POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2007




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1204 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Vojta Richard YC Bohemia 20 106 417
2. Sasse Bruno YC Bohemia 19 102 492
3. Fenclová Veronika YC Praha 12 15 93 731
4. Teplý Viktor Jachtklub Brno 18 92 052
5. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 27 86 364
6. Hájek Daniel YC CERE 28 84 714
7. Cejnar Lukáš YC CERE 24 79 021
8. Roček Roman YC Neratovice 14 74 118
9. Kořanová Michaela YC Neratovice 20 71 175
10. Cejnar Matyáš YC CERE 24 69 103
11. Rybáček Josef YC Doksy 17 68 260
12. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 22 67 318
13. Kopřiva Luděk VS Duchcov 16 66 660
14. Mirsky Andre YC Bohemia 12 64 867
15. Novotný Štěpán JK Cheb 18 64 103
16. Kubový Martin JK Toušeň 11 64 025
17. Outrata Jiří JK Toušeň 18 63 327
18. Kořan Petr YC Neratovice 17 63 067
19. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 62 305
20. Kvasnik Milan YC Neratovice 19 61 926
21. Rozsypal Jakub JK Olomouc 20 61 403
22. Půhonný Štěpán YC Bohemia 7 59 998
23. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 59 804
24. Maier Michael YCR Roudnice 9 57 460
25. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 20 57 122
26. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 18 56 978
27. Baptista Mauricio YC Bohemia 10 55 317
28. Rovere Alfredo YC Bohemia 10 55 176
29. Sláma Eduard Jachtklub Brno 19 54 384
30. Audy Dan Jachtklub Brno 15 54 068
31. Lidařík Rudolf LS Brno 16 53 714
32. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 53 575
33. Fiala Petr YC Neratovice 16 53 013
34. Šmídová Lenka YC Neratovice 11 52 207
35. Parůžek Jiří JK Toušeň 21 51 670
36. Musil Tomáš YC RODOP 11 51 159
37. Rozsypal Pavel YC Bohemia 10 49 190
38. Hálová Kateřina JK Toušeň 19 48 778
39. Drahorád Petr JK Cheb 14 48 468
40. Cintl Václav JK Česká Lípa 18 47 637
41. Hýža Jiří Jachtklub Brno 13 47 430
42. Plecitý Martin JK Toušeň 22 47 100
43. Zárubová Michaela JK Cheb 18 47 030
44. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 46 636
45. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 13 46 527
46. Blatecký David Jachtklub Brno 13 46 357
47. Soukal Miloslav YC Neratovice 15 45 765
48. Hrubý Karel Jachtklub Brno 15 45 417
49. Šmídová Petra KJ Těrlicko 18 45 392
50. Tichánek Michael Sokol Palkovice 16 44 397
51. Kamenský Radim YC Velké Dářko 11 42 396
52. Babický Roman JK Česká Lípa 15 42 386
53. Mrzílková Lenka YC Neratovice 15 41 860
54. Vinkl Petr YC Kladno 31 41 767
55. Seidl Šimon LS Brno 16 41 251
56. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 20 41 194
57. Verner Jaroslav JK Toušeň 12 40 888
58. Čuláková Adéla YC Neratovice 20 40 426
59. Bobek Pavel Baník Ostrava 10 39 743
60. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 18 39 541
61. Karas Tomáš Jachtklub Brno 12 39 157
62. Neumann Lukáš YC RODOP 9 38 212
63. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 10 38 161
64. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 14 38 143
65. Hakl David LS Brno 14 38 035
66. Bobek Ondřej Baník Ostrava 9 37 942
67. Šmídová Katka KJ Těrlicko 13 37 867
68. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 18 37 776
69. Starý Martin Slavoj Hluboká 19 37 740
70. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 14 37 424
71. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 11 37 396
72. Vacula Martin JK Staré Splavy 15 37 371
73. Chudějová Hana YC Neratovice 14 37 051
74. Ondíková Petra ČYK 19 36 588
75. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 18 36 558
76. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 36 280
77. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 18 36 120
78. Hanuš Daniel YC Pardubice 17 35 920
79. Kořanová Johana YC Neratovice 20 35 878
80. Peterka Miroslav YC Neratovice 14 35 824
81. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 14 35 754
82. Kozelský Jakub YC Markop FL 8 35 590
83. Audyová Markéta Jachtklub Brno 17 35 431
84. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 13 35 422
85. Bachtík Lukáš YC CERE 19 34 493
86. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 34 474
87. Šenkýř Ivan YC Neratovice 13 33 883
88. Škoda Michal YC Neratovice 12 33 642
89. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 10 33 602
90. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 24 33 583
91. Will Jan Lokomotiva Plzeň 16 33 108
92. Jebavý Vít YC Neratovice 14 32 909
93. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 32 294
94. Němec Vojtěch ČYK 20 31 813
95. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 20 31 707
96. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 31 661
97. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 17 31 621
98. Rozsypal Martin JK Olomouc 22 31 057
99. Horáček Marek LS Kroměříž 20 30 843
100. Slíva Jakub YC Nechranice 11 30 539
101. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 13 30 091
101. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 13 30 091
103. Winkler Pavel JK Toušeň 5 29 530
104. Storch Petr Chemička Ústí 12 29 515
105. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 29 204
106. Pšeidl Pavel YC SaS 11 29 046
107. Smolařová Barbora YC CERE 17 29 043
108. Valdhansová Klára ČYK 22 28 813
109. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 28 812
110. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 28 753
111. Staniek Michal KJ Těrlicko 21 28 632
112. Vinkl Daniel YC Kladno 24 28 458
113. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 9 28 352
114. Löwit Harry Císařská louka 1 28 167
115. Švarc Roman JK Staré Splavy 12 27 742
116. Kafka Richard YC Velké Dářko 21 27 615
117. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 11 26 847
118. Kulík Martin YC RODOP 6 26 551
119. Cintl Václav JK Česká Lípa 14 26 518
120. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 26 425
121. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 19 26 179
122. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 23 26 131
123. Brožek Pavel SC Testudo 10 25 968
124. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 23 25 966
125. Löwit Harry Císařská louka 4 25 931
126. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 11 25 867
127. Nápravník Jakub ČYK 11 25 791
128. Křížek David YC RODOP 7 25 763
129. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 15 25 640
130. Fantová Klára LS Brno 13 25 298
131. Janderová Klára YC SaS 9 25 040
132. Šínová Alexandra ČYK 17 25 020
133. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 21 25 017
134. Novotný Václav JK Cheb 9 24 843
135. Cejnar Tomáš YC CERE 16 24 162
136. Mendík Jan JK Staré Splavy 14 23 974
137. Sivá Helena Slavoj Hluboká 18 23 635
138. Švík František YC RODOP 6 23 559
138. Kraus Jiří YC RODOP 6 23 559
140. Lejhanec Filip YC Pardubice 11 23 332
141. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 17 23 232
142. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 23 210
143. Zárubová Daniela JK Cheb 9 23 160
144. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 17 22 883
145. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 12 22 825
146. Stránská Lucie VS Duchcov 13 22 751
147. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 16 22 667
148. Sivý Josef Slavoj Hluboká 17 22 637
149. Kmoníček Jiří YC Pardubice 12 22 380
150. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 22 311
151. Huk Václav LS Brno 16 22 201
152. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 8 22 160
153. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 22 122
154. Koutná Martina YC Bystrc Brno 9 22 061
155. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 19 21 718
156. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 18 21 630
157. Fanta Miroslav YC Markop FL 7 21 585
158. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 15 21 474
159. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 12 21 460
160. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 21 132
161. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 16 20 949
162. Švihlík Martin YC RODOP 6 20 789
163. Chyťová Marcela LS Brno 12 20 669
164. Hendrych Václav YC Doksy 12 20 475
165. Havel Jiří SC Testudo 7 20 461
166. Zíma Jakub ČWA 13 20 282
166. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 14 20 282
168. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 10 20 261
169. Tkadlec Viktor JK Toušeň 8 20 024
170. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 7 19 980
171. Janda Martin ASK Lovosice 22 19 899
172. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 13 19 880
173. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 19 621
174. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 9 19 230
175. Toth Martin ČWA 6 18 952
176. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 18 632
177. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 18 594
178. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 14 18 370
179. Gebhart Zdenek JK Cheb 7 18 345
180. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 18 289
181. Jakubková Dita YC Říčany 3 17 968
182. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 15 17 938
183. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 856
184. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 5 17 842
185. Lambl Vojtěch YC Neratovice 19 17 797
186. Konopík Pavel Jachtklub Brno 8 17 607
187. Šára Michal Sokol Dobřichovice 7 17 420
188. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 17 400
189. Lejhanec Jiří YC Pardubice 8 17 396
190. Lejhanec David YC Pardubice 11 17 364
191. Kliment Michal YC Neratovice 18 17 266
192. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 17 251
193. Skála Pavel JK Cheb 7 17 199
194. Solík Jakub JK Česká Lípa 14 17 185
195. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 10 16 981
196. Lachner Vít YC Neratovice 7 16 837
197. Bezděk David Jachtklub Brno 14 16 772
198. Sanková Lenka VS Duchcov 16 16 639
199. Daniel Jakub YC Neratovice 16 16 596
200. Valouch Libor JK Olomouc 16 16 504
201. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 16 477
202. Kotek Michal YC Markop FL 4 16 395
203. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 7 16 165
204. Záruba Marek JK Cheb 13 16 105
205. Bezděková Martina Jachtklub Brno 16 16 098
206. Škoda Vít YC Neratovice 15 15 840
207. Kučera Petr TJ Rapid Brno 8 15 765
208. Sejkora Luděk YC Markop FL 5 15 729
209. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 11 15 721
209. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 11 15 721
211. Korvas Filip ČYK 12 15 702
212. Kotek Kamil JK Staré Splavy 12 15 571
213. Kafka Roman YC Velké Dářko 21 15 343
214. Kittler Jan LS Brno 5 15 199
215. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 15 162
216. Frohlich Denis YC Kladno 6 15 161
217. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 14 15 059
218. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 22 14 934
219. Šplíchal Marek JK Plzeň 10 14 824
220. Buckup Mario YC Bohemia 1 14 776
221. Chalupníková Kateřina LS Brno 3 14 763
222. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 8 14 728
223. Kir Milan IWS Club Nechra 3 14 715
224. Svoboda Lukáš YC Neratovice 19 14 643
225. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 10 14 507
226. Mayerbergová Ilona LS Brno 9 14 464
227. Dragoun Dominik JK Plzeň 16 14 429
228. Guryča Jan YC CERE 8 14 189
229. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 13 871
230. Utíkal Petr JK Olomouc 10 13 843
231. Utíkal Petr JK Olomouc 5 13 809
232. Kynčl Jan LK Štěchovice 10 13 742
233. Brabec Václav YC Neratovice 12 13 711
234. Rott Jan JK Plzeň 8 13 626
235. Mareček Šimon Jachtklub Brno 15 13 603
236. Šplíchal Jiří JK Plzeň 8 13 543
237. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 13 506
238. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 13 483
239. Bláha Martin JK Plzeň 13 13 413
240. Voskovec Filip YC Kladno 6 13 412
241. Bryxová Pavla YC Neratovice 18 13 344
242. Fanta Miroslav LS Brno 3 13 308
243. Podhorec Štefan YC Kladno 18 13 020
244. Cvachová Adéla Spartak Modřany 18 12 961
245. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 14 12 905
246. Král Karel JK Sokolov 11 12 896
247. Fanta Matěj LS Brno 14 12 890
248. Strejček Radim Sokol Palkovice 14 12 880
249. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 12 831
250. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 12 673
250. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 12 673
252. Nápravníková Barbora ČYK 13 12 608
253. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 12 583
254. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 9 12 506
255. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 7 12 443
256. Preibischová Monika 4 12 402
257. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 7 12 394
258. Kupská Markéta LS Brno 12 12 354
259. Knetig Martin Jachtklub Brno 3 12 319
260. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 12 266
261. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 5 12 226
262. Procházka Eduard YC Znojmo 5 12 144
263. Santa Cruz Mauricio YC Bohemia 3 12 103
264. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 13 12 100
265. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 11 943
266. Rešl Matěj VS Duchcov 14 11 846
267. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 11 824
268. Šmídová Božena YC Neratovice 16 11 614
269. Dragoun Ivan JK Plzeň 15 11 611
270. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 11 488
271. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 13 11 470
272. Alexová Beata LS Brno 16 11 427
273. Burdová Michaela ČYK 13 11 349
274. Pilařová Tereza JK Sokolov 9 11 345
275. Štrunc Jan YC Neratovice 15 11 294
276. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 11 166
277. Štěrba Igor YC Znojmo 5 11 144
278. Mouchová Karolína YC Doksy 11 11 094
279. Nováková Ludmila LS Brno 10 11 042
280. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 5 10 994
281. Vacula Jan YC Znojmo 9 10 860
282. Kuchař Jan YC CERE 7 10 858
283. Richter Zdeněk YC Doksy 10 10 857
284. Jindřichová Markéta JK Cheb 6 10 748
285. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 10 745
286. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 15 10 733
287. Sláma Ivo Jachtklub Brno 8 10 614
288. Polidar Martin JK Cheb 11 10 530
289. Lehečka Ondřej JK Olomouc 6 10 490
290. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 10 10 375
291. Navrátil Jan Sokol Tovačov 6 10 346
292. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 5 10 335
293. Vodáček Tomáš LS Brno 12 10 325
294. Novák Jaroslav YC Doksy 9 10 211
295. Janovic Ivan TJ STAR Praha 8 10 183
296. Havel Filip YC Neratovice 13 10 134
297. Binder Christian YC Bohemia 1 10 085
298. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 10 005
298. Mikule Aleš SK Tři sestry 3 10 005
298. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 10 005
301. Novák Adam Sokol Dobřichovice 10 9 900
302. Valdhansová Aneta ČYK 12 9 840
303. Hrubý Pavel ČWA 7 9 833
304. Hloušek Pavel Chemička Ústí 5 9 807
305. Martinka Jiří YC RODOP 4 9 771
306. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 4 9 728
306. Vacula Karel YC Znojmo 8 9 728
308. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 5 9 672
309. Ráža Tomáš VS Duchcov 7 9 623
310. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 9 9 547
311. Korych Pavel YC Kladno 16 9 532
312. Chmelová Anna Císařská louka 2 9 478
313. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 9 467
314. Dastych Petr ASK Lovosice 3 9 414
315. Sklenář Petr YC Neratovice 4 9 347
316. Ovčička Josef ing. YC Příbram 3 9 317
317. Zalabák Petr Chemička Ústí 4 9 219
318. Sehnal René YC SaS 6 9 193
319. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 13 9 190
320. Knorrová Barbora VS Duchcov 15 9 178
321. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 5 9 115
322. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 15 9 082
323. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 3 9 079
324. Zítek Karel Císařská louka 1 9 067
325. Vašík Martin LS Brno 9 9 046
326. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 9 039
327. Dostálová Vlasta YC Pardubice 12 8 991
328. Kotek Michal JK Staré Splavy 4 8 947
329. Plecitý Marek JK Toušeň 5 8 904
330. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 8 877
331. Šmíd Marek SK Yachting Styl 2 8 780
331. Čech Jiří SK Yachting Styl 2 8 780
333. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 8 713
334. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 8 648
335. Podzimek Antonín ČYK 10 8 547
336. Fišer Roman JK Královská 7 8 499
337. Zima Tomáš YC Kladno 2 8 459
338. Hájek Tomáš YC CERE 8 8 366
339. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 6 8 353
340. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 10 8 273
340. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 8 273
342. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 4 8 262
343. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 8 227
344. Klíma Jiří YC Bohemia 3 8 220
345. Slíva Martin ČWA 5 8 188
346. Svozilová Hana Sokol Tovačov 3 8 172
347. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 8 160
348. Slívová Jana YC Nechranice 9 8 159
349. Hartmann Pavel ČWA 9 8 140
350. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 6 8 022
351. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 7 997
352. Altman Jiří Císařská louka 8 7 968
353. Florek Filip Jednoráz.licence 1 7 962
354. Polidarová Marketa JK Cheb 11 7 952
355. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 12 7 908
356. Trnavský Martin Jachtklub Brno 6 7 893
357. Cikrt Tomáš JK Toušeň 6 7 861
358. Guryča Daniel YC CERE 3 7 815
359. Fiala Martin YC Znojmo 7 7 788
360. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 7 783
361. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 15 7 773
362. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 5 7 721
362. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 7 721
364. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 11 7 674
365. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 3 7 673
366. Crháková Lenka Jachtklub Brno 5 7 665
367. Staniek Pavel KJ Těrlicko 4 7 637
368. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 7 563
369. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 13 7 548
370. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 8 7 520
371. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 4 7 472
372. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 7 462
373. Audy Petr Jachtklub Brno 9 7 437
374. Maršík Karel Chemička Ústí 6 7 409
375. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 11 7 377
376. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 5 7 347
377. Bidlová Jitka LS Brno 6 7 314
377. Hron Petr YC Bohemia 1 7 314
379. Svobodová Zdena ČYK 2 7 294
380. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 7 163
380. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 4 7 163
382. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 7 123
383. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 10 7 088
384. Staszewski Piotr Jednoráz.licence 1 7 081
385. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 7 007
386. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 7 6 904
387. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 6 845
388. Porkert Zdeněk ČYK 1 6 838
389. Smutná Veronika JK Staré Splavy 5 6 826
390. Müller Zdeněk ASK Lovosice 4 6 792
391. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 15 6 788
392. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 6 785
393. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 8 6 742
394. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 8 6 718
395. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 10 6 701
396. Janča Jean-Baptiste LS Brno 13 6 699
397. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 6 663
398. Ott Vítězslav YC Znojmo 5 6 661
399. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 3 6 649
400. Vopátek Martin SK Tři sestry 2 6 630
401. Hrdina Patrik YC RODOP 4 6 629
402. Vítek Miroslav YC Znojmo 6 6 603
403. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 4 6 560
404. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 5 6 499
405. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 6 457
406. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 8 6 452
407. Vachel František JK Černá v Pošumaví 4 6 430
408. Šplíchal Jiří JK Plzeň 6 6 406
409. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 386
410. Vít Jaroslav JK Plzeň 7 6 377
411. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 4 6 367
412. Holík Jiří SC Testudo 3 6 348
413. Kala ing. Roman YC Doksy 2 6 329
413. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 10 6 329
413. Žila Jiří Slavoj Hluboká 9 6 329
416. Raškovský Jaroslav TJ Rapid Brno 8 6 313
417. Staňová Justýna Baník Ostrava 9 6 298
418. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 6 263
419. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 7 6 255
420. Culek Jindřich YC Kotva Pha 8 6 239
421. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 6 225
421. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 3 6 225
423. Vít Ladislav JK Plzeň 15 6 182
424. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 6 143
425. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 6 6 118
426. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 14 6 111
427. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 8 6 102
428. Bartošek Petr YC Znojmo 6 6 101
429. Čech Milan ČWA 5 6 038
430. Havelka Jakub ČYK 6 6 028
431. Čáp Milan ALT FD 1 6 025
432. Novák Petr LS Brno 3 6 012
433. Korpak Eva Jednoráz.licence 1 5 972
434. Kudláček Pavel ČWA 3 5 941
435. Jelínek Petr ALT Melges 24 1 5 901
436. Kaiser Martin YC CERE 4 5 876
437. Rečka Jiří 8 5 873
438. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 851
439. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 12 5 825
440. Klement Pavel YC RODOP 2 5 824
441. Michalčin Jiří SK Tři sestry 3 5 789
441. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 3 5 789
443. Jarošová Natálie ČYK 5 5 778
444. Vacula Karel YC Znojmo 9 5 720
445. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 10 5 714
446. Soukup Aleš VS Duchcov 11 5 698
447. Plachetka Jan YC Bohemia 1 5 693
447. Kršanac Nikola YC Bohemia 1 5 693
449. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 6 5 692
450. Ott Stanislav YC Znojmo 4 5 685
451. Moucha Pavel YC Doksy 2 5 675
452. Netík Pavel YC Velké Dářko 2 5 662
453. Luksch Karel YC DIM Bezdrev 3 5 653
454. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 6 5 652
455. Drvota Jaromir YC Kladno 7 5 615
456. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 5 608
457. Havrdová Šárka Delfín Jablonec 7 5 594
458. Packová Kristýna KJ Těrlicko 5 5 542
459. Přidal Radim JK Prostějov 3 5 532
460. Kornesczuk Michal YC Kladno 3 5 510
461. Ogrodnik Piotr Jednoráz.licence 1 5 505
462. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 7 5 468
463. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 5 5 446
464. Koláčný Lubor YC SaS 4 5 427
464. Šobíšek Petr YC SaS 4 5 427
466. Brázdová Petra YC Pardubice 10 5 408
467. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 7 5 397
468. Holotík Miroslav LS Kroměříž 7 5 395
469. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 6 5 328
470. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 5 303
471. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 6 5 275
471. Janáček Martin LS Brno 1 5 275
473. Podolský Miloslav Chemička Ústí 4 5 270
474. Češka Jiří YC Kovářov 3 5 264
475. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 8 5 246
476. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 5 241
477. Marečková Lenka JK Staré Splavy 4 5 220
478. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 5 210
479. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 5 204
480. Kantor František LS Brno 2 5 180
481. Diviš Ivo YC Dyje 5 5 169
482. Novák Aleš YC Kovářov 3 5 161
482. Novák Martin YC Kovářov 3 5 161
484. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 11 5 140
485. Dzvoník Lukáš Jednoráz.licence 1 5 126
486. Antel Vladimír LS Kroměříž 6 5 113
487. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 5 108
488. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 4 5 091
489. Nedbalcová Kateřina YC Dyje 3 5 074
490. Zobač Jakub JK Staré Splavy 5 5 031
491. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 5 5 001
492. Pešta Roman JK Toušeň 5 4 970
493. Szpula Robert Jednoráz.licence 1 4 952
494. Kučera Michal Chemička Ústí 6 4 925
495. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 7 4 896
496. Raška Marek ČWA 7 4 894
497. Pokoš Radim VS Duchcov 12 4 857
498. Dragoun Vítek JK Plzeň 12 4 815
499. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 812
500. Marinovič Nikola Jednoráz.licence 1 4 800
500. Kršanac Nikola Jednoráz.licence 1 4 800
500. Kujundžič Rajko Jednoráz.licence 1 4 800
500. Myslík Jan YC RODOP 1 4 800
504. Berský Ivan Baník Ostrava 3 4 799
505. Waas František Lokomotiva Plzeň 7 4 781
506. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 8 4 773
507. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 7 4 769
508. Vodička Daniel YC RODOP 3 4 754
509. Šimurda Miroslav SK Yachting Styl 1 4 730
510. Heger David SK Yachting Styl 2 4 702
510. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 4 702
512. Čajčík Karel YC Pardubice 7 4 690
513. Chaloupka Tomáš Jachtklub Brno 2 4 671
514. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 7 4 644
515. Fořt Jiří YC SaS 3 4 635
515. Tonar Jiří YC SaS 3 4 635
517. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 4 634
518. Bauer Karel YC CERE 4 4 589
519. Mlčochová Barbora Sokol Tovačov 3 4 561
519. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 3 4 561
521. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 8 4 557
522. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 4 517
523. Nožička Michal YC Bohemia 1 4 513
524. Packová Alexandra KJ Těrlicko 4 4 476
525. Habina Ladislav Jednoráz.licence 2 4 467
525. Kobryn Krzysztof Jednoráz.licence 1 4 467
527. Petrová Kristýna VS Duchcov 8 4 465
528. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 9 4 453
529. Fučikovský Jan JK Sokolov 4 4 448
530. Kachnič Branislav Jednoráz.licence 1 4 404
530. Lednický Matej Jednoráz.licence 1 4 404
532. Janoušek Andrej JK Česká Lípa 1 4 396
532. Fetterle David YC Znojmo 1 4 396
532. Vojta Richard YC Bohemia 1 4 396
535. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 388
536. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 12 4 378
537. Staňa Ivo Baník Ostrava 8 4 354
538. Janů Michal Sokol Dobřichovice 9 4 341
539. Korbová Helena JK Olomouc 6 4 332
540. Kučerová Martina Chemička Ústí 5 4 320
541. Marečková Renata YC Markop FL 4 4 312
541. Trs Jaroslav YC Dyje 2 4 312
543. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 4 297
544. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 4 257
545. Prokopec Petr YC Pardubice 5 4 243
546. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 4 221
547. Červenka Matouš JK Olomouc 4 4 219
548. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 3 4 204
549. Knorr Luděk VS Duchcov 3 4 186
550. Myška Filip IWS Club Nechra 4 4 178
551. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 4 4 157
552. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 3 4 123
553. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 3 4 115
553. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 7 4 115
555. Morávek Roman ČWA 5 4 104
556. Sztyk Jerzy Jednoráz.licence 1 4 085
557. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 2 4 078
558. Dvořák Jan TJ STAR Praha 3 4 077
559. Ročková Alena YC Neratovice 5 4 070
560. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 060
561. Celá Barbora YC Znojmo 7 4 054
562. Štikar Martin SK Yachting Styl 1 4 050
563. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 6 3 989
564. Šrámek Jiří SC Testudo 2 3 984
565. Herink Miroslav ASK Lovosice 3 3 974
566. Vydra Petr TJ Rapid Brno 4 3 920
567. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 3 910
567. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 3 910
569. Plaszczyca Ewa Jednoráz.licence 1 3 897
570. Staněk Jan YC Doksy 7 3 891
571. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 7 3 886
572. Šmídová Jana KJ Těrlicko 3 3 871
573. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 3 866
574. Šárek Martin Sokol Palkovice 8 3 843
575. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 3 3 824
576. Ach-Hübner Otakar LS Brno 5 3 814
577. Nováková Alexandra YC Nechranice 4 3 794
578. Krob Mirek YCR Roudnice 1 3 787
579. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 3 786
580. Kadlec Roman SK Tři sestry 2 3 779
580. Svoboda Zdeněk YC BARRANDOV 2 3 779
580. Brabec Lubomír YC BARRANDOV 2 3 779
580. Výborná Lucie YC BARRANDOV 2 3 779
584. Lux Vlastimil SC Testudo 4 3 765
585. Lindová Karolina YC Kladno 6 3 760
586. Jenšík David JK Česká Lípa 3 3 738
587. Sleziona Filip Jednoráz.licence 1 3 736
588. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 5 3 676
589. Buchta Václav KJ Těrlicko 3 3 641
590. Trávníčková Nikol YC Lipno nad Vltavou 7 3 621
591. Chlup Jan YC Dyje 2 3 616
592. Bauer Franta YC CERE 5 3 609
593. Musil Jiří Chemička Ústí 2 3 592
594. Stolzmann Piotr Jednoráz.licence 1 3 587
595. Ďásek František JK Cheb 2 3 542
596. Ráža Pavel VS Duchcov 3 3 531
597. Matuška Dušan Jednoráz.licence 1 3 517
597. Novák René Sokol Palkovice 1 3 517
597. Ručka Martin Sokol Palkovice 1 3 517
600. Urban Lukáš ALT Melges 24 1 3 515
601. Součková Barbora Baník Ostrava 2 3 503
602. Fiala Michal Spolek Vodník 8 3 494
603. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 7 3 486
604. Žmolík Václav YC Kovářov 1 3 469
605. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 4 3 464
606. Sladký Martin YC RODOP 2 3 443
607. Činčera Marek JK Sokolov 9 3 426
608. Novotný Josef YC CERE 2 3 411
609. Drncová Ivana JK Plzeň 6 3 391
610. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 3 375
611. Ehl Vladimír WS Club VD 5 3 349
612. Killarová Marie Baník Ostrava 8 3 341
613. Běhunčík Ivan KJ Těrlicko 2 3 338
614. Nuc Jindřich JK Plzeň 13 3 316
615. Beránek Ivo ASK Lovosice 2 3 303
615. Limpouch Vít YC Bohemia 1 3 303
617. Pexa Tomáš SC Testudo 2 3 264
618. Záruba Libor YC Kladno 1 3 249
618. Podhorec Štefan YC Kladno 1 3 249
620. Brožek Martin YC CERE 7 3 239
621. Vaďurová Dominika Jednoráz.licence 1 3 200
622. Gay Michal Jednoráz.licence 1 3 191
623. Havelka Jaroslav ČYK 4 3 180
624. Cvan Martin LS Brno 4 3 171
625. Procházka Jan JK Plzeň 10 3 133
626. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 4 3 123
627. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 2 3 119
627. Niezgoda Dobrochna Jednoráz.licence 1 3 119
629. Soukal Miloslav YC Neratovice 4 3 112
630. Lipenská Lea Jednoráz.licence 1 3 096
630. Brestovský Adam Jednoráz.licence 1 3 096
632. Kobryn Karol Jednoráz.licence 1 3 073
633. Kaczorowski Blazej Jednoráz.licence 1 3 064
634. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 3 3 041
635. Chodura Leopold ČYK 4 3 018
636. Matějková Adéla VS Duchcov 9 3 002
637. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 2 995
638. Mácha Pavel ČYK 1 2 994
639. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 9 2 979
640. Stará Jitka Slavoj Hluboká 7 2 974
641. Turnovský Martin JK Staré Splavy 2 2 966
642. Knorr Jindřich VS Duchcov 4 2 957
643. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 8 2 956
644. Petřík Martin YC Neratovice 4 2 946
645. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 5 2 934
646. Bradáč Roman YC Znojmo 5 2 923
647. Kaločai Josef SK Yachting Styl 2 2 917
648. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 4 2 898
649. Kupská Martina LS Brno 1 2 891
649. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 2 891
649. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 2 891
649. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 2 891
649. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 891
649. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 891
655. Čermáková Eva JK Toušeň 2 2 876
656. Stefaniak Julia Jednoráz.licence 1 2 856
657. Hauer Petr Slavoj Hluboká 2 2 848
657. Chasák Otakar YC Říčany 2 2 848
659. Polák Jiří VS Duchcov 7 2 819
660. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 5 2 813
661. Orlovská Martina Jednoráz.licence 1 2 812
662. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 8 2 801
663. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 772
664. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 2 741
665. John Vladimír ASK Lovosice 2 2 728
666. Froněk Jan YC SaS 1 2 719
667. Nigrin Radek YC SaS 3 2 708
668. Procházka Jan YC Znojmo 3 2 685
669. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 7 2 671
670. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 2 658
671. Alexa Miloš LS Brno 5 2 656
672. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 6 2 655
673. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 2 642
674. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 2 630
675. Pulec Zbyněk YC Mimoň 1 2 592
676. Nuc Mario JK Plzeň 9 2 585
677. Sadilková Katka Jednoráz.licence 1 2 584
678. Růžička Marek Slavoj Hluboká 10 2 582
679. Polak Maciej Jednoráz.licence 1 2 580
680. Gebhart Antonin JK Cheb 2 2 579
681. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 2 578
682. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 6 2 576
683. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 8 2 551
684. Pražan Michal YC Kotva Pha 3 2 530
685. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 5 2 526
686. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 2 521
687. Smolka Milan Sokol Palkovice 2 2 514
688. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 2 501
689. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 495
689. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 2 495
691. Hejna Jan Baník Ostrava 2 2 494
692. Maršálek Daniel LS Brno 4 2 484
693. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 2 481
694. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 2 478
695. Gebhart Jan JK Cheb 7 2 477
696. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 2 451
696. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 2 451
698. Kulhánková Nikita ČYK 9 2 431
699. Pavlovský Marek LS Brno 1 2 412
699. Pavlík Jiří LS Brno 1 2 412
699. Blahoňovský Jan LS Brno 1 2 412
699. Pavlíková Helena LS Brno 1 2 412
703. Holanec Petr ALT Melges 24 1 2 406
703. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 2 406
705. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 1 2 400
706. Kramář Jiří JK Česká Lípa 3 2 364
706. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 3 2 364
708. Kachnič Branislav Jednoráz.licence 1 2 357
709. Musil Vojtěch YC CERE 3 2 318
710. Bednařík Filip SC Testudo 1 2 310
711. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 2 307
711. Porada Henrich Chemička Ústí 2 2 307
713. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 4 2 306
714. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 297
715. Vacková Daniela TJ Solenice 3 2 287
715. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 2 287
717. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 2 267
718. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 2 263
719. Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 2 2 254
720. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 250
721. Hůlka Daniel YC BARRANDOV 1 2 244
721. Ledecký Janek YC BARRANDOV 1 2 244
721. Svoboda Martin YC BARRANDOV 1 2 244
724. Čondl Pavel Baník Most 4 2 242
725. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 2 228
726. Hamouzová Vladislava SK Yachting Styl 2 2 213
727. Krejča Filip JK Olomouc 5 2 206
728. prázdný řádek Jednoráz.licence 1 2 202
729. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 2 184
730. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 2 173
731. Junek Vladimír JK Olomouc 4 2 171
732. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 5 2 164
733. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 2 163
734. Konofek Marcin Jednoráz.licence 1 2 160
735. Procházka Bohdan PS Eletrika 1 2 156
736. Herbec Cezary Jednoráz.licence 1 2 155
737. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 2 149
738. Jegorová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 2 148
739. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 4 2 143
740. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 1 2 122
741. Jackel Josef YC Kladno 6 2 121
742. Fučíkovský Jan JK Sokolov 2 2 106
743. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 6 2 097
743. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 2 097
745. Rotter Arnošt JK Olomouc 3 2 081
745. Marcisz Przemek Jednoráz.licence 1 2 081
747. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 2 077
748. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 2 053
749. Heneš David JK Olomouc 2 2 051
750. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 2 017
751. Stolzmann Michael Jednoráz.licence 1 2 010
751. Zeman Jan ALT Melges 24 1 2 010
751. Taschner Karel ALT Melges 24 1 2 010
751. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 2 010
751. Blažek Jaroslav ALT Melges 24 1 2 010
751. Čapková Iva ALT Melges 24 1 2 010
757. Himmel Jiří YC Nechranice 6 2 001
758. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 1 996
758. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 1 996
760. Dzvoník Emil Jednoráz.licence 1 1 989
761. Závada Miroslav ASK Lovosice 1 1 981
762. Podolský Marek YC Znojmo 2 1 980
763. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 1 964
764. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 958
765. Kubištová Kateřina JK Plzeň 8 1 951
766. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 6 1 950
767. Škola Jan Lokomotiva Cheb 4 1 935
767. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 1 935
769. Dohnal Petr Sokol Tovačov 2 1 924
770. Číha Michal YC SaS 2 1 916
771. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 3 1 914
771. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 1 914
773. Melichárková Markéta Slavoj Hluboká 4 1 900
774. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 1 893
775. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 6 1 889
776. Holub Miloslav YC Znojmo 5 1 885
776. Vitoň Jan YC Znojmo 5 1 885
778. Machovská Ilona NYK & RS 2 1 861
779. Novák Josef YC Příbram 2 1 835
780. Dočkalová Pavla ALT FD 1 1 813
781. Rešl Pavel VS Duchcov 5 1 811
782. Proček Jan Sokol Dobřichovice 2 1 810
783. Storchová Lucie Chemička Ústí 2 1 805
784. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 3 1 803
785. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 802
785. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 802
787. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 1 788
788. Dohnal Josef Sokol Tovačov 2 1 771
789. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 2 1 756
790. Zjeba Konrad Jednoráz.licence 1 1 747
791. Suderová Tereza Baník Ostrava 1 1 734
792. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 3 1 725
793. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 2 1 717
794. Menzingerová Eva YC Lipno nad Vltavou 3 1 713
795. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 1 705
796. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 6 1 697
797. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 692
798. Bartoniek Wojciech Jednoráz.licence 1 1 685
799. Šindelka Václav Baník Ostrava 3 1 683
800. Maňková Linda Jednoráz.licence 1 1 667
801. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 663
801. Kovalčík Tomáš KJ Těrlicko 1 1 663
801. Vaňek Tomáš KJ Těrlicko 1 1 663
801. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 1 663
801. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 1 663
806. Novák Antonín ASK Lovosice 2 1 662
807. Schrollová Eva YC Písek 5 1 646
808. Duda Tomasz Jednoráz.licence 1 1 614
809. Baran Miro Jednoráz.licence 1 1 608
809. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 608
809. Psalman Vlado Jednoráz.licence 1 1 608
809. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
809. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 1 1 608
809. Sadilková Katka Jednoráz.licence 1 1 608
809. Jupa Pavel YC CERE 1 1 608
809. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 608
809. Křižan Marko Jednoráz.licence 1 1 608
809. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 1 1 608
819. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 1 578
820. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 3 1 575
821. Lipenská Lea Jednoráz.licence 1 1 571
822. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 2 1 570
823. Valouch Vlastimil JK Olomouc 4 1 569
824. Beaumont Damian Jednoráz.licence 1 1 568
825. Vaculka Patrik LS Brno 3 1 564
826. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 559
826. Jedrzejek Filip Jednoráz.licence 1 1 559
828. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 550
829. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 1 545
830. Bernklau Jan YC BARRANDOV 1 1 535
831. Fantová Kateřina LS Brno 2 1 525
832. Fiok Gregorz Jednoráz.licence 1 1 512
833. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 1 501
834. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 5 1 481
835. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 1 473
836. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 1 460
837. Fiala Ladislav YC Znojmo 2 1 429
838. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 1 415
839. Rysová Markéta SK Yachting Styl 1 1 414
839. Joklová Hana SK Yachting Styl 1 1 414
839. Hansalová Irena SK Yachting Styl 1 1 414
839. Jokl Ivo SK Yachting Styl 1 1 414
843. Herudek Marcel YC Krnov 1 1 406
843. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 406
845. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 403
846. Košvica Jakub LS Brno 2 1 402
847. Ryger Oldřich ALT Melges 24 1 1 385
848. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 3 1 379
848. Veselá Božena JK Staré Splavy 3 1 379
850. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 1 374
851. Korbová Ivana JK Olomouc 2 1 358
852. Přibyl Jan ALT FD 1 1 356
852. Jonáš Radek ALT FD 1 1 356
854. Zjeba Kamil Jednoráz.licence 1 1 351
855. Vaďurová Dominika Jednoráz.licence 1 1 340
855. Vaďura Ivo Jednoráz.licence 1 1 340
857. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 1 331
858. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 1 1 305
859. Rduch Maciej Jednoráz.licence 1 1 304
860. Opletal Ladislav JK Olomouc 3 1 294
861. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 1 290
862. Jennewein Robert Jednoráz.licence 2 1 275
862. Jennewein Stefan Jednoráz.licence 2 1 275
864. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 2 1 250
865. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 1 248
866. Šilhavý Martin ČYK 1 1 234
867. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 5 1 228
868. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 1 1 206
868. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 1 206
868. Indrák Jiří Sokol Tovačov 1 1 206
871. Vydra Martin ČYK 2 1 203
872. Karasinski Antoni Jednoráz.licence 1 1 201
873. Wolk Roland LS Brno 2 1 196
874. Hůlová Hana JK Toušeň 2 1 194
875. Janíček Ivo SK Yachting Styl 1 1 187
875. Chlup Jan, ing.arch. YC Dyje 1 1 187
877. Plaszczyca Anna Jednoráz.licence 1 1 186
878. Matoušová Alexandra Koh-i-noor ČB 3 1 174
879. Zoul Ladislav TJ Jiskra Třeboň 3 1 165
880. Kovaříková Jana YC Dyje 2 1 164
881. Brožek Tomáš SC Testudo 2 1 156
881. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 1 156
883. Kmenta Martin Jachtklub Brno 6 1 153
884. Bilková Nina Jednoráz.licence 1 1 152
885. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 3 1 138
886. Křůpala Ondřej YC SaS 1 1 130
887. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 1 114
888. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 1 108
888. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 108
888. Dyčka Jiří YC Krnov 1 1 108
888. Špička Josef YC Krnov 1 1 108
892. Jopek Mikotaj Jednoráz.licence 1 1 106
893. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 3 1 098
894. Norulák David Jednoráz.licence 1 1 092
895. Siadak Tomasz Jednoráz.licence 1 1 075
895. Plaszczyla Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 075
897. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 1 074
898. Krusznski Jakub Jednoráz.licence 1 1 061
899. Pos Karel Slavoj Litoměřice 2 1 053
900. Claus Joachim LS Brno 2 1 052
901. Přibyl Květoslav Jednoráz.licence 2 1 051
902. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 1 043
903. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 041
903. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 1 041
905. Černý Jaroslav YC Dyje 2 1 026
905. Ráček Jakub Jednoráz.licence 1 1 026
907. Janák Josef Tatran Praha 1 1 024
908. Killarová Alexandra Baník Ostrava 1 1 015
909. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 1 010
909. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 1 010
911. Chlebna Milan YC Kovářov 2 1 008
911. Smuda Leopold YC Kovářov 2 1 008
913. Dudek Juraj Jednoráz.licence 1 1 000
914. Uchcaňski Tomasz Jednoráz.licence 1 990
915. Němec Milan KJ Těrlicko 1 989
916. Bravenec Vít YC Dyje 2 988
916. Pokorný Petr YC Dyje 2 988
918. Skalický Jaroslav YC Pardubice 3 966
919. Šabo Andrej Jednoráz.licence 1 962
919. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 962
921. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 950
922. Petrák Josef LK Štěchovice 2 946
922. Capoušek Miroslav Slávia Česká Skalice 1 946
922. Krupica Miloš LS Brno 1 946
925. Vysloužil Jan, ing. CSc. YC Dyje 2 942
926. Divinec Bronislav Jednoráz.licence 1 929
927. Divácký Antonín YC Dyje 1 925
928. Červinka Václav Slavoj Litoměřice 1 924
929. Balaštík František YC Doksy 2 912
930. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 906
931. Kůrka Petr ALT Melges 24 1 904
932. Weiserová Radka ALT Melges 24 1 901
932. Šeborová Natálie ALT Melges 24 1 901
932. Šebor Pavel ALT Melges 24 1 901
932. Košatka Ondřej ALT Melges 24 1 901
932. Janda Zdeněk ALT Melges 24 1 901
932. Krejčí Martin ALT Melges 24 1 901
938. Novák Michael Slávia Česká Skalice 2 896
939. Koskuba David Prazdroj Plzeň 1 887
940. Fiala Luboš YC CERE 1 881
940. Háma Martin YC Doksy 1 881
942. Blažek Viktor SC Testudo 1 879
943. Vargová Jana Jednoráz.licence 1 866
944. Čihulová Miroslava Delfín Jablonec 2 846
944. Havrda Zdeněk Delfín Jablonec 2 846
946. Třešňák Josef Severočeský NJ 2 841
946. Horký Adam ČWA 1 841
948. Bobková Eva Baník Ostrava 1 831
948. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 831
950. Přikryl Petr LS Kroměříž 1 830
951. Barenyi Samuel Jednoráz.licence 1 815
951. Králík Václav Jednoráz.licence 1 815
953. Krabičková Bohuslava YC Dyje 2 812
954. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 807
955. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 1 804
956. Wiendl Jan JK Klatovy 1 800
957. Chalupa Jan Sokol Palkovice 1 799
958. Fousek Filip ALT Tornado 1 792
958. Pokorný Jindřich YC SaS 1 792
958. Mareček Vít ČYK 1 792
961. Hexner Martin YC SaS 1 786
962. Soukup Miroslav Slávia Česká Skalice 1 770
963. Řezáč Jan TJ Solenice 3 765
964. Ferianec Adam Jednoráz.licence 1 756
965. Urban Zdeněk ČYK 2 749
966. Osvald Jiří Severočeský NJ 2 745
967. Vaverka Jiří LK Štěchovice 1 741
968. Pollák Josef Jednoráz.licence 1 736
969. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 2 735
970. Houska Václav Jednoráz.licence 1 721
971. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 719
972. Ministr Jan Baník Ostrava 2 707
972. Snopek Karel TJ Sokol Vrané II 5 707
974. Sláma Antonín YC Dyje 1 703
974. Sklenář Jakub 1 703
974. Vyleťal Oldřich 1 703
974. Girgle Libor 1 703
974. Fousek Radovan 1 703
979. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 2 699
979. Červený Martin JK Plzeň 2 699
981. Nacházel Dalibor ALT Melges 24 1 694
981. Bartasová Eva ALT Melges 24 1 694
981. Seidl Jan ALT Melges 24 1 694
981. Ryabets Bohdan ALT Melges 24 1 694
981. Brontlaj Michal ALT Melges 24 1 694
981. Dubeň Lubomír ALT Melges 24 1 694
987. Khol Vladimír Slávia Česká Skalice 2 687
988. Švorčíková Věra ČYK 1 686
989. Vašík Roman LS Brno 1 678
989. Sekaninová Renata Sokol Tovačov 1 678
991. Polidar Pavel JK Cheb 1 672
992. Černý Václav JK Klatovy 1 670
993. Kotera Karel YC Pardubice 2 669
994. Hudec Václav YC Neratovice 1 665
995. Loníková Pavla JK Sokolov 2 656
996. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 647
997. Kleinerová Simona YC DIM Bezdrev 1 646
998. Hájek Libor JK Cheb 2 630
999. Krabička Jiří YC Dyje 1 624
1000. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 2 613
1001. Machovská Lucie ALT Vaurien 1 606
1001. Machovský Jan ALT Vaurien 1 606
1001. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 606
1001. Rimdžius Rimvydas Jednoráz.licence 1 606
1001. Gipas Vytautas Jednoráz.licence 1 606
1001. Roškus Vilius Jednoráz.licence 1 606
1001. Bagdonas Valdas Jednoráz.licence 1 606
1001. Chomentauskas Gintaras Jednoráz.licence 1 606
1001. Souček Otakar JK Česká Lípa 2 606
1001. Viewegh Petr JK Česká Lípa 2 606
1001. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 606
1012. Benešová Jitka Chemička Ústí 1 605
1013. Ertl Karel YC Dyje 2 590
1014. Toráková Lucia Jednoráz.licence 1 587
1014. Dudejová Kristína Jednoráz.licence 1 587
1014. Hůla Miloš ČYK 1 587
1014. Čáp Jiří ČYK 1 587
1018. Los Petr YC Příbram 1 578
1018. Katovský Milan YC Příbram 1 578
1018. Rozprým Josef YC Příbram 1 578
1018. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 578
1018. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 578
1018. Kholová Petra Slávia Česká Skalice 1 578
1024. Handl Erich YC Kladno 2 562
1025. Kafka Ota YC Dyje 1 557
1025. Kafková Pavla YC Dyje 1 557
1027. Ircing Pavel TJ Prostějov 1 554
1027. Gaba Ondra YC Krnov 1 554
1027. Brabec Jan YC Pardubice 1 554
1027. Heidrich Michal YC Znojmo 2 554
1027. Gebhartová Barbora JK Cheb 1 554
1032. Zapletal Vojtěch, ing. YC Dyje 2 553
1033. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 2 549
1034. Huček Petr Slávia Česká Skalice 1 548
1035. Pokorný Ladislav YC Dyje 1 540
1036. Janatka Jan Císařská louka 1 536
1037. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 521
1037. Šedivá Alena Prazdroj Plzeň 1 521
1039. Řezáč Vít TJ Solenice 2 505
1039. Jindra Svatopluk ČYK 2 505
1039. Zelený David SK Yachting Styl 1 505
1039. Švec Petr SK Yachting Styl 1 505
1039. Vodrážka David SK Yachting Styl 1 505
1039. Kučera Pavel SK Yachting Styl 1 505
1039. Burian Daniel ČANY 1 505
1039. Kylberger Jan ALT Melges 24 1 505
1039. Ferda Aleš ALT Melges 24 1 505
1039. Matějka Miloslav ALT Melges 24 1 505
1039. Lengsfeld Luboš ALT Melges 24 1 505
1039. Hrůza Bohumir ALT Melges 24 1 505
1039. Hrůza Jiří ALT Melges 24 1 505
1052. Huk Lubomír LS Brno 2 503
1052. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 2 503
1054. Zdráhalová Barbora Slávia Česká Skalice 3 499
1054. Kopta Ing. Miroslav Slávia Česká Skalice 1 499
1054. Jakl Jaroslav Slávia Česká Skalice 3 499
1054. Kopecká Hana YC Dyje 1 499
1054. Dio Petr JK Klatovy 1 499
1054. Červený Filip JK Plzeň 1 499
1054. Škoda Dalibor Lokomotiva Plzeň 1 499
1061. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 2 498
1061. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 498
1063. Fiala Tomáš ČYK 1 494
1063. Lowit Harry Císařská louka 1 494
1065. Hrabal Karel Císařská louka 1 490
1066. Čech Roman Slavoj Litoměřice 1 485
1066. Král Vlasta ČWA 1 485
1066. Přibylová Eliška LS Brno 1 485
1069. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 482
1070. Kocián Leopold YC Krnov 1 452
1071. Huková Tereza LS Brno 2 449
1071. Hradec František Císařská louka 1 449
1073. Kovařík Petr YC Dyje 1 448
1074. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 433
1075. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 432
1076. Navařík Robert Sokol Tovačov 1 416
1076. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 416
1078. Kalina Jiří YC Dyje 2 411
1079. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 404
1079. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 404
1079. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1079. Barenyi Samuel Jednoráz.licence 1 404
1079. Berský Jaroslav Baník Ostrava 1 404
1079. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 404
1079. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1079. Králík Václav Jednoráz.licence 1 404
1079. Outrata Michal Olšovec Jedovnice 1 404
1079. Kotera Jiří YC Pardubice 1 404
1079. Wolf Rudolf Lanškroun VS 1 404
1079. Kačer Stanislav Lanškroun VS 1 404
1079. Moučka Ondřej Marty Vysoké Mýto 1 404
1079. Ocelková Jindřiška ČYK 1 404
1079. Kalián Pavel SK Tři sestry 1 404
1094. Hanton Karel YC Příbram 1 402
1094. Rákos Michal YC Příbram 1 402
1094. Vagera Petr YC Příbram 1 402
1094. Kohel Robert YC Příbram 1 402
1094. Novák Moroslav YC Příbram 1 402
1094. Hlinomaz Václav YC Příbram 1 402
1094. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 402
1094. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 402
1094. Miňovský Pavel JK Staré Splavy 1 402
1094. Pohan Petr 1 402
1094. Celý Zdeněk 1 402
1094. Freitich Jaroslav 1 402
1094. Halásek Marian 1 402
1094. Jonáš Kamil 1 402
1094. Hajzler Josef 1 402
1109. Vyšín Miroslav ČYK 2 400
1110. Raidl Boris Severočeský NJ 1 396
1110. Moucha Karel YC Doksy 1 396
1112. Pinc Tomáš Baník Most 2 388
1113. Krabička Jiří, MVDr. YC Dyje 2 386
1114. Touval Jan ČWA 1 367
1115. Vejvoda Miroslav ČYK 1 365
1116. Teubner Jan Císařská louka 1 360
1117. Osvaldová Saša Severočeský NJ 1 349
1117. Osvaldová Daniela Severočeský NJ 1 349
1119. Varga Ján Jednoráz.licence 1 348
1120. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 347
1121. Horal Jan Císařská louka 1 344
1121. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 1 344
1121. Vodáček Lukáš LS Brno 1 344
1124. Kovaříková Anita YC Dyje 1 323
1124. Kovaříková Zuzana YC Dyje 1 323
1124. Dio Petr JK Klatovy 1 323
1127. Papánek Dimitrij Císařská louka 1 314
1128. Hajný Jakub ČYK 1 303
1128. Svoboda Pavel YC Kladno 1 303
1128. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 1 303
1128. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 303
1128. Kašpárek Tomáš TJ Prostějov 1 303
1128. Piňos Jiří TJ Prostějov 1 303
1134. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 1 294
1134. Kraft Jiří VS Duchcov 1 294
1136. Svoboda Otakar ml. YC Dyje 1 288
1137. Cejnar Aleš Císařská louka 1 286
1138. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1138. Bubniak Petr YC Znojmo 1 277
1140. Jelínek Jiří Císařská louka 1 273
1141. Klabík Josef Císařská louka 1 260
1142. Doubner Tomáš YC Kladno 2 253
1143. Přikryl Václav YC Dyje 2 248
1144. Dančák Tomáš YC Dyje 1 239
1144. Dančák Vlastimil YC Dyje 1 239
1146. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 226
1146. Doleček Petr 1 226
1146. Kaštánek Petr 1 226
1146. Boleslav Zdenek 1 226
1146. Loník Jan JK Sokolov 1 226
1151. Podolská Lenka Chemička Ústí 1 202
1151. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 202
1151. Skála David ČYK 1 202
1151. Vlček Ivan Slávia Česká Skalice 1 202
1151. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1151. Stránský Jan YC Doksy 1 202
1151. Heneš Petr JK Olomouc 1 202
1151. Hrušovský Ján Slavoj Český Těšín 1 202
1151. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 1 202
1151. Kocián Pavel YC Krnov 1 202
1151. Valík Tomáš YC Krnov 1 202
1162. Malý Vladimír YC Kotva Pha 1 200
1163. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 198
1163. Toman Jan YC Dyje 1 198
1165. Klabík Jiří Císařská louka 1 189
1166. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 180
1166. Habal Jan 1 180
1166. Wagnerová Malánie 1 180
1166. Pochopová Jitka 1 180
1166. Donát Martin 1 180
1166. Donát Jiří 1 180
1166. Navrátil Michal 1 180
1173. Roubal Jaroslav Slávia Česká Skalice 1 168
1174. Lejhanec Jiří YC Pardubice 1 157
1175. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 152
1176. Stehlík Miloš Císařská louka 1 147
1177. Klimovič Jiří YC Dyje 1 142
1178. Hartl Jan Císařská louka 1 128
1178. Čápová Pavla Císařská louka 1 128
1180. Ciprys Otakar YC Dyje 1 123
1181. Huss Tomáš YC Znojmo 1 101
1181. Bílek Jaroslav 1 101
1181. Hlaváček Zdenek 1 101
1181. Dufka František 1 101
1181. Mikulík Milan 1 101
1181. Hána Tomáš 1 101
1181. Kmínek Ondřej 1 101
1181. Bártl Tomáš 1 101
1181. Kunovský Jan 1 101
1181. Kunovský Radek 1 101
1181. Gregor Jan 1 101
1181. Šrámek Milan 1 101
1181. Krčmář Jaroslav Slávia Česká Skalice 1 101
1181. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 101
1181. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1181. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 1 101
1181. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 1 101
1181. Sigmund Radim JK Plzeň 1 101
1181. Hrubý Jiří JK Plzeň 1 101
1200. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1200. Jansa Ondřej ČYK 1 0
1200. Procházka Filip YC Neratovice 1 0
1200. Dudek Juraj Jednoráz.licence 1 0
1200. Markalous František Delfín Jablonec 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ