POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2011




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1038 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 23 151 496
2. Bezděk David Jachtklub Brno 22 123 249
3. Maier Michael YCR Roudnice 17 119 372
4. Fenclová Veronika YC Praha 12 11 95 820
5. Roček Roman YC Neratovice 21 90 689
6. Cejnar Lukáš YC CERE 18 81 516
7. Novotný Štěpán JK Cheb 17 80 233
8. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 78 372
9. Verner Jaroslav JK Toušeň 22 77 534
10. Vacula Martin JK Staré Splavy 25 76 689
11. Sivý Josef Slavoj Hluboká 18 75 790
12. Koštýř Michal YC CERE 24 72 922
13. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 27 70 030
14. Křížek David Lokomotiva Plzeň 14 67 523
15. Kubový Martin JK Toušeň 12 66 858
16. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 10 66 856
17. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 66 427
18. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 23 64 835
19. Cejnar Matyáš YC CERE 18 62 791
20. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 62 764
21. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 14 61 780
22. Rybáček Josef YC Doksy 16 61 153
23. Will Jan Lokomotiva Plzeň 18 60 162
24. Fiala Petr YC Neratovice 10 59 050
25. Kořan Petr YC Neratovice 18 58 417
26. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 14 57 852
27. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 57 371
28. Lidařík Rudolf LS Brno 14 55 801
29. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 15 55 167
30. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 54 815
31. Šmídová Petra KJ Těrlicko 14 52 787
32. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 52 475
33. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 17 52 167
34. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 18 52 046
35. Moucha Pavel YC Doksy 25 50 336
36. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 50 325
37. Kilarová Marie Baník Ostrava 22 47 459
38. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 47 405
39. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 47 141
40. Cintl Václav JK Česká Lípa 16 46 765
41. Kopřiva Luděk VS Duchcov 11 44 962
42. Mareček Šimon Jachtklub Brno 13 44 012
43. Kotek Michal JK Staré Splavy 10 43 595
44. Havel Filip YC Neratovice 17 43 371
45. Rozsypal Jakub JK Olomouc 16 43 318
46. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 26 42 884
47. Nápravník Jakub ČYK 16 42 806
48. Vinkl Daniel YC Kladno 17 42 803
49. Audy Dan Jachtklub Brno 11 42 130
50. Kamenský Radim YC Velké Dářko 10 42 049
51. Kuchař Jan YC CERE 7 42 040
52. Zárubová Daniela JK Cheb 11 41 631
53. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 22 41 566
54. Košvica Jakub LS Brno 21 41 261
55. Keblová Lucie ČYK 21 40 939
56. Huk Václav LS Brno 18 40 588
57. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 17 40 461
58. Kořanová Johana YC Neratovice 14 40 249
59. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 39 864
60. Rozsypal Martin JK Olomouc 15 39 245
61. Kmenta Martin Jachtklub Brno 26 38 939
62. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 13 38 463
63. Procházka Filip YC Neratovice 11 37 104
64. Vika Tomáš YC CERE 7 37 039
65. Kališová Lenka Jachtklub Brno 20 37 009
66. Vinkl Petr YC Kladno 20 36 471
67. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 8 35 769
68. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 35 501
69. Winkler Pavel JK Toušeň 8 35 478
70. Jurečka Matěj ČYK 15 35 016
71. Soukal Miloslav YC Neratovice 11 34 468
72. Plecitý Martin JK Toušeň 13 34 316
73. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 19 33 943
74. Lambl Vojtěch YC Neratovice 21 33 928
75. Adam Zdeněk VS Duchcov 7 33 683
76. Pinďák Josef SK Štětí 10 33 435
77. Seidl Šimon LS Brno 16 33 390
78. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 21 32 987
79. Zíta Tomáš ČYK 20 32 760
80. Daněk Michal LS Kroměříž 18 32 624
81. Hájek Daniel YC CERE 16 32 618
82. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 32 226
83. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 31 808
84. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 31 615
85. Kliment Michal YC Neratovice 14 31 581
86. Štrunc Jan YC Neratovice 14 31 571
87. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 25 31 449
88. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 31 417
89. Ott Adam Jachtklub Brno 17 31 047
90. Vašík Martin LS Brno 19 30 987
91. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 13 30 788
92. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 30 705
93. Hrubý Pavel ČWA 14 30 619
94. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 30 241
95. Toufar Josef ČYK 1 29 807
95. Elstner Pavel ČYK 1 29 807
97. Hrubý Jiří SK Štětí 7 29 806
98. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 13 29 782
99. Zárubová Michaela JK Cheb 13 29 574
100. Vlachová Veronika YC Neratovice 15 29 538
101. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 17 28 836
102. Zanker Zbyněk SK Štětí 13 28 408
103. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 28 226
104. Blatecký David Jachtklub Brno 8 28 181
105. Janderová Klára YC SaS 14 28 046
106. Jedlička Jan YC Neratovice 13 28 040
107. Mika Radek YC SaS 18 28 020
108. Houdek Roman LS Brno 9 27 376
109. Bobek Pavel Baník Ostrava 11 27 347
110. Dvořák Ota YC CERE 16 27 333
111. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 27 201
112. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 12 27 122
113. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 27 023
114. Lejhanec David YC Pardubice 14 26 945
115. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 13 26 706
115. Svoboda Lukáš YC Neratovice 13 26 706
117. Valdhansová Klára ČYK 15 26 548
118. Plhoň Adam SK Tři sestry 5 26 492
119. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 26 459
120. Pinďáková Monika SK Štětí 10 26 178
121. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 26 083
122. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 25 928
123. Zobač Jakub JK Staré Splavy 12 25 902
124. Bezděková Martina Jachtklub Brno 17 25 681
125. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 20 25 517
126. Jochovič Josef YC Neratovice 11 25 497
127. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 25 354
128. Parůžek Jiří JK Toušeň 16 25 312
129. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 25 033
130. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 24 998
131. Harcuba Petr JK Staré Splavy 16 24 805
132. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 20 24 525
133. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 10 24 458
134. Babický Roman JK Česká Lípa 13 24 406
135. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 9 24 291
136. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 7 23 707
137. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 23 345
137. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 23 345
139. Burdová Michaela YC SaS 17 23 261
140. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 23 258
141. Drahorád Petr JK Cheb 8 22 915
142. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 12 22 742
143. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 14 22 206
144. Novotný Václav JK Cheb 4 22 180
145. Jebavý Vít YC Neratovice 11 22 037
145. Jebavá Markéta YC Neratovice 11 22 037
147. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 11 21 858
148. Hendrych Václav YC Doksy 13 21 771
149. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 21 583
150. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 22 21 580
151. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 21 578
152. Šára Michal Sokol Dobřichovice 8 21 520
152. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 8 21 520
154. Nuc Mario JK Plzeň 21 21 474
155. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 12 21 269
156. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 21 095
157. Bobek Ondřej Baník Ostrava 7 20 993
158. Podhorec Štefan YC Kladno 10 20 828
159. Vacula Libor JK Staré Splavy 9 20 744
160. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 14 20 724
161. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 20 551
162. Zítek Karel Císařská louka 1 20 318
163. Vychová Zuzana YC Neratovice 12 20 294
164. Brabec Václav YC Neratovice 12 20 249
165. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 9 20 240
166. Hálová Kateřina JK Toušeň 13 20 238
167. Šimek Karel Slavoj Hluboká 10 20 232
168. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 20 166
169. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 20 155
170. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 10 19 913
171. Musil Tomáš YC RODOP 5 19 818
172. Neumann Lukáš YC RODOP 6 19 631
173. Vacula Karel YC Znojmo 12 19 485
173. Vacula Jan YC Znojmo 12 19 485
175. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 19 321
176. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 11 19 185
177. Gebhart Zdenek JK Cheb 8 18 890
178. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 9 18 805
179. Stránská Lucie VS Duchcov 9 18 743
180. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 18 643
181. Stoklásek Petr SK Tři sestry 2 18 630
182. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 12 18 569
183. Skála David ČYK 13 18 344
184. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 18 214
185. Vašík Roman LS Brno 15 18 202
186. Doležal Tomáš ČYK 9 18 067
187. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 18 049
187. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 18 049
189. Stejskal Max YC Neratovice 10 18 010
190. Bachtík Marek YC CERE 5 17 998
191. Mareček Josef JK Staré Splavy 11 17 850
192. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 11 17 806
193. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 761
194. Kafka Richard YC Velké Dářko 16 17 730
195. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 9 17 720
196. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 7 17 527
197. Hálová Lucie JK Toušeň 11 17 309
198. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 8 17 108
199. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 10 16 965
200. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 16 921
201. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 16 16 830
202. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 16 718
203. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 16 638
204. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 16 579
205. Landkammerová Jana YC Neratovice 4 16 522
206. Čermák Petr YC Kladno 11 16 510
207. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 16 418
208. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 16 331
209. Škoda Michal YC Neratovice 11 16 322
210. Slíva Martin ČWA 7 16 134
211. Ottová Hana Sokol Tovačov 4 16 007
212. Janča Jean-Baptiste LS Brno 19 15 673
213. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 11 15 543
214. Kafka Roman YC Velké Dářko 18 15 497
215. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 377
216. Sivý Filip Slavoj Hluboká 13 15 263
217. Valouch Libor JK Olomouc 10 15 144
218. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 9 15 003
218. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 9 15 003
220. Bláha Martin JK Plzeň 13 14 985
221. Cvach Matěj ČYK 10 14 961
222. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 10 14 830
223. Marečková Lucie Jachtklub Brno 11 14 736
224. Löwit Harry Císařská louka 11 14 670
225. Kulík Martin YC RODOP 4 14 588
226. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 11 14 280
227. Švihlík Martin YC RODOP 4 14 268
228. Altman Jiří Císařská louka 10 14 181
229. Müller Zdeněk ASK Lovosice 5 14 176
229. Beránek Ivo ASK Lovosice 5 14 176
231. Dumek Petr YC Kotva Pha 10 13 999
232. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 13 988
233. Machovský Jan ALT Vaurien 9 13 981
234. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 13 976
235. Procházka Libor YC Neratovice 9 13 934
236. Utíkal Petr JK Olomouc 8 13 926
237. Outrata Jiří JK Toušeň 5 13 905
238. Teubnerová Anna ČYK 14 13 903
239. Štursová Lucie ČYK 15 13 861
240. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 13 637
240. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 13 637
242. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 9 13 576
243. Jarošová Natálie ČYK 14 13 562
244. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 9 13 530
245. Babický Josef JK Česká Lípa 8 13 336
246. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 14 13 240
247. Čulák Tomáš YC Neratovice 12 13 185
248. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 13 126
249. Záruba Vladimír JK Cheb 4 13 113
250. Hasman Radim ASK Lovosice 7 12 902
250. Hasmanová Martina ASK Lovosice 7 12 902
252. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 12 807
253. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 12 795
254. Čuláková Adéla YC Neratovice 12 12 729
255. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 12 705
256. Kotek Kamil JK Staré Splavy 7 12 674
257. Cejnar Tomáš YC CERE 6 12 651
258. Konopík Matěj Jachtklub Brno 9 12 645
259. Janda Martin ASK Lovosice 5 12 546
259. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 5 12 546
261. Hrnčál Milan YC Pardubice 10 12 476
262. Starý Martin Slavoj Hluboká 13 12 296
263. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 12 277
263. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 10 12 277
265. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 6 12 266
266. Šplíchal Jiří JK Plzeň 12 12 207
267. Malina Tomáš IWS Club Nechra 4 12 160
268. Peibischová Monika 6 12 140
269. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 12 105
270. Tichánek Michael Sokol Palkovice 13 12 086
271. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 12 051
272. Kašpar Antonín YC CERE 4 11 939
273. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 863
274. Chalupníková Kateřina LS Brno 3 11 850
275. Pavlovský Marek LS Brno 5 11 749
276. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 7 11 712
277. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 8 11 703
278. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 16 11 623
279. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 6 11 588
280. Konopík Pavel Jachtklub Brno 6 11 581
281. Jenšík David JK Česká Lípa 6 11 578
282. Maršálek Daniel LS Brno 11 11 571
283. Šmídová Božena YC Neratovice 11 11 444
284. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 11 443
285. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 9 11 430
286. Červenka Matouš JK Olomouc 11 11 381
287. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 11 350
287. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 11 350
289. Kleinová Jana JK ČZU 9 11 342
290. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 7 11 264
291. Vít Radek ČYK 6 11 096
292. Solík Jakub JK Česká Lípa 6 11 027
293. Hodač Alois Chemička Ústí 6 10 986
294. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 10 936
295. Sláma Ivo Jachtklub Brno 7 10 934
296. Štěrba Igor YC Znojmo 4 10 861
297. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 846
297. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 7 10 846
299. Chudějová Hana YC Neratovice 4 10 818
300. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 10 778
301. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 7 10 729
302. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 10 611
303. Staniek Michal KJ Těrlicko 9 10 609
304. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 10 587
305. Maršálková Blanka LS Brno 13 10 556
306. Jedlička Ivan ČYK 2 10 495
307. Dvořák Rudolf YC CERE 13 10 414
308. Mouchová Karolína YC Doksy 8 10 386
309. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 8 10 355
310. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 12 10 165
311. Kuš Emil Slavoj Hluboká 9 10 129
312. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 10 120
313. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 9 10 116
314. Trusíková Hana LS Brno 8 10 108
315. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 10 106
316. Kořanová Michaela YC Neratovice 5 10 092
317. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 15 10 080
318. Hájek Tomáš YC CERE 6 9 945
319. Prokopec Petr YC Pardubice 6 9 918
320. Zídek Zdeňek YC Lipno nad Vltavou 4 9 914
321. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 9 897
321. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 9 897
321. Dastych Petr ASK Lovosice 4 9 897
324. Petřík Martin YC Neratovice 9 9 888
325. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 10 9 876
326. Zima Tomáš YC Kladno 3 9 865
327. Drda Josef YC DIM Bezdrev 9 9 710
328. Adam Daniel JK Staré Splavy 8 9 702
329. Bačinová Olga Chemička Ústí 6 9 689
330. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 9 511
331. Soldátová Tina YC Písek 8 9 489
332. Synková Anna LS Brno 12 9 485
333. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 3 9 483
334. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 9 222
335. Chatrný Marek ČYK 4 9 205
336. Šenkýř Ivan YC Neratovice 5 9 148
337. Hrdina Patrik YC RODOP 7 9 140
338. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 9 115
339. Raška Marek ČWA 8 9 058
340. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 9 010
341. Hýža Petr Jachtklub Brno 5 8 880
342. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 14 8 842
343. Kozelský Jakub YC Markop FL 2 8 841
344. Doležalová Eva SK Tři sestry 1 8 776
345. Štamberg Jan FD Club UO 7 8 762
346. Žila Jiří Slavoj Hluboká 12 8 754
347. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 8 699
347. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 8 699
349. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 3 8 513
350. Muk Daniel YC Dvořiště-Lišov 10 8 428
351. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 6 8 410
352. Ptáčník Ivan YC Neratovice 8 8 322
353. Hakl David LS Brno 11 8 284
354. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 3 8 174
355. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 7 8 128
356. Solfronk Antonín YC Nechranice 5 8 124
357. Korych Pavel YC Kladno 8 8 112
358. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 10 8 007
359. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 12 7 876
360. Fousek Filip ALT Tornado 4 7 832
361. Peterka Miroslav YC Neratovice 2 7 804
362. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 8 7 725
363. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 5 7 676
364. Kir Milan IWS Club Nechra 4 7 665
365. Seykora Matěj ČYK 7 7 638
366. Ott Stanislav YC Znojmo 3 7 626
367. Kaiser Ondřej YC Písek 9 7 619
367. Kučera Michal Chemička Ústí 7 7 619
367. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 7 619
370. Skála Filip ČYK 12 7 575
371. Kopecký Ivo FD Club UO 6 7 556
372. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 14 7 549
373. Mráz Maxmilián ČYK 8 7 538
374. Pokoš Radim VS Duchcov 9 7 518
375. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 5 7 478
376. Marek Václav TJ Rapid Brno 11 7 475
377. Hodačová Veronika YC Pardubice 13 7 423
378. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 11 7 379
379. Kuthan Martin YC Neratovice 5 7 366
380. Knorrová Barbora VS Duchcov 7 7 358
381. Podhorec Štefan YC Kladno 5 7 338
382. Červinka Vít SK Halza 2 7 336
382. Bíba Jiří SK Halza 2 7 336
382. Třeček Zdeněk SK Halza 2 7 336
385. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 7 7 333
386. Zíma Jakub ČWA 8 7 318
387. Haken Vladimír WS Club VD 8 7 302
388. Rešl Štěpán VS Duchcov 8 7 288
389. Bauer Franta YC CERE 5 7 270
390. Maršík Karel Chemička Ústí 8 7 253
391. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 5 7 238
392. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 8 7 162
393. Havlena Jiří YC CERE 6 7 118
394. Vít Ladislav JK Plzeň 15 7 115
395. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 2 7 112
396. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 5 7 103
397. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 7 085
398. Huková Tereza LS Brno 1 7 081
399. Novohradský Filip YC Pardubice 9 7 041
400. Machovská Ilona NYK & RS 9 7 022
401. Procházka Jan YC Znojmo 4 6 971
402. Němec Vojtěch ČYK 5 6 918
403. Kafka Richard YC Velké Dářko 5 6 879
404. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 7 6 862
405. Vacula Karel YC Znojmo 11 6 851
406. Procházka Eduard YC Znojmo 3 6 847
407. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 10 6 827
408. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 7 6 821
409. Drvota Jaromir YC Kladno 7 6 797
410. Frohlich Denis YC Kladno 2 6 792
411. Bartošek Petr YC Znojmo 5 6 785
412. Riedel Jan VS Duchcov 11 6 732
413. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 6 697
414. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 6 680
414. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 6 680
416. Ott Vítězslav YC Znojmo 2 6 669
417. Šmídová Jana KJ Těrlicko 5 6 656
417. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 5 6 656
419. Sladký ml. Martin ČWA 7 6 624
420. Mojdl Ondřej ČYK 13 6 566
421. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 7 6 483
422. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 6 437
423. Alexová Michaela ALT Vaurien 11 6 436
424. Čajčík Karel YC Pardubice 7 6 409
425. Krsička Michal YC CERE 6 6 383
426. Bachtík Lukáš YC CERE 6 6 369
427. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 6 331
428. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 5 6 265
429. Král Karel JK Sokolov 7 6 245
430. Joza Vladimír JK Staré Splavy 7 6 231
431. Hlaváček Matouš ČYK 6 6 225
432. Háma Martin YC Doksy 1 6 183
433. Ručka Tomáš YC Kladno 9 6 174
434. Vallová Anna LS Brno 10 6 163
435. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 6 157
436. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 6 135
437. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 5 6 126
438. Záluský Kamil YC Nechranice 8 6 125
439. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 6 097
440. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 4 6 032
441. Kolář Petr YC RODOP 1 6 025
441. Buček Martin YC RODOP 1 6 025
443. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 8 6 019
444. Kittler Jan LS Brno 6 6 003
445. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 4 5 950
446. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 909
447. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 5 857
448. Hartmann Pavel ČWA 9 5 848
449. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 7 5 784
450. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 8 5 756
451. Bobková Eva Baník Ostrava 4 5 727
452. Šedivý Bořek LS Brno 11 5 724
453. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 8 5 690
454. Bezušková Jana YC Neratovice 2 5 665
455. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 5 645
456. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 5 638
457. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 7 5 637
458. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 5 5 635
459. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 5 634
460. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 5 573
461. Skála Pavel JK Cheb 3 5 564
462. Voženílek Jan ČYK 10 5 549
463. Třeček Čeněk SK Halza 1 5 505
463. Filip Martin SK Halza 1 5 505
465. Krsička Martin YC CERE 7 5 491
466. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 9 5 468
467. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 9 5 459
468. Hudec Adam YC Neratovice 3 5 446
469. Maršík Karel Chemička Ústí 6 5 416
470. Korvas Filip ČYK 4 5 398
471. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 351
472. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 5 307
473. Šormová Marcela LS Brno 2 5 305
474. Valdhansová Aneta ČYK 4 5 294
475. Dlouhý Antonín Císařská louka 4 5 264
476. Trejbalová Samanta VS Duchcov 8 5 193
477. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 11 5 167
478. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 7 5 154
479. Podzimek Antonín ČYK 4 5 148
480. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 071
481. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 8 5 065
482. Vlach Martin YC Neratovice 6 5 064
483. Dragoun Dominik JK Plzeň 9 5 058
484. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 5 5 057
485. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 5 055
486. Martinka Jiří YC RODOP 2 5 031
487. Hudec Václav YC Neratovice 5 5 025
488. Knorr Jindřich VS Duchcov 5 5 020
489. Bidlová Jitka LS Brno 2 5 015
490. Kršňák Jakub VS Duchcov 7 5 014
491. Stupka Jiří YC Kladno 1 4 952
491. Voskovec Filip YC Kladno 1 4 952
493. Indrák Václav Sokol Tovačov 5 4 933
494. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 9 4 897
495. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 852
496. Myška Filip IWS Club Nechra 5 4 816
497. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 6 4 680
498. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 4 635
499. Matějková Adéla VS Duchcov 11 4 628
500. Novák Petr LS Brno 1 4 625
500. Sokol Petr ALT Vaurien 1 4 625
502. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 7 4 603
503. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 3 4 597
504. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 3 4 590
505. Spurný Kryštof ČYK 7 4 572
506. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 5 4 568
507. Šimáček Roman YC Kladno 5 4 492
508. Němec Milan KJ Těrlicko 10 4 422
509. Sanková Lenka VS Duchcov 7 4 398
510. Polidar Martin JK Cheb 8 4 368
511. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 7 4 364
512. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 4 360
512. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 5 4 360
514. Knorr Luděk VS Duchcov 4 4 335
515. Hotovec Jan YC Jezero Hlučín 4 4 329
516. Jelínek Tomáš YC Kladno 9 4 319
517. Hyk Jan YC ČSA 6 4 295
518. Dragoun Vítek JK Plzeň 7 4 294
519. Fiala Eduard LS Brno 7 4 289
520. Labuda Ondřej LS Brno 8 4 258
521. Marečková Renata MUDr. Jachtklub Brno 5 4 231
522. Pavlíková Barbara YC CERE 3 4 223
523. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 3 4 222
524. Čagan Martin Jachtklub Brno 1 4 218
524. Holanec Petr ALT Melges 24 1 4 218
524. Zeman Jan ALT Melges 24 1 4 218
524. Taschner Karel ALT Melges 24 1 4 218
524. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 4 218
524. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 4 218
524. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 4 218
531. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 216
532. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 4 181
533. Toth Martin ČWA 4 4 156
534. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 4 4 148
535. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 8 4 136
536. Lorenz Alan JK Česká Lípa 3 4 111
537. Fišer Roman JK Královská 3 4 088
538. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 4 085
538. Přikryl Petr LS Kroměříž 4 4 085
540. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 4 059
541. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 3 4 032
541. Kraft Jiří VS Duchcov 3 4 032
543. Činčera Marek JK Sokolov 5 3 997
544. Alexová Beata LS Brno 3 3 963
545. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 3 934
546. Lachner Vít YC Neratovice 2 3 925
547. Uher Ondřej ALT Formula 20T 3 3 910
548. Ďásek František JK Cheb 4 3 899
549. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 5 3 893
550. Červený Martin JK Plzeň 9 3 888
551. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 8 3 853
552. Koláčný Rudolf ALT FB 5 3 851
553. Soukup Aleš VS Duchcov 10 3 837
554. Porkert Zdeněk ČYK 1 3 833
554. Rössler ml. Josef ČYK 1 3 833
554. Rössler Josef ČYK 1 3 833
557. Hýža Jiří Jachtklub Brno 1 3 831
558. Švíková Kateřina YC CERE 3 3 828
559. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 6 3 823
560. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 821
560. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 821
562. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 4 3 812
563. Löwitová Olga Císařská louka 3 3 801
564. Himmelová Klára YC Kladno 9 3 795
565. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 7 3 776
566. Novák Adam YC Jezero Hlučín 8 3 765
567. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 3 730
568. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 6 3 727
569. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 3 694
569. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 4 3 694
571. Ochec Jan ČYK 2 3 650
572. Fialová Adéla ČYK 7 3 635
573. Beneš Marian JK Slavia Havířov 5 3 621
573. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 3 621
575. Pešek Vítězslav LS Brno 7 3 614
576. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 3 610
577. Cvan Martin LS Brno 4 3 592
578. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 5 3 531
579. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 520
580. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 2 3 505
581. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 3 3 467
582. Cutych Václav Slavoj Litoměřice 9 3 436
583. Kulhánková Nikita ČYK 5 3 434
584. Podolský Miloš Chemička Ústí 3 3 412
584. Červinka Lukáš Chemička Ústí 3 3 412
586. Otto Karel LS Brno 6 3 381
587. Štamberg Zdeněk FD Club UO 6 3 377
587. Kopecký Josef FD Club UO 6 3 377
589. Rameš Ivan JK Česká Lípa 1 3 303
590. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 3 302
591. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 3 3 291
592. Ach-Hübner Otakar LS Brno 5 3 275
593. Fučikovský Jan JK Sokolov 4 3 270
594. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 3 257
594. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 3 257
596. Wehrenbergová Anna YC Kladno 5 3 245
597. Fiala Šimon Spolek Vodník 4 3 225
598. Staňková Tereza YC CERE 6 3 214
599. Suderová Tereza Baník Ostrava 1 3 200
599. Kudláček Pavel ČWA 1 3 200
601. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 6 3 165
602. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 162
602. Sünderhauf Radek ČYK 1 3 162
602. Leontovič Roman ČYK 1 3 162
602. Sünderhauf Jan ČYK 1 3 162
602. Marvalová Eva ČYK 1 3 162
602. Horvath Vojtěch ČYK 1 3 162
608. Renelt Robin Jednoráz.licence 1 3 119
608. Tošovský Miroslav ing. YC Vysoké Mýto 1 3 119
610. Petráň Petr Bohemia Poděbrady 8 3 108
611. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 3 106
612. Malnocký Roman ČYK 6 3 087
613. Viták František JK Plzeň 6 3 079
614. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 074
614. Ouška Miloslav Chemička Ústí 3 3 074
616. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 5 3 049
617. Defer Tristan Jachtklub Brno 8 3 044
618. Riedel Ota VS Duchcov 6 2 999
619. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 6 2 995
620. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 2 985
621. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 2 970
621. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 4 2 970
621. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 2 970
624. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 7 2 966
625. Staněk Jan YC Doksy 6 2 961
626. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 2 953
627. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 2 941
628. Gebhart Jan JK Cheb 4 2 936
629. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 2 930
630. Himmel Jiří YC Kladno 9 2 925
631. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 5 2 904
632. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 5 2 836
633. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 5 2 828
634. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 2 820
635. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 2 812
636. Buchta Jan ALT FB 4 2 806
637. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 782
637. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 2 782
639. Čáp Jiří ČYK 6 2 763
640. Grim Patrik Lokomotiva Plzeň 8 2 747
641. Plecitý Marek JK Toušeň 2 2 711
642. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 3 2 672
643. Chyťová Marcela LS Brno 2 2 664
644. Bauer Karel YC CERE 3 2 655
645. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 2 638
646. Himmel Jiří YC Nechranice 4 2 619
647. Teubnerová Kateřina Císařská louka 1 2 615
648. Chodura Leopold ČYK 4 2 613
649. Žídek Adam ČYK 4 2 603
650. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 2 593
651. Kornesczuk Michal YC Kladno 1 2 580
651. Holubová Tereza ČYK 1 2 580
653. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 2 575
653. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 2 2 575
655. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 4 2 547
656. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 3 2 482
657. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 2 469
658. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 2 456
659. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 441
660. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 2 425
661. Vaculka Zbyněk LS Brno 5 2 422
662. Havrda Vojta Delfín Jablonec 3 2 414
663. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 2 412
663. Motýl Jindřich ALT Melges 24 1 2 412
663. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 2 412
663. Struha Jan YC Neratovice 2 2 412
667. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 2 386
667. Ouška Miloslav Chemička Ústí 2 2 386
669. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 382
669. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 2 382
671. Jurečka Šimon ČYK 4 2 373
672. Stránská Lucie YC SaS 1 2 369
673. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 2 366
674. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 2 348
675. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 7 2 343
676. Slívová Jana YC Nechranice 2 2 341
677. Hájek Libor JK Cheb 4 2 324
678. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 307
679. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 5 2 291
679. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 2 291
681. Boboš David YC Znojmo 5 2 285
682. Nováková Ludmila LS Brno 4 2 272
683. Rott Jan JK Plzeň 7 2 267
684. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 5 2 253
685. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 4 2 227
686. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 2 165
687. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 4 2 163
688. Flösslerová Michaela LS Brno 4 2 150
689. Slíva Jakub YC Nechranice 1 2 109
689. Vavřík Petr HTJ Odra Ostrava 1 2 109
691. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 5 2 106
692. Fišer Josef VS Duchcov 4 2 101
693. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 096
694. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 5 2 091
695. Krsička Lukáš YC CERE 5 2 058
696. Hrubý Jiří JK Plzeň 8 2 055
697. Alexa Miloš LS Brno 4 2 015
698. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 010
698. Jindřichová Markéta JK Cheb 1 2 010
700. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 6 2 009
701. Rešl Pavel VS Duchcov 4 2 006
702. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 2 004
702. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 4 2 004
704. Tupý Petr LS Brno 4 1 997
705. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 973
706. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 1 968
706. Titěra Richard YC CERE 3 1 968
708. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 962
709. Mayerbergová Ilona LS Brno 1 1 935
710. Sekera Petr VS Duchcov 3 1 934
710. Uher Ondřej ALT Formula 20T 4 1 934
712. Krejza Filip YC Pardubice 4 1 929
712. Veit Martin YC Pardubice 4 1 929
714. Crhák Jindřich Jachtklub Brno 1 1 923
715. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 3 1 914
716. Kršňák Jan VS Duchcov 7 1 895
717. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 1 885
718. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 871
719. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 2 1 851
720. Němec Vladislav SK Halza 1 1 831
720. Šídlo Petr SK Halza 1 1 831
722. Krhounek Petr Prazdroj Plzeň 2 1 828
723. Štrunc Jan YC Neratovice 1 1 803
724. Houška Filip Sokol Dobřichovice 2 1 798
725. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 1 788
725. Červený Aleš ASK Lovosice 1 1 788
727. Daněk Tomáš LS Brno 2 1 784
728. Vyšín Miroslav ČYK 2 1 780
729. Švec Ladislav ČWA 3 1 775
730. Popper Kamil YC Doksy 2 1 765
731. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 4 1 764
732. Diviš Ivo YC Dyje 4 1 753
733. Krejčiřík Jan LS Brno 1 1 734
734. Kordovský Vojtěch ČYK 4 1 733
735. Přidal Radim JK Prostějov 2 1 723
736. Makrlík Dušan JK Klatovy 5 1 718
737. Hůla Miloš ČYK 4 1 705
738. Zvěřina Václav VS Duchcov 5 1 701
738. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 5 1 701
740. Gottelt Ladislav ASK Lovosice 2 1 699
740. Goteltová Stanislava ASK Lovosice 2 1 699
742. Bednář Jan ALT Optimist 3 1 695
743. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 1 682
744. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 3 1 678
745. Kotek Ota JK Staré Splavy 3 1 671
746. Waas František Lokomotiva Plzeň 3 1 635
747. Satranský Radek YC Pardubice 4 1 625
748. Marek František JK Černá v Pošumaví 2 1 620
749. Dragoun Ivan JK Plzeň 4 1 618
750. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 1 614
751. Burska Zofia YC CERE 1 1 608
752. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 607
753. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 597
753. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 597
755. Horáček Marek LS Kroměříž 1 1 579
756. Chlup Jan YC Dyje 2 1 569
757. Vodáček Tomáš LS Brno 3 1 563
758. Alexa David LS Brno 3 1 559
759. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 1 555
760. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 3 1 551
761. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 549
762. Hahn Michal YC Jezero Hlučín 3 1 545
763. Havelka Pavel YC Pardubice 6 1 541
764. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 5 1 524
764. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 3 1 524
766. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 1 1 519
767. Heneš David JK Olomouc 3 1 515
768. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 1 507
769. Růžička Marek Slavoj Hluboká 4 1 499
770. Nuc Jindřich JK Plzeň 5 1 494
771. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 3 1 475
772. Olmer Václav ČYK 1 1 457
773. Moučková Hana YC Velké Dářko 3 1 451
774. Havelka Pavel YC Pardubice 5 1 440
775. Malec Martin LS Brno 2 1 409
776. Rašín Vladimir YC Vysoké Mýto 1 1 406
777. Petr Jiří VS Duchcov 5 1 391
778. Drahorádová Lucie JK Cheb 3 1 388
779. Schrollová Eva YC Písek 3 1 376
779. Dlouhý Radek YC Pardubice 2 1 376
781. Kantor František LS Brno 1 1 360
781. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 1 360
783. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 1 356
783. Brožek Pavel SC Testudo 1 1 356
783. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 356
783. Holík Jiří SC Testudo 1 1 356
783. Lux Vlastimil SC Testudo 1 1 356
783. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 1 356
789. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 2 1 351
789. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 1 351
791. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 339
792. Mareš Miloslav YC Pardubice 2 1 304
793. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 1 1 298
793. Beneš Jiri Chemička Ústí 3 1 298
793. Benešová Jitka Chemička Ústí 3 1 298
796. Kacálková Jitka YC Nové Sedlo 2 1 295
797. Resch Radko ČYK 1 1 291
798. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 2 1 290
799. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 1 287
799. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 1 287
801. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 4 1 269
801. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 4 1 269
803. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 259
803. Vitáková Anna JK Plzeň 5 1 259
805. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 1 257
805. David Josef YC Znojmo 3 1 257
807. Procházková Bára YC Znojmo 2 1 256
807. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 256
807. Haslmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 1 256
810. Mika Radek ČWA 2 1 247
811. Mixán Martin Lokomotiva Plzeň 5 1 242
812. Handl Erich YC Kladno 2 1 231
813. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 230
814. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 3 1 228
815. Touval Jan ČWA 3 1 221
816. Horáček Tomáš Bohemia Poděbrady 2 1 209
817. Struha Milan YC Neratovice 1 1 206
817. Landkammer Jan YC Neratovice 1 1 206
817. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 206
817. Jodas Jiří YC Neratovice 1 1 206
817. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 206
822. Staňa Ivo Baník Ostrava 2 1 191
822. Fišerová Barbora Baník Ostrava 2 1 191
824. Cíglerová Jana YC Bystrc Brno 3 1 190
825. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 1 189
826. Pilařová Tereza JK Sokolov 3 1 188
827. Ježková Jana YC CERE 1 1 187
827. Guryča Daniel YC CERE 1 1 187
827. Chrz Jaroslav ČYK 1 1 187
830. Patočková Vanda Jachtklub Brno 5 1 183
831. Škoda Vít YC Neratovice 3 1 163
832. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 1 161
833. Herink Miroslav ASK Lovosice 1 1 155
833. Kolář Michal ASK Lovosice 1 1 155
835. Fanta Miroslav LS Brno 1 1 145
835. Štajnrt Michal ALT Tornado 2 1 145
837. Dio Jan JK Klatovy 2 1 126
838. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 125
839. Dudák Matěj YC CERE 3 1 111
840. Švík František YC RODOP 1 1 108
840. Dymeš Tomáš YC RODOP 1 1 108
842. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 3 1 107
843. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 1 106
844. Chmelová Anna Císařská louka 2 1 095
844. Chmelová Jana Císařská louka 2 1 095
846. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 1 1 093
847. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 080
848. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 2 1 067
849. Bauerová Markéta YC CERE 1 1 055
850. Čechura Martin Lokomotiva Plzeň 4 1 053
851. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 5 1 052
852. Novák Aleš YC Kovářov 2 1 041
852. Novák Martin YC Kovářov 2 1 041
854. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 3 1 033
855. Nápravníková Barbora ČYK 1 1 032
855. Burdová Michaela ČYK 1 1 032
857. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 2 1 030
858. Motz Daniel ČWA 2 1 028
859. Samson Richard LS Brno 3 1 023
860. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 3 1 021
861. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 1 014
861. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 1 014
863. Petřík Roman YC Velké Dářko 2 1 010
864. Vašutová Erika ČYK 3 1 004
865. Dlabač Libor JK Klatovy 1 998
866. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 967
867. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 964
868. Novák Jaroslav YC Doksy 2 958
869. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 957
870. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 954
871. Lindová Klára YC Kladno 1 946
871. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 946
873. Dědič Daniel JK Staré Splavy 2 945
873. Dědič Roman JK Staré Splavy 2 945
875. Šafář Jan ALT Tornado 2 941
876. Junek Vladimír JK Olomouc 3 931
877. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 930
878. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 928
878. Audy Petr Jachtklub Brno 2 928
880. Vondrouš Radek JK Olomouc 4 909
880. Osina Michal YC Jezero Hlučín 5 909
882. Halátek Adam YC Jezero Hlučín 3 901
883. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 4 897
883. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 897
885. Lehečka Milan JK Olomouc 3 895
886. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 3 881
887. Páleníček Milan YC Kladno 1 879
888. Florián Jaroslav YC Kladno 3 878
889. Stáňa Ivo Baník Ostrava 2 874
889. Staňová Justýna Baník Ostrava 2 874
891. Polák Jiří VS Duchcov 3 863
892. Procházka Jan JK Plzeň 5 849
893. Pavlík Jiří LS Brno 1 831
894. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 4 821
895. Podlenová Šárka ČYK 2 808
896. Knorr Petr VS Duchcov 1 800
896. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 800
898. Voženílek Adam ČYK 3 789
899. Ševčík Martin WS Club VD 2 780
900. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 753
901. Marek Jan A.N.V. 1 734
902. Wolk Roland LS Brno 1 721
903. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 703
903. Zikmund Martin Delfín Jablonec 1 703
903. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 703
906. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 689
907. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 678
908. Jindra Svatopluk ČYK 1 672
908. Staník Antonín YC Velké Dářko 1 672
910. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 653
911. Žákovčíková Michaela YC Jezero Hlučín 1 646
912. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 636
913. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 633
914. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 630
915. Nedvědický Saša ČYK 1 616
916. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 611
917. Laštovka Milan JK Plzeň 3 607
918. Horáček Jakub Bohemia Poděbrady 3 606
918. Kuchta Dominik Sokol Tovačov 2 606
918. Novák Jiří ALT Melges 24 1 606
918. Holanec Jan ALT Melges 24 1 606
922. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 1 594
923. Živná Veronika YC PanCzech 1 587
924. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 578
924. Morávek Roman ČWA 1 578
926. Bakošová Fany YC CERE 1 575
927. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 3 566
928. Kubisz Jakub Slavoj Český Těšín 1 554
928. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 554
930. Hulínský Martin ČWA 1 543
931. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 524
931. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 1 524
933. Nováková Kateřina LS Brno 2 523
934. Sedlák Filip ČYK 1 505
934. Šlosrová Veronika ČYK 1 505
934. Kunzník Ladislav ČYK 1 505
934. Smolka Vladimír ČYK 1 505
934. Navrátil Antonín ČYK 1 505
934. Klokočka Michal ČYK 1 505
934. Kapička Tomáš Bohemia Poděbrady 2 505
934. Wehrenberg Petr YC Kladno 2 505
942. Jurečka Pavel Císařská louka 1 489
943. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 2 487
944. Bartoň Milan YC Pardubice 1 481
945. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 470
946. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 465
947. Červená Martina JK Plzeň 2 463
948. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 462
949. Čutka Michael YC DIM Bezdrev 1 452
949. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 1 452
949. Bix David YC Znojmo 1 452
952. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 1 440
952. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 440
954. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 430
955. Fiala Jan ČYK 1 404
955. Novotný David YC CERE 1 404
955. Bradáčová Zuzana YC CERE 1 404
955. Sedlařík David LS Kroměříž 1 404
955. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 404
955. Dohnal Petr Sokol Tovačov 1 404
955. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 404
955. Ptašniková Anežka ALT Formula 20T 1 404
955. Stárek Jan ALT RS 1 404
955. Fiala Ladislav YC Znojmo 1 404
955. Turbová Tereza LS Brno 1 404
955. Turba Marek LS Brno 1 404
955. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 2 404
955. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 404
955. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 2 404
955. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 404
955. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 404
972. Maroušešk Petr YC Kladno 4 387
972. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 387
974. Veselý Tomáš YK CERE Plzeň 1 374
975. Pinc Tomáš Baník Most 1 370
976. Kupská Markéta LS Brno 1 367
976. Kupská Martina LS Brno 1 367
978. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 1 360
979. Kadlecová Veronika YC Kladno 2 344
979. Fousek Jaromír TJ STAR Praha 1 344
979. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 344
982. Trejbalová Josefina VS Duchcov 2 330
983. Teubner Jan Císařská louka 1 329
984. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 2 327
985. Šula Martin A.N.V. 1 323
985. Plodek Adam YC Pardubice 1 323
987. Marečková Lenka JK Staré Splavy 1 303
987. Ehl Vladimír WS Club VD 2 303
987. Vaculka Patrik LS Brno 1 303
987. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 303
987. Trňák Lukáš LS Kroměříž 1 303
987. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 303
987. Cvachová Aneta Spartak Modřany 3 303
987. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 303
987. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 303
996. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 1 297
997. Svoboda Pavel YC Kladno 1 294
997. Špedl Miroslav JK Klatovy 2 294
999. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1000. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 267
1000. Bulant Jiří Císařská louka 1 267
1000. Bulant Jiří Císařská louka 1 267
1003. Nejezchleba Jakub LS Brno 2 260
1004. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 247
1005. Horal Jan Císařská louka 1 239
1006. Lindová Kateřina YC Kladno 2 235
1007. Zradička Drahomír Bohemia Poděbrady 1 226
1008. Klabík Josef Císařská louka 1 213
1009. Spousta Petr LS Brno 1 210
1010. Richter Zdeněk YC Doksy 1 202
1010. Hrušovský Jiří Slavoj Český Těšín 1 202
1010. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1010. Žáček Jiří Baník Ostrava 1 202
1010. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 2 202
1010. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 202
1010. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 202
1010. Sládek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 202
1010. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 202
1010. Blahník Radovan Chemička Ústí 1 202
1020. Nováková Kateřina JK Černá v Pošumaví 1 191
1020. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 191
1022. Janda Tomáš ALT Formula 20T 1 180
1022. David Josef YC Znojmo 1 180
1024. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 168
1025. Defer Leon Jachtklub Brno 1 139
1026. Hůlka Ctibor ALT Tornado 1 137
1027. Jelínek Jiří Císařská louka 1 111
1028. Mesány Rudolf VS Duchcov 1 101
1028. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
1028. Sedlařík Marcel LS Kroměříž 1 101
1028. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 1 101
1028. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1028. Novohradský Pavel YC Pardubice 1 101
1034. Andrejsek Karel Delfín Jablonec 1 0
1034. Huček Petr Slávia Česká Skalice 1 0
1034. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 0
1034. Viták František JK Plzeň 1 0
1034. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ