POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2009




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1040 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Fenclová Veronika YC Praha 12 15 117 268
2. Teplý Viktor Jachtklub Brno 18 115 058
3. Maier Michael YCR Roudnice 17 107 905
4. Sivý Josef Slavoj Hluboká 22 89 075
5. Kořanová Johana YC Neratovice 19 85 545
6. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 85 171
7. Vacula Martin JK Staré Splavy 28 79 480
8. Audyová Markéta Jachtklub Brno 19 78 550
9. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 19 76 588
10. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 76 529
11. Živná Veronika YC DIM Bezdrev 25 75 595
12. Kubový Martin JK Toušeň 11 75 503
13. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 73 333
14. Cejnar Matyáš YC CERE 19 71 210
15. Vojta Richard YC Bohemia 13 70 817
15. Pařízek Radim YC Bohemia 13 70 817
17. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 70 568
18. Kliment Michal YC Neratovice 21 70 486
19. Slíva Jakub YC Nechranice 15 69 251
20. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 18 68 125
21. Kafka Richard YC Velké Dářko 25 67 012
22. Rybáček Josef YC Doksy 19 66 331
23. Rozsypal Jakub JK Olomouc 17 66 206
24. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 65 818
25. Audy Dan Jachtklub Brno 18 65 807
26. Sasse Bruno YC Bohemia 12 64 432
27. Tinoco Alexandre YC Bohemia 11 64 224
28. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 63 882
29. Kořan Petr YC Neratovice 16 59 306
30. Lidařík Rudolf LS Brno 16 58 902
31. Parůžek Jiří JK Toušeň 20 58 868
32. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 57 841
33. Outrata Jiří JK Toušeň 16 57 808
34. Hálová Kateřina JK Toušeň 18 57 400
35. Moucha Pavel YC Doksy 24 56 780
36. Cejnar Lukáš YC CERE 19 56 604
37. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 56 560
38. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 19 55 960
39. Křížek David YC RODOP 11 55 217
40. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 19 54 419
41. Winkler Pavel JK Toušeň 10 54 120
42. Plecitý Martin JK Toušeň 15 52 349
43. Rozsypal Martin JK Olomouc 16 51 823
44. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 51 680
45. Kopřiva Luděk VS Duchcov 13 47 054
46. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 47 011
47. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 27 46 763
48. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 45 448
49. Zárubová Daniela JK Cheb 13 44 670
50. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 10 44 664
51. Vinkl Daniel YC Kladno 23 43 624
52. Nápravník Jakub ČYK 17 42 654
53. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 42 531
54. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 17 41 611
55. Hrubý Pavel ČWA 19 40 998
56. Daněk Michal LS Kroměříž 20 40 532
57. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 39 491
58. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 440
59. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 21 39 348
60. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 39 165
61. Zanker Zbyněk SK Štětí 12 38 857
62. Myška Filip IWS Club Nechra 14 38 736
63. Mendík Jan JK Staré Splavy 16 38 616
64. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 38 251
65. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 18 38 116
66. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 12 37 869
67. Kafka Roman YC Velké Dářko 25 37 730
67. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 37 730
69. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 37 057
70. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 36 854
71. Killarová Marie Baník Ostrava 28 36 278
72. Štrunc Jan YC Neratovice 15 36 087
73. Sklenář Petr YC Neratovice 9 35 756
74. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 15 35 610
75. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 35 121
76. Bezděk David Jachtklub Brno 14 35 044
77. Vinkl Petr YC Kladno 25 34 840
78. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 34 745
79. Novotný Štěpán JK Cheb 14 34 267
80. Tkadlec Viktor JK Toušeň 9 33 454
81. Zárubová Michaela JK Cheb 18 33 325
82. Kotek Kamil JK Staré Splavy 12 33 308
83. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 33 195
84. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 7 33 148
85. Blatecký David Jachtklub Brno 9 32 822
85. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 32 822
87. Cintl Václav JK Česká Lípa 17 32 729
88. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 22 32 728
89. Čuláková Adéla YC Neratovice 16 32 714
90. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 32 261
91. Havelka Jakub ČYK 2 32 153
92. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 31 294
93. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 31 053
94. Janderová Klára YC SaS 19 31 024
95. Musil Tomáš YC RODOP 7 31 008
96. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 30 769
97. Fiala Petr YC Neratovice 11 30 670
98. Hendrych Václav YC Doksy 15 30 557
99. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 18 30 200
100. Babický Roman JK Česká Lípa 15 29 788
101. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 29 759
102. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 10 29 594
103. Brun Lucas YC Bohemia 4 29 573
104. Horký Adam ČWA 4 29 568
105. Kuthan Martin YC Neratovice 8 29 439
106. Cejnar Tomáš YC CERE 17 29 400
107. Rott Jan JK Plzeň 11 28 834
108. Chudějová Hana YC Neratovice 11 28 783
109. Podhorec Štefan YC Kladno 22 28 726
110. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 12 28 100
111. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 27 791
112. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 27 788
113. Zobač Jakub JK Staré Splavy 15 27 702
114. Neumann Lukáš YC RODOP 9 27 531
115. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 12 27 406
116. Bobek Ondřej Baník Ostrava 8 27 335
117. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 7 27 252
118. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 27 226
119. Bobek Pavel Baník Ostrava 8 27 072
120. Slívová Jana YC Nechranice 12 26 939
121. Šmídová Katka KJ Těrlicko 9 26 575
122. Štruncová Michaela YC Neratovice 15 26 263
123. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 18 25 790
124. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 13 25 745
124. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 13 25 745
126. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 16 25 723
127. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 25 518
128. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 25 208
129. Peterka Miroslav YC Neratovice 18 25 202
130. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 9 25 114
131. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 24 906
132. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 11 24 894
133. Satoránský Pavel SK Tři sestry 5 24 771
134. Bezděková Martina Jachtklub Brno 15 24 718
135. Slíva Martin ČWA 9 24 560
136. Hrdina Patrik YC RODOP 9 24 445
137. Havel Filip YC Neratovice 14 24 368
138. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 24 232
139. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 23 982
140. Drahorád Petr JK Cheb 8 23 947
141. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 23 924
142. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 23 922
143. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 23 825
144. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 11 23 669
145. Svoboda Lukáš YC Neratovice 14 23 583
146. Alexová Beata LS Brno 14 23 533
147. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 10 23 431
147. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 23 431
149. Zíma Jakub ČWA 10 23 365
150. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 23 238
151. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 22 936
152. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 9 22 757
153. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 22 741
154. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 9 22 702
155. Chalupníková Kateřina LS Brno 4 22 700
156. Kuchař Jan YC CERE 8 22 270
157. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 13 22 118
158. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 21 857
159. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 17 21 847
160. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 21 641
161. Kupská Markéta LS Brno 8 21 453
161. Mayerbergová Ilona LS Brno 8 21 453
163. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 14 21 397
164. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 21 349
165. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 13 21 278
166. Dostálová Vlasta YC Pardubice 13 21 125
167. Mareček Josef JK Staré Splavy 15 21 001
168. Konopík Matěj Jachtklub Brno 10 20 974
169. Škoda Michal YC Neratovice 8 20 901
170. Mika Radek YC SaS 15 20 759
171. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 19 20 690
172. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 20 668
173. Vychová Zuzana YC Neratovice 9 20 483
174. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 20 479
175. Novotný Václav JK Cheb 7 20 477
176. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 20 413
177. Hrnčál Milan YC Pardubice 18 20 212
178. Fantová Klára LS Brno 11 20 196
179. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 19 822
180. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 26 19 798
181. Koštýř Michal YC CERE 18 19 722
182. Pavliš Jiří YC Kovářov 10 19 394
183. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 19 257
184. Skála David ČYK 17 19 196
185. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 11 19 121
186. Goncalves Clausius YC Bohemia 2 19 039
187. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 10 18 957
188. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 18 955
188. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 6 18 955
188. Fanta Miroslav LS Brno 6 18 955
191. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 16 18 826
192. Němec Vojtěch ČYK 12 18 440
193. Sláma Eduard Jachtklub Brno 11 18 304
194. Valdhansová Klára ČYK 14 18 170
195. Stránská Lucie VS Duchcov 14 18 169
196. Houdek Roman LS Brno 7 18 079
197. Utíkal Petr JK Olomouc 12 17 923
198. Matznerová Vlaďka ČYK 1 17 812
199. Kittler Jan LS Brno 10 17 672
200. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 15 17 568
201. Staňová Justýna Baník Ostrava 17 17 567
201. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 17 17 567
203. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 10 17 477
204. Jebavý Vít YC Neratovice 12 17 437
205. Kmenta Martin Jachtklub Brno 16 17 374
206. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 15 17 295
207. Cayolla Diogo YC Bohemia 1 17 079
208. Brabec Václav YC Neratovice 13 17 063
209. Chyťová Marcela LS Brno 11 17 054
210. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 9 17 036
210. Brožek Pavel SC Testudo 9 17 036
212. Polidarová Marketa JK Cheb 11 16 975
213. Stoklásek Petr SK Tři sestry 4 16 945
214. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 16 16 879
215. Lejhanec David YC Pardubice 11 16 860
216. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 16 833
217. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 13 16 706
218. Solfronk ml. Antonín Koh-i-noor ČB 10 16 688
219. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 16 680
220. Horáček Marek LS Kroměříž 12 16 679
221. Hudec Václav YC Neratovice 11 16 546
221. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 16 546
221. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 16 546
224. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 16 541
225. Burdová Michaela YC SaS 13 16 494
226. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 16 145
227. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 16 008
228. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 19 15 984
229. Korčík Lukáš Baník Ostrava 18 15 883
230. Smutná Veronika JK Staré Splavy 11 15 847
231. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 11 15 802
232. Jebavá Markéta YC Neratovice 10 15 676
233. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 672
234. Starý Martin Slavoj Hluboká 14 15 640
235. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 9 15 602
236. Kir Milan IWS Club Nechra 4 15 550
237. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 7 15 514
238. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 15 450
239. Emler Robert ČYK 3 15 370
240. Podzimek Antonín ČYK 10 15 211
241. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 15 200
241. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 15 200
243. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 186
244. Fučikovský Jan JK Sokolov 9 14 869
245. Maršálková Blanka LS Brno 11 14 844
246. Lachner Vít YC Neratovice 5 14 794
247. Mirsky Andre YC Bohemia 4 14 684
248. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 17 14 671
249. Martinka Jiří YC RODOP 4 14 599
249. Jirkovec Zdenek YC RODOP 4 14 599
251. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 14 14 536
252. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 476
253. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 6 14 367
254. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 14 331
255. Nuc Mario JK Plzeň 18 14 272
256. Haubold Petr Delfín Jablonec 9 14 253
257. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 18 14 232
258. Vašík Martin LS Brno 9 14 216
258. Nováková Ludmila LS Brno 9 14 216
260. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 8 14 204
261. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 9 14 195
262. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 7 14 145
263. Štěrba Igor YC Znojmo 8 14 100
264. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 14 061
265. Polidar Martin JK Cheb 10 13 962
266. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
266. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
268. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 13 793
269. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 787
270. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 10 13 628
271. Švihlík Martin YC RODOP 3 13 574
272. Fišer Roman JK Královská 10 13 564
273. Gebhart Zdenek JK Cheb 11 13 376
274. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 13 151
275. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 066
276. Löwitová Olga Císařská louka 7 12 819
277. Korych Pavel YC Kladno 12 12 749
278. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 12 627
279. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 8 12 608
280. Skála Pavel JK Cheb 6 12 547
281. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 12 359
281. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 8 12 359
283. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 302
284. Vacula Jan YC Znojmo 11 12 242
285. Čermák Petr YC Kladno 9 12 198
286. Lambl Vojtěch YC Neratovice 11 12 034
287. Doležal Tomáš ČYK 9 12 023
288. Binder Christian YC Bohemia 4 12 022
289. Kulík Martin YC RODOP 3 11 985
290. Brožek Martin YC CERE 8 11 955
291. Štantejský Jan YC RODOP 2 11 921
292. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 11 919
293. Toth Martin ČWA 5 11 908
294. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 7 11 822
295. Audy Petr Jachtklub Brno 9 11 672
296. Mojdl Ondřej ČYK 11 11 664
297. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 2 11 661
298. Daňek Michal LS Kroměříž 6 11 588
299. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 11 577
300. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 11 484
301. Löwit Harry Císařská louka 4 11 424
302. Adam Zdeněk VS Duchcov 5 11 411
303. Vodáček Tomáš LS Brno 8 11 276
304. Raška Marek ČWA 9 11 193
305. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 11 167
305. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 167
307. Pokoš Radim VS Duchcov 12 11 147
308. Čajčík Karel YC Pardubice 14 11 078
309. Bauer Franta YC CERE 4 11 045
310. Šplíchal Jiří JK Plzeň 14 11 004
311. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 5 10 978
312. Jarošová Natálie ČYK 14 10 942
313. Ott Stanislav YC Znojmo 6 10 849
314. Plecitý Marek JK Toušeň 6 10 750
315. Zalabák Petr Chemička Ústí 6 10 740
316. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 12 10 726
317. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 659
318. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 643
319. Šmídová Božena YC Neratovice 14 10 618
320. Koutná Martina YC Bystrc Brno 4 10 608
321. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 10 587
321. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 10 587
323. Dragoun Ivan JK Plzeň 19 10 579
324. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 10 487
325. Rešl Matěj VS Duchcov 9 10 391
326. Vít Ladislav JK Plzeň 19 10 375
327. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 336
328. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 10 294
329. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 11 10 239
330. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 10 085
331. Kottová Karolína Fulcrum 3 10 016
332. Solík Jakub JK Česká Lípa 8 9 975
333. Havelka Jaroslav ČYK 1 9 957
334. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 13 9 940
335. Hájek Tomáš YC CERE 7 9 939
336. Činčera Marek JK Sokolov 8 9 835
337. Jochovič Josef YC Neratovice 9 9 775
338. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 14 9 745
339. Lux Vlastimil SC Testudo 5 9 677
340. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 16 9 521
341. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 4 9 488
342. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 16 9 467
343. Vacula Karel YC Znojmo 9 9 454
344. Culek Jindřich YC Kotva Pha 10 9 446
345. Machovský Jan ALT Vaurien 9 9 295
346. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 9 256
347. Soukup Aleš VS Duchcov 15 9 204
348. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 12 9 195
349. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 170
350. Vacula Karel YC Znojmo 13 9 142
351. Altman Jiří Císařská louka 8 9 134
352. Diviš Ivo YC Dyje 7 9 107
353. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 14 9 100
354. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 9 080
354. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 9 080
356. Valouch Libor JK Olomouc 9 9 027
357. Hakl David LS Brno 10 8 975
358. Petřík Martin YC Neratovice 10 8 937
359. Knorrová Barbora VS Duchcov 6 8 889
360. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 8 819
361. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 8 792
362. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 8 727
363. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 7 8 704
364. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 10 8 673
365. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 14 8 589
366. Mikule Aleš SK Tři sestry 1 8 565
367. Podhorec Štefan YC Kladno 8 8 522
368. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 8 520
369. Staňa Ivo Baník Ostrava 12 8 495
369. Prokopec Petr YC Pardubice 7 8 495
371. Kraft Jiří VS Duchcov 5 8 460
372. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 5 8 446
373. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 12 8 433
374. Fousek Filip ALT Tornado 8 8 405
375. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 4 8 331
376. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 14 8 318
377. Jenšík David JK Česká Lípa 5 8 273
378. Dragoun Dominik JK Plzeň 18 8 233
379. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 5 8 226
380. Strejček Radim Sokol Palkovice 13 8 188
381. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 138
382. Vít Jaroslav JK Plzeň 13 8 136
383. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 8 068
384. Ptáčník Ivan YC Neratovice 10 8 064
385. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 8 001
385. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 2 8 001
385. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 8 001
385. Koukal Jan SK Yachting Styl 2 8 001
385. Švec Petr SK Yachting Styl 2 8 001
390. Trňák Lukáš LS Kroměříž 15 7 991
391. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 7 976
392. Šmídová Jana KJ Těrlicko 6 7 944
392. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 6 7 944
394. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 7 939
395. Kantor František LS Brno 7 7 921
396. Petrová Kristýna VS Duchcov 12 7 912
397. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 9 7 891
398. Bobková Eva Baník Ostrava 4 7 884
399. Vallová Anna LS Brno 7 7 868
400. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 7 859
401. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 4 7 855
402. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 5 7 806
403. Huk Václav LS Brno 8 7 725
404. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 2 7 683
405. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 7 673
406. Klement Pavel YC RODOP 1 7 663
407. Procházka Filip YC Neratovice 3 7 603
408. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 9 7 580
409. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 10 7 569
410. Žila Jiří Slavoj Hluboká 10 7 533
411. Pšeidl Pavel YC SaS 2 7 519
412. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 10 7 502
413. Maršík Karel Chemička Ústí 7 7 484
414. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 7 7 481
415. Staniek Michal KJ Těrlicko 7 7 356
416. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 14 7 306
417. Seidl Šimon LS Brno 6 7 295
418. Košvica Jakub LS Brno 11 7 250
419. Sladký ml. Martin ČWA 5 7 234
420. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 7 228
421. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 7 7 162
422. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 7 148
423. Zeman Martin SC Testudo 3 7 129
423. Pexa Tomáš SC Testudo 3 7 129
425. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 7 128
426. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 4 7 122
427. Janda Martin ASK Lovosice 3 7 113
428. Himmel Jiří YC Nechranice 11 7 045
429. Peibischová Monika 2 7 030
430. Holotík Miroslav LS Kroměříž 6 7 016
431. Janča Jean-Baptiste LS Brno 9 7 012
432. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 4 7 001
433. Štursová Lucie ČYK 4 6 978
434. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 6 969
435. Škola Jan Lokomotiva Cheb 4 6 850
436. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 8 6 847
437. Andrade Lucas YC Bohemia 1 6 781
437. Clausius Clausius YC Bohemia 1 6 781
437. Sokol Petr ALT Vaurien 1 6 781
437. Novák Petr LS Brno 1 6 781
441. Fanta Matěj LS Brno 8 6 654
442. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 15 6 643
443. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 6 595
444. Jordao Marcelo YC Bohemia 2 6 593
445. Fiala Michal Spolek Vodník 13 6 558
446. Valdhansová Aneta ČYK 10 6 494
447. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 6 443
448. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 4 6 402
449. Král Karel JK Sokolov 8 6 370
450. Vašík Radim LS Brno 3 6 352
451. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 6 333
452. Bidlová Jitka LS Brno 2 6 301
453. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
454. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 6 217
455. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 8 6 087
456. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 6 019
456. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 6 019
458. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 6 004
459. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
459. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
461. Holý Rudolf ČYK 3 5 981
462. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 5 962
463. Hloušek Pavel Chemička Ústí 4 5 960
464. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 3 5 934
464. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 7 5 934
466. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 5 922
467. Kotek Ota JK Staré Splavy 6 5 910
468. Staněk Jan YC Doksy 10 5 908
469. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 856
470. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 7 5 847
471. Maršálek Daniel LS Brno 11 5 846
472. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 5 843
473. Šedivý Bořek LS Brno 2 5 835
474. Dragoun Vítek JK Plzeň 15 5 832
475. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 7 5 827
476. Dastych Petr ASK Lovosice 3 5 798
477. Heiková Romana Chemička Ústí 6 5 775
478. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 5 771
479. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 5 689
480. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 5 686
481. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 5 632
482. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 5 613
483. Sukdoláková Andrea ASK Lovosice 2 5 612
484. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
485. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 5 609
485. Červený Aleš ASK Lovosice 3 5 609
487. Frohlich Denis YC Kladno 5 5 590
488. Waas František Lokomotiva Plzeň 7 5 572
489. Snopek Martin Slavoj Hluboká 8 5 562
490. Herink Miroslav ASK Lovosice 4 5 548
491. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 9 5 540
492. Ott Adam YC Znojmo 10 5 527
493. Kala ing. Roman YC Doksy 2 5 413
494. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 5 394
495. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 376
496. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 1 5 346
497. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 5 288
498. Fetterle David YC Znojmo 5 5 254
499. Matějková Adéla VS Duchcov 10 5 249
500. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 225
501. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 224
502. Hyk Jan YC ČSA 6 5 212
503. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 5 168
504. Chmelíček Petr ČYK 1 5 106
505. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 4 5 070
506. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 5 068
507. Buchta Jan ALT FB 2 5 061
508. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 3 5 060
509. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 041
510. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 013
511. Soukal Miloslav YC Neratovice 7 4 995
512. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 1 4 989
513. Guryča Jan YC CERE 5 4 969
514. Dvořák Ota YC CERE 5 4 966
515. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 4 916
516. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 7 4 909
517. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 9 4 861
518. Klíma Jiří YC Bohemia 1 4 860
519. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 5 4 830
520. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 2 4 821
521. SÝnderhauf Radek ČYK 1 4 800
522. Korvas Filip ČYK 6 4 775
523. Mouchová Karolína YC Doksy 11 4 740
524. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
525. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 4 709
526. Voskovec Filip YC Kladno 3 4 704
527. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 4 696
528. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 8 4 630
529. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 12 4 563
530. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 531
531. Schrollová Eva YC Písek 3 4 509
532. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
533. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 4 501
534. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 4 494
535. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 4 463
536. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 4 457
537. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
538. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 4 386
539. Mráz Maxmilián ČYK 8 4 344
540. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 11 4 333
541. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 4 314
542. Richter Zdeněk YC Doksy 6 4 284
543. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 4 260
544. Fišer Josef VS Duchcov 7 4 203
545. Živný Boris YC DIM Bezdrev 6 4 193
546. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 4 180
547. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 6 4 156
548. Roček Roman YC Neratovice 1 4 139
549. Hrňa Jan YC Kovářov 2 4 123
550. Čáp Jan ASK Lovosice 5 4 103
550. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 5 4 103
552. Pročková Tereza Sokol Dobřichovice 2 4 093
553. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 4 080
554. Marvalová Eva ČYK 1 4 077
555. Ráža Tomáš VS Duchcov 5 4 063
556. Pavlovský Josef LS Brno 1 4 050
556. Malec Martin LS Brno 1 4 050
556. Pavlík Jiří LS Brno 1 4 050
556. Krejčiřík Jan LS Brno 1 4 050
560. Polák Jiří VS Duchcov 7 4 032
561. Hartl Radim LS Brno 1 4 016
562. Bauer Karel YC CERE 4 4 006
563. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 991
564. Novák Jaroslav YC Doksy 6 3 983
565. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 6 3 965
566. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 3 958
567. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 6 3 944
567. Šimáček Roman YC Kladno 10 3 944
569. Kudláček Pavel ČWA 1 3 865
570. Jíra Ondřej JK Plzeň 7 3 864
571. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
572. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 3 847
573. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 3 820
574. Ďásek František JK Cheb 5 3 818
575. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 7 3 803
576. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 3 799
577. Vavřina Bronislav SC Testudo 3 3 796
578. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 3 795
579. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 2 3 785
580. Ručka Martin Sokol Palkovice 2 3 778
581. Kadlec Roman SK Tři sestry 3 3 751
582. Ach-Hübner Otakar LS Brno 4 3 742
583. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 700
584. Berský Jaroslav Baník Ostrava 4 3 697
585. Holík Jiří SC Testudo 2 3 660
585. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 3 660
587. Rešl Pavel VS Duchcov 8 3 653
588. Jurečka Matěj ČYK 6 3 652
589. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 3 627
590. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
591. Fiala Ladislav YC Znojmo 3 3 619
592. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 3 590
593. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 6 3 582
594. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 3 572
595. Fischer Michal ČYK 1 3 566
595. Kozel Jakub ČYK 1 3 566
597. Kilarová Marie Baník Ostrava 2 3 528
598. Packová Kristýna KJ Těrlicko 2 3 527
599. Machovská Ilona NYK & RS 4 3 511
600. Riedel Ota VS Duchcov 6 3 506
601. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 469
602. Nuc Jindřich JK Plzeň 10 3 462
603. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 3 454
604. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 3 452
605. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 8 3 451
606. Koláčný Rudolf YC SaS 7 3 429
607. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
608. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 333
608. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 333
610. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 4 3 309
611. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 3 269
612. Živná Renáta YC DIM Bezdrev 5 3 264
613. Šplíchal Marek JK Plzeň 2 3 245
614. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 7 3 237
615. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
615. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
615. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
618. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 3 201
619. Kulhánková Nikita ČYK 7 3 152
620. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 7 3 135
621. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 126
622. Záruba Libor YC Kladno 1 3 080
622. Zima Tomáš YC Kladno 1 3 080
624. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 3 079
625. Ehl Vladimír WS Club VD 6 3 072
626. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 3 068
626. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 3 068
628. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 7 3 056
629. Šplíchal Jiří JK Plzeň 2 3 013
630. Chlup Jan YC Dyje 1 2 994
630. Heger David ALT Laser 1 2 994
632. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 7 2 979
633. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
634. Pavlovský Marek LS Brno 1 2 928
635. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 2 891
636. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
636. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
636. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
636. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
640. Čermáková Eva JK Toušeň 2 2 886
641. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 7 2 830
642. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 826
643. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 797
644. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 764
645. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 2 760
645. Rozsypal Pavel YC Bohemia 2 2 760
647. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 9 2 759
648. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
649. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 2 732
649. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 2 732
651. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 2 713
652. Ouška Miloslav Chemička Ústí 2 2 701
653. Löwit Harry Císařská louka 4 2 642
654. Marečková Renata YC Markop FL 1 2 592
654. Fantová Kateřina LS Brno 1 2 592
654. Novák Jiří ALT Melges 24 1 2 592
654. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 2 592
658. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 2 564
659. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 2 524
660. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 2 511
661. Drncová Ivana JK Plzeň 5 2 503
662. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 489
663. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 470
664. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 6 2 469
665. Drvota Jaromir YC Kladno 6 2 465
666. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 444
666. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 2 444
668. Indrák Jiří Sokol Tovačov 5 2 443
669. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 2 412
670. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 409
671. Wolk Roland LS Brno 3 2 402
672. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 2 358
673. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
673. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
675. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 8 2 335
675. Ochec Jan ČYK 2 2 335
677. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 5 2 333
678. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 323
679. Chlebna Milan YC Kovářov 1 2 312
679. Smuda Leopold YC Kovářov 1 2 312
679. Janáček Petr LS Brno 1 2 312
679. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 312
683. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 297
684. Stáňa Ivo Baník Ostrava 7 2 285
685. Zvěřina Václav VS Duchcov 7 2 284
686. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 2 266
686. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 266
686. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 266
689. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 2 245
690. Weiserová Radka ALT Melges 24 1 2 244
690. Šeborová Natálie ALT Melges 24 1 2 244
690. Šebor Pavel ALT Melges 24 1 2 244
690. Košatka Ondřej ALT Melges 24 1 2 244
690. Krejčí Martin ALT Melges 24 1 2 244
695. Petrovský Jan Jachtklub Brno 6 2 222
696. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 2 185
697. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 2 171
698. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 2 164
699. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 163
700. Svoboda Pavel YC Kladno 6 2 123
701. Švarc Roman JK Staré Splavy 5 2 119
702. Alexa Miloš LS Brno 3 2 116
703. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 6 2 104
704. Novák Aleš YC Kovářov 2 2 102
705. Špička Josef YC Krnov 2 2 097
705. Dyčka Jiří YC Krnov 2 2 097
707. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 093
708. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 2 088
709. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 075
710. Červený Martin JK Plzeň 11 2 062
711. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 2 051
712. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 5 2 047
713. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 5 2 031
714. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
714. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
714. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 7 2 026
717. Vašík Roman LS Brno 1 2 010
717. Kraus Jiří YC RODOP 1 2 010
719. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 996
720. Herudek Marcel YC Krnov 2 1 993
721. Maroščíková Dana Baník Ostrava 6 1 982
722. Tinoco Mario YC Bohemia 1 1 960
723. Jindřich Rostislav JK Cheb 4 1 959
724. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 942
725. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 937
726. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
726. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
728. Beneš Jiri Chemička Ústí 3 1 932
728. Benešová Jitka Chemička Ústí 3 1 932
730. Stránská Lucie YC SaS 1 1 925
731. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 1 907
732. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 905
733. Sanková Lenka VS Duchcov 2 1 903
734. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 871
734. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 1 871
736. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 1 847
736. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
738. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
738. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
740. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 2 1 819
741. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 3 1 802
742. Kučera Michal Chemička Ústí 3 1 796
743. Jakešová Svatava LS Brno 1 1 781
743. Kupská Martina LS Brno 1 1 781
745. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 774
746. Marečková Lucie Jachtklub Brno 5 1 756
747. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 1 747
748. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 3 1 746
749. Hájek Jakub JK Staré Splavy 1 1 734
749. Špedl Miroslav JK Klatovy 3 1 734
751. Ovčička Josef ing. YC Příbram 3 1 722
751. Ovčička Pavel YC Příbram 3 1 722
751. Ovčičková Hana YC Příbram 3 1 722
754. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
754. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
756. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 709
757. Červený Filip JK Plzeň 9 1 708
758. Makrlík Dušan JK Klatovy 3 1 686
759. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 3 1 672
760. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 1 635
761. Malinová Michaela IWS Club Nechra 2 1 633
762. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 1 1 625
763. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
764. Skotnicová Lenka Sokol Palkovice 1 1 608
764. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 608
766. Šachl Zdeněk VS Duchcov 4 1 594
767. Hrubý Jiří JK Plzeň 4 1 583
768. Bernetová Martina JK Plzeň 1 1 581
769. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 577
770. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 2 1 568
771. Olejníček Pavel ČYK 1 1 564
772. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 1 534
772. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 1 534
774. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 516
775. Procházka Jan JK Plzeň 7 1 509
776. Novohradský Filip YC Pardubice 6 1 500
777. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 485
778. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 2 1 483
779. Červenka Matouš JK Olomouc 1 1 479
780. Satranský Radek YC Pardubice 5 1 466
781. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
782. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 4 1 462
783. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 1 440
784. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 1 414
784. Holanec Petr ALT Melges 24 1 1 414
784. Zeman Jan ALT Melges 24 1 1 414
784. Taschner Karel ALT Melges 24 1 1 414
784. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 1 414
784. Blažek Jaroslav ALT Melges 24 1 1 414
790. Poledníček Petr JK Staré Splavy 1 1 406
791. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 1 385
791. Marek Jan A.N.V. 1 1 385
793. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 352
794. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 3 1 334
795. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 328
796. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 313
797. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 3 1 310
798. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 299
799. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 2 1 295
800. Celá Barbora YC Znojmo 1 1 291
801. Chodura Leopold ČYK 4 1 285
802. Šindelka Václav Baník Ostrava 2 1 281
803. Ocelková Jindřiška ČYK 3 1 278
804. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 4 1 260
805. Handl Erich YC Kladno 4 1 256
806. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 249
807. Opletal Ladislav JK Olomouc 1 1 247
808. Hajo Libor YC CERE 2 1 245
809. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
809. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
811. Přikrylová Zlatka LS Kroměříž 1 1 206
812. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 1 200
812. Teubnerová Kareřina Císařská louka 3 1 200
814. Gaba Ondra YC Krnov 2 1 197
815. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 187
815. Koláčný Lubor YC SaS 1 1 187
815. Šobíšek Petr YC SaS 1 1 187
815. Novák Martin YC Kovářov 1 1 187
819. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 172
820. Haken Vladimír WS Club VD 2 1 161
821. Riedel Jan VS Duchcov 3 1 158
822. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 156
822. Vavřina Ivan SC Testudo 1 1 156
824. Loníková Iva JK Sokolov 3 1 151
825. Ploner Jan ČYK 2 1 134
826. Kubištová Kateřina JK Plzeň 3 1 129
827. Šíma Teodor YC CERE 1 1 108
828. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 1 1 095
828. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
830. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 1 093
831. Blahník Radovan Chemička Ústí 2 1 092
831. Piherová Vlasta YC SaS 2 1 092
833. Zíta Tomáš ČYK 2 1 072
834. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 071
835. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 063
835. Horvath Vojtěch ČYK 1 1 063
837. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 062
838. Uhrich Martin ASK Lovosice 2 1 047
838. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 2 1 047
840. Krejča Filip JK Olomouc 1 1 043
841. Hůlka Daniel YC BARRANDOV 1 1 041
842. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
842. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
844. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 1 011
845. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
845. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
845. Zobač Jan JK Staré Splavy 1 1 008
848. Antel Vladimír LS Kroměříž 2 1 006
849. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
849. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
851. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 998
852. Behar Noam ČYK 3 990
853. Brejša Libor JK Plzeň 1 979
854. Juptner Patrik ČWA 2 958
854. Ministrová Marie Baník Ostrava 3 958
856. Hulnský Martin ČWA 1 957
857. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 925
858. Čáp Jiří ČYK 2 915
859. Knorr Jindřich VS Duchcov 2 910
860. Teubnerová Anna Císařská louka 2 899
861. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 882
862. Gebhart Jan JK Cheb 4 881
863. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 2 873
864. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
865. Páleníček Milan YC Kladno 1 864
866. Jedlička Ivan ČYK 2 858
867. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 854
868. Pilařová Tereza JK Sokolov 2 848
869. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 843
870. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 840
871. Zimák Petr LS Kroměříž 2 808
872. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 804
872. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 804
874. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 800
874. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 800
874. Knorr Luděk VS Duchcov 1 800
877. Keblová Lucie ČYK 2 794
878. Jelínek Tomáš YC Kladno 4 792
878. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
878. Richterová Šárka YC Krnov 1 792
878. Richter Boris YC Krnov 1 792
882. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
882. Hájek Libor JK Cheb 3 780
884. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 741
884. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 741
886. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
887. Dlabač Libor JK Klatovy 1 728
888. Mika Radek ČWA 1 727
889. Pinc Tomáš Baník Most 3 724
889. Noháč Radek Baník Most 3 724
891. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
892. Hajnová Erika ALT FD 1 721
893. Kolář Michal ASK Lovosice 1 718
894. Nováková Alexandra YC Nechranice 1 707
894. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 707
894. Vilček David Baník Ostrava 3 707
894. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 2 707
898. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 703
899. Šárek Martin Sokol Palkovice 3 699
900. Junek Vladimír JK Olomouc 1 694
901. Ščerba Jiří YC Krnov 1 688
901. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 688
901. Porada Henrich Chemička Ústí 1 688
904. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 685
905. Proček Jan Sokol Dobřichovice 1 683
906. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 1 682
907. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
908. Holý Marek ČWA 1 659
909. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 653
910. Bucha Bohumil Baník Most 2 647
911. Vlčková Jana JK Plzeň 2 628
911. Valík Tomáš YC Krnov 2 628
913. Jindra Svatopluk ČYK 2 616
914. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
915. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
915. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
915. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
915. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
915. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 606
915. Košvica František LS Brno 1 606
915. Hanslová Zlata YC Velké Dářko 2 606
915. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 606
915. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 606
915. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 606
915. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 606
926. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 2 605
927. Kocián Pavel YC Krnov 2 604
928. Teubner Jan Císařská louka 1 596
929. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 595
930. Ostrá Kateřina Olšovec Jedovnice 1 594
930. Ostrý Dominik Olšovec Jedovnice 1 594
930. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 1 594
933. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 587
934. Procházková Bára YC Znojmo 3 580
935. Janák Josef Tatran Praha 1 574
936. Janatka Jan Císařská louka 1 570
937. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 564
937. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 564
939. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 2 562
940. Pokorná Barbora Bohemia Poděbrady 1 554
940. Brabec Bedřich Chemička Ústí 1 554
942. Rotter Arnošt JK Olomouc 1 543
943. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 541
944. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 1 538
945. Laštovka Milan JK Plzeň 3 529
946. Račák Tomáš YC Dvořiště-Lišov 1 521
946. Jakubková Dita YC Říčany 1 521
946. Ručka Tomáš YC Kladno 2 521
949. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
949. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
951. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 505
951. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 505
951. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
951. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 3 505
955. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
955. Součková Barbora Baník Ostrava 1 504
955. Heidrich Michal YC Znojmo 1 504
958. Cvach Marek Spartak Modřany 2 503
958. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 503
960. Ovčička Petr YC Příbram 1 499
960. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 499
960. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 499
963. Beňová Terezie LS Kroměříž 1 489
964. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
964. Hradec František Císařská louka 2 485
966. Holoubek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 478
967. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 477
968. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 452
969. Holombek Petr TJ Jiskra Třeboň 2 429
970. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 428
971. Janovic Ivan TJ STAR Praha 1 426
972. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 407
972. Hájek Ivo JK Černá v Pošumaví 1 407
972. Hájková Jaroslava JK Černá v Pošumaví 1 407
975. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 2 404
975. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
975. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
975. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
975. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 404
975. Ševčík Martin WS Club VD 1 404
975. Novohradský Pavel YC Pardubice 2 404
975. Havelka Pavel YC Pardubice 1 404
983. Hrabal Karel Císařská louka 1 369
984. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 367
985. Herudek Petr YC Krnov 1 336
986. Chrz Jaroslav ČYK 1 335
987. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 327
988. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 323
988. Miroslav Váško Bohemia Poděbrady 1 323
988. Drda Josef YC DIM Bezdrev 1 323
988. Sigmund Radim JK Plzeň 1 323
992. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 303
992. Majer Karel Baník Most 1 303
992. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 303
992. Nehasil Petr ČYK 1 303
992. Vrzal Bohumir Olšovec Jedovnice 1 303
992. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 303
992. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
999. Černý Václav JK Klatovy 1 285
1000. Jurečka Pavel Císařská louka 1 281
1000. Jurečka Šimon Císařská louka 1 281
1000. Chmelová Anna Císařská louka 1 281
1003. Dostálová Žaneta YC Pardubice 1 266
1004. Cejnar Aleš Císařská louka 1 256
1005. Davídek Zdeněk ČYK 1 239
1006. Čížek Pavel Stará Plavba-Čechie 1 234
1007. Jackel Josef YC Kladno 1 232
1008. Soukup Eduard ČYK 2 223
1009. Klabík Jiří Císařská louka 1 209
1010. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 1 202
1010. Štursa Pavel YC Říčany 1 202
1010. Loníková Pavla JK Sokolov 1 202
1010. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 1 202
1010. Polidar Pavel JK Cheb 1 202
1010. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 1 202
1010. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1010. Štěpánek, Ing. Pavel YC Vysoké Mýto 1 202
1010. Ščerba Marek YC Krnov 1 202
1010. Abrahám Vít YC Krnov 1 202
1020. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 198
1020. Viták František JK Plzeň 1 198
1020. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 198
1020. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
1020. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
1020. Vydra Martin ČYK 1 198
1026. Ščerbová Vladímíra YC Krnov 1 180
1026. Ščerba Jiří YC Krnov 1 180
1028. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 152
1029. Jelínek Jiří Císařská louka 1 133
1029. Hartl Jan Císařská louka 1 133
1029. Horal Jan Císařská louka 1 133
1029. Čápová Pavla Císařská louka 1 133
1033. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 125
1034. Kiss Ivan YC ČSA 1 124
1035. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 1 101
1035. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 101
1035. Brožík František Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1038. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
1038. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
1038. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ