POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2006




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1072 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Fenclová Veronika YC Praha 12 18 99 178
2. Maier Michael YCR Roudnice 10 84 024
3. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 77 573
4. Teplý Viktor Jachtklub Brno 20 77 171
5. Babický Roman JK Česká Lípa 20 65 563
6. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 23 61 753
7. Sivý Josef Slavoj Hluboká 18 61 488
8. Hájek Daniel YC CERE 26 60 314
9. Lidařík Rudolf LS Brno 15 59 751
10. Outrata Jiří JK Toušeň 18 59 099
11. Musil Tomáš YC RODOP 9 58 831
12. Roček Roman YC Neratovice 15 58 423
13. Novotný Štěpán JK Cheb 22 57 118
14. Knorrová Barbora VS Duchcov 24 56 430
15. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 22 55 893
16. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 14 55 522
17. Bobek Ondřej Baník Ostrava 13 55 140
17. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 55 140
19. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 14 54 991
20. Audy Dan Jachtklub Brno 17 54 822
21. Šmídová Lenka YC Neratovice 10 54 187
22. Rozsypal Jakub JK Olomouc 22 53 795
23. Kratzig Elizabeth YC CERE 9 53 440
24. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 17 53 164
25. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 11 52 592
26. Soukal Miloslav YC Neratovice 15 51 478
27. Šmídová Petra KJ Těrlicko 19 51 422
28. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 18 50 380
29. Blatecký David Jachtklub Brno 17 49 703
30. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 49 448
31. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 17 49 355
32. Kořanová Michaela YC Neratovice 16 49 353
33. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 15 49 272
34. Karas Tomáš Jachtklub Brno 14 48 893
35. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 11 48 816
36. Kamenský Radim YC Velké Dářko 12 48 558
37. Zárubová Michaela JK Cheb 23 48 114
38. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 48 082
39. Sejkora Luděk YC Markop FL 11 47 901
40. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 18 46 978
41. Kořan Petr YC Neratovice 12 46 699
42. Sláma Eduard Jachtklub Brno 18 46 114
43. Ondíková Petra ČYK 24 45 164
44. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 44 376
45. Lambl Vojtěch YC Neratovice 17 44 265
46. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 19 43 683
47. Štrunc Jan YC Neratovice 15 42 516
48. Rybáček Josef YC Doksy 12 41 745
49. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 40 541
50. Polidarová Marketa JK Cheb 19 40 537
51. Daniel Jakub YC Neratovice 15 39 278
52. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 39 259
53. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 38 791
54. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 19 38 609
55. Starý Martin Slavoj Hluboká 18 38 315
56. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 12 38 289
57. Fanta Miroslav YC Markop FL 8 38 119
58. Fiala Petr YC Neratovice 12 38 090
59. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 23 37 927
60. Seidl Šimon LS Brno 17 37 797
61. Plecitý Martin JK Toušeň 14 37 713
62. Němec Vojtěch ČYK 21 37 602
63. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 23 36 763
64. Hálová Kateřina JK Toušeň 13 36 409
65. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 16 35 640
66. Kotek Kamil JK Staré Splavy 13 35 613
67. Winkler Pavel JK Toušeň 5 35 601
68. Tkadlec Viktor JK Toušeň 8 35 059
69. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 12 34 543
70. Himmel Jiří YC Nechranice 10 34 304
71. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 33 944
72. Drahorád Petr JK Cheb 14 33 727
73. Šínová Alexandra ČYK 15 33 382
74. Utíkal Petr JK Olomouc 18 33 307
75. Šára Michal Sokol Dobřichovice 12 33 128
76. Kozelský Jakub YC Markop FL 9 33 048
77. Storch Petr Chemička Ústí 11 31 998
78. Smolařová Barbora YC CERE 15 31 475
79. Stránská Lucie VS Duchcov 17 31 295
80. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 30 759
81. Kubový Martin JK Toušeň 6 30 435
82. Tichánek Michael Sokol Palkovice 17 30 359
83. Kotek Michal YC Markop FL 8 30 233
84. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 17 29 868
85. Spurný Jiří ČYK 11 29 843
86. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 14 29 498
87. Korvas Filip ČYK 25 29 405
88. Vinkl Petr YC Kladno 23 29 307
89. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 15 29 046
90. Zíma Jakub ČWA 11 28 896
91. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 19 28 477
92. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 26 28 334
93. Škoda Michal YC Neratovice 9 28 212
94. Skála Pavel JK Cheb 13 27 818
95. Sanková Lenka VS Duchcov 21 27 793
96. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 11 27 603
97. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 15 27 439
98. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 27 369
99. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 12 27 315
100. Křížek David YC RODOP 6 27 000
101. Slíva Jakub YC Nechranice 8 26 947
102. Will Jan Lokomotiva Plzeň 16 26 813
103. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 6 26 724
104. Lejhanec David YC Pardubice 11 26 707
105. Novotný Václav JK Cheb 9 26 338
106. Staniek Michal KJ Těrlicko 23 26 196
107. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 14 26 174
108. Šenkýř Ivan YC Neratovice 11 26 048
109. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 25 829
110. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 25 549
111. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 14 25 275
112. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 10 25 270
113. Valdhansová Klára ČYK 18 25 258
114. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 19 25 192
115. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 11 25 020
116. Cejnar Lukáš YC CERE 12 24 927
117. Švarc Roman JK Staré Splavy 14 24 423
118. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 24 379
119. Neuwirth Josef YC Markop FL 6 24 280
120. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 6 24 065
121. Trejbalová Samanta VS Duchcov 18 24 059
122. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 15 23 950
123. Ircing Pavel TJ Prostějov 18 23 722
124. Altman Jiří Císařská louka 10 23 641
125. Hanuš Daniel YC Pardubice 12 23 598
126. Strejček Radim Sokol Palkovice 20 23 591
127. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 23 395
128. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 23 300
129. Rott Jan JK Plzeň 11 23 067
130. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 22 820
131. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 12 22 817
132. Rozsypal Martin JK Olomouc 21 22 697
133. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 22 610
134. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 22 552
135. Kejř Jiří ČYK 6 22 523
136. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 11 22 387
137. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 7 22 236
138. Michalčin Jiří SK Tři sestry 9 22 177
139. Huk Václav LS Brno 19 21 822
140. Harcuba Petr JK Staré Splavy 7 21 767
141. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 16 21 707
142. Adam Zdeněk VS Duchcov 8 21 517
143. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 21 414
144. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 9 21 399
145. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 14 21 090
146. Zaruba Marek JK Cheb 16 21 080
147. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 16 20 904
148. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 11 20 670
149. Šprc Petr ČYK 23 20 601
150. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 9 20 385
151. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 11 20 377
152. Fučíkovský Jan JK Sokolov 19 20 312
153. Chudějová Hana YC Neratovice 12 20 208
154. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 8 20 144
155. Fišer Roman JK Královská 8 20 118
156. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 18 20 067
157. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 19 904
158. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 11 19 865
159. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 18 19 753
160. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 19 668
161. Cejnar Matyáš YC CERE 10 19 332
162. Hendrych Václav YC Doksy 10 19 248
163. Crháková Lenka Jachtklub Brno 9 19 115
164. Tkadlecová Sára JK Toušeň 9 19 070
165. Krátký Jan Slavoj Hluboká 9 18 979
166. Preibischová Monika 7 18 910
167. Škoda Vít YC Neratovice 14 18 682
168. Holý Ivo Baník Ostrava 8 18 615
169. Mňuk Karel YC Doksy 4 18 605
169. Jakubková Dita YC Říčany 4 18 605
171. Vašík Radim LS Brno 6 18 505
172. Havel Filip YC Neratovice 13 18 461
173. Verner Jaroslav JK Toušeň 10 18 412
174. Mendík Jan JK Staré Splavy 12 18 399
175. Čuláková Adéla YC Neratovice 15 18 107
176. Vinkl Daniel YC Kladno 18 17 876
177. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 17 855
178. Peterka Miroslav YC Neratovice 10 17 649
179. Valouch Vlastimil JK Olomouc 11 17 566
180. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 14 17 559
181. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 523
182. Buchta Jan ALT FB 6 17 444
183. Horáček Marek LS Kroměříž 17 17 051
184. Lachner Vít YC Neratovice 8 16 936
185. Švík František YC RODOP 4 16 890
186. Janovic Ivan TJ STAR Praha 5 16 838
187. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 8 16 600
188. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 9 16 507
189. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 19 16 437
189. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 19 16 437
191. Kořanová Johana YC Neratovice 14 16 236
192. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 12 16 107
193. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 16 16 019
194. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 8 15 889
195. Novotný Vaclav JK Cheb 5 15 851
196. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 15 818
197. Jindřichová Markéta JK Cheb 8 15 776
198. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 17 15 757
199. Kynčl Jan LK Štěchovice 6 15 745
200. Neumann Lukáš YC RODOP 5 15 710
201. Lejhanec Filip YC Pardubice 11 15 652
202. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 389
203. Valouch Libor JK Olomouc 10 15 103
204. Janda Martin ASK Lovosice 13 15 065
205. Voskovec Filip YC Kladno 4 14 994
206. Janderová Klára YC SaS 9 14 882
207. Svoboda Lukáš YC Neratovice 12 14 802
208. Frohlich Denis YC Kladno 6 14 751
209. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 6 14 642
210. Kir Milan IWS Club Nechra 4 14 639
211. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 14 596
212. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 14 589
213. Kraus Jiří YC RODOP 3 14 578
213. Kulík Martin YC RODOP 3 14 578
215. Drdošová Karolína ČYK 12 14 486
216. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 6 14 466
217. Utíkal Petr JK Olomouc 6 14 383
218. Packová Kristýna KJ Těrlicko 9 14 331
219. Piherová Vlasta ČYK 12 14 318
220. Kornesczuk Michal YC Kladno 3 14 187
221. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 14 138
222. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 9 14 079
223. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 5 14 070
224. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 003
225. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 13 941
226. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 13 650
227. Ročková Alena YC Neratovice 8 13 467
228. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 13 212
229. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 13 195
230. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 13 181
231. Burdová Michaela ČYK 11 13 167
232. Janča Jean-Baptiste LS Brno 13 13 100
233. Crháková Magda Jachtklub Brno 4 13 015
234. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 16 12 982
235. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 14 12 887
236. Pavliš Jiří YC Kovářov 5 12 865
237. Lorenz Alan JK Česká Lípa 10 12 770
238. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 6 12 756
239. Hájek Tomáš YC CERE 9 12 705
240. Štěrba Igor YC Znojmo 6 12 694
241. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 14 12 580
242. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 8 12 572
242. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 8 12 572
244. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 12 490
245. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 11 12 192
246. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 12 154
247. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 5 12 119
248. Plecitý Marek JK Toušeň 9 12 106
249. Mayerbergová Ilona LS Brno 4 12 021
250. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 7 11 944
251. Smutná Veronika JK Staré Splavy 10 11 930
252. Hrubý Pavel ČWA 6 11 837
253. Kliment Michal YC Neratovice 14 11 834
254. Toth Martin ČWA 5 11 821
255. Kopřiva Luděk VS Duchcov 6 11 732
256. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 15 11 661
257. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 658
258. Gebhart Zdenek JK Cheb 6 11 635
259. Švihlík Martin YC RODOP 2 11 584
260. Čajčík Karel YC Pardubice 12 11 476
261. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 9 11 465
262. Ráža Tomáš VS Duchcov 8 11 440
263. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 11 429
264. Čermáková Eva JK Toušeň 7 11 374
265. Čagan Martin Jachtklub Brno 3 11 371
266. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 11 11 369
267. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 11 139
268. Nápravník Jakub ČYK 7 11 126
269. Král Karel JK Sokolov 12 11 067
270. Koubek Miroslav WS Nechranice 6 11 023
271. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 10 11 005
272. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 10 986
273. Podhorec Štefan YC Kladno 2 10 962
273. Záruba Libor YC Kladno 2 10 962
275. Moucha Pavel YC Doksy 15 10 916
276. Jebavý Vít YC Neratovice 13 10 848
277. Bláha Martin JK Plzeň 11 10 702
278. Hudec Václav YC Neratovice 7 10 610
279. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 10 538
280. Pavlovský Marek LS Brno 6 10 462
281. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 6 10 445
281. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 6 10 445
283. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 11 10 416
284. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 10 339
285. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 8 10 328
286. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 276
287. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 10 202
288. Dvořák Jan TJ STAR Praha 3 10 198
289. Bezděk David Jachtklub Brno 18 10 195
290. Kejř Jaroslav ČYK 7 10 177
291. Chyťová Marcela LS Brno 5 10 141
292. Mikule Aleš SK Tři sestry 4 9 982
293. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 6 9 882
294. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 9 840
295. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 1 9 795
296. Soukup Aleš VS Duchcov 16 9 767
297. Kittler Jan LS Brno 3 9 730
298. Navrátil Jan Sokol Tovačov 5 9 706
299. Kantor František LS Brno 6 9 587
300. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 9 584
301. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 564
302. Sivá Helena Slavoj Hluboká 9 9 520
303. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 9 506
304. Fiala Martin YC Znojmo 7 9 488
305. Kala ing. Roman YC Doksy 3 9 482
306. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 14 9 434
307. Cvachová Adéla Spartak Modřany 13 9 410
308. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 9 344
309. Bezděková Martina Jachtklub Brno 18 9 264
310. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 9 245
311. Cejnar Tomáš YC CERE 10 9 232
312. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 9 190
313. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 9 142
314. Nováček Miroslav YC RODOP 3 9 115
315. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 8 974
316. Chalupníková Kateřina LS Brno 2 8 918
317. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 3 8 853
318. Brožek Pavel SC Testudo 7 8 788
319. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 8 708
320. Culek Jindřich YC Kotva Pha 5 8 700
321. Pšeidl Pavel YC SaS 7 8 666
322. Raška Marek ČWA 4 8 626
323. Šmídová Božena YC Neratovice 11 8 599
324. Nápravníková Barbora ČYK 8 8 598
325. Kubát Michal ČYK 7 8 531
326. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 3 8 506
327. Staněk Jan YC Doksy 10 8 502
328. Kacálková Jitka YC Nové Sedlo 2 8 446
329. Vašík Martin LS Brno 6 8 416
330. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 8 391
331. Kuba Midor Jednoráz.licence 1 8 346
332. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 334
333. Myška Filip IWS Club Nechra 5 8 282
334. Havelka Jakub ČYK 3 8 280
335. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 14 8 279
335. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 14 8 279
337. Nováček Ondřej YC RODOP 2 8 275
338. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 10 8 234
339. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 8 226
340. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 7 8 216
341. Vodáček Tomáš LS Brno 18 8 174
342. Antel Vladimír LS Kroměříž 8 8 173
343. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 15 8 117
344. Vodička Daniel YC RODOP 6 8 083
345. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 4 7 931
346. Marečková Renata YC Markop FL 5 7 898
347. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 7 861
348. Hrdina Patrik YC RODOP 4 7 848
349. Šárek Martin Sokol Palkovice 14 7 843
350. Hartmann Pavel ČWA 8 7 806
351. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 7 780
352. Svozilová Hana Sokol Tovačov 5 7 765
353. Lehečka Ondřej JK Olomouc 5 7 678
354. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 8 7 624
355. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 7 474
356. Satoránský Pavel SK Tři sestry 2 7 460
357. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 9 7 379
358. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 9 7 291
359. Lindová Karolina YC Kladno 8 7 238
360. Huková Tereza LS Brno 3 7 221
361. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 7 175
362. Novák Petr LS Brno 2 7 174
362. Sokol Petr ALT Vaurien 2 7 174
364. Polidar Martin JK Cheb 13 7 167
365. Fetterle David YC Znojmo 5 7 041
366. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 6 6 990
367. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 6 978
368. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 8 6 950
369. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 3 6 890
370. Klement Pavel YC RODOP 1 6 854
371. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 6 812
372. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 6 807
373. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 770
374. Matějková Adéla VS Duchcov 15 6 754
375. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 6 745
376. Janáček Martin LS Brno 2 6 653
377. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 6 6 630
378. Hloušek Pavel Chemička Ústí 4 6 602
379. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 2 6 585
380. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 6 539
381. Kir Milan Jednoráz.licence 1 6 530
382. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 10 6 520
383. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 9 6 415
384. Kukačka Pavel ČYK 5 6 412
385. Václavová Inna YK CERE Plzeň 2 6 386
385. Lacina Štěpán YK CERE Plzeň 2 6 386
387. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 5 6 380
388. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 6 350
389. Sivý Filip Slavoj Hluboká 11 6 346
390. Žila Jiří Slavoj Hluboká 11 6 344
391. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 3 6 323
392. Vavřička Zdeněk YC Kladno 8 6 291
393. Havel Jiří SC Testudo 7 6 233
394. Oleniček Pavel YC CERE 2 6 188
395. Lejhanec Jiří YC Pardubice 4 6 097
396. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 6 096
397. Kupská Markéta LS Brno 13 6 076
398. Brázdová Petra YC Pardubice 11 6 069
399. Buchta Václav KJ Těrlicko 2 6 041
400. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 6 033
401. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 5 989
402. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 5 5 922
403. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 5 910
404. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 5 894
405. Zárubová Daniela JK Cheb 3 5 811
406. Morávek Roman ČWA 7 5 797
407. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 5 778
408. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 5 766
409. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 8 5 739
410. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 10 5 725
411. Nováková Ludmila LS Brno 4 5 708
412. Novák Adam Sokol Dobřichovice 10 5 701
413. Prokopec Petr YC Pardubice 4 5 695
414. Čáp Milan ALT FD 1 5 677
415. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 5 656
416. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 612
417. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 5 5 508
418. Ručka Martin Sokol Palkovice 3 5 505
418. Novák René Sokol Palkovice 3 5 505
420. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 12 5 470
421. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 2 5 465
421. Lednický Matej Jednoráz.licence 2 5 465
423. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 5 444
424. Audy Petr Jachtklub Brno 7 5 391
425. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 5 378
426. Škola Jan Lokomotiva Cheb 5 5 376
427. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 4 5 375
428. Dostálová Vlasta YC Pardubice 8 5 365
429. Hloch Tomáš JK Olomouc 5 5 355
430. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 5 5 354
431. Celá Barbora YC Znojmo 6 5 344
432. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 5 5 321
433. Houska Vojtěch ČYK 10 5 246
434. Podzimek Antonín ČYK 9 5 236
435. Ručková Lenka Sokol Palkovice 2 5 212
436. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 5 166
437. Dragoun Ivan JK Plzeň 12 5 145
438. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 5 138
439. Vacula Karel YC Znojmo 6 5 118
440. Kotková Anna ČYK 8 5 095
441. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 5 079
442. Teplý Roman Jachtklub Brno 3 5 048
443. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 3 5 033
444. Pilařová Tereza JK Sokolov 7 5 027
445. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 13 4 993
446. Soukal Miloslav YC Neratovice 6 4 967
447. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 4 951
448. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 4 923
448. Rašín Vladimir YC Vysoké Mýto 2 4 923
450. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 4 905
451. Majchrowska Kinga Jednoráz.licence 1 4 851
452. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 4 846
453. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 4 825
454. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 4 803
455. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 778
456. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 14 4 723
457. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 4 721
458. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 4 612
459. Pařízek Radim PS Eletrika 2 4 610
460. Hejna Jan Baník Ostrava 4 4 609
461. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 8 4 603
462. Guryča Jan YC CERE 5 4 590
463. Sehnal René YC SaS 3 4 586
464. Kuchař Jan YC CERE 2 4 581
465. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 10 4 578
466. Novák Aleš YC Kovářov 2 4 577
466. Novák Martin YC Kovářov 2 4 577
468. Kaločai Josef SK Yachting Styl 2 4 554
469. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 4 546
470. Chovanec Miloš YC Kovářov 4 4 527
471. Kuneš Jan YC SaS 1 4 525
472. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 7 4 504
473. Fiala Ladislav YC Znojmo 4 4 502
474. Čech Milan ČWA 3 4 489
475. Přidal Radim JK Prostějov 3 4 419
476. Přibyl Ivan ALT FD 2 4 409
477. Slívová Jana YC Nechranice 7 4 397
478. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 8 4 343
479. Háma Martin YC Doksy 2 4 275
480. Vacula Jan YC Znojmo 6 4 266
481. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 4 261
482. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 9 4 249
483. Čulák Tomáš YC Neratovice 2 4 235
484. Heško Marcel Jednoráz.licence 1 4 221
485. Šindelka Václav Baník Ostrava 6 4 192
486. Ovčička Josef ing. YC Příbram 4 4 191
487. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 9 4 179
488. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 11 4 092
489. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 5 4 075
490. Mouchová Karolína YC Doksy 6 4 070
491. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 020
491. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 020
493. Opletal Ladislav JK Olomouc 5 4 014
494. Kocián Pavel YC Krnov 3 4 004
495. Šilhavý Martin ČYK 3 3 982
496. Broul Stanislav Delfín Jablonec 6 3 960
497. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 5 3 959
497. Lipenský Martin 2 3 959
499. Hes Robert YC CERE 1 3 944
500. Rečka Jiří 4 3 905
501. Linder Oldřich YC Doksy 1 3 888
501. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 3 888
501. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 888
504. Čondl Pavel Baník Most 8 3 821
505. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 3 809
506. Spurný Kryštof ČYK 2 3 803
507. Kramář Jiří JK Česká Lípa 6 3 796
508. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 9 3 737
509. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 4 3 685
510. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 2 3 672
511. Lowit Harry Císařská louka 3 3 669
512. Komárek Jakub ČYK 3 3 649
513. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 600
514. Šára Jan YC Neratovice 7 3 546
515. Ďásek František JK Cheb 4 3 513
516. Kafka Richard YC Velké Dářko 8 3 488
517. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 3 479
518. Frolík Petr YC CERE 1 3 469
519. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 458
520. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 3 447
521. Procházka Jan JK Plzeň 11 3 426
522. Kubištová Kateřina JK Plzeň 7 3 411
522. Rotter Arnošt JK Olomouc 5 3 411
524. Běhunčík Ivan KJ Těrlicko 1 3 404
525. Kadlec Martin YC Příbram 1 3 399
526. Rešl Matěj VS Duchcov 6 3 396
527. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 9 3 376
528. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 3 362
529. Richter Zdeněk YC Doksy 3 3 356
530. Junek Vladimír JK Olomouc 5 3 335
531. Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 330
532. Vít Ladislav JK Plzeň 10 3 306
533. Jackel Josef YC Kladno 6 3 275
534. Švec Petr SK Yachting Styl 1 3 242
535. Kučera Michal Chemička Ústí 4 3 235
536. Miňovský Pavel JK Staré Splavy 1 3 225
537. Šlancar Radek YC Velké Dářko 1 3 200
537. Puchoň Milan Jednoráz.licence 1 3 200
537. Puchoň Lukáš Jednoráz.licence 1 3 200
537. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 1 3 200
541. Maršík Karel Chemička Ústí 5 3 180
542. Bauer Franta YC CERE 5 3 155
543. Stará Jitka Slavoj Hluboká 6 3 151
544. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 3 150
545. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 3 142
545. Culek ml. Jindřich YC Kotva Pha 3 3 142
547. Olszewská Pavlina Jednoráz.licence 1 3 139
548. Volf Radim ČWA 1 3 080
549. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 4 3 070
550. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 5 3 054
551. Storchová Lucie Chemička Ústí 2 3 035
552. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 3 027
553. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 3 017
554. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 2 991
555. Lowit Harry Císařská louka 3 2 965
556. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 2 959
557. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 7 2 944
558. Vacková Daniela TJ Solenice 3 2 942
559. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 924
560. Klimeš Pavel YC Kovářov 2 2 918
561. Lacinová Alena YC Neratovice 2 2 898
562. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 6 2 880
563. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 2 2 876
564. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 3 2 865
565. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 4 2 850
566. Lux Arnulf ASK Lovosice 3 2 818
567. Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 2 816
568. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 5 2 799
569. Smolka Milan Sokol Palkovice 3 2 760
570. Brabec Lubomír YC BARRANDOV 2 2 743
570. Výborná Lucie YC BARRANDOV 2 2 743
572. Vlach Martin ČYK 10 2 741
573. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 4 2 739
574. Chodura Leopold ČYK 2 2 730
575. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 2 725
576. Pexa Tomáš SC Testudo 1 2 719
576. Holík Jiří SC Testudo 1 2 719
576. Lux Vlastimil SC Testudo 1 2 719
579. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 10 2 711
580. Čermák Lukáš KJ Těrlicko 2 2 692
581. Diviš Ivo YC Dyje 3 2 675
582. Struha Milan YC Neratovice 1 2 673
582. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 673
582. Jodas Jiří YC Neratovice 1 2 673
582. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 2 673
582. Struha Jan YC Neratovice 1 2 673
582. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 673
588. Kafka Roman YC Velké Dářko 8 2 670
589. Knetig Martin Jachtklub Brno 1 2 661
589. Janáček Petr LS Brno 1 2 661
589. Bachtík Marek YC CERE 1 2 661
592. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 2 2 650
593. Bradáč Roman YC Znojmo 3 2 640
594. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 2 637
594. Havrdová Šárka Delfín Jablonec 1 2 637
596. Hoetzer Martin ČYK 1 2 629
597. Marečková Lenka JK Staré Splavy 3 2 627
598. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 2 597
599. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 581
599. Holub Miloslav YC Znojmo 4 2 581
601. Mareček Vít ČYK 2 2 573
602. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 565
602. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 2 565
604. Otta Jiří Sokol Tovačov 2 2 537
605. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 2 517
606. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 2 512
607. Korbová Ivana JK Olomouc 3 2 507
608. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 2 493
609. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 464
610. Ach-Hübner Otakar LS Brno 4 2 450
611. Heneš David JK Olomouc 5 2 419
612. Joza Lukáš JK Staré Splavy 3 2 412
613. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 377
614. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 370
615. Novák Jaroslav YC Doksy 2 2 367
616. Fiala Eduard ČYK 1 2 360
617. Herudek Marcel YC Krnov 3 2 356
618. Raškovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 355
619. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 2 345
619. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 345
621. Dyčka Jiří YC Krnov 3 2 342
621. Špička Josef YC Krnov 3 2 342
623. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 5 2 319
624. Riedel Michal VS Duchcov 4 2 314
625. Svobodová Zdena ČYK 1 2 312
625. Malý Martin YC RODOP 1 2 312
625. Černý Hynek YC RODOP 1 2 312
628. Záruba Marek JK Cheb 2 2 304
629. Nuc Jindřich JK Plzeň 11 2 292
630. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 2 282
631. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 2 2 280
632. Fiala Michal Spolek Vodník 6 2 271
633. Koláčný Lubor YC SaS 2 2 269
633. Tonar Jiří YC SaS 2 2 269
633. Sobíšek Petr YC SaS 2 2 269
636. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 2 266
637. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 2 260
638. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 2 2 253
639. Novák Michael Slávia Česká Skalice 3 2 240
640. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 5 2 229
640. Veselá Božena JK Staré Splavy 5 2 229
642. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 2 2 198
643. Musil Jiří Chemička Ústí 1 2 193
644. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 2 190
645. Kadlec Roman PS Eletrika 1 2 185
645. Plecháč Jan PS Eletrika 1 2 185
645. Pařízek Radim PS Eletrika 1 2 185
645. Procházka Bohdan PS Eletrika 1 2 185
649. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 2 2 184
650. Holotík Miroslav LS Kroměříž 4 2 175
651. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 2 166
652. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 165
653. Tischer Jaroslav YC SaS 1 2 138
653. Ullmann Roman YC SaS 1 2 138
653. Dvořáček Lubomír YC SaS 1 2 138
653. Sládeček Tomáš YC SaS 1 2 138
653. Uberda Miroslav YC SaS 1 2 138
658. Staniek Pavel KJ Těrlicko 1 2 109
659. Nosek Josef TJ Jiskra Třeboň 1 2 108
659. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 2 108
661. Ehl Vladimír WS Club VD 4 2 105
662. Dlouhý Antonín Císařská louka 4 2 095
663. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 2 090
664. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 4 2 087
665. Fousek Filip ALT Tornado 2 2 067
666. Jonáš Radek ALT FD 1 2 064
667. Novák Antonín ASK Lovosice 2 2 062
668. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 2 060
668. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 2 060
670. Lehečka Milan JK Olomouc 4 2 056
671. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 5 2 051
672. Brožek Martin YC CERE 3 2 046
673. Marinovič Marko YK CERE Plzeň 1 2 010
673. Šasková Káťa YK CERE Plzeň 1 2 010
673. Pěč Petr YK CERE Plzeň 1 2 010
673. Liška Jirka YK CERE Plzeň 1 2 010
677. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 007
678. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 1 996
678. Akrman Miroslav YC Velké Dářko 1 1 996
680. Duží Bohumír PS Eletrika 1 1 989
681. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 2 1 985
682. Alexa Miloš LS Brno 3 1 964
683. Praženka Petr JK Staré Splavy 3 1 960
684. Dostálová Žaneta YC Pardubice 3 1 954
685. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 949
686. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 1 937
687. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 1 935
688. Handl Erich YC Kladno 7 1 932
689. Kučera Jan Jachtklub Brno 7 1 918
690. Riedel Ota VS Duchcov 4 1 913
691. Součková Barbora Baník Ostrava 3 1 890
691. Ministr Jan Baník Ostrava 3 1 890
693. Ruszová Karin YK CERE Plzeň 1 1 889
693. Vácha Jaroslav YK CERE Plzeň 1 1 889
693. Hóta Janusz YK CERE Plzeň 1 1 889
693. Kantorková Gražyna YK CERE Plzeň 1 1 889
697. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 887
698. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 1 881
699. Korbová Helena JK Olomouc 4 1 878
700. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 876
700. Kořanová Johanka YC Neratovice 1 1 876
702. Navařík Robert Sokol Tovačov 3 1 865
703. Jegorová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 1 847
704. Kocián Leopold YC Krnov 3 1 846
705. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 4 1 826
706. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 1 825
707. Skalický Jaroslav YC Pardubice 4 1 822
708. Hamouzová Vladislava SK Yachting Styl 2 1 810
709. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 1 801
710. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 1 782
711. Bulka Mariusz Jednoráz.licence 1 1 781
712. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 1 760
712. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 1 760
714. Vacula Karel YC Znojmo 6 1 758
714. Vachel František JK Černá v Pošumaví 2 1 758
716. Cvan Martin LS Brno 2 1 743
717. Rešl Štěpán VS Duchcov 5 1 735
718. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 1 734
718. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 1 734
720. Klabík Jiří Císařská louka 2 1 733
721. Fantová Kateřina LS Brno 1 1 720
722. Lapoš Martin Jednoráz.licence 1 1 713
722. Valdhansová Aneta ČYK 4 1 713
724. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 1 692
725. Papánek Dimitrij Císařská louka 2 1 687
726. Gebhart Antonin JK Cheb 4 1 679
727. Luksch Karel YC DIM Bezdrev 1 1 663
727. Fořt Jiří YC SaS 1 1 663
727. Petřina Jakub YC SaS 1 1 663
727. Nigrin Radek YC SaS 1 1 663
727. Číha Michal YC SaS 1 1 663
727. Čech Jiří SK Yachting Styl 1 1 663
727. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
734. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 1 658
734. Opletal František JK Olomouc 3 1 658
736. Kholová Petra Slávia Česká Skalice 2 1 651
737. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 1 647
738. Dedek Jiří Baník Ostrava 2 1 633
739. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 1 608
740. Šlechta Jiří ČWA 1 1 582
741. Fiuk Grzegorz Jednoráz.licence 1 1 537
742. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 521
742. Hejnová Radka Baník Ostrava 3 1 521
744. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 1 509
745. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 508
746. Jančinová Hana Jednoráz.licence 1 1 496
746. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 1 496
748. Krejča Filip JK Olomouc 5 1 474
749. Vaculka Patrik LS Brno 2 1 468
750. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 457
751. Faltus Petr YC SaS 1 1 454
751. Bušina Pavel YC SaS 1 1 454
751. Slíva Tomáš YC SaS 1 1 454
751. Orálek David YC SaS 1 1 454
751. Bušina Petr YC SaS 1 1 454
751. Nejedlík Jaroslav YC SaS 1 1 454
751. Chalupa Jan Sokol Palkovice 1 1 454
758. Zimák Petr LS Kroměříž 3 1 453
759. Cejnar Matyaš YC CERE 1 1 452
760. Hornikova Veronika JK Plzeň 3 1 450
761. Krásová Tereza ČYK 4 1 447
762. Bauer Karel YC CERE 1 1 436
762. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 1 436
762. Chasák Otakar YC Říčany 1 1 436
765. Sladký Martin YC RODOP 2 1 425
765. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 425
767. Lovit Harry Císařská louka 2 1 409
768. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 394
769. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 376
769. Landkammerová Hana YC Neratovice 1 1 376
771. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 1 356
771. Roušal Jaroslav ČWA 1 1 356
773. Cvach Marek Spartak Modřany 3 1 335
774. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 2 1 321
775. Schrollová Eva YC Písek 4 1 319
776. Bartošek Petr YC Znojmo 3 1 312
777. Šprc Petr jun. ČYK 1 1 310
778. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 1 306
778. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 1 306
780. Cvachová Hana Spartak Modřany 1 1 291
780. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 1 291
780. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 1 1 291
783. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 3 1 282
784. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 1 272
785. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 1 265
786. Valhausová Klára ČYK 1 1 264
787. Krowiarz Miroslav YC SaS 1 1 261
787. Kylberger Jan YC SaS 1 1 261
787. Langsfeld Luboš YC SaS 1 1 261
787. Ferda Aleš YC SaS 1 1 261
787. Šustr Zdeněk YC SaS 1 1 261
787. Zvěřina Václav VS Duchcov 3 1 261
787. Samek st. Jiří TJ Jachting Libštát 1 1 261
787. Bažant Josef TJ Jachting Libštát 1 1 261
795. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 1 242
796. Janča JeanBaptiste LS Brno 1 1 237
797. Král Jiří JK Toušeň 1 1 236
798. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 1 226
799. Polák Jiří VS Duchcov 3 1 216
800. Touval Jan ČWA 2 1 203
801. Matoušová Alexandra Koh-i-noor ČB 3 1 195
802. Bryxová Pavla YC Neratovice 2 1 191
803. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 1 187
804. Drncová Ivana JK Plzeň 4 1 182
805. Opletal Petr JK Olomouc 5 1 178
806. Krabička Jiří, MVDr. YC Dyje 3 1 173
807. Pos Karel Slavoj Litoměřice 2 1 166
808. Záchvěj Martin Baník Most 1 1 160
808. Procházka Filip YC Neratovice 1 1 160
808. Sladký Martin Jednoráz.licence 1 1 160
811. Herudek Petr YC Krnov 3 1 152
812. Kühnl Šimon ČYK 4 1 147
813. Svárovský Jiří ČYK 2 1 143
814. Trs Jaroslav YC Dyje 1 1 142
815. Řezáč Vít TJ Solenice 3 1 136
816. Vopátek Martin SK Tři sestry 1 1 129
816. Prchal Pavel SK Tři sestry 1 1 129
818. Jupa Pavel YC CERE 1 1 112
818. Kaiser Martin YC CERE 1 1 112
818. Středa Pavel YC CERE 1 1 112
821. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 109
822. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 1 108
822. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 108
822. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 108
822. Satranský Radek YC Pardubice 1 1 108
822. Reichl Ladislav Tatran Praha 1 1 108
827. Homola Michal ČYK 3 1 085
828. Netřebský ml. Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 1 081
828. Kadava Josef TJ Jachting Libštát 1 1 081
828. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 1 081
828. Verich Jan TJ Jachting Libštát 1 1 081
828. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 1 081
828. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 1 081
834. Lízala Michal Jednoráz.licence 1 1 078
835. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 1 076
836. Podolský Miloslav Chemička Ústí 3 1 067
837. Pokoš Radim VS Duchcov 4 1 054
838. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 1 050
839. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 1 047
840. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 046
841. Pavka Petr YC Znojmo 3 1 045
842. Hájek Libor JK Cheb 4 1 008
843. Štěpánský Jan Slávia Česká Skalice 1 1 004
844. Pečenka Tomáš MEZ VSETÍN 1 998
845. Šedivá Alena Prazdroj Plzeň 3 993
846. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 989
846. Štengl Michal YC Doksy 1 989
848. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 4 982
849. Zoul Ladislav TJ Jiskra Třeboň 3 981
850. Korvas Filip ČYK 1 978
851. Podhorec Štefan YC Kladno 4 974
852. Gaba Ondra YC Krnov 3 964
853. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 962
853. Činčera Marek JK Sokolov 4 962
855. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 961
856. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 943
856. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 943
856. Rosmány Andrej Jednoráz.licence 1 943
859. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 938
859. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 1 938
861. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 3 924
862. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 923
863. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 913
863. Dolanský Jaroslav Tatran Praha 1 913
863. Koumar Tomáš YC SaS 1 913
863. Košan Jaroslav YC SaS 1 913
863. Dolanská Kateřina YC SaS 1 913
863. Česner Libor YC SaS 1 913
869. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 897
869. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 2 897
871. Podlasiehicz Fryderyk Jednoráz.licence 1 889
872. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 887
873. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 879
874. Ráža Pavel VS Duchcov 3 872
875. Ott Stanislav YC Znojmo 2 871
876. Podolská Lenka Chemička Ústí 2 865
877. Liška Jiří Chemička Ústí 1 857
878. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 855
878. Benešová Jitka Chemička Ústí 2 855
880. Urválková Ivana YC BARRANDOV 1 854
880. Vladyka Miroslav YC BARRANDOV 1 854
880. Šoralová Lucia YC BARRANDOV 1 854
880. Soukup Ondřej YC BARRANDOV 1 854
880. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 854
885. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 2 847
885. Procházka Eduard YC Znojmo 3 847
887. Kafka Ota YC Dyje 1 841
887. Kafková Pavla YC Dyje 1 841
889. Klusáček Jan YC Bystrc Brno 1 833
890. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 830
891. Krabičková Bohuslava YC Dyje 2 817
892. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 808
893. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 806
894. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 804
895. Podzimek Tonda ČYK 1 798
896. Richter Ondřej ČYK 1 792
896. Ocelková Jindřiška ČYK 2 792
896. Porubec Ondrej Jednoráz.licence 1 792
896. Mazatinský Michal Jednoráz.licence 1 792
900. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 1 754
900. Kučerová Martina Chemička Ústí 1 754
902. Vlasák František TJ Rapid Brno 2 741
902. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 741
902. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 1 741
905. Snopek Karel TJ Sokol Vrané II 3 740
906. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 736
906. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 736
908. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 725
909. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 721
910. Chmelová Anna Císařská louka 1 718
911. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 707
912. Wiendl Jan JK Klatovy 1 703
912. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 703
914. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 689
915. Kohout Pavel ČWA 1 680
916. Doubner Tomáš YC Kladno 2 670
917. Zapletal Vojtěch, ing. YC Dyje 1 665
918. Janatka Jan Císařská louka 1 660
919. Pivovarčík Milan YC Znojmo 3 659
920. Němec Petr YC BARRANDOV 1 657
921. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 653
921. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 653
923. Benová Soňa LS Kroměříž 1 645
924. Kaválková Tereza Slávia Česká Skalice 1 644
925. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 626
926. Přikryl Václav YC Dyje 2 623
927. Rešl Pavel VS Duchcov 4 616
928. Janák Josef Tatran Praha 1 609
929. Zajíček Tomáš YC SaS 1 606
929. Pokorný Jindřich YC SaS 1 606
929. Froněk Jan YC SaS 1 606
929. Hexner Martin YC SaS 1 606
929. Skalová Monika JK Cheb 3 606
929. Viewegh Petr JK Česká Lípa 1 606
935. Černý Václav JK Klatovy 1 595
936. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 587
937. Kuehnl Šimon ČYK 1 578
937. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 578
937. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 578
940. Mouchová Karlolína YC Doksy 1 570
940. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 2 570
940. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 570
943. Wojciuch Konrad Jednoráz.licence 1 564
944. Piňos Jiří TJ Prostějov 2 558
945. Gebhartová Barbora JK Cheb 1 554
946. Kovaříková Anita YC Dyje 1 540
946. Kovaříková Jana YC Dyje 1 540
946. Nedbalcová Kateřina, MVDr. YC Dyje 1 540
949. Petřík Martin YC Neratovice 1 533
950. Vaverka Jiří LK Štěchovice 2 530
951. Hrabal Karel Císařská louka 1 522
952. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 520
953. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 512
954. Nuc Mario JK Plzeň 5 505
954. Hanušková Miroslava YC Velké Dářko 1 505
954. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 505
957. Zikmund Martin Delfín Jablonec 1 504
958. Rössler Josef ČYK 1 503
958. Holý Rudolf ČYK 1 503
960. Myslík Vladimír ProYachting Team 1 486
961. Lovit Harry Císařská louka 1 484
962. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 469
962. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 469
964. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 457
965. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 1 452
966. Bulant Jiří Císařská louka 1 449
967. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 3 432
967. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 432
969. Češka Jiří YC Kovářov 2 404
969. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 3 404
969. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 2 404
969. Abramčuk Jaroslav Tatran Praha 1 404
969. Abramčuková Anna Tatran Praha 1 404
969. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 404
969. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 404
969. Štruncová Michaela YC Neratovice 1 404
969. Nekl Vítězslav YC Vysoké Mýto 1 404
969. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 404
969. Šmíd Josef YC Doksy 1 404
969. Hofmann Filip YC Velké Dářko 1 404
969. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 404
969. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
969. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 404
969. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 404
985. Hanák Vladimír LS Brno 1 402
985. Vysloužil Jan, ing. CSc. YC Dyje 1 402
985. Huss Tomáš YC Znojmo 1 402
985. Ott Vítězslav YC Znojmo 1 402
985. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 402
990. Hrubý Jiří JK Plzeň 2 383
991. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 1 376
992. Svoboda Tomáš, ing. YC Dyje 1 364
992. Macháček Metoděj YC Dyje 1 364
992. Svobodová Miluše YC Dyje 1 364
995. Podolský Marek YC Znojmo 1 360
996. Klabík Josef Císařská louka 1 359
997. Bažant Jiří VS Duchcov 1 344
997. Fantová Klára LS Brno 2 344
999. Hartl Jan Císařská louka 1 333
1000. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 326
1001. Osvald Jiří Severočeský NJ 1 311
1001. Osvaldová Saša Severočeský NJ 1 311
1001. Osvaldová Daniela Severočeský NJ 1 311
1004. Klabík Michal Císařská louka 1 308
1005. Oušková Šárka Chemička Ústí 1 304
1006. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
1006. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 1 303
1008. Kalina Jiří YC Dyje 1 297
1009. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 294
1009. Kovář František MEZ VSETÍN 1 294
1009. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 1 294
1012. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 285
1012. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 285
1014. Kupská Martina LS Brno 1 277
1014. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1014. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 1 277
1017. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 261
1018. Hotový Karel Baník Most 2 253
1019. Malý Vladimír YC Kotva Pha 1 247
1020. Jelínek Jiří Císařská louka 1 241
1021. Bravenec Vít YC Dyje 1 239
1022. Dio Petr JK Klatovy 1 226
1023. Gebhart Jan JK Cheb 1 202
1023. Fišer Josef VS Duchcov 1 202
1023. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
1023. Matouš Martin Koh-i-noor ČB 1 202
1023. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 1 202
1023. Laštovka Milan JK Plzeň 1 202
1023. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 202
1023. Pacovský Tomáš YC Kladno 1 202
1023. Štefan Petr TJ Sokol Vrané II 1 202
1023. Procházka Jan YC Znojmo 2 202
1023. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 202
1023. Zdráhalová Barbora Slávia Česká Skalice 1 202
1023. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1023. Riedel Jan VS Duchcov 1 202
1023. Luža Radomír MEZ VSETÍN 1 202
1023. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 1 202
1023. Valík Tomáš YC Krnov 1 202
1040. Ciprys Otakar YC Dyje 1 188
1041. Divácký Antonín YC Dyje 1 180
1041. Janča Jean Baptiste LS Brno 1 180
1041. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 180
1041. Knorr Luděk VS Duchcov 1 180
1045. Žižka Zdeněk ČYK 1 174
1046. Doubková Kristýna Slávia Česká Skalice 1 159
1047. Švolba Jan, ing. YC Dyje 1 142
1048. Fantová Kateřina LS Brno 1 127
1049. Hrubý Jiří Císařská louka 1 116
1050. Jedlička Ivan ČYK 1 101
1050. Olmer Václav ČYK 1 101
1050. Zapletal Jiří TJ Sokol Vrané II 1 101
1050. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1050. Wolk Roland LS Brno 1 101
1050. Fanta Matěj LS Brno 2 101
1050. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 101
1050. Vanžura Josef YC Dyje 1 101
1050. Pokorný Petr YC Dyje 1 101
1050. Pokorný Ladislav YC Dyje 1 101
1050. Kovařík Petr YC Dyje 1 101
1050. Zbyněk Jaromír Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1050. Friml Ing. Michal Slávia Česká Skalice 1 101
1050. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 1 101
1050. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 1 101
1050. Kraker Braňo Jednoráz.licence 1 101
1066. Várady Ján Jednoráz.licence 1 0
1066. Braňko Kraker Jednoráz.licence 1 0
1066. Stratil Pavel YC Dyje 1 0
1066. Černý Jaroslav YC Dyje 1 0
1066. Jiříček Dalibor JK Klatovy 1 0
1066. Jiříček Marek JK Klatovy 1 0
1066. Horák Marek ČYK 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ