POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2009




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1058 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Fenclová Veronika YC Praha 12 15 117 268
2. Teplý Viktor Jachtklub Brno 18 115 058
3. Maier Michael YCR Roudnice 17 107 905
4. Sivý Josef Slavoj Hluboká 22 89 075
5. Kořanová Johana YC Neratovice 19 85 545
6. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 85 171
7. Vacula Martin JK Staré Splavy 28 79 480
8. Audyová Markéta Jachtklub Brno 19 78 550
9. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 19 76 588
10. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 76 529
11. Živná Veronika YC DIM Bezdrev 25 75 595
12. Kubový Martin JK Toušeň 11 75 503
13. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 73 333
14. Cejnar Matyáš YC CERE 19 71 210
15. Vojta Richard YC Bohemia 13 70 817
15. Pařízek Radim YC Bohemia 13 70 817
17. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 70 568
18. Kliment Michal YC Neratovice 21 70 486
19. Slíva Jakub YC Nechranice 15 69 251
20. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 18 68 125
21. Kafka Richard YC Velké Dářko 25 67 012
22. Rybáček Josef YC Doksy 19 66 331
23. Rozsypal Jakub JK Olomouc 17 66 206
24. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 65 818
25. Audy Dan Jachtklub Brno 18 65 807
26. Sasse Bruno YC Bohemia 12 64 432
27. Tinoco Alexandre YC Bohemia 11 64 224
28. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 63 882
29. Kořan Petr YC Neratovice 16 59 306
30. Lidařík Rudolf LS Brno 16 58 902
31. Parůžek Jiří JK Toušeň 20 58 868
32. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 57 841
33. Outrata Jiří JK Toušeň 16 57 808
34. Hálová Kateřina JK Toušeň 18 57 400
35. Moucha Pavel YC Doksy 24 56 780
36. Cejnar Lukáš YC CERE 19 56 604
37. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 56 560
38. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 19 55 960
39. Křížek David YC RODOP 11 55 217
40. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 19 54 419
41. Winkler Pavel JK Toušeň 10 54 120
42. Plecitý Martin JK Toušeň 15 52 349
43. Rozsypal Martin JK Olomouc 16 51 823
44. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 51 680
45. Kopřiva Luděk VS Duchcov 13 47 054
46. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 47 011
47. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 27 46 763
48. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 45 448
49. Zárubová Daniela JK Cheb 13 44 670
50. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 10 44 664
51. Vinkl Daniel YC Kladno 23 43 624
52. Nápravník Jakub ČYK 17 42 654
53. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 42 531
54. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 17 41 611
55. Hrubý Pavel ČWA 19 40 998
56. Daněk Michal LS Kroměříž 20 40 532
57. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 39 491
58. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 440
59. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 21 39 348
60. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 39 165
61. Zanker Zbyněk SK Štětí 12 38 857
62. Myška Filip IWS Club Nechra 14 38 736
63. Mendík Jan JK Staré Splavy 16 38 616
64. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 38 251
65. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 18 38 116
66. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 12 37 869
67. Kafka Roman YC Velké Dářko 25 37 730
67. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 37 730
69. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 37 057
70. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 36 854
71. Killarová Marie Baník Ostrava 28 36 278
72. Štrunc Jan YC Neratovice 15 36 087
73. Sklenář Petr YC Neratovice 9 35 756
74. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 15 35 610
75. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 35 121
76. Bezděk David Jachtklub Brno 14 35 044
77. Vinkl Petr YC Kladno 25 34 840
78. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 34 745
79. Novotný Štěpán JK Cheb 14 34 267
80. Tkadlec Viktor JK Toušeň 9 33 454
81. Zárubová Michaela JK Cheb 18 33 325
82. Kotek Kamil JK Staré Splavy 12 33 308
83. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 33 195
84. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 7 33 148
85. Blatecký David Jachtklub Brno 9 32 822
85. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 32 822
87. Cintl Václav JK Česká Lípa 17 32 729
88. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 22 32 728
89. Čuláková Adéla YC Neratovice 16 32 714
90. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 32 261
91. Havelka Jakub ČYK 2 32 153
92. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 31 294
93. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 31 053
94. Janderová Klára YC SaS 19 31 024
95. Musil Tomáš YC RODOP 7 31 008
96. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 30 769
97. Fiala Petr YC Neratovice 11 30 670
98. Hendrych Václav YC Doksy 15 30 557
99. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 18 30 200
100. Babický Roman JK Česká Lípa 15 29 788
101. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 29 759
102. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 10 29 594
103. Brun Lucas YC Bohemia 4 29 573
104. Horký Adam ČWA 4 29 568
105. Kuthan Martin YC Neratovice 8 29 439
106. Cejnar Tomáš YC CERE 17 29 400
107. Rott Jan JK Plzeň 11 28 834
108. Chudějová Hana YC Neratovice 11 28 783
109. Podhorec Štefan YC Kladno 22 28 726
110. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 12 28 100
111. Rešl Štěpán VS Duchcov 19 27 871
112. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 27 791
113. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 27 788
114. Zobač Jakub JK Staré Splavy 15 27 702
115. Neumann Lukáš YC RODOP 9 27 531
116. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 12 27 406
117. Bobek Ondřej Baník Ostrava 8 27 335
118. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 7 27 252
119. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 27 226
120. Bobek Pavel Baník Ostrava 8 27 072
121. Slívová Jana YC Nechranice 12 26 939
122. Šmídová Katka KJ Těrlicko 9 26 575
123. Štruncová Michaela YC Neratovice 15 26 263
124. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 18 25 790
125. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 13 25 745
125. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 13 25 745
127. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 16 25 723
128. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 25 518
129. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 25 208
130. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 9 25 114
131. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 24 906
132. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 11 24 894
133. Satoránský Pavel SK Tři sestry 5 24 771
134. Bezděková Martina Jachtklub Brno 15 24 718
135. Slíva Martin ČWA 9 24 560
136. Hrdina Patrik YC RODOP 9 24 445
137. Havel Filip YC Neratovice 14 24 368
138. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 24 232
139. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 23 982
140. Drahorád Petr JK Cheb 8 23 947
141. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 23 924
142. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 23 922
143. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 23 825
144. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 11 23 669
145. Svoboda Lukáš YC Neratovice 14 23 583
146. Alexová Beata LS Brno 14 23 533
147. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 10 23 431
147. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 23 431
149. Zíma Jakub ČWA 10 23 365
150. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 23 238
151. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 22 936
152. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 9 22 757
153. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 22 741
154. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 9 22 702
155. Chalupníková Kateřina LS Brno 4 22 700
156. Kuchař Jan YC CERE 8 22 270
157. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 13 22 118
158. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 21 857
159. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 17 21 847
160. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 21 641
161. Mayerbergová Ilona LS Brno 8 21 453
161. Kupská Markéta LS Brno 8 21 453
163. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 14 21 397
164. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 21 349
165. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 13 21 278
166. Dostálová Vlasta YC Pardubice 13 21 125
167. Mareček Josef JK Staré Splavy 15 21 001
168. Konopík Matěj Jachtklub Brno 10 20 974
169. Škoda Michal YC Neratovice 8 20 901
170. Mika Radek YC SaS 15 20 759
171. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 19 20 690
172. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 20 668
173. Vychová Zuzana YC Neratovice 9 20 483
174. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 20 479
175. Novotný Václav JK Cheb 7 20 477
176. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 20 413
177. Hrnčál Milan YC Pardubice 18 20 212
178. Fantová Klára LS Brno 11 20 196
179. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 19 822
180. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 26 19 798
181. Koštýř Michal YC CERE 18 19 722
182. Pavliš Jiří YC Kovářov 10 19 394
183. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 19 257
184. Skála David ČYK 17 19 196
185. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 11 19 121
186. Goncalves Clausius YC Bohemia 2 19 039
187. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 10 18 957
188. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 18 955
188. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 6 18 955
188. Fanta Miroslav LS Brno 6 18 955
191. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 16 18 826
192. Němec Vojtěch ČYK 12 18 440
193. Sláma Eduard Jachtklub Brno 11 18 304
194. Valdhansová Klára ČYK 14 18 170
195. Stránská Lucie VS Duchcov 14 18 169
196. Houska Vojtěch ČYK 13 18 086
197. Houdek Roman LS Brno 7 18 079
198. Utíkal Petr JK Olomouc 12 17 923
199. Matznerová Vlaďka ČYK 1 17 812
200. Kittler Jan LS Brno 10 17 672
201. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 15 17 568
202. Staňová Justýna Baník Ostrava 17 17 567
202. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 17 17 567
204. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 10 17 477
205. Jebavý Vít YC Neratovice 12 17 437
206. Kmenta Martin Jachtklub Brno 16 17 374
207. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 15 17 295
208. Cayolla Diogo YC Bohemia 1 17 079
209. Brabec Václav YC Neratovice 13 17 063
210. Chyťová Marcela LS Brno 11 17 054
211. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 9 17 036
211. Brožek Pavel SC Testudo 9 17 036
213. Polidarová Marketa JK Cheb 11 16 975
214. Stoklásek Petr SK Tři sestry 4 16 945
215. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 16 16 879
216. Lejhanec David YC Pardubice 11 16 860
217. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 16 833
218. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 13 16 706
219. Solfronk ml. Antonín Koh-i-noor ČB 10 16 688
220. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 16 680
221. Horáček Marek LS Kroměříž 12 16 679
222. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 16 546
222. Hudec Václav YC Neratovice 11 16 546
222. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 16 546
225. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 16 541
226. Burdová Michaela YC SaS 13 16 494
227. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 16 145
228. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 16 008
229. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 19 15 984
230. Korčík Lukáš Baník Ostrava 18 15 883
231. Smutná Veronika JK Staré Splavy 11 15 847
232. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 11 15 802
233. Jebavá Markéta YC Neratovice 10 15 676
234. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 672
235. Starý Martin Slavoj Hluboká 14 15 640
236. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 9 15 602
237. Kir Milan IWS Club Nechra 4 15 550
238. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 7 15 514
239. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 15 450
240. Emler Robert ČYK 3 15 370
241. Podzimek Antonín ČYK 10 15 211
242. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 15 200
242. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 15 200
244. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 186
245. Fučikovský Jan JK Sokolov 9 14 869
246. Maršálková Blanka LS Brno 11 14 844
247. Lachner Vít YC Neratovice 5 14 794
248. Mirsky Andre YC Bohemia 4 14 684
249. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 17 14 671
250. Jirkovec Zdenek YC RODOP 4 14 599
250. Martinka Jiří YC RODOP 4 14 599
252. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 14 14 536
253. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 476
254. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 6 14 367
255. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 14 331
256. Nuc Mario JK Plzeň 18 14 272
257. Haubold Petr Delfín Jablonec 9 14 253
258. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 18 14 232
259. Vašík Martin LS Brno 9 14 216
259. Nováková Ludmila LS Brno 9 14 216
261. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 8 14 204
262. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 7 14 145
263. Štěrba Igor YC Znojmo 8 14 100
264. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 14 061
265. Polidar Martin JK Cheb 10 13 962
266. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
266. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
268. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 13 793
269. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 787
270. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 10 13 628
271. Švihlík Martin YC RODOP 3 13 574
272. Fišer Roman JK Královská 10 13 564
273. Gebhart Zdenek JK Cheb 11 13 376
274. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 13 151
275. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 066
276. Trejbalová Samanta VS Duchcov 13 12 902
277. Löwitová Olga Císařská louka 7 12 819
278. Korych Pavel YC Kladno 12 12 749
279. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 12 627
280. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 8 12 608
281. Peterka Miroslav YC Neratovice 9 12 601
282. Skála Pavel JK Cheb 6 12 547
283. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 12 359
283. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 8 12 359
285. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 302
286. Vacula Jan YC Znojmo 11 12 242
287. Čermák Petr YC Kladno 9 12 198
288. Lambl Vojtěch YC Neratovice 11 12 034
289. Doležal Tomáš ČYK 9 12 023
290. Binder Christian YC Bohemia 4 12 022
291. Kulík Martin YC RODOP 3 11 985
292. Brožek Martin YC CERE 8 11 955
293. Štantejský Jan YC RODOP 2 11 921
294. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 11 919
295. Toth Martin ČWA 5 11 908
296. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 7 11 822
297. Audy Petr Jachtklub Brno 9 11 672
298. Mojdl Ondřej ČYK 11 11 664
299. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 2 11 661
300. Daňek Michal LS Kroměříž 6 11 588
301. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 11 577
302. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 11 484
303. Löwit Harry Císařská louka 4 11 424
304. Adam Zdeněk VS Duchcov 5 11 411
305. Vodáček Tomáš LS Brno 8 11 276
306. Raška Marek ČWA 9 11 193
307. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 167
307. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 11 167
309. Pokoš Radim VS Duchcov 12 11 147
310. Čajčík Karel YC Pardubice 14 11 078
311. Bauer Franta YC CERE 4 11 045
312. Šplíchal Jiří JK Plzeň 14 11 004
313. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 5 10 978
314. Jarošová Natálie ČYK 14 10 942
315. Ott Stanislav YC Znojmo 6 10 849
316. Plecitý Marek JK Toušeň 6 10 750
317. Zalabák Petr Chemička Ústí 6 10 740
318. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 12 10 726
319. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 659
320. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 643
321. Šmídová Božena YC Neratovice 14 10 618
322. Koutná Martina YC Bystrc Brno 4 10 608
323. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 10 587
323. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 10 587
325. Dragoun Ivan JK Plzeň 19 10 579
326. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 10 487
327. Rešl Matěj VS Duchcov 9 10 391
328. Vít Ladislav JK Plzeň 19 10 375
329. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 336
330. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 10 294
331. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 11 10 239
332. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 10 085
333. Kottová Karolína Fulcrum 3 10 016
334. Solík Jakub JK Česká Lípa 8 9 975
335. Havelka Jaroslav ČYK 1 9 957
336. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 13 9 940
337. Hájek Tomáš YC CERE 7 9 939
338. Činčera Marek JK Sokolov 8 9 835
339. Jochovič Josef YC Neratovice 9 9 775
340. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 14 9 745
341. Lux Vlastimil SC Testudo 5 9 677
342. Spurný Kryštof ČYK 11 9 631
343. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 16 9 521
344. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 4 9 488
345. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 16 9 467
346. Vacula Karel YC Znojmo 9 9 454
347. Culek Jindřich YC Kotva Pha 10 9 446
348. Machovský Jan ALT Vaurien 9 9 295
349. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 9 256
350. Soukup Aleš VS Duchcov 15 9 204
351. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 12 9 195
352. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 170
353. Vacula Karel YC Znojmo 13 9 142
354. Altman Jiří Císařská louka 8 9 134
355. Diviš Ivo YC Dyje 7 9 107
356. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 14 9 100
357. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 9 080
357. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 9 080
359. Valouch Libor JK Olomouc 9 9 027
360. Hakl David LS Brno 10 8 975
361. Petřík Martin YC Neratovice 10 8 937
362. Knorrová Barbora VS Duchcov 6 8 889
363. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 8 819
364. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 8 792
365. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 8 727
366. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 7 8 704
367. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 10 8 673
368. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 14 8 589
369. Mikule Aleš SK Tři sestry 1 8 565
370. Podhorec Štefan YC Kladno 8 8 522
371. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 8 520
372. Staňa Ivo Baník Ostrava 12 8 495
372. Prokopec Petr YC Pardubice 7 8 495
374. Kraft Jiří VS Duchcov 5 8 460
375. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 5 8 446
376. Kordovský Vojtěch ČYK 7 8 435
377. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 12 8 433
378. Fousek Filip ALT Tornado 8 8 405
379. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 4 8 331
380. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 14 8 318
381. Jenšík David JK Česká Lípa 5 8 273
382. Dragoun Dominik JK Plzeň 18 8 233
383. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 5 8 226
384. Strejček Radim Sokol Palkovice 13 8 188
385. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 138
386. Vít Jaroslav JK Plzeň 13 8 136
387. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 8 068
388. Ptáčník Ivan YC Neratovice 10 8 064
389. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 8 001
389. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 2 8 001
389. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 8 001
389. Koukal Jan SK Yachting Styl 2 8 001
389. Švec Petr SK Yachting Styl 2 8 001
394. Trňák Lukáš LS Kroměříž 15 7 991
395. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 7 976
396. Šmídová Jana KJ Těrlicko 6 7 944
396. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 6 7 944
398. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 7 939
399. Kantor František LS Brno 7 7 921
400. Petrová Kristýna VS Duchcov 12 7 912
401. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 9 7 891
402. Bobková Eva Baník Ostrava 4 7 884
403. Vallová Anna LS Brno 7 7 868
404. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 7 859
405. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 4 7 855
406. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 5 7 806
407. Huk Václav LS Brno 8 7 725
408. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 2 7 683
409. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 7 673
410. Klement Pavel YC RODOP 1 7 663
411. Procházka Filip YC Neratovice 3 7 603
412. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 9 7 580
413. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 10 7 569
414. Žila Jiří Slavoj Hluboká 10 7 533
415. Pšeidl Pavel YC SaS 2 7 519
416. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 10 7 502
417. Maršík Karel Chemička Ústí 7 7 484
418. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 7 7 481
419. Staniek Michal KJ Těrlicko 7 7 356
420. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 14 7 306
421. Seidl Šimon LS Brno 6 7 295
422. Košvica Jakub LS Brno 11 7 250
423. Sladký ml. Martin ČWA 5 7 234
424. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 7 228
425. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 7 7 162
426. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 7 148
427. Zeman Martin SC Testudo 3 7 129
427. Pexa Tomáš SC Testudo 3 7 129
429. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 7 128
430. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 4 7 122
431. Janda Martin ASK Lovosice 3 7 113
432. Himmel Jiří YC Nechranice 11 7 045
433. Peibischová Monika 2 7 030
434. Holotík Miroslav LS Kroměříž 6 7 016
435. Janča Jean-Baptiste LS Brno 9 7 012
436. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 4 7 001
437. Štursová Lucie ČYK 4 6 978
438. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 6 969
439. Škola Jan Lokomotiva Cheb 4 6 850
440. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 8 6 847
441. Andrade Lucas YC Bohemia 1 6 781
441. Clausius Clausius YC Bohemia 1 6 781
441. Sokol Petr ALT Vaurien 1 6 781
441. Novák Petr LS Brno 1 6 781
445. Fanta Matěj LS Brno 8 6 654
446. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 15 6 643
447. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 6 595
448. Jordao Marcelo YC Bohemia 2 6 593
449. Fiala Michal Spolek Vodník 13 6 558
450. Valdhansová Aneta ČYK 10 6 494
451. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 6 443
452. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 4 6 402
453. Král Karel JK Sokolov 8 6 370
454. Vašík Radim LS Brno 3 6 352
455. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 6 333
456. Bidlová Jitka LS Brno 2 6 301
457. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
458. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 6 217
459. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 8 6 087
460. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 6 019
460. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 6 019
462. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 6 004
463. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
463. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
465. Holý Rudolf ČYK 3 5 981
466. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 5 962
467. Hloušek Pavel Chemička Ústí 4 5 960
468. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 3 5 934
468. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 7 5 934
470. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 5 922
471. Kotek Ota JK Staré Splavy 6 5 910
472. Staněk Jan YC Doksy 10 5 908
473. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 856
474. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 7 5 847
475. Maršálek Daniel LS Brno 11 5 846
476. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 5 843
477. Šedivý Bořek LS Brno 2 5 835
478. Dragoun Vítek JK Plzeň 15 5 832
479. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 7 5 827
480. Dastych Petr ASK Lovosice 3 5 798
481. Heiková Romana Chemička Ústí 6 5 775
482. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 5 771
483. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 5 689
484. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 5 686
485. Holý Jiří ČYK 2 5 678
486. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 5 632
487. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 5 613
488. Sukdoláková Andrea ASK Lovosice 2 5 612
489. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
490. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 5 609
490. Červený Aleš ASK Lovosice 3 5 609
492. Frohlich Denis YC Kladno 5 5 590
493. Waas František Lokomotiva Plzeň 7 5 572
494. Snopek Martin Slavoj Hluboká 8 5 562
495. Herink Miroslav ASK Lovosice 4 5 548
496. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 9 5 540
497. Ott Adam YC Znojmo 10 5 527
498. Holý Tomáš ČYK 1 5 439
499. Kala ing. Roman YC Doksy 2 5 413
500. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 5 394
501. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 376
502. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 1 5 346
503. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 5 288
504. Fetterle David YC Znojmo 5 5 254
505. Matějková Adéla VS Duchcov 10 5 249
506. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 225
507. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 224
508. Hyk Jan YC ČSA 6 5 212
509. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 5 168
510. Chmelíček Petr ČYK 1 5 106
511. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 4 5 070
512. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 5 068
513. Buchta Jan ALT FB 2 5 061
514. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 3 5 060
515. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 041
516. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 013
517. Soukal Miloslav YC Neratovice 7 4 995
518. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 1 4 989
519. Guryča Jan YC CERE 5 4 969
520. Dvořák Ota YC CERE 5 4 966
521. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 4 916
522. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 7 4 909
523. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 9 4 861
524. Klíma Jiří YC Bohemia 1 4 860
525. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 5 4 830
526. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 2 4 821
527. SÝnderhauf Radek ČYK 1 4 800
527. Bezucha Tomáš ČYK 1 4 800
529. Korvas Filip ČYK 6 4 775
530. Mouchová Karolína YC Doksy 11 4 740
531. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
532. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 4 709
533. Voskovec Filip YC Kladno 3 4 704
534. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 4 696
535. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 8 4 630
536. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 12 4 563
537. Kettnerová Theresa ČYK 5 4 543
538. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 531
539. Schrollová Eva YC Písek 3 4 509
540. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
541. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 4 501
542. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 4 494
543. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 4 463
544. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 4 457
545. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
546. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 4 386
547. Seykora Matěj ČYK 6 4 369
548. Mráz Maxmilián ČYK 8 4 344
549. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 11 4 333
550. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 4 314
551. Richter Zdeněk YC Doksy 6 4 284
552. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 4 260
553. Fišer Josef VS Duchcov 7 4 203
554. Živný Boris YC DIM Bezdrev 6 4 193
555. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 4 180
556. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 6 4 156
557. Roček Roman YC Neratovice 1 4 139
558. Hrňa Jan YC Kovářov 2 4 123
559. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 5 4 103
559. Čáp Jan ASK Lovosice 5 4 103
561. Pročková Tereza Sokol Dobřichovice 2 4 093
562. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 4 080
563. Marvalová Eva ČYK 1 4 077
564. Ráža Tomáš VS Duchcov 5 4 063
565. Krejčiřík Jan LS Brno 1 4 050
565. Pavlík Jiří LS Brno 1 4 050
565. Pavlovský Josef LS Brno 1 4 050
565. Malec Martin LS Brno 1 4 050
569. Polák Jiří VS Duchcov 7 4 032
570. Hartl Radim LS Brno 1 4 016
571. Bauer Karel YC CERE 4 4 006
572. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 991
573. Novák Jaroslav YC Doksy 6 3 983
574. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 6 3 965
575. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 3 958
576. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 6 3 944
576. Šimáček Roman YC Kladno 10 3 944
578. Kudláček Pavel ČWA 1 3 865
579. Jíra Ondřej JK Plzeň 7 3 864
580. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
581. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 3 847
582. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 3 820
583. Ďásek František JK Cheb 5 3 818
584. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 7 3 803
585. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 3 799
586. Vavřina Bronislav SC Testudo 3 3 796
587. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 3 795
588. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 2 3 785
589. Ručka Martin Sokol Palkovice 2 3 778
590. Kadlec Roman SK Tři sestry 3 3 751
591. Ach-Hübner Otakar LS Brno 4 3 742
592. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 700
593. Berský Jaroslav Baník Ostrava 4 3 697
594. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 3 660
594. Holík Jiří SC Testudo 2 3 660
596. Rešl Pavel VS Duchcov 8 3 653
597. Jurečka Matěj ČYK 6 3 652
598. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 3 627
599. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
600. Fiala Ladislav YC Znojmo 3 3 619
601. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 3 590
602. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 6 3 582
603. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 3 572
604. Kozel Jakub ČYK 1 3 566
604. Fischer Michal ČYK 1 3 566
606. Kilarová Marie Baník Ostrava 2 3 528
607. Packová Kristýna KJ Těrlicko 2 3 527
608. Machovská Ilona NYK & RS 4 3 511
609. Riedel Ota VS Duchcov 6 3 506
610. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 469
611. Nuc Jindřich JK Plzeň 10 3 462
612. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 3 454
613. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 3 452
614. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 8 3 451
615. Koláčný Rudolf YC SaS 7 3 429
616. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
617. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 333
617. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 333
619. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 4 3 309
620. Fiala Šimon ČYK 6 3 299
621. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 3 269
622. Živná Renáta YC DIM Bezdrev 5 3 264
623. Šplíchal Marek JK Plzeň 2 3 245
624. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 7 3 237
625. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
625. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
625. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
628. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 3 201
629. Kulhánková Nikita ČYK 7 3 152
630. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 7 3 135
631. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 126
632. Zima Tomáš YC Kladno 1 3 080
632. Záruba Libor YC Kladno 1 3 080
634. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 3 079
635. Ehl Vladimír WS Club VD 6 3 072
636. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 3 068
636. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 3 068
638. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 7 3 056
639. Šplíchal Jiří JK Plzeň 2 3 013
640. Chlup Jan YC Dyje 1 2 994
640. Heger David ALT Laser 1 2 994
642. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 7 2 979
643. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
644. Pavlovský Marek LS Brno 1 2 928
645. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 2 891
646. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
646. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
646. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
646. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
650. Čermáková Eva JK Toušeň 2 2 886
651. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 7 2 830
652. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 826
653. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 797
654. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 764
655. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 2 760
655. Rozsypal Pavel YC Bohemia 2 2 760
657. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 9 2 759
658. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
659. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 2 732
659. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 2 732
661. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 2 713
662. Ouška Miloslav Chemička Ústí 2 2 701
663. Löwit Harry Císařská louka 4 2 642
664. Marečková Renata YC Markop FL 1 2 592
664. Fantová Kateřina LS Brno 1 2 592
664. Novák Jiří ALT Melges 24 1 2 592
664. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 2 592
668. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 2 564
669. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 2 524
670. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 2 511
671. Drncová Ivana JK Plzeň 5 2 503
672. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 489
673. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 470
674. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 6 2 469
675. Drvota Jaromir YC Kladno 6 2 465
676. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 444
676. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 2 444
678. Indrák Jiří Sokol Tovačov 5 2 443
679. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 2 412
680. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 409
681. Wolk Roland LS Brno 3 2 402
682. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 2 358
683. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
683. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
685. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 8 2 335
685. Ochec Jan ČYK 2 2 335
687. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 5 2 333
688. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 323
689. Chlebna Milan YC Kovářov 1 2 312
689. Smuda Leopold YC Kovářov 1 2 312
689. Janáček Petr LS Brno 1 2 312
689. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 312
693. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 297
694. Stáňa Ivo Baník Ostrava 7 2 285
695. Zvěřina Václav VS Duchcov 7 2 284
696. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 2 266
696. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 266
696. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 266
699. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 2 245
700. Weiserová Radka ALT Melges 24 1 2 244
700. Šeborová Natálie ALT Melges 24 1 2 244
700. Šebor Pavel ALT Melges 24 1 2 244
700. Košatka Ondřej ALT Melges 24 1 2 244
700. Krejčí Martin ALT Melges 24 1 2 244
705. Petrovský Jan Jachtklub Brno 6 2 222
706. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 2 185
707. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 2 171
708. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 2 164
709. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 163
710. Svoboda Pavel YC Kladno 6 2 123
711. Švarc Roman JK Staré Splavy 5 2 119
712. Alexa Miloš LS Brno 3 2 116
713. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 6 2 104
714. Novák Aleš YC Kovářov 2 2 102
715. Špička Josef YC Krnov 2 2 097
715. Dyčka Jiří YC Krnov 2 2 097
717. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 093
718. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 2 088
719. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 075
720. Červený Martin JK Plzeň 11 2 062
721. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 2 051
722. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 5 2 047
723. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 5 2 031
724. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
724. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
724. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 7 2 026
727. Vašík Roman LS Brno 1 2 010
727. Kraus Jiří YC RODOP 1 2 010
729. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 996
730. Herudek Marcel YC Krnov 2 1 993
731. Maroščíková Dana Baník Ostrava 6 1 982
732. Tinoco Mario YC Bohemia 1 1 960
733. Jindřich Rostislav JK Cheb 4 1 959
734. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 942
735. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 937
736. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
736. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
738. Beneš Jiri Chemička Ústí 3 1 932
738. Benešová Jitka Chemička Ústí 3 1 932
740. Stránská Lucie YC SaS 1 1 925
741. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 1 907
742. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 905
743. Sanková Lenka VS Duchcov 2 1 903
744. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 1 871
744. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 871
746. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 1 847
746. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
748. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
748. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
750. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 2 1 819
751. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 3 1 802
752. Kučera Michal Chemička Ústí 3 1 796
753. Jakešová Svatava LS Brno 1 1 781
753. Kupská Martina LS Brno 1 1 781
755. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 774
756. Marečková Lucie Jachtklub Brno 5 1 756
757. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 1 747
758. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 3 1 746
759. Cvach Matěj ČYK 4 1 740
760. Špedl Miroslav JK Klatovy 3 1 734
760. Hájek Jakub JK Staré Splavy 1 1 734
762. Ovčička Pavel YC Příbram 3 1 722
762. Ovčičková Hana YC Příbram 3 1 722
762. Ovčička Josef ing. YC Příbram 3 1 722
765. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
765. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
767. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 709
768. Červený Filip JK Plzeň 9 1 708
769. Makrlík Dušan JK Klatovy 3 1 686
770. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 3 1 672
771. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 1 635
772. Malinová Michaela IWS Club Nechra 2 1 633
773. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 1 1 625
774. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
775. Skotnicová Lenka Sokol Palkovice 1 1 608
775. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 608
777. Šachl Zdeněk VS Duchcov 4 1 594
778. Hrubý Jiří JK Plzeň 4 1 583
779. Bernetová Martina JK Plzeň 1 1 581
780. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 577
781. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 2 1 568
782. Hein Tomáš ČYK 1 1 564
782. Šebestová Lea ČYK 1 1 564
782. Hasman Leoš ČYK 1 1 564
782. Marek Michal ČYK 1 1 564
782. Olejníček Pavel ČYK 1 1 564
782. Spurný Jiří ČYK 1 1 564
788. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 1 534
788. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 1 534
790. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 516
791. Procházka Jan JK Plzeň 7 1 509
792. Novohradský Filip YC Pardubice 6 1 500
793. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 485
794. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 2 1 483
795. Červenka Matouš JK Olomouc 1 1 479
796. Satranský Radek YC Pardubice 5 1 466
797. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
798. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 4 1 462
799. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 1 440
800. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 1 414
800. Holanec Petr ALT Melges 24 1 1 414
800. Zeman Jan ALT Melges 24 1 1 414
800. Taschner Karel ALT Melges 24 1 1 414
800. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 1 414
800. Blažek Jaroslav ALT Melges 24 1 1 414
806. Poledníček Petr JK Staré Splavy 1 1 406
807. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 1 385
807. Marek Jan A.N.V. 1 1 385
809. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 352
810. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 3 1 334
811. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 328
812. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 313
813. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 3 1 310
814. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 299
815. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 2 1 295
816. Celá Barbora YC Znojmo 1 1 291
817. Chodura Leopold ČYK 4 1 285
818. Šindelka Václav Baník Ostrava 2 1 281
819. Ocelková Jindřiška ČYK 3 1 278
820. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 4 1 260
821. Handl Erich YC Kladno 4 1 256
822. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 249
823. Opletal Ladislav JK Olomouc 1 1 247
824. Hajo Libor YC CERE 2 1 245
825. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
825. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
827. Přikrylová Zlatka LS Kroměříž 1 1 206
828. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 1 200
828. Teubnerová Kareřina Císařská louka 3 1 200
830. Cigánek Vladimír Baník Ostrava 2 1 197
830. Gaba Ondra YC Krnov 2 1 197
832. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 187
832. Koláčný Lubor YC SaS 1 1 187
832. Šobíšek Petr YC SaS 1 1 187
832. Novák Martin YC Kovářov 1 1 187
836. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 172
837. Haken Vladimír WS Club VD 2 1 161
838. Riedel Jan VS Duchcov 3 1 158
839. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 156
839. Vavřina Ivan SC Testudo 1 1 156
841. Loníková Iva JK Sokolov 3 1 151
842. Ploner Jan ČYK 2 1 134
843. Kubištová Kateřina JK Plzeň 3 1 129
844. Šíma Teodor YC CERE 1 1 108
845. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 1 1 095
845. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
847. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 1 093
848. Blahník Radovan Chemička Ústí 2 1 092
848. Piherová Vlasta YC SaS 2 1 092
850. Zíta Tomáš ČYK 2 1 072
851. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 071
852. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 063
852. Horvath Vojtěch ČYK 1 1 063
854. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 062
855. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 2 1 047
856. Krejča Filip JK Olomouc 1 1 043
857. Hůlka Daniel YC BARRANDOV 1 1 041
858. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
858. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
860. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 1 011
861. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
861. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
861. Zobač Jan JK Staré Splavy 1 1 008
864. Antel Vladimír LS Kroměříž 2 1 006
865. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
865. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
867. Olmer Václav ČYK 2 1 000
868. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 998
869. Behar Noam ČYK 3 990
870. Brejša Libor JK Plzeň 1 979
871. Ministrová Marie Baník Ostrava 3 958
871. Juptner Patrik ČWA 2 958
873. Hulnský Martin ČWA 1 957
874. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 925
875. Čáp Jiří ČYK 2 915
876. Knorr Jindřich VS Duchcov 2 910
877. Teubnerová Anna Císařská louka 2 899
878. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 882
879. Gebhart Jan JK Cheb 4 881
880. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 2 873
881. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
882. Páleníček Milan YC Kladno 1 864
883. Jedlička Ivan ČYK 2 858
884. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 854
885. Pilařová Tereza JK Sokolov 2 848
886. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 843
887. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 840
888. Zimák Petr LS Kroměříž 2 808
889. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 804
889. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 804
891. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 800
891. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 800
891. Knorr Luděk VS Duchcov 1 800
894. Keblová Lucie ČYK 2 794
895. Jelínek Tomáš YC Kladno 4 792
895. Richterová Šárka YC Krnov 1 792
895. Richter Boris YC Krnov 1 792
895. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
899. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
899. Hájek Libor JK Cheb 3 780
901. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 741
901. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 741
903. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
904. Dlabač Libor JK Klatovy 1 728
905. Mika Radek ČWA 1 727
906. Pinc Tomáš Baník Most 3 724
906. Noháč Radek Baník Most 3 724
908. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
909. Hajnová Erika ALT FD 1 721
910. Kolář Michal ASK Lovosice 1 718
910. Holý Pavel Slavoj Hluboká 3 718
912. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 707
912. Vilček David Baník Ostrava 3 707
912. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 2 707
915. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 703
916. Šárek Martin Sokol Palkovice 3 699
917. Junek Vladimír JK Olomouc 1 694
918. Ščerba Jiří YC Krnov 1 688
918. Porada Henrich Chemička Ústí 1 688
918. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 688
921. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 685
922. Proček Jan Sokol Dobřichovice 1 683
923. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 1 682
924. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
925. Holý Marek ČWA 1 659
926. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 653
927. Bucha Bohumil Baník Most 2 647
928. Vlčková Jana JK Plzeň 2 628
928. Valík Tomáš YC Krnov 2 628
930. Jindra Svatopluk ČYK 2 616
931. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
932. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
932. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
932. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
932. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
932. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 606
932. Košvica František LS Brno 1 606
932. Hanslová Zlata YC Velké Dářko 2 606
932. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 606
932. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 606
932. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 606
932. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 606
943. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 2 605
944. Kocián Pavel YC Krnov 2 604
945. Teubner Jan Císařská louka 1 596
946. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 595
947. Ostrá Kateřina Olšovec Jedovnice 1 594
947. Ostrý Dominik Olšovec Jedovnice 1 594
947. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 1 594
950. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 587
951. Procházková Bára YC Znojmo 3 580
952. Janák Josef Tatran Praha 1 574
953. Janatka Jan Císařská louka 1 570
954. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 564
954. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 564
956. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 2 562
957. Pokorná Barbora Bohemia Poděbrady 1 554
957. Brabec Bedřich Chemička Ústí 1 554
959. Rotter Arnošt JK Olomouc 1 543
960. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 541
961. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 1 538
962. Laštovka Milan JK Plzeň 3 529
963. Račák Tomáš YC Dvořiště-Lišov 1 521
963. Jakubková Dita YC Říčany 1 521
963. Ručka Tomáš YC Kladno 2 521
966. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
966. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
968. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
968. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 505
968. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 505
968. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 3 505
972. Součková Barbora Baník Ostrava 1 504
972. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
972. Heidrich Michal YC Znojmo 1 504
975. Cvach Marek Spartak Modřany 2 503
975. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 503
977. Ovčička Petr YC Příbram 1 499
977. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 499
977. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 499
980. Beňová Terezie LS Kroměříž 1 489
981. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
981. Hradec František Císařská louka 2 485
983. Holoubek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 478
984. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 477
985. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 452
986. Holombek Petr TJ Jiskra Třeboň 2 429
987. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 428
988. Petráček Jiří Slavoj Hluboká 1 427
989. Janovic Ivan TJ STAR Praha 1 426
990. Hájek Ivo JK Černá v Pošumaví 1 407
990. Hájková Jaroslava JK Černá v Pošumaví 1 407
990. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 407
993. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 2 404
993. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
993. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
993. Ševčík Martin WS Club VD 1 404
993. Novohradský Pavel YC Pardubice 2 404
993. Havelka Pavel YC Pardubice 1 404
993. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 404
993. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
1001. Hrabal Karel Císařská louka 1 369
1002. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 367
1003. Herudek Petr YC Krnov 1 336
1004. Chrz Jaroslav ČYK 1 335
1005. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 327
1006. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 323
1006. Miroslav Váško Bohemia Poděbrady 1 323
1006. Drda Josef YC DIM Bezdrev 1 323
1006. Sigmund Radim JK Plzeň 1 323
1010. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 303
1010. Majer Karel Baník Most 1 303
1010. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 303
1010. Nehasil Petr ČYK 1 303
1010. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 303
1010. Vrzal Bohumir Olšovec Jedovnice 1 303
1010. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
1017. Černý Václav JK Klatovy 1 285
1018. Jurečka Pavel Císařská louka 1 281
1018. Chmelová Anna Císařská louka 1 281
1020. Dostálová Žaneta YC Pardubice 1 266
1021. Cejnar Aleš Císařská louka 1 256
1022. Davídek Zdeněk ČYK 1 239
1023. Čížek Pavel Stará Plavba-Čechie 1 234
1024. Jackel Josef YC Kladno 1 232
1025. Soukup Eduard ČYK 2 223
1026. Klabík Jiří Císařská louka 1 209
1027. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 1 202
1027. Štursa Pavel YC Říčany 1 202
1027. Polidar Pavel JK Cheb 1 202
1027. Loníková Pavla JK Sokolov 1 202
1027. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 1 202
1027. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 1 202
1027. Štěpánek, Ing. Pavel YC Vysoké Mýto 1 202
1027. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1027. Abrahám Vít YC Krnov 1 202
1027. Ščerba Marek YC Krnov 1 202
1037. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 198
1037. Viták František JK Plzeň 1 198
1037. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 198
1037. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
1037. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
1037. Vydra Martin ČYK 1 198
1043. Ščerbová Vladímíra YC Krnov 1 180
1043. Ščerba Jiří YC Krnov 1 180
1045. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 152
1046. Jelínek Jiří Císařská louka 1 133
1046. Hartl Jan Císařská louka 1 133
1046. Horal Jan Císařská louka 1 133
1046. Čápová Pavla Císařská louka 1 133
1050. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 125
1051. Kiss Ivan YC ČSA 1 124
1052. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 1 101
1052. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 101
1052. Brožík František Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1055. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
1055. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
1055. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 0
1055. Šprc Petr ČYK 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ