nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2005
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem
Celkem hodnoceno 1424 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
33
125 031
2.
Fiala Petr
YC Neratovice
17
81 664
3.
Audy Dan
Jachtklub Brno
17
79 330
4.
Ondíková Petra
ČYK
25
72 128
5.
Jan Stantejsky
YC RODOP
4
71 628
6.
Ircing Pavel
TJ Prostějov
19
66 451
7.
Škráčková Vendula
JK Ostrava Poruba
27
65 672
8.
Juřinová Petra
YC LS Brno
36
64 716
9.
Mayerbergová Ilona
YC LS Brno
18
64 310
10.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
16
61 770
11.
Štrunc Jan
YC Neratovice
11
59 421
12.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
13
58 099
13.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
18
54 461
14.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
13
53 905
15.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
14
53 798
16.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
12
52 529
17.
Šmídová Petra
KJ Těrlicko
23
51 977
18.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
15
51 622
19.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
13
51 333
20.
Outrata Jiří
JK Toušeň
12
47 562
21.
Roček Roman
YC Neratovice
11
46 788
22.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
15
45 656
23.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
12
44 312
24.
Šmídová Katka
KJ Těrlicko
12
44 098
25.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
12
43 831
26.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
16
43 006
27.
Kořanová Johanka
YC Neratovice
13
42 536
28.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
20
42 235
29.
Fenclová Veronika
YC Praha 12
9
40 679
30.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
12
40 456
31.
Blatecký David
Jachtklub Brno
16
40 143
32.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
16
39 524
32.
Seidl Šimon
YC LS Brno
16
39 524
34.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
13
39 398
35.
Škoda Michal
YC Neratovice
13
39 044
36.
Kořan Petr
YC Neratovice
12
39 025
37.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
14
39 011
38.
Havel Filip
YC Neratovice
12
38 953
39.
Kubový Martin
JK Toušeň
8
37 856
40.
Skotnicová Jana
Sokol Palkovice
11
37 699
41.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
21
37 681
42.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
13
37 634
43.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
11
36 590
44.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
16
36 557
45.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
9
35 956
46.
Tomas Musil
YC RODOP
2
35 814
47.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
16
35 812
48.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
14
35 703
49.
Fučíkovský Jan
JK Sokolov
15
35 654
50.
Babický Roman
JK Česká Lípa
10
35 029
51.
Peterka Miroslav
YC Neratovice
26
34 774
52.
Černá Anna
Lokomotiva Plzeň
11
34 749
53.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
11
34 419
54.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
15
33 721
55.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
6
33 714
56.
Adam Zdeněk
VS Duchcov
12
33 137
57.
Landkammerová Jana
YC Neratovice
8
32 746
58.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
15
32 034
59.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
18
32 004
60.
Cintl ml. Václav
JK Česká Lípa
10
31 828
61.
Starý Martin
Slavoj Hluboká
17
31 621
62.
Štantejský Jan
YC RODOP
6
31 364
63.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
10
31 328
64.
Černý Michal
Lokomotiva Plzeň
17
31 148
65.
Plecitý Martin
JK Toušeň
8
30 634
66.
Petr Janacek
YC LS Brno
4
30 554
67.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
12
30 278
68.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
20
29 844
69.
Koutná Martina
YC Bystrc Brno
8
29 357
70.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
13
29 320
71.
Vlček Dominik
Slávia Česká Skalice
14
29 222
72.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
12
28 828
73.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
11
28 426
74.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
18
28 154
75.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
9
27 974
76.
Zárubová Michaela
JK Cheb
19
27 788
77.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
12
27 600
78.
Rybáček Josef
YC Doksy
9
27 225
79.
Slíva Jakub
YC Nechranice
9
27 131
80.
Drahorád Petr
JK Cheb
13
26 870
81.
Himmel Jiří
YC Nechranice
8
26 662
82.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
11
26 629
83.
Vašík Radim
YC LS Brno
10
26 002
84.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
17
25 854
85.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
15
25 753
86.
Stránská Lucie
VS Duchcov
17
25 663
87.
Smutný Ladislav
Jachtklub Brno
5
25 564
88.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
12
25 283
89.
Tichý Jonáš
YC Neratovice
22
25 166
90.
Šínová Alexandra
ČYK
17
24 993
91.
Fanta Miroslav
YC Markop FL
5
24 892
91.
Sejkora Luděk
YC Markop FL
5
24 892
93.
Martin Kubovy
JK Toušeň
2
24 671
93.
Roman Rocek
YC Neratovice
2
24 671
95.
Mendíková Tereza
JK Staré Splavy
8
24 213
96.
Musil Tomáš
YC RODOP
5
23 959
97.
Čuláková Adéla
YC Neratovice
13
23 553
98.
Svozilová Hana
Sokol Tovačov
9
23 417
99.
Zíma Jakub
ČWA
9
23 213
100.
Utíkal Petr
JK Olomouc
17
23 122
101.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
12
22 854
102.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
4
22 601
103.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
14
22 469
104.
Gemperle Jan
Sokol Dobřichovice
14
22 315
105.
Vašík Martin
YC LS Brno
16
21 892
106.
Solfronk Antonín ml.
Koh-i-noor ČB
6
21 830
107.
Rudolf Lidařík
YC LS Brno
6
21 744
108.
Fiala Petr
YC Neratovice
3
21 659
109.
Polidarová Marketa
JK Cheb
14
21 648
110.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
13
21 638
111.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
15
21 552
112.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
17
21 452
113.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
11
21 333
114.
Rott Jan
JK Plzeň
8
21 228
115.
Crháková Lenka
Jachtklub Brno
10
21 226
116.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
9
21 193
117.
Chudějová Hana
YC Neratovice
14
20 937
118.
Storch Petr
YC Ústí n L
7
20 908
119.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
14
20 816
120.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
6
20 620
121.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
11
20 427
122.
Pospíšil Martin Ing.
Jachtklub Brno
8
20 423
123.
Lejhanec David
YC Pardubice
9
20 294
124.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
15
20 124
125.
Kozelský Jakub
YC Markop FL
4
19 933
126.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
12
19 522
127.
Packová Kristýna
KJ Těrlicko
13
19 247
128.
Svozilová Marcela
Sokol Tovačov
6
18 565
129.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
7
18 562
130.
Korvas Filip
ČYK
19
18 551
131.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
9
18 510
132.
Huková Tereza
YC LS Brno
7
18 478
133.
Gemperle Jiří ml.
Sokol Dobřichovice
14
18 395
134.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
17
18 278
135.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
3
18 069
136.
Šlechta Jiří
Koh-i-noor ČB
13
17 987
137.
Šmídová Kateřina
KJ Těrlicko
4
17 923
138.
Lachner Vít
YC Neratovice
8
17 902
139.
Sivá Helena
Slavoj Hluboká
14
17 898
140.
Neumann Lukáš
YC RODOP
7
17 778
141.
Hirnšal Jan
JK Česká Lípa
8
17 760
142.
Kittler Jan
YC LS Brno
10
17 630
143.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
14
17 469
144.
Čagan Martin
Jachtklub Brno
4
17 381
145.
Valouch Libor
JK Olomouc
21
17 290
146.
Novotný Václav
JK Cheb
4
17 209
147.
Vrzalová Elen
Olšovec Jedovnice
18
17 138
148.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
13
17 120
149.
Petr Koran
YC Neratovice
2
17 077
149.
Pavel Winkler
JK Toušeň
2
17 077
151.
Novotný Vaclav
JK Cheb
5
17 039
152.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
13
16 812
153.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
9
16 763
154.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
9
16 552
155.
Novotný Štěpán
JK Cheb
13
16 361
156.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
9
16 320
157.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
11
16 269
158.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
12
16 133
159.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
12
16 124
160.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
5
16 062
161.
Král Jiří
HTJ Odra Ostrava
6
16 000
162.
Haubold Petr
Delfín Jablonec
6
15 703
163.
Sivý Josef ml.
Slavoj Hluboká
2
15 657
164.
Sklenář Petr
YC Neratovice
5
15 632
165.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
5
15 600
166.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
7
15 510
167.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
14
15 499
168.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
14
15 355
169.
Petr Sklenar
YC Neratovice
2
15 277
170.
Landkammerová Šárka
YC Neratovice
5
15 270
170.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
8
15 270
172.
Crháková Magda
Jachtklub Brno
8
15 215
173.
Hrubý Pavel
ČWA
7
15 198
174.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
8
15 171
175.
Sterba Igor
YC Znojmo
6
15 156
175.
Nováková Alexandra
YC Nechranice
13
15 156
177.
Blatecký Patrik
Jachtklub Brno
8
15 111
178.
Konig Josef
SK Poseidon
5
14 788
179.
Matějková Adéla
VS Duchcov
17
14 624
180.
Janáček Petr
YC LS Brno
4
14 622
181.
Rokusek Jaromír
Sokol Dobřichovice
6
14 533
182.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
10
14 526
183.
Michael Maier
YCR Roudnice
2
14 451
184.
Křížek David
YC RODOP
4
14 217
184.
Kraus Jiří
YC RODOP
4
14 217
184.
Kulík Martin
YC RODOP
4
14 217
187.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
14
14 212
188.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
5
14 116
189.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
13
14 069
190.
Buchta Jan
ALT FB
6
13 947
191.
Winkler Pavel
JK Toušeň
5
13 913
192.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
5
13 701
193.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
13
13 688
194.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
2
13 499
195.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
8
13 407
196.
Rybáček Josef
YC Doksy
2
13 396
196.
Mendíková Tereza
JK Staré Splavy
2
13 396
198.
Hrdina Patrik
YC RODOP
5
13 363
199.
Němec Vojtěch
ČYK
9
13 360
200.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
11
13 315
201.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
3
13 273
201.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
3
13 273
203.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
12
13 187
204.
Škoda Vít
YC Neratovice
12
13 146
205.
Lacinová Alena
YC Neratovice
11
13 117
206.
Šmídová Petra
KJ Těrlicko
2
13 071
207.
Sehnal René
YC SaS
5
13 050
208.
Burdová Michaela
ČYK
12
12 966
209.
Vinkl Petr
YC Kladno
7
12 960
210.
Blahoňovská Jitka
YC LS Brno
10
12 956
211.
Trenzová Karolína
Jachtklub Brno
7
12 881
212.
Packová Alexandra
KJ Těrlicko
6
12 877
213.
Valdhansová Klára
ČYK
9
12 709
214.
Hanzlík Jaroslav
Sokol Tovačov
7
12 666
215.
Skála Pavel
JK Cheb
6
12 633
216.
Daniel Jakub
YC Neratovice
8
12 461
217.
SMIDOVA Lenka
YC Neratovice
1
12 365
218.
Holý Ivo
Baník Ostrava
7
12 300
219.
Harcubová Veronika
JK Staré Splavy
10
12 271
220.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
12
12 186
221.
Chlup Zdenek
Jachtklub Brno
5
12 087
222.
Maier Michael
YCR Roudnice
2
12 057
223.
Janderová Klára
YC SaS
8
12 050
224.
Bělunek Michal
JC Frýdek-Místek
3
12 039
225.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
14
11 993
226.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
12
11 986
227.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
7
11 710
227.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
7
11 710
229.
Dvořák Marek
Lokomotiva Cheb
4
11 682
230.
Sanková Lenka
VS Duchcov
16
11 642
231.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
15
11 619
232.
Švarc Roman
JK Staré Splavy
9
11 618
233.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
8
11 581
234.
Rudolf Lidarik
YC LS Brno
3
11 568
235.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
4
11 414
236.
Zaruba Marek
JK Cheb
7
11 397
237.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
6
11 396
238.
Janáček Martin
YC LS Brno
3
11 352
239.
Kala ing. Roman
YC Doksy
4
11 247
240.
Plecitý Marek
JK Toušeň
9
11 234
241.
Hájek Daniel
YC CERE
12
11 079
242.
Koutná Kamila
YC Bystrc Brno
8
11 068
243.
Martin Trcka
Baník Most
2
11 003
244.
Hálová Kateřina
JK Toušeň
7
10 994
245.
Matoušek Tomáš
Slavoj Hluboká
9
10 920
246.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
6
10 878
247.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
7
10 877
248.
Cejnar Matyáš
YC CERE
10
10 741
249.
Svoboda (ml.) Jiří
Sokol Dobřichovice
9
10 714
250.
Čech Milan
ČWA
5
10 675
251.
Kořanová Johana
YC Neratovice
3
10 661
252.
Janda Martin
ASK Lovosice
11
10 654
253.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
5
10 639
254.
Dvořák Michal
Lokomotiva Cheb
5
10 632
255.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
7
10 623
256.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
6
10 602
257.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
8
10 567
258.
Rešl Matěj
VS Duchcov
11
10 500
259.
Šárek Martin
Sokol Palkovice
13
10 389
260.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
10
10 365
261.
Hýža Jiří Ing. ju
Jachtklub Brno
3
10 339
262.
MAIER Michael
YCR Roudnice
1
10 331
263.
Vydra Petr
TJ Rapid Brno
6
10 316
264.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
2
10 307
265.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
6
10 301
266.
Horáček Marek
LS Kroměříž
16
10 241
267.
Šilhavý Martin
ČYK
6
10 237
268.
Záruba Libor
YC Kladno
3
10 174
268.
Voskovec Filip
YC Kladno
3
10 174
270.
Kozelská Markéta
YC CERE
4
10 142
271.
Fučíkovský Jan
JK Sokolov
3
10 094
272.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
2
10 075
273.
Audy Dan
Jachtklub Brno
2
10 004
274.
Klement Pavel
YC RODOP
3
9 999
275.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
3
9 938
276.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
10
9 933
277.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
4
9 923
278.
Jackel Josef
YC Kladno
12
9 858
279.
Tkadlec Štěpán
JK Toušeň
5
9 829
280.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
4
9 761
281.
Altmann Tomáš
Slavia VŠ Plzeň
8
9 728
282.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
10
9 697
283.
Blahoňovský Jan
YC LS Brno
2
9 600
283.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
2
9 600
285.
Ondíková Petra
ČYK
3
9 506
286.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
5
9 458
287.
Seidl Šimon
YC LS Brno
4
9 390
288.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
4
9 361
289.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
9
9 301
290.
Ircing Pavel
TJ Prostějov
2
9 275
291.
Gebhart Zdenek
JK Cheb
4
9 180
292.
Stará Jitka
Slavoj Hluboká
12
9 149
293.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
10
9 148
294.
Chyťová Marcela
YC LS Brno
6
9 104
295.
David Křížek
YC RODOP
1
9 096
295.
František Švík
YC RODOP
1
9 096
295.
Lukáš Neumann
YC RODOP
1
9 096
295.
Martin Kulík
YC RODOP
1
9 096
295.
Martin Švihlík
YC RODOP
1
9 096
295.
Tomáš Musil
YC RODOP
1
9 096
301.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
5
9 070
302.
Bilík Jan
YC Neratovice
10
9 004
303.
Jakub Havelka
ČYK
2
8 858
304.
Strunc Jan (NM,OR,RY)
YC Neratovice
1
8 819
305.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
2
8 705
306.
Kruml František
YC Markop FL
4
8 676
307.
Antel Vladimír
LS Kroměříž
15
8 671
308.
Fischer Christian
Lokomotiva Cheb
6
8 663
309.
Šamšulová Tereza
Jachtklub Brno
14
8 641
310.
Aišman Jiří
Lokomotiva Cheb
2
8 623
311.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
7
8 617
312.
Huk Václav
YC LS Brno
7
8 613
313.
Fenclová Veronika
YC Praha 12
1
8 537
314.
Škračková Vendula
JK Ostrava Poruba
2
8 536
315.
Čajčík Karel
YC Pardubice
11
8 470
316.
Luděk Sejkora
YC Markop FL
3
8 443
316.
Miroslav Fanta
YC Markop FL
3
8 443
318.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
9
8 378
319.
Liczmanová Jana
Baník Ostrava
5
8 368
320.
Koubek Miroslav
WS Nechranice
5
8 247
321.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
6
8 223
322.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
12
8 213
323.
Vít Ladislav
JK Plzeň
12
8 149
324.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
5
8 108
325.
Utíkal Petr
JK Olomouc
4
8 054
326.
Moucha Pavel
YC Doksy
8
8 033
327.
Fanta Mirek
YC LS Brno
2
8 032
328.
Hartmann Pavel
ČWA
8
7 981
329.
Cejnar Lukáš
YC CERE
10
7 958
330.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
3
7 924
331.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
6
7 881
332.
Ručková Lenka
Sokol Palkovice
4
7 864
333.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
7
7 836
334.
Lidarik Rudolf
YC LS Brno
3
7 830
335.
Hirnšal Jan
JK Česká Lípa
2
7 827
335.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
2
7 827
337.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
3
7 820
338.
Cutra Jan
YC DIM Bezdrev
1
7 808
339.
Hloušek Pavel
YC Ústí n L
8
7 734
340.
Koranova Johanka
YC Neratovice
2
7 694
340.
Mrzilkova Lenka
YC Neratovice
2
7 694
342.
Jakub Kozelský
YC Markop FL
2
7 639
343.
Hendrych Václav
YC Doksy
6
7 634
344.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
5
7 626
345.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
6
7 604
346.
Nápravníková Barbora
ČYK
6
7 588
347.
Kratochvíl Jiří
VS Duchcov
12
7 579
348.
Horník Lukáš
ČYK
4
7 430
349.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
7
7 382
350.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
5
7 374
351.
JINDŘICH Marek
Lokomotiva Plzeň
14
7 329
351.
Šindelka Václav
Baník Ostrava
12
7 329
353.
Petr Novák
YC LS Brno
1
7 290
353.
Ladislav Smutný
Jachtklub Brno
1
7 290
353.
Tomáš Karas
Jachtklub Brno
1
7 290
353.
Jakub Hykrda
Jachtklub Brno
1
7 290
353.
Jan Hykrda
Jachtklub Brno
1
7 290
358.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
3
7 235
359.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
3
7 232
360.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
3
7 227
361.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
5
7 218
362.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
3
7 203
363.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
9
7 126
363.
Gebhartová Barbora
JK Cheb
8
7 126
365.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
4
7 075
366.
Zdeněk Kacálek
YC Markop FL
2
7 037
367.
Pšeidl Pavel
YC SaS
4
7 014
368.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
2
7 010
369.
Marečková Renata
YC Markop FL
4
7 008
370.
Kadlec Martin
YC Příbram
2
6 986
371.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
6
6 975
372.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
6
6 962
373.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
4
6 947
374.
Mayerbergrová Ilona
YC LS Brno
2
6 938
375.
Lidarik Rudolf
YC LS Brno
3
6 915
376.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
4
6 890
377.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
5
6 860
378.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
11
6 857
379.
FENCLOVA VERONIKA
YC Praha 12
1
6 835
380.
Kubisz Jan
Slavoj Český Těšín
11
6 810
381.
Valhausová Klára
ČYK
4
6 805
382.
Marián Jan
Lokomotiva Plzeň
8
6 786
383.
Knettig Martin
Jachtklub Brno
1
6 781
384.
Bezucha Tomáš
ČYK
2
6 750
384.
Fišer Michal
ČYK
2
6 750
384.
Batěk Vladimír
ČYK
2
6 750
387.
Marval Jan
T. J. Sokol Vrané II
7
6 700
388.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
3
6 668
389.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
4
6 650
390.
Hauer Petr
Slavoj Hluboká
4
6 614
391.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
3
6 573
392.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
6
6 567
393.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
9
6 555
394.
Matoušková Eva
Marty Vysoké Mýto
4
6 554
395.
Pour Václav
Slavoj Hluboká
7
6 553
396.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
4
6 497
397.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
6
6 474
398.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
3
6 427
399.
Seidl Simon
YC LS Brno
4
6 426
399.
Vodacek Tomas
YC LS Brno
4
6 426
401.
Král Karel
JK Sokolov
10
6 376
402.
Brázdová Petra
YC Pardubice
8
6 359
403.
Blatecky David
Jachtklub Brno
4
6 322
404.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
5
6 302
405.
Mlčoch Tomáš
Sokol Tovačov
4
6 267
406.
Sivá Helena
Slavoj Hluboká
3
6 242
406.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
3
6 242
408.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
1
6 236
409.
Trčka Martin
Baník Most
1
6 233
410.
Frohlich Denis
YC Kladno
5
6 216
411.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
9
6 213
412.
Plecity Martin
JK Toušeň
2
6 204
413.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
4
6 202
414.
Hron Petr
PS Eletrika
8
6 192
415.
Skoda Michal
YC Neratovice
2
6 189
416.
Štrunc Ján
YC Neratovice
1
6 183
417.
CUTKA Jan
YC DIM Bezdrev
2
6 175
418.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
2
6 160
419.
Bláha Martin
JK Plzeň
9
6 128
420.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
4
6 117
421.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
3
6 106
422.
Marečková Lenka
JK Staré Splavy
4
6 057
423.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
3
6 052
424.
Sladký Martin
YC RODOP
3
6 030
425.
Ručka Martin
Sokol Palkovice
4
6 017
426.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
4
6 000
427.
Cejnar Tomáš
YC CERE
11
5 989
428.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
5
5 953
429.
Roček Romon
YC Neratovice
1
5 925
430.
Ondrej Bobek
Baník Ostrava
1
5 887
430.
Pavel Bobek
Baník Ostrava
1
5 887
432.
Jína Radovan
Bohemia Poděbrady
7
5 777
433.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
3
5 764
434.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
2
5 763
435.
Smutná Veronika
JK Staré Splavy
7
5 731
436.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
7
5 717
436.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
2
5 717
436.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
2
5 717
439.
DRAHORAD Petr
JK Cheb
1
5 702
440.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
5
5 687
441.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
3
5 672
442.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
4
5 634
443.
Hendrych Václav
YC Doksy
2
5 633
443.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
2
5 633
445.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
3
5 631
446.
Jean-Baptiste Janča
YC LS Brno
2
5 624
447.
Rybacek Josef
YC Doksy
2
5 614
448.
Havel Filip
YC Neratovice
2
5 604
449.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
5
5 600
450.
Plecity Martin
JK Toušeň
2
5 596
451.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
6
5 592
452.
Hanuš Daniel
YC Pardubice
5
5 576
453.
Dokoupilová Markéta
Jachtklub Brno
2
5 574
454.
Lindová Karolína
YC Kladno
6
5 542
455.
Novák René
Sokol Palkovice
3
5 528
456.
Podhovec Štefan
YC Kladno
1
5 505
457.
Soukupová Karolína
JK Královská
3
5 443
458.
Kantor František
YC LS Brno
5
5 426
459.
Hykrdová Eliška
Jachtklub Brno
9
5 325
460.
Strach Václav
Lokomotiva Plzeň
5
5 302
461.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
5
5 286
462.
Čagan Marťas
Jachtklub Brno
1
5 276
462.
Smutný Ladič
Jachtklub Brno
1
5 276
462.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
9
5 276
465.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
1
5 275
466.
Jan Cutka
YC DIM Bezdrev
1
5 236
467.
Cintl Václav ml.
JK Česká Lípa
2
5 225
468.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
4
5 200
469.
Outrata Jiri
JK Toušeň
1
5 161
470.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
8
5 150
471.
Solfronk Antonín
Koh-i-noor ČB
1
5 109
472.
Veronika Fenclova
YC Praha 12
1
5 106
473.
Storchová Lucie
YC Ústí n L
3
5 068
474.
Záruba Marek
JK Cheb
5
5 050
475.
Šindýlková Lenka
Bohemia Poděbrady
9
4 993
476.
Konopík Pavel
Jachtklub Brno
5
4 986
477.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
9
4 945
478.
Šára Marek
JK Staré Splavy
7
4 941
479.
Skala Pavel
JK Cheb
4
4 884
480.
Chlebna Milan
YC Kovářov
2
4 875
480.
Smuda Leopold
YC Kovářov
2
4 875
482.
Smidova Katarina Kateřina
KJ Těrlicko
1
4 849
483.
Vacula Karel
YC Znojmo
7
4 844
484.
Musil Vojtěch
ČYK
8
4 806
485.
Kotek Michal
YC Markop FL
1
4 800
485.
Rocek Roman
YC Neratovice
1
4 800
485.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
1
4 800
485.
Nápravníková Barbora
ČYK
1
4 800
485.
Sehnal Renek
YC SaS
1
4 800
485.
Stránská Lucie
VS Duchcov
1
4 800
491.
Babicky Roman
JK Česká Lípa
1
4 792
492.
Pour Vaclav
Slavoj Hluboká
5
4 780
493.
Vinkl Daniel
YC Kladno
4
4 765
494.
Nápravník Jakub
ČYK
6
4 710
495.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
3
4 697
495.
Tesárková Kateřina
YC Ústí n L
3
4 697
497.
Petr Fiala
YC Neratovice
1
4 685
498.
Mendikova Tereza
JK Staré Splavy
1
4 647
499.
Muller Zdenek
ASK Lovosice
3
4 615
500.
Stachová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
10
4 611
501.
Sivý Josef st.
Slavoj Hluboká
4
4 595
502.
Kučera jun. Petr
TJ Rapid Brno
1
4 570
503.
Kacálek Zdeněk
YC Nové Sedlo
3
4 554
504.
Šírek Martin
Sokol Palkovice
6
4 547
505.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
2
4 542
506.
Zimák Petr, Ing.
LS Kroměříž
4
4 488
507.
Hron Petr
PS Eletrika
4
4 460
508.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
3
4 431
509.
Ladislav Hyrš
JK Ostrava Poruba
1
4 427
509.
Martin Pospíšil
Jachtklub Brno
1
4 427
511.
Svoboda Petr Ml.
Bohemia Poděbrady
5
4 422
512.
Maršík Karel
YC Ústí n L
5
4 417
513.
Hruby Karel
Jachtklub Brno
3
4 401
514.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
1
4 396
514.
Zanker Zbyněk
YCR Roudnice
1
4 396
514.
Karáčo Tom
Jachtklub Brno
1
4 396
517.
Trcka Martin
Baník Most
1
4 374
518.
Mrzíková Lenka
YC Neratovice
1
4 343
518.
Kořanová Jája
YC Neratovice
1
4 343
520.
Fišer Roman
JK Královská
4
4 331
521.
Drvota Jaromir
YC Kladno
6
4 313
522.
Starý Martin
Slavoj Hluboká
2
4 300
523.
Cintl Vaclav
JK Česká Lípa
2
4 294
524.
Alexa Miloš
YC LS Brno
4
4 286
525.
Lipenský Martin
3
4 272
526.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
4
4 268
527.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
8
4 255
528.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
9
4 234
529.
Bartošek Petr
YC Znojmo
6
4 223
530.
Myslík Jan
YC RODOP
1
4 218
530.
Švík František
YC RODOP
1
4 218
532.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
7
4 217
533.
Podhorec Štefan
YC Kladno
6
4 167
534.
MArtina Koutna
YC Bystrc Brno
1
4 145
535.
Staněk Jan
YC Doksy
8
4 139
536.
Beneš Vlasta
Vodní stavby Pha
2
4 127
537.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
4
4 112
538.
Radek Smetana
Lokomotiva Plzeň
1
4 105
538.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
7
4 105
540.
Diviš Karel
YC Doksy
1
4 050
541.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
2
4 037
542.
Jaroslav Tischer
ČANY
1
4 025
543.
Janda Martin
ASK Lovosice
2
4 020
544.
Sklenař Petr
YC Neratovice
1
4 016
545.
Hykrda Jakub
Jachtklub Brno
5
4 015
546.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
5
4 012
547.
Pop Tomáš
YC Pardubice
3
3 974
548.
Mendík Ladislav
JK Staré Splavy
2
3 961
549.
Bekrová Gabriela
Sokol Tovačov
3
3 955
550.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
6
3 952
551.
Prochazka Zdenek
ASK Lovosice
3
3 950
552.
Kotek Ota
JK Staré Splavy
4
3 947
553.
Soukal Miroslav
YC Neratovice
1
3 942
554.
Kramář Jiří
JK Česká Lípa
9
3 934
555.
Novotný Martin
Slavoj Hluboká
7
3 913
556.
Vacková Danuše
YC Solenice
10
3 902
557.
Kýhosová Kamila
Sokol Dobřichovice
5
3 866
558.
Černý Michal
Lokomotiva Plzeň
1
3 850
559.
Stachová Věra
Lokomotiva Plzeň
6
3 843
560.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
8
3 834
561.
Musil Jiří
YC Ústí n L
2
3 784
561.
Sivý ml. Josef
Slavoj Hluboká
1
3 784
561.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
4
3 784
564.
Lehečka Ondřej
JK Olomouc
3
3 782
565.
Novotný Antonín
TJ Rapid Brno
5
3 776
566.
Vaidisova Katerina
JK Sokolov
3
3 770
567.
Kittler Honza
YC LS Brno
2
3 752
568.
Cirh Václav
JK Česká Lípa
1
3 743
569.
Kvasník Milan
YC Neratovice
1
3 741
569.
Verner Jarda
JK Toušeň
1
3 741
571.
Preibischová Monika
2
3 740
572.
Lejhanec David
YC Pardubice
1
3 680
573.
Libor Procházka
YC Neratovice
1
3 677
573.
Jan Štrunc
YC Neratovice
1
3 677
573.
Ivan Šenkýř
YC Neratovice
1
3 677
573.
Milan Struha
YC Neratovice
1
3 677
573.
Jan Struha
YC Neratovice
1
3 677
578.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
6
3 657
579.
Pacovská Lucie
Slávia Česká Skalice
5
3 640
580.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
4
3 636
581.
Fučikovský Jan
JK Sokolov
2
3 631
582.
Hájek Martin
Bohemia Poděbrady
9
3 628
583.
TRCKA MARTIN
Baník Most
1
3 625
584.
Cenek Miroslav
Jachtklub Brno
2
3 622
585.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
2
3 618
586.
Michal Šára
Sokol Dobřichovice
1
3 604
587.
Kupská Markéta
YC LS Brno
6
3 569
588.
Krásný Petr
Jachtklub Brno
5
3 554
589.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
2
3 544
589.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
2
3 544
591.
Šindýlek Jiří Ing.
Bohemia Poděbrady
6
3 543
592.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
1
3 541
593.
FENCLOVA Veronika
YC Praha 12
1
3 513
594.
Handl Erich
YC Kladno
6
3 511
595.
Zárubová Michaela
JK Cheb
2
3 494
596.
Kocián Leopold
YC Krnov
4
3 484
597.
Soldát Martin
YC SaS
1
3 469
598.
Mezírka MUDr. Alexandr
YC Krnov
3
3 466
599.
Švarc Roman
JK Staré Splavy
2
3 457
599.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
2
3 457
601.
Homola Michal
ČYK
8
3 456
602.
Kynčl Jan
LK Štěchovice
3
3 453
603.
Hiršnál Jan
JK Česká Lípa
1
3 443
604.
Polidarová Markéta
JK Cheb
3
3 437
605.
Klimeš Radek
JK Černá v Pošumaví
2
3 435
606.
Češka Jiří
YC Kovářov
3
3 418
606.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
3
3 418
608.
Novák Adam
Sokol Dobřichovice
8
3 410
609.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
7
3 401
610.
Cintl Václav st.
JK Česká Lípa
3
3 400
610.
Šlechta Jiří
Koh-i-noor ČB
2
3 400
612.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
6
3 391
613.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
1
3 375
613.
Marvalová Eva
ČYK
1
3 375
615.
Brůžek František
YC Dvořiště-Lišov
3
3 374
616.
Vlastimil Lasztowka
KJ Těrlicko
1
3 370
616.
Buchta Václav
KJ Těrlicko
1
3 370
616.
Ivan Běhunčík
KJ Těrlicko
1
3 370
619.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
2
3 366
620.
Burian Daniel
ČANY
2
3 322
620.
Chodura Leopold
ČYK
6
3 322
622.
Opletal Ladislav
JK Olomouc
4
3 308
623.
Matoušek Tomáš
Slavoj Hluboká
3
3 304
624.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
2
3 277
625.
Martin Mudra
Lokomotiva Plzeň
1
3 269
625.
Zbynek Mudra
Lokomotiva Plzeň
1
3 269
627.
Paruzek Zdenek
JK Toušeň
2
3 240
628.
Koranova Michaela
YC Neratovice
1
3 236
628.
Šuláková Adéla
YC Neratovice
1
3 236
630.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
10
3 217
631.
CUTKA JAN
YC DIM Bezdrev
1
3 216
632.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
3
3 211
633.
Moucha Pavel
YC Doksy
2
3 206
634.
Háma Martin
YC Doksy
2
3 204
635.
Štorch Petr
YC Ústí n L
1
3 200
635.
Benada Michal
YC Pardubice
1
3 200
635.
Chmel Vaclav
YC Dvořiště-Lišov
1
3 200
638.
Netopilík Zdenek
JK Sokolov
3
3 199
639.
Stach Václav
Lokomotiva Plzeň
5
3 184
639.
Bachtík Lukáš
YC CERE
6
3 184
641.
Culakova Adela
YC Neratovice
2
3 179
641.
Koranova Michaela
YC Neratovice
2
3 179
643.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
2
3 177
643.
Pour Vaclav
Slavoj Hluboká
2
3 177
645.
Přidal Radim
JK Prostějov
3
3 168
646.
Čermáková Eva
JK Toušeň
2
3 120
647.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
1
3 119
648.
Emil Kuš
Slavoj Hluboká
1
3 096
648.
František Svatoš
TJ Jiskra Třeboň
1
3 096
648.
Václav Pour
Slavoj Hluboká
1
3 096
651.
Sinova Alexandra
ČYK
2
3 090
652.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
2
3 073
653.
Hejna Jan
Baník Ostrava
3
3 065
653.
Lipový Vladimír
Baník Ostrava
3
3 065
655.
Šmíd Zdeněk
Sokol Mohelnice
4
3 058
656.
Šesták Vaclav
YC DIM Bezdrev
1
3 055
657.
Johana Koranova
YC Neratovice
1
3 051
657.
Lenka Mrzílková
YC Neratovice
1
3 051
659.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
4
3 045
660.
Šmídová Božena
YC Neratovice
5
3 036
661.
Jegorovová Lenka
JK Černá v Pošumaví
3
3 029
662.
Dostálová Žaneta
YC Pardubice
5
3 018
663.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
2
3 015
664.
Richter Zdeněk
YC Doksy
1
3 012
665.
Suderová Tereza
Baník Ostrava
4
3 010
666.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
2
3 007
667.
Tóth Martin
ČWA
2
3 000
668.
Čulák Tomáš
YC Neratovice
3
2 996
669.
Audy Petr
Jachtklub Brno
6
2 995
670.
Havelka Jakub
ČYK
1
2 994
670.
Mátlová Kateřina
Jachtklub Brno
1
2 994
670.
Sklenář Petr
YC Neratovice
1
2 994
670.
Schwarzová Markéta
Jachtklub Brno
1
2 994
670.
Karas Tomáš
YC Neratovice
1
2 994
670.
Kozelská Markéta
YC CERE
1
2 994
670.
Svozilová Hana
Sokol Tovačov
1
2 994
677.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
5
2 980
678.
Jakub Napravnik
ČYK
1
2 979
678.
Milan Jeništa
Sokol Dobřichovice
1
2 979
680.
Rečka Jiří
4
2 978
681.
BLATECKY David
Jachtklub Brno
1
2 962
682.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
8
2 960
683.
Novotny Jiri
ASK Lovosice
2
2 933
684.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
3
2 926
685.
Novák Michal
JK Ostrava Poruba
4
2 920
686.
Lejhanec Jiří ing.
YC Pardubice
1
2 918
687.
Riedel Ota
VS Duchcov
2
2 914
687.
Polák Jiří
VS Duchcov
2
2 914
689.
Altman Jiří
Císařská louka
3
2 890
690.
Šmídová Lenka
YC Neratovice
1
2 887
691.
Píchová Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
6
2 873
692.
Rotter Arnošt
JK Olomouc
4
2 864
693.
Ocelková Jindřiška
ČYK
8
2 856
694.
Miloslav Pokorný
YC Doksy
1
2 847
694.
Zdeněk Dražil
YC Doksy
1
2 847
694.
Martin Háma
YC Doksy
1
2 847
697.
Tkadlec Viki
JK Toušeň
1
2 838
697.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
1
2 838
697.
Škoda Michal
YC Neratovice
1
2 838
700.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
2
2 828
701.
Šidýlek Jiri
Bohemia Poděbrady
1
2 812
701.
Trenzová Karolina
Jachtklub Brno
1
2 812
701.
König Josef
SK Poseidon
1
2 812
701.
Brezíková Barbora
Prazdroj Plzeň
2
2 812
701.
Sindylkova Lenka
Bohemia Poděbrady
1
2 812
706.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
2
2 810
707.
Lambl Vojtech
YC Neratovice
2
2 806
708.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
9
2 797
709.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
6
2 785
709.
Krejčík Václav
Bohemia Poděbrady
8
2 785
711.
Hruška Martin
T. J. Sokol Vrané II
6
2 774
711.
Strejčková Kateřina
Sokol Palkovice
8
2 774
713.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
4
2 770
714.
Šindýlek Jiří
Bohemia Poděbrady
4
2 759
715.
Sivý st. Josef
Slavoj Hluboká
2
2 736
716.
Soukup Aleš
VS Duchcov
5
2 729
717.
Urbánek Zdeněk
Sokol Mohelnice
2
2 728
718.
Gemperle Jan
Sokol Dobřichovice
1
2 723
718.
Jan Kratky
Slavoj Hluboká
1
2 723
720.
Riedel Michal
VS Duchcov
3
2 716
721.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
3
2 708
722.
Žila Jiří
Slavoj Hluboká
3
2 702
722.
Mayerberg Ivo
Jachtklub Brno
1
2 702
724.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
3
2 685
725.
Zimák Petr
LS Kroměříž
4
2 673
726.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
8
2 666
727.
Novotný Pavel
YC DIM Bezdrev
1
2 661
727.
Chalupová Kateřina
Baník Ostrava
1
2 661
729.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
2
2 638
730.
Postl Michal
Koh-i-noor ČB
6
2 624
731.
Petr Utíkal
JK Olomouc
1
2 621
731.
Jan Marek
ČANY
1
2 621
731.
Radim Přidal
JK Prostějov
1
2 621
734.
SOUKUPOVÁ Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
2
2 619
735.
Pekárna Jaroslav
JK Staré Splavy
2
2 614
736.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
2
2 600
737.
Hykrda Jakub
Jachtklub Brno
3
2 598
738.
Guryča Jan
YC CERE
5
2 594
739.
Vitoň Jan
YC Znojmo
4
2 584
740.
Lála Miroslav
YC Ústí n L
4
2 582
740.
Porada Henrich
YC Ústí n L
4
2 582
742.
Slama Ivo
Jachtklub Brno
1
2 580
743.
Blatecký Pat
Jachtklub Brno
1
2 556
744.
Huk Václav
YC LS Brno
2
2 541
745.
Lux Arnulf
ASK Lovosice
4
2 535
746.
Pilařová Tereza
JK Sokolov
5
2 524
747.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
5
2 507
748.
Prucha Alexandr
Vodní stavby Pha
2
2 506
749.
Malina Eduard
WS Nechranice
3
2 496
750.
Camrda Jan
ČANY
1
2 495
750.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
1
2 495
752.
Lojka Michal
JK Černá v Pošumaví
2
2 457
753.
Smolka Milan
Sokol Palkovice
4
2 454
754.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
1
2 452
755.
Kocián Pavel
YC Krnov
2
2 446
756.
Procházka Radek
YC Pardubice
7
2 445
757.
Jelínek Jakub
Slavia VŠ Plzeň
4
2 441
758.
Landkammer Jan
YC Neratovice
2
2 437
759.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
3
2 430
760.
Beranek Ivo
ASK Lovosice
2
2 429
761.
Monika Preibischova
1
2 426
762.
Sehnal Libor
YC SaS
1
2 412
762.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
1
2 412
762.
Alexandr Pacek
KJ Těrlicko
1
2 412
762.
CHLUP Zdenek
Jachtklub Brno
1
2 412
762.
Ďásek František
JK Cheb
4
2 412
762.
Kateřina Chalupová
Baník Ostrava
1
2 412
762.
Jiří Šmíd
KJ Těrlicko
1
2 412
762.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
1
2 412
762.
Jan Hejna
Baník Ostrava
1
2 412
762.
Jan Chalupa
Sokol Palkovice
1
2 412
762.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
1
2 412
762.
Jana Šmídová
KJ Těrlicko
1
2 412
774.
Štefan Petr
T. J. Sokol Vrané II
4
2 402
775.
Ircin Pavel
TJ Prostějov
1
2 400
776.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
5
2 398
777.
Kmonicek Jiri
YC Pardubice
1
2 383
778.
Blahoňovská Jitka
YC LS Brno
2
2 374
778.
Kittler Jan
YC LS Brno
2
2 374
780.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
4
2 367
781.
Berský Jaroslav
Baník Ostrava
3
2 366
782.
Mendik Jan
JK Staré Splavy
2
2 362
783.
Bilek Vladimir
Sokol Palkovice
2
2 340
784.
Fischer Kristian
Lokomotiva Cheb
2
2 333
785.
Jegorov Boris
JK Černá v Pošumaví
2
2 326
786.
Drahorad Petr
JK Cheb
1
2 312
786.
Berková Gabriela
Sokol Tovačov
1
2 312
786.
Hana Procházková
JK Královská
1
2 312
786.
Cvan Martin
YC LS Brno
4
2 312
790.
Brázdová Petra
YC Pardubice
2
2 295
791.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
2
2 277
792.
Čajčík Karel
YC Pardubice
2
2 274
793.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
3
2 273
793.
Ivan Senkyr
YC Neratovice
1
2 273
795.
Vacula Karel
YC Znojmo
6
2 265
796.
Novotný Miroslav
Slavoj Hluboká
3
2 260
797.
Čondl Pavel
Baník Most
6
2 251
798.
Petr Drahorád
JK Cheb
1
2 245
799.
Ovčička Josef
YC Příbram
1
2 244
799.
Chudáček Michal
N.A.S. YC
1
2 244
801.
Kaválek Michal
Slávia Česká Skalice
2
2 240
802.
Smutna Veronika
JK Staré Splavy
1
2 239
802.
Laštovka Milan
JK Plzeň
5
2 239
804.
Procházková Hana
JK Královská
3
2 235
805.
Koutná Kamila
YC Bystrc Brno
2
2 230
806.
Lumír Ptáček
JC Frýdek-Místek
1
2 219
806.
Karel Hrubý
Jachtklub Brno
1
2 219
808.
Kucera Petr jun
TJ Rapid Brno
1
2 217
809.
Kaválek Michal
Slávia Česká Skalice
3
2 205
810.
Bartosek Petr
YC Znojmo
1
2 199
811.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
1
2 191
812.
Kacálková Petra
YC Nové Sedlo
3
2 178
813.
Kuhnl Šimon
ČYK
3
2 170
814.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
1
2 161
815.
Donda Jan
YC Kladno
5
2 147
816.
Němec Jiříi
Slavoj Hluboká
2
2 144
817.
TRCKA Martin
Baník Most
1
2 118
818.
Zaruba Marek
JK Cheb
1
2 110
819.
Dostálová Petra
JK Staré Splavy
1
2 109
819.
Myslík Jan
ProYachting Team
1
2 109
821.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
1
2 099
822.
Hotový Karel
Baník Most
8
2 091
823.
Tichý Jonáš
YC Neratovice
2
2 086
824.
Prochazka Libor
ASK Lovosice
2
2 085
825.
Hejnová Radka
Baník Ostrava
2
2 077
826.
Pelikán Martin
TJ Rapid Brno
3
2 070
827.
Vajsochová Nikola
YC Solenice
4
2 068
828.
Novotný Antonin
TJ Rapid Brno
2
2 065
829.
Kuehnl Šimon
ČYK
5
2 064
830.
Junek Vladimír
JK Olomouc
4
2 063
831.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
1
2 034
831.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
6
2 034
833.
Prokopová Lenka
Olšovec Jedovnice
5
2 032
834.
Solik Jakub
JK Česká Lípa
2
2 028
835.
Brejcha Zdeněk
Prazdroj Plzeň
3
2 011
836.
Kacáková Petra
YC Nové Sedlo
1
2 010
837.
Lindová Kateřina
YC Kladno
2
2 002
838.
Malinová Míma
IWS Club Nechra
2
1 998
839.
Lehečka Zdeněk jn.
JK Olomouc
1
1 996
839.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
1
1 996
839.
Cerny Michal
Lokomotiva Plzeň
1
1 996
842.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
5
1 987
843.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
3
1 982
844.
Švec Ladislav
YC Dvořiště-Lišov
2
1 967
845.
Hálová Kateřina
JK Toušeň
1
1 958
845.
Paružek Zdeněk
JK Toušeň
1
1 958
847.
Vacula Jan
YC Znojmo
5
1 954
848.
Lejhanecc David
YC Pardubice
1
1 940
849.
Pšeidl Pavel
YC SaS
1
1 937
849.
Holý Ivo
Baník Ostrava
1
1 937
849.
Rychtář Jaromír
JK Staré Splavy
1
1 937
852.
Valík Tomáš
YC Krnov
2
1 936
853.
Jakoubek Milan
JK Královská
2
1 932
854.
CERNY Michal
Lokomotiva Plzeň
1
1 923
855.
Polidarová Marketa
JK Cheb
1
1 908
856.
Peštová Zuzana
YC Neratovice
2
1 885
857.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
3
1 883
858.
Prchal Pavel
ČYK
2
1 881
859.
Čondl Petr
Baník Most
8
1 880
860.
Tomáš Pokorný
ČANY
1
1 871
860.
Aleš Budín
ČANY
1
1 871
862.
Faltys Jiří
YCL Litomyšl
1
1 870
862.
Vomáčka Martin
YCL Litomyšl
1
1 870
862.
Střítězský Pavel
YCL Litomyšl
1
1 870
862.
Sedláček Jiří
YCL Litomyšl
1
1 870
862.
Vomáčka Josef
YCL Litomyšl
1
1 870
862.
Sedláček Miroslav
YCL Litomyšl
1
1 870
868.
Korbová Helena
JK Olomouc
6
1 858
869.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
8
1 852
870.
David Vopálenský
PS Eletrika
2
1 850
870.
Bohdan Procházka
PS Eletrika
2
1 850
870.
Petr Hron
PS Eletrika
2
1 850
873.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
1
1 843
874.
Mouchová Karlolína
YC Doksy
2
1 838
875.
Horký Jan
ČYK
3
1 832
876.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
3
1 819
876.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
2
1 819
878.
Chodora Pavel
Prazdroj Plzeň
3
1 814
879.
Fetterle David
YC Znojmo
3
1 801
879.
Žákovčíková Michaela
JK Ostrava Poruba
2
1 801
881.
CUTKA Jan
YC DIM Bezdrev
1
1 789
882.
Chodura Leopold
ČYK
2
1 782
883.
Lichý Lukáš
1
1 774
884.
Malinová
IWS Club Nechra
1
1 769
885.
Chudějová Hanka
YC Neratovice
1
1 764
886.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
2
1 762
887.
Benešová Kateřina
YC DIM Bezdrev
2
1 760
888.
Peterka Mirek
YC Neratovice
2
1 758
889.
Němec Jiříi
Slavoj Hluboká
3
1 747
890.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
2
1 737
891.
Stachová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
2
1 735
892.
Dymak Jiri
YC Vysoké Mýto
2
1 734
892.
Sachl Zdenek
VS Duchcov
1
1 734
892.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
2
1 734
895.
Havel Jiří
SC Testudo
3
1 728
895.
Fikáček Lukáš
JC Frýdek-Místek
1
1 728
897.
Korbová Ivana
JK Olomouc
3
1 727
898.
Jiranová Veronika
JK Plzeň
5
1 718
899.
Ivan Jedlička
ČYK
1
1 713
900.
Brabec Jan
YC Pardubice
2
1 709
901.
Aknai Tomáš
Baník Ostrava
3
1 693
901.
Sojková Kateřina
Baník Ostrava
3
1 693
903.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
2
1 687
904.
Svab Tomas
JK Staré Splavy
1
1 685
905.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
1
1 683
905.
Dastych Petr
ASK Lovosice
1
1 683
905.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
1
1 683
908.
Outrata Jiri
JK Toušeň
1
1 679
909.
Knejzlík Marek
Sokol Tovačov
3
1 673
910.
Šínová Alexandra
ČYK
1
1 668
911.
Nosková Zdena
TJ Jiskra Třeboň
2
1 664
912.
Ivan Senkyr
YC Neratovice
1
1 656
913.
Kuřava Jakub
Baník Ostrava
2
1 653
914.
Pišl Jan
Slávia Česká Skalice
5
1 649
915.
Vítek Miroslav
YC Znojmo
4
1 634
916.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
3
1 629
916.
Matějů Helena
Bohemia Poděbrady
3
1 629
918.
Pavel Lederer
JK Královská
1
1 608
918.
Gruser Přemysl
ASK Lovosice
1
1 608
918.
Prochazka Radek
YC Pardubice
1
1 608
918.
Indráková Romana
Sokol Tovačov
1
1 608
922.
Grusser Přemysl
ASK Lovosice
1
1 600
922.
Ouška Miroslav
YC Ústí n L
1
1 600
922.
Štěch Stanislav
JK Královská
1
1 600
925.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
2
1 593
926.
Halova Katerina
JK Toušeň
1
1 583
927.
Hykrpova Eliška
Jachtklub Brno
1
1 579
928.
Toth Martin
ČWA
2
1 578
929.
Novotný Miroslav
Slavoj Hluboká
1
1 574
930.
Tomáš Valík
YC Krnov
1
1 564
931.
Novotný Alexej
ČWA
1
1 559
932.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
2
1 556
933.
Tomas Vaidis
JK Sokolov
1
1 555
934.
Kopecký Filip
JK Plzeň
4
1 551
935.
Venzarová Věra
YC Pardubice
4
1 537
936.
Dymak Jiri
YC Vysoké Mýto
1
1 534
936.
Dymak Petr
YC Vysoké Mýto
1
1 534
938.
VAIDISOVA Katerina
JK Sokolov
1
1 515
938.
Balgar Petr
JK Ostrava Poruba
6
1 515
940.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
2
1 513
941.
Stehlíková Petra
Slavoj Litoměřice
4
1 511
941.
Kladivo Roman
Slavoj Litoměřice
4
1 511
943.
Huss Tomáš
YC Znojmo
2
1 507
944.
Krejča Filip
JK Olomouc
6
1 504
945.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
1
1 497
946.
Blahoňovská Jíťa
YC LS Brno
2
1 482
947.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
12
1 480
948.
Vít Ladislav
JK Plzeň
1
1 474
949.
Veselý Jaromír
JK Staré Splavy
3
1 471
949.
Veselá Božena
JK Staré Splavy
3
1 471
951.
Sedláček Pavel
Slavoj Hluboká
2
1 458
952.
Polidar Martin
JK Cheb
6
1 450
953.
Kucera Petr
TJ Rapid Brno
1
1 441
954.
Faltys David
Bohemia Poděbrady
2
1 431
955.
Moučka Vítězslav
YC Velké Dářko
1
1 414
955.
Hofmann Lubomír
YC Velké Dářko
1
1 414
957.
Čulíková Adela
YC Neratovice
1
1 412
957.
Novotný Martin
Slavoj Hluboká
2
1 412
957.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
1
1 412
960.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
2
1 409
961.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
3
1 408
962.
Hykrdová Eliška
Jachtklub Brno
1
1 407
962.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
3
1 407
962.
Grusev Přemysl
ASK Lovosice
1
1 407
965.
Paštyka David
Koh-i-noor ČB
1
1 406
966.
Malínová Míma
IWS Club Nechra
1
1 404
967.
Podzimek Antonín
ČYK
3
1 403
968.
Dyčka Jiří
YC Krnov
3
1 398
969.
Hendrych Vaclav
YC Doksy
1
1 395
970.
Kocourová Kateřina
ČANY
1
1 385
971.
Piňos Jiří
TJ Prostějov
3
1 384
972.
Bobek Ondra
Baník Ostrava
1
1 376
973.
Němečková Pavla
Slávia Česká Skalice
3
1 369
974.
Kozák Jaroslav
ASK Lovosice
3
1 367
975.
Vajsochrová Nikola
YC Solenice
6
1 358
975.
Moucha3 Pavel
YC Doksy
2
1 358
975.
Paštyka Dan
Koh-i-noor ČB
2
1 358
978.
Švec Václav
YC Dvořiště-Lišov
1
1 356
978.
Korvas Filip
ČYK
1
1 356
978.
Němec Vojtěch
ČYK
1
1 356
981.
Aleš Hrdina
YC Příbram
3
1 350
982.
SMETANA Radek
Lokomotiva Plzeň
1
1 342
983.
Chudějová Hana
YC Neratovice
1
1 333
983.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
1
1 333
985.
Jareš Petr
YC DIM Bezdrev
3
1 320
986.
Gaba Ondra
YC Krnov
3
1 312
986.
Vlačiha Josef
JK Královská
3
1 312
988.
Štěrba Igor
YC Znojmo
2
1 309
989.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
3
1 307
990.
Strambach Ladislav
Sokol Mohelnice
1
1 304
991.
Činčera Marek
JK Sokolov
3
1 280
992.
Výška Tom
Prazdroj Plzeň
1
1 277
992.
Novotný Bohuslav
JK Staré Splavy
2
1 277
994.
Orzech Richard
Jachtklub Brno
1
1 272
995.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
3
1 260
996.
Brázda Lukáš
YC Pardubice
3
1 242
997.
Koubek st. Miroslav
WS Nechranice
1
1 241
998.
Hájek Libor
JK Cheb
4
1 231
999.
Mayerbergová Ilona
YC LS Brno
2
1 212
999.
Malinova' Michaela
IWS Club Nechra
1
1 212
1001.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
4
1 209
1002.
Ott Stanislav
YC Znojmo
2
1 206
1003.
Koubek Miroslav
WS Nechranice
3
1 205
1004.
Joza Lukáš
JK Staré Splavy
2
1 200
1005.
Zobac Jakub
JK Staré Splavy
1
1 197
1006.
Dostálová Žaneta
YC Pardubice
2
1 194
1007.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
1
1 187
1007.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
1
1 187
1007.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
1
1 187
1007.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
1
1 187
1011.
Kůs Václav
ČANY
1
1 178
1012.
Faltysová Natálie
Bohemia Poděbrady
5
1 177
1013.
Chaloupka Jiří
Baník Most
3
1 176
1014.
Koskuba Ferdinand
Prazdroj Plzeň
3
1 173
1015.
Svoboda Stanislav
ASK Lovosice
2
1 172
1015.
John Vladimír
ASK Lovosice
2
1 172
1017.
SENKYR Ivan
YC Neratovice
1
1 170
1018.
Žakovčík Vladimír
JK Ostrava Poruba
1
1 156
1018.
Karas Jaroslav
Jachtklub Brno
1
1 156
1018.
Šoupal Miloslav
1
1 156
1021.
Řezáč Vít
YC Solenice
2
1 148
1022.
Škoda Vit
YC Neratovice
1
1 139
1023.
Koutsky Antonin
ASK Lovosice
2
1 137
1023.
Solfronk Antonín
Koh-i-noor ČB
1
1 137
1023.
Celá Barbora
YC Znojmo
3
1 137
1026.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
3
1 122
1027.
Drobeček Jiří
Lokomotiva Plzeň
5
1 111
1028.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
2
1 108
1028.
Jakešová Svatava
YC LS Brno
2
1 108
1028.
Kalná Václav
YC LS Brno
1
1 108
1031.
Brázda Lukáš
YC Pardubice
2
1 107
1032.
Šímová Petra
JK Černá v Pošumaví
1
1 101
1033.
Bezděk David
Jachtklub Brno
5
1 091
1034.
Snopek Karel
T. J. Sokol Vrané II
5
1 089
1035.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
2
1 084
1036.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
1
1 081
1037.
Paruzek Jiri
JK Toušeň
2
1 075
1038.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
3
1 070
1039.
Kučera st. Petr
TJ Rapid Brno
1
1 069
1039.
Hodacova Veronika
YC Pardubice
1
1 069
1039.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
1
1 069
1039.
Hegr Vlastimil
Delfín Jablonec
1
1 069
1043.
Lehečka Milan
JK Olomouc
4
1 066
1044.
Soukupová K.
JK Královská
1
1 055
1044.
Neaton Oregel
JK Královská
1
1 055
1046.
Procházka Eduard
YC Znojmo
1
1 054
1047.
Josef Ovčička
YC Příbram
3
1 049
1048.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
2
1 048
1049.
Rešl Matěj
VS Duchcov
1
1 045
1050.
Škoda Vít
YC Neratovice
1
1 043
1051.
Holotík Miroslav, JUDr.
LS Kroměříž
1
1 041
1052.
Vich Ondra
Sokol Dobřichovice
1
1 032
1053.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
4
1 010
1053.
Janca Jean-Baptiste
YC LS Brno
2
1 010
1055.
Hulínský Martin
ČWA
1
1 009
1056.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
1
1 003
1056.
Jareš Petr
YC DIM Bezdrev
1
1 003
1056.
Tichý Jonáš
YC LS Brno
1
1 003
1059.
Kušl Emil
Slavoj Hluboká
1
998
1059.
Novotny Jiri
ASK Lovosice
1
998
1059.
Paštyka Daniel
Koh-i-noor ČB
1
998
1062.
Bilek Vladimir
Sokol Palkovice
1
993
1062.
Ručková Lenka
Sokol Palkovice
1
993
1064.
Drahorád Petr
JK Cheb
1
990
1065.
Kleinerová Simona
YC DIM Bezdrev
1
989
1066.
Heřmanová Marta
Prazdroj Plzeň
4
987
1067.
Vít Lachner
YC Neratovice
1
980
1068.
Chudejova Hana
YC Neratovice
1
978
1069.
Míma Malinová
IWS Club Nechra
1
973
1070.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
1
967
1071.
Sláma Ivo Ing.
Jachtklub Brno
1
964
1072.
Hotra Stanislav
YC Vysoké Mýto
2
963
1073.
Heneš David
JK Olomouc
1
962
1074.
Němečková Martina
Slávia Česká Skalice
4
957
1074.
Steiner Jiri
YC Vysoké Mýto
1
957
1076.
Martina Zakova
Slávia Česká Skalice
1
955
1076.
Petra Zakova
Slávia Česká Skalice
1
955
1078.
Svoboda Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
952
1079.
Hanuš Daniel
YC Pardubice
2
951
1080.
Tobolka Miroslav
TJ Jiskra Třeboň
2
950
1081.
Beránková Barbora
Slavoj Hluboká
2
949
1082.
Brezíková Bára
Prazdroj Plzeň
1
946
1082.
Fišer Roman
JK Královská
1
946
1084.
Ehl Roman
Lanškroun VS
1
938
1085.
Jeřábek Alfréd
YC Vranovská přehr.
2
933
1085.
Nováková Věra
YC Vranovská přehr.
2
933
1087.
Fišer Roman
JK Královská
1
930
1088.
Kleiner Ota
YC DIM Bezdrev
1
927
1089.
Richard Rakouš
PS Eletrika
1
925
1090.
Drašnar Tomáš
ASK Lovosice
1
915
1091.
Hrdina Aleš
YC Příbram
1
911
1092.
Soukup Jiří
JK Královská
2
910
1093.
Berský Ivan
Baník Ostrava
3
909
1094.
Součková Barbora
Baník Ostrava
2
908
1094.
Hodac Pavel
Slavoj Litoměřice
2
908
1094.
Ministr Jan
Baník Ostrava
2
908
1097.
Bláha Tomáš
JK Plzeň
5
907
1098.
Stará Jitka
Slavoj Hluboká
1
906
1099.
Packová Saša
KJ Těrlicko
1
904
1099.
Venarová Věra
YC Pardubice
1
904
1099.
Hájek Martin
Bohemia Poděbrady
1
904
1099.
Milan Hájek
Lokomotiva Plzeň
2
904
1103.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
2
903
1104.
Holub Miloslav
YC Znojmo
2
901
1105.
Machovská Ilona
NYK & RS
1
892
1106.
Herudek Petr
YC Krnov
2
890
1106.
Černý Jaroslav
YC Dyje
2
890
1108.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
2
885
1109.
Michal Juppe
Sokol Dobřichovice
1
884
1110.
Procházka Jan
JK Plzeň
5
883
1111.
Metayer Jack
JK Česká Lípa
1
881
1111.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
1
881
1113.
Hudec Vaclav
YC Neratovice
1
880
1114.
Sláma Antonín
YC Dyje
1
879
1115.
Opletal Petr
JK Olomouc
4
873
1116.
Valhansová Klára
ČYK
1
864
1117.
Šamšulova Tereza
Jachtklub Brno
1
862
1118.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
1
860
1119.
Dráždil Martin
YC LS Brno
2
856
1120.
Vít Jaroslav
JK Plzeň
3
855
1121.
Blecha Vlad.
JK Královská
1
833
1121.
Cejnar Lukáš
YC CERE
1
833
1121.
Šamšulová Tereza
Jachtklub Brno
1
833
1121.
Dražková Zd.
JK Královská
1
833
1121.
Cejnar Matyáš
YC CERE
1
833
1126.
Dohnal Josef
Sokol Tovačov
1
831
1126.
Něměc Jiří
Slavoj Hluboká
1
831
1126.
Knorrova Barbora
VS Duchcov
1
831
1129.
Altman Jiří
Císařská louka
1
821
1130.
Malinova Michaela
IWS Club Nechra
1
808
1130.
Kupská Markéta
YC LS Brno
2
808
1130.
Turnovský Martin
JK Staré Splavy
2
808
1130.
Hykrdova Eliska
Jachtklub Brno
1
808
1130.
Kucera Petr sen
TJ Rapid Brno
1
808
1135.
Žila Jiří
Slavoj Hluboká
3
805
1136.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
1
804
1136.
Pavel Pšeidl
YC SaS
1
804
1136.
Láznička Miloš
YC Kovářov
1
804
1139.
Novák Miroslav
Sokol Dobřichovice
1
800
1139.
Kukačka Pavel
ČYK
1
800
1139.
Hrušovský Ján
Slavoj Český Těšín
1
800
1139.
Zelenka Miroslav
ČYK
1
800
1143.
Pacovský Tomáš
YC Kladno
4
799
1144.
Chudějová Hanka
YC Neratovice
1
797
1145.
Janů Michal
Sokol Dobřichovice
1
792
1145.
Benešová Jitka
YC Ústí n L
2
792
1145.
Beneš Jiri
YC Ústí n L
2
792
1148.
Parúžek Jiří
JK Toušeň
1
787
1149.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
1
786
1149.
Jára Robert
YC SaS
1
786
1149.
Jára Václav
YC SaS
1
786
1152.
Mouchová Karolína
YC Doksy
2
785
1153.
Postl Michal
Koh-i-noor ČB
2
776
1154.
Krystík Jan ing.
YC Dyje
2
772
1155.
Faltysová Natalie
Bohemia Poděbrady
1
753
1156.
Bilik Jan
YC Neratovice
1
741
1157.
Kovaříková Jana
YC Dyje
2
738
1157.
Nedbalcová Kateřina
YC Dyje
2
738
1159.
Jiran Petr
TJ Jiskra Třeboň
1
736
1160.
Gebhart Antonín
JK Cheb
4
731
1161.
Koutský Antonín
ASK Lovosice
1
728
1162.
Sehnal Renek
YC SaS
1
721
1162.
Madenas Janis
YC CERE
1
721
1162.
Jerorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
1
721
1162.
Vladimír Blecha
JK Královská
1
721
1166.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
1
713
1167.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
1
712
1168.
Kramář Jiri
JK Česká Lípa
1
707
1168.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
2
707
1168.
Mareček Vít
ČYK
2
707
1171.
Pavka Petr
YC Znojmo
3
703
1171.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
703
1171.
Janatka Jan
Císařská louka
1
703
1174.
Jungmann Miroslav
YC Kotva Pha
1
697
1175.
Gaba Lukáš
YC Krnov
2
694
1176.
Mouchová Karolina
YC Doksy
2
689
1177.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
1
686
1178.
Lankammerová Šárka
YC Neratovice
1
672
1178.
Kozelská Markéta
Jachtklub Brno
1
672
1178.
Lankammerová Jana
YC Neratovice
1
672
1178.
Kubát Michal
ČYK
2
672
1182.
Bažant Jaroslav
VS Duchcov
2
655
1183.
Kral Karel
JK Sokolov
1
653
1183.
Novak Adam
Sokol Dobřichovice
1
653
1185.
Hadroušek Antonín
YC Vranovská přehr.
2
650
1186.
Myška František
1
646
1186.
Otto Radovan
1
646
1188.
Vít Láďa
JK Plzeň
1
645
1188.
Jiří Střítězký
JK Černá v Pošumaví
1
645
1188.
Skalický Vlad
LK Štěchovice
1
645
1191.
Sedláčková Veronika
Prazdroj Plzeň
2
636
1192.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
2
635
1193.
Martan Jan
Lokomotiva Plzeň
1
629
1194.
Bradáč Roman
YC Znojmo
2
628
1195.
Vrabec Jan
YC CERE
1
624
1196.
Svoboda Otakar
YC Dyje
1
613
1196.
Svoboda Otakar
YC Dyje
1
613
1198.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
1
610
1198.
Štěpán David
Jachtklub Brno
1
610
1200.
Orlovský Matúš
NOT FOR SAIL
1
606
1200.
Sikora Ivan
Lokomotiva Cheb
1
606
1200.
Kačírek Jan
YC Kovářov
1
606
1200.
Pacovská Lucie
Slávia Česká Skalice
1
606
1200.
Mirovský Petr
YC Kovářov
1
606
1200.
Nešpor Jaroslav
YC SaS
1
606
1200.
Němečková Pavla
Slávia Česká Skalice
1
606
1200.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
2
606
1200.
Jegorovová Jitka
JK Černá v Pošumaví
2
606
1200.
Voldán František
ČYK
1
606
1200.
Bejvl Vojtěch
SK Pasát NJ
1
606
1200.
Skalová Monika
JK Cheb
3
606
1200.
Železný Zdeněk
YC SaS
1
606
1213.
Vyšín Karel
1
595
1213.
Dlouhý Jiří
1
595
1213.
Řehánek Tomáš
1
595
1216.
Guryča Jan
YC CERE
1
594
1216.
Mouchová Karolína
YC Doksy
1
594
1216.
Žižka Zdeněk
ČYK
1
594
1219.
Myška Jakub
TJ Rapid Brno
1
587
1220.
Drncová Ivana
JK Plzeň
3
580
1221.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
1
578
1221.
Kormunda Miloš Ing.
Slávia Česká Skalice
1
578
1221.
Kopta Miroslav Ing.
Slávia Česká Skalice
1
578
1221.
Loudín Boh.
JK Královská
1
578
1221.
Vavřínová Vl.
JK Královská
1
578
1221.
Koziel Petr
YC Vranovská přehr.
1
578
1227.
Kupska Marketa
YC LS Brno
1
570
1228.
Stachova Katerina
Lokomotiva Plzeň
1
562
1229.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
2
560
1230.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
1
555
1230.
Svoboda Petr
Bohemia Poděbrady
1
555
1232.
Horák Marek
ČYK
1
554
1232.
Cintl Václav ml
JK Česká Lípa
1
554
1232.
?indýlek Michal
Bohemia Poděbrady
1
554
1232.
Novak Rostislav
Jachtklub Brno
1
554
1236.
Fišer Roman ml.
JK Královská
1
548
1236.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
548
1238.
Richter Boris
YC Krnov
1
541
1238.
Špička Josef
YC Krnov
1
541
1240.
Zirkler Jan
Slávia Česká Skalice
2
524
1241.
Lovit Harry st.
Císařská louka
1
521
1241.
Lovit Harry ml.
Císařská louka
1
521
1243.
Procházková H
JK Královská
1
520
1243.
Jakoubek M.
JK Královská
1
520
1245.
Vysloužil Jan
YC Dyje
2
516
1245.
Kopecká Hana
YC Dyje
1
516
1245.
Pešta Jan
JK Královská
2
516
1245.
Audy Patr
Jachtklub Brno
1
516
1249.
Havelka Jan
Delfín Jablonec
1
505
1249.
Randáková Pavla
YC Vysoké Mýto
2
505
1249.
Jindřich Marek
Lokomotiva Plzeň
1
505
1249.
Randák Jiri
YC Vysoké Mýto
2
505
1249.
Opletal František
JK Olomouc
3
505
1254.
Dášek František
JK Cheb
1
502
1255.
Koubek Z.
Slavoj Hluboká
3
496
1255.
Svoboda S.
Slavoj Hluboká
3
496
1257.
Kupská Martina
YC LS Brno
1
493
1258.
Kovařík Petr
YC Dyje
2
492
1259.
Balabán Karel
WS Nechranice
1
486
1260.
Dymakova Tereza
YC Vysoké Mýto
1
481
1260.
Roubíček Josef
TJ Jiskra Třeboň
1
481
1260.
Vachelová Radka
JK Černá v Pošumaví
1
481
1263.
Hodač Pavel
Slavoj Litoměřice
1
479
1264.
Havel Jiří
SC Testudo
1
469
1264.
Chodora Mirek
Prazdroj Plzeň
1
469
1266.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
1
456
1266.
Dušková Barbora
TJ Jiskra Třeboň
1
456
1266.
Nosek Petr
TJ Jiskra Třeboň
1
456
1266.
Kokaisová Alžběta
Sokol Tovačov
1
456
1270.
Vávra Aleš
JK Královská
1
453
1270.
Vávra Jar.
JK Královská
1
453
1272.
Fišer Josef
VS Duchcov
1
452
1272.
Vacula Karel st.
YC Znojmo
1
452
1274.
Divácký Antonín
YC Dyje
2
437
1275.
Podolský Marek
YC Znojmo
2
428
1276.
Ráža Pavel
VS Duchcov
1
427
1277.
Vavřinová Vl.
JK Královská
1
408
1278.
Formánek Tomáš
JC Frýdek-Místek
1
405
1279.
Jiří Soukup
JK Královská
1
404
1279.
Kořánová Míša
YC Neratovice
1
404
1279.
Čermák Josef
YC Neratovice
2
404
1279.
Kovařík František
YC Dvořiště-Lišov
1
404
1279.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
1
404
1279.
Šindýlek Vlastimil Dr.
Bohemia Poděbrady
1
404
1279.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
1
404
1279.
Jindřich Štěpánek
JK Královská
1
404
1279.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
1
404
1279.
Roubíček Josef
TJ Jiskra Třeboň
1
404
1279.
Bažant Jiří
VS Duchcov
2
404
1279.
Kühnl Šimon
ČYK
1
404
1279.
Vesela Bozena
JK Staré Splavy
1
404
1279.
Vesely Jaromir
JK Staré Splavy
1
404
1279.
Alexandra Nováková
YC Nechranice
2
404
1279.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
1
404
1279.
Kohn Vlastimil
Sokol Tovačov
1
404
1279.
Kuřil Petr
Baník Ostrava
1
404
1279.
Nikorjak Marian
Slavoj Český Těšín
1
404
1279.
Indrák Petr
Sokol Tovačov
1
404
1279.
Hrušovský Jakub
Slavoj Český Těšín
1
404
1279.
Baják ing. Zdeněk
YC Krnov
1
404
1301.
Bauer Karel
YC CERE
1
402
1301.
Trčka Miroslav
Baník Most
1
402
1301.
Jaromír Hradecký
JK Královská
1
402
1301.
Bauer Franta
YC CERE
1
402
1301.
Brožek Pavel
SC Testudo
1
402
1301.
Pinc Tomáš
Baník Most
1
402
1307.
Janů Michal
Sokol Dobřichovice
1
400
1307.
Vlasák František
TJ Rapid Brno
1
400
1309.
Praženka Petr
JK Staré Splavy
1
396
1309.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
1
396
1311.
Hradecký J.
JK Královská
1
386
1311.
Hradecký J.
JK Královská
1
386
1313.
Neaton Oregel
JK Královská
1
382
1313.
Štěch Stan.
JK Královská
1
382
1315.
Milfait Jiří
1
376
1315.
Štěpánková Kateřina
1
376
1317.
Schrollová Eva
YC Písek
1
374
1318.
Martina Kupská
YC LS Brno
1
373
1319.
Löwit Harry
Císařská louka
1
372
1319.
Horal Jan
Císařská louka
1
372
1321.
Mauchová Kája
YC Doksy
1
370
1322.
Tichanková Soňa
Sokol Palkovice
1
365
1323.
Bucha Bohumil
Baník Most
1
363
1323.
Nohač Radek
Baník Most
1
363
1323.
Pinc Tomáš
Baník Most
1
363
1326.
Hradecký Jaromír
JK Královská
1
361
1327.
Štěpánek J.
JK Královská
1
356
1328.
Tichánková Soňa
Sokol Palkovice
2
350
1329.
Petrák Josef
LK Štěchovice
1
344
1330.
Podzimek Tonda
ČYK
1
343
1331.
Navařík Robert
Sokol Tovačov
1
336
1332.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
1
335
1333.
Kučera Milan
JK Královská
1
328
1334.
Knorr Luděk
VS Duchcov
1
323
1334.
Krhoutek Petr
Prazdroj Plzeň
1
323
1334.
Ovčička Josef ing.
YC Příbram
1
323
1337.
Janák Josef
Tatran Praha
1
318
1338.
Vlačiha Jos.
JK Královská
1
309
1339.
Novak Antonin
ASK Lovosice
1
303
1339.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
2
303
1339.
Bronec Boris
TJ Rapid Brno
1
303
1339.
Roubičák Josef
TJ Jiskra Třeboň
1
303
1339.
Bubanec Jaroslav
ASK Lovosice
1
303
1339.
Bradáčová Zdenka
Jachtklub Brno
2
303
1339.
Bradáč Jindřich
Jachtklub Brno
2
303
1339.
Killarová Alexandra
Baník Ostrava
2
303
1347.
Jakoubek M.
JK Královská
1
302
1347.
Procházková H.
JK Královská
1
302
1349.
Holý Rudolf
ČYK
2
300
1350.
Wass František
Lokomotiva Plzeň
2
299
1351.
Satranský Radek
YC Pardubice
1
294
1352.
Doubner Tomáš
YC Kladno
1
277
1352.
Vlček Dominik
Slávia Česká Skalice
1
277
1352.
Nenadovič Petr
Prazdroj Plzeň
1
277
1352.
Dufek Miloš
Slávia Česká Skalice
1
277
1352.
Špatný Jiří
YC Písek
1
277
1352.
Winkler Pavel
JK Toušeň
1
277
1358.
Ertl Karel
YC Dyje
1
261
1359.
Klabík Jiří
Císařská louka
1
247
1359.
Dragoun Dom
JK Plzeň
1
247
1361.
Vavřínová E.
JK Královská
1
231
1362.
Podzimek Karel
YC Znojmo
1
226
1362.
Löwit Harry
Císařská louka
1
226
1364.
Soukupová K.
JK Královská
1
219
1364.
Soukup Jiří
JK Královská
1
219
1366.
Švolba Jan
YC Dyje
2
215
1366.
Poláková Svatava
YC Dyje
2
215
1368.
Bárta Jan
JK Královská
1
210
1369.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
1
206
1370.
Markéta Kupská
YC LS Brno
1
202
1370.
Šindýlek Vlastimil
Bohemia Poděbrady
1
202
1370.
Procházka Libor
ASK Lovosice
1
202
1370.
Šindýlek Micgal
Bohemia Poděbrady
1
202
1370.
Kraft Jiří
VS Duchcov
1
202
1370.
Gottfried Ludvík
Bohemia Poděbrady
1
202
1370.
Venyarová Věra
YC Pardubice
1
202
1370.
Žákovčík Vladimír
JK Ostrava Poruba
1
202
1378.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
1
198
1379.
Ružička Jakub
LK Štěchovice
1
168
1379.
Lederer Pavel
JK Královská
1
168
1379.
Sedláčková Nika
Prazdroj Plzeň
1
168
1382.
Rathouský J.
JK Královská
1
152
1382.
Rathouská Z.
JK Královská
1
152
1384.
Davídek Zdeněk
ČYK
1
150
1385.
Vávra Jarosl.
JK Královská
1
144
1386.
Sládeček Petr
ČANY
1
139
1387.
Stratil Pavel
YC Dyje
1
137
1387.
Ciprys Ota
YC Dyje
2
137
1387.
Teplý Jiří, MUDr.
YC Dyje
2
137
1387.
Pokorný Ladislav
YC Dyje
2
137
1387.
Šrom Jiří
YC Dyje
1
137
1392.
Lederer P.
JK Královská
1
134
1393.
Trnka Pavel
Prazdroj Plzeň
1
131
1394.
Pavka Rudolf
YC Znojmo
1
101
1394.
Bulín Zdeněk
YC Znojmo
2
101
1394.
Gerlich Petr
Slavoj Český Těšín
1
101
1394.
Horká Dana
ČYK
1
101
1394.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
1
101
1394.
Holotík Miroslav
LS Kroměříž
1
101
1394.
Zuzana Dražková
JK Královská
1
101
1394.
Bohumil Křivohlavý
JK Královská
1
101
1394.
Pešta Jan
JK Královská
1
101
1394.
Heřmanová Jan
Prazdroj Plzeň
1
101
1394.
Nuc Mario
JK Plzeň
1
101
1394.
Muchová Karolína
YC Doksy
1
101
1394.
Khol Vladimír
Slávia Česká Skalice
1
101
1394.
Troup Karel
Slávia Česká Skalice
1
101
1408.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
1
0
1408.
Špedl Miroslav
JK Klatovy
1
0
1408.
Hauer Petr
Slavoj Hluboká
1
0
1408.
Kafka Ota
YC Dyje
1
0
1408.
Přikryl Václav
YC Dyje
1
0
1408.
Huss Ladislav
YC Znojmo
1
0
1408.
Pouška Svatopluk
Prazdroj Plzeň
1
0
1408.
Krabička Jiří
YC Dyje
1
0
1408.
Černý Václav
JK Klatovy
1
0
1408.
Kalina Jiří
YC Dyje
2
0
1408.
Marklík Dušan
JK Klatovy
1
0
1408.
Pokorný Petr
YC Dyje
1
0
1408.
Fisher Jan
JK Cheb
1
0
1408.
Lehečka Ondřej
JK Olomouc
1
0
1408.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
1
0
1408.
Janík Tomáš st.
YC Dyje
1
0
1408.
Kalinová Jana
YC Dyje
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace