanislav
YC Vysoké Mýto
1
202
1723.
Podlenová Šárka
ČYK
1
202
1723.
Petráň Petr
Bohemia Poděbrady
1
202
1723.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
1
202
1723.
Kubisz Jan
Slavoj Český Těšín
1
202
1723.
Bílková Lucie
Sokol Palkovice
2
202
1723.
Kraus Zdeněk
YC Doksy
1
202
1723.
Třešňák Josef
Severočeský NJ
1
202
1723.
Pitelová Ema
JK Sokolov
1
202
1723.
Hašová Silvie
JK Ostrava
1
202
1734.
Klabík Josef
Císařská louka
1
188
1735.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
1
180
1736.
Chmelová Jana
Císařská louka
1
165
1736.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
165
1738.
Bucha Bohumil
Baník Most
1
157
1739.
Buchalík Andreas
POL - Poland
1
138
1739.
Buchalík Andreas
POL - Poland
1
138
1739.
Buchalík Andreas
POL - Poland
1
138
1739.
Buchalík Andreas
POL - Poland
1
138
1739.
Buchalík Andreas
POL - Poland
1
138
1739.
Buchalík Andreas
POL - Poland
1
138
1745.
Zwirchmayer Robert
AUT - Austria
1
113
1745.
Zwirchmayer Monika
AUT - Austria
1
113
1747.
Pappenscheller Lilly
AUT - Austria
1
101
1747.
Pappenscheller Wolfgang
AUT - Austria
1
101
1747.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
1
101
1747.
Haslmannová Mirka
YC Vysoké Mýto
1
101
1747.
Růžička Josef
Jk Hrádek n. Nisou
1
101
1747.
Veselý Štěpán
YC Pardubice
2
101
1747.
Blahoňovský Jan
YC LS Brno
1
101
1747.
Hartl Jan
Císařská louka
1
101
1747.
Putna Petr
Jachtklub Brno
1
101
1747.
Flosmanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
1
101
1757.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
1757.
Aišman Jiří
Lokomotiva Cheb
1
0
1757.
Štolpa Jiří
YC Vranovská přehr.
1
0
1757.
Chlebna Milan
YC Kovářov
1
0
1757.
Kovaříková Gabriela
YC Dvořiště-Lišov
1
0
1757.
Račák Karel
YC Dvořiště-Lišov
1
0
1757.
Horka DDušan
SVK - Slovak Republic
1
0
1757.
Hořejší Miroslav
Český Kiting, z.s.
1
0
1757.
Kovaříková Martina
YC Dvořiště-Lišov
1
0
1757.
Smuda Leopold
YC Kovářov
1
0
1757.
Horka DDušan
SVK - Slovak Republic
1
0
1757.
Horka DDušan
SVK - Slovak Republic
1
0
1757.
Záhorová Zora
Slavoj Litoměřice
1
0
1757.
Novotný Jan
Český Kiting, z.s.
1
0
1757.
Horka DDušan
SVK - Slovak Republic
1
0
1757.
Horka DDušan
SVK - Slovak Republic
1
0
1757.
Puhringer Laila
AUT - Austria
1
0
1757.
Horka DDušan
SVK - Slovak Republic
1
0
1757.
Puhringer Laila
AUT - Austria
1
0
1757.
Puhringer Laila
AUT - Austria
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace