POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2006




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1046 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Fenclová Veronika YC Praha 12 18 99 178
2. Maier Michael YCR Roudnice 10 84 024
3. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 77 573
4. Teplý Viktor Jachtklub Brno 20 77 171
5. Babický Roman JK Česká Lípa 20 65 563
6. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 23 61 753
7. Sivý Josef Slavoj Hluboká 18 61 488
8. Hájek Daniel YC CERE 26 60 314
9. Lidařík Rudolf LS Brno 15 59 751
10. Outrata Jiří JK Toušeň 18 59 099
11. Musil Tomáš YC RODOP 9 58 831
12. Roček Roman YC Neratovice 15 58 423
13. Novotný Štěpán JK Cheb 22 57 118
14. Knorrová Barbora VS Duchcov 24 56 430
15. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 22 55 893
16. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 14 55 522
17. Bobek Ondřej Baník Ostrava 13 55 140
17. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 55 140
19. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 14 54 991
20. Audy Dan Jachtklub Brno 17 54 822
21. Šmídová Lenka YC Neratovice 10 54 187
22. Rozsypal Jakub JK Olomouc 22 53 795
23. Kratzig Elizabeth YC CERE 9 53 440
24. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 17 53 164
25. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 11 52 592
26. Soukal Miloslav YC Neratovice 15 51 478
27. Šmídová Petra KJ Těrlicko 19 51 422
28. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 18 50 380
29. Blatecký David Jachtklub Brno 17 49 703
30. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 49 448
31. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 17 49 355
32. Kořanová Michaela YC Neratovice 16 49 353
33. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 15 49 272
34. Karas Tomáš Jachtklub Brno 14 48 893
35. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 11 48 816
36. Kamenský Radim YC Velké Dářko 12 48 558
37. Zárubová Michaela JK Cheb 23 48 114
38. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 48 082
39. Sejkora Luděk YC Markop FL 11 47 901
40. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 18 46 978
41. Kořan Petr YC Neratovice 12 46 699
42. Sláma Eduard Jachtklub Brno 18 46 114
43. Ondíková Petra ČYK 24 45 164
44. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 44 376
45. Lambl Vojtěch YC Neratovice 17 44 265
46. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 19 43 683
47. Štrunc Jan YC Neratovice 15 42 516
48. Rybáček Josef YC Doksy 12 41 745
49. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 40 541
50. Polidarová Marketa JK Cheb 19 40 537
51. Daniel Jakub YC Neratovice 15 39 278
52. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 39 259
53. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 38 791
54. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 19 38 609
55. Starý Martin Slavoj Hluboká 18 38 315
56. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 12 38 289
57. Fanta Miroslav YC Markop FL 8 38 119
58. Fiala Petr YC Neratovice 12 38 090
59. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 23 37 927
60. Seidl Šimon LS Brno 17 37 797
61. Plecitý Martin JK Toušeň 14 37 713
62. Němec Vojtěch ČYK 21 37 602
63. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 23 36 763
64. Hálová Kateřina JK Toušeň 13 36 409
65. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 16 35 640
66. Kotek Kamil JK Staré Splavy 13 35 613
67. Winkler Pavel JK Toušeň 5 35 601
68. Peterka Miroslav YC Neratovice 20 35 298
69. Tkadlec Viktor JK Toušeň 8 35 059
70. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 12 34 543
71. Himmel Jiří YC Nechranice 10 34 304
72. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 33 944
73. Drahorád Petr JK Cheb 14 33 727
74. Šínová Alexandra ČYK 15 33 382
75. Utíkal Petr JK Olomouc 18 33 307
76. Šára Michal Sokol Dobřichovice 12 33 128
77. Kozelský Jakub YC Markop FL 9 33 048
78. Storch Petr Chemička Ústí 11 31 998
79. Smolařová Barbora YC CERE 15 31 475
80. Stránská Lucie VS Duchcov 17 31 295
81. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 30 759
82. Kubový Martin JK Toušeň 6 30 435
83. Tichánek Michael Sokol Palkovice 17 30 359
84. Kotek Michal YC Markop FL 8 30 233
85. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 17 29 868
86. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 14 29 498
87. Korvas Filip ČYK 25 29 405
88. Vinkl Petr YC Kladno 23 29 307
89. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 15 29 046
90. Zíma Jakub ČWA 11 28 896
91. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 19 28 477
92. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 26 28 334
93. Škoda Michal YC Neratovice 9 28 212
94. Skála Pavel JK Cheb 13 27 818
95. Sanková Lenka VS Duchcov 21 27 793
96. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 11 27 603
97. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 15 27 439
98. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 27 369
99. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 12 27 315
100. Křížek David YC RODOP 6 27 000
101. Slíva Jakub YC Nechranice 8 26 947
102. Will Jan Lokomotiva Plzeň 16 26 813
103. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 6 26 724
104. Lejhanec David YC Pardubice 11 26 707
105. Novotný Václav JK Cheb 9 26 338
106. Staniek Michal KJ Těrlicko 23 26 196
107. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 14 26 174
108. Šenkýř Ivan YC Neratovice 11 26 048
109. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 25 829
110. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 25 549
111. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 14 25 275
112. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 10 25 270
113. Valdhansová Klára ČYK 18 25 258
114. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 19 25 192
115. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 11 25 020
116. Cejnar Lukáš YC CERE 12 24 927
117. Švarc Roman JK Staré Splavy 14 24 423
118. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 24 379
119. Neuwirth Josef YC Markop FL 6 24 280
120. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 6 24 065
121. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 15 23 950
122. Ircing Pavel TJ Prostějov 18 23 722
123. Altman Jiří Císařská louka 10 23 641
124. Hanuš Daniel YC Pardubice 12 23 598
125. Strejček Radim Sokol Palkovice 20 23 591
126. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 23 395
127. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 23 300
128. Rott Jan JK Plzeň 11 23 067
129. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 22 820
130. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 12 22 817
131. Rozsypal Martin JK Olomouc 21 22 697
132. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 22 610
133. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 22 552
134. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 11 22 387
135. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 7 22 236
136. Michalčin Jiří SK Tři sestry 9 22 177
137. Huk Václav LS Brno 19 21 822
138. Harcuba Petr JK Staré Splavy 7 21 767
139. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 16 21 707
140. Adam Zdeněk VS Duchcov 8 21 517
141. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 21 414
142. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 9 21 399
143. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 14 21 090
144. Zaruba Marek JK Cheb 16 21 080
145. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 16 20 904
146. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 11 20 670
147. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 9 20 385
148. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 11 20 377
149. Fučíkovský Jan JK Sokolov 19 20 312
150. Chudějová Hana YC Neratovice 12 20 208
151. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 8 20 144
152. Fišer Roman JK Královská 8 20 118
153. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 18 20 067
154. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 19 904
155. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 11 19 865
156. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 18 19 753
157. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 19 668
158. Cejnar Matyáš YC CERE 10 19 332
159. Hendrych Václav YC Doksy 10 19 248
160. Crháková Lenka Jachtklub Brno 9 19 115
161. Tkadlecová Sára JK Toušeň 9 19 070
162. Krátký Jan Slavoj Hluboká 9 18 979
163. Preibischová Monika 7 18 910
164. Škoda Vít YC Neratovice 14 18 682
165. Holý Ivo Baník Ostrava 8 18 615
166. Jakubková Dita YC Říčany 4 18 605
167. Vašík Radim LS Brno 6 18 505
168. Havel Filip YC Neratovice 13 18 461
169. Verner Jaroslav JK Toušeň 10 18 412
170. Mendík Jan JK Staré Splavy 12 18 399
171. Čuláková Adéla YC Neratovice 15 18 107
172. Vinkl Daniel YC Kladno 18 17 876
173. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 17 855
174. Valouch Vlastimil JK Olomouc 11 17 566
175. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 14 17 559
176. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 523
177. Buchta Jan ALT FB 6 17 444
178. Horáček Marek LS Kroměříž 17 17 051
179. Lachner Vít YC Neratovice 8 16 936
180. Švík František YC RODOP 4 16 890
181. Janovic Ivan TJ STAR Praha 5 16 838
182. Nováková Alexandra YC Nechranice 13 16 782
183. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 8 16 600
184. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 9 16 507
185. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 19 16 437
185. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 19 16 437
187. Kořanová Johana YC Neratovice 14 16 236
188. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 12 16 107
189. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 16 16 019
190. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 8 15 889
191. Novotný Vaclav JK Cheb 5 15 851
192. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 15 818
193. Jindřichová Markéta JK Cheb 8 15 776
194. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 17 15 757
195. Kynčl Jan LK Štěchovice 6 15 745
196. Neumann Lukáš YC RODOP 5 15 710
197. Lejhanec Filip YC Pardubice 11 15 652
198. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 389
199. Valouch Libor JK Olomouc 10 15 103
200. Janda Martin ASK Lovosice 13 15 065
201. Voskovec Filip YC Kladno 4 14 994
202. Janderová Klára YC SaS 9 14 882
203. Svoboda Lukáš YC Neratovice 12 14 802
204. Frohlich Denis YC Kladno 6 14 751
205. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 6 14 642
206. Kir Milan IWS Club Nechra 4 14 639
207. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 14 596
208. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 14 589
209. Kulík Martin YC RODOP 3 14 578
209. Kraus Jiří YC RODOP 3 14 578
211. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 6 14 466
212. Utíkal Petr JK Olomouc 6 14 383
213. Packová Kristýna KJ Těrlicko 9 14 331
214. Kornesczuk Michal YC Kladno 3 14 187
215. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 14 138
216. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 9 14 079
217. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 5 14 070
218. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 003
219. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 13 941
220. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 13 650
221. Ročková Alena YC Neratovice 8 13 467
222. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 13 212
223. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 13 195
224. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 13 181
225. Burdová Michaela ČYK 11 13 167
226. Janča Jean-Baptiste LS Brno 13 13 100
227. Crháková Magda Jachtklub Brno 4 13 015
228. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 16 12 982
229. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 14 12 887
230. Pavliš Jiří YC Kovářov 5 12 865
231. Lorenz Alan JK Česká Lípa 10 12 770
232. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 6 12 756
233. Hájek Tomáš YC CERE 9 12 705
234. Štěrba Igor YC Znojmo 6 12 694
235. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 14 12 580
236. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 8 12 572
236. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 8 12 572
238. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 12 490
239. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 11 12 192
240. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 12 154
241. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 5 12 119
242. Plecitý Marek JK Toušeň 9 12 106
243. Mayerbergová Ilona LS Brno 4 12 021
244. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 7 11 944
245. Smutná Veronika JK Staré Splavy 10 11 930
246. Hrubý Pavel ČWA 6 11 837
247. Kliment Michal YC Neratovice 14 11 834
248. Toth Martin ČWA 5 11 821
249. Kopřiva Luděk VS Duchcov 6 11 732
250. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 15 11 661
251. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 658
252. Gebhart Zdenek JK Cheb 6 11 635
253. Švihlík Martin YC RODOP 2 11 584
254. Čajčík Karel YC Pardubice 12 11 476
255. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 9 11 465
256. Ráža Tomáš VS Duchcov 8 11 440
257. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 11 429
258. Čermáková Eva JK Toušeň 7 11 374
259. Čagan Martin Jachtklub Brno 3 11 371
260. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 11 11 369
261. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 11 139
262. Nápravník Jakub ČYK 7 11 126
263. Král Karel JK Sokolov 12 11 067
264. Koubek Miroslav WS Nechranice 6 11 023
265. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 10 11 005
266. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 10 986
267. Podhorec Štefan YC Kladno 2 10 962
267. Záruba Libor YC Kladno 2 10 962
269. Moucha Pavel YC Doksy 15 10 916
270. Jebavý Vít YC Neratovice 13 10 848
271. Bláha Martin JK Plzeň 11 10 702
272. Hudec Václav YC Neratovice 7 10 610
273. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 10 538
274. Pavlovský Marek LS Brno 6 10 462
275. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 6 10 445
275. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 6 10 445
277. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 11 10 416
278. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 10 339
279. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 8 10 328
280. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 276
281. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 10 202
282. Dvořák Jan TJ STAR Praha 3 10 198
283. Bezděk David Jachtklub Brno 18 10 195
284. Chyťová Marcela LS Brno 5 10 141
285. Mikule Aleš SK Tři sestry 4 9 982
286. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 6 9 882
287. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 9 840
288. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 1 9 795
289. Soukup Aleš VS Duchcov 16 9 767
290. Kittler Jan LS Brno 3 9 730
291. Navrátil Jan Sokol Tovačov 5 9 706
292. Kantor František LS Brno 6 9 587
293. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 9 584
294. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 564
295. Sivá Helena Slavoj Hluboká 9 9 520
296. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 9 506
297. Fiala Martin YC Znojmo 7 9 488
298. Kala ing. Roman YC Doksy 3 9 482
299. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 14 9 434
300. Cvachová Adéla Spartak Modřany 13 9 410
301. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 9 344
302. Bezděková Martina Jachtklub Brno 18 9 264
303. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 9 245
304. Cejnar Tomáš YC CERE 10 9 232
305. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 9 190
306. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 9 142
307. Nováček Miroslav YC RODOP 3 9 115
308. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 8 974
309. Chalupníková Kateřina LS Brno 2 8 918
310. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 3 8 853
311. Brožek Pavel SC Testudo 7 8 788
312. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 8 708
313. Culek Jindřich YC Kotva Pha 5 8 700
314. Pšeidl Pavel YC SaS 7 8 666
315. Raška Marek ČWA 4 8 626
316. Šmídová Božena YC Neratovice 11 8 599
317. Nápravníková Barbora ČYK 8 8 598
318. Kubát Michal ČYK 7 8 531
319. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 3 8 506
320. Staněk Jan YC Doksy 10 8 502
321. Vašík Martin LS Brno 6 8 416
322. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 8 391
323. Kuba Midor Jednoráz.licence 1 8 346
324. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 334
325. Myška Filip IWS Club Nechra 5 8 282
326. Havelka Jakub ČYK 3 8 280
327. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 14 8 279
327. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 14 8 279
329. Nováček Ondřej YC RODOP 2 8 275
330. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 10 8 234
331. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 8 226
332. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 7 8 216
333. Vodáček Tomáš LS Brno 18 8 174
334. Antel Vladimír LS Kroměříž 8 8 173
335. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 15 8 117
336. Vodička Daniel YC RODOP 6 8 083
337. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 4 7 931
338. Marečková Renata YC Markop FL 5 7 898
339. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 7 861
340. Hrdina Patrik YC RODOP 4 7 848
341. Šárek Martin Sokol Palkovice 14 7 843
342. Hartmann Pavel ČWA 8 7 806
343. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 7 780
344. Svozilová Hana Sokol Tovačov 5 7 765
345. Lehečka Ondřej JK Olomouc 5 7 678
346. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 8 7 624
347. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 7 474
348. Satoránský Pavel SK Tři sestry 2 7 460
349. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 9 7 379
350. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 9 7 291
351. Lindová Karolina YC Kladno 8 7 238
352. Huková Tereza LS Brno 3 7 221
353. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 7 175
354. Novák Petr LS Brno 2 7 174
354. Sokol Petr ALT Vaurien 2 7 174
356. Polidar Martin JK Cheb 13 7 167
357. Fetterle David YC Znojmo 5 7 041
358. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 6 6 990
359. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 6 978
360. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 8 6 950
361. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 3 6 890
362. Klement Pavel YC RODOP 1 6 854
363. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 6 812
364. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 6 807
365. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 770
366. Matějková Adéla VS Duchcov 15 6 754
367. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 6 745
368. Janáček Martin LS Brno 2 6 653
369. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 6 6 630
370. Hloušek Pavel Chemička Ústí 4 6 602
371. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 2 6 585
372. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 6 539
373. Kir Milan Jednoráz.licence 1 6 530
374. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 10 6 520
375. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 9 6 415
376. Václavová Inna YK CERE Plzeň 2 6 386
376. Lacina Štěpán YK CERE Plzeň 2 6 386
378. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 5 6 380
379. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 6 350
380. Sivý Filip Slavoj Hluboká 11 6 346
381. Žila Jiří Slavoj Hluboká 11 6 344
382. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 3 6 323
383. Vavřička Zdeněk YC Kladno 8 6 291
384. Havel Jiří SC Testudo 7 6 233
385. Oleniček Pavel YC CERE 2 6 188
386. Lejhanec Jiří YC Pardubice 4 6 097
387. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 6 096
388. Kupská Markéta LS Brno 13 6 076
389. Brázdová Petra YC Pardubice 11 6 069
390. Buchta Václav KJ Těrlicko 2 6 041
391. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 6 033
392. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 5 989
393. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 5 5 922
394. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 5 910
395. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 5 894
396. Zárubová Daniela JK Cheb 3 5 811
397. Morávek Roman ČWA 7 5 797
398. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 5 778
399. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 5 766
400. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 8 5 739
401. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 10 5 725
402. Nováková Ludmila LS Brno 4 5 708
403. Novák Adam Sokol Dobřichovice 10 5 701
404. Prokopec Petr YC Pardubice 4 5 695
405. Čáp Milan ALT FD 1 5 677
406. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 5 656
407. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 612
408. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 5 5 508
409. Novák René Sokol Palkovice 3 5 505
409. Ručka Martin Sokol Palkovice 3 5 505
411. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 12 5 470
412. Lednický Matej Jednoráz.licence 2 5 465
412. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 2 5 465
414. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 5 444
415. Audy Petr Jachtklub Brno 7 5 391
416. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 5 378
417. Škola Jan Lokomotiva Cheb 5 5 376
418. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 4 5 375
419. Dostálová Vlasta YC Pardubice 8 5 365
420. Hloch Tomáš JK Olomouc 5 5 355
421. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 5 5 354
422. Celá Barbora YC Znojmo 6 5 344
423. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 5 5 321
424. Podzimek Antonín ČYK 9 5 236
425. Ručková Lenka Sokol Palkovice 2 5 212
426. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 5 166
427. Dragoun Ivan JK Plzeň 12 5 145
428. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 5 138
429. Vacula Karel YC Znojmo 6 5 118
430. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 5 079
431. Teplý Roman Jachtklub Brno 3 5 048
432. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 3 5 033
433. Pilařová Tereza JK Sokolov 7 5 027
434. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 13 4 993
435. Soukal Miloslav YC Neratovice 6 4 967
436. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 4 951
437. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 4 923
438. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 4 905
439. Majchrowska Kinga Jednoráz.licence 1 4 851
440. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 4 846
441. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 4 825
442. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 4 803
443. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 778
444. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 14 4 723
445. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 4 721
446. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 4 612
447. Pařízek Radim PS Eletrika 2 4 610
448. Hejna Jan Baník Ostrava 4 4 609
449. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 8 4 603
450. Guryča Jan YC CERE 5 4 590
451. Sehnal René YC SaS 3 4 586
452. Kuchař Jan YC CERE 2 4 581
453. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 10 4 578
454. Novák Aleš YC Kovářov 2 4 577
454. Novák Martin YC Kovářov 2 4 577
456. Kaločai Josef SK Yachting Styl 2 4 554
457. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 4 546
458. Chovanec Miloš YC Kovářov 4 4 527
459. Kuneš Jan YC SaS 1 4 525
460. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 7 4 504
461. Fiala Ladislav YC Znojmo 4 4 502
462. Čech Milan ČWA 3 4 489
463. Přidal Radim JK Prostějov 3 4 419
464. Přibyl Ivan ALT FD 2 4 409
465. Slívová Jana YC Nechranice 7 4 397
466. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 8 4 343
467. Háma Martin YC Doksy 2 4 275
468. Vacula Jan YC Znojmo 6 4 266
469. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 4 261
470. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 9 4 249
471. Čulák Tomáš YC Neratovice 2 4 235
472. Heško Marcel Jednoráz.licence 1 4 221
473. Šindelka Václav Baník Ostrava 6 4 192
474. Ovčička Josef ing. YC Příbram 4 4 191
475. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 9 4 179
476. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 11 4 092
477. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 5 4 075
478. Mouchová Karolína YC Doksy 6 4 070
479. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 020
479. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 020
481. Opletal Ladislav JK Olomouc 5 4 014
482. Kocián Pavel YC Krnov 3 4 004
483. Šilhavý Martin ČYK 3 3 982
484. Broul Stanislav Delfín Jablonec 6 3 960
485. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 5 3 959
485. Lipenský Martin 2 3 959
487. Hes Robert YC CERE 1 3 944
488. Rečka Jiří 4 3 905
489. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 888
489. Háma Martin YC Doksy 1 3 888
489. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 3 888
492. Čondl Pavel Baník Most 8 3 821
493. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 3 809
494. Kramář Jiří JK Česká Lípa 6 3 796
495. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 9 3 737
496. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 4 3 685
497. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 2 3 672
498. Lowit Harry Císařská louka 3 3 669
499. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 600
500. Šára Jan YC Neratovice 7 3 546
501. Ďásek František JK Cheb 4 3 513
502. Kafka Richard YC Velké Dářko 8 3 488
503. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 3 479
504. Frolík Petr YC CERE 1 3 469
505. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 458
506. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 3 447
507. Procházka Jan JK Plzeň 11 3 426
508. Kubištová Kateřina JK Plzeň 7 3 411
508. Rotter Arnošt JK Olomouc 5 3 411
510. Běhunčík Ivan KJ Těrlicko 1 3 404
511. Kadlec Martin YC Příbram 1 3 399
512. Rešl Matěj VS Duchcov 6 3 396
513. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 9 3 376
514. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 3 362
515. Richter Zdeněk YC Doksy 3 3 356
516. Junek Vladimír JK Olomouc 5 3 335
517. Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 330
518. Vít Ladislav JK Plzeň 10 3 306
519. Jackel Josef YC Kladno 6 3 275
520. Švec Petr SK Yachting Styl 1 3 242
521. Kučera Michal Chemička Ústí 4 3 235
522. Miňovský Pavel JK Staré Splavy 1 3 225
523. Šlancar Radek YC Velké Dářko 1 3 200
523. Puchoň Lukáš Jednoráz.licence 1 3 200
523. Puchoň Milan Jednoráz.licence 1 3 200
523. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 1 3 200
527. Maršík Karel Chemička Ústí 5 3 180
528. Bauer Franta YC CERE 5 3 155
529. Stará Jitka Slavoj Hluboká 6 3 151
530. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 3 150
531. Culek ml. Jindřich YC Kotva Pha 3 3 142
531. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 3 142
533. Olszewská Pavlina Jednoráz.licence 1 3 139
534. Volf Radim ČWA 1 3 080
535. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 4 3 070
536. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 5 3 054
537. Storchová Lucie Chemička Ústí 2 3 035
538. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 3 027
539. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 3 017
540. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 2 991
541. Lowit Harry Císařská louka 3 2 965
542. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 2 959
543. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 7 2 944
544. Vacková Daniela TJ Solenice 3 2 942
545. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 924
546. Klimeš Pavel YC Kovářov 2 2 918
547. Lacinová Alena YC Neratovice 2 2 898
548. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 6 2 880
549. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 2 2 876
550. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 3 2 865
551. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 4 2 850
552. Lux Arnulf ASK Lovosice 3 2 818
553. Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 2 816
554. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 5 2 799
555. Smolka Milan Sokol Palkovice 3 2 760
556. Brabec Lubomír YC BARRANDOV 2 2 743
556. Výborná Lucie YC BARRANDOV 2 2 743
558. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 4 2 739
559. Chodura Leopold ČYK 2 2 730
560. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 2 725
561. Pexa Tomáš SC Testudo 1 2 719
561. Holík Jiří SC Testudo 1 2 719
561. Lux Vlastimil SC Testudo 1 2 719
564. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 10 2 711
565. Čermák Lukáš KJ Těrlicko 2 2 692
566. Diviš Ivo YC Dyje 3 2 675
567. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 2 673
567. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 673
567. Struha Milan YC Neratovice 1 2 673
567. Struha Jan YC Neratovice 1 2 673
567. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 673
567. Jodas Jiří YC Neratovice 1 2 673
573. Kafka Roman YC Velké Dářko 8 2 670
574. Janáček Petr LS Brno 1 2 661
574. Knetig Martin Jachtklub Brno 1 2 661
574. Bachtík Marek YC CERE 1 2 661
577. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 2 2 650
578. Bradáč Roman YC Znojmo 3 2 640
579. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 2 637
579. Havrdová Šárka Delfín Jablonec 1 2 637
581. Marečková Lenka JK Staré Splavy 3 2 627
582. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 2 597
583. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 581
583. Holub Miloslav YC Znojmo 4 2 581
585. Mareček Vít ČYK 2 2 573
586. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 565
586. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 2 565
588. Otta Jiří Sokol Tovačov 2 2 537
589. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 2 517
590. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 2 512
591. Korbová Ivana JK Olomouc 3 2 507
592. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 2 493
593. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 464
594. Ach-Hübner Otakar LS Brno 4 2 450
595. Heneš David JK Olomouc 5 2 419
596. Joza Lukáš JK Staré Splavy 3 2 412
597. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 377
598. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 370
599. Novák Jaroslav YC Doksy 2 2 367
600. Fiala Eduard ČYK 1 2 360
601. Herudek Marcel YC Krnov 3 2 356
602. Raškovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 355
603. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 2 345
603. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 345
605. Dyčka Jiří YC Krnov 3 2 342
605. Špička Josef YC Krnov 3 2 342
607. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 5 2 319
608. Riedel Michal VS Duchcov 4 2 314
609. Svobodová Zdena ČYK 1 2 312
609. Malý Martin YC RODOP 1 2 312
609. Černý Hynek YC RODOP 1 2 312
612. Záruba Marek JK Cheb 2 2 304
613. Nuc Jindřich JK Plzeň 11 2 292
614. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 2 282
615. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 2 2 280
616. Fiala Michal Spolek Vodník 6 2 271
617. Koláčný Lubor YC SaS 2 2 269
617. Sobíšek Petr YC SaS 2 2 269
617. Tonar Jiří YC SaS 2 2 269
620. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 2 266
621. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 2 260
622. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 2 2 253
623. Novák Michael Slávia Česká Skalice 3 2 240
624. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 5 2 229
624. Veselá Božena JK Staré Splavy 5 2 229
626. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 2 2 198
627. Musil Jiří Chemička Ústí 1 2 193
628. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 2 190
629. Procházka Bohdan PS Eletrika 1 2 185
629. Kadlec Roman PS Eletrika 1 2 185
629. Plecháč Jan PS Eletrika 1 2 185
629. Pařízek Radim PS Eletrika 1 2 185
633. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 2 2 184
634. Holotík Miroslav LS Kroměříž 4 2 175
635. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 2 166
636. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 165
637. Tischer Jaroslav YC SaS 1 2 138
637. Ullmann Roman YC SaS 1 2 138
637. Dvořáček Lubomír YC SaS 1 2 138
637. Sládeček Tomáš YC SaS 1 2 138
637. Uberda Miroslav YC SaS 1 2 138
642. Staniek Pavel KJ Těrlicko 1 2 109
643. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 2 108
644. Ehl Vladimír WS Club VD 4 2 105
645. Dlouhý Antonín Císařská louka 4 2 095
646. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 2 090
647. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 4 2 087
648. Fousek Filip ALT Tornado 2 2 067
649. Jonáš Radek ALT FD 1 2 064
650. Novák Antonín ASK Lovosice 2 2 062
651. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 2 060
651. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 2 060
653. Lehečka Milan JK Olomouc 4 2 056
654. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 5 2 051
655. Brožek Martin YC CERE 3 2 046
656. Marinovič Marko YK CERE Plzeň 1 2 010
656. Pěč Petr YK CERE Plzeň 1 2 010
656. Liška Jirka YK CERE Plzeň 1 2 010
656. Šasková Káťa YK CERE Plzeň 1 2 010
660. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 007
661. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 1 996
661. Akrman Miroslav YC Velké Dářko 1 1 996
663. Duží Bohumír PS Eletrika 1 1 989
664. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 2 1 985
665. Alexa Miloš LS Brno 3 1 964
666. Praženka Petr JK Staré Splavy 3 1 960
667. Dostálová Žaneta YC Pardubice 3 1 954
668. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 949
669. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 1 937
670. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 1 935
671. Handl Erich YC Kladno 7 1 932
672. Kučera Jan Jachtklub Brno 7 1 918
673. Riedel Ota VS Duchcov 4 1 913
674. Součková Barbora Baník Ostrava 3 1 890
674. Ministr Jan Baník Ostrava 3 1 890
676. Ruszová Karin YK CERE Plzeň 1 1 889
676. Vácha Jaroslav YK CERE Plzeň 1 1 889
676. Hóta Janusz YK CERE Plzeň 1 1 889
676. Kantorková Gražyna YK CERE Plzeň 1 1 889
680. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 887
681. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 1 881
682. Korbová Helena JK Olomouc 4 1 878
683. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 876
683. Kořanová Johanka YC Neratovice 1 1 876
685. Navařík Robert Sokol Tovačov 3 1 865
686. Jegorová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 1 847
687. Kocián Leopold YC Krnov 3 1 846
688. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 4 1 826
689. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 1 825
690. Skalický Jaroslav YC Pardubice 4 1 822
691. Hamouzová Vladislava SK Yachting Styl 2 1 810
692. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 1 801
693. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 1 782
694. Bulka Mariusz Jednoráz.licence 1 1 781
695. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 1 760
695. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 1 760
697. Vacula Karel YC Znojmo 6 1 758
697. Vachel František JK Černá v Pošumaví 2 1 758
699. Cvan Martin LS Brno 2 1 743
700. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 1 734
700. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 1 734
702. Klabík Jiří Císařská louka 2 1 733
703. Fantová Kateřina LS Brno 1 1 720
704. Lapoš Martin Jednoráz.licence 1 1 713
704. Valdhansová Aneta ČYK 4 1 713
706. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 1 692
707. Papánek Dimitrij Císařská louka 2 1 687
708. Gebhart Antonin JK Cheb 4 1 679
709. Luksch Karel YC DIM Bezdrev 1 1 663
709. Fořt Jiří YC SaS 1 1 663
709. Petřina Jakub YC SaS 1 1 663
709. Nigrin Radek YC SaS 1 1 663
709. Číha Michal YC SaS 1 1 663
709. Čech Jiří SK Yachting Styl 1 1 663
709. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
716. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 1 658
716. Opletal František JK Olomouc 3 1 658
718. Kholová Petra Slávia Česká Skalice 2 1 651
719. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 1 647
720. Dedek Jiří Baník Ostrava 2 1 633
721. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 1 608
722. Šlechta Jiří ČWA 1 1 582
723. Fiuk Grzegorz Jednoráz.licence 1 1 537
724. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 521
724. Hejnová Radka Baník Ostrava 3 1 521
726. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 1 509
727. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 508
728. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 1 496
728. Jančinová Hana Jednoráz.licence 1 1 496
730. Krejča Filip JK Olomouc 5 1 474
731. Vaculka Patrik LS Brno 2 1 468
732. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 457
733. Faltus Petr YC SaS 1 1 454
733. Bušina Pavel YC SaS 1 1 454
733. Slíva Tomáš YC SaS 1 1 454
733. Orálek David YC SaS 1 1 454
733. Bušina Petr YC SaS 1 1 454
733. Nejedlík Jaroslav YC SaS 1 1 454
733. Chalupa Jan Sokol Palkovice 1 1 454
740. Zimák Petr LS Kroměříž 3 1 453
741. Cejnar Matyaš YC CERE 1 1 452
742. Hornikova Veronika JK Plzeň 3 1 450
743. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 1 436
743. Bauer Karel YC CERE 1 1 436
743. Chasák Otakar YC Říčany 1 1 436
746. Sladký Martin YC RODOP 2 1 425
746. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 425
748. Lovit Harry Císařská louka 2 1 409
749. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 394
750. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 376
750. Landkammerová Hana YC Neratovice 1 1 376
752. Roušal Jaroslav ČWA 1 1 356
752. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 1 356
754. Cvach Marek Spartak Modřany 3 1 335
755. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 2 1 321
756. Schrollová Eva YC Písek 4 1 319
757. Bartošek Petr YC Znojmo 3 1 312
758. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 1 306
758. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 1 306
760. Cvachová Hana Spartak Modřany 1 1 291
760. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 1 291
760. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 1 1 291
763. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 3 1 282
764. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 1 272
765. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 1 265
766. Valhausová Klára ČYK 1 1 264
767. Krowiarz Miroslav YC SaS 1 1 261
767. Kylberger Jan YC SaS 1 1 261
767. Langsfeld Luboš YC SaS 1 1 261
767. Ferda Aleš YC SaS 1 1 261
767. Šustr Zdeněk YC SaS 1 1 261
767. Zvěřina Václav VS Duchcov 3 1 261
767. Samek st. Jiří TJ Jachting Libštát 1 1 261
767. Bažant Josef TJ Jachting Libštát 1 1 261
775. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 1 242
776. Janča JeanBaptiste LS Brno 1 1 237
777. Král Jiří JK Toušeň 1 1 236
778. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 1 226
779. Polák Jiří VS Duchcov 3 1 216
780. Touval Jan ČWA 2 1 203
781. Matoušová Alexandra Koh-i-noor ČB 3 1 195
782. Bryxová Pavla YC Neratovice 2 1 191
783. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 1 187
784. Drncová Ivana JK Plzeň 4 1 182
785. Opletal Petr JK Olomouc 5 1 178
786. Krabička Jiří, MVDr. YC Dyje 3 1 173
787. Pos Karel Slavoj Litoměřice 2 1 166
788. Záchvěj Martin Baník Most 1 1 160
788. Procházka Filip YC Neratovice 1 1 160
788. Sladký Martin Jednoráz.licence 1 1 160
791. Herudek Petr YC Krnov 3 1 152
792. Kühnl Šimon ČYK 4 1 147
793. Trs Jaroslav YC Dyje 1 1 142
794. Řezáč Vít TJ Solenice 3 1 136
795. Vopátek Martin SK Tři sestry 1 1 129
795. Prchal Pavel SK Tři sestry 1 1 129
797. Jupa Pavel YC CERE 1 1 112
797. Kaiser Martin YC CERE 1 1 112
797. Středa Pavel YC CERE 1 1 112
800. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 109
801. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 1 108
801. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 108
801. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 108
801. Satranský Radek YC Pardubice 1 1 108
801. Reichl Ladislav Tatran Praha 1 1 108
806. Homola Michal ČYK 3 1 085
807. Netřebský ml. Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 1 081
807. Kadava Josef TJ Jachting Libštát 1 1 081
807. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 1 081
807. Verich Jan TJ Jachting Libštát 1 1 081
807. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 1 081
807. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 1 081
813. Lízala Michal Jednoráz.licence 1 1 078
814. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 1 076
815. Podolský Miloslav Chemička Ústí 3 1 067
816. Pokoš Radim VS Duchcov 4 1 054
817. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 1 050
818. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 1 047
819. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 046
820. Pavka Petr YC Znojmo 3 1 045
821. Hájek Libor JK Cheb 4 1 008
822. Štěpánský Jan Slávia Česká Skalice 1 1 004
823. Pečenka Tomáš MEZ VSETÍN 1 998
824. Šedivá Alena Prazdroj Plzeň 3 993
825. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 989
825. Štengl Michal YC Doksy 1 989
827. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 4 982
828. Zoul Ladislav TJ Jiskra Třeboň 3 981
829. Podhorec Štefan YC Kladno 4 974
830. Gaba Ondra YC Krnov 3 964
831. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 962
831. Činčera Marek JK Sokolov 4 962
833. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 961
834. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 943
834. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 943
834. Rosmány Andrej Jednoráz.licence 1 943
837. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 938
837. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 1 938
839. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 3 924
840. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 923
841. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 913
841. Dolanský Jaroslav Tatran Praha 1 913
841. Koumar Tomáš YC SaS 1 913
841. Košan Jaroslav YC SaS 1 913
841. Dolanská Kateřina YC SaS 1 913
841. Česner Libor YC SaS 1 913
847. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 897
847. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 2 897
849. Podlasiehicz Fryderyk Jednoráz.licence 1 889
850. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 887
851. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 879
852. Ráža Pavel VS Duchcov 3 872
853. Ott Stanislav YC Znojmo 2 871
854. Podolská Lenka Chemička Ústí 2 865
855. Liška Jiří Chemička Ústí 1 857
856. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 855
856. Benešová Jitka Chemička Ústí 2 855
858. Urválková Ivana YC BARRANDOV 1 854
858. Vladyka Miroslav YC BARRANDOV 1 854
858. Šoralová Lucia YC BARRANDOV 1 854
858. Soukup Ondřej YC BARRANDOV 1 854
858. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 854
863. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 2 847
863. Procházka Eduard YC Znojmo 3 847
865. Kafka Ota YC Dyje 1 841
865. Kafková Pavla YC Dyje 1 841
867. Klusáček Jan YC Bystrc Brno 1 833
868. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 830
869. Krabičková Bohuslava YC Dyje 2 817
870. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 808
871. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 806
872. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 804
873. Podzimek Tonda ČYK 1 798
874. Richter Ondřej ČYK 1 792
874. Ocelková Jindřiška ČYK 2 792
874. Mazatinský Michal Jednoráz.licence 1 792
874. Porubec Ondrej Jednoráz.licence 1 792
878. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 1 754
878. Kučerová Martina Chemička Ústí 1 754
880. Vlasák František TJ Rapid Brno 2 741
880. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 1 741
880. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 741
883. Snopek Karel TJ Sokol Vrané II 3 740
884. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 736
884. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 736
886. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 725
887. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 721
888. Chmelová Anna Císařská louka 1 718
889. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 707
890. Wiendl Jan JK Klatovy 1 703
890. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 703
892. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 689
893. Kohout Pavel ČWA 1 680
894. Doubner Tomáš YC Kladno 2 670
895. Zapletal Vojtěch, ing. YC Dyje 1 665
896. Janatka Jan Císařská louka 1 660
897. Pivovarčík Milan YC Znojmo 3 659
898. Němec Petr YC BARRANDOV 1 657
899. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 653
899. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 653
901. Benová Soňa LS Kroměříž 1 645
902. Kaválková Tereza Slávia Česká Skalice 1 644
903. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 626
904. Přikryl Václav YC Dyje 2 623
905. Rešl Pavel VS Duchcov 4 616
906. Janák Josef Tatran Praha 1 609
907. Froněk Jan YC SaS 1 606
907. Hexner Martin YC SaS 1 606
907. Pokorný Jindřich YC SaS 1 606
907. Skalová Monika JK Cheb 3 606
907. Viewegh Petr JK Česká Lípa 1 606
912. Černý Václav JK Klatovy 1 595
913. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 587
914. Kuehnl Šimon ČYK 1 578
914. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 578
914. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 578
917. Mouchová Karlolína YC Doksy 1 570
917. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 2 570
917. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 570
920. Wojciuch Konrad Jednoráz.licence 1 564
921. Piňos Jiří TJ Prostějov 2 558
922. Gebhartová Barbora JK Cheb 1 554
923. Kovaříková Anita YC Dyje 1 540
923. Kovaříková Jana YC Dyje 1 540
923. Nedbalcová Kateřina, MVDr. YC Dyje 1 540
926. Petřík Martin YC Neratovice 1 533
927. Vaverka Jiří LK Štěchovice 2 530
928. Hrabal Karel Císařská louka 1 522
929. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 520
930. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 512
931. Nuc Mario JK Plzeň 5 505
931. Hanušková Miroslava YC Velké Dářko 1 505
931. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 505
934. Zikmund Martin Delfín Jablonec 1 504
935. Holý Rudolf ČYK 1 503
936. Myslík Vladimír ProYachting Team 1 486
937. Lovit Harry Císařská louka 1 484
938. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 469
938. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 469
940. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 457
941. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 1 452
942. Bulant Jiří Císařská louka 1 449
943. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 3 432
943. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 432
945. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 3 404
945. Češka Jiří YC Kovářov 2 404
945. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 2 404
945. Abramčuk Jaroslav Tatran Praha 1 404
945. Abramčuková Anna Tatran Praha 1 404
945. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 404
945. Štruncová Michaela YC Neratovice 1 404
945. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 404
945. Nekl Vítězslav YC Vysoké Mýto 1 404
945. Hofmann Filip YC Velké Dářko 1 404
945. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 404
945. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 404
945. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
945. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 404
945. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 404
960. Vysloužil Jan, ing. CSc. YC Dyje 1 402
960. Huss Tomáš YC Znojmo 1 402
960. Ott Vítězslav YC Znojmo 1 402
960. Hanák Vladimír LS Brno 1 402
960. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 402
965. Hrubý Jiří JK Plzeň 2 383
966. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 1 376
967. Svoboda Tomáš, ing. YC Dyje 1 364
967. Macháček Metoděj YC Dyje 1 364
967. Svobodová Miluše YC Dyje 1 364
970. Podolský Marek YC Znojmo 1 360
971. Klabík Josef Císařská louka 1 359
972. Bažant Jiří VS Duchcov 1 344
972. Fantová Klára LS Brno 2 344
974. Hartl Jan Císařská louka 1 333
975. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 326
976. Osvald Jiří Severočeský NJ 1 311
976. Osvaldová Saša Severočeský NJ 1 311
976. Osvaldová Daniela Severočeský NJ 1 311
979. Klabík Michal Císařská louka 1 308
980. Oušková Šárka Chemička Ústí 1 304
981. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
981. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 1 303
983. Kalina Jiří YC Dyje 1 297
984. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 294
984. Kovář František MEZ VSETÍN 1 294
984. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 1 294
987. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 285
987. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 285
989. Kupská Martina LS Brno 1 277
989. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 1 277
989. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
992. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 261
993. Hotový Karel Baník Most 2 253
994. Malý Vladimír YC Kotva Pha 1 247
995. Jelínek Jiří Císařská louka 1 241
996. Bravenec Vít YC Dyje 1 239
997. Dio Petr JK Klatovy 1 226
998. Laštovka Milan JK Plzeň 1 202
998. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 1 202
998. Matouš Martin Koh-i-noor ČB 1 202
998. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
998. Fišer Josef VS Duchcov 1 202
998. Riedel Jan VS Duchcov 1 202
998. Gebhart Jan JK Cheb 1 202
998. Štefan Petr TJ Sokol Vrané II 1 202
998. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 202
998. Pacovský Tomáš YC Kladno 1 202
998. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 202
998. Procházka Jan YC Znojmo 2 202
998. Zdráhalová Barbora Slávia Česká Skalice 1 202
998. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
998. Luža Radomír MEZ VSETÍN 1 202
998. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 1 202
998. Valík Tomáš YC Krnov 1 202
1015. Ciprys Otakar YC Dyje 1 188
1016. Divácký Antonín YC Dyje 1 180
1016. Janča Jean Baptiste LS Brno 1 180
1016. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 180
1016. Knorr Luděk VS Duchcov 1 180
1020. Žižka Zdeněk ČYK 1 174
1021. Doubková Kristýna Slávia Česká Skalice 1 159
1022. Švolba Jan, ing. YC Dyje 1 142
1023. Fantová Kateřina LS Brno 1 127
1024. Hrubý Jiří Císařská louka 1 116
1025. Jedlička Ivan ČYK 1 101
1025. Zapletal Jiří TJ Sokol Vrané II 1 101
1025. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1025. Fanta Matěj LS Brno 2 101
1025. Wolk Roland LS Brno 1 101
1025. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 101
1025. Pokorný Petr YC Dyje 1 101
1025. Pokorný Ladislav YC Dyje 1 101
1025. Kovařík Petr YC Dyje 1 101
1025. Vanžura Josef YC Dyje 1 101
1025. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 1 101
1025. Zbyněk Jaromír Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1025. Friml Ing. Michal Slávia Česká Skalice 1 101
1025. Kraker Braňo Jednoráz.licence 1 101
1025. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 1 101
1040. Braňko Kraker Jednoráz.licence 1 0
1040. Várady Ján Jednoráz.licence 1 0
1040. Stratil Pavel YC Dyje 1 0
1040. Černý Jaroslav YC Dyje 1 0
1040. Jiříček Dalibor JK Klatovy 1 0
1040. Jiříček Marek JK Klatovy 1 0
1040. Horák Marek ČYK 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ