POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2010




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 983 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 29 152 091
2. Maier Michael YCR Roudnice 20 107 233
3. Fenclová Veronika YC Praha 12 13 102 053
4. Roček Roman YC Neratovice 21 81 896
5. Bezděk David Jachtklub Brno 23 80 782
6. Kubový Martin JK Toušeň 12 76 875
7. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 18 72 912
8. Křížek David Lokomotiva Plzeň 20 71 745
9. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 70 952
10. Audyová Markéta Jachtklub Brno 14 67 581
11. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 66 478
12. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 64 714
13. Vacula Martin JK Staré Splavy 22 64 231
14. Cejnar Lukáš YC CERE 15 64 133
15. Kořanová Johana YC Neratovice 18 63 932
16. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 23 61 342
17. Teplý Viktor Jachtklub Brno 14 61 258
18. Mareček Šimon Jachtklub Brno 22 60 883
19. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 19 59 098
20. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 16 58 012
21. Kořan Petr YC Neratovice 19 57 295
22. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 56 906
23. Novotný Štěpán JK Cheb 15 56 836
24. Štruncová Michaela YC Neratovice 20 56 645
24. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 20 56 645
26. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 55 193
27. Fiala Petr YC Neratovice 14 55 030
28. Vinkl Daniel YC Kladno 22 53 523
29. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 17 52 214
30. Rybáček Josef YC Doksy 15 51 902
31. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 51 725
32. Kvasnik Milan YC Neratovice 17 51 430
33. Outrata Jiří JK Toušeň 17 51 001
34. Slíva Jakub YC Nechranice 10 50 536
35. Plecitý Martin JK Toušeň 17 50 378
36. Rozsypal Jakub JK Olomouc 21 50 300
37. Lejhanec Filip YC Pardubice 15 50 132
38. Rozsypal Martin JK Olomouc 23 49 423
39. Bezděková Martina Jachtklub Brno 22 49 122
40. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 48 587
41. Moucha Pavel YC Doksy 21 47 879
42. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 13 47 580
43. Kafka Richard YC Velké Dářko 20 47 111
44. Kilarová Marie Baník Ostrava 26 46 858
45. Karas Tomáš Jachtklub Brno 17 46 140
46. Cejnar Matyáš YC CERE 15 46 072
47. Havel Filip YC Neratovice 20 45 961
48. Kmenta Martin Jachtklub Brno 27 45 041
49. Koštýř Michal YC CERE 23 44 049
50. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 14 43 078
51. Nápravník Jakub ČYK 16 42 486
52. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 42 175
53. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 42 107
54. Svoboda Lukáš YC Neratovice 17 42 069
54. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 17 42 069
56. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 25 41 666
57. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 41 208
58. Hájek Daniel YC CERE 16 40 827
59. Cintl Václav JK Česká Lípa 16 40 455
60. Živná Veronika YC CERE 23 39 249
61. Lidařík Rudolf LS Brno 13 39 219
62. Šmídová Petra KJ Těrlicko 11 38 695
63. Daněk Michal LS Kroměříž 23 37 777
64. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 20 37 522
65. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 37 430
66. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 14 37 426
67. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 12 37 279
68. Cvachová Adéla Spartak Modřany 16 35 911
69. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 10 35 674
70. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 35 553
71. Winkler Pavel JK Toušeň 8 35 361
72. Kuthan Martin YC Neratovice 10 35 329
73. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 35 130
74. Blatecký David Jachtklub Brno 8 35 078
75. Lambl Vojtěch YC Neratovice 18 34 340
76. Satoránský Pavel SK Tři sestry 8 33 815
77. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 20 33 599
78. Kučera Petr TJ Rapid Brno 16 33 194
79. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 15 32 794
80. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 32 789
81. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 32 173
82. Utíkal Petr JK Olomouc 14 32 095
83. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 11 31 506
84. Sklenář Petr YC Neratovice 9 31 190
85. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 31 144
86. Mika Radek YC SaS 16 31 089
87. Janderová Klára YC SaS 18 30 897
88. Kliment Michal YC Neratovice 19 30 371
89. Hýža Jiří Jachtklub Brno 10 30 325
90. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 29 544
90. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 29 544
92. Dvořák Ota YC CERE 20 29 449
93. Kafka Roman YC Velké Dářko 19 29 378
94. Vychová Zuzana YC Neratovice 18 28 519
95. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 21 28 327
96. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 28 245
97. Chalupníková Kateřina LS Brno 4 28 124
98. Mareček Josef JK Staré Splavy 17 27 512
99. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 13 27 507
100. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 16 27 285
101. Stoklásek Petr SK Tři sestry 6 27 060
102. Soukal Miloslav YC Neratovice 13 26 814
103. Hrubý Pavel ČWA 12 26 480
104. Vinkl Petr YC Kladno 14 26 312
105. Hykrda Jan Jachtklub Brno 10 26 221
106. Audy Dan Jachtklub Brno 9 26 050
107. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 8 26 045
108. Zobač Jakub JK Staré Splavy 13 25 985
109. Babický Roman JK Česká Lípa 13 25 951
110. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 25 25 928
111. Mendík Jan JK Staré Splavy 11 25 671
112. Košvica Jakub LS Brno 16 25 276
113. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 13 25 191
114. Zanker Zbyněk SK Štětí 8 24 992
115. Ploner Jan ČYK 13 24 924
116. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 14 24 892
117. Plhoň Adam SK Tři sestry 8 24 810
118. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 24 771
119. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 8 24 715
120. Cejnar Tomáš YC CERE 12 24 573
121. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 24 438
122. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 16 24 389
123. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 15 24 348
124. Harcuba Petr JK Staré Splavy 14 23 862
125. Burdová Michaela YC SaS 14 23 776
126. Podhorec Štefan YC Kladno 14 23 758
127. Rott Jan JK Plzeň 10 23 566
128. Valouch Libor JK Olomouc 14 23 270
129. Štrunc Jan YC Neratovice 16 23 174
130. Seidl Šimon LS Brno 14 23 130
131. Valdhansová Klára ČYK 14 23 119
132. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 8 23 041
132. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 8 23 041
134. Rešl Štěpán VS Duchcov 18 23 021
135. Zárubová Daniela JK Cheb 9 23 009
136. Vrána Petr TJ Rapid Brno 12 22 958
137. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 22 772
138. Pavliš Jiří YC Kovářov 8 22 579
139. Hálová Kateřina JK Toušeň 17 22 557
140. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 9 22 507
141. Chudějová Hana YC Neratovice 12 22 242
141. Konopík Matěj Jachtklub Brno 13 22 242
143. Stránská Lucie VS Duchcov 9 22 215
144. Štěrba Igor YC Znojmo 11 22 166
145. Nuc Mario JK Plzeň 18 22 109
146. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 21 845
147. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 15 21 804
148. Kořanová Michaela YC Neratovice 11 21 299
149. Lejhanec David YC Pardubice 13 21 246
150. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 21 014
151. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 12 20 761
152. Pinďák Josef SK Štětí 6 20 552
153. Němec Jiří Slavoj Hluboká 19 20 492
153. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 19 20 492
155. Doležal Tomáš SK Tři sestry 5 20 454
156. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 20 392
157. Konopík Pavel Jachtklub Brno 8 20 379
158. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 20 378
159. Slívová Jana YC Nechranice 8 20 333
160. Tkadlec Viktor JK Toušeň 4 20 246
161. Adam Zdeněk VS Duchcov 7 20 150
162. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 20 136
163. Kmoníček Jiří YC Pardubice 12 20 108
164. Nápravníková Barbora YC SaS 14 20 104
165. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 20 060
166. Jochovič Josef YC Neratovice 13 19 962
167. Zíta Tomáš ČYK 21 19 877
168. Slíva Martin ČWA 7 19 857
169. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 10 19 758
170. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 11 19 694
171. Valouch Vlastimil JK Olomouc 15 19 682
172. Haubold Petr Delfín Jablonec 13 19 639
173. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 19 628
174. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 8 19 613
175. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 19 19 566
176. Jebavý Vít YC Neratovice 11 19 550
176. Jebavá Markéta YC Neratovice 11 19 550
178. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 11 19 128
178. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 11 19 128
180. Jurečka Matěj ČYK 18 19 116
181. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 16 19 084
182. Zárubová Michaela JK Cheb 11 18 963
183. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 18 859
184. Keblová Lucie ČYK 17 18 572
185. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 18 492
186. Huk Václav LS Brno 15 18 465
187. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 7 18 298
188. Korych Pavel YC Kladno 9 18 144
189. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 18 102
190. Jedlička Jan YC Neratovice 16 17 994
191. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 17 848
192. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 17 567
193. Kozelský Jakub YC Markop FL 6 17 416
194. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 17 184
195. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 17 154
196. Smutná Veronika JK Staré Splavy 8 17 093
197. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 9 17 055
198. Kuchař Jan YC CERE 8 16 987
199. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 6 16 955
200. Škoda Michal YC Neratovice 16 16 829
201. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 10 16 801
202. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 12 16 701
203. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 6 16 616
204. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 10 16 615
204. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 10 16 615
206. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 15 16 558
207. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 11 16 535
208. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 16 498
209. Procházka Jan YC Znojmo 9 16 444
210. Vašík Martin LS Brno 13 16 437
211. Hýža Petr Jachtklub Brno 9 16 200
212. Zima Tomáš YC Kladno 4 16 184
213. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 11 16 107
214. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 15 16 033
215. Hrubý Jiří SK Štětí 5 16 011
216. Dumek Petr YC Kotva Pha 12 15 890
217. Nováková Ludmila LS Brno 13 15 838
218. Čermák Petr YC Kladno 11 15 778
219. Kotek Kamil JK Staré Splavy 9 15 772
220. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 5 15 519
221. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 6 15 390
221. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 6 15 390
223. Drahorád Petr JK Cheb 6 15 230
224. Hlavsa Tomáš ALT Laser 10 15 213
225. Culek Jindřich YC Kotva Pha 13 15 110
226. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 15 058
227. Altman Jiří Císařská louka 9 14 866
228. Gebhart Zdenek JK Cheb 9 14 850
229. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 14 829
230. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 14 736
231. Chyťová Marcela LS Brno 5 14 665
232. Marečková Lucie Jachtklub Brno 17 14 595
233. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 18 14 539
234. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 23 14 458
235. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 14 283
236. Houdek Roman LS Brno 5 14 255
237. Vacula Karel YC Znojmo 12 14 039
238. Neumann Lukáš YC RODOP 5 14 020
239. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 895
240. Korvas Filip ČYK 14 13 875
241. Šimek Karel Slavoj Hluboká 8 13 871
242. Brabec Václav YC Neratovice 12 13 847
243. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 23 13 823
244. Vlachová Veronika YC Neratovice 8 13 749
245. Fanta Miroslav LS Brno 7 13 738
246. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 13 674
247. Podhorec Štefan YC Kladno 7 13 659
248. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 607
249. Sivá Helena Slavoj Hluboká 10 13 456
250. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 11 13 398
250. Ottová Hana Sokol Tovačov 6 13 398
252. Peibischová Monika 4 13 342
252. Kulík Martin YC RODOP 4 13 342
254. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 13 308
255. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 5 13 211
255. Brožek Pavel SC Testudo 5 13 211
257. Třeček Zdeněk SK Halza 2 13 166
257. Červinka Vít SK Halza 2 13 166
257. Filip Martin SK Halza 2 13 166
260. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 8 13 002
261. Kašpar Antonín YC CERE 4 12 781
262. Vallová Anna LS Brno 9 12 734
263. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 12 642
264. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 12 600
265. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 12 553
266. Novotný Václav JK Cheb 6 12 546
266. Štursová Lucie ČYK 16 12 546
268. Čuláková Adéla YC Neratovice 14 12 441
269. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 6 12 426
270. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 12 406
271. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 14 12 298
272. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 12 291
273. Stejskal Max YC Neratovice 11 12 247
274. Maršálková Blanka LS Brno 16 12 244
275. Ott Stanislav YC Znojmo 5 11 811
276. Daniel Jakub YC Neratovice 5 11 731
277. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 13 11 667
278. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 8 11 637
279. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 11 626
280. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 5 11 562
281. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 11 550
282. Jarošová Natálie ČYK 18 11 400
283. Lachner Vít YC Neratovice 4 11 355
284. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 11 311
285. Horáček Marek LS Kroměříž 6 11 302
286. Záluský Kamil YC Nechranice 5 11 258
287. Zíma Jakub ČWA 7 11 175
288. Hudec Václav YC Neratovice 9 11 152
289. Starý Martin Slavoj Hluboká 13 11 139
290. Skála David ČYK 13 11 078
291. Šenkýř Ivan YC Neratovice 3 11 003
292. Fousek Filip ALT Tornado 6 10 862
293. Vacula Jan YC Znojmo 10 10 758
294. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 10 698
295. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 9 10 669
296. Indrák Jiří Sokol Tovačov 6 10 596
297. Hartmann Pavel ČWA 14 10 584
298. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 10 520
299. Knorrová Barbora VS Duchcov 11 10 504
300. Němec Vojtěch ČYK 6 10 462
301. Doležal Tomáš ČYK 8 10 312
302. Vacula Karel YC Znojmo 11 10 307
303. Žila Jiří Slavoj Hluboká 13 10 296
304. Polidar Martin JK Cheb 9 10 295
305. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 10 266
306. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 10 155
307. Pokoš Radim VS Duchcov 12 10 140
308. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 7 10 049
308. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 7 10 049
310. Procházka Eduard YC Znojmo 5 10 047
311. Prokopec Petr YC Pardubice 7 10 041
312. Hájek Jakub JK Staré Splavy 5 10 034
313. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 8 9 884
314. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 9 875
315. Snopek Martin Slavoj Hluboká 13 9 832
316. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 9 825
317. Mouchová Karolína YC Doksy 14 9 808
318. Seykora Matěj ČYK 9 9 772
319. Musil Tomáš YC RODOP 4 9 730
319. Kittler Jan LS Brno 6 9 730
321. Podzimek Antonín ČYK 7 9 663
322. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 12 9 533
323. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 3 9 327
324. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 9 298
325. Uher Ondřej ALT Formula 20T 8 9 243
326. Bachtík Marek YC CERE 3 9 211
327. Záruba Vladimír JK Cheb 4 9 199
328. Stupka Jiří YC Kladno 2 9 187
329. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 13 9 185
330. Hodač Alois Chemička Ústí 7 9 152
330. Bačinová Olga Chemička Ústí 7 9 152
332. Marečková Renata MUDr. Jachtklub Brno 3 9 127
333. Petřík Martin YC Neratovice 10 9 097
334. Trejbalová Samanta VS Duchcov 11 8 886
335. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 8 875
336. Čajčík Karel YC Pardubice 14 8 857
337. Löwit Harry Císařská louka 8 8 725
338. Valdhansová Aneta ČYK 6 8 628
339. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 8 603
340. Fiala Matyáš Spolek Vodník 10 8 567
341. Staňa Ivo Baník Ostrava 10 8 555
342. Pivovarčík Milan YC Znojmo 3 8 554
343. Staniek Michal KJ Těrlicko 10 8 551
344. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 8 530
345. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 11 8 529
346. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 11 8 501
347. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 8 487
348. Bláha Martin JK Plzeň 11 8 483
349. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 1 8 412
350. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 8 318
351. Hájek Tomáš YC CERE 10 8 306
352. Maršálek Daniel LS Brno 13 8 270
353. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 8 8 261
354. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 7 8 222
355. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 8 188
356. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 11 8 178
357. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 8 152
358. Hrnčál Milan YC Pardubice 11 8 135
359. Hakl David LS Brno 11 8 112
360. Alexová Beata LS Brno 11 8 107
361. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 8 091
361. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 8 091
363. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 6 8 082
364. Kopřiva Luděk VS Duchcov 3 8 039
365. Bachtík Lukáš YC CERE 9 8 018
366. Olejníček Pavel ČYK 2 7 962
367. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 6 7 948
368. Staňová Justýna Baník Ostrava 8 7 924
369. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 7 7 800
370. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 8 7 786
371. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 16 7 731
372. Lorenz Alan JK Česká Lípa 5 7 648
373. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 4 7 609
374. Ott Adam YC Znojmo 6 7 552
375. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 7 7 534
376. Hasman Radim ASK Lovosice 4 7 529
376. Hasmanová Martina ASK Lovosice 4 7 529
378. Mojdl Ondřej ČYK 11 7 515
379. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 7 503
380. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 4 7 462
380. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 462
382. Šimáček Roman YC Kladno 11 7 431
383. Janča Jean-Baptiste LS Brno 12 7 400
384. Utíkal Petr JK Olomouc 3 7 395
385. Haken Vladimír WS Club VD 12 7 385
386. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 5 7 375
387. Machovský Jan ALT Vaurien 8 7 354
388. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 7 325
389. Ptáčník Ivan YC Neratovice 11 7 314
390. Fibinger Vratislav SK Halza 2 7 286
391. Schrollová Eva YC Písek 8 7 274
392. Janda Martin ASK Lovosice 4 7 174
393. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 7 156
394. Fiala Šimon ČYK 14 7 152
395. Pinďáková Monika SK Štětí 1 7 081
396. Šedivý Bořek LS Brno 9 7 076
397. Čechura Martin Lokomotiva Plzeň 5 7 072
398. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 7 058
399. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 7 6 985
400. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 6 939
401. Hodačová Veronika YC Pardubice 11 6 880
402. Šmídová Jana KJ Těrlicko 5 6 861
402. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 5 6 861
404. Lux Vlastimil SC Testudo 3 6 857
405. Sanková Lenka VS Duchcov 8 6 839
406. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 6 6 818
406. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 6 6 818
408. Brožek Martin YC CERE 6 6 817
409. Vít Ladislav JK Plzeň 14 6 814
410. Bíba Jiří SK Halza 1 6 781
411. Petrovský Jan Jachtklub Brno 7 6 730
412. Joza Vladimír JK Staré Splavy 5 6 686
413. Fučikovský Jan JK Sokolov 7 6 637
414. Dragoun Ivan JK Plzeň 12 6 522
415. Hrňa Jan YC Kovářov 3 6 506
416. Štamberg Jan FD Club UO 4 6 504
417. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 3 6 433
418. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 6 378
419. Maršík Karel Chemička Ústí 5 6 338
420. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 331
420. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 331
420. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 331
420. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 6 331
420. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 331
425. Landkammerová Jana YC Neratovice 2 6 326
426. Maršík Karel Chemička Ústí 7 6 274
427. Kršňák Jakub VS Duchcov 11 6 265
428. Pexa Tomáš SC Testudo 2 6 233
428. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 233
430. Fiala Michal Spolek Vodník 11 6 220
431. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 6 186
432. Mráz Maxmilián ČYK 8 6 180
433. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 7 6 168
434. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 6 110
434. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 6 110
436. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 3 6 108
437. Pavlovský Marek LS Brno 2 6 089
438. Raška Marek ČWA 6 6 088
439. Šmídová Božena YC Neratovice 10 6 083
440. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 6 062
441. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 8 6 049
442. Drda Josef YC DIM Bezdrev 5 6 026
443. Sasse Bruno YC Bohemia 1 6 025
443. Mirsky Andre YC Bohemia 1 6 025
443. Rovere Alfredo YC Bohemia 1 6 025
443. Tinoco Alexandre YC Bohemia 1 6 025
443. Pařízek Radim YC Bohemia 1 6 025
443. Vojta Richard YC Bohemia 1 6 025
443. Hanuš Michal YC Bohemia 1 6 025
450. Dastych Petr ASK Lovosice 2 5 961
451. Činčera Marek JK Sokolov 6 5 947
452. Bauer Franta YC CERE 6 5 933
453. Ráža Tomáš VS Duchcov 6 5 869
454. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 5 822
455. Čulák Tomáš YC Neratovice 4 5 685
456. Hendrych Václav YC Doksy 6 5 671
457. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 3 5 666
458. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 7 5 657
459. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 5 613
460. Mikule Aleš SK Tři sestry 2 5 574
461. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 9 5 549
462. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 9 5 488
463. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 9 5 481
464. Hyk Jan YC ČSA 7 5 439
465. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 2 5 403
466. Soldátová Tina YC Písek 7 5 399
467. Machovská Ilona NYK & RS 5 5 345
468. Jindřichová Markéta JK Cheb 5 5 335
469. Král Karel JK Sokolov 7 5 327
470. Trňák Lukáš LS Kroměříž 13 5 283
471. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 5 282
472. Sokol Petr ALT Vaurien 1 5 276
472. Novák Petr LS Brno 1 5 276
474. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 5 268
475. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 7 5 247
476. Spurný Kryštof ČYK 7 5 215
477. Frohlich Denis YC Kladno 3 5 212
478. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 5 205
479. Ach-Hübner Otakar LS Brno 6 5 178
480. Šplíchal Jiří JK Plzeň 9 5 037
481. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 026
482. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 4 970
483. Riedel Jan VS Duchcov 6 4 958
484. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 4 937
485. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 5 4 922
486. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 3 4 916
487. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 2 4 843
488. Strejček Radim Sokol Palkovice 8 4 827
489. Kala ing. Roman YC Doksy 2 4 824
490. Vodáček Tomáš LS Brno 7 4 801
491. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 4 800
491. Bobek Pavel Baník Ostrava 1 4 800
493. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 4 799
494. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 4 775
495. Vašík Roman LS Brno 6 4 738
496. Alexová Michaela ALT Vaurien 8 4 693
497. Skála Pavel JK Cheb 3 4 692
498. Štamberg Zdeněk FD Club UO 6 4 685
498. Kopecký Josef FD Club UO 6 4 685
500. Jelínek Tomáš YC Kladno 12 4 671
501. Dominik Jiří Jachtklub Brno 5 4 648
502. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 4 4 645
503. Cikrt Tomáš JK Toušeň 2 4 625
504. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 5 4 623
505. Kordovský Vojtěch ČYK 8 4 602
506. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 4 541
507. Soukal Miloslav YC Neratovice 8 4 529
508. Klement Pavel YC RODOP 1 4 525
508. Švík František YC RODOP 1 4 525
508. Švihlík Martin YC RODOP 1 4 525
508. Buček Martin YC RODOP 1 4 525
512. Kučera Michal Chemička Ústí 6 4 510
513. Hrdina Patrik YC RODOP 5 4 491
514. Ehl Vladimír WS Club VD 11 4 462
515. Hieková Romana Chemička Ústí 5 4 457
516. Ďásek František JK Cheb 5 4 444
517. Adam Daniel JK Staré Splavy 4 4 438
518. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 430
519. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 4 391
520. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 4 379
521. David Milan ALT FD 5 4 358
522. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 348
522. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 348
524. Teubner Zdeněk Císařská louka 2 4 333
525. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 10 4 304
526. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 7 4 267
527. Novák Adam YC Jezero Hlučín 11 4 266
528. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 4 4 249
529. Bauer Karel YC CERE 4 4 242
530. Bořek Stanislav JK ČZU 3 4 197
531. Audy Petr Jachtklub Brno 6 4 173
532. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 4 130
533. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 8 4 115
534. Klát Roman ALT Vaurien 4 4 105
535. Karhánek Jan YC SaS 3 4 104
536. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 063
537. Hartl Radim LS Brno 3 4 053
538. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 4 4 021
539. Kopecký Ivo FD Club UO 3 4 008
539. Alexa Miloš LS Brno 4 4 008
541. Struha Milan YC Neratovice 1 4 000
541. Struha Jan YC Neratovice 1 4 000
541. Landkammer Jan YC Neratovice 1 4 000
541. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 4 000
541. Jodas Jiří YC Neratovice 1 4 000
546. Rozsypal Pavel YC Bohemia 3 3 974
547. Rašín Vladimir YC Vysoké Mýto 2 3 968
547. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 3 968
549. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 7 3 964
550. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 3 929
551. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 924
552. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 3 891
553. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 7 3 854
554. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 3 851
555. Háma Martin YC Doksy 1 3 817
556. Čagan Martin Jachtklub Brno 1 3 784
557. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 3 743
558. Zídek Zdeňek YC Lipno nad Vltavou 2 3 721
559. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 3 698
560. Drvota Jaromir YC Kladno 7 3 657
561. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 2 3 635
561. Kraft Jiří VS Duchcov 2 3 635
563. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 3 617
564. Havlena Jiří YC CERE 6 3 603
565. Staněk Jan YC Doksy 11 3 560
566. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 549
567. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 4 3 532
568. Šplíchal Jiří JK Plzeň 5 3 529
569. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 3 511
570. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 3 478
571. Ouška Miloslav Chemička Ústí 4 3 477
572. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 8 3 467
573. Fialová Adéla ČYK 5 3 430
574. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 412
575. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 2 3 402
576. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 3 396
577. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 342
577. Holík Jiří SC Testudo 1 3 342
577. Ručka Tomáš YC Kladno 11 3 342
580. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 5 3 302
580. Hemelík Antonín ASK Lovosice 3 3 302
580. Hemelík Jan ASK Lovosice 3 3 302
583. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 289
584. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 2 3 281
585. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 3 3 276
585. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 3 276
585. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 3 276
585. Svoboda Pavel YC Kladno 8 3 276
589. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 5 3 271
590. Fišer Roman JK Královská 4 3 268
591. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 3 244
592. Voskovec Filip YC Kladno 1 3 226
593. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 3 221
594. Procházka Filip YC Neratovice 1 3 200
595. Dvořák Rudolf YC CERE 6 3 194
596. Kottová Karolína Fulcrum 1 3 166
597. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 7 3 126
598. Teubnerová Kateřina Císařská louka 2 3 118
599. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 3 060
600. Trusíková Hana LS Brno 2 3 043
601. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 8 3 028
602. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 5 3 025
603. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 021
604. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 3 019
605. Preibisch Richard 1 3 017
606. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 3 2 998
607. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 5 2 979
608. Sladký ml. Martin ČWA 4 2 954
609. Červený Martin JK Plzeň 8 2 950
610. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 2 946
611. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 943
612. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 6 2 932
613. Procházka Jan JK Plzeň 11 2 929
614. Polák Jiří VS Duchcov 3 2 906
615. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 4 2 900
616. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 2 891
617. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 865
618. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 4 2 831
619. Löwitová Olga Císařská louka 4 2 818
620. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 782
621. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 2 753
622. Bartošek Petr YC Znojmo 3 2 741
623. Švíková Kateřina YC CERE 4 2 735
624. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 2 719
625. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 5 2 716
626. Drncová Ivana JK Plzeň 7 2 709
627. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 8 2 705
628. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 689
629. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 2 674
630. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 2 658
631. Himmel Jiří YC Nechranice 4 2 649
632. Koláčný Rudolf ALT FB 7 2 628
633. Gebhart Jan JK Cheb 4 2 621
634. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 3 2 618
635. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 6 2 617
636. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 2 610
637. Knorr Jindřich VS Duchcov 4 2 606
638. Kučerová Martina Chemička Ústí 4 2 600
639. Fiala Martin YC Znojmo 3 2 599
640. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 7 2 591
641. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 2 2 588
642. Kršňák Jan VS Duchcov 6 2 552
643. Toth Martin ČWA 5 2 521
644. Blahuta Libor Baník Ostrava 5 2 520
645. Cejnar Aleš Císařská louka 2 2 515
646. Stáňa Ivo Baník Ostrava 3 2 502
647. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 5 2 490
648. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 482
649. Rečka Jiří 6 2 471
650. Soukup Aleš VS Duchcov 10 2 453
651. Ochec Jan ČYK 3 2 437
652. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 2 434
653. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 2 430
654. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 4 2 421
655. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 2 415
656. Liška Jirka YK CERE Plzeň 1 2 412
656. Václavová Inna YK CERE Plzeň 1 2 412
658. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 2 406
659. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 5 2 397
660. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 2 382
661. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 2 369
662. Lindová Karolina YC Kladno 4 2 362
663. Ševčík Martin WS Club VD 7 2 342
664. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 5 2 314
665. Fetterle David YC Znojmo 1 2 312
666. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 2 298
667. Liczmanová Jana Baník Ostrava 4 2 296
668. Lambl Vladimír YC Neratovice 4 2 288
669. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 265
670. Kolář Michal ASK Lovosice 2 2 263
670. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 2 263
672. Chaloupka Jiří ALT FD 2 2 247
673. Šugár Jiří TJ Rapid Brno 2 2 225
674. Hahn Michal YC Jezero Hlučín 3 2 215
675. Beneš Marian JK Slavia Havířov 3 2 203
675. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 3 2 203
677. Teplý Roman Jachtklub Brno 3 2 186
678. Cvach Matěj ČYK 5 2 165
679. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 140
680. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 2 138
680. SÝnderhauf Radek ČYK 1 2 138
680. Havelka Jakub ČYK 1 2 138
680. Horvath Vojtěch ČYK 1 2 138
680. Tříska Aleš ČYK 1 2 138
685. Kaiser Ondřej YC Písek 4 2 128
686. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 2 110
687. Riedel Michal VS Duchcov 2 2 087
688. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 2 083
689. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 3 2 065
690. Stránská Lucie YC SaS 1 2 064
691. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 2 062
692. Čáp Jiří ČYK 6 2 053
693. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 3 2 042
693. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 5 2 042
695. Červenka Matouš JK Olomouc 5 2 037
696. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 2 019
697. Houska Vojtěch ČYK 1 1 996
697. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 1 996
699. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 8 1 987
700. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 1 983
701. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 3 1 954
702. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 1 945
703. Štěpánek Jiří VS Duchcov 3 1 942
704. Zradička Drahomír Bohemia Poděbrady 4 1 935
705. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 3 1 924
706. Knorr Luděk VS Duchcov 2 1 907
707. Satranský Radek YC Pardubice 7 1 901
708. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 3 1 893
709. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 4 1 887
710. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 3 1 869
711. Fantová Klára LS Brno 1 1 864
712. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 863
713. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 2 1 855
714. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 1 846
715. Fiala Ladislav YC Znojmo 2 1 845
716. Cutych Václav Slavoj Litoměřice 8 1 839
717. Vopátek Martin SK Tři sestry 1 1 831
718. Heneš David JK Olomouc 1 1 813
719. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 810
720. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 3 1 793
720. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 6 1 793
720. Škola Jan Lokomotiva Cheb 2 1 793
723. Holotík Miroslav LS Kroměříž 3 1 781
724. Chlup Jan YC Dyje 3 1 760
725. Jurečka Pavel Císařská louka 3 1 751
726. Kulhánková Nikita ČYK 4 1 730
727. Suchomel Jiří Spartak Modřany 1 1 728
728. Spurný Jiří ČYK 2 1 727
729. Grim Patrik Lokomotiva Plzeň 8 1 726
730. Kotek Ota JK Staré Splavy 2 1 723
731. Mayerbergová Ilona LS Brno 2 1 720
732. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 1 717
733. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 712
734. Polidarová Marketa JK Cheb 2 1 709
735. Kir Milan IWS Club Nechra 2 1 702
735. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 702
737. Šperka Petr Jachtklub Brno 1 1 663
737. Novák Aleš YC Kovářov 1 1 663
737. Martinka Jiří YC RODOP 1 1 663
740. Havelka Pavel YC Pardubice 5 1 625
741. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 1 620
742. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 1 614
742. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 1 614
744. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 1 608
744. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 608
746. Teubnerová Anna ČYK 4 1 584
747. Marek Jan A.N.V. 1 1 574
748. Rešl Pavel VS Duchcov 3 1 568
749. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 1 551
750. Nuc Jindřich JK Plzeň 5 1 547
751. Alexa David LS Brno 2 1 543
752. Killarová Marie Baník Ostrava 1 1 540
753. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 5 1 523
754. Novohradský Filip YC Pardubice 4 1 519
755. Dostálová Vlasta YC Pardubice 2 1 511
756. Kantor František LS Brno 1 1 497
757. Knorr Petr VS Duchcov 2 1 493
758. Matějková Adéla VS Duchcov 5 1 441
759. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 434
760. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 427
761. Přidal Radim JK Prostějov 1 1 425
762. Olmer Václav ČYK 3 1 390
763. Tošovský Miroslav ing. YC Vysoké Mýto 1 1 385
763. Renalt Robin Jednoráz.licence 1 1 385
763. Novák Jiří ALT Melges 24 1 1 385
763. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 1 385
767. Müller Zdeněk ASK Lovosice 1 1 380
767. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 1 380
769. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 365
769. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 365
771. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 356
771. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 356
771. Chodura Leopold ČYK 2 1 356
771. Šebestová Lea ČYK 1 1 356
771. Hasman Leoš ČYK 1 1 356
771. Seitl Martin ČYK 1 1 356
771. Marek Michal ČYK 1 1 356
778. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 3 1 334
779. Čermák Josef YC Neratovice 3 1 331
780. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 1 326
781. Fanta Matěj LS Brno 2 1 308
782. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 1 296
783. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 2 1 289
784. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 3 1 288
785. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 1 281
786. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 261
787. Novotný Tomáš SK Štětí 1 1 247
788. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 4 1 224
789. Peterka Miroslav YC Neratovice 1 1 220
790. Klokočka Michal ČYK 1 1 212
790. Pastor Petr ČYK 1 1 212
790. Kalčevová Jana ČYK 1 1 212
790. Vraný Jan ČYK 1 1 212
790. Kubiš Petr ČYK 1 1 212
795. Korčík Lukáš Baník Ostrava 3 1 211
796. Packová Kristýna KJ Těrlicko 1 1 206
797. Staník Antonín YC Velké Dářko 2 1 202
798. Němec Milan KJ Těrlicko 3 1 189
799. Ade Christof Jednoráz.licence 1 1 180
800. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 3 1 178
801. Novotný Martin Slavoj Hluboká 3 1 160
802. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 2 1 159
803. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 157
803. Praženka Petr JK Staré Splavy 2 1 157
805. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 1 147
806. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 1 142
807. Diviš Ivo YC Dyje 2 1 141
808. Vašutová Erika ČYK 2 1 128
809. Bidlová Jitka LS Brno 1 1 108
810. Cvachová Aneta Spartak Modřany 5 1 105
811. Cvach Marek Spartak Modřany 5 1 102
812. Resch Radko ČYK 4 1 097
813. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 1 091
814. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 4 1 072
815. Šafář Jan ALT Tornado 1 1 069
816. Divinec Branislav ČYK 1 1 063
817. Kupská Markéta LS Brno 1 1 055
818. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 3 1 049
819. Hůla Miloš ČYK 2 1 032
820. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 1 030
821. Boboš David YC Znojmo 1 1 024
822. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 999
823. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 1 980
824. Makrlík Dušan JK Klatovy 6 976
825. Touval Jan ČWA 2 974
826. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 970
827. Pilařová Tereza JK Sokolov 3 960
828. Horký Adam ČWA 1 946
829. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 943
830. Červený Filip JK Plzeň 4 931
831. Krsička Martin YC CERE 2 919
832. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 913
832. Heger David ALT Laser 1 913
834. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 1 904
835. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 903
836. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 892
837. Dragoun Vítek JK Plzeň 3 890
837. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 2 890
839. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 1 841
840. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 839
841. Teubnerová Anna Císařská louka 2 838
842. Hájek Libor JK Cheb 4 830
843. Karhánek Jiří YC SaS 1 823
844. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 816
845. Šula Martin A.N.V. 1 815
846. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 3 808
846. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 3 808
846. Osina Michal YC Jezero Hlučín 5 808
849. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 1 804
850. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 3 782
851. Indrák Václav Sokol Tovačov 3 775
852. Chmelová Anna Císařská louka 2 762
853. Celá Barbora YC Znojmo 1 721
853. Bradáč Roman YC Znojmo 1 721
855. Červená Martina JK Plzeň 2 713
856. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 712
857. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 703
857. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 1 703
859. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 3 678
859. Morávek Roman ČWA 1 678
861. Huková Tereza LS Brno 1 672
861. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 672
861. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 672
864. Dlabač Libor JK Klatovy 1 670
865. Piak Ivan Jachtklub Brno 2 668
866. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 654
867. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 639
868. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 624
869. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 612
870. Havelka Pavel YC Pardubice 1 609
871. Patočková Vanda Jachtklub Brno 4 606
871. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 606
871. Šplíchal Marek JK Plzeň 4 606
871. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 3 606
871. Bidlo Jakub PS Eletrika 2 606
871. Toušek Vlastimil YC ČSA 2 606
877. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 2 600
878. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 595
879. Killarová Alexandra Baník Ostrava 1 594
880. Wolk Roland LS Brno 1 587
881. Pytloun Jan Jk Hrádek n. Nisou 1 578
882. Šprc Petr ČYK 3 564
883. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 555
884. Havelka Jiří Delfín Jablonec 2 554
885. Halátek Adam YC Jezero Hlučín 1 541
885. Páleníček Milan YC Kladno 1 541
887. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 1 540
888. Hrbatik Miloš ČYK 3 525
889. Šindelířová Eliška YC Dvořiště-Lišov 1 516
890. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 511
891. Gardlík Marek SK Lomazice 1 505
891. Heinz Rudolf Jednoráz.licence 1 505
891. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 505
891. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 3 505
891. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 505
896. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 499
897. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 496
898. Dědič Daniel JK Staré Splavy 1 493
898. Dědič Roman JK Staré Splavy 1 493
900. Davídek Zdeněk ČYK 2 491
901. Sedlařík David LS Kroměříž 1 481
902. Pitelka Martin JK Staré Splavy 1 477
902. Novák Jaroslav YC Doksy 1 477
902. Gebhart Antonin JK Cheb 1 477
902. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 1 477
906. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 476
907. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 1 475
908. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 453
909. Kostiha Zdeněk ČYK 3 440
910. Holý Pavel Slavoj Hluboká 2 439
911. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 426
912. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 1 420
913. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 404
913. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 404
913. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
913. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
913. Flösslerová Michaela LS Brno 2 404
913. Pešek Vítězslav LS Brno 2 404
913. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 404
913. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 404
913. Piherová Vlasta YC SaS 1 404
913. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 404
923. Wehrenbergová Anna YC Kladno 1 402
924. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 2 378
925. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 356
926. Mičánek Lukáš LS Brno 1 331
927. Hubáček Jan LS Kroměříž 1 318
928. Burdová Michaela ČYK 1 309
928. Nápravníková Barbora ČYK 1 309
930. Podlenová Šárka ČYK 1 305
931. Dlouhý Lukáš YC CERE 2 303
931. Laštovka Milan JK Plzeň 2 303
931. Ministr Jan Baník Ostrava 1 303
931. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 303
931. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 303
936. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 1 277
936. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
936. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 277
939. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 266
939. Chromý Jan JK Černá v Pošumaví 1 266
939. Janatka Jan Císařská louka 1 266
942. Myška Filip IWS Club Nechra 3 261
943. Rešl Matěj VS Duchcov 1 252
944. Jelínek Jiří Císařská louka 1 249
945. Hradec František Císařská louka 1 234
946. Káňová Vendula ČYK 1 226
947. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 204
948. Postl Michal Koh-i-noor ČB 1 202
948. Fišer Josef VS Duchcov 1 202
948. Černý Václav JK Klatovy 1 202
948. Švarc Roman JK Staré Splavy 1 202
948. Ministrová Marie Baník Ostrava 2 202
948. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 1 202
954. Mika Radek ČWA 2 198
954. Viták František JK Plzeň 1 198
956. Hartl Jan Císařská louka 1 189
956. Klabík Josef Císařská louka 1 189
956. Čápová Pavla Císařská louka 1 189
959. Bucha Bohumil Baník Most 1 188
960. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 180
961. Horal Jan Císařská louka 1 176
962. Bažant Josef TJ Jachting Libštát 1 159
963. Hajný Jiří Baník Most 1 142
963. Pinc Tomáš Baník Most 1 142
963. Noháč Radek Baník Most 1 142
966. Káně Šimon ČYK 1 139
967. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 1 122
968. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 1 101
968. Samcová Blažena YC DIM Bezdrev 1 101
968. Samcová Kareřina YC DIM Bezdrev 1 101
968. Samec Jakub YC DIM Bezdrev 1 101
968. Hrabal Karel Císařská louka 1 101
968. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 1 101
968. Handl Erich YC Kladno 2 101
968. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 101
968. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 101
968. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 101
978. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 0
978. Motz Daniel ČWA 1 0
978. Holý Marek ČWA 1 0
978. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 0
978. Krejča Filip JK Olomouc 1 0
978. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ