POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2007




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1226 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Vojta Richard YC Bohemia 20 106 417
2. Sasse Bruno YC Bohemia 19 102 492
3. Fenclová Veronika YC Praha 12 15 93 731
4. Teplý Viktor Jachtklub Brno 18 92 052
5. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 27 86 364
6. Hájek Daniel YC CERE 28 84 714
7. Cejnar Lukáš YC CERE 24 79 021
8. Roček Roman YC Neratovice 14 74 118
9. Kořanová Michaela YC Neratovice 20 71 175
10. Cejnar Matyáš YC CERE 24 69 103
11. Rybáček Josef YC Doksy 17 68 260
12. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 22 67 318
13. Kopřiva Luděk VS Duchcov 16 66 660
14. Mirsky Andre YC Bohemia 12 64 867
15. Novotný Štěpán JK Cheb 18 64 103
16. Kubový Martin JK Toušeň 11 64 025
17. Outrata Jiří JK Toušeň 18 63 327
18. Kořan Petr YC Neratovice 17 63 067
19. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 62 305
20. Kvasnik Milan YC Neratovice 19 61 926
21. Rozsypal Jakub JK Olomouc 20 61 403
22. Půhonný Štěpán YC Bohemia 7 59 998
23. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 59 804
24. Maier Michael YCR Roudnice 9 57 460
25. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 20 57 122
26. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 18 56 978
27. Baptista Mauricio YC Bohemia 10 55 317
28. Rovere Alfredo YC Bohemia 10 55 176
29. Sláma Eduard Jachtklub Brno 19 54 384
30. Audy Dan Jachtklub Brno 15 54 068
31. Lidařík Rudolf LS Brno 16 53 714
32. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 53 575
33. Fiala Petr YC Neratovice 16 53 013
34. Šmídová Lenka YC Neratovice 11 52 207
35. Parůžek Jiří JK Toušeň 21 51 670
36. Musil Tomáš YC RODOP 11 51 159
37. Rozsypal Pavel YC Bohemia 10 49 190
38. Hálová Kateřina JK Toušeň 19 48 778
39. Drahorád Petr JK Cheb 14 48 468
40. Cintl Václav JK Česká Lípa 18 47 637
41. Hýža Jiří Jachtklub Brno 13 47 430
42. Plecitý Martin JK Toušeň 22 47 100
43. Zárubová Michaela JK Cheb 18 47 030
44. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 46 636
45. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 13 46 527
46. Blatecký David Jachtklub Brno 13 46 357
47. Soukal Miloslav YC Neratovice 15 45 765
48. Hrubý Karel Jachtklub Brno 15 45 417
49. Šmídová Petra KJ Těrlicko 18 45 392
50. Tichánek Michael Sokol Palkovice 16 44 397
51. Kamenský Radim YC Velké Dářko 11 42 396
52. Babický Roman JK Česká Lípa 15 42 386
53. Mrzílková Lenka YC Neratovice 15 41 860
54. Vinkl Petr YC Kladno 31 41 767
55. Seidl Šimon LS Brno 16 41 251
56. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 20 41 194
57. Verner Jaroslav JK Toušeň 12 40 888
58. Čuláková Adéla YC Neratovice 20 40 426
59. Bobek Pavel Baník Ostrava 10 39 743
60. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 18 39 541
61. Karas Tomáš Jachtklub Brno 12 39 157
62. Neumann Lukáš YC RODOP 9 38 212
63. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 10 38 161
64. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 14 38 143
65. Hakl David LS Brno 14 38 035
66. Bobek Ondřej Baník Ostrava 9 37 942
67. Šmídová Katka KJ Těrlicko 13 37 867
68. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 18 37 776
69. Starý Martin Slavoj Hluboká 19 37 740
70. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 14 37 424
71. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 11 37 396
72. Vacula Martin JK Staré Splavy 15 37 371
73. Chudějová Hana YC Neratovice 14 37 051
74. Ondíková Petra ČYK 19 36 588
75. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 18 36 558
76. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 36 280
77. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 18 36 120
78. Hanuš Daniel YC Pardubice 17 35 920
79. Kořanová Johana YC Neratovice 20 35 878
80. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 14 35 754
81. Kozelský Jakub YC Markop FL 8 35 590
82. Audyová Markéta Jachtklub Brno 17 35 431
83. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 13 35 422
84. Bachtík Lukáš YC CERE 19 34 493
85. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 34 474
86. Šenkýř Ivan YC Neratovice 13 33 883
87. Škoda Michal YC Neratovice 12 33 642
88. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 10 33 602
89. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 24 33 583
90. Will Jan Lokomotiva Plzeň 16 33 108
91. Jebavý Vít YC Neratovice 14 32 909
92. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 32 294
93. Němec Vojtěch ČYK 20 31 813
94. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 20 31 707
95. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 31 661
96. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 17 31 621
97. Rozsypal Martin JK Olomouc 22 31 057
98. Horáček Marek LS Kroměříž 20 30 843
99. Slíva Jakub YC Nechranice 11 30 539
100. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 13 30 091
100. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 13 30 091
102. Winkler Pavel JK Toušeň 5 29 530
103. Storch Petr Chemička Ústí 12 29 515
104. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 29 204
105. Pšeidl Pavel YC SaS 11 29 046
106. Smolařová Barbora YC CERE 17 29 043
107. Valdhansová Klára ČYK 22 28 813
108. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 28 812
109. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 28 753
110. Staniek Michal KJ Těrlicko 21 28 632
111. Vinkl Daniel YC Kladno 24 28 458
112. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 9 28 352
113. Löwit Harry Císařská louka 1 28 167
114. Švarc Roman JK Staré Splavy 12 27 742
115. Kafka Richard YC Velké Dářko 21 27 615
116. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 11 26 847
117. Kulík Martin YC RODOP 6 26 551
118. Cintl Václav JK Česká Lípa 14 26 518
119. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 26 425
120. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 19 26 179
121. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 23 26 131
122. Brožek Pavel SC Testudo 10 25 968
123. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 23 25 966
124. Löwit Harry Císařská louka 4 25 931
125. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 11 25 867
126. Nápravník Jakub ČYK 11 25 791
127. Křížek David YC RODOP 7 25 763
128. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 15 25 640
129. Fantová Klára LS Brno 13 25 298
130. Janderová Klára YC SaS 9 25 040
131. Šínová Alexandra ČYK 17 25 020
132. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 21 25 017
133. Novotný Václav JK Cheb 9 24 843
134. Cejnar Tomáš YC CERE 16 24 162
135. Mendík Jan JK Staré Splavy 14 23 974
136. Sivá Helena Slavoj Hluboká 18 23 635
137. Švík František YC RODOP 6 23 559
137. Kraus Jiří YC RODOP 6 23 559
139. Lejhanec Filip YC Pardubice 11 23 332
140. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 17 23 232
141. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 23 210
142. Zárubová Daniela JK Cheb 9 23 160
143. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 17 22 883
144. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 12 22 825
145. Stránská Lucie VS Duchcov 13 22 751
146. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 16 22 667
147. Sivý Josef Slavoj Hluboká 17 22 637
148. Kmoníček Jiří YC Pardubice 12 22 380
149. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 22 311
150. Huk Václav LS Brno 16 22 201
151. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 8 22 160
152. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 22 122
153. Koutná Martina YC Bystrc Brno 9 22 061
154. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 19 21 718
155. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 18 21 630
156. Fanta Miroslav YC Markop FL 7 21 585
157. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 15 21 474
158. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 12 21 460
159. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 21 132
160. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 16 20 949
161. Trejbalová Samanta VS Duchcov 13 20 861
162. Švihlík Martin YC RODOP 6 20 789
163. Chyťová Marcela LS Brno 12 20 669
164. Hendrych Václav YC Doksy 12 20 475
165. Havel Jiří SC Testudo 7 20 461
166. Zíma Jakub ČWA 13 20 282
166. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 14 20 282
168. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 10 20 261
169. Tkadlec Viktor JK Toušeň 8 20 024
170. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 7 19 980
171. Janda Martin ASK Lovosice 22 19 899
172. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 13 19 880
173. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 19 621
174. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 9 19 230
175. Toth Martin ČWA 6 18 952
176. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 18 632
177. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 18 594
178. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 14 18 370
179. Gebhart Zdenek JK Cheb 7 18 345
180. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 18 289
181. Jakubková Dita YC Říčany 3 17 968
181. Mňuk Karel YC Doksy 3 17 968
183. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 15 17 938
184. Peterka Miroslav YC Neratovice 7 17 912
185. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 856
186. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 5 17 842
187. Lambl Vojtěch YC Neratovice 19 17 797
188. Konopík Pavel Jachtklub Brno 8 17 607
189. Šára Michal Sokol Dobřichovice 7 17 420
190. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 17 400
191. Lejhanec Jiří YC Pardubice 8 17 396
192. Lejhanec David YC Pardubice 11 17 364
193. Kliment Michal YC Neratovice 18 17 266
194. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 17 251
195. Skála Pavel JK Cheb 7 17 199
196. Solík Jakub JK Česká Lípa 14 17 185
197. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 10 16 981
198. Lachner Vít YC Neratovice 7 16 837
199. Bezděk David Jachtklub Brno 14 16 772
200. Sanková Lenka VS Duchcov 16 16 639
201. Daniel Jakub YC Neratovice 16 16 596
202. Valouch Libor JK Olomouc 16 16 504
203. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 16 477
204. Kotek Michal YC Markop FL 4 16 395
205. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 7 16 165
206. Záruba Marek JK Cheb 13 16 105
207. Bezděková Martina Jachtklub Brno 16 16 098
208. Škoda Vít YC Neratovice 15 15 840
209. Kučera Petr TJ Rapid Brno 8 15 765
210. Sejkora Luděk YC Markop FL 5 15 729
211. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 11 15 721
211. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 11 15 721
213. Korvas Filip ČYK 12 15 702
214. Kotek Kamil JK Staré Splavy 12 15 571
215. Kafka Roman YC Velké Dářko 21 15 343
216. Kotková Anna ČYK 14 15 242
217. Kittler Jan LS Brno 5 15 199
218. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 15 162
219. Frohlich Denis YC Kladno 6 15 161
220. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 14 15 059
221. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 22 14 934
222. Šplíchal Marek JK Plzeň 10 14 824
223. Buckup Mario YC Bohemia 1 14 776
224. Chalupníková Kateřina LS Brno 3 14 763
225. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 8 14 728
226. Kir Milan IWS Club Nechra 3 14 715
227. Svoboda Lukáš YC Neratovice 19 14 643
228. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 10 14 507
229. Mayerbergová Ilona LS Brno 9 14 464
230. Dragoun Dominik JK Plzeň 16 14 429
231. Houska Vojtěch ČYK 21 14 201
232. Guryča Jan YC CERE 8 14 189
233. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 13 871
234. Utíkal Petr JK Olomouc 10 13 843
235. Utíkal Petr JK Olomouc 5 13 809
236. Kynčl Jan LK Štěchovice 10 13 742
237. Brabec Václav YC Neratovice 12 13 711
238. Rott Jan JK Plzeň 8 13 626
239. Mareček Šimon Jachtklub Brno 15 13 603
240. Šplíchal Jiří JK Plzeň 8 13 543
241. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 13 506
242. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 13 483
243. Bláha Martin JK Plzeň 13 13 413
244. Voskovec Filip YC Kladno 6 13 412
245. Bryxová Pavla YC Neratovice 18 13 344
246. Fanta Miroslav LS Brno 3 13 308
247. Podhorec Štefan YC Kladno 18 13 020
248. Cvachová Adéla Spartak Modřany 18 12 961
249. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 14 12 905
250. Král Karel JK Sokolov 11 12 896
251. Fanta Matěj LS Brno 14 12 890
252. Strejček Radim Sokol Palkovice 14 12 880
253. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 12 831
254. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 12 673
254. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 12 673
256. Nápravníková Barbora ČYK 13 12 608
257. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 12 583
258. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 9 12 506
259. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 7 12 443
260. Preibischová Monika 4 12 402
261. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 7 12 394
262. Kupská Markéta LS Brno 12 12 354
263. Knetig Martin Jachtklub Brno 3 12 319
264. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 12 266
265. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 5 12 226
266. Procházka Eduard YC Znojmo 5 12 144
267. Santa Cruz Mauricio YC Bohemia 3 12 103
268. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 13 12 100
269. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 11 943
270. Rešl Matěj VS Duchcov 14 11 846
271. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 11 824
272. Šmídová Božena YC Neratovice 16 11 614
273. Dragoun Ivan JK Plzeň 15 11 611
274. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 11 488
275. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 13 11 470
276. Alexová Beata LS Brno 16 11 427
277. Burdová Michaela ČYK 13 11 349
278. Pilařová Tereza JK Sokolov 9 11 345
279. Štrunc Jan YC Neratovice 15 11 294
280. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 11 166
281. Štěrba Igor YC Znojmo 5 11 144
282. Mouchová Karolína YC Doksy 11 11 094
283. Nováková Ludmila LS Brno 10 11 042
284. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 5 10 994
285. Vacula Jan YC Znojmo 9 10 860
286. Kuchař Jan YC CERE 7 10 858
287. Richter Zdeněk YC Doksy 10 10 857
288. Jindřichová Markéta JK Cheb 6 10 748
289. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 10 745
290. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 15 10 733
291. Sláma Ivo Jachtklub Brno 8 10 614
292. Polidar Martin JK Cheb 11 10 530
293. Lehečka Ondřej JK Olomouc 6 10 490
294. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 10 10 375
295. Navrátil Jan Sokol Tovačov 6 10 346
296. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 5 10 335
297. Vodáček Tomáš LS Brno 12 10 325
298. Novák Jaroslav YC Doksy 9 10 211
299. Janovic Ivan TJ STAR Praha 8 10 183
300. Havel Filip YC Neratovice 13 10 134
301. Binder Christian YC Bohemia 1 10 085
302. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 10 005
302. Mikule Aleš SK Tři sestry 3 10 005
302. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 10 005
305. Novák Adam Sokol Dobřichovice 10 9 900
306. Valdhansová Aneta ČYK 12 9 840
307. Hrubý Pavel ČWA 7 9 833
308. Hloušek Pavel Chemička Ústí 5 9 807
309. Martinka Jiří YC RODOP 4 9 771
310. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 4 9 728
310. Vacula Karel YC Znojmo 8 9 728
312. Veselý Tomáš ČYK 4 9 721
313. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 5 9 672
314. Ráža Tomáš VS Duchcov 7 9 623
315. Drdošová Karolína ČYK 7 9 583
316. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 9 9 547
317. Korych Pavel YC Kladno 16 9 532
318. Chmelová Anna Císařská louka 2 9 478
319. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 9 467
320. Dastych Petr ASK Lovosice 3 9 414
321. Sklenář Petr YC Neratovice 4 9 347
322. Ovčička Josef ing. YC Příbram 3 9 317
323. Zalabák Petr Chemička Ústí 4 9 219
324. Sehnal René YC SaS 6 9 193
325. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 13 9 190
326. Knorrová Barbora VS Duchcov 15 9 178
327. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 5 9 115
328. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 15 9 082
329. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 3 9 079
330. Zítek Karel Císařská louka 1 9 067
331. Vašík Martin LS Brno 9 9 046
332. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 9 039
333. Dostálová Vlasta YC Pardubice 12 8 991
334. Kotek Michal JK Staré Splavy 4 8 947
335. Plecitý Marek JK Toušeň 5 8 904
336. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 8 877
337. Šmíd Marek SK Yachting Styl 2 8 780
337. Čech Jiří SK Yachting Styl 2 8 780
339. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 8 713
340. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 8 648
341. Podzimek Antonín ČYK 10 8 547
342. Fišer Roman JK Královská 7 8 499
343. Zima Tomáš YC Kladno 2 8 459
344. Hájek Tomáš YC CERE 8 8 366
345. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 6 8 353
346. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 8 273
346. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 10 8 273
348. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 4 8 262
349. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 8 227
350. Klíma Jiří YC Bohemia 3 8 220
351. Slíva Martin ČWA 5 8 188
352. Svozilová Hana Sokol Tovačov 3 8 172
353. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 8 160
354. Slívová Jana YC Nechranice 9 8 159
355. Hartmann Pavel ČWA 9 8 140
356. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 6 8 022
357. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 7 997
358. Altman Jiří Císařská louka 8 7 968
359. Florek Filip Jednoráz.licence 1 7 962
360. Polidarová Marketa JK Cheb 11 7 952
361. Kukačka Pavel ČYK 4 7 945
362. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 12 7 908
363. Trnavský Martin Jachtklub Brno 6 7 893
364. Cikrt Tomáš JK Toušeň 6 7 861
365. Guryča Daniel YC CERE 3 7 815
366. Fiala Martin YC Znojmo 7 7 788
367. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 7 783
368. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 15 7 773
369. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 5 7 721
369. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 7 721
371. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 11 7 674
372. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 3 7 673
373. Crháková Lenka Jachtklub Brno 5 7 665
374. Staniek Pavel KJ Těrlicko 4 7 637
375. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 7 563
376. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 13 7 548
377. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 8 7 520
378. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 4 7 472
379. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 7 462
380. Audy Petr Jachtklub Brno 9 7 437
381. Maršík Karel Chemička Ústí 6 7 409
382. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 11 7 377
383. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 5 7 347
384. Bidlová Jitka LS Brno 6 7 314
384. Hron Petr YC Bohemia 1 7 314
386. Svobodová Zdena ČYK 2 7 294
387. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 7 163
387. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 4 7 163
389. Šprc Petr ČYK 9 7 128
390. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 7 123
391. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 10 7 088
392. Staszewski Piotr Jednoráz.licence 1 7 081
393. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 7 007
394. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 7 6 904
395. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 6 845
396. Porkert Zdeněk ČYK 1 6 838
397. Smutná Veronika JK Staré Splavy 5 6 826
398. Müller Zdeněk ASK Lovosice 4 6 792
399. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 15 6 788
400. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 6 785
401. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 8 6 742
402. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 8 6 718
403. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 10 6 701
404. Janča Jean-Baptiste LS Brno 13 6 699
405. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 6 663
406. Ott Vítězslav YC Znojmo 5 6 661
407. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 3 6 649
408. Vopátek Martin SK Tři sestry 2 6 630
409. Hrdina Patrik YC RODOP 4 6 629
410. Vítek Miroslav YC Znojmo 6 6 603
411. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 4 6 560
412. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 5 6 499
413. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 6 457
414. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 8 6 452
415. Vachel František JK Černá v Pošumaví 4 6 430
416. Šplíchal Jiří JK Plzeň 6 6 406
417. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 386
418. Vít Jaroslav JK Plzeň 7 6 377
419. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 4 6 367
420. Holík Jiří SC Testudo 3 6 348
421. Kala ing. Roman YC Doksy 2 6 329
421. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 10 6 329
421. Žila Jiří Slavoj Hluboká 9 6 329
424. Raškovský Jaroslav TJ Rapid Brno 8 6 313
425. Staňová Justýna Baník Ostrava 9 6 298
426. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 6 263
427. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 7 6 255
428. Culek Jindřich YC Kotva Pha 8 6 239
429. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 6 225
429. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 3 6 225
431. Vít Ladislav JK Plzeň 15 6 182
432. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 6 143
433. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 6 6 118
434. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 14 6 111
435. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 8 6 102
436. Bartošek Petr YC Znojmo 6 6 101
437. Čech Milan ČWA 5 6 038
438. Havelka Jakub ČYK 6 6 028
439. Čáp Milan ALT FD 1 6 025
440. Novák Petr LS Brno 3 6 012
441. Korpak Eva Jednoráz.licence 1 5 972
442. Kudláček Pavel ČWA 3 5 941
443. Jelínek Petr ALT Melges 24 1 5 901
444. Kaiser Martin YC CERE 4 5 876
445. Rečka Jiří 8 5 873
446. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 851
447. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 12 5 825
448. Klement Pavel YC RODOP 2 5 824
449. Michalčin Jiří SK Tři sestry 3 5 789
449. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 3 5 789
451. Jarošová Natálie ČYK 5 5 778
452. Vacula Karel YC Znojmo 9 5 720
453. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 10 5 714
454. Soukup Aleš VS Duchcov 11 5 698
455. Kršanac Nikola YC Bohemia 1 5 693
455. Plachetka Jan YC Bohemia 1 5 693
457. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 6 5 692
458. Ott Stanislav YC Znojmo 4 5 685
459. Moucha Pavel YC Doksy 2 5 675
460. Netík Pavel YC Velké Dářko 2 5 662
461. Luksch Karel YC DIM Bezdrev 3 5 653
462. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 6 5 652
463. Piherová Vlasta ČYK 8 5 620
464. Drvota Jaromir YC Kladno 7 5 615
465. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 5 608
466. Havrdová Šárka Delfín Jablonec 7 5 594
467. Packová Kristýna KJ Těrlicko 5 5 542
468. Přidal Radim JK Prostějov 3 5 532
469. Kornesczuk Michal YC Kladno 3 5 510
470. Ogrodnik Piotr Jednoráz.licence 1 5 505
471. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 7 5 468
472. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 5 5 446
473. Koláčný Lubor YC SaS 4 5 427
473. Šobíšek Petr YC SaS 4 5 427
475. Brázdová Petra YC Pardubice 10 5 408
476. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 7 5 397
477. Holotík Miroslav LS Kroměříž 7 5 395
478. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 6 5 328
479. Komárek Jakub ČYK 8 5 304
480. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 5 303
481. Janáček Martin LS Brno 1 5 275
481. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 6 5 275
483. Podolský Miloslav Chemička Ústí 4 5 270
484. Češka Jiří YC Kovářov 3 5 264
485. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 8 5 246
486. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 5 241
487. Marečková Lenka JK Staré Splavy 4 5 220
488. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 5 210
489. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 5 204
490. Kantor František LS Brno 2 5 180
491. Diviš Ivo YC Dyje 5 5 169
492. Novák Aleš YC Kovářov 3 5 161
492. Novák Martin YC Kovářov 3 5 161
494. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 11 5 140
495. Dzvoník Lukáš Jednoráz.licence 1 5 126
496. Antel Vladimír LS Kroměříž 6 5 113
497. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 5 108
498. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 4 5 091
499. Nedbalcová Kateřina YC Dyje 3 5 074
500. Zobač Jakub JK Staré Splavy 5 5 031
501. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 5 5 001
502. Pešta Roman JK Toušeň 5 4 970
503. Szpula Robert Jednoráz.licence 1 4 952
504. Kučera Michal Chemička Ústí 6 4 925
505. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 7 4 896
506. Raška Marek ČWA 7 4 894
507. Pokoš Radim VS Duchcov 12 4 857
508. Dragoun Vítek JK Plzeň 12 4 815
509. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 812
510. Marinovič Nikola Jednoráz.licence 1 4 800
510. Kršanac Nikola Jednoráz.licence 1 4 800
510. Kujundžič Rajko Jednoráz.licence 1 4 800
510. Myslík Jan YC RODOP 1 4 800
514. Berský Ivan Baník Ostrava 3 4 799
515. Waas František Lokomotiva Plzeň 7 4 781
516. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 8 4 773
517. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 7 4 769
518. Vodička Daniel YC RODOP 3 4 754
519. Šimurda Miroslav SK Yachting Styl 1 4 730
520. Heger David SK Yachting Styl 2 4 702
520. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 4 702
522. Čajčík Karel YC Pardubice 7 4 690
523. Chaloupka Tomáš Jachtklub Brno 2 4 671
524. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 7 4 644
525. Fořt Jiří YC SaS 3 4 635
525. Tonar Jiří YC SaS 3 4 635
527. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 4 634
528. Bauer Karel YC CERE 4 4 589
529. Mlčochová Barbora Sokol Tovačov 3 4 561
529. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 3 4 561
531. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 8 4 557
532. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 4 517
533. Nožička Michal YC Bohemia 1 4 513
534. Packová Alexandra KJ Těrlicko 4 4 476
535. Habina Ladislav Jednoráz.licence 2 4 467
535. Kobryn Krzysztof Jednoráz.licence 1 4 467
537. Petrová Kristýna VS Duchcov 8 4 465
538. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 9 4 453
539. Fučikovský Jan JK Sokolov 4 4 448
540. Kachnič Branislav Jednoráz.licence 1 4 404
540. Lednický Matej Jednoráz.licence 1 4 404
542. Fetterle David YC Znojmo 1 4 396
542. Janoušek Andrej JK Česká Lípa 1 4 396
542. Vojta Richard YC Bohemia 1 4 396
545. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 388
546. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 12 4 378
547. Staňa Ivo Baník Ostrava 8 4 354
548. Janů Michal Sokol Dobřichovice 9 4 341
549. Korbová Helena JK Olomouc 6 4 332
550. Kučerová Martina Chemička Ústí 5 4 320
551. Trs Jaroslav YC Dyje 2 4 312
551. Marečková Renata YC Markop FL 4 4 312
553. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 4 297
554. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 4 257
555. Prokopec Petr YC Pardubice 5 4 243
556. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 4 221
557. Červenka Matouš JK Olomouc 4 4 219
558. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 3 4 204
559. Rešl Štěpán VS Duchcov 10 4 197
560. Knorr Luděk VS Duchcov 3 4 186
561. Myška Filip IWS Club Nechra 4 4 178
562. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 4 4 157
563. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 3 4 123
564. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 3 4 115
564. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 7 4 115
566. Morávek Roman ČWA 5 4 104
567. Sztyk Jerzy Jednoráz.licence 1 4 085
568. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 2 4 078
569. Dvořák Jan TJ STAR Praha 3 4 077
570. Ročková Alena YC Neratovice 5 4 070
571. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 060
572. Celá Barbora YC Znojmo 7 4 054
573. Štikar Martin SK Yachting Styl 1 4 050
574. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 6 3 989
575. Šrámek Jiří SC Testudo 2 3 984
576. Herink Miroslav ASK Lovosice 3 3 974
577. Vydra Petr TJ Rapid Brno 4 3 920
578. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 3 910
578. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 3 910
580. Plaszczyca Ewa Jednoráz.licence 1 3 897
581. Staněk Jan YC Doksy 7 3 891
582. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 7 3 886
583. Šmídová Jana KJ Těrlicko 3 3 871
584. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 3 866
585. Šárek Martin Sokol Palkovice 8 3 843
586. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 3 3 824
587. Ach-Hübner Otakar LS Brno 5 3 814
588. Krob Mirek YCR Roudnice 1 3 787
589. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 3 786
590. Svoboda Zdeněk YC BARRANDOV 2 3 779
590. Brabec Lubomír YC BARRANDOV 2 3 779
590. Výborná Lucie YC BARRANDOV 2 3 779
590. Kadlec Roman SK Tři sestry 2 3 779
594. Lux Vlastimil SC Testudo 4 3 765
595. Lindová Karolina YC Kladno 6 3 760
596. Jenšík David JK Česká Lípa 3 3 738
597. Sleziona Filip Jednoráz.licence 1 3 736
598. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 5 3 676
599. Buchta Václav KJ Těrlicko 3 3 641
600. Trávníčková Nikol YC Lipno nad Vltavou 7 3 621
601. Chlup Jan YC Dyje 2 3 616
602. Bauer Franta YC CERE 5 3 609
603. Musil Jiří Chemička Ústí 2 3 592
604. Stolzmann Piotr Jednoráz.licence 1 3 587
605. Ďásek František JK Cheb 2 3 542
606. Ráža Pavel VS Duchcov 3 3 531
607. Ručka Martin Sokol Palkovice 1 3 517
607. Novák René Sokol Palkovice 1 3 517
607. Matuška Dušan Jednoráz.licence 1 3 517
610. Urban Lukáš ALT Melges 24 1 3 515
611. Součková Barbora Baník Ostrava 2 3 503
612. Fiala Michal Spolek Vodník 8 3 494
613. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 7 3 486
614. Žmolík Václav YC Kovářov 1 3 469
615. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 4 3 464
616. Sladký Martin YC RODOP 2 3 443
617. Činčera Marek JK Sokolov 9 3 426
618. Novotný Josef YC CERE 2 3 411
619. Drncová Ivana JK Plzeň 6 3 391
620. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 3 375
621. Ehl Vladimír WS Club VD 5 3 349
622. Killarová Marie Baník Ostrava 8 3 341
623. Běhunčík Ivan KJ Těrlicko 2 3 338
624. Nuc Jindřich JK Plzeň 13 3 316
625. Beránek Ivo ASK Lovosice 2 3 303
625. Limpouch Vít YC Bohemia 1 3 303
627. Pexa Tomáš SC Testudo 2 3 264
628. Záruba Libor YC Kladno 1 3 249
628. Podhorec Štefan YC Kladno 1 3 249
630. Brožek Martin YC CERE 7 3 239
631. Kordovský Vojtěch ČYK 6 3 211
632. Vaďurová Dominika Jednoráz.licence 1 3 200
633. Gay Michal Jednoráz.licence 1 3 191
634. Havelka Jaroslav ČYK 4 3 180
635. Cvan Martin LS Brno 4 3 171
636. Procházka Jan JK Plzeň 10 3 133
637. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 4 3 123
638. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 2 3 119
638. Niezgoda Dobrochna Jednoráz.licence 1 3 119
640. Soukal Miloslav YC Neratovice 4 3 112
641. Brestovský Adam Jednoráz.licence 1 3 096
641. Lipenská Lea Jednoráz.licence 1 3 096
643. Kobryn Karol Jednoráz.licence 1 3 073
644. Kaczorowski Blazej Jednoráz.licence 1 3 064
645. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 3 3 041
646. Chodura Leopold ČYK 4 3 018
647. Matějková Adéla VS Duchcov 9 3 002
648. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 2 995
649. Mácha Pavel ČYK 1 2 994
649. Záhora Martin ČYK 1 2 994
651. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 9 2 979
652. Stará Jitka Slavoj Hluboká 7 2 974
653. Turnovský Martin JK Staré Splavy 2 2 966
654. Knorr Jindřich VS Duchcov 4 2 957
655. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 8 2 956
656. Petřík Martin YC Neratovice 4 2 946
657. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 5 2 934
658. Bradáč Roman YC Znojmo 5 2 923
659. Kaločai Josef SK Yachting Styl 2 2 917
660. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 4 2 898
661. Kupská Martina LS Brno 1 2 891
661. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 891
661. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 2 891
661. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 2 891
661. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 2 891
661. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 891
667. Čermáková Eva JK Toušeň 2 2 876
668. Stefaniak Julia Jednoráz.licence 1 2 856
669. Chasák Otakar YC Říčany 2 2 848
669. Hauer Petr Slavoj Hluboká 2 2 848
671. Polák Jiří VS Duchcov 7 2 819
672. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 5 2 813
673. Orlovská Martina Jednoráz.licence 1 2 812
674. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 8 2 801
675. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 772
676. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 2 741
677. John Vladimír ASK Lovosice 2 2 728
678. Froněk Jan YC SaS 1 2 719
679. Nigrin Radek YC SaS 3 2 708
680. Procházka Jan YC Znojmo 3 2 685
681. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 7 2 671
682. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 2 658
683. Alexa Miloš LS Brno 5 2 656
684. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 6 2 655
685. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 2 642
686. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 2 630
687. Pulec Zbyněk YC Mimoň 1 2 592
688. Nuc Mario JK Plzeň 9 2 585
689. Sadilková Katka Jednoráz.licence 1 2 584
690. Růžička Marek Slavoj Hluboká 10 2 582
691. Polak Maciej Jednoráz.licence 1 2 580
692. Gebhart Antonin JK Cheb 2 2 579
693. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 2 578
694. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 6 2 576
695. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 8 2 551
696. Pražan Michal YC Kotva Pha 3 2 530
697. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 5 2 526
698. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 2 521
699. Smolka Milan Sokol Palkovice 2 2 514
700. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 2 501
701. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 495
701. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 2 495
703. Hejna Jan Baník Ostrava 2 2 494
704. Maršálek Daniel LS Brno 4 2 484
705. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 2 481
706. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 2 478
707. Gebhart Jan JK Cheb 7 2 477
708. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 2 451
708. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 2 451
710. Kulhánková Nikita ČYK 9 2 431
711. Pavlíková Helena LS Brno 1 2 412
711. Blahoňovský Jan LS Brno 1 2 412
711. Pavlovský Marek LS Brno 1 2 412
711. Pavlík Jiří LS Brno 1 2 412
715. Holanec Petr ALT Melges 24 1 2 406
715. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 2 406
717. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 1 2 400
718. Kramář Jiří JK Česká Lípa 3 2 364
718. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 3 2 364
720. Kachnič Branislav Jednoráz.licence 1 2 357
721. Musil Vojtěch YC CERE 3 2 318
722. Bednařík Filip SC Testudo 1 2 310
723. Porada Henrich Chemička Ústí 2 2 307
723. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 2 307
725. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 4 2 306
726. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 297
727. Vacková Daniela TJ Solenice 3 2 287
727. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 2 287
729. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 2 267
730. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 2 263
731. Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 2 2 254
731. Hoetzer Martin ČYK 2 2 254
733. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 250
734. Hůlka Daniel YC BARRANDOV 1 2 244
734. Ledecký Janek YC BARRANDOV 1 2 244
734. Svoboda Martin YC BARRANDOV 1 2 244
737. Čondl Pavel Baník Most 4 2 242
738. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 2 228
739. Hamouzová Vladislava SK Yachting Styl 2 2 213
740. Krejča Filip JK Olomouc 5 2 206
741. prázdný řádek Jednoráz.licence 1 2 202
742. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 2 184
743. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 2 173
744. Junek Vladimír JK Olomouc 4 2 171
745. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 5 2 164
746. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 2 163
747. Konofek Marcin Jednoráz.licence 1 2 160
748. Procházka Bohdan PS Eletrika 1 2 156
749. Herbec Cezary Jednoráz.licence 1 2 155
750. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 2 149
751. Jegorová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 2 148
752. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 4 2 143
753. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 1 2 122
754. Jackel Josef YC Kladno 6 2 121
755. Fučíkovský Jan JK Sokolov 2 2 106
756. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 6 2 097
756. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 2 097
758. Rotter Arnošt JK Olomouc 3 2 081
758. Marcisz Przemek Jednoráz.licence 1 2 081
760. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 2 077
761. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 2 053
762. Heneš David JK Olomouc 2 2 051
763. Vlach Martin ČYK 5 2 020
764. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 2 017
765. Zeman Jan ALT Melges 24 1 2 010
765. Taschner Karel ALT Melges 24 1 2 010
765. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 2 010
765. Blažek Jaroslav ALT Melges 24 1 2 010
765. Čapková Iva ALT Melges 24 1 2 010
765. Stolzmann Michael Jednoráz.licence 1 2 010
771. Himmel Jiří YC Nechranice 6 2 001
772. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 1 996
772. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 1 996
774. Dzvoník Emil Jednoráz.licence 1 1 989
775. Závada Miroslav ASK Lovosice 1 1 981
776. Podolský Marek YC Znojmo 2 1 980
777. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 1 964
778. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 958
779. Kubištová Kateřina JK Plzeň 8 1 951
780. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 6 1 950
781. Škola Jan Lokomotiva Cheb 4 1 935
781. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 1 935
783. Dohnal Petr Sokol Tovačov 2 1 924
784. Číha Michal YC SaS 2 1 916
785. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 1 914
785. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 3 1 914
787. Melichárková Markéta Slavoj Hluboká 4 1 900
788. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 1 893
789. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 6 1 889
790. Holub Miloslav YC Znojmo 5 1 885
790. Vitoň Jan YC Znojmo 5 1 885
792. Machovská Ilona NYK & RS 2 1 861
793. Novák Josef YC Příbram 2 1 835
794. Dočkalová Pavla ALT FD 1 1 813
795. Rešl Pavel VS Duchcov 5 1 811
796. Proček Jan Sokol Dobřichovice 2 1 810
797. Storchová Lucie Chemička Ústí 2 1 805
798. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 3 1 803
799. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 802
799. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 802
801. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 1 788
802. Dohnal Josef Sokol Tovačov 2 1 771
803. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 2 1 756
804. Šplíchal Jan Baník Ostrava 2 1 747
804. Zjeba Konrad Jednoráz.licence 1 1 747
806. Suderová Tereza Baník Ostrava 1 1 734
807. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 3 1 725
808. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 2 1 717
809. Menzingerová Eva YC Lipno nad Vltavou 3 1 713
810. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 1 705
811. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 6 1 697
812. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 692
813. Bartoniek Wojciech Jednoráz.licence 1 1 685
814. Šindelka Václav Baník Ostrava 3 1 683
815. Maňková Linda Jednoráz.licence 1 1 667
816. Kovalčík Tomáš KJ Těrlicko 1 1 663
816. Vaňek Tomáš KJ Těrlicko 1 1 663
816. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 663
816. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 1 663
816. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 1 663
821. Novák Antonín ASK Lovosice 2 1 662
822. Schrollová Eva YC Písek 5 1 646
823. Duda Tomasz Jednoráz.licence 1 1 614
824. Baran Miro Jednoráz.licence 1 1 608
824. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 608
824. Psalman Vlado Jednoráz.licence 1 1 608
824. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
824. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 1 1 608
824. Sadilková Katka Jednoráz.licence 1 1 608
824. Křižan Marko Jednoráz.licence 1 1 608
824. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 608
824. Jupa Pavel YC CERE 1 1 608
824. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 1 1 608
834. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 1 578
835. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 3 1 575
836. Lipenská Lea Jednoráz.licence 1 1 571
837. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 2 1 570
838. Valouch Vlastimil JK Olomouc 4 1 569
839. Beaumont Damian Jednoráz.licence 1 1 568
840. Vaculka Patrik LS Brno 3 1 564
841. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 559
841. Jedrzejek Filip Jednoráz.licence 1 1 559
843. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 550
844. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 1 545
845. Bernklau Jan YC BARRANDOV 1 1 535
846. Fantová Kateřina LS Brno 2 1 525
847. Fiok Gregorz Jednoráz.licence 1 1 512
848. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 1 501
849. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 5 1 481
850. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 1 473
851. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 1 460
852. Fiala Ladislav YC Znojmo 2 1 429
853. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 1 415
854. Rysová Markéta SK Yachting Styl 1 1 414
854. Joklová Hana SK Yachting Styl 1 1 414
854. Hansalová Irena SK Yachting Styl 1 1 414
854. Jokl Ivo SK Yachting Styl 1 1 414
858. Herudek Marcel YC Krnov 1 1 406
858. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 406
860. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 403
861. Košvica Jakub LS Brno 2 1 402
862. Ryger Oldřich ALT Melges 24 1 1 385
863. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 3 1 379
863. Veselá Božena JK Staré Splavy 3 1 379
865. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 1 374
866. Korbová Ivana JK Olomouc 2 1 358
866. Spurný Jiří ČYK 1 1 358
868. Přibyl Jan ALT FD 1 1 356
868. Jonáš Radek ALT FD 1 1 356
870. Zjeba Kamil Jednoráz.licence 1 1 351
871. Vaďurová Dominika Jednoráz.licence 1 1 340
871. Vaďura Ivo Jednoráz.licence 1 1 340
873. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 1 331
874. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 1 1 305
875. Rduch Maciej Jednoráz.licence 1 1 304
876. Opletal Ladislav JK Olomouc 3 1 294
877. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 1 290
878. Jennewein Robert Jednoráz.licence 2 1 275
878. Jennewein Stefan Jednoráz.licence 2 1 275
880. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 2 1 250
881. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 1 248
882. Šilhavý Martin ČYK 1 1 234
883. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 5 1 228
884. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 1 1 206
884. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 1 206
884. Indrák Jiří Sokol Tovačov 1 1 206
887. Vydra Martin ČYK 2 1 203
888. Karasinski Antoni Jednoráz.licence 1 1 201
889. Wolk Roland LS Brno 2 1 196
890. Hůlová Hana JK Toušeň 2 1 194
891. Janíček Ivo SK Yachting Styl 1 1 187
891. Chlup Jan, ing.arch. YC Dyje 1 1 187
893. Plaszczyca Anna Jednoráz.licence 1 1 186
894. Matoušová Alexandra Koh-i-noor ČB 3 1 174
895. Zoul Ladislav TJ Jiskra Třeboň 3 1 165
896. Kovaříková Jana YC Dyje 2 1 164
897. Brožek Tomáš SC Testudo 2 1 156
897. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 1 156
899. Kmenta Martin Jachtklub Brno 6 1 153
900. Bilková Nina Jednoráz.licence 1 1 152
901. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 3 1 138
902. Křůpala Ondřej YC SaS 1 1 130
903. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 1 114
904. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 1 108
904. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 108
904. Špička Josef YC Krnov 1 1 108
904. Dyčka Jiří YC Krnov 1 1 108
908. Jopek Mikotaj Jednoráz.licence 1 1 106
909. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 3 1 098
910. Norulák David Jednoráz.licence 1 1 092
911. Siadak Tomasz Jednoráz.licence 1 1 075
911. Plaszczyla Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 075
913. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 1 074
914. Krusznski Jakub Jednoráz.licence 1 1 061
915. Pos Karel Slavoj Litoměřice 2 1 053
916. Claus Joachim LS Brno 2 1 052
917. Přibyl Květoslav Jednoráz.licence 2 1 051
918. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 1 043
919. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 041
919. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 1 041
921. Černý Jaroslav YC Dyje 2 1 026
921. Ráček Jakub Jednoráz.licence 1 1 026
923. Janák Josef Tatran Praha 1 1 024
924. Killarová Alexandra Baník Ostrava 1 1 015
925. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 1 010
925. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 1 010
927. Chlebna Milan YC Kovářov 2 1 008
927. Smuda Leopold YC Kovářov 2 1 008
929. Dudek Juraj Jednoráz.licence 1 1 000
930. Uchcaňski Tomasz Jednoráz.licence 1 990
931. Němec Milan KJ Těrlicko 1 989
932. Bravenec Vít YC Dyje 2 988
932. Pokorný Petr YC Dyje 2 988
934. Skalický Jaroslav YC Pardubice 3 966
935. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 962
935. Šabo Andrej Jednoráz.licence 1 962
937. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 950
938. Petrák Josef LK Štěchovice 2 946
938. Krupica Miloš LS Brno 1 946
938. Capoušek Miroslav Slávia Česká Skalice 1 946
941. Vysloužil Jan, ing. CSc. YC Dyje 2 942
942. Divinec Bronislav Jednoráz.licence 1 929
943. Divácký Antonín YC Dyje 1 925
944. Červinka Václav Slavoj Litoměřice 1 924
945. Balaštík František YC Doksy 2 912
946. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 906
947. Kůrka Petr ALT Melges 24 1 904
948. Weiserová Radka ALT Melges 24 1 901
948. Šeborová Natálie ALT Melges 24 1 901
948. Šebor Pavel ALT Melges 24 1 901
948. Košatka Ondřej ALT Melges 24 1 901
948. Janda Zdeněk ALT Melges 24 1 901
948. Krejčí Martin ALT Melges 24 1 901
954. Novák Michael Slávia Česká Skalice 2 896
955. Koskuba David Prazdroj Plzeň 1 887
956. Fiala Luboš YC CERE 1 881
956. Linder Oldřich YC Doksy 1 881
958. Blažek Viktor SC Testudo 1 879
959. Vargová Jana Jednoráz.licence 1 866
960. Čihulová Miroslava Delfín Jablonec 2 846
960. Havrda Zdeněk Delfín Jablonec 2 846
962. Třešňák Josef Severočeský NJ 2 841
962. Horký Adam ČWA 1 841
964. Bobková Eva Baník Ostrava 1 831
964. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 831
966. Přikryl Petr LS Kroměříž 1 830
967. Barenyi Samuel Jednoráz.licence 1 815
967. Králík Václav Jednoráz.licence 1 815
969. Krabičková Bohuslava YC Dyje 2 812
970. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 807
971. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 1 804
972. Wiendl Jan JK Klatovy 1 800
973. Chalupa Jan Sokol Palkovice 1 799
974. Fousek Filip ALT Tornado 1 792
974. Pokorný Jindřich YC SaS 1 792
974. Mareček Vít ČYK 1 792
977. Hexner Martin YC SaS 1 786
978. Soukup Miroslav Slávia Česká Skalice 1 770
979. Řezáč Jan TJ Solenice 3 765
980. Ferianec Adam Jednoráz.licence 1 756
981. Urban Zdeněk ČYK 2 749
982. Osvald Jiří Severočeský NJ 2 745
983. Vaverka Jiří LK Štěchovice 1 741
984. Pollák Josef Jednoráz.licence 1 736
985. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 2 735
986. Houska Václav Jednoráz.licence 1 721
987. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 719
988. Ministr Jan Baník Ostrava 2 707
988. Snopek Karel TJ Sokol Vrané II 5 707
990. Sláma Antonín YC Dyje 1 703
990. Sklenář Jakub 1 703
990. Vyleťal Oldřich 1 703
990. Girgle Libor 1 703
990. Fousek Radovan 1 703
995. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 2 699
995. Červený Martin JK Plzeň 2 699
997. Olmer Václav ČYK 2 697
998. Nacházel Dalibor ALT Melges 24 1 694
998. Bartasová Eva ALT Melges 24 1 694
998. Seidl Jan ALT Melges 24 1 694
998. Ryabets Bohdan ALT Melges 24 1 694
998. Brontlaj Michal ALT Melges 24 1 694
998. Dubeň Lubomír ALT Melges 24 1 694
1004. Khol Vladimír Slávia Česká Skalice 2 687
1005. Švorčíková Věra ČYK 1 686
1005. Rössler Josef ČYK 1 686
1007. Vašík Roman LS Brno 1 678
1007. Sekaninová Renata Sokol Tovačov 1 678
1009. Polidar Pavel JK Cheb 1 672
1010. Černý Václav JK Klatovy 1 670
1011. Kotera Karel YC Pardubice 2 669
1012. Hudec Václav YC Neratovice 1 665
1013. Loníková Pavla JK Sokolov 2 656
1014. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 647
1015. Kleinerová Simona YC DIM Bezdrev 1 646
1016. Hájek Libor JK Cheb 2 630
1017. Krabička Jiří YC Dyje 1 624
1018. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 2 613
1019. Bagdonas Valdas Jednoráz.licence 1 606
1019. Chomentauskas Gintaras Jednoráz.licence 1 606
1019. Rimdžius Rimvydas Jednoráz.licence 1 606
1019. Gipas Vytautas Jednoráz.licence 1 606
1019. Roškus Vilius Jednoráz.licence 1 606
1019. Machovská Lucie ALT Vaurien 1 606
1019. Machovský Jan ALT Vaurien 1 606
1019. Souček Otakar JK Česká Lípa 2 606
1019. Viewegh Petr JK Česká Lípa 2 606
1019. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 606
1019. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 606
1030. Benešová Jitka Chemička Ústí 1 605
1031. Ertl Karel YC Dyje 2 590
1032. Toráková Lucia Jednoráz.licence 1 587
1032. Hůla Miloš ČYK 1 587
1032. Čáp Jiří ČYK 1 587
1032. Dudejová Kristína Jednoráz.licence 1 587
1036. Rozprým Josef YC Příbram 1 578
1036. Los Petr YC Příbram 1 578
1036. Katovský Milan YC Příbram 1 578
1036. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 578
1036. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 578
1036. Kholová Petra Slávia Česká Skalice 1 578
1042. Handl Erich YC Kladno 2 562
1043. Kafková Pavla YC Dyje 1 557
1043. Kafka Ota YC Dyje 1 557
1045. Heidrich Michal YC Znojmo 2 554
1045. Ircing Pavel TJ Prostějov 1 554
1045. Gaba Ondra YC Krnov 1 554
1045. Brabec Jan YC Pardubice 1 554
1045. Kejř Jaroslav ČYK 1 554
1045. Gebhartová Barbora JK Cheb 1 554
1051. Zapletal Vojtěch, ing. YC Dyje 2 553
1052. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 2 549
1053. Huček Petr Slávia Česká Skalice 1 548
1054. Pokorný Ladislav YC Dyje 1 540
1055. Janatka Jan Císařská louka 1 536
1056. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 521
1056. Šedivá Alena Prazdroj Plzeň 1 521
1058. Vodrážka David SK Yachting Styl 1 505
1058. Kučera Pavel SK Yachting Styl 1 505
1058. Řezáč Vít TJ Solenice 2 505
1058. Jindra Svatopluk ČYK 2 505
1058. Zelený David SK Yachting Styl 1 505
1058. Švec Petr SK Yachting Styl 1 505
1058. Burian Daniel ČANY 1 505
1058. Kylberger Jan ALT Melges 24 1 505
1058. Ferda Aleš ALT Melges 24 1 505
1058. Matějka Miloslav ALT Melges 24 1 505
1058. Lengsfeld Luboš ALT Melges 24 1 505
1058. Hrůza Bohumir ALT Melges 24 1 505
1058. Hrůza Jiří ALT Melges 24 1 505
1071. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 2 503
1071. Huk Lubomír LS Brno 2 503
1073. Zdráhalová Barbora Slávia Česká Skalice 3 499
1073. Kopta Ing. Miroslav Slávia Česká Skalice 1 499
1073. Jakl Jaroslav Slávia Česká Skalice 3 499
1073. Kopecká Hana YC Dyje 1 499
1073. Dio Petr JK Klatovy 1 499
1073. Červený Filip JK Plzeň 1 499
1073. Škoda Dalibor Lokomotiva Plzeň 1 499
1080. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 2 498
1080. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 498
1082. Fiala Tomáš ČYK 1 494
1082. Lowit Harry Císařská louka 1 494
1084. Hrabal Karel Císařská louka 1 490
1085. Rašín Vladimir YC Vysoké Mýto 1 489
1086. Přibylová Eliška LS Brno 1 485
1086. Král Vlasta ČWA 1 485
1086. Čech Roman Slavoj Litoměřice 1 485
1089. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 482
1090. Kocián Leopold YC Krnov 1 452
1091. Huková Tereza LS Brno 2 449
1091. Hradec František Císařská louka 1 449
1093. Kovařík Petr YC Dyje 1 448
1094. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 433
1095. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 432
1096. Navařík Robert Sokol Tovačov 1 416
1096. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 416
1098. Kalina Jiří YC Dyje 2 411
1099. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 404
1099. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1099. Králík Václav Jednoráz.licence 1 404
1099. Barenyi Samuel Jednoráz.licence 1 404
1099. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1099. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 404
1099. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 404
1099. Berský Jaroslav Baník Ostrava 1 404
1099. Outrata Michal Olšovec Jedovnice 1 404
1099. Wolf Rudolf Lanškroun VS 1 404
1099. Kačer Stanislav Lanškroun VS 1 404
1099. Kotera Jiří YC Pardubice 1 404
1099. Moučka Ondřej Marty Vysoké Mýto 1 404
1099. Ocelková Jindřiška ČYK 1 404
1099. Kalián Pavel SK Tři sestry 1 404
1114. Hanton Karel YC Příbram 1 402
1114. Rákos Michal YC Příbram 1 402
1114. Vagera Petr YC Příbram 1 402
1114. Kohel Robert YC Příbram 1 402
1114. Novák Moroslav YC Příbram 1 402
1114. Hlinomaz Václav YC Příbram 1 402
1114. Pohan Petr 1 402
1114. Celý Zdeněk 1 402
1114. Freitich Jaroslav 1 402
1114. Halásek Marian 1 402
1114. Jonáš Kamil 1 402
1114. Hajzler Josef 1 402
1114. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 402
1114. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 402
1114. Miňovský Pavel JK Staré Splavy 1 402
1129. Vyšín Miroslav ČYK 2 400
1130. Moucha Karel YC Doksy 1 396
1130. Raidl Boris Severočeský NJ 1 396
1132. Pinc Tomáš Baník Most 2 388
1133. Krabička Jiří, MVDr. YC Dyje 2 386
1134. Touval Jan ČWA 1 367
1135. Vejvoda Miroslav ČYK 1 365
1136. Teubner Jan Císařská louka 1 360
1137. Osvaldová Saša Severočeský NJ 1 349
1137. Osvaldová Daniela Severočeský NJ 1 349
1139. Varga Ján Jednoráz.licence 1 348
1140. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 347
1141. Horal Jan Císařská louka 1 344
1141. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 1 344
1141. Vodáček Lukáš LS Brno 1 344
1144. Kovaříková Anita YC Dyje 1 323
1144. Kovaříková Zuzana YC Dyje 1 323
1144. Dio Petr JK Klatovy 1 323
1147. Papánek Dimitrij Císařská louka 1 314
1148. Hajný Jakub ČYK 1 303
1148. Svoboda Pavel YC Kladno 1 303
1148. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 303
1148. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 1 303
1148. Kašpárek Tomáš TJ Prostějov 1 303
1148. Piňos Jiří TJ Prostějov 1 303
1154. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 1 294
1154. Kraft Jiří VS Duchcov 1 294
1156. Svoboda Otakar ml. YC Dyje 1 288
1157. Cejnar Aleš Císařská louka 1 286
1158. Bubniak Petr YC Znojmo 1 277
1158. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1160. Jelínek Jiří Císařská louka 1 273
1161. Klabík Josef Císařská louka 1 260
1162. Doubner Tomáš YC Kladno 2 253
1163. Přikryl Václav YC Dyje 2 248
1164. Dančák Tomáš YC Dyje 1 239
1164. Dančák Vlastimil YC Dyje 1 239
1166. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 226
1166. Doleček Petr 1 226
1166. Kaštánek Petr 1 226
1166. Boleslav Zdenek 1 226
1166. Loník Jan JK Sokolov 1 226
1171. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 202
1171. Klarič Dario ČYK 1 202
1171. Káně Šimon ČYK 2 202
1171. Skála David ČYK 1 202
1171. Vlček Ivan Slávia Česká Skalice 1 202
1171. Podolská Lenka Chemička Ústí 1 202
1171. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1171. Stránský Jan YC Doksy 1 202
1171. Heneš Petr JK Olomouc 1 202
1171. Hrušovský Ján Slavoj Český Těšín 1 202
1171. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 1 202
1171. Kocián Pavel YC Krnov 1 202
1171. Valík Tomáš YC Krnov 1 202
1184. Malý Vladimír YC Kotva Pha 1 200
1185. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 198
1185. Toman Jan YC Dyje 1 198
1187. Klabík Jiří Císařská louka 1 189
1188. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 180
1188. Habal Jan 1 180
1188. Wagnerová Malánie 1 180
1188. Pochopová Jitka 1 180
1188. Donát Martin 1 180
1188. Donát Jiří 1 180
1188. Navrátil Michal 1 180
1195. Roubal Jaroslav Slávia Česká Skalice 1 168
1196. Lejhanec Jiří YC Pardubice 1 157
1197. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 152
1198. Stehlík Miloš Císařská louka 1 147
1199. Klimovič Jiří YC Dyje 1 142
1200. Hartl Jan Císařská louka 1 128
1200. Čápová Pavla Císařská louka 1 128
1202. Ciprys Otakar YC Dyje 1 123
1203. Huss Tomáš YC Znojmo 1 101
1203. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 1 101
1203. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 1 101
1203. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1203. Krčmář Jaroslav Slávia Česká Skalice 1 101
1203. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 101
1203. Bílek Jaroslav 1 101
1203. Hlaváček Zdenek 1 101
1203. Dufka František 1 101
1203. Mikulík Milan 1 101
1203. Hána Tomáš 1 101
1203. Kmínek Ondřej 1 101
1203. Bártl Tomáš 1 101
1203. Kunovský Jan 1 101
1203. Kunovský Radek 1 101
1203. Gregor Jan 1 101
1203. Šrámek Milan 1 101
1203. Sigmund Radim JK Plzeň 1 101
1203. Hrubý Jiří JK Plzeň 1 101
1222. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1222. Jansa Ondřej ČYK 1 0
1222. Procházka Filip YC Neratovice 1 0
1222. Markalous František Delfín Jablonec 1 0
1222. Dudek Juraj Jednoráz.licence 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ